Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Oprava opláštění výfuku tenax

gozer (Nový člen)
02.05.2010 22:16:55
Offline

Oprava opláštění výfuku tenax

Ahoj
rád bych se zeptal, jestli máte někdo tip na opravu poškozenýho výfuku Tenax (poslat ho do Tenaxu je dobrej nápad, ale co jsem koukal na netu po diskuzích, tak prý všechno velmi dlouho trvá a přístup k zákazníkům nic moc). Dík
http://www.suzukibandit.cz/openforum/im … to3071.jpg

KOVAL (Člen)
02.05.2010 22:30:03
Offline

Re: Oprava opláštění výfuku tenax

zkrátit..
obal a vnitřní trubku odhaduju tak o 7cm,spodní dýnko vypadá v cajku,přinejhoršim votočit ke kyvce,vobjímku taky votočit ke kyvce bo je stejná z vobou stran,zbejvá už jen ta spodní páska která je v pussy..
vod tý doby co mi Kulhas řek za přepláštění přesně takhle zmáčklýho vejfuku 2 litry sem u něj nebyl..fuck

Filous (Člen)
02.05.2010 22:32:14
Offline

Re: Oprava opláštění výfuku tenax

...pásku ti Kulhas prodá za 25,- vočí...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
gozer (Nový člen)
02.05.2010 22:41:34
Offline

Re: Oprava opláštění výfuku tenax

no tak tu objímku otočit, pásku si nechat z Tenaxu poslat ...teď ještě kdo mi ten výfuk zkrátí ? je to celkem standardní úkon pro klempíře, servis ? možná blbej dotaz, ale kdyby se zkrátil, tak se ještě musí krátit ty vnitřní střeva ?

Filous (Člen)
02.05.2010 22:58:51
Offline

Re: Oprava opláštění výfuku tenax

gozer psal:

no tak tu objímku otočit, pásku si nechat z Tenaxu poslat ...teď ještě kdo mi ten výfuk zkrátí ? je to celkem standardní úkon pro klempíře, servis ? možná blbej dotaz, ale kdyby se zkrátil, tak se ještě musí krátit ty vnitřní střeva ?

...co myslíš???idontknow ...nejni to nic složitýho, pár uš sem jich skracoval...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Datel (Člen)
02.05.2010 23:05:37
Offline

Re: Oprava opláštění výfuku tenax

malá rozbrušovačka a pevná ruka a je hotovogood

deny1234 (Člen)
02.05.2010 23:16:27
Offline

Re: Oprava opláštění výfuku tenax

Muzes se zeptat tady  > http://www.slk.cz/  < Je to pohodovej kluk ,opravoval mi  ladak Ixil na Inazume , stalo to tenkrat asi 700 , na pockani , teda asi 3 hodkyheadshake Ale jo to pro tebe mozna dost z ruky bad

Editoval osiris (02.05.2010 23:18:19)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr