Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » problém Spojka B600??

dejv2005 (Člen)
22.07.2010 15:27:38
Offline

problém Spojka B600??

Zdravim,
nedávno jsem nechal měnit spojku, zabírala krásně hned ze zečátku,ale poslední dobou zabírá tak poslední 2cm ...Jde to nějak seštělovat na páčce, nebo tim šroubkem u motoru.Zkoušel jsem lehce,ale žádná sláva.Spojku nemam ani 3000km, tak by asi neměla bejt v čudu ne smile2

Loser (Administrator)
22.07.2010 15:35:24
Offline

Re: problém Spojka B600??

covece, tatik taky vymenil spojku a taky rika, ze zabira uplne nekde jinde a jak si na to jeste nezvyk, tak mu to pri rozjezdet nebo pomalym posoupavani porad chcipa. Na Killerech byl nejakej mechanik, tak ho tam tatik taky hned zamestnal, jestli to nejde nejak postelovat a ten mu rekl, ze je to OK a ze se v tom nema vrtat bigsmilebigsmilebigsmile

Tak udelej to samy. Zvykni si na to bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
dejv2005 (Člen)
22.07.2010 15:41:19
Offline

Re: problém Spojka B600??

Loser psal:

covece, tatik taky vymenil spojku a taky rika, ze zabira uplne nekde jinde a jak si na to jeste nezvyk, tak mu to pri rozjezdet nebo pomalym posoupavani porad chcipa. Na Killerech byl nejakej mechanik, tak ho tam tatik taky hned zamestnal, jestli to nejde nejak postelovat a ten mu rekl, ze je to OK a ze se v tom nema vrtat bigsmilebigsmilebigsmile

Tak udelej to samy. Zvykni si na to bigsmilebigsmilebigsmile

Tyo ze zacatku, kdyz byla nova, tak zabirala hned jak sem lehce pustil packu a ted az ke konci...Tak me zajima, jestli se to da nejak postelovat.Bych byl kokot, oddelat spojku za 3000km :-/

osiris (Člen)
22.07.2010 15:45:54
Offline

Re: problém Spojka B600??

...sedla si a teď ti zabírá normálně ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
dejv2005 (Člen)
22.07.2010 15:51:46
Offline

Re: problém Spojka B600??

osiris psal:

...sedla si a teď ti zabírá normálně ;)

Takze kdyz zabira na tech dvou centakach, tak to je normal?Minule, kdyz se tomu tak delo tak zacla za chvili prokluzovat.
Tak sem chtel vedet jestli to jde postelovat na paccce a u tim sroubkem u toho motoru...Abych to jeste nejak nerozesral.
Pls help

osiris (Člen)
22.07.2010 16:15:28
Offline

Re: problém Spojka B600??

dejv2005 psal:
osiris psal:

...sedla si a teď ti zabírá normálně ;)

Takze kdyz zabira na tech dvou centakach, tak to je normal?Minule, kdyz se tomu tak delo tak zacla za chvili prokluzovat.
Tak sem chtel vedet jestli to jde postelovat na paccce a u tim sroubkem u toho motoru...Abych to jeste nejak nerozesral.
Pls help

...jestli máš (šestistovku) vůli dole na vypínací tyčce, tak je to ok


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
dejv2005 (Člen)
22.07.2010 16:19:42
Offline

Re: problém Spojka B600??

osiris psal:
dejv2005 psal:
osiris psal:

...sedla si a teď ti zabírá normálně ;)

Takze kdyz zabira na tech dvou centakach, tak to je normal?Minule, kdyz se tomu tak delo tak zacla za chvili prokluzovat.
Tak sem chtel vedet jestli to jde postelovat na paccce a u tim sroubkem u toho motoru...Abych to jeste nejak nerozesral.
Pls help

...jestli máš (šestistovku) vůli dole na vypínací tyčce, tak je to ok

No jasný mam B600 2001....

Loser (Administrator)
22.07.2010 16:27:59
Offline

Re: problém Spojka B600??

presne jak otec - taky B6 01 a taky mu kdosi rikal, ze si to sedlo a je to OK. Nebyls to ty Osi? Na tech Killerech?
Jste mu tam rovnou mohli rict, ze mu to jede jen na tri valce bigsmile By z toho byl vyhukanej asi jak ja v Hamrech, kdyz sem vas videl poprve bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
dejv2005 (Člen)
22.07.2010 16:36:11
Offline

Re: problém Spojka B600??

Loser psal:

presne jak otec - taky B6 01 a taky mu kdosi rikal, ze si to sedlo a je to OK. Nebyls to ty Osi? Na tech Killerech?
Jste mu tam rovnou mohli rict, ze mu to jede jen na tri valce bigsmile By z toho byl vyhukanej asi jak ja v Hamrech, kdyz sem vas videl poprve bigsmilebigsmilebigsmile

Hm, tak to asi bude normální...A tim štelovánim na páčce a tim šroubkem u motoru se šteluje asi tuhost či co?
Naposled sem si takhle seřizoval brzdy na kole bigsmile

osiris (Člen)
22.07.2010 16:46:29
Offline

Re: problém Spojka B600??

lůzroj: já nevím voe, já toho nakecám bigsmile

dejvoj: na páčce si nastavíš jen vzdálenost páčky od rukojeti (podle délky prstů)
...dole povolíš, utáhneš šroubek na dotyk a opět povolíš o půl otáčky, ani jedním ale neposuneš bod záběru


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
dejv2005 (Člen)
22.07.2010 16:52:00
Offline

Re: problém Spojka B600??

osiris psal:

lůzroj: já nevím voe, já toho nakecám bigsmile

dejvoj: na páčce si nastavíš jen vzdálenost páčky od rukojeti (podle délky prstů)
...dole povolíš, utáhneš šroubek na dotyk a opět povolíš o půl otáčky, ani jedním ale neposuneš bod záběru

A co steluju tim spodnim sroubem u motoru?

osiris (Člen)
22.07.2010 16:54:15
Offline

Re: problém Spojka B600??

...vůlej na vypínací tyčce seřizuješ to, aby nebyla spojka pořád na počátku rozpojení
...čili aby nepracovala, nebo pracovala ? no jak to vezmeš bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
dejv2005 (Člen)
22.07.2010 17:09:23
Offline

Re: problém Spojka B600??

osiris psal:

...vůlej na vypínací tyčce seřizuješ to, aby nebyla spojka pořád na počátku rozpojení
...čili aby nepracovala, nebo pracovala ? no jak to vezmeš bigsmile

No díky, moc hezky napsaný surprised
Takže s tim asi nic dělat nebuduidontknow

Pajk (Člen)
22.07.2010 23:41:28
Offline

Re: problém Spojka B600??

dejv2005 psal:

Takze kdyz zabira na tech dvou centakach, tak to je normal ?

spíš bych se divil kdyby zabírala v celej dráze páčky, to ani neni možnýsmile1.

dejv2005 (Člen)
23.07.2010 12:39:36
Offline

Re: problém Spojka B600??

Pajk psal:
dejv2005 psal:

Takze kdyz zabira na tech dvou centakach, tak to je normal ?

spíš bych se divil kdyby zabírala v celej dráze páčky, to ani neni možnýsmile1.

To je jasny, ale tedka zabira fakt na kousku...Asi si na to budu muset zvyknout...

Expert (Člen)
27.03.2011 13:56:17
Offline

Re: problém Spojka B600??

Z toho co jsme tu našel bych řekl že mi to asi nepomůže, ale stejně se zeptám...když mi spojka zabírá uplně na konci (vim že už to bude mít nejspíš za chvíli za sebou) jde tim šroubkem tomu ještě trochu teda pomoct, aby to zabíralo aspon o chloupek dolejš? Taky mi přišlo že občas klouže..Dííky smile1

Koldan (Člen)
27.03.2011 14:36:27
Offline

Re: problém Spojka B600??

je to tady probírané několikrát, spojka má tři štelovadla, jedno na páčce, jedno z vrchu na víku a třetí je ukryto pod gumovou krytkou z boku víka. Tam je šroubek s kontramatkou, ten dolíhá na osku, kerá rozpojuje spojku, pokud je tam nastavena příliš velká vůle, tak mačkáš páčku, ale ta tyčka rozpojí spojku pozdě, v extrému dokonce téměř vůbec. Mělo by to být tak, že šroubek částečně vyšroubuješ, pak ho začneš šrubovat zpět a až cítíš, že dosednul na tu osku, tak se o půl otáčky vrátíš, čímž uděláš malou vůli, kerá by tam měla být.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Expert (Člen)
27.03.2011 15:50:38
Offline

Re: problém Spojka B600??

Dííky moc za vysvětlení, konečně to někdo napsal srozumitelně i pro moje uši good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr