Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Helma SHARK S800

majerpetr (Člen)
11.01.2010 12:21:01
Offline

Helma SHARK S800

Zdravim chci se zeptat na tuto helmu jak ji vidíte jeslti jste se s ní někde setkal nebo nekoho kdo jí má ... diky za každou radu

SHARK S800 R AYTON

http://obchod.moto-doplnky-jomax.cz/s800&detail=80

majerpetr (Člen)
11.01.2010 12:24:33
Offline

Re: Helma SHARK S800

Jo jde mi hlavně o to aby v ní tolik nehučelo a nefoukalo zespoda .... je to na N a jezdim kolem 100km ... jde mi hlavne o pohodlí jeslti bude dostatečná

KOŽON (Člen)
11.01.2010 12:39:34
Offline

Re: Helma SHARK S800

Já mám tuhle a jsem moc spokojenejgood
http://obchod.moto-doplnky-jomax.cz/rsf … ;detail=81

Beranek (Člen)
11.01.2010 15:55:47
Offline

Re: Helma SHARK S800

majerpetr psal:

Jo jde mi hlavně o to aby v ní tolik nehučelo a nefoukalo zespoda .... je to na N a jezdim kolem 100km ... jde mi hlavne o pohodlí jeslti bude dostatečná

mám ji, ale používal jsem ji jen rok, pak zakoupena ARAIka...smokin  a předána maželce... bigsmile 
800 není vůbec špatná, perfektně mi seděla na hlavě, nefouká do ní, hluk průměrný, zpracování super. Je ale trochu těžší a má ve srovnání s ARAI velice jednoduché a bohužel nedostatečné odvětrávání - v létě vedro, na podzim a v dešti se mlží plexi. Jo a blbě se do ní leze s brýlema, pokud používáš.

ROMIN (Člen)
11.01.2010 18:40:32
Offline

Re: Helma SHARK S800

Já mám NAU stála 2900kč.super nemuže být nic lepšího,fouká spodem aji ta mucha tam vletí,pěkně se do ní práší ,no a když na podzim nebo z jara za funim tak se pěkně zamlží.no řekněte muže být něco lepšího než NAU  NAU.Tak něco vyber...........

mr.BSE (Člen)
11.01.2010 22:17:20
Offline

Re: Helma SHARK S800

ROMIN: on se ptal na konkrétní zkušenost se SHARKem S800idontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
majerpetr (Člen)
12.01.2010 09:25:33
Offline

Re: Helma SHARK S800

Tak sem se rozhodl že si ji pořídím ... je tam 5 let záruka a hlavne to má dobře řešený veci neni je to helma funkční určo lepší než nejaký NITRO které má vycpávky prej k ničemu

Ton@l (Člen)
12.01.2010 10:09:14
Offline

Re: Helma SHARK S800

no ja uvazuji o koupi teto NOLAN N84 CLASSIC nema s ni nekdo zkusenostsmile1


Vzdy muze byt hur :-)
XJelen (Člen)
12.01.2010 13:04:56
Offline

Re: Helma SHARK S800

majerpetr psal:

Tak sem se rozhodl že si ji pořídím ... je tam 5 let záruka a hlavne to má dobře řešený veci neni je to helma funkční určo lepší než nejaký NITRO které má vycpávky prej k ničemu

hele a kolik z aní chceš dát? u strýčka Louise teď Shark ve výprodeji a třeba i RSI, to máš zas vo kousek vejš good


Strýcfajtr !!!
majerpetr (Člen)
13.01.2010 19:44:43
Offline

Re: Helma SHARK S800

XJelen psal:
majerpetr psal:

Tak sem se rozhodl že si ji pořídím ... je tam 5 let záruka a hlavne to má dobře řešený veci neni je to helma funkční určo lepší než nejaký NITRO které má vycpávky prej k ničemu

hele a kolik z aní chceš dát? u strýčka Louise teď Shark ve výprodeji a třeba i RSI, to máš zas vo kousek vejš good

no je jasná že ted ceny padají všude už sem se rozhodl pro toho sharka ... nechci žádnou barevnou sick proste neco konzervovanýho jinak ji budu mít za 2500,- i s černým plexi ... myslim že neudelam chybu dotedka jsem sedlal AGV GP1 a to bylo proste helma za pár korun a to jsem mel ještě S a ted to pude do N tak abych potom neslzel v te helme jak by profukovala

XJelen (Člen)
13.01.2010 20:46:44
Offline

Re: Helma SHARK S800

majerpetr psal:
XJelen psal:
majerpetr psal:

Tak sem se rozhodl že si ji pořídím ... je tam 5 let záruka a hlavne to má dobře řešený veci neni je to helma funkční určo lepší než nejaký NITRO které má vycpávky prej k ničemu

hele a kolik z aní chceš dát? u strýčka Louise teď Shark ve výprodeji a třeba i RSI, to máš zas vo kousek vejš good

no je jasná že ted ceny padají všude už sem se rozhodl pro toho sharka ... nechci žádnou barevnou sick proste neco konzervovanýho jinak ji budu mít za 2500,- i s černým plexi ... myslim že neudelam chybu dotedka jsem sedlal AGV GP1 a to bylo proste helma za pár korun a to jsem mel ještě S a ted to pude do N tak abych potom neslzel v te helme jak by profukovala

Tak o tom GP1 mi nevyprávěj, brečel jsem každou jízdu... tak to budeš spokojenej, bo to je nebe a dudy.


Strýcfajtr !!!
nety (Člen)
13.01.2010 20:48:01
Offline

Re: Helma SHARK S800

XJelen psal:
majerpetr psal:
XJelen psal:


hele a kolik z aní chceš dát? u strýčka Louise teď Shark ve výprodeji a třeba i RSI, to máš zas vo kousek vejš good

no je jasná že ted ceny padají všude už sem se rozhodl pro toho sharka ... nechci žádnou barevnou sick proste neco konzervovanýho jinak ji budu mít za 2500,- i s černým plexi ... myslim že neudelam chybu dotedka jsem sedlal AGV GP1 a to bylo proste helma za pár korun a to jsem mel ještě S a ted to pude do N tak abych potom neslzel v te helme jak by profukovala

Tak o tom GP1 mi nevyprávěj, brečel jsem každou jízdu... tak to budeš spokojenej, bo to je nebe a dudy.

mam gp pro a taky bečim


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
barynek (Člen)
14.01.2010 07:43:05
Offline

Re: Helma SHARK S800

ale mas gp pro, tak se na bekot vyass

bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
XJelen (Člen)
14.01.2010 08:25:37
Offline

Re: Helma SHARK S800

nety psal:
XJelen psal:
majerpetr psal:


no je jasná že ted ceny padají všude už sem se rozhodl pro toho sharka ... nechci žádnou barevnou sick proste neco konzervovanýho jinak ji budu mít za 2500,- i s černým plexi ... myslim že neudelam chybu dotedka jsem sedlal AGV GP1 a to bylo proste helma za pár korun a to jsem mel ještě S a ted to pude do N tak abych potom neslzel v te helme jak by profukovala

Tak o tom GP1 mi nevyprávěj, brečel jsem každou jízdu... tak to budeš spokojenej, bo to je nebe a dudy.

mam gp pro a taky bečim

ale tys bečel furt, i bez helmy  bigsmile


Strýcfajtr !!!
majerpetr (Člen)
15.01.2010 11:41:13
Offline

Re: Helma SHARK S800

tak chlapi dneska ten Shark S800r dorazil domu i s černým plexi a o porovnání s AGV GP1 je to proste o 10 tříd jinde ... s tim sharkem bych klidne mohl hodit vo zem a nic by se nestalo má tlustý plexi 2,2mm proste všechno je udelano fest a dovedeno do nejmenšího detailu

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr