Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Prepad nadrže

xnewstedx (Člen)
24.09.2010 19:16:18
Offline

Prepad nadrže

Nazdar.
Mam problem so Suzi. Ak natankujem prilis vela benzinu chcije mi a pritom benzin nieje ani po vrch. Je este niekde inde prepad na benzin, ci len ten z nadrze? Myslim, ze mam dieru niekde v tom kolene dnu v nadrzi bo nedavno mi kolega cistil karburator + nadrz a bolo tam tolko vody.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3187_img_0479.jpg
xnewstedx (Člen)
24.09.2010 22:00:03
Offline

Re: Prepad nadrže

Je tam prepad na benzin este niekde inde?

Meloun (Člen)
24.09.2010 22:43:59
Offline

Re: Prepad nadrže

Dumáme..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
xnewstedx (Člen)
24.09.2010 22:49:33
Offline

Re: Prepad nadrže

dumajte,chcel by som to cez vikend poriesit.Konecne tu v irsku zasvietilo slnko tak chcem zajazdit a nie robit zastavky na pumpach bad

Meloun (Člen)
24.09.2010 23:02:52
Offline

Re: Prepad nadrže

Tak hele..vede tam jen jedna hadička na pravý straně kolem airboxu někam až ke stupačce/svodu..

Kdybys měl díru,tak to snad musíš vidět, jestli to někudy chčije..no ne??idontknow

Anebo čepuj jen do půlky nádrže jako já..good..víc peněz bych za benál nedal.l..sickbigsmile


PURE NAKED BIKE!
xnewstedx (Člen)
24.09.2010 23:25:40
Offline

Re: Prepad nadrže

dieru som myslel vo vnutri nadrze jak je ten prepad a tam je koleno a dalej to ide dole pod bike.Bo jeden kolega mi vravel,ze mi chcije bo je karburator preplaveny,ale to sa mi nechce verit.Ta hadicka z airboxu je OK.Inak obe boli utesnene skrutkou, dost bordelu z toho vyslo.

kojaksro (Člen)
25.09.2010 03:36:08
Offline

Re: Prepad nadrže

xnewstedx psal:

Nazdar.
Mam problem so Suzi. Ak natankujem prilis vela benzinu chcije mi a pritom benzin nieje ani po vrch. Je este niekde inde prepad na benzin, ci len ten z nadrze? Myslim, ze mam dieru niekde v tom kolene dnu v nadrzi bo nedavno mi kolega cistil karburator + nadrz a bolo tam tolko vody.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_0479.jpg

...dle mě máš vyrezlý přepad....sundat nádrž...vylejt. .....poslat mě, Osimu nebo do Zetorkybigsmile....chčije horem i dolemsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Pšán (Člen)
25.09.2010 04:20:55
Offline

Re: Prepad nadrže

kojaksro psal:
xnewstedx psal:

Nazdar.
Mam problem so Suzi. Ak natankujem prilis vela benzinu chcije mi a pritom benzin nieje ani po vrch. Je este niekde inde prepad na benzin, ci len ten z nadrze? Myslim, ze mam dieru niekde v tom kolene dnu v nadrzi bo nedavno mi kolega cistil karburator + nadrz a bolo tam tolko vody.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_0479.jpg

...dle mě máš vyrezlý přepad....sundat nádrž...vylejt. .....poslat mě, Osimu nebo do Zetorkybigsmile....chčije horem i dolemsmokin

..z Irska?..
.já vím,blbý vapros..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
kojaksro (Člen)
25.09.2010 11:18:53
Offline

Re: Prepad nadrže

Pšán psal:
kojaksro psal:
xnewstedx psal:

Nazdar.
Mam problem so Suzi. Ak natankujem prilis vela benzinu chcije mi a pritom benzin nieje ani po vrch. Je este niekde inde prepad na benzin, ci len ten z nadrze? Myslim, ze mam dieru niekde v tom kolene dnu v nadrzi bo nedavno mi kolega cistil karburator + nadrz a bolo tam tolko vody.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_0479.jpg

...dle mě máš vyrezlý přepad....sundat nádrž...vylejt. .....poslat mě, Osimu nebo do Zetorkybigsmile....chčije horem i dolemsmokin

..z Irska?..
.já vím,blbý vapros..

....ahasmile1


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
25.09.2010 11:25:02
Offline

Re: Prepad nadrže

....kamarádovi na CBR, docela starým kousku, byl leštič a při mytí mu tam teklo kolem uzávěru + měl vyrezlej kus na hrdle. Po bouračce mu blbě opravili nádrž a bylo.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
xnewstedx (Člen)
25.09.2010 20:44:24
Offline

Re: Prepad nadrže

Da sa to opravit svojpomocne? Bo uz vidim, ze cvakam dalsich 200ečka za opravu.

kojaksro (Člen)
25.09.2010 21:05:24
Offline

Re: Prepad nadrže

...to těžko, když je děravá, zrezlá tak se musí vycínovat. Nám to dělá jeden maník v Práglu ( ale ten imrvére nemá čas ) nebo Osi.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
nevo7 (Člen)
30.05.2011 13:14:45
Offline

Re: Prepad nadrže

Caute,
pridam to sem. Viete mi povedat, ktora hadicka /aspon myslim, ze ide hadicka niekde dolu/ je pod vykom nadrze napojena na dieru nalavo /B6 2000/? Myslim, ze je to prepad, kvoli dazdovej vode, lebo ked prsi, mam tam vodu a neodtecie. Diera je tam, ale asi je zapchata. Rozobrate som to nemal, tak neviem kam usti. Pri vyfuku na strede moto su 3 hadicky, zatvorena je od filtra to viem, a jedna tensia a jedna hrubsia otvorena /len ktora?/. Asi to jedine prefuknut. Ci?
Diky.


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.
K.a.s.y.m. (Člen)
30.05.2011 13:34:41
Offline

Re: Prepad nadrže

může v ní bejt zespoda bordel..zkus jí proštouchnout kusem drátu a uvidíš


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
30.05.2011 13:40:35
Offline

Re: Prepad nadrže

...zezhora foukni kompresorem do tý díry...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
30.05.2011 13:43:54
Offline

Re: Prepad nadrže

...nebo lanko třeba z kola idontknow

nevo7 (Člen)
30.05.2011 14:03:06
Offline

Re: Prepad nadrže

No skusim drot ci to lanko z vrchu, rozmyslal som aj kompresor, ale ze sa najprv spytam /aby to nevyrazilo kde nema/.
A ktora to je hadicka? Ta tensia ci hrubsia? V inej diskusii som nasiel, ze tam je odvzdusnenie nadrze a prepad benzinu, no viem len o jednej diere /ta nalavo pod vieckom/, no netusim na co je /ale asi prepad benzinu, kedze je na vrchu a ked tam naprsi tak to musi niekde prepadnut /snad myslili aj na dazd v Japonsku v 2000 roku/.


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr