Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

redik27 (Člen)
16.04.2010 11:50:03
Offline

výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

Mám v létě vyrazit do Rakous, mám laďák bez homologace. Máte někdo zkušenost? Bude stačit zakoupení vložky, aby mě místní cajti nechali?


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
nicola.foxx (Člen)
16.04.2010 11:52:58
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

Mel bys mit vejfuck s E(homologaci) Kdyz v nem nemas db killer, tak ti to nameri kravalometrem a stejne te nepusti. Pokud na tom mas vejfuck bez E a jeste bez db killer, tak bych tam ani nejel i kdyz to muze bejt vo nahode a nechaj te bejt.
Radsi bych dal origo.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Fresh Man (Člen)
16.04.2010 12:29:10
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

rakousko je čurákof ... cajti pruděj za cokoli ... nejezdit ...sick


Bandit pičo
redik27 (Člen)
16.04.2010 12:30:16
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

nicola.foxx psal:

Mel bys mit vejfuck s E(homologaci) Kdyz v nem nemas db killer, tak ti to nameri kravalometrem a stejne te nepusti. Pokud na tom mas vejfuck bez E a jeste bez db killer, tak bych tam ani nejel i kdyz to muze bejt vo nahode a nechaj te bejt.
Radsi bych dal origo.

db Killer není problém koupit, bez něj bych tam nejel.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
nicola.foxx (Člen)
16.04.2010 13:56:14
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

Ja bych tam s laufem bez homologace nejel ani s dvouma db killerama, pac by se mi pak nechtelo resit jak tu motorku odvezt, kdyz podle raich svestek neni kvuly chybejicimu E na laufu schopna provozu a nenechaj te na tom odjet zpatky dom.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
corimec (Člen)
16.04.2010 14:38:54
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

Fresh Man psal:

rakousko je čurákof ... cajti pruděj za cokoli ... nejezdit ...sick

goodsouhlasimsick

XJelen (Člen)
16.04.2010 14:51:07
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

Jako když sem viděl s čim tam lítaj místní a talijáni...tak sem si říkal, že sem tam toho miga moh taky nechat. idontknow na druhou stranu komunikace s "poldou z hor" je většinou velmi stručná, pokud řekneš víc než odpověď, následuje "vy odmítáte?" za současného vyndavání klepet z pouzdra bigsmile jsem v němčině zběhlý, ale německý poldové jsou proti těm rakouskejm sedlákům "myslivci" bigsmile a dá se s nima mluvit (teda jak kdy a jak o čem smile1 )


Strýcfajtr !!!
VikecB12 (Člen)
16.04.2010 15:03:40
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

Dvakrát s creptusem,jednou SLK,bez eček,žádnej problém. Jednou nás jela sebranka asi 7 motorek,fšechno laďáky(varadera,TDM,BIG..bigsmile) a taky nic. Ještě nikoho z mejch kamarádů kvuli laufu neprudili. Ale to neznamená že se to stat nemůžesmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Dado (Člen)
16.04.2010 18:43:21
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

tak si tam nech to éčko vygravírovat?, ale podle mě řešej jen hlukovou normu a po éčkách jim je hovnoidontknow


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
redik27 (Člen)
16.04.2010 19:21:13
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

Dado psal:

tak si tam nech to éčko vygravírovat?, ale podle mě řešej jen hlukovou normu a po éčkách jim je hovnoidontknow

už jsem tom přemýšlel. Položil jsem do otázky výrobce. Mám slovenskýho VIPERA, ale myslím že on to mít nebude.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Honza (Člen)
16.04.2010 22:33:16
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

Moje nedávná zkušenost: zastaven za rychlost, homologovanej Leo Vince (ale bez dB killeru) tak mi celkem lepilo, jestli mě ještě k tomu nadělí za výfuk a budu volat dodávku a naštěstí bez problémů... Osobně si myslím, že pokud "jedeš s davem" a zbytečně neprovokuješ, nevytačíš to v dědinách atd. tak nemaj důvod tě buzerovat... Leč náhoda je blbec...


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
Inženýrek (Člen)
16.04.2010 22:36:35
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

redik27 psal:
Dado psal:

tak si tam nech to éčko vygravírovat?, ale podle mě řešej jen hlukovou normu a po éčkách jim je hovnoidontknow

už jsem tom přemýšlel. Položil jsem do otázky výrobce. Mám slovenskýho VIPERA, ale myslím že on to mít nebude.

Mám takovej pocit, že právě Viper prodává nově homologační vložky...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Baltazar (Člen)
17.04.2010 07:34:18
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

přejížděl jsem hranici z A do CZ a těsně před čárou prudili dva kluky s laďákama, museli pro dodávku, nenechali je dojet ani ten jeden km k hranici. Nemaj nás rádi, bo jich je půlka vodsud a myslej že jsou lepčejší jak myidontknow


The father of the little princess of the dawn
redik27 (Člen)
17.04.2010 08:18:32
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

Inženýrek psal:
redik27 psal:
Dado psal:

tak si tam nech to éčko vygravírovat?, ale podle mě řešej jen hlukovou normu a po éčkách jim je hovnoidontknow

už jsem tom přemýšlel. Položil jsem do otázky výrobce. Mám slovenskýho VIPERA, ale myslím že on to mít nebude.

Mám takovej pocit, že právě Viper prodává nově homologační vložky...

ale on je slovenský Viper a anglický. Já mám slováka. A v jeho nabídce jsem ho nenašel


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
redik27 (Člen)
17.04.2010 08:20:39
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

a homologace by měla být na výfuku, což já nemám


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
jardagsf (Člen)
17.04.2010 13:43:35
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

Baltazar psal:

přejížděl jsem hranici z A do CZ a těsně před čárou prudili dva kluky s laďákama, museli pro dodávku, nenechali je dojet ani ten jeden km k hranici. Nemaj nás rádi, bo jich je půlka vodsud a myslej že jsou lepčejší jak myidontknow

1.dycky muzes natrefit na debila - jak A tak u nas
2.kdyz vidim nase mestske policajty jak se vysiraji na rakusaky a dupou je za kdejakou kokotinu a davaji flastry ze se protoci panenky i movitym rakusakum
3. no a jako pametnik zavzpominam na prudu od ceskych celniku......

takze kdyby bracha dostal 5k za nejake pojebane parkovani - kde to organizuje nejaka spicena mestska vyhlaska a jeste vytvrdl nejake 3-5 hodin cekackou nez debilove rozvezou zbyle boticky a pak si poslechl nejake blbe kecy od toho debila co to rozvazi (znam ho sick ) a nebyl to jeden pripad ale vice mene standartni plneni obec kas v prihranici........


MOTO KOZZI GRISO
K.a.s.y.m. (Člen)
18.04.2010 19:53:47
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

dvakrát přes celý rakousi s nehomo laďákem a ani s cajtama nebyl problém,ale můžeš narazit na debila a máš problém..je to na tobě.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
redik27 (Člen)
07.07.2010 08:54:46
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

redik27 psal:

Mám v létě vyrazit do Rakous, mám laďák bez homologace. Máte někdo zkušenost? Bude stačit zakoupení vložky, aby mě místní cajti nechali?

dal jsem to s laďákem a v poho. Rakousi, švýcary, dojče
ale i tak ho příští rok koupím


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
jura (Člen)
07.07.2010 09:23:43
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

Byl jsem v A vicekrat,sice ladak s DBkilerem,ani jednou me nestaveli,kamos je rakusak,a jezdi bez Db kilerusmile1


Männer sind primitiv,aber glücklich!
redik27 (Člen)
07.07.2010 09:30:22
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

jura psal:

Byl jsem v A vicekrat,sice ladak s DBkilerem,ani jednou me nestaveli,kamos je rakusak,a jezdi bez Db kilerusmile1

já nemám DB, slovenský viper to nedělá


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
richie (Člen)
07.07.2010 09:35:12
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

Teď sem v Dojčlandu a každej tady jezdí s laďákem, takže dojčlandu bych se nebál. V Rakousku je to na piču, páč sou na nás nasraní za Temelín (kterej nikomu neškodí, narozdíl od jejich větrnejch elektráren, který plaší zvířata a zabíjejí ptáky) a proto sou na nás vysazení.... Nemít E na výfuku a nesplňovat Db znamená průser a to dosti drahej průser... Je to HOP a nebo TROP smokin


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
redik27 (Člen)
07.07.2010 22:54:47
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

na příští rok mě čeká asi leo


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Rostyk (Člen)
17.07.2010 23:51:06
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

Teď jsem se vrátil z Rakous,platili tam pokutu za rychlost,všichni s laďákama a vubec to nekontrolovali, ovšem když trefíš vola tak máš smůlubad


Dohnat a předehnat
Michal_B_B (Člen)
18.07.2010 10:52:05
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

Letos nás odchyt taky rakouskej polda.... obcházel motorky koukal se na ladák (měli jsme "E" ale bez homologačních vložek... ) a taky nic...  žádnou hlučnost neměřili... jen zkontrolovali papíry... a v pohodě.... good

Kelly01 (Člen)
18.07.2010 14:38:33
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

Rostyk psal:

Teď jsem se vrátil z Rakous,platili tam pokutu za rychlost,všichni s laďákama a vubec to nekontrolovali, ovšem když trefíš vola tak máš smůlubad

skus tu veselou historku trošku rozvéstbigsmile


God Save The Queen!
Rostyk (Člen)
20.07.2010 11:54:44
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

Jeli jsme do Itálie přes Hatě a dolu do Grazu mimo dálnice a v jedný vesnici byla motohlídka.Klasika ,z těch serpentýn do vesnice ,z kopce něco okolo 100 km/h dva ve předu já kousek za nimi.Jak vjeli za ceduli tak blikly majáky a vyjeli za nimi.Naštěstí byl nedočkavý takže já to dobrzdil k němu a mě nezměřilbigsmile.Poliši ale v klidu,vysmátí zdravili doooobrrrýý deeen,pokuta 35 eček a popřáli pěknou dovolenou.Pak už cesta v poho v Itálii nádherné ježdění,vidí mašinu automaticky uhnou,jak ve tvém pruhu tak v protisměrugood né jak u nás


Dohnat a předehnat
huskyb12 (Administrator)
20.07.2010 16:27:26
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

za kilo ve vsi 35€ ? ručičky by ste měli boskávať :)))


ale di, Ty brepto ...
fido (Člen)
20.07.2010 20:05:02
Offline

Re: výfuk bez homologace aneb výlet ro Rakous

Baltazar psal:

přejížděl jsem hranici z A do CZ a těsně před čárou prudili dva kluky s laďákama, museli pro dodávku, nenechali je dojet ani ten jeden km k hranici. Nemaj nás rádi, bo jich je půlka vodsud a myslej že jsou lepčejší jak myidontknow

souhlas, jsou to vandráci z Čech a Moravy, Slovinska, Italije a Uher...zbytek Dojčlandbad

Je to individuální dle cajta. Jezdili jsme s Rossem do A a nikdy jsme neměli trabl...to nás 2x měřili ( měli stativ v otevřené stodole.) Na místní dlabou.


bla...blabla...!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr