Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Jirka_S (Nový člen)
15.06.2010 16:16:27
Offline

Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Moto mam jen par mesicu, ale celou dobu jezdilo paradne. Ale par tydnu zpet se mi zdalo ze ma nejak min vykonu. Potom jsem si vsimnul ze neco cinka ve vyfuku, to pretrvava doted bez nejakeho zhorseni, ale vykon se porad zhorsoval, zkousel jsem brat i jiny benzin, nepomahalo. Dnes jsem byl zas na projizdce a motor se zacal chovat nejak divne, pri vetsi zatezi mnohem vic vybroval nez driv a vykon jeste niz. Pri zastaveni na volnobeh kolisaji otacky cca 1200-1600 furt dokola. Nevim jestli jsem ji daval tak moc ze se ted neco po***, ale pri vychutnavaci jizde bezne radim az na 12tis otackach. Jeste nez jsem tohle vsechno zacal pozorovat predchazelo: 2x mi dosel uplne benzin, a jednou mi na druhy stupen vyletely otacky az do vypnuti motoru, nevim zda ma moto omezovac, ale od te doby si davam bacha a radim max na tech 12tis otackach.
Mate nekdo tuseni kde muze byt problem? A jak co opravit a zkontrolovat??

Loser (Administrator)
15.06.2010 16:24:36
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

ja teda nejsem kompetentni prispevovatel na tyhle veci, ale ... omezovac tam urcite je (tusim, ze na 11000 otacek) a hlavne mi tam nejak nesedi to razeni pri vychutnavaci jizde. Ja bezne pri vychutnavaci jizde radil kolem 5 - 6 tis otackach idontknowidontknowidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mettzed (Člen)
15.06.2010 16:27:16
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

řadit na 12 000 je podle mě docela prasečina sorry evil idontknow


Bandit 650 S r.v 2006 (vzducháč)...
Jirka_S (Nový člen)
15.06.2010 16:30:51
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Nerikam ze radim takto porad, ale parkrat za projizdku urcite. A na otackomeru je za 12tis ot. cervene pole.

Loser (Administrator)
15.06.2010 16:42:33
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

a kolik ti to zere, pri takove jizde?smile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
morganzd (Člen)
15.06.2010 16:49:08
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Loser psal:

ja teda nejsem kompetentni prispevovatel na tyhle veci, ale ... omezovac tam urcite je (tusim, ze na 11000 otacek) a hlavne mi tam nejak nesedi to razeni pri vychutnavaci jizde. Ja bezne pri vychutnavaci jizde radil kolem 5 - 6 tis otackach idontknowidontknowidontknow

Podle ceho soudis? Jax poznal co ma za motyku? V profilu nic nema, v dotazu taky ne.


GSF 600 S '99
Loser (Administrator)
15.06.2010 16:57:56
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

morganzd psal:
Loser psal:

ja teda nejsem kompetentni prispevovatel na tyhle veci, ale ... omezovac tam urcite je (tusim, ze na 11000 otacek) a hlavne mi tam nejak nesedi to razeni pri vychutnavaci jizde. Ja bezne pri vychutnavaci jizde radil kolem 5 - 6 tis otackach idontknowidontknowidontknow

Podle ceho soudis? Jax poznal co ma za motyku? V profilu nic nema, v dotazu taky ne.

v nadpisu je bandit 600, rv 97
navic jsem psal, ze nejsem kompetentni osoba na takovyhle dotazy. Jen me trosku zarazilo to razeni pri 12000


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Pšán (Člen)
15.06.2010 18:17:02
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

.. max. výkon je při 10 500 ot/min. a krouťák při 9 500 ot/min. ..
..že si řazení  hlídáš na 12 000 je z těchto pohledů na nic.
..že to z dlouhodobějšího hlediska motoru asi moc nešmakuje,ti už asi došlo..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
legolas (Člen)
15.06.2010 18:42:51
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

mettzed psal:

řadit na 12 000 je podle mě docela prasečina sorry evil idontknow

souhlas,pekne to honiheadshake


Skáču dobře,skáču rád
Inženýrek (Člen)
15.06.2010 18:44:34
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Loser psal:

ja teda nejsem kompetentni prispevovatel na tyhle veci, ale ... omezovac tam urcite je (tusim, ze na 11000 otacek) a hlavne mi tam nejak nesedi to razeni pri vychutnavaci jizde. Ja bezne pri vychutnavaci jizde radil kolem 5 - 6 tis otackach idontknowidontknowidontknow

Není vychutnávací jízda (kochačka) jako vychutnávací jízda (ukaž co umíš ty béčko) smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Loser (Administrator)
15.06.2010 19:02:44
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

inzenyrskej: aha, tak to ja mam za vychutnavaci jizdu tu prvni variantu. Ta druha je pro me spis psycho a utrpeni. Pro me je vychutnavaci jizda takova, ze kolem me muzou svobodne a z lehka poletovat motylci bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Inženýrek (Člen)
15.06.2010 19:05:19
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Loser psal:

inzenyrskej: aha, tak to ja mam za vychutnavaci jizdu tu prvni variantu. Ta druha je pro me spis psycho a utrpeni. Pro me je vychutnavaci jizda takova, ze kolem me muzou svobodne a z lehka poletovat motylci bigsmile

No to já taky, ale on myslel právě jakoby tu druhou variantu si myslim, protože jestli ne, tak si nedokážu představit kolik točí při palbě smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
hlemejzd999 (Člen)
15.06.2010 19:23:29
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

12 000...neni to moc ?surprised ...taková stará vrána - bych se bál ,že mi něco podá ruku směrem zevnitř motoru ven bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
netopir66 (Člen)
15.06.2010 19:35:29
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Já mám ještě starší babičku,ale chovám se k ní s velkým respektem a s úctou.Když pro mě je Banditek velká srcovka.V každým případě na 12000 ot. řadí podle mě jenom pussy!!!Víc než sebe mám rád ještě svího Bandítka,tohle bych mu nemoch udělat.


Bůh, já a ďábel nestojíme nikdy proti sobě.
Ton@l (Člen)
15.06.2010 20:20:35
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

hlemejzd999 psal:

12 000...neni to moc ?surprised ...taková stará vrána - bych se bál ,že mi něco podá ruku směrem zevnitř motoru ven bigsmile

vy vsichni nadelatebigsmile mam stejne starou vranou a nebojim se ji sem tam poradne vytocit , kdybych chtel jezdit do 6000 ot. nekoupim si B6smile1


Vzdy muze byt hur :-)
mr.BSE (Člen)
15.06.2010 20:37:31
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Sem na tom stejně... stará neprodejná vrána... proč tomu nevytnout helpidontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
XJelen (Člen)
15.06.2010 21:05:02
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

provokace surprisedbigsmile
Vorel?help


Strýcfajtr !!!
netopir66 (Člen)
15.06.2010 21:12:56
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

XJelene sou hloupí,asi nachápou že sou lidi který by pro tohle plemeno myslím B6 dokázaly dejchat.Fakt nevim ale je mi líto ho až takhle kostit,12000 je asi dost navíc si nejsem jistej jestli náhodou kolem těchhle otáček není nastavenej omezovač??


Bůh, já a ďábel nestojíme nikdy proti sobě.
ross (Člen)
15.06.2010 22:04:28
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

nepřijde mi teda nic divnýho na "zahřátý" motorce řadit u omezovačeidontknow

jen možná 97ička už na to asi nemá dechsmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Jirka_S (Nový člen)
15.06.2010 22:12:17
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Tohle rozebirani otacek je pro me bezpredmetny. Tak to prosim nechte na nekam jinam. Tak prosím jen ty kteri chteji pomoct v reseni problemu at reaguji, dekuji.

4Fun.cz (Člen)
15.06.2010 22:19:12
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Jirka_S psal:

Tohle rozebirani otacek je pro me bezpredmetny. Tak to prosim nechte na nekam jinam. Tak prosím jen ty kteri chteji pomoct v reseni problemu at reaguji, dekuji.

Tak jako může být bezpředmětné odpovídat někomu, kdo nemá vyplněný profil.smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
béšestka (Člen)
15.06.2010 22:24:12
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Záleží na tom kde to zkouší, pokud na roviněidontknowtak to toč do bezvědomí. V krátkejch vracečkách šestka na 12000? surprisedcool


Prstořeza známej:-)
ross (Člen)
15.06.2010 22:34:37
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Jirka_S psal:

Tohle rozebirani otacek je pro me bezpredmetny. Tak to prosim nechte na nekam jinam. Tak prosím jen ty kteri chteji pomoct v reseni problemu at reaguji, dekuji.

se neposer Jirko. rossbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
VikecB12 (Člen)
15.06.2010 22:50:57
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

mr.BSE psal:

Sem na tom stejně... stará neprodejná vrána... proč tomu nevytnout helpidontknow

good Pokut je motor ok,tak není problém,no a kdyš to nepřežije,tak dobře mu tak a chuj s nimbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ton@l (Člen)
16.06.2010 16:41:02
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

VikecB12 psal:
mr.BSE psal:

Sem na tom stejně... stará neprodejná vrána... proč tomu nevytnout helpidontknow

good Pokut je motor ok,tak není problém,no a kdyš to nepřežije,tak dobře mu tak a chuj s nimbigsmile

moje recbigsmile jo akorat pak nekdy musim dolit trosku olejebigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
hlemejzd999 (Člen)
16.06.2010 18:26:23
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Ton@l psal:

moje recbigsmile jo akorat pak nekdy musim dolit trosku olejebigsmile

já dycky - ne jen někdy bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
netopir66 (Člen)
16.06.2010 20:20:26
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

kámo a jak dlouho si ji držel pod krkem?Ono totiž když ji držíš dýl pod krkem tak začne zvonit na kroužkách a už většinou nepřestane,tomu by tak nějak odpovídalo i ztrácení výkonu.ještě zkus mrknout jestli neubejvá olej,někdy na začátku až tolik není vidět že kouří.


Bůh, já a ďábel nestojíme nikdy proti sobě.
Progear 650 (Člen)
16.06.2010 20:24:37
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Pšán psal:

.. max. výkon je při 10 500 ot/min. a krouťák při 9 500 ot/min. ..
..že si řazení  hlídáš na 12 000 je z těchto pohledů na nic.
..že to z dlouhodobějšího hlediska motoru asi moc nešmakuje,ti už asi došlo..

máš recht... jen já kunda sem na todle přišel až na lausitzu když sem se jakože jal šetřit benál....smile2smile2
PS: 650 má nej. výkon na 10 100 už...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Kakac (Člen)
16.06.2010 20:57:53
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

No nevím co sis to koupil za mrdku bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Ne jinak ,nevím proč ji držíš tak pod krkem idontknowidontknowevil
mě na svižnou jízdu stačilo 6-9t otáček.good
A rozkulit ju na max tak na nějakej rovince ,ale v zatáčkách bych tě chtěl vidět jak ju krotíš v 11t. bigsmilebigsmilebigsmile
Ale možná tě podceňuju ,ale pak nechápu proč sis nekoupil nejakou jebku třeba gixero nebo 6 ninju ,že by love ?bigsmilebigsmile
Bandit je cestovní motorka takže je určená na cestování , ne že by nejela goodbigsmile,
ale není na to primárně určená.Na blbnutí jsou tu jiný jebkybigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
netopir66 (Člen)
16.06.2010 21:09:05
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Jo jo jo Kakaci ty si tak nějak múj člověkgood,mě běhá mráz po zádech už kolem 6000 a na svižný cestování mi taky stačí nějakejch 7000 max.8000.


Bůh, já a ďábel nestojíme nikdy proti sobě.
Kakac (Člen)
16.06.2010 21:25:52
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

netopir66 psal:

Jo jo jo Kakaci ty si tak nějak múj člověkgood,mě běhá mráz po zádech už kolem 6000 a na svižný cestování mi taky stačí nějakejch 7000 max.8000.

Kdybys měl eSko tak bys byl téměř dokonalej ......bigsmilebigsmile,ale asik člověk nemůže mít všechno bigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
netopir66 (Člen)
16.06.2010 21:36:27
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

skoro každej z nás už nějakej pátek jezdí,asi mám kliku že moje paní jezdí taky a tak trošku mě krotí good jinak už by asi Banditek umřel idontknow.Díky týhle slečně je ale celej a navíc se spíš dává do pucu.Bandit je prostě mazel smile1


Bůh, já a ďábel nestojíme nikdy proti sobě.
Filous (Člen)
16.06.2010 23:09:50
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

...takle na dálku se blbje radí, chtělo by to slyšet...úbytek výkonu a zvonění může mít souvislost třeba i s ventilem, každopádně to nejni normální a pravděpodobně by tě to potkalo i v nižších votáčkách neš píšeš...motor nijag ekstra netrpí tym že ho vytáčíš a nedostáváš ho často do vomezovače, pokuť je fšecko správně nastavený, seřízený a má dost voleje...dybys měl f profilu aspoň votkunda si, třeba bych ti moch pomoctidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
17.06.2010 13:16:31
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Kakac psal:

No nevím co sis to koupil za mrdku bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Ne jinak ,nevím proč ji držíš tak pod krkem idontknowidontknowevil
mě na svižnou jízdu stačilo 6-9t otáček.good
A rozkulit ju na max tak na nějakej rovince ,ale v zatáčkách bych tě chtěl vidět jak ju krotíš v 11t. bigsmilebigsmilebigsmile
Ale možná tě podceňuju ,ale pak nechápu proč sis nekoupil nejakou jebku třeba gixero nebo 6 ninju ,že by love ?bigsmilebigsmile
Bandit je cestovní motorka takže je určená na cestování , ne že by nejela goodbigsmile,
ale není na to primárně určená.Na blbnutí jsou tu jiný jebkybigsmile

Nechápu na co máš eSko, v 6-9t. ot * min-1 nemůže foukat...surprised

Jedině, že by v tom byla nějaká zvrácenost a líbilo by se ti to evilbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kakac (Člen)
17.06.2010 13:56:02
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

mr.BSE psal:
Kakac psal:

No nevím co sis to koupil za mrdku bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Ne jinak ,nevím proč ji držíš tak pod krkem idontknowidontknowevil
mě na svižnou jízdu stačilo 6-9t otáček.good
A rozkulit ju na max tak na nějakej rovince ,ale v zatáčkách bych tě chtěl vidět jak ju krotíš v 11t. bigsmilebigsmilebigsmile
Ale možná tě podceňuju ,ale pak nechápu proč sis nekoupil nejakou jebku třeba gixero nebo 6 ninju ,že by love ?bigsmilebigsmile
Bandit je cestovní motorka takže je určená na cestování , ne že by nejela goodbigsmile,
ale není na to primárně určená.Na blbnutí jsou tu jiný jebkybigsmile

Nechápu na co máš eSko, v 6-9t. ot * min-1 nemůže foukat...surprised

Jedině, že by v tom byla nějaká zvrácenost a líbilo by se ti to evilbigsmile

Bandit je cestovní motorka takže na cestování bigsmilebigsmile,to znamená nějakej komfort ,kór pro ty starší,bigsmile takže eSko je nutnostgood
Na eNkách bych blbl když mi bylo 17-20 ,teď už jen pohodlíčko bigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Peka (Člen)
17.06.2010 14:02:15
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

tocit do 12 tis to jde, omezovac je okolo 13tis. Jako na silnicic to moc neni to spis na okruhu je bezne se dostat k tem 12tis.

Pokud jsi to mel dobre sestelovane a olej dobrej, nic moc se tomu nestane, jelikoz si to asi koupil z x-te ruky tak uz neni ani poneti kolik to ma najeto a co se s tim delo, tu je blby to tocit tak vysoko aniz vis od nekoho ze ten motor je v cajku na to to tak tocit.

ubyva-li vykon tak je to tim ze uz krouzky nemusi tesnit, zvoneni muze znamenat pridirani a podobne, ventil treba zaklepanej atd... nejlepsi je zajet k nekomu kdo opravuje at to rozebere a koukne na to jestli je to spravne serizene, mozna by to chtelo aj zmerit kompresni tlaky. ztrata komprese je ubytek vykonu tez.


B12 neni uz je autobus :)
Jirka_S (Nový člen)
17.06.2010 18:52:38
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Peka psal:

tocit do 12 tis to jde, omezovac je okolo 13tis. Jako na silnicic to moc neni to spis na okruhu je bezne se dostat k tem 12tis.

Pokud jsi to mel dobre sestelovane a olej dobrej, nic moc se tomu nestane, jelikoz si to asi koupil z x-te ruky tak uz neni ani poneti kolik to ma najeto a co se s tim delo, tu je blby to tocit tak vysoko aniz vis od nekoho ze ten motor je v cajku na to to tak tocit.

ubyva-li vykon tak je to tim ze uz krouzky nemusi tesnit, zvoneni muze znamenat pridirani a podobne, ventil treba zaklepanej atd... nejlepsi je zajet k nekomu kdo opravuje at to rozebere a koukne na to jestli je to spravne serizene, mozna by to chtelo aj zmerit kompresni tlaky. ztrata komprese je ubytek vykonu tez.

Tak jak tady nekdo pise jestli to drzim do zatacek v takovych otackach tak to teda ne bigsmile, vetsinou za zatackou kdyz je prostor, nebo rovinky tak to jde k 12tis ot. Motorku mam ja jako treti majitel a ten  posledni ji mel 9let a dobre se o ni staral.
Nasel jsem odbornika na moto, zajel k nemu a podle poslechu mi rikal ze motor slape moc pekne, ze nejspis bude problem v karburatorech. A svicky se mu taky moc nelibily. Tak ze budou nove svice, filtr vzduchovy a bude nasledovat serizeni a vycisteni karburatoru. To zvoneni jde z vyfuku, ten je ted na opravegood

Joey (Člen)
17.06.2010 19:34:42
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Mně šlo taky klapání z výfuku...klepala na mě ojnice na klice bigsmile. Záleží co to je za zvuk. Jestli to zvoní ve všech otáčkách atd


Kdo nepadá jezdí pod svoje možnosti =)
Jaster (Člen)
17.06.2010 20:48:19
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

poslední projížďky mi b6 začíná taky ztrácet výkon, chvílema to jakoby škytne. všiml jsem si toho o víkendu. tak po tomto víkendu jde na seřízení karbeců a vyměním svíčky. protože to jsem ještě tohle nedělal co jsem to koupil. ale teď je na čase podle toho co jsem koukal co mi předchozí majitel vypsal v kolika km co vyměnil.


motto "Vem za heft a val"
Peka (Člen)
18.06.2010 07:33:06
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Jirka_S psal:
Peka psal:

tocit do 12 tis to jde, omezovac je okolo 13tis. Jako na silnicic to moc neni to spis na okruhu je bezne se dostat k tem 12tis.

Pokud jsi to mel dobre sestelovane a olej dobrej, nic moc se tomu nestane, jelikoz si to asi koupil z x-te ruky tak uz neni ani poneti kolik to ma najeto a co se s tim delo, tu je blby to tocit tak vysoko aniz vis od nekoho ze ten motor je v cajku na to to tak tocit.

ubyva-li vykon tak je to tim ze uz krouzky nemusi tesnit, zvoneni muze znamenat pridirani a podobne, ventil treba zaklepanej atd... nejlepsi je zajet k nekomu kdo opravuje at to rozebere a koukne na to jestli je to spravne serizene, mozna by to chtelo aj zmerit kompresni tlaky. ztrata komprese je ubytek vykonu tez.

Tak jak tady nekdo pise jestli to drzim do zatacek v takovych otackach tak to teda ne bigsmile, vetsinou za zatackou kdyz je prostor, nebo rovinky tak to jde k 12tis ot. Motorku mam ja jako treti majitel a ten  posledni ji mel 9let a dobre se o ni staral.
Nasel jsem odbornika na moto, zajel k nemu a podle poslechu mi rikal ze motor slape moc pekne, ze nejspis bude problem v karburatorech. A svicky se mu taky moc nelibily. Tak ze budou nove svice, filtr vzduchovy a bude nasledovat serizeni a vycisteni karburatoru. To zvoneni jde z vyfuku, ten je ted na opravegood

tak to pak je mozme ze odchazeji svicky, nebo se vic zasral filtr.


B12 neni uz je autobus :)
Uhlajs (Člen)
19.06.2010 20:44:17
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Já osobně řadím při 9 tisících.
Jinak mě napadlo s tou ztrátou výkonu,jestli nemáš špatně ukostřeno.Tenhle problém jsem měl tehdá u Una.Když jsem to neměl pod otáčkama tak to nemělo výkon a dávalo to špatnou jiskru.Překontroluj a očisti kontakty a dotáhni i kontakty u baterky.Jinak nevím.

pavlikbary (Člen)
21.06.2010 10:07:43
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

zkus vymenit filtr a svice  me taky vytrznik nak zpicovatel tak jsem to udal a uz zas jede jak pichla svinegoodbigsmile

killerrebel (Člen)
21.06.2010 10:45:47
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

To je magor to takhle trápit tu motorku... neříkam že to taky tak někdy nevytočím aby se protahl vejfuk od sazí bigsmile ale pořád idontknow
ja když jedu na pohodu tak řadim do 5 tis jinak do 9ti nebo 10ti tis. Ale každého věc... si myslim že se pak nemuže divit že mu to stavkuje.. :)

Jirka_S (Nový člen)
24.06.2010 17:32:00
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Tak motorka je konecne v kupe, ale pro zmenu se motorce moc nechce. Da se rict kdyz jemne pridam skoro z volnobehu tak moto jede pekne, ale jak chytnu za plyn tak se zacne dusit a jde pomalu do otacek.(podle toho coo jsem se tu docet, muze to delat vzduchovy filtr, ktery je pravre novy) Stahl jsem si manual ze se kouknu na nastaveni karburatoru, ale je v anglickem podani, nic moc pro me. Tu na foru jsem nasel akorat zakladni nastaveni bohatosti volnobehu. Pak bych jeste potreboval zakladni nastaveni jehly, jake je?? Je tam jeste neco na nastavovani krom synchronizace?

Nicholangello (Nový člen)
24.07.2010 17:24:26
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Ahoj všem,
prosim tě zajímalo by mě jak si to nakonec dal dohromady? Mám totiž uplně stejný problém...Kupoval sem jí v květnu a jen sems ní zatim jel z Brna do Prahy s tim že sem jí trochu protáhl ale najel sem s ní asi 500.Pak byla v garáži.Něco pořádd zvoní ve výfuku jako kdyby tam byla uražená přepážka.Ale zhruba jen v rozmezí 4-8 tis. ot.Nastartoval sem jí a kolísaly otáčky a párkrát chcípla.A lehce klepe uplně levej ventil.Koupil sem teď olej na dolití a příští týden jí pudu projet abych zkusil jak je to s výkonem.Ale nechce se mi dávat za nový svíčky,karbece,filtr  a těsnění tak by si mi ulehčil kdyby si řekl kde byl problém.Dík

ales.tv (Člen)
26.07.2010 12:31:47
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Take bych rad radu chlapci mam take 600 bandita 2001 vyroba a kdyz nekam prijedu sem tam treba hodku a pul pak nastartuji tak mi to pri lehce pridani plynu cvaka nahore na ventilech mi prijde cim to muze byt a jestli se to da opravit? Jo a pri teplem oleji uz je klid ..

K.a.s.y.m. (Člen)
26.07.2010 12:45:45
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

ales.tv psal:

Take bych rad radu chlapci mam take 600 bandita 2001 vyroba a kdyz nekam prijedu sem tam treba hodku a pul pak nastartuji tak mi to pri lehce pridani plynu cvaka nahore na ventilech mi prijde cim to muze byt a jestli se to da opravit? Jo a pri teplem oleji uz je klid ..

že by volnější ventily???evilidontknow


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Nicholangello (Nový člen)
26.07.2010 16:24:50
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Taky už mě napadly volnější ventil nebo něco s ventilem ale uvidim ...Hlavně celkově si myslim že to nebude jen ventilem ale bude i něco na karbeci..Dneska projedu a uvidim a asi pak pude na kontrolu.Jak ventilu,tak karbecu,svíček,filtru a výfuku.bad

kojaksro (Člen)
26.07.2010 18:05:12
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

Nicholangello psal:

Taky už mě napadly volnější ventil nebo něco s ventilem ale uvidim ...Hlavně celkově si myslim že to nebude jen ventilem ale bude i něco na karbeci..Dneska projedu a uvidim a asi pak pude na kontrolu.Jak ventilu,tak karbecu,svíček,filtru a výfuku.bad

...estli budeš chtít, tak dej vědět a můžeš to přivézt.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
hide (Člen)
27.07.2010 00:47:10
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

..není mozny, aby preskocil rozvodak trebas jen o zub?idontknowsurprised

Filous (Člen)
27.07.2010 08:12:12
Offline

Re: Bandit GSF 600, rv.97 ztrácení výkonu!

hide psal:

..není mozny, aby preskocil rozvodak trebas jen o zub?idontknowsurprised

...nejni...u Bandasky ne...nejni tam na přeskok místo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr