Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Darování krve 12.5.(2010)

K.a.s.y.m. (Člen)
13.05.2010 07:28:43
Offline

Re: Darování krve 12.5.(2010)

a mě nechtěli...že prej po kérce moc brzy,ale mám prej s klidnym svědomim přijít v Září...tak do toho půjdu smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Bodlinka (Člen)
13.05.2010 07:36:25
Offline

Re: Darování krve 12.5.(2010)

Kukii: good dobře ty! good
Kasym: jj, myslela jsem si to... redface tak alespoň už víš kam, co a jak goodsmile1


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
K.a.s.y.m. (Člen)
13.05.2010 07:44:25
Offline

Re: Darování krve 12.5.(2010)

Bodlinka psal:

Kukii: good dobře ty! good
Kasym: jj, myslela jsem si to... redface tak alespoň už víš kam, co a jak goodsmile1

no víš jak kdyby na netu rovnou napsali,že čerstvý znamená půl roku tak jsem tam třeba ani nejel..jenže to je napsaný až v tom dotazníku...no nic..aspoň vim jakou mám krevní skupinu a že krev mám v pořádku bigsmile a v  září se tam sejdeme znova.bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Žirafa (Člen)
13.05.2010 08:19:29
Offline

Re: Darování krve 12.5.(2010)

Tome, já ti nevím, ale to tu psala i Bodlinka že je to možné až za půl roku...bigsmile

Bodlinka psal:

Zdrav. způsobilost:
Darovat krev nemohou osoby, které v minulosti prodělaly infekční žloutenku, zejména typu B nebo C, syfilis, tuberkulosu, některé tropické choroby. Po jiných infekčních chorobách jsou z dárcovství vyřazeny pouze dočasně (1 - 2 roky po úzdravě) - např. infekční žloutenky typu A, infekční mononuklesoa, brucelosa, boreliosa, kapavka a pod. Při neinfekčních chorobách různých orgánů (srdce, plíce, trávicí trakt, ledviny, játra a pod) jsou dárci zpravidla vyřazování dočasně nebo trvale, podle závažnosti onemocnění. V každém případě nemohou darovat krev osoby s nádorovým postižením. Po chirurgických výkonech, včetně piercingu a tetování, je možné darovat krev nejdříve až za 6 měsíců. Trvale vyřazeni jsou dále lidé s cukrovkou, těžkými formami alergie, lidé trpící epilepsií, hemofilici a osoby, které byli v minulosti léčeni hormony hypofýzy (podvěsku mozkového ) - např. růstovým hormonem. Z dárcovství jsou též vyloučeny osoby ze skupin se zvýšeným rizikovým chováním, zejména vzhledem k nákaze HIV, jako jsou osoby provozující prostituci, závislé na drogách a alkoholu, ale též muži, kteří provozují vzájemný pohlavní styk.
Podle současných pravidel platných v EU mohou ženy darovat plnou krev nejvýše 4 x do roka a muži 5 x do roka, nejkratší interval mezi odběry je 8 týdnů. Jeden odběr plné krve činí 450 ml.

Jinak, já stále nachcípaná, zítra dovča a víkend ležení a snad to bude ok a půjdugood


Jaký si to uděláš, takový to máš...
K.a.s.y.m. (Člen)
13.05.2010 08:22:30
Offline

Re: Darování krve 12.5.(2010)

Žirafa psal:

Tome, já ti nevím, ale to tu psala i Bodlinka že je to možné až za půl roku...bigsmile

Bodlinka psal:

Zdrav. způsobilost:
Darovat krev nemohou osoby, které v minulosti prodělaly infekční žloutenku, zejména typu B nebo C, syfilis, tuberkulosu, některé tropické choroby. Po jiných infekčních chorobách jsou z dárcovství vyřazeny pouze dočasně (1 - 2 roky po úzdravě) - např. infekční žloutenky typu A, infekční mononuklesoa, brucelosa, boreliosa, kapavka a pod. Při neinfekčních chorobách různých orgánů (srdce, plíce, trávicí trakt, ledviny, játra a pod) jsou dárci zpravidla vyřazování dočasně nebo trvale, podle závažnosti onemocnění. V každém případě nemohou darovat krev osoby s nádorovým postižením. Po chirurgických výkonech, včetně piercingu a tetování, je možné darovat krev nejdříve až za 6 měsíců. Trvale vyřazeni jsou dále lidé s cukrovkou, těžkými formami alergie, lidé trpící epilepsií, hemofilici a osoby, které byli v minulosti léčeni hormony hypofýzy (podvěsku mozkového ) - např. růstovým hormonem. Z dárcovství jsou též vyloučeny osoby ze skupin se zvýšeným rizikovým chováním, zejména vzhledem k nákaze HIV, jako jsou osoby provozující prostituci, závislé na drogách a alkoholu, ale též muži, kteří provozují vzájemný pohlavní styk.
Podle současných pravidel platných v EU mohou ženy darovat plnou krev nejvýše 4 x do roka a muži 5 x do roka, nejkratší interval mezi odběry je 8 týdnů. Jeden odběr plné krve činí 450 ml.

Jinak, já stále nachcípaná, zítra dovča a víkend ležení a snad to bude ok a půjdugood

Prostě to tam nebylo a hotovo bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
13.05.2010 08:35:33
Offline

Re: Darování krve 12.5.(2010)

K.a.s.y.m. psal:
Žirafa psal:

Tome, já ti nevím, ale to tu psala i Bodlinka že je to možné až za půl roku...bigsmile

Bodlinka psal:

Zdrav. způsobilost:
Darovat krev nemohou osoby, které v minulosti prodělaly infekční žloutenku, zejména typu B nebo C, syfilis, tuberkulosu, některé tropické choroby. Po jiných infekčních chorobách jsou z dárcovství vyřazeny pouze dočasně (1 - 2 roky po úzdravě) - např. infekční žloutenky typu A, infekční mononuklesoa, brucelosa, boreliosa, kapavka a pod. Při neinfekčních chorobách různých orgánů (srdce, plíce, trávicí trakt, ledviny, játra a pod) jsou dárci zpravidla vyřazování dočasně nebo trvale, podle závažnosti onemocnění. V každém případě nemohou darovat krev osoby s nádorovým postižením. Po chirurgických výkonech, včetně piercingu a tetování, je možné darovat krev nejdříve až za 6 měsíců. Trvale vyřazeni jsou dále lidé s cukrovkou, těžkými formami alergie, lidé trpící epilepsií, hemofilici a osoby, které byli v minulosti léčeni hormony hypofýzy (podvěsku mozkového ) - např. růstovým hormonem. Z dárcovství jsou též vyloučeny osoby ze skupin se zvýšeným rizikovým chováním, zejména vzhledem k nákaze HIV, jako jsou osoby provozující prostituci, závislé na drogách a alkoholu, ale též muži, kteří provozují vzájemný pohlavní styk.
Podle současných pravidel platných v EU mohou ženy darovat plnou krev nejvýše 4 x do roka a muži 5 x do roka, nejkratší interval mezi odběry je 8 týdnů. Jeden odběr plné krve činí 450 ml.

Jinak, já stále nachcípaná, zítra dovča a víkend ležení a snad to bude ok a půjdugood

Prostě to tam nebylo a hotovo bigsmile

spíš neumíš číst smile1


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
13.05.2010 08:43:34
Offline

Re: Darování krve 12.5.(2010)

Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:
Žirafa psal:

Tome, já ti nevím, ale to tu psala i Bodlinka že je to možné až za půl roku...bigsmile

Jinak, já stále nachcípaná, zítra dovča a víkend ležení a snad to bude ok a půjdugood

Prostě to tam nebylo a hotovo bigsmile

spíš neumíš číst smile1

Prostě to tam nebylo a hotovo bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
13.05.2010 08:50:47
Offline

Re: Darování krve 12.5.(2010)

K.a.s.y.m. psal:
Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:


Prostě to tam nebylo a hotovo bigsmile

spíš neumíš číst smile1

Prostě to tam nebylo a hotovo bigsmile

se opakuješ bigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
13.05.2010 08:53:25
Offline

Re: Darování krve 12.5.(2010)

Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:
Kukii psal:


spíš neumíš číst smile1

Prostě to tam nebylo a hotovo bigsmile

se opakuješ bigsmile

já to tam fakt neviděl..a i kdyby jo..tak ten den volna za to stál bigsmile odpolední procházka na Petřín neměla chybu smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nicola.foxx (Člen)
13.05.2010 11:52:36
Offline

Re: Darování krve 12.5.(2010)

Posranej bacil. Uz druhej den doma lezim jak hajtra. Potim se jak dvere vot chliva, tece mi z rypaku a porad se mi strida teplo se zimou kurwasick


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Žirafa (Člen)
24.05.2010 09:03:31
Offline

Re: Darování krve 12.5.(2010)

Platí ta středa?


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Frodo89 (Člen)
24.05.2010 09:31:15
Offline

Re: Darování krve 12.5.(2010)

Tak už mam o5tovnej termin na 17.6 v Transfuzní stanici Teplice
Kdo z okolí si chce rano přivztat?


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Bodlinka (Člen)
24.05.2010 15:09:32
Offline

Re: Darování krve 12.5.(2010)

Žirafa psal:

Platí ta středa?

tahle 26. za mě ne-e... páč jsem byla v tom Německu a šéf by se poass kdybych zase nebyla v práci bigsmile

takže jdeme tu další 2.6. (to už budu mít volno na dobu neurčitou bad)


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Žirafa (Člen)
25.05.2010 10:10:23
Offline

Re: Darování krve 12.5.(2010)

Bodlinka psal:
Žirafa psal:

Platí ta středa?

tahle 26. za mě ne-e... páč jsem byla v tom Německu a šéf by se poass kdybych zase nebyla v práci bigsmile

takže jdeme tu další 2.6. (to už budu mít volno na dobu neurčitou bad)

Aha... mno tak to vidim že se k vám přidam až půjdete další kolo, příští středu se mi to nehodí, bych si zase musela přehazovat šichtu v práci...


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Bodlinka (Člen)
27.09.2010 16:12:36
Offline

Re: Darování krve 12.5.(2010)

Nechci zakládat nové vlákno, tak to vpichnu ještě semka...

Blíží se mi další termín darování krve (Praha-FNKV)... A jelikož jsem mimo domov, tak bych volila 29.10.2010 je to pátek a den před tím svátek... tak by se mi volníčko z práce hodilo bigsmile
ale je mi jasný že tam bude nával, proto bych to viděla na brzké ranní...

Měl by tedy ještě někdo zájem jít se mnou? Termín není závazný...

PS: nehlašte se všichni bigsmile


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Žirafa (Člen)
27.09.2010 16:38:19
Offline

Re: Darování krve 12.5.(2010)

Bodlinka psal:

Nechci zakládat nové vlákno, tak to vpichnu ještě semka...

Blíží se mi další termín darování krve (Praha-FNKV)... A jelikož jsem mimo domov, tak bych volila 29.10.2010 je to pátek a den před tím svátek... tak by se mi volníčko z práce hodilo bigsmile
ale je mi jasný že tam bude nával, proto bych to viděla na brzké ranní...

Měl by tedy ještě někdo zájem jít se mnou? Termín není závazný...

PS: nehlašte se všichni bigsmile

Já bych už konečně šla...


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Progear 650 (Člen)
27.09.2010 16:52:06
Offline

Re: Darování krve 12.5.(2010)

i já...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Kukii (Člen)
27.09.2010 17:49:44
Offline

Re: Darování krve 12.5.(2010)

můžu až v lednu kvůli kérce smile2 jinač bych s vámi šla, měla sem jít už tenhle měsíc good


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
29.09.2010 19:44:21
Offline

Re: Darování krve 12.5.(2010)

já nemůžu..byl jsem 23.9. takže další asi až v lednu.nebo ještě před vánoci smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr