Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Plave

Merlin (Člen)
30.09.2010 13:05:15
Offline

Plave

helpZdary ve spolek. Poslední dobou řeším problém při průjezdu zatáčkou, že se mi motorka kroutí pod zadkem a je nastabilní. Mam B600. Přední trubky jsou po výměně a motka běží rovně. Polemizuju s příčinou, jezdím dálky ve dvou a dost naloženej. Že by odešel zadní cenrál?....oběhaný ložiska v kyvce?....nebo jiný provozní vůle? Nemam v tý zatáčce dobrý pocit. Pro rejpaly, vim že se tlumič dá štelovat na tvrdost a průtokgoodZatim díky za rady a příspěvky


Quod licet jovi non licet bovi
Kukii (Člen)
30.09.2010 13:06:54
Offline

Re: Plave

řekla bych, že to nejni ničim, je to prostě vlastnost bandita good ale zmírnit se to dá, ale to ti řeknou už povolanější good


Život je boj-mašina je nej!!!
Merlin (Člen)
30.09.2010 13:09:02
Offline

Re: Plave

U šetky to to normál, to jo, ale poslední dobou se to stupňuje, rozhodně to takový nebylobad


Quod licet jovi non licet bovi
Filous (Člen)
30.09.2010 13:15:48
Offline

Re: Plave

...zadní centrál se s tebou loučí...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Merlin (Člen)
30.09.2010 13:26:26
Offline

Re: Plave

A ten se dá nějak repasovat? Měl jsem také takovou myšlenku. Nevim jak vypadá ve vnitřkuidontknowale olej z toho neteče, ani nevypadá poškozenej. Měl jsem ho venku. Je možný, že by třeba byla unavená i ta pružina a pak všechno dohromady?


Quod licet jovi non licet bovi
Filous (Člen)
30.09.2010 13:34:30
Offline

Re: Plave

...standartní cestou nejni repasovatelnej...ale de fšecko...jednodušší a levnější je sehnat jinej...a dyš né origo, tag třeba ze starýho GSX-R750...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Merlin (Člen)
30.09.2010 13:39:13
Offline

Re: Plave

V čem by měl být ten centrál z GSX-R750 lepší? idontknowVlastně ani nevym jestli se dají sehnat nějaký neoriginály, popřípadě kolik ta sranda vlastně stojísurprised Zkoušim to hledat po netu a je mrtvoidontknow


Quod licet jovi non licet bovi
Kukii (Člen)
30.09.2010 13:44:26
Offline

Re: Plave

Merlin psal:

V čem by měl být ten centrál z GSX-R750 lepší? idontknowVlastně ani nevym jestli se dají sehnat nějaký neoriginály, popřípadě kolik ta sranda vlastně stojísurprised Zkoušim to hledat po netu a je mrtvoidontknow

pokud vím, tak spousta částí z gsx-ra jsou shodná z banditem nebo aspon navzájem zaměnitelná good


Život je boj-mašina je nej!!!
Merlin (Člen)
30.09.2010 13:49:51
Offline

Re: Plave

http://www.aaamotodily.cz/img/425-GSX-R … ic-474.jpg teď se dívam na to GSX a to by bylo po pár úpravách o něco komfortnější, pokud tedy to sedí rozměrově. Ale upřednostnil bych to nové, abych nekoupil stejný shit jako tam mam


Quod licet jovi non licet bovi
Filous (Člen)
30.09.2010 13:52:13
Offline

Re: Plave

Merlin psal:

http://www.aaamotodily.cz/img/425-GSX-R-750-centralni-tlumic-474.jpg teď se dívam na to GSX a to by bylo po pár úpravách o něco komfortnější, pokud tedy to sedí rozměrově. Ale upřednostnil bych to nové, abych nekoupil stejný shit jako tam mam

...tag esi chceš novou jednotku, tag jedna z nejlevnějších náhražek je Wilbers sehnatelnej na e-bay f přepočtu vokolo desítky??? ...nevim přesně, třeba to sem Inkviz napíše, ten to platil...origo bude cca jednou tolik...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Merlin (Člen)
30.09.2010 13:59:11
Offline

Re: Plave

surprisedto jo, tak to je masakrsurprisedPopřípadě, kdybych pořizoval starší, jak poznam, že je v pohodě, když dovnitř nevidim? Nebo popřípadě nějaký spolehlivý zdoj. Kdybych byl mrcha, tak ten svůj naleštim a pošlu do světa, ale nenecha někoho se zabít. Ale de o to, jestli takový myšlení máme všichniidontknow


Quod licet jovi non licet bovi
Filous (Člen)
30.09.2010 14:19:56
Offline

Re: Plave

Merlin psal:

surprisedto jo, tak to je masakrsurprisedPopřípadě, kdybych pořizoval starší, jak poznam, že je v pohodě, když dovnitř nevidim? Nebo popřípadě nějaký spolehlivý zdoj. Kdybych byl mrcha, tak ten svůj naleštim a pošlu do světa, ale nenecha někoho se zabít. Ale de o to, jestli takový myšlení máme všichniidontknow

...vokem nepoznáš nic...proto je lepčí gixrová jednotka, kerá je repasovatelná a štelovatelná...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Merlin (Člen)
30.09.2010 14:26:45
Offline

Re: Plave

Jo, fajn, díky za rady. A prosím tě, ty rozměry jsou shodný na to aby to tam šlo?


Quod licet jovi non licet bovi
gerrik (Člen)
30.09.2010 14:33:40
Offline

Re: Plave

Hele, a ten stávající tlumič máš na max. tvrdost?

Merlin (Člen)
30.09.2010 14:38:45
Offline

Re: Plave

Když jedu ve dvou, tak jak pero, tak přepouštění na tvrdo a v jednomtvrdost o dvě níž a přepouštění o jedno.


Quod licet jovi non licet bovi
gerrik (Člen)
30.09.2010 14:57:25
Offline

Re: Plave

Jaký přepouštění, máš starou šestku (jako já), tam bys měl mít jen nastavení tvrdosti, ne? surprised

Merlin (Člen)
30.09.2010 15:00:15
Offline

Re: Plave

Nemám, ze spodu mam ještě kolečko, kterym šteluju přepouštění mam r.v.99 a ty už to měli, ale nevym od kterýho roku.


Quod licet jovi non licet bovi
vOjTaB6 (Člen)
30.09.2010 15:09:06
Offline

Re: Plave

Hele Merline, ja mam na B6S starym modelu central z GSX-R 750 ´96-97. Motorka s nim funguje paradne, je tvrdsi a delsi, takze ti motorku nakopne nahoru, cimz se ti i zrychli rizeni... Skutecne to funguje...


Bandit rulezz!!!
gerrik (Člen)
30.09.2010 15:27:53
Offline
Merlin (Člen)
30.09.2010 16:15:34
Offline

Re: Plave

Výborně chlapci, myslím, že jste mě přesvědčili, ale myslel jsem si, že tam je ten centrál co jsem už výš přidal ten odkaz. Je to tedy tenhle poslední? V tom případě bych do toho šel.


Quod licet jovi non licet bovi
redik27 (Člen)
30.09.2010 16:45:24
Offline

Re: Plave

Merlin psal:

helpZdary ve spolek. Poslední dobou řeším problém při průjezdu zatáčkou, že se mi motorka kroutí pod zadkem a je nastabilní. Mam B600. Přední trubky jsou po výměně a motka běží rovně. Polemizuju s příčinou, jezdím dálky ve dvou a dost naloženej. Že by odešel zadní cenrál?....oběhaný ložiska v kyvce?....nebo jiný provozní vůle? Nemam v tý zatáčce dobrý pocit. Pro rejpaly, vim že se tlumič dá štelovat na tvrdost a průtokgoodZatim díky za rady a příspěvky

a co tlaky v pneu? Měřils?


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Merlin (Člen)
30.09.2010 16:58:12
Offline

Re: Plave

redik27 psal:
Merlin psal:

helpZdary ve spolek. Poslední dobou řeším problém při průjezdu zatáčkou, že se mi motorka kroutí pod zadkem a je nastabilní. Mam B600. Přední trubky jsou po výměně a motka běží rovně. Polemizuju s příčinou, jezdím dálky ve dvou a dost naloženej. Že by odešel zadní cenrál?....oběhaný ložiska v kyvce?....nebo jiný provozní vůle? Nemam v tý zatáčce dobrý pocit. Pro rejpaly, vim že se tlumič dá štelovat na tvrdost a průtokgoodZatim díky za rady a příspěvky

a co tlaky v pneu? Měřils?

Mam komletně nový pneu Road attack, sice jedničky, ale nemůžun si na ně stěžovat. A tohle si hlídamgood


Quod licet jovi non licet bovi
killerrebel (Člen)
30.09.2010 17:01:18
Offline

Re: Plave

Merlin psal:

helpZdary ve spolek. Poslední dobou řeším problém při průjezdu zatáčkou, že se mi motorka kroutí pod zadkem a je nastabilní. Mam B600. Přední trubky jsou po výměně a motka běží rovně. Polemizuju s příčinou, jezdím dálky ve dvou a dost naloženej. Že by odešel zadní cenrál?....oběhaný ložiska v kyvce?....nebo jiný provozní vůle? Nemam v tý zatáčce dobrý pocit. Pro rejpaly, vim že se tlumič dá štelovat na tvrdost a průtokgoodZatim díky za rady a příspěvky

Mě třeba plavala banditka když jsem utahnul vůli v řízení a přehnal jsem to.. ale po malinkem povoleni zas to je gůůd

Merlin (Člen)
30.09.2010 17:15:54
Offline

Re: Plave

killerrebel psal:
Merlin psal:

helpZdary ve spolek. Poslední dobou řeším problém při průjezdu zatáčkou, že se mi motorka kroutí pod zadkem a je nastabilní. Mam B600. Přední trubky jsou po výměně a motka běží rovně. Polemizuju s příčinou, jezdím dálky ve dvou a dost naloženej. Že by odešel zadní cenrál?....oběhaný ložiska v kyvce?....nebo jiný provozní vůle? Nemam v tý zatáčce dobrý pocit. Pro rejpaly, vim že se tlumič dá štelovat na tvrdost a průtokgoodZatim díky za rady a příspěvky

Mě třeba plavala banditka když jsem utahnul vůli v řízení a přehnal jsem to.. ale po malinkem povoleni zas to je gůůd

Díky za názor, goodto jsem dělal minulej rok a taky jsem to přehnal, je pravda že to ovládání bylo na prd, ale v zatáčkách to neplavalo, spíš se to nedalo ovládat


Quod licet jovi non licet bovi
gerrik (Člen)
30.09.2010 19:59:30
Offline

Re: Plave

killerrebel psal:

Mě třeba plavala banditka když jsem utahnul vůli v řízení a přehnal jsem to.. ale po malinkem povoleni zas to je gůůd

A jak se pozná že je to utažené moc? Mimo toho plavání, což mi asi taky dělá bad

Koldan (Člen)
30.09.2010 20:17:58
Offline

Re: Plave

řešil bych to tím centrálem z ňákýho teho gsxr. A nemusí být úplně stejně dlouhej. Jediný co je blbý je to, že někerý maj ty expanzky tak blbě vytrčený, že tam pak zavazí érbox a držák baterky. Já koupil z K8, je sice o malilinkato kratší, ale to sem zas nastavil delšími kostmi a výsledek je gudgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
boubel (Nový člen)
30.09.2010 20:21:50
Offline

Re: Plave

kup si progresivní pružiny stojí 2200 kč ja je mam a sem maximalně spokojenej  předtím se o vlnilo při brždení jako had a tět ok.

osiris (Člen)
30.09.2010 20:58:47
Offline

Re: Plave

...mě neplave

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_moto_utopene.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
30.09.2010 21:01:51
Offline

Re: Plave

nesmíš to tak hónitevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
hlemejzd999 (Člen)
30.09.2010 21:09:18
Offline

Re: Plave

se nediv ,když ji máš na rovině ...von řikal v zatáčkách


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Billy (Člen)
01.10.2010 07:53:27
Offline

Re: Plave

Co to pak stoji vyloveni odbahneni vysuseni ? bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
01.10.2010 09:19:57
Offline

Re: Plave

Mě se nedávno taky jezdilo na banditu nějak divně,nemohl sem se kloudně trefit do zatáček,bral sem je na dvakrát a podobně,prostě sem si nebyl jistej a nejezdilo se mě vubec dobře. Tak sem přezul pneu,lehce dotáhl krk a ejhle,motorka jak vyměněnágood Vždycky kdyš mám přední gumu za polovinou životnosti,tak se mě jezdí blběbad


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
killerrebel (Člen)
01.10.2010 16:47:54
Offline

Re: Plave

gerrik psal:
killerrebel psal:

Mě třeba plavala banditka když jsem utahnul vůli v řízení a přehnal jsem to.. ale po malinkem povoleni zas to je gůůd

A jak se pozná že je to utažené moc? Mimo toho plavání, což mi asi taky dělá bad

Hůř se zatáčí a při vyšší rychlosti mi připadalo jako bych jel ve vyjetych kolejí nebo jak na vyfrezované cestě, vodilo mi to motorku, nad 160 to bylo jak nějake velke turbulence co mi lomcují s motorkou, a v zatačkách taky docela hnus.

gerrik (Člen)
01.10.2010 21:55:12
Offline
Merlin (Člen)
04.10.2010 12:47:02
Offline

Re: Plave

gerrik psal:

http://www.motorkari.cz/motobazar/nahradni-dily/tlumice-rizeni-a-perovani/zadni-tlumic-216080.html

JO fajn, to je pěkný, ale je to už třetí tip na tlumič akaždý co jsem viděl je vzhledově jiný. Můžeš mi s určitostí říct, že to tam pasuje? Nemám zase zbytečný peníz, abych to jen tak vyhodil do vzduchu.help


Quod licet jovi non licet bovi
gerrik (Člen)
04.10.2010 13:03:11
Offline

Re: Plave

Tak to bohužel nemohu sloužit bad

Filous (Člen)
04.10.2010 14:39:04
Offline

Re: Plave

Merlin psal:
gerrik psal:

http://www.motorkari.cz/motobazar/nahradni-dily/tlumice-rizeni-a-perovani/zadni-tlumic-216080.html

JO fajn, to je pěkný, ale je to už třetí tip na tlumič akaždý co jsem viděl je vzhledově jiný. Můžeš mi s určitostí říct, že to tam pasuje? Nemám zase zbytečný peníz, abych to jen tak vyhodil do vzduchu.help

...změř dýlku origonálu a poptej prodávajícího na dýlku prodávanýho...vzhledovje bude každej jinej...se taky trochu snaž sám...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
04.10.2010 18:19:05
Offline

Re: Plave

no nejni to úplně tak jednoduchý skrz tu expanzku, měl jsem koupený taky jeden,bylo mi řečeno,že je to z K8 a byl jinej než ten co tam mám teď, expanzka trčela do prostoru kastlíku na baterku až ten druhej seděl. Ale vzhledem k šířce pružiny jsem musel trošku podložit kostigood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Miras (Člen)
07.10.2010 19:58:47
Offline

Re: Plave

Další co jsem zjistil, je nastavení předku vůči zadku. Já například předek trochu změkčil a ejhle, najednou to začlo fungovat líp...   Bandit to je jedna velká otázka bigsmile  proto ho máme rádi cool

K.a.s.y.m. (Člen)
07.10.2010 20:03:54
Offline

Re: Plave

Miras psal:

Další co jsem zjistil, je nastavení předku vůči zadku. Já například předek trochu změkčil a ejhle, najednou to začlo fungovat líp...   Bandit to je jedna velká otázka bigsmile  proto ho máme rádi cool

docela zajímavý bylo sledovat Halbicha na okruhovejch dnech když tam tak nějak ladil podvozky..pak jsem to zkoušel na svojí a docela to fungovalo smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
07.10.2010 20:17:28
Offline

Re: Plave

K.a.s.y.m. psal:
Miras psal:

Další co jsem zjistil, je nastavení předku vůči zadku. Já například předek trochu změkčil a ejhle, najednou to začlo fungovat líp...   Bandit to je jedna velká otázka bigsmile  proto ho máme rádi cool

docela zajímavý bylo sledovat Halbicha na okruhovejch dnech když tam tak nějak ladil podvozky..pak jsem to zkoušel na svojí a docela to fungovalo smile1

...to máš štěstí bigsmile ...jsou i případy kdy je to v prdeli víc než bylo


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
07.10.2010 20:19:13
Offline

Re: Plave

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:
Miras psal:

Další co jsem zjistil, je nastavení předku vůči zadku. Já například předek trochu změkčil a ejhle, najednou to začlo fungovat líp...   Bandit to je jedna velká otázka bigsmile  proto ho máme rádi cool

docela zajímavý bylo sledovat Halbicha na okruhovejch dnech když tam tak nějak ladil podvozky..pak jsem to zkoušel na svojí a docela to fungovalo smile1

...to máš štěstí bigsmile ...jsou i případy kdy je to v prdeli víc než bylo

proto je dobrý si pamatovat puvodní nastavení bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
08.10.2010 09:55:07
Offline

Re: Plave

no a mebo je prostě dobrý to tomu Halbichovi, nebo někomu inýmu kdo tomu rozumí  dát na poštelování. Samozřejmě pokud to štelovatený je.

Já jsem se s odpružením R1 trápil, zkoušel, informace na netu hledal a stejně furt napytschu.  Pak loni v Mostě s tím Halbich párkrát zahoupal, pak s tím nechal zahoupat mě, dvakrát to voběch se šroubovákem a bylo vymalováno. Vod tý doby jsem na vokruhu jezdil jen to co tam nastavil.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr