Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Hliníkový kryt řetězu

Inženýrek (Člen)
06.04.2010 09:34:07
Offline

Hliníkový kryt řetězu

Včera jsem tu někde našel nějaký info hliníkovým krytu řetězu, ale dneska to nemůžu zaboha najít.
Myslím že to byl Osi, kdo psal, že se hliník je taková mrcha, že se uklepe. A já se ptám proč, a v jakym smyslu? Jako že se vybracema na něm povolej šroubky?


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
tomsth (Člen)
06.04.2010 13:16:53
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

Šrouby se nepovolej, pokavaď sou pojištěný (pérovka, vějířová podložka). Spíš bude kryt praskat v okolí uchycení kolevá vibracím, bo plechy z Al slitin tohle rády dělaj. Málem sem takhle přišel o původní starou značku na ČZ, origo držák mi prdnul, tak sem ho vyrobil z 2mm Al plechu a po asi 500km se ten neřád uklepal bad
Naštěstí značka ostala viset na spodním šroubu. Bych ji ztratil a vyfasoval tu velkou plachtu tak by to vypadalo k sick


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
osiris (Člen)
06.04.2010 14:08:50
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

...nevím jestli jsem to psal já, sám mám hliníkovej kryt řetězu, ale je fakt, že hliníkovej držák znažky brzy ulít, nerezovej už drží


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
06.04.2010 14:23:25
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

A já to mám z 1,5mm duralového plechu ukradeného v Kunovicíc a ten se neutřepeevil


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
06.04.2010 14:23:44
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

Bo de o gramybigsmile


God Save The Queen!
ross (Člen)
06.04.2010 14:24:34
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

osiris psal:

...nevím jestli jsem to psal já, sám mám hliníkovej kryt řetězu, ale je fakt, že hliníkovej držák znažky brzy ulít, nerezovej už drží

mi zase ulít nerezovejsmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Honzik8719 (Člen)
06.04.2010 14:34:52
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

já mám hliníkovej kryt řetězu a je bez problémůgood


...relativní kochač...
Inženýrek (Člen)
06.04.2010 15:01:00
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

Osi je možný, že jsem si to včera nějak špatně přebral a ty jsi původně mluvil o držáku značky, který ti ulít.
Jinak oukej teda. O víkendu se pokusím něco udělat z dvojky hliníku a čas ukáže... smile1
Nemáte někdo nějaký výkresy již udělanejch krytů? Vlastní fantazii sice mám dobrou, ale jestli už je něco vozkoušený... help


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Banditatom (Člen)
06.04.2010 21:23:46
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

pokud máš přístup k duralu nebo nerezy udělej to raděj z těhle kovů hliník je ludra zakeřnábad a mít ju šouplou někde v kole asi nestojí za to.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Inženýrek (Člen)
06.04.2010 22:41:18
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

Banditatom psal:

pokud máš přístup k duralu nebo nerezy udělej to raděj z těhle kovů hliník je ludra zakeřnábad a mít ju šouplou někde v kole asi nestojí za to.

Jasný no, dneska jsem o tom přemejšlel, že se na hliník asi vyseru. Duralový máme doma jen trubky na éro, plech bohužel ne. A nerez v domácích podmínkách nevohnu. Leda udělat nějaký výkresy a nechat někde udělat, ale neznám nikoho, kdy by to uďál.
Další možnost která asi vyhraje je, že koupil rovnou nerezovej kryt udělanej někde "profi".
A teď - Kde ho sehnat a nekrást? help Aby to to sedělo na B6 rv00, tzn rozteč šroubů 210?


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Pajk (Člen)
06.04.2010 23:49:07
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

já kdybych si teda musel vybrat kerej ve dvouch kilech strčit do zadního kola, tak ten plastový prosím, dyž užbigsmile.

Zdenda (Člen)
07.04.2010 12:57:30
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

Inženýrek psal:
Banditatom psal:

pokud máš přístup k duralu nebo nerezy udělej to raděj z těhle kovů hliník je ludra zakeřnábad a mít ju šouplou někde v kole asi nestojí za to.

Jasný no, dneska jsem o tom přemejšlel, že se na hliník asi vyseru. Duralový máme doma jen trubky na éro, plech bohužel ne. A nerez v domácích podmínkách nevohnu. Leda udělat nějaký výkresy a nechat někde udělat, ale neznám nikoho, kdy by to uďál.
Další možnost která asi vyhraje je, že koupil rovnou nerezovej kryt udělanej někde "profi".
A teď - Kde ho sehnat a nekrást? help Aby to to sedělo na B6 rv00, tzn rozteč šroubů 210?

Na Ebay.de je toho tři prdele za ocelový a některý vypadaj moc pěkně. Jeden mám a spokojenost. Cena už od od nějakejch 20 Éček dle provedení.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Banditatom (Člen)
07.04.2010 18:46:06
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

Inženýrek psal:
Banditatom psal:

pokud máš přístup k duralu nebo nerezy udělej to raděj z těhle kovů hliník je ludra zakeřnábad a mít ju šouplou někde v kole asi nestojí za to.

Jasný no, dneska jsem o tom přemejšlel, že se na hliník asi vyseru. Duralový máme doma jen trubky na éro, plech bohužel ne. A nerez v domácích podmínkách nevohnu. Leda udělat nějaký výkresy a nechat někde udělat, ale neznám nikoho, kdy by to uďál.
Další možnost která asi vyhraje je, že koupil rovnou nerezovej kryt udělanej někde "profi".
A teď - Kde ho sehnat a nekrást? help Aby to to sedělo na B6 rv00, tzn rozteč šroubů 210?

pokud bys byl schopen sehnat výkres byl bych schopen ti to udělat s nerezismokin jeden výkres doma sice mám (můj pokus kerej nevyšelredfacesmile1) na nerez mám gvalitní contactsmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Bedřich (Člen)
07.04.2010 19:03:12
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

si načmárej vlastní včetně nïcku a je toevil


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Inženýrek (Člen)
07.04.2010 19:10:00
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

Banditatom psal:
Inženýrek psal:
Banditatom psal:

pokud máš přístup k duralu nebo nerezy udělej to raděj z těhle kovů hliník je ludra zakeřnábad a mít ju šouplou někde v kole asi nestojí za to.

Jasný no, dneska jsem o tom přemejšlel, že se na hliník asi vyseru. Duralový máme doma jen trubky na éro, plech bohužel ne. A nerez v domácích podmínkách nevohnu. Leda udělat nějaký výkresy a nechat někde udělat, ale neznám nikoho, kdy by to uďál.
Další možnost která asi vyhraje je, že koupil rovnou nerezovej kryt udělanej někde "profi".
A teď - Kde ho sehnat a nekrást? help Aby to to sedělo na B6 rv00, tzn rozteč šroubů 210?

pokud bys byl schopen sehnat výkres byl bych schopen ti to udělat s nerezismokin jeden výkres doma sice mám (můj pokus kerej nevyšelredfacesmile1) na nerez mám gvalitní contactsmile1

Výkres by nebyl problém. V jakym by to mělo být formátu? dwg by pro mě bylo ideální. Až budu mít chvíli, tak udělám nějakej první nástřel ve 3d.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
07.04.2010 19:14:50
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

Bedřich psal:

si načmárej vlastní včetně nïcku a je toevil

Žádnej nápis na to stejně nechci. Nemám rád přeplácaný věci. Natož nick, kterej byl jen výkřik do tmy z hecu.
Možná jen malý logo S.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Banditatom (Člen)
07.04.2010 19:17:31
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

Inženýrek psal:
Banditatom psal:
Inženýrek psal:


Jasný no, dneska jsem o tom přemejšlel, že se na hliník asi vyseru. Duralový máme doma jen trubky na éro, plech bohužel ne. A nerez v domácích podmínkách nevohnu. Leda udělat nějaký výkresy a nechat někde udělat, ale neznám nikoho, kdy by to uďál.
Další možnost která asi vyhraje je, že koupil rovnou nerezovej kryt udělanej někde "profi".
A teď - Kde ho sehnat a nekrást? help Aby to to sedělo na B6 rv00, tzn rozteč šroubů 210?

pokud bys byl schopen sehnat výkres byl bych schopen ti to udělat s nerezismokin jeden výkres doma sice mám (můj pokus kerej nevyšelredfacesmile1) na nerez mám gvalitní contactsmile1

Výkres by nebyl problém. V jakym by to mělo být formátu? dwg by pro mě bylo ideální. Až budu mít chvíli, tak udělám nějakej první nástřel ve 3d.

oki pokud možno v PDF a samo v CADU ať se klukům dělá dobře program!smokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Honzik8719 (Člen)
07.04.2010 22:00:03
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

Banditatom psal:
Inženýrek psal:
Banditatom psal:


pokud bys byl schopen sehnat výkres byl bych schopen ti to udělat s nerezismokin jeden výkres doma sice mám (můj pokus kerej nevyšelredfacesmile1) na nerez mám gvalitní contactsmile1

Výkres by nebyl problém. V jakym by to mělo být formátu? dwg by pro mě bylo ideální. Až budu mít chvíli, tak udělám nějakej první nástřel ve 3d.

oki pokud možno v PDF a samo v CADU ať se klukům dělá dobře program!smokin

pak se pochlub co jsi vytvořil ;-)


...relativní kochač...
Zdenda (Člen)
07.04.2010 23:46:19
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

Nic proti umu zdejších tvůrců, viděl jsem toho dost a stačilo, ale srát se s něčim co stojí ani ne 20 Euro? http://cgi.ebay.de/Kettenschutz-Suzuki- … 23066b87b9 Mám tnhle ten samej bez těch přiblblejch nápisů a vypadá dobře. Můj názor.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
luboss (Člen)
07.04.2010 23:52:46
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

každej nápis propálenej je jenom zeslabení, v DL jsme si tam vymýšleli loga a pak to praskalo vibracema idontknow


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Zdenda (Člen)
08.04.2010 00:25:36
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

luboss psal:

každej nápis propálenej je jenom zeslabení, v DL jsme si tam vymýšleli loga a pak to praskalo vibracema idontknow

Já tam mam malinkej decentní nápis Bandit a několik otvorů kvůli odlehčení a nepraská nic ani náhodou. Ale jezdim ON ROAD nosmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
luboss (Člen)
08.04.2010 00:51:08
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

lepsí pískovat nebo vypálit než propálit  bigsmile smokin


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Kožak (Člen)
08.04.2010 08:12:22
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

Ty držáky krytu naB6 nejsou moc stavěný na nějakou větší zátěž nerez je těžkej a i když sem tam měl dost velký otvory pro odlehčení tak se to nakonec uklepalo ... nerez vydržel ale ulít ten držák na kyvce je fakt že tan svár nebyl nic moc .. nakonec tam byl zpátky plasťák smile1


MRDAT!!!
Ondráš (Člen)
08.04.2010 19:11:44
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

luboss psal:

lepsí pískovat nebo vypálit než propálit  bigsmile smokin

Nejlepší je to prochlastat.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Inženýrek (Člen)
09.04.2010 02:12:18
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

Ondráš psal:
luboss psal:

lepsí pískovat nebo vypálit než propálit  bigsmile smokin

Nejlepší je to prochlastat.smokin

Momentálně možná jo evil, jindy bych ti řek, že si dám o ty tři piva míň smile1smokinevil


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Honzik8719 (Člen)
08.06.2010 10:58:27
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

mám takovej dotázek pasoval by kryt řetězu z B12 rok 01 na B6 rok 96? popřípadě jestli by mohl někdo změřit rozteč šroubů na B12 01 díky


...relativní kochač...
0cool (Člen)
29.04.2011 21:00:51
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

ja koupil kryt z B12 a na B6 nejde :( achh jo:( rozatec te zmerim zitra


Libertad se dice Bandit
Honzik8719 (Člen)
29.04.2011 21:40:53
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

0cool psal:

ja koupil kryt z B12 a na B6 nejde :( achh jo:( rozatec te zmerim zitra

už netreba...příští týden bude hotovej nerezovej na míru good


...relativní kochač...
Zdenda (Člen)
01.05.2011 08:31:09
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

Když tu řešíte kryt řetězu, nevíte jak se tam dá přidělat tenhle blatníček? Prodávaj to i jako komplet s krytem ale to se mi nelíbí:

http://cgi.ebay.de/SUZUKI-GSX1400-GSX-1 … 5adb8aa96f


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
corimec (Člen)
01.05.2011 10:17:21
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

Zdenda psal:

Když tu řešíte kryt řetězu, nevíte jak se tam dá přidělat tenhle blatníček? Prodávaj to i jako komplet s krytem ale to se mi nelíbí:

http://cgi.ebay.de/SUZUKI-GSX1400-GSX-1 … 5adb8aa96f

Ja jsem koupil ten blatníček s krytem řetezu,trošku ho přelaminoval a dal jsem ten hliníkovej přez nej.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2115_bl.jpg
Zdenda (Člen)
01.05.2011 10:32:11
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

S krytem řetězu jsou, to není problém, jen mi přijde celkem dost 180 E za komplet. http://cgi.ebay.de/Hinterradabdeckung-P … 5d2e896ecc

Proto bych vzal ten co je zvlášť, páč ve finále by to mělo bejt stejný, akurát netušim, jak se to tam přidělá.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
corimec (Člen)
01.05.2011 10:36:03
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

Tohle je laminátovej blatník za 600kč a ten kryt je puvodní z motorky,tak že i s lakem mě to vyšlo asi na 1100kčsmile1180E bych za to taky nedal

Zdenda (Člen)
01.05.2011 10:57:07
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

Jako já taky vidium tu cenu kolem talíře bez laku ovšem přijde mi, že se asi musí vrtat do kyvky a na to seru. 180E bez laku nebo 200E za karbon je nesmysl.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
corimec (Člen)
01.05.2011 11:24:36
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

Na právý straně kyvky to mám přidelaný elektrikářskou stahovací páskou,vrtání se mi zdá dost drastickýsmile1

Zdenda (Člen)
01.05.2011 11:32:33
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

Do kyfky vrtat nebudu ani za nic. To snad radši časem dospěju k tomu od Puige. Koukal jsem, že to samotný dělá Powerbronze ale taky ani zmínka o montáži a nebo nevládnu tolik anglicky

http://www.powerbronze.co.uk/822930/818 … 1400.model


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Koldan (Člen)
01.05.2011 13:22:48
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

chtěl jsem ti napsat, že to není nic pro tebe:o) mám malej vrut v kyvceevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
kelis (Člen)
01.05.2011 13:24:52
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

corimec psal:

Tohle je laminátovej blatník za 600kč a ten kryt je puvodní z motorky,tak že i s lakem mě to vyšlo asi na 1100kčsmile1180E bych za to taky nedal

To by mne zajímalo kdes ho sehnal za 600. Do ted jsem nic tak levnýho neobjevil.

corimec (Člen)
01.05.2011 19:27:19
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

koupil jsem to nekde na internetu,musim ale řict že laminát je sice o hodně levnější než plast,ale hned první rok mi popraskal lak od vibrací,podsedlovku mám plastovou od ermaxe,tam lak drží, ale taky sem za ni vypláznul zkoro 6000kč

libac22 (Člen)
21.05.2011 12:45:36
Offline

Re: Hliníkový kryt řetězu

nějakou dobu to byl v bazaru inzerát že týpek dělá kryty řetězu a chladiču , je tu ???  surprised 
říkal že brzo bude , a furt nic a mejla už nemám    help


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr