Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Trochu zlobí s novejma věcma (chod motoru?)

jelelen (Člen)
02.04.2010 22:03:18
Offline

Trochu zlobí s novejma věcma (chod motoru?)

Zdar lidi B6 2002 eNko. Koupil jsem ho před pár dny. Říkal jsem si, udělám mu na jaře dobře a koupím svíce, vzducháč, olej a filtr. Namontováno a po startu vůbec nejde vytočit. Na sytič si drží v pohodě 3,5 tisíce otáček po chvili chci sednout a rozjet se a jakmile zařadím a chci se rozjet nejde to. Prostš chcípne a vůbec nejde do otáček. Totéž i na volnoběh. Jakmiel chci přidat, prostě chcípne. pomalinkým přidáním plynu ho trochu do otáček dostanu,ale vůbec se mu nechce. Je z něj i trochu cítit benzín. Před tím se špinavým filtrem jezdil trochu přidušeně,ale jel. Seřídím karburátory doma? Už jsem to hledal v jiným příspěvcích a synchronizace a seřízení není asi na doma, co?Díy za tipy kde hledat chyby. KN tam nebylo a ani není a výfuk je origo. Díky

Editoval osiris (02.04.2010 22:17:18)


..............mno žiju abych fšecko přežil, ne? a teď mi v tom pomáhá zase B6N
Meloun (Člen)
02.04.2010 22:15:38
Offline

Re: Trochu zlobí s novejma věcma (chod motoru?)

Tak se nejdřív podivej, jestli jsi tam ten filtr zadělal správně jak máš..jestli neni někde nějaká fuga a nepřisává..


PURE NAKED BIKE!
kojaksro (Člen)
03.04.2010 01:27:02
Offline

Re: Trochu zlobí s novejma věcma (chod motoru?)

jelelen psal:

Zdar lidi B6 2002 eNko. Koupil jsem ho před pár dny. Říkal jsem si, udělám mu na jaře dobře a koupím svíce, vzducháč, olej a filtr. Namontováno a po startu vůbec nejde vytočit. Na sytič si drží v pohodě 3,5 tisíce otáček po chvili chci sednout a rozjet se a jakmile zařadím a chci se rozjet nejde to. Prostš chcípne a vůbec nejde do otáček. Totéž i na volnoběh. Jakmiel chci přidat, prostě chcípne. pomalinkým přidáním plynu ho trochu do otáček dostanu,ale vůbec se mu nechce. Je z něj i trochu cítit benzín. Před tím se špinavým filtrem jezdil trochu přidušeně,ale jel. Seřídím karburátory doma? Už jsem to hledal v jiným příspěvcích a synchronizace a seřízení není asi na doma, co?Díy za tipy kde hledat chyby. KN tam nebylo a ani není a výfuk je origo. Díky

...přivez to tam kde jsi kupoval ty ty shitové dílybigsmile...juknem na to a pohogood
..nebo estli se to nedá dovézt pro to dojedemsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
K.a.s.y.m. (Člen)
03.04.2010 01:56:49
Offline

Re: Trochu zlobí s novejma věcma (chod motoru?)

kojaksro psal:
jelelen psal:

Zdar lidi B6 2002 eNko. Koupil jsem ho před pár dny. Říkal jsem si, udělám mu na jaře dobře a koupím svíce, vzducháč, olej a filtr. Namontováno a po startu vůbec nejde vytočit. Na sytič si drží v pohodě 3,5 tisíce otáček po chvili chci sednout a rozjet se a jakmile zařadím a chci se rozjet nejde to. Prostš chcípne a vůbec nejde do otáček. Totéž i na volnoběh. Jakmiel chci přidat, prostě chcípne. pomalinkým přidáním plynu ho trochu do otáček dostanu,ale vůbec se mu nechce. Je z něj i trochu cítit benzín. Před tím se špinavým filtrem jezdil trochu přidušeně,ale jel. Seřídím karburátory doma? Už jsem to hledal v jiným příspěvcích a synchronizace a seřízení není asi na doma, co?Díy za tipy kde hledat chyby. KN tam nebylo a ani není a výfuk je origo. Díky

...přivez to tam kde jsi kupoval ty ty shitové dílybigsmile...juknem na to a pohogood
..nebo estli se to nedá dovézt pro to dojedemsmokin

voe jsi zase něco prodal a amater montoval,cooooo????Voe ani neviš jak mě sere ,že mi to k tobě finančně nevychazísmile2smile2smile2
P.S. pro tvorce příspěvku:asi jsi dal blbě filtr bo jinak by to jelo.I na chudou směs ve formě HF filtru to jede.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hans (Člen)
03.04.2010 13:17:31
Offline

Re: Trochu zlobí s novejma věcma (chod motoru?)

mam taky problém....po zahřátí, tak +- po 15 km se to začne po přidání plynu dusit, resp. to nejde vytočit. připadá mi to jako když to nejde na všechny vály...ještě jsem nekoukal, jestli to hází všude jiskry, ale mám tak podezření na cívky (podle toho, že to blbne až po zahřátí)....mohlo by to bejt tím? jinak filtr novej, karbce a všechno ostatní seřízený....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Fidzi (Člen)
03.04.2010 13:58:50
Offline

Re: Trochu zlobí s novejma věcma (chod motoru?)

A vybalil jsi před monáží ten filtr z obalu?bigsmile

Koldan (Člen)
03.04.2010 17:33:54
Offline

Re: Trochu zlobí s novejma věcma (chod motoru?)

hans psal:

mam taky problém....po zahřátí, tak +- po 15 km se to začne po přidání plynu dusit, resp. to nejde vytočit. připadá mi to jako když to nejde na všechny vály...ještě jsem nekoukal, jestli to hází všude jiskry, ale mám tak podezření na cívky (podle toho, že to blbne až po zahřátí)....mohlo by to bejt tím? jinak filtr novej, karbce a všechno ostatní seřízený....

než sa v tem začneš hrabat, hledej nejdřív největší chujoviny, takže mrkni na odvzdušnění nádrže a na přívod palivasmokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
jelelen (Člen)
03.04.2010 18:05:54
Offline

Re: Trochu zlobí s novejma věcma (chod motoru?)

Tak jsem se do toho podíval a udělal jsem dneska ventilové vůle a bylo to pořádně rozházený. Byly spíš hodně malý než měli bejt. Ted jsem to dal dokupy a trochu provětral. Za studena se mu pořád nechce,ale jakmile se ohřál tak vše OK. Takže spokojenost. Zatím netřeba to vozit k tomu šmoulovi co mi prodal díly. :) Ale díky za nabídku. Až se tam dá ladák tak to bude stejně chtít ty karburátory upravit bo to asi není úplně stejné. Jedna svíčka mi trochu blbne. Ale jsou nové takže to bude asi kabelem. Díky za rady. Jo a taky díky za tip na KOJAKSRO. Fakt super díly. Už je všechno namontovaný. I řidítka a to je hned o něčem jiným.


..............mno žiju abych fšecko přežil, ne? a teď mi v tom pomáhá zase B6N
hans (Člen)
03.04.2010 18:15:17
Offline

Re: Trochu zlobí s novejma věcma (chod motoru?)

Koldan psal:
hans psal:

mam taky problém....po zahřátí, tak +- po 15 km se to začne po přidání plynu dusit, resp. to nejde vytočit. připadá mi to jako když to nejde na všechny vály...ještě jsem nekoukal, jestli to hází všude jiskry, ale mám tak podezření na cívky (podle toho, že to blbne až po zahřátí)....mohlo by to bejt tím? jinak filtr novej, karbce a všechno ostatní seřízený....

než sa v tem začneš hrabat, hledej nejdřív největší chujoviny, takže mrkni na odvzdušnění nádrže a na přívod palivasmokin

nalezeno....hadice byly první, co jsme prolezli a byly v poho, ale bylo to nakonec ucpaný až ve víku, co jsou ty ventilky pro vzduch pod zámkem (bylo to xjr)


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Ondráš (Člen)
06.04.2010 08:41:47
Offline

Re: Trochu zlobí s novejma věcma (chod motoru?)

jelelen psal:

Jedna svíčka mi trochu blbne. Ale jsou nové takže to bude asi kabelem.

Vždycky, když jsem vyměnil svíčky, tak jim chvíli trvalo, než si "sedly", takže klid.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr