Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Loser (Administrator)
18.12.2009 15:58:19
Offline

zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

takze Martine, tady to mas. Soupnu sem, cos mi psal do mailu:

Rad by jsem koupil tohoto Bandita a prosim o zhodnoceni , zda-li jde o dobrou koupi  :

- r.v. 12 / 2000 , model 2001 , US verze
- momentalni prodejni cena 2900 USD
- najeto jen 4900 mil
- stale origo pneu Michelin Macadam

- prodejce je jen takova spise hracicka nez staly provozovatel , protoze mimo teto motorky ma jeste dalsi tri motorky a tak Bandit u nej spise stal   a on si jej predelaval k obrazu svemu , viz. zacernovani spousty veci ...
- slysel jsem nazor ( dle pouhych fotek ) , ze to asi bylo bourane na predek apod. , ale ja si myslim , ze to opravdu bude jen  predelavane a upravovane / zacernovane bez snahy maskovat bouracku ...

Co na to prosim kdo rikate ? Mockrat dekuji za nazory .

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/51_img_0779.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/51_img_0782.jpg



tak co vy na to panove?


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
pavel dolínek (Člen)
18.12.2009 16:06:14
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

americka verze zer vic volej jak evropska,je to tim podnebim


"una storia italiana"
VikecB12 (Člen)
18.12.2009 16:13:38
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Špatně nevypadá,mě by sral ten uřezanej zadní blatník,ale to je detail. No a s těma černejma budíkama a světlem nevím nevím,je to škaredý tak nevidím důvod proč by to kdo dělal schválně,pokud by byly nepoškozený. Má krásnej lauf,jinak nic moc. Každopádně by se ho u nás dál blbě zbavovalo,právě kvuli těm černejm pičovinám. A cena,nevím za kolik je dolar... Sral bych na to a šel bych pro toho B12S vot Netyhogood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
18.12.2009 16:14:37
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

najeto 8000 r.v defacto 01 origo gumy cena 53tis nevím něco mi na tom smrdíidontknow

jinak bouraný mě to nepřipadá ale neměli americký verze ty ošklivý tfuj tfuj odrazky na bocích?idontknow

za mě to černý světlo budíky a ta řídítkabadsick jen můj názor


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Loser (Administrator)
18.12.2009 16:20:00
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

vseci dobre vite, ze se v tom picu vyznam, tak se vyjadrim spis k te vzhledove strance - kdyby se striknul na cerno i ram, tak by to s tim cernym predkem mohlo vypadat celkem dobre. Ty riditka mi trosku pripominaji nasi "tlustou" Bertu smile1

tak a to je asi vsechno, co k tomu muzu rict idontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Banditatom (Člen)
18.12.2009 16:22:52
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Loser psal:

vseci dobre vite, ze se v tom picu vyznam, tak se vyjadrim spis k te vzhledove strance - kdyby se striknul na cerno i ram, tak by to s tim cernym predkem mohlo vypadat celkem dobre. Ty riditka mi trosku pripominaji nasi "tlustou" Bertu smile1

tak a to je asi vsechno, co k tomu muzu rict idontknow

to je dobře bobřeevilsmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ross (Člen)
18.12.2009 16:41:42
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

nebude díky těm řídítkům a vysunutým vidlím v prdeli řízeníidontknow


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
mr.BSE (Člen)
18.12.2009 16:41:58
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

mě se ta černota na tom líbígood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Frodo89 (Člen)
18.12.2009 16:47:10
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Ja už jsme se o tom stebou bavil na chatu.

Važně mi to nesedi ty km a ročnik vyroby.

Ty upravy na mě maj osobní dojem že se jedna o bouračku. a tedy maskovani poničenych častí


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Petr (Člen)
18.12.2009 16:55:14
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

tak za ty prachy to de a navíc pokud tě sere ten jeho tuning, do 10ky se vlezeš a máš hezké Nkogood
za mě palec nahoru bo tato barva mi učarovala, když sem kupoval, nebyla k sehnání smile2 . jak je na tom po tech. stránce ale z fotky nepozná snad nikdo..


tož tak..
Banditatom (Člen)
18.12.2009 17:03:15
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

přesně souhlas s fotky poznáš kulový to chce zajet mrknout s někým kdo do toho dělá a pak by se vidělo ale fuck ty km a rok? cca 8800km ????? jen aby to nakonec nebylo ještě S-kosurprised. jestli to máš někde poblíž zajeď mrkni uvidíšgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ross (Člen)
18.12.2009 17:50:21
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Frodo89 psal:

Ja už jsme se o tom stebou bavil na chatu.

Važně mi to nesedi ty km a ročnik vyroby.

Ty upravy na mě maj osobní dojem že se jedna o bouračku. a tedy maskovani poničenych častí

bouračka je každá druhá, to bys nemohl koupit nic než funglovku..


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Banditatom (Člen)
18.12.2009 17:57:49
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

ross psal:
Frodo89 psal:

Ja už jsme se o tom stebou bavil na chatu.

Važně mi to nesedi ty km a ročnik vyroby.

Ty upravy na mě maj osobní dojem že se jedna o bouračku. a tedy maskovani poničenych častí

bouračka je každá druhá, to bys nemohl koupit nic než funglovku..

to sice jo ale není bouračka a bouračka!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ross (Člen)
18.12.2009 18:00:51
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Banditatom psal:
ross psal:
Frodo89 psal:

Ja už jsme se o tom stebou bavil na chatu.

Važně mi to nesedi ty km a ročnik vyroby.

Ty upravy na mě maj osobní dojem že se jedna o bouračku. a tedy maskovani poničenych častí

bouračka je každá druhá, to bys nemohl koupit nic než funglovku..

to sice jo ale není bouračka a bouračka!

myslíš jako pohádku o pádu ze stojánku?smile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
inkvizitorr (Administrator)
18.12.2009 18:08:08
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

samo že podle fotek je napussy to soudit, nicméně usa nejsou česko a pochybuju že by tam kreš někdo vopravoval jinak než výměnou dílů za novýsmokin jinak ty úpravygoodgoodgood škoda že nejsou černý i ty teleskopy a kyvkasmokin a jednositzgood


doba je temná...
Banditatom (Člen)
18.12.2009 18:12:08
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

ross psal:
Banditatom psal:
ross psal:


bouračka je každá druhá, to bys nemohl koupit nic než funglovku..

to sice jo ale není bouračka a bouračka!

myslíš jako pohádku o pádu ze stojánku?smile1

něco takovéhosmile1 mě borec když jsem svojí babičku kupoval řekl dívej šastl jsem s tím do příkopy bylo tomu to to a to. já jsem byl jen rád, že jsem to věděl. Dva týdny zpátky jsem se byl podívat na motku pro kámoše a málem mi vypadli oči z důlkusurprised hnus fakt hnus a klasika ty mě to taky na tom štěrku spadlo ze stojanufuck takovédle kecy mě těžce serousmile2 hřeší na tom ti co jim to opravdu s toho stojánku spadlobad to same stáčení kmfucksickhold doba je na pikaču


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fresh Man (Člen)
18.12.2009 20:06:06
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

mi se to líbí... a líbí se mi že nemá zrcátka !!! ty mi serou na každý mašině at sou sebe menčí !!!


Bandit pičo
nety (Člen)
19.12.2009 03:52:26
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

VikecB12 psal:

Špatně nevypadá,mě by sral ten uřezanej zadní blatník,ale to je detail. No a s těma černejma budíkama a světlem nevím nevím,je to škaredý tak nevidím důvod proč by to kdo dělal schválně,pokud by byly nepoškozený. Má krásnej lauf,jinak nic moc. Každopádně by se ho u nás dál blbě zbavovalo,právě kvuli těm černejm pičovinám. A cena,nevím za kolik je dolar... Sral bych na to a šel bych pro toho B12S vot Netyhogood

Máš u mě pivo goodbigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
K.a.s.y.m. (Člen)
19.12.2009 04:13:57
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

inkvizitorr psal:

samo že podle fotek je napussy to soudit, nicméně usa nejsou česko a pochybuju že by tam kreš někdo vopravoval jinak než výměnou dílů za novýsmokin jinak ty úpravygoodgoodgood škoda že nejsou černý i ty teleskopy a kyvkasmokin a jednositzgood

já k tomu řeknu jen to,že pokud je to amerika a bylo lehlý tak jen lehce.protože když to lehne víc tak podle usa pojištovny je to automaticky totalka a tudiž bez not a tudiž bez možnosti to přehlásit to česky noty a pokud na česky tak formou přestavby.
Takže max.lehce lehla a dobře opravena takže za mě...pokud ti na tom nevadí Labutě a ta černa tak proč ne....mě se to ale s těmadle řídidlama nelibi.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
19.12.2009 04:31:57
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

nety psal:
VikecB12 psal:

Špatně nevypadá,mě by sral ten uřezanej zadní blatník,ale to je detail. No a s těma černejma budíkama a světlem nevím nevím,je to škaredý tak nevidím důvod proč by to kdo dělal schválně,pokud by byly nepoškozený. Má krásnej lauf,jinak nic moc. Každopádně by se ho u nás dál blbě zbavovalo,právě kvuli těm černejm pičovinám. A cena,nevím za kolik je dolar... Sral bych na to a šel bych pro toho B12S vot Netyhogood

Máš u mě pivo goodbigsmile

Toe dobrý teda,eště tak desetkrát doporučím a budu vožralej grátisgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nety (Člen)
19.12.2009 09:16:10
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

VikecB12 psal:
nety psal:
VikecB12 psal:

Špatně nevypadá,mě by sral ten uřezanej zadní blatník,ale to je detail. No a s těma černejma budíkama a světlem nevím nevím,je to škaredý tak nevidím důvod proč by to kdo dělal schválně,pokud by byly nepoškozený. Má krásnej lauf,jinak nic moc. Každopádně by se ho u nás dál blbě zbavovalo,právě kvuli těm černejm pičovinám. A cena,nevím za kolik je dolar... Sral bych na to a šel bych pro toho B12S vot Netyhogood

Máš u mě pivo goodbigsmile

Toe dobrý teda,eště tak desetkrát doporučím a budu vožralej grátisgoodbigsmile

Takové formě se vůbec nebráním bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Baltazar (Člen)
19.12.2009 09:55:06
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Hele to je v čechách nebo se to musí přivézt?
Jen kolik stojí doprava toho verku z USA do ČR?
Za ty kačky mi to přijde gud, bude to asi vod Toma C. z TOP GUNu bo to má předek začernělej, aby ho nevoslňovaly odlesky slunce, při vysoký rychlosti.


The father of the little princess of the dawn
david (Člen)
19.12.2009 10:25:45
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

možná ted řeknu blbost, tak mě neukamenujte surprised maji vubec americani metricky zavity? nebude tam witwort? to se pak šrouby hůře shání...


livet är en kamp...
mr.BSE (Člen)
19.12.2009 10:56:36
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

VikecB12 psal:
nety psal:
VikecB12 psal:

Špatně nevypadá,mě by sral ten uřezanej zadní blatník,ale to je detail. No a s těma černejma budíkama a světlem nevím nevím,je to škaredý tak nevidím důvod proč by to kdo dělal schválně,pokud by byly nepoškozený. Má krásnej lauf,jinak nic moc. Každopádně by se ho u nás dál blbě zbavovalo,právě kvuli těm černejm pičovinám. A cena,nevím za kolik je dolar... Sral bych na to a šel bych pro toho B12S vot Netyhogood

Máš u mě pivo goodbigsmile

Toe dobrý teda,eště tak desetkrát doporučím a budu vožralej grátisgoodbigsmile

Desetkrát.... prosim tě, tomu sám nevěříš bigsmile
.
.
.
Pokud to nebudou Kvasary, ale i tak bych byl na pochybách smokin


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
19.12.2009 19:59:31
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

david psal:

možná ted řeknu blbost, tak mě neukamenujte surprised maji vubec americani metricky zavity? nebude tam witwort? to se pak šrouby hůře shání...

...je to japonská motorka smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Petula (Člen)
19.12.2009 20:08:34
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

mr.BSE psal:
VikecB12 psal:
nety psal:

Máš u mě pivo goodbigsmile

Toe dobrý teda,eště tak desetkrát doporučím a budu vožralej grátisgoodbigsmile

Desetkrát.... prosim tě, tomu sám nevěříš bigsmile
.
.
.
Pokud to nebudou Kvasary, ale i tak bych byl na pochybách smokin

Když bude takhle veřejně doporučovat i ABikovu motorku, tak bude určo na kaši bigsmilecool
Takže Vikec snaž se goodbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeer


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
VikecB12 (Člen)
19.12.2009 21:42:53
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Petula psal:
mr.BSE psal:
VikecB12 psal:


Toe dobrý teda,eště tak desetkrát doporučím a budu vožralej grátisgoodbigsmile

Desetkrát.... prosim tě, tomu sám nevěříš bigsmile
.
.
.
Pokud to nebudou Kvasary, ale i tak bych byl na pochybách smokin

Když bude takhle veřejně doporučovat i ABikovu motorku, tak bude určo na kaši bigsmilecool
Takže Vikec snaž se goodbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeer

Kua mě snat máte za vopilca nebo coidontknowbigsmile A já přitom jenom tak potroškách ucucávámredfacebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
david (Člen)
19.12.2009 21:56:01
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

osiris psal:
david psal:

možná ted řeknu blbost, tak mě neukamenujte surprised maji vubec americani metricky zavity? nebude tam witwort? to se pak šrouby hůře shání...

...je to japonská motorka smile1

to jo, ale kdyz byla pro usa? asi plácám nesmysly idontknow


livet är en kamp...
osiris (Člen)
19.12.2009 22:51:33
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

david psal:
osiris psal:
david psal:

možná ted řeknu blbost, tak mě neukamenujte surprised maji vubec americani metricky zavity? nebude tam witwort? to se pak šrouby hůře shání...

...je to japonská motorka smile1

to jo, ale kdyz byla pro usa? asi plácám nesmysly idontknow

...myslíš že kvůli nim to skládaj z jinejch šroubků a řežou jiný závity ? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
MartinJAWATS (Člen)
20.12.2009 15:38:05
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Mockrat  dekuji za Vase nazory !

Jeste by jsem se rad zeptal na zavazi prisroubovane zespodu na stupackach jezdce :
- ma to nejaky vyznam ?
- rad by jsem treba v budoucnu namontoval sportovni stupacky a nevite , bude-li znat jestlize tyto zavazicka demontuji ? Hrozilo by , ze to bude opravdu nestabilni ? help

Banditatom (Člen)
20.12.2009 15:41:10
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

MartinJAWATS psal:

Mockrat  dekuji za Vase nazory !

Jeste by jsem se rad zeptal na zavazi prisroubovane zespodu na stupackach jezdce :
- ma to nejaky vyznam ?
- rad by jsem treba v budoucnu namontoval sportovni stupacky a nevite , bude-li znat jestlize tyto zavazicka demontuji ? Hrozilo by , ze to bude opravdu nestabilni ? help

nepoznáš tosmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
MartinJAWATS (Člen)
20.12.2009 15:49:07
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Diky Banditotome za odpoved .
Uz jsem se bal , ze by mohlo hrozit straslive bigsmile rozvibrovani cele motorky ve 200 km/h rychlosti , nasledne nezvladnuti a tragicky pad ...

Banditatom (Člen)
20.12.2009 15:55:55
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

MartinJAWATS psal:

Diky Banditotome za odpoved .
Uz jsem se bal , ze by mohlo hrozit straslive bigsmile rozvibrovani cele motorky ve 200 km/h rychlosti , nasledne nezvladnuti a tragicky pad ...

bigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
20.12.2009 15:56:59
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

inkvizitorr psal:

samo že podle fotek je napussy to soudit, nicméně usa nejsou česko a pochybuju že by tam kreš někdo vopravoval jinak než výměnou dílů za novýsmokin jinak ty úpravygoodgoodgood škoda že nejsou černý i ty teleskopy a kyvkasmokin a jednositzgood

...tááág...dyš uš černý, tag fšecko...a američan to je na 100%, bo mu chybjej spodní držáky motoru...a esi byl padlej??? ...no a co, esi jede rovně a nejni nigde podřenej, tag bych za ty prachy nepřemejšlelgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Frodo89 (Člen)
20.12.2009 21:25:42
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

MartinJAWATS:

Zavaži? ja myslel že to je jen hlinik pro ty uživatele extremnich naklonu aby nedřely stoupačky po asvaltu ale jen ten plišek ktery se da vyměnit za jiny.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
MartinJAWATS (Člen)
20.12.2009 21:35:10
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Frodo89

Ano , po cele spodni delce stupacek to ma takove dlouhe zavazi , na strane vyfuku je tluste snad az 2 cm a na leve strane je tloustky asi "jen" 1 cm .
Takze je to opravdu vyvazovaci zavazi ... a take je otazkou : proc zrovna na strane vyfuku je to tim zavazim zatizene jeste vice ???

Ty tenke skrtaci hroty na koncich stupacek jsem tim samosebou nemyslel

Koldan (Člen)
20.12.2009 21:49:19
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Filous psal:

.....a američan to je na 100%, bo mu chybjej spodní držáky motoru...a esi byl padlej??? ...no a co, esi jede rovně a nejni nigde podřenej, tag bych za ty prachy nepřemejšlelgood

stejně sem nigdá nepochopil proč je tam nedávali kuci emerickýidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
20.12.2009 22:05:49
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Frodo89 psal:

MartinJAWATS:

Zavaži? ja myslel že to je jen hlinik pro ty uživatele extremnich naklonu aby nedřely stoupačky po asvaltu ale jen ten plišek ktery se da vyměnit za jiny.

...zase myslíš, Pitliku???surprisedbigsmile ...to závaží je fuck závaží a je tam kvůlivá eliminaci vibrací...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
MartinJAWATS (Člen)
20.12.2009 22:21:02
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

A nevite nekdo , zda-li tohleto zavazi , resp. jeho vaha je na kazdem Banditovi nandana individualne ???

Inženýrek (Člen)
20.12.2009 22:30:39
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

MartinJAWATS psal:

A nevite nekdo , zda-li tohleto zavazi , resp. jeho vaha je na kazdem Banditovi nandana individualne ???

Samozdřejmě. Každý banďour jde z výroby na testování všeho možnýho i nemožnýho. Mimo jiné i vyvážení právě těhle stupaček good
Jinak ještě tu nebyl názor, že je to vlastně na straně výfuku zvýšeno právě kvůli tomu, aby jsi neodřel výfuk v zákrutě smokinhelp


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
XJelen (Člen)
21.12.2009 11:23:57
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

eslivá se nepletu...filous mě opraví...na předních u dvandy jsou obě závaží ty tlustý, to slabší je zadních stupaček.

a pry toho co myslel... by ses divil kde všude jsou ještě další závaží poskovávaný bigsmile


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
21.12.2009 14:15:09
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

XJelen psal:

eslivá se nepletu...filous mě opraví...na předních u dvandy jsou obě závaží ty tlustý, to slabší je zadních stupaček.

a pry toho co myslel... by ses divil kde všude jsou ještě další závaží poskovávaný bigsmile

...máš recht...ve předu klustý na vobou stranách a vzadu slabý, ale jen na straně vejfuku, nalevo nejni žádný...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
21.12.2009 14:18:43
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Inženýrek psal:
MartinJAWATS psal:

A nevite nekdo , zda-li tohleto zavazi , resp. jeho vaha je na kazdem Banditovi nandana individualne ???

Samozdřejmě. Každý banďour jde z výroby na testování všeho možnýho i nemožnýho. Mimo jiné i vyvážení právě těhle stupaček good
Jinak ještě tu nebyl názor, že je to vlastně na straně výfuku zvýšeno právě kvůli tomu, aby jsi neodřel výfuk v zákrutě smokinhelp

...zas neblbniidontknow ...ty myslíš, že každou motyku individuálně testujou??? ...ani piču, složej to, voskoušej esi svítí, bliká, brzdí a pag ji pošlou na brzdu a tam ji daj hnet za syrova pjeknej céres, to je celý...závaží sou na fšech fšude stejný...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
21.12.2009 14:33:42
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Filous psal:
Inženýrek psal:
MartinJAWATS psal:

A nevite nekdo , zda-li tohleto zavazi , resp. jeho vaha je na kazdem Banditovi nandana individualne ???

Samozdřejmě. Každý banďour jde z výroby na testování všeho možnýho i nemožnýho. Mimo jiné i vyvážení právě těhle stupaček good
Jinak ještě tu nebyl názor, že je to vlastně na straně výfuku zvýšeno právě kvůli tomu, aby jsi neodřel výfuk v zákrutě smokinhelp

...zas neblbniidontknow ...ty myslíš, že každou motyku individuálně testujou??? ...ani piču, složej to, voskoušej esi svítí, bliká, brzdí a pag ji pošlou na brzdu a tam ji daj hnet za syrova pjeknej céres, to je celý...závaží sou na fšech fšude stejný...

...jo a jako padací protektor vejfuku to fakt neslouží, jag sem psal vejš, to závaží má právje na straně laufu eliminovat vibrace, kerý vod něj dou...jo a tech závažích je tam skovanejch víc, jag uš psal XJelen...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenek (Člen)
21.12.2009 14:39:08
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

To Fildo,, já ho prokouk, von si inženýrek dělá ass. Zdenek.bigsmile

Inženýrek (Člen)
21.12.2009 15:05:00
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Přesně tak Zdenku. Fildo, nesmíš mě brát furt vážně, tuplem ne když mám něco pod kůží. evil Jinak jsem ale vážnej jak prase, to si piš bigsmile


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
21.12.2009 15:09:09
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

A že těch závaží je tam schovanejch víc to vím, zrovna teď mám motorku celou do šroubku rozdělanou.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Koldan (Člen)
21.12.2009 17:36:59
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Zdenek psal:

To Fildo,, já ho prokouk, von si inženýrek dělá ass. Zdenek.bigsmile

já chtěl napsat to co Filous, ale pak mi to taky došlo, páč nigdo nemůže bejt takovej troubabigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
XJelen (Člen)
21.12.2009 18:21:03
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

vogové na filouse pouze seriozně idontknow
si z něj takle dělat prdel evil
nááhodou von to s náma myslí dobře bigsmile


Strýcfajtr !!!
Ondráš (Člen)
21.12.2009 21:01:21
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Neserte Květoslava!!!fuckfuckfuck

smile1smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
barynek (Člen)
21.12.2009 23:39:57
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Ondráš psal:

Neserte Květoslava!!!fuckfuckfuck

smile1smokin

počkej až si to přečtebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Filous (Člen)
22.12.2009 07:39:32
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

...škoda že nejsme f "technický", šmejdi, to bych vás zmrdal víc neš vrchní moderatizátorfuckbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ross (Člen)
22.12.2009 09:26:35
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Ondráš psal:

Neserte Květoslava!!!fuckfuckfuck

smile1smokin

bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Inženýrek (Člen)
22.12.2009 11:23:17
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Filous psal:

...škoda že nejsme f "technický", šmejdi, to bych vás zmrdal víc neš vrchní moderatizátorfuckbigsmile

No můj příspěvek byl právě takový jaký byl právě proto že nejsme v technický smokin


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Filous (Člen)
22.12.2009 11:24:03
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Inženýrek psal:
Filous psal:

...škoda že nejsme f "technický", šmejdi, to bych vás zmrdal víc neš vrchní moderatizátorfuckbigsmile

No můj příspěvek byl právě takový jaký byl právě proto že nejsme v technický smokin

...máš štěstíbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
MartinJAWATS (Člen)
25.12.2009 23:50:36
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Mockrat vsem dekuji za prispevky a nazory 

A jeste by jsem Vas poprosil o par dalsich rad :

- rad by jsem Banditovi prikoupil nejaky maly sportovni , ciry nebo mozna jen lehce kourovy vetrny stitek . Brouzdal jsem na netu , ale na B12N jaxi nemuzu vetrne stitky nalezt . Zaslete mi prosim  odkaz na nekoho kdo to prodava

- Yoshimura nabizi na B12 tyhlety pekne valecky pro zavodni stojan zadni kyvky
http://www.yoshimura-rd.com/ps-3261-644 … ersal.aspx
, jenomze ja na zadni kyvce tohoto Bandita nevidim zadne uchytove valecky se zavitem pro prisroubovani ... tak jak jsou u ostatnich Suzuk . Nevite tedy kam to prijde prisroubovat ? Anebo myslite , ze to moh nekdo odriznout ?

- jiste to tu bylo , ale muzete mi prosim jen strucne napsat kolik koni   navic dala Banditovi idontknowtahleta koncovka vyfuku ?
A  , ma-li cenu k teto koncovce dodat motoru jeste K&N filtr s tryskami DYNOJET Stage 1 ? Kolik by vymena techto trysek a vzduchoveho filtru dodala motoru pripadnych dalsich koni ? ? ? idontknow

Mockrat diky za nazory

nety (Člen)
26.12.2009 08:22:38
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

good

MartinJAWATS psal:

Mockrat vsem dekuji za prispevky a nazory 

A jeste by jsem Vas poprosil o par dalsich rad :

- rad by jsem Banditovi prikoupil nejaky maly sportovni , ciry nebo mozna jen lehce kourovy vetrny stitek . Brouzdal jsem na netu , ale na B12N jaxi nemuzu vetrne stitky nalezt . Zaslete mi prosim  odkaz na nekoho kdo to prodava

- Yoshimura nabizi na B12 tyhlety pekne valecky pro zavodni stojan zadni kyvky
http://www.yoshimura-rd.com/ps-3261-644 … ersal.aspx
, jenomze ja na zadni kyvce tohoto Bandita nevidim zadne uchytove valecky se zavitem pro prisroubovani ... tak jak jsou u ostatnich Suzuk . Nevite tedy kam to prijde prisroubovat ? Anebo myslite , ze to moh nekdo odriznout ?

- jiste to tu bylo , ale muzete mi prosim jen strucne napsat kolik koni   navic dala Banditovi idontknowtahleta koncovka vyfuku ?
A  , ma-li cenu k teto koncovce dodat motoru jeste K&N filtr s tryskami DYNOJET Stage 1 ? Kolik by vymena techto trysek a vzduchoveho filtru dodala motoru pripadnych dalsich koni ? ? ? idontknow

Mockrat diky za nazory

taky sem měl ladící, ale pár lidí mě to tu rozmluvilo bigsmile díky. Jináč já tam měl (mam) jen yoshimura trioval, byl na brzdě a počkej vyndam graf.......  112,32HP při 8556 ot/min, max.tocivy moment 105,14mM při 5992 ot\min. žádný velký propady. Ani na brzdě neoporučovali kn filtr. Páč to pak dáš dynojet... pak ladit, ladit a na vynaložený prachy výsledek nic moc.(lepší koupit rovnou kinga bigsmile)Ted tam jeste dam jiný převod 15/48 a asi vůbec netřeba víc goodbigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Filous (Člen)
26.12.2009 12:20:30
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

MartinJAWATS psal:

Mockrat vsem dekuji za prispevky a nazory 

A jeste by jsem Vas poprosil o par dalsich rad :

- rad by jsem Banditovi prikoupil nejaky maly sportovni , ciry nebo mozna jen lehce kourovy vetrny stitek . Brouzdal jsem na netu , ale na B12N jaxi nemuzu vetrne stitky nalezt . Zaslete mi prosim  odkaz na nekoho kdo to prodava

- Yoshimura nabizi na B12 tyhlety pekne valecky pro zavodni stojan zadni kyvky
http://www.yoshimura-rd.com/ps-3261-644 … ersal.aspx
, jenomze ja na zadni kyvce tohoto Bandita nevidim zadne uchytove valecky se zavitem pro prisroubovani ... tak jak jsou u ostatnich Suzuk . Nevite tedy kam to prijde prisroubovat ? Anebo myslite , ze to moh nekdo odriznout ?

- jiste to tu bylo , ale muzete mi prosim jen strucne napsat kolik koni   navic dala Banditovi idontknowtahleta koncovka vyfuku ?
A  , ma-li cenu k teto koncovce dodat motoru jeste K&N filtr s tryskami DYNOJET Stage 1 ? Kolik by vymena techto trysek a vzduchoveho filtru dodala motoru pripadnych dalsich koni ? ? ? idontknow

Mockrat diky za nazory

...štípek: Puig, Givi, Ermax
...válečky: nemáš přípravu na kyfce, ta je aš vot K6 a dybys je mocí mermo chtěl, tag jedině na kyfku dovařit
...lauf: neřeš koně, dej koncofku a jezdi...no a nebo dej koncofku, jeď k ladičoj na brzdu a tam uvidíš, co bude třeba


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
26.12.2009 16:38:45
Offline

Re: zhodnoceni moto pro MartinJAWATS

Filous psal:

...lauf: neřeš koně, dej koncofku a jezdi...no a nebo dej koncofku, jeď k ladičoj na brzdu a tam uvidíš, co bude třeba

zapoměls na "zaplať ladičoj"goodsmile1


Strýcfajtr !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr