Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » o-kroužky na chladiči B6

Inženýrek (Člen)
11.06.2010 12:51:10
Offline

o-kroužky na chladiči B6

help mekánici, jakej je prosím rozměr kroužku na přírubě pod chladičem na B6? Začalo mi to chcát, kroužek byl uplně v háji, mylně jsem změřil 13 a v arkovu objednal 13x2,5 vitonový, ale ty jsou velký. Tečou oba. Kundy za dva chtěli 48 a ještě jsem na mě musel tři dny čekat idontknow. Jinak jsem tam zkoušel ještě 12x2,25 obyč co jsem doma vyštrachal, ale taky oba tečou.
Tak jakej tam teda příjde? help
Kurňa, tenhle tejden tak pěkně a já najel houno protože to mám rozdělaný smile2


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
K.a.s.y.m. (Člen)
11.06.2010 12:56:59
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

a ty origo nešli změřit??? nebo to byli ty 13x2,5?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Inženýrek (Člen)
11.06.2010 13:08:26
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

K.a.s.y.m. psal:

a ty origo nešli změřit??? nebo to byli ty 13x2,5?

Nejsem si právě jistej, jestli jsem tam origa měl. Oba byli dost rozžvejklý. Na druhym co jsem to rozďál jsem naměřil zhruba 12x2,0 ale jak řikam, není to právě přesný, tak se ptám, jaký tam mají přesně přijít.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
K.a.s.y.m. (Člen)
11.06.2010 13:13:35
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

Inženýrek psal:
K.a.s.y.m. psal:

a ty origo nešli změřit??? nebo to byli ty 13x2,5?

Nejsem si právě jistej, jestli jsem tam origa měl. Oba byli dost rozžvejklý. Na druhym co jsem to rozďál jsem naměřil zhruba 12x2,0 ale jak řikam, není to právě přesný, tak se ptám, jaký tam mají přesně přijít.

hmm to je naprd


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
11.06.2010 15:33:03
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

...čéče, to bude trabl, bo pokuť vim, tag sůza rozměr nigde neudává, ale co změřit ten žlábek f přírubje, f kerym je ten kroužek usazenej???idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Inženýrek (Člen)
11.06.2010 15:40:19
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

Filous psal:

...čéče, to bude trabl, bo pokuť vim, tag sůza rozměr nigde neudává, ale co změřit ten žlábek f přírubje, f kerym je ten kroužek usazenej???idontknow

na partsdepot.cz jsem našel, že by to měl být asi 11,8x2,4.
Jinak je to jinak než jsem původně myslel. Po delším zkoumání jsem přišel na to, že průnik oleje není způsoben kroužkama, nýbrž to chčije trhlinkama na přírubě, bohužel pro mě na chladiči. Nejspíš ještě následkem bouračky. Kurňa, ale 1400km to vydrželo a teďka najednou to chčije, se na to vyseru.
Mám takový divný tušení v koulích, že tohle nikdo nesvaří, proto se rovnou ptám: neválí se někomu doma chladič? Za novej je to fakt pálka.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
K.a.s.y.m. (Člen)
11.06.2010 15:43:23
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

Inženýrek psal:
Filous psal:

...čéče, to bude trabl, bo pokuť vim, tag sůza rozměr nigde neudává, ale co změřit ten žlábek f přírubje, f kerym je ten kroužek usazenej???idontknow

na partsdepot.cz jsem našel, že by to měl být asi 11,8x2,4.
Jinak je to jinak než jsem původně myslel. Po delším zkoumání jsem přišel na to, že průnik oleje není způsoben kroužkama, nýbrž to chčije trhlinkama na přírubě, bohužel pro mě na chladiči. Nejspíš ještě následkem bouračky. Kurňa, ale 1400km to vydrželo a teďka najednou to chčije, se na to vyseru.
Mám takový divný tušení v koulích, že tohle nikdo nesvaří, proto se rovnou ptám: neválí se někomu doma chladič? Za novej je to fakt pálka.

hele než budeš zkoušet shánět novej zkus to zalepit tekutym kovem..tam co je prasklina udělat lehkou drážku zalepit přebrousit a fertighelp


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Inženýrek (Člen)
11.06.2010 15:57:36
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

K.a.s.y.m. psal:
Inženýrek psal:
Filous psal:

...čéče, to bude trabl, bo pokuť vim, tag sůza rozměr nigde neudává, ale co změřit ten žlábek f přírubje, f kerym je ten kroužek usazenej???idontknow

na partsdepot.cz jsem našel, že by to měl být asi 11,8x2,4.
Jinak je to jinak než jsem původně myslel. Po delším zkoumání jsem přišel na to, že průnik oleje není způsoben kroužkama, nýbrž to chčije trhlinkama na přírubě, bohužel pro mě na chladiči. Nejspíš ještě následkem bouračky. Kurňa, ale 1400km to vydrželo a teďka najednou to chčije, se na to vyseru.
Mám takový divný tušení v koulích, že tohle nikdo nesvaří, proto se rovnou ptám: neválí se někomu doma chladič? Za novej je to fakt pálka.

hele než budeš zkoušet shánět novej zkus to zalepit tekutym kovem..tam co je prasklina udělat lehkou drážku zalepit přebrousit a fertighelp

no, nejhorší je, že ty prasklinky jsou do závitu


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
hans (Člen)
11.06.2010 16:17:48
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

Inženýrek psal:
K.a.s.y.m. psal:
Inženýrek psal:


na partsdepot.cz jsem našel, že by to měl být asi 11,8x2,4.
Jinak je to jinak než jsem původně myslel. Po delším zkoumání jsem přišel na to, že průnik oleje není způsoben kroužkama, nýbrž to chčije trhlinkama na přírubě, bohužel pro mě na chladiči. Nejspíš ještě následkem bouračky. Kurňa, ale 1400km to vydrželo a teďka najednou to chčije, se na to vyseru.
Mám takový divný tušení v koulích, že tohle nikdo nesvaří, proto se rovnou ptám: neválí se někomu doma chladič? Za novej je to fakt pálka.

hele než budeš zkoušet shánět novej zkus to zalepit tekutym kovem..tam co je prasklina udělat lehkou drážku zalepit přebrousit a fertighelp

no, nejhorší je, že ty prasklinky jsou do závitu

vyvložkovat by to nešlo??


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Inženýrek (Člen)
11.06.2010 17:05:42
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

hans psal:
Inženýrek psal:
K.a.s.y.m. psal:


hele než budeš zkoušet shánět novej zkus to zalepit tekutym kovem..tam co je prasklina udělat lehkou drážku zalepit přebrousit a fertighelp

no, nejhorší je, že ty prasklinky jsou do závitu

vyvložkovat by to nešlo??

Bohužel si myslim že ne. Je potřeba aby se na to mrknul nějakej odborník. Večer jsem dám fotky. Jediný co mě napadá jak by to mohlo být v pohodě je vybrousit příruby, navařit nový špalky a udělat celou novou přírubu.
Nejhorší na tom je, že i kdyby to šlo nějak "poslepovat", tak to nebude 100% a nerad bych, aby mě to někde vypeklo na druhý straně republiky.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
11.06.2010 18:02:52
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1861_pict2312.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1861_pict2313.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1861_pict2316.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1861_pict2318.jpg


Z bouračky byl trochu vyteklej volej přes tu přírubu, jakoby praskliny vidět byli, ale vypadalo to spíš jako škrábance. Zkoušeli jsme, bylo to v pohodě. Jak řikám, najel jsem s tim 1400 a v pohodě, až teď co začali ty tepla, tak se to ukázalo. No a dneska se to votevřelo úplně.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Zdenek (Člen)
11.06.2010 22:24:31
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

Tomáši,,,podle fotek by to mělo jít spravit, špunt,zavařit,vyvrtat,a závit, jinak mám doma starší, neteče, ale že byl spravovanej, tak sem dával novej, a motorku prodal, tak jestli by jsi s ním nepohrdl, tak ti ho nechám. Zdenek.smile1good

Inženýrek (Člen)
12.06.2010 08:21:14
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

Zdenek psal:

Tomáši,,,podle fotek by to mělo jít spravit, špunt,zavařit,vyvrtat,a závit, jinak mám doma starší, neteče, ale že byl spravovanej, tak sem dával novej, a motorku prodal, tak jestli by jsi s ním nepohrdl, tak ti ho nechám. Zdenek.smile1good

Ahoj Zdenku. Co tomu chladiči bylo, že musel na opravu? A jak to bylo opravený?


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Zdenek (Člen)
12.06.2010 08:41:48
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

Tome,,,koupil jsem moto po havárii,chladič opravil,jezdil jsem na něj pomalu pět let, ale nelíbil se mě, protože je asi 3-4mm prohnutej, tak sem koupil novej, vyleštil jsem ho, a pak sem já blb motku prodal, toť vše. Zdenek.goodbigsmile

PALOUS (Člen)
12.06.2010 09:01:36
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

Inženýrek psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ct2312.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ct2313.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ct2316.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ct2318.jpg
Z bouračky byl trochu vyteklej volej přes tu přírubu, jakoby praskliny vidět byli, ale vypadalo to spíš jako škrábance. Zkoušeli jsme, bylo to v pohodě. Jak řikám, najel jsem s tim 1400 a v pohodě, až teď co začali ty tepla, tak se to ukázalo. No a dneska se to votevřelo úplně.

Zdenek je puntičkář všech puntičkářů všechna čestgoodtakže věřím tomu jesi vopravoval chladič tak je udělanej líp jak z fabriky tak se toho neboj a ber ho vod nějgood


Jebat motorky :-)
Inženýrek (Člen)
12.06.2010 09:17:27
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

Zdenek psal:

Tome,,,koupil jsem moto po havárii,chladič opravil,jezdil jsem na něj pomalu pět let, ale nelíbil se mě, protože je asi 3-4mm prohnutej, tak sem koupil novej, vyleštil jsem ho, a pak sem já blb motku prodal, toť vše. Zdenek.goodbigsmile

Tak to by bylo super, jestli je v cajku good
Kolik by jsi za něho chtěl?


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Zdenek (Člen)
12.06.2010 13:40:00
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

Tome kdybys četl pozorně, tak sem psal že bych ti ho nechal, né prodal. Zdenek.bigsmile

Inženýrek (Člen)
12.06.2010 13:45:39
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

Zdenek psal:

Tome kdybys četl pozorně, tak sem psal že bych ti ho nechal, né prodal. Zdenek.bigsmile

Pozorně jsem četl, ale tak zadarmo ho nemůžu chtít. Aspoň teda řekni co piješ...
A budeš dnes navečer doma? Řekněme tak okolo 19h? Otočil bych se pro něho jestli by ti to vyhovovalo.
Pak ti ještě zavolám, jestli je číslo v profilu aktuální, a zeptám se kde tě v Dobrušce najdu.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Filous (Člen)
12.06.2010 13:47:07
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

...to je ale heskej konec pohátky, aš mi slza ukáplabigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Inženýrek (Člen)
12.06.2010 14:26:45
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

Filous psal:

...to je ale heskej konec pohátky, aš mi slza ukáplabigsmilebigsmilebigsmile

Ještě neříkám hop bigsmile


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Zdenek (Člen)
12.06.2010 15:38:27
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

Jo jsem doma, až budeš v Dobrušce, zavolej, číslo sedí. Zdenek.good

Luk (Člen)
12.06.2010 20:07:34
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

Filous psal:

...to je ale heskej konec pohátky, aš mi slza ukáplabigsmilebigsmilebigsmile

aspon mas klid , ze tu nejses jedina Matka Terezagoodbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Inženýrek (Člen)
13.06.2010 00:51:34
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

Tak opravdu...hezkej konec smile1 Už byla docela tma a prd jsem viděl, ale myslim, že nikde ani kapka voleje, takže paráda.
Ještě jednou velký dík Zdenkovi good
Když jsem viděl garáž a v ní ty nablejskaný skvosty, tak mi jen spadla brada. Smekám a klaním se až k zemi goodgoodgood


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
vlada1200 (Člen)
13.06.2010 08:29:55
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

Inženýrek psal:

Tak opravdu...hezkej konec smile1 Už byla docela tma a prd jsem viděl, ale myslim, že nikde ani kapka voleje, takže paráda.
Ještě jednou velký dík Zdenkovi good
Když jsem viděl garáž a v ní ty nablejskaný skvosty, tak mi jen spadla brada. Smekám a klaním se až k zemi goodgoodgood

Kdo to neuvidí, neuvěří!!! smile1goodgoodgood


Jezdím tak, abych dojel!
Brejn (Člen)
13.06.2010 13:30:16
Offline

Re: o-kroužky na chladiči B6

Ty vado, chlapi... Je tu ještě někdo, kdo má doma navíc chladič na B6? Ten můj si taky brindá do kalhot, jednou je spravovanej, ale vydrželo to asi 150 km. Teďka marně shánim někoho dalšího, co umí vařit hliník a něco to vydrží. Ale nechci ho zadarmo bigsmile


Co hoří, to bouchá, co létá, to padá.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr