Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Přilby Scorpion-hmotnost

Koldan (Člen)
31.07.2010 12:04:49
Offline

Přilby Scorpion-hmotnost

sem koukal na ně a překvapila mě hmotnost 1650 g, ty krávo nejni to trochu privela, dyž dnes ž není problém sehnat přilbu vo půl kila lehčí?
http://www.mcf.cz/index.php?akce=detail … zi_id=1987


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
31.07.2010 13:24:29
Offline

Re: Přilby Scorpion-hmotnost

Arai má taky hodněbigsmile


God Save The Queen!
tomsth (Člen)
31.07.2010 16:34:44
Offline

Re: Přilby Scorpion-hmotnost

vona hmotnost nejni fšechno..když budeš mít škopek lehčí ale blbě vyváženej, bude tě bolet za krkem víc než z helmy těžší leč vyvážený, což 'slim škorpík je..ani po 300km (v kuse, jen pauza na dotankování) sem z něj žádnej hlavo/krkabol neměl..a to mám postavičku jak dvakrát přeloženej vítrbigsmilebigsmilebigsmile


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
hlemejzd999 (Člen)
31.07.2010 16:36:55
Offline

Re: Přilby Scorpion-hmotnost

stačí mít býčí šíji , jako já a nevadí ti ani 2kilová bigsmile..jen musíš mít k té šíji i odpovídající hmotnost,jinak to vypadá blbě bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Jaster (Člen)
31.07.2010 18:03:49
Offline

Re: Přilby Scorpion-hmotnost

ta helma reevu má taky 1650g, ale ta má v sobě ty kraviny kvůli zrcátku a když ji mám na hlavě zas tak mi to nepřijde. a ta moje od lazer má myslim 1350g


motto "Vem za heft a val"
Koldan (Člen)
31.07.2010 18:07:17
Offline

Re: Přilby Scorpion-hmotnost

tomsth psal:

vona hmotnost nejni fšechno..když budeš mít škopek lehčí ale blbě vyváženej, bude tě bolet za krkem víc než z helmy těžší leč vyvážený, což 'slim škorpík je..ani po 300km (v kuse, jen pauza na dotankování) sem z něj žádnej hlavo/krkabol neměl..a to mám postavičku jak dvakrát přeloženej vítrbigsmilebigsmilebigsmile

nejde vo to, že bych měl strach, že ji neunesu, de voto co to udělá při pádu, setrvačnosti, větší váha atd. kdysi zme to tu už řešili s Jarkenem, kerej měl údajně nějakej prokázanej případ, kdy maníkovi těžká přilba při pádu zlomila vazsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kožak (Člen)
01.08.2010 08:22:06
Offline

Re: Přilby Scorpion-hmotnost

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1529_p1010580.jpg



Rána to byla slušná ...lehce roseklej pysk bigsmile hlava zatim drží


MRDAT!!!
mape33 (Člen)
01.08.2010 15:26:58
Offline

Re: Přilby Scorpion-hmotnost

Tyjo koukam ze tu drbete skorpici. Ja ji mam ale koupil jsem ji od Firmy cam-am BRP co prodava v Praze-lahovicich ctyrkolky jako jejich vyrobek takze to ze je to skorpice jsem zjistil az dyl. Prez svoji hmotnost je to zatim to nej co jsem mel na hlave. Pohodlna a proste super blembak. Hlavne super system vetrani. goodgoodgood


modra je dobra
Datel (Člen)
01.08.2010 21:02:50
Offline

Re: Přilby Scorpion-hmotnost

Koupil sem ju pro Barču a protože má stejně velků kebulku jak já, tak sem si ju jednů pučil a žádný zásadní rozdíl vůči Lazerce to nebyl..teda co se váhy týčeevil

DonPepon (Člen)
02.08.2010 11:36:01
Offline

Re: Přilby Scorpion-hmotnost

já si ji koupil letos exo-1000 a max. spokojenost,zase jsou tam navíc brejle a systém dofukování,proto ta váha,má taky dobrej aerodynamický tvar,za ty peníze(5500kč) nic lepšího nenígood

K.a.s.y.m. (Člen)
02.08.2010 12:03:22
Offline

Re: Přilby Scorpion-hmotnost

DonPepon psal:

já si ji koupil letos exo-1000 a max. spokojenost,zase jsou tam navíc brejle a systém dofukování,proto ta váha,má taky dobrej aerodynamický tvar,za ty peníze(5500kč) nic lepšího nenígood

že ses v sobotu ozval,co??motorku jsem tam viděl,ale tebe nepoznám


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
DonPepon (Člen)
02.08.2010 12:11:38
Offline

Re: Přilby Scorpion-hmotnost

tož já bych se ozval,ale bylo tam lidu,nikoho jsem s pussytrikem nevidělidontknow,motorku jsem měl u toho paintballu,ani nebylo kde pořádně zaparkovat

K.a.s.y.m. (Člen)
02.08.2010 12:41:15
Offline

Re: Přilby Scorpion-hmotnost

DonPepon psal:

tož já bych se ozval,ale bylo tam lidu,nikoho jsem s pussytrikem nevidělidontknow,motorku jsem měl u toho paintballu,ani nebylo kde pořádně zaparkovat

ses blbě koukal..motal jsem se skoro pořád u podia.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
02.08.2010 14:26:07
Offline

Re: Přilby Scorpion-hmotnost

K.a.s.y.m. psal:
DonPepon psal:

tož já bych se ozval,ale bylo tam lidu,nikoho jsem s pussytrikem nevidělidontknow,motorku jsem měl u toho paintballu,ani nebylo kde pořádně zaparkovat

ses blbě koukal..motal jsem se skoro pořád u podia.

ste se tam nemohli najít ,jo ?  to mě poser bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
barynek (Člen)
02.08.2010 17:31:05
Offline

Re: Přilby Scorpion-hmotnost

K.a.s.y.m. psal:
DonPepon psal:

tož já bych se ozval,ale bylo tam lidu,nikoho jsem s pussytrikem nevidělidontknow,motorku jsem měl u toho paintballu,ani nebylo kde pořádně zaparkovat

ses blbě koukal..motal jsem se skoro pořád u podia.

myslíš u pípy?bigsmile


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr