Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

Dajda (Člen)
26.08.2010 15:34:02
Offline

Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

...kecy tipu..pumpička běžte do assbigsmile

jelikož nám tu za barákem,rozuměj v Mladých Bukách,postavili na sjezdovce freeride trať bylo by toho škoda nevyužít..sháním konkrétně

http://www.cykloworld.eu/cz/obchod/deta … 0-reign-2/

velikost L..kdyby chtěl někdo uděla t kšeft tak nabídky sem nebo do mejlu...díkes..goodgood

VikecB12 (Člen)
26.08.2010 17:57:21
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

surprisedKurva za ty love by v tom mohl byt už aji motorbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Jaster (Člen)
26.08.2010 18:24:45
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

tolik peněz a nemá to ve výbavě ani tu pumpičku bigsmile ale ty peníze bych za kolo nikdy nedal, má to přeci jen sílu motoru o výkonu šlapacího vola bigsmile


motto "Vem za heft a val"
Dajda (Člen)
26.08.2010 18:52:45
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

woe knechtibigsmilebigsmile..nejde jenom sosat pívo a vozit si ass na motce..chce to vopčas neco udělat pro tělo,né?

..a kolikrát při tom sjezdu máš větší adrenalin něž když dáš dědka ve stodváce na okrsce..bigsmile

vím..cena je shit ale co naděláš,na starý ukrajině by to nebylo moc bezpečný,no..bigsmile

Banditatom (Člen)
26.08.2010 19:05:18
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

Dajda psal:

...kecy tipu..pumpička běžte do assbigsmile

jelikož nám tu za barákem,rozuměj v Mladých Bukách,postavili na sjezdovce freeride trať bylo by toho škoda nevyužít..sháním konkrétně

http://www.cykloworld.eu/cz/obchod/deta … 0-reign-2/

velikost L..kdyby chtěl někdo uděla t kšeft tak nabídky sem nebo do mejlu...díkes..goodgood

pumpičko jdi... víš kamevilbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
jimacu (Člen)
26.08.2010 19:20:54
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

Vypadá to dobře, pružení špička, hodně drahá firma, vybavením doháněj cenu. SLX je dobrý, X7 horší, řetěz brzo odejde, ale vybavení je u těhle kol spotřebák.Hlavně pak nešetři na ráfkách, na těch hodně záleží. good

Dajda (Člen)
26.08.2010 19:45:03
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

...vyloženě  jen na DH to nebude,chi si i užít i normální trip po lesních cestách,takže by to komponenty měly chvíli vydržet...později samo tuning příjde na řadu,pokud něco vodejde..good

Jaster (Člen)
26.08.2010 20:27:12
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

Dajda psal:

woe knechtibigsmilebigsmile..nejde jenom sosat pívo a vozit si ass na motce..chce to vopčas neco udělat pro tělo,né?

..a kolikrát při tom sjezdu máš větší adrenalin něž když dáš dědka ve stodváce na okrsce..bigsmile

vím..cena je shit ale co naděláš,na starý ukrajině by to nebylo moc bezpečný,no..bigsmile

já každý pondělí pro svý tělo hraju florbal. to mi stačí. jestli chceš, nechám ti svý kolo, daruji snad i odvoz. ale chce to opravit brzdy, šlapky, možná na kolech jsou menší osmy bigsmile jinak horský kolo tak na polňačku


motto "Vem za heft a val"
Filous (Člen)
26.08.2010 20:53:59
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

...skoro štyrycet tisíc???surprised ...za pár svařenejch trubek???surprised...siupad???surprisedheadshake ...dyk by za to byl Wiseco kit a komplet Yoshi...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
26.08.2010 21:09:57
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

Filous psal:

...skoro štyrycet tisíc???surprised ...za pár svařenejch trubek???surprised...siupad???surprisedheadshake ...dyk by za to byl Wiseco kit a komplet Yoshi...

Fildo a to je ještě prd surprised některý pumpičky jsou schopný v tom utopit i netyho tašku hrušek (rozuměj 70 tisíc) a více. Třeba Řepkovi jsem tady skladoval silniční pumpičku za 80 tyček bad
hele voni jsou stejně jeblý jako my, akorát k tomu nepotřebujou smrad benzínusmile1


Strýcfajtr !!!
fox101. (Člen)
26.08.2010 22:19:32
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

Dajda psal:

...kecy tipu..pumpička běžte do assbigsmile

jelikož nám tu za barákem,rozuměj v Mladých Bukách,postavili na sjezdovce freeride trať bylo by toho škoda nevyužít..sháním konkrétně

http://www.cykloworld.eu/cz/obchod/deta … 0-reign-2/

velikost L..kdyby chtěl někdo uděla t kšeft tak nabídky sem nebo do mejlu...díkes..goodgood

Tak jsem si zvětšil obrázek, místo šlapatka to má jen díru? U nás tomu říkáme odrážedlo, ale za 40 tyček? bigsmile
Ti prodám toto, jako nové, udržované

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2532_hudora.jpg

   bigsmile bigsmile bigsmile

barynek (Člen)
26.08.2010 22:42:12
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

XJelen psal:
Filous psal:

...skoro štyrycet tisíc???surprised ...za pár svařenejch trubek???surprised...siupad???surprisedheadshake ...dyk by za to byl Wiseco kit a komplet Yoshi...

Fildo a to je ještě prd surprised některý pumpičky jsou schopný v tom utopit i netyho tašku hrušek (rozuměj 70 tisíc) a více. Třeba Řepkovi jsem tady skladoval silniční pumpičku za 80 tyček bad
hele voni jsou stejně jeblý jako my, akorát k tomu nepotřebujou smrad benzínusmile1

no tohle kolo je takovej obyčejnej shit, na kterým tady ve Whistleru začínaj jezdit lidi, co s DH začínaj. je to cca 2000 CAD. Kola, který za něco stojej a něco vydržej jsou kolem 4000CAD a pokud se budem bavit opravdu o tom top of the top, tak si připravte 8-10 000 CAD. Neni problem. JInak souhlas s XJelenem, oni jsou stejně jeblý jako my, ale trochu jinak.

Pokud vás zajímá, co se tady děje každej rok, tak si zadejte do youtube krankworx nebo přímo na jejich web www.crankworx.com/whistler a uvidíte co se tady děje (resp.před 14 dny dělo). Největší bike and downhill festival na světě.


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
27.08.2010 00:22:26
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

Dajda psal:

...chce to vopčas neco udělat pro tělo,né?

Jo, třeba to pivo proložit tvrdým, aby to nebylo jednotvárný...coolsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Dajda (Člen)
27.08.2010 00:41:07
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

..i to se děje,slivovička mi chutná..winecool

Dajda (Člen)
27.08.2010 00:46:34
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

nu co...co jsem tady taky mohl čekat,klasika na bandit pussy stránkáchbigsmile

holt jenom netahám za plyn a mám taky jiné koníčky no..fuckbigsmilebigsmile

Dajda (Člen)
27.08.2010 00:48:19
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

Filous psal:

...skoro štyrycet tisíc???surprised ...za pár svařenejch trubek???surprised...siupad???surprisedheadshake ...dyk by za to byl Wiseco kit a komplet Yoshi...

..jak řikáš,pár svařenej trubek vod jošiho a máš čtyrycet kolíku v assbigsmile

Dajda (Člen)
27.08.2010 00:50:44
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

barynek psal:
XJelen psal:
Filous psal:

...skoro štyrycet tisíc???surprised ...za pár svařenejch trubek???surprised...siupad???surprisedheadshake ...dyk by za to byl Wiseco kit a komplet Yoshi...

Fildo a to je ještě prd surprised některý pumpičky jsou schopný v tom utopit i netyho tašku hrušek (rozuměj 70 tisíc) a více. Třeba Řepkovi jsem tady skladoval silniční pumpičku za 80 tyček bad
hele voni jsou stejně jeblý jako my, akorát k tomu nepotřebujou smrad benzínusmile1

no tohle kolo je takovej obyčejnej shit, na kterým tady ve Whistleru začínaj jezdit lidi, co s DH začínaj. je to cca 2000 CAD. Kola, který za něco stojej a něco vydržej jsou kolem 4000CAD a pokud se budem bavit opravdu o tom top of the top, tak si připravte 8-10 000 CAD. Neni problem. JInak souhlas s XJelenem, oni jsou stejně jeblý jako my, ale trochu jinak.

Pokud vás zajímá, co se tady děje každej rok, tak si zadejte do youtube krankworx nebo přímo na jejich web www.crankworx.com/whistler a uvidíte co se tady děje (resp.před 14 dny dělo). Největší bike and downhill festival na světě.

jj,máš recht,to by bylo fajné se tam jednou dostat..holt asi zustanu jen u toho jou tubíčkabad

Dajda (Člen)
27.08.2010 01:03:08
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

Luk (Člen)
27.08.2010 07:52:36
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

Dajda psal:

http://www.youtube.com/watch?v=UIQWg6M2J10&feature=related

pak kdo je tu bezmozeksurprised

ten frajer v bilym triku a dzinach je nejviiic, mrdat naky chranicebigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Filous (Člen)
27.08.2010 08:08:51
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

Dajda psal:
Filous psal:

...skoro štyrycet tisíc???surprised ...za pár svařenejch trubek???surprised...siupad???surprisedheadshake ...dyk by za to byl Wiseco kit a komplet Yoshi...

..jak řikáš,pár svařenej trubek vod jošiho a máš čtyrycet kolíku v assbigsmile

..no jo, ale ta náááádhera za něidontknowbigsmile ...vonehdá sem jel na kole za 180.000,- a nepřišlo mi to jako ňákej ekstra zážiteg, respektive sem tag ňák nepoznal rozdíl vot slušnýho amatérskýho šlapadla za patnáctsmile2 ...ale každýho boj, já bych si za štyrycet koupil starou B12 a zavřel bych se s ní na zimu do dílny...taky koníčekgoodbigsmile ...a můžu u toho pít kafe, kouřit a sem tam si dál Jamesona, aby se mi lepčí vymejšlelogoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
27.08.2010 08:22:18
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

Filous psal:
Dajda psal:
Filous psal:

...skoro štyrycet tisíc???surprised ...za pár svařenejch trubek???surprised...siupad???surprisedheadshake ...dyk by za to byl Wiseco kit a komplet Yoshi...

..jak řikáš,pár svařenej trubek vod jošiho a máš čtyrycet kolíku v assbigsmile

..no jo, ale ta náááádhera za něidontknowbigsmile ...vonehdá sem jel na kole za 180.000,- a nepřišlo mi to jako ňákej ekstra zážiteg, respektive sem tag ňák nepoznal rozdíl vot slušnýho amatérskýho šlapadla za patnáctsmile2 ...ale každýho boj, já bych si za štyrycet koupil starou B12 a zavřel bych se s ní na zimu do dílny...taky koníčekgoodbigsmile ...a můžu u toho pít kafe, kouřit a sem tam si dál Jamesona, aby se mi lepčí vymejšlelogoodbigsmile

Pravdu díš..já už začalgoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
vOjTaB6 (Člen)
27.08.2010 10:17:18
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

Dajda: Pocitej s tim, ze pokud jsi tezsi, tak to bude chtit dopredu vetsi kotouc, ja mam na XCcku Juicy 5 a po sezone se 160/160mm jsem daval vykousany kotouce a dopredu 180mm, pak uz to brzdi paradne... je trosku skoda toho presmyku SLX, je to takovy namichany s tou X7. Rozhodne je lepsi Sram, ten jsem mel jednou totalne plnej blata, ze uz ani retez nechtel poradne zapadat do zubu na kazete a razeni fungovalo jak nic a i je takovej bytelnejsi, kdyz potkas nejakou tu vetvicku, coz se o Shimanu rict neda...

Ale jinak je to kolo pekny... good ja jsem bohuzel pred dvouma rokama sehnal za dobry penize luxusni pevnej ram od Duratecu a od ty doby nechcu nic jinyho a za fulla to bude pekna raketa, pac ofiko je nedelaj... smile2


Bandit rulezz!!!
Paladin86 (Člen)
27.08.2010 12:12:04
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

Za ty prachy hodně pěkný kolo! Skvělí odpružení. Brzdy úplně v pohodě! taky je mám. Jenom ten přesmykač se mi nelíbí ale to je detail! good

Dajda (Člen)
27.08.2010 17:35:48
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

..uf..už jsem si myslel,že tu jsem sám,co se vopčas projede z kopcebigsmilebigsmile

njn,kolo sice pěkný,ale velikost L aby člověk pohledal...projel jsem celou republiku na webu a nicsurprised

barynek (Člen)
27.08.2010 18:36:39
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

Dajda psal:

..uf..už jsem si myslel,že tu jsem sám,co se vopčas projede z kopcebigsmilebigsmile

njn,kolo sice pěkný,ale velikost L aby člověk pohledal...projel jsem celou republiku na webu a nicsurprised

a zkoušel jsi třeba ebay??? nebo poslat to přímo třeba z USA nebo Kanady


Bandit 4EVER!!!
Dajda (Člen)
27.08.2010 18:41:35
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

to je sice hezký,ale já to kolo
potřebuju vyzkoušet,než to koupím..bigsmilebigsmile

ABik (Člen)
27.08.2010 21:20:56
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

vOjTaB6 psal:

Dajda: Pocitej s tim, ze pokud jsi tezsi, tak to bude chtit dopredu vetsi kotouc, ja mam na XCcku Juicy 5 a po sezone se 160/160mm jsem daval vykousany kotouce a dopredu 180mm, pak uz to brzdi paradne... je trosku skoda toho presmyku SLX, je to takovy namichany s tou X7. Rozhodne je lepsi Sram, ten jsem mel jednou totalne plnej blata, ze uz ani retez nechtel poradne zapadat do zubu na kazete a razeni fungovalo jak nic a i je takovej bytelnejsi, kdyz potkas nejakou tu vetvicku, coz se o Shimanu rict neda...

Ale jinak je to kolo pekny... good ja jsem bohuzel pred dvouma rokama sehnal za dobry penize luxusni pevnej ram od Duratecu a od ty doby nechcu nic jinyho a za fulla to bude pekna raketa, pac ofiko je nedelaj... smile2

Celopéro od Duratecu? surprised To už bych si radši koupil originál:

http://www.cannondale.com/gbr/eng/Produ … o-Carbon-2

Naštěstí pumpičkové období zaměřené na jízdu z kopce mě opustilo tak před deseti lety, jinak by naše dítě trpělo hladem, bydleli bychom ve stanu pod mostem...bigsmile Vždycky když si řeknu, že bych to kolo i doma snesl tak si vzpomenu na prázdninovou spotřebu - 2 rámy, 6 přehazovaček, 2 vidle bigsmile a zase mě to přejde. Navíc by na to stejně nebyl čas bigsmile

Paladin86 (Člen)
28.08.2010 10:50:02
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

Dajda psal:

to je sice hezký,ale já to kolo
potřebuju vyzkoušet,než to koupím..bigsmilebigsmile

Já jsem taky uvažoval o USA. Už jsem měl vybranej i rám. Ale nakonec se mi do toho nechtělo dávat tolik prachů. Takže jsem nakonec koupil u nás kolo jetý. Sice to chce čas a hůř se vybírá ale já mám třeba skoro nový kolo za 20 000 ( nákupka 75 000). good

barynek (Člen)
28.08.2010 20:49:39
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

Dajda psal:

to je sice hezký,ale já to kolo
potřebuju vyzkoušet,než to koupím..bigsmilebigsmile

no on ti ho asi kdekdo jen tak nepujčíbigsmile
ale zkus třeba dealera nějaký jiný značky, co má podobný nebo stejný osazení a uvidíš, jestli bude vyhovovat nebo ne...


Bandit 4EVER!!!
nety (Člen)
28.08.2010 20:59:47
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

XJelen psal:
Filous psal:

...skoro štyrycet tisíc???surprised ...za pár svařenejch trubek???surprised...siupad???surprisedheadshake ...dyk by za to byl Wiseco kit a komplet Yoshi...

Fildo a to je ještě prd surprised některý pumpičky jsou schopný v tom utopit i netyho tašku hrušek (rozuměj 70 tisíc) a více. Třeba Řepkovi jsem tady skladoval silniční pumpičku za 80 tyček bad
hele voni jsou stejně jeblý jako my, akorát k tomu nepotřebujou smrad benzínusmile1

dyt bez vůně benzínu to není ono..bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
barynek (Člen)
28.08.2010 23:11:54
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

nety psal:
XJelen psal:
Filous psal:

...skoro štyrycet tisíc???surprised ...za pár svařenejch trubek???surprised...siupad???surprisedheadshake ...dyk by za to byl Wiseco kit a komplet Yoshi...

Fildo a to je ještě prd surprised některý pumpičky jsou schopný v tom utopit i netyho tašku hrušek (rozuměj 70 tisíc) a více. Třeba Řepkovi jsem tady skladoval silniční pumpičku za 80 tyček bad
hele voni jsou stejně jeblý jako my, akorát k tomu nepotřebujou smrad benzínusmile1

dyt bez vůně benzínu to není ono..bigsmile

ty pussy ještě abys začal dělat do kol, to už bych nedal, dívat se do bazaru na tebou prodávaný motorky už si člověk zvykl, ještě abys tam prodával kola..bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
nety (Člen)
29.08.2010 07:27:53
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

barynek psal:
nety psal:
XJelen psal:


Fildo a to je ještě prd surprised některý pumpičky jsou schopný v tom utopit i netyho tašku hrušek (rozuměj 70 tisíc) a více. Třeba Řepkovi jsem tady skladoval silniční pumpičku za 80 tyček bad
hele voni jsou stejně jeblý jako my, akorát k tomu nepotřebujou smrad benzínusmile1

dyt bez vůně benzínu to není ono..bigsmile

ty pussy ještě abys začal dělat do kol, to už bych nedal, dívat se do bazaru na tebou prodávaný motorky už si člověk zvykl, ještě abys tam prodával kola..bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

pussy   xjr snad delší dobu zůstane.. přece jen skoro nová bigsmile Kdypak se vracíš krajane?bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
barynek (Člen)
21.09.2010 17:11:40
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

nety psal:
barynek psal:
nety psal:


dyt bez vůně benzínu to není ono..bigsmile

ty pussy ještě abys začal dělat do kol, to už bych nedal, dívat se do bazaru na tebou prodávaný motorky už si člověk zvykl, ještě abys tam prodával kola..bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

pussy   xjr snad delší dobu zůstane.. přece jen skoro nová bigsmile Kdypak se vracíš krajane?bigsmile

ted koukam ze tu mam od tebe mesidžbigsmile
vracim se 5.říjence a s nejv ětší pravděpodobností budu kolem 7. na nějakej čas v Plzni, než se tam naass natrvalo bigsmile se ozvu, chlape.


Bandit 4EVER!!!
jimacu (Člen)
27.09.2010 18:20:33
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

Petr J. (Člen)
27.09.2010 21:29:57
Offline

Re: Dělá tu někdo do sjezdových kol all mountain?

O té doby co máme endura jsme na kole tak nějak nebyli...idontknow...a na rozdíl od kola mne po tom bolí člověk celej good

cool

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr