Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » facebook ano či ne :-))

Kukii (Člen)
15.10.2010 11:46:47
Offline

facebook ano či ne :-))

tak a je to tu bigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
osiris (Člen)
15.10.2010 11:49:38
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

...sickbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kukii (Člen)
15.10.2010 11:50:31
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

to Filous: pokud ti nikdo nechybí, tak seš u mě kabrnák bo mě ti lidi, co sem s nima strávila kus svýho života vážně chyběj smile1 ale bude to věčný téma bigsmile něco jako N versus S, kůže versus textil a tak smile1 přes zimu tu třeba bude víc stránek bigsmile aspon se nebudem nudit goodsmile1


Život je boj-mašina je nej!!!
Honzik8719 (Člen)
15.10.2010 12:02:34
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Kukii psal:

tak a je to tu bigsmile

je to hroznej žrout časuidontknowbigsmile


...relativní kochač...
VikecB12 (Člen)
15.10.2010 12:18:03
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Tak za mě kupodivu neébigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
karlos100 (Člen)
15.10.2010 12:18:59
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Kukii psal:

to Filous: pokud ti nikdo nechybí, tak seš u mě kabrnák bo mě ti lidi, co sem s nima strávila kus svýho života vážně chyběj smile1 ale bude to věčný téma bigsmile něco jako N versus S, kůže versus textil a tak smile1 přes zimu tu třeba bude víc stránek bigsmile aspon se nebudem nudit goodsmile1

S lidma, který mám rád, se vidím často,nebo s nima telefonuju a mailuju...
Zbytek je mi poměrně fuk..
A fejzbůk vážně nepotřebuju... Je to podle mě tak,že si lidi pletou kamarády
skutečný s atrapama kamarádů,kterejch maj fotku v profilu na fejzbůku...
Sociální sítě jsou prostě sajrajtsickbigsmile


...a bude hůř!
Mour (Člen)
15.10.2010 12:21:43
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Mě chybí jedna dívka z 85-týho a druhá tak z 91-2-hého.bigsmile  ...ale nevím jestli je chci nyní vidět bigsmilebigsmilebigsmile

karlos100 (Člen)
15.10.2010 12:23:09
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Mour psal:

Mě chybí jedna dívka z 85-týho a druhá tak z 91-2-hého.bigsmile  ...ale nevím jestli je chci nyní vidět bigsmilebigsmilebigsmile

týýý bejkubigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Žirafa (Člen)
15.10.2010 12:23:41
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Honzik8719 psal:
Kukii psal:

tak a je to tu bigsmile

je to hroznej žrout časuidontknowbigsmile

No to je... a to je taky to co tam hledam... když už v práci nevím co by, něco smysluplného jako číst si nebo se snažit o angličtinu už mě nebaví, tady se prd dějě tak je tu Facebook...

Jinak, já tam taky našla lidi, co jsem 10 let neviděla... A musim říct, že snad ani dalších 10 let neuvidím... bigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...
nicola.foxx (Člen)
15.10.2010 12:30:33
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Ja to mam na karty a vobcasny spehovani co se u koho deje.
Jinak si tam psat nejaky picoviny vo srani a cisteni zubu atd. je k hovnu.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
K.a.s.y.m. (Člen)
15.10.2010 12:32:20
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

každej si stejně nakonec vybere sám co mu vyhovujesurprisedsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
barynek (Člen)
15.10.2010 12:59:17
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

FB nemám a nikdy mít nebudu, už takhle vysedávám na tomhle psycho fóru dost dlouhou dobu... ještě abych se přiass na fejsbůksick
prostě nejsem ani free, cool ani in, a je mi to u assevilbigsmile


Bandit 4EVER!!!
fidoB6 (Člen)
15.10.2010 12:59:45
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Když se to tak veme, tydle stránky sou podobný jak fejsbůk. Nemyslim to špatně, to ne,ale úplně stejnej princip... Jedinej rozdíl je v tom, že tady se dost lidí navzájem nezná a na fejsbůku má člověk jen ty, co zná...Sračky na fejsu typu "dívam se na péčko" a za pět minut "tak sem si ho vyhonil" sou fakt úlet.... Tady je taky spousta příspěvků, kerý sou tomu podobnýevilbigsmile Další rozdíl je v tom, že tu se to "většinou" motá kolem motoreksmile1 Řeči typu "sicksociální sítě a stránkysick" se určitym způsobem týkaj i těhle stránekbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
karlos100 (Člen)
15.10.2010 13:07:02
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

fidoB6 psal:

Když se to tak veme, tydle stránky sou podobný jak fejsbůk. Nemyslim to špatně, to ne,ale úplně stejnej princip... Jedinej rozdíl je v tom, že tady se dost lidí navzájem nezná a na fejsbůku má člověk jen ty, co zná...Sračky na fejsu typu "dívam se na péčko" a za pět minut "tak sem si ho vyhonil" sou fakt úlet.... Tady je taky spousta příspěvků, kerý sou tomu podobnýevilbigsmile Další rozdíl je v tom, že tu se to "většinou" motá kolem motoreksmile1 Řeči typu "sicksociální sítě a stránkysick" se určitym způsobem týkaj i těhle stránekbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

no nevím,jasně že i stránky jako tyhle jsou určitým typem sociální sítě..
Ale valnou většinu lidí,s kterejma tu komunikuju znám osobně..
takže mi to připadá přesně naopak,než jsi psalbigsmile


...a bude hůř!
Koldan (Člen)
15.10.2010 13:08:47
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

mám ho, chodím tam občas. své nálady tam nesděluji, spíš občas kouknu na fotky druhejch lidí, s kerýma se nevídám, ale pořád mě zajímají, stejně tak i já tam hodím občas nějaké foto. jinak toho s kým se tam budu vybavovat si vybírám a spoustu žádostí ignoruju, nesoutěžím o co nejvíc "přátel"


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
fidoB6 (Člen)
15.10.2010 13:10:26
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

karlos100 psal:
fidoB6 psal:

Když se to tak veme, tydle stránky sou podobný jak fejsbůk. Nemyslim to špatně, to ne,ale úplně stejnej princip... Jedinej rozdíl je v tom, že tady se dost lidí navzájem nezná a na fejsbůku má člověk jen ty, co zná...Sračky na fejsu typu "dívam se na péčko" a za pět minut "tak sem si ho vyhonil" sou fakt úlet.... Tady je taky spousta příspěvků, kerý sou tomu podobnýevilbigsmile Další rozdíl je v tom, že tu se to "většinou" motá kolem motoreksmile1 Řeči typu "sicksociální sítě a stránkysick" se určitym způsobem týkaj i těhle stránekbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

no nevím,jasně že i stránky jako tyhle jsou určitým typem sociální sítě..
Ale valnou většinu lidí,s kterejma tu komunikuju znám osobně..
takže mi to připadá přesně naopak,než jsi psalbigsmile

psal sem dost lidí, ne všichnigoodbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Filous (Člen)
15.10.2010 13:12:51
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Mour psal:

Mě chybí jedna dívka z 85-týho a druhá tak z 91-2-hého.bigsmile  ...ale nevím jestli je chci nyní vidět bigsmilebigsmilebigsmile

...nechtěj to vidět, to nedopadá dobřeheadshake ...zanech si krásnou a dokonalou fspomínku na heský šukáníbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Billy (Člen)
15.10.2010 13:13:02
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Koldan psal:

mám ho, chodím tam občas. své nálady tam nesděluji, spíš občas kouknu na fotky druhejch lidí, s kerýma se nevídám, ale pořád mě zajímají, stejně tak i já tam hodím občas nějaké foto. jinak toho s kým se tam budu vybavovat si vybírám a spoustu žádostí ignoruju, nesoutěžím o co nejvíc "přátel"

Taky to mam obdobne jako ty good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Honzik8719 (Člen)
15.10.2010 13:29:09
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Billy psal:
Koldan psal:

mám ho, chodím tam občas. své nálady tam nesděluji, spíš občas kouknu na fotky druhejch lidí, s kerýma se nevídám, ale pořád mě zajímají, stejně tak i já tam hodím občas nějaké foto. jinak toho s kým se tam budu vybavovat si vybírám a spoustu žádostí ignoruju, nesoutěžím o co nejvíc "přátel"

Taky to mam obdobne jako ty good

jojo přesně tak good


...relativní kochač...
Filous (Člen)
15.10.2010 13:30:02
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Kukii psal:

to Filous: pokud ti nikdo nechybí, tak seš u mě kabrnák bo mě ti lidi, co sem s nima strávila kus svýho života vážně chyběj smile1 ale bude to věčný téma bigsmile něco jako N versus S, kůže versus textil a tak smile1 přes zimu tu třeba bude víc stránek bigsmile aspon se nebudem nudit goodsmile1

...fakt nechybí...dyš to tag vemu, tag f celejch USB nemam žádnýho kamaráda ve smyslu přátel...známí jo, známejch mam spoustu, ale kamaráda ne...přátele mam jinde...tři, čtyři??? ...a nemám s tím problém...a že se vidíme třeba jednou za měsíc nebo dva??? ...mě to nevadí, nepotřebuju denodenní kontakt...myslim že bych byl dobrej i na ňáký vodloučený stanici, nejsem typ, co si po dvou dnech stejská, nepotřebuju kontakt, nevadí mi bejt sám se sebou...jinak se samozřejmě rát bavim, rát vidim lidi s kerejma je mi fajn, rát pomůžu dyš můžu, dyk víš, taky uš mě trochu znáš, ale ty virtuální kamarádství moc nechápu...je pravda, že tydle stránky sou taky tag trochu socijální sítí, uš to něgdo psal, ale lidi kerý tady spolu komunikujou se vječinou znaj i osobně, jezděj spolu a maj společnej zájem a koníček, vyměňujou si rady a skušenosti...no a taky se nechci zařadit do lajny mezi ty ichtyly a dementy, vo kerejch slýcham, že se na fejsbůku vyskytujoubigsmile ...jo a taky bych to asi neuměl a nechci se nic dalšího učit, bo komp mam na Banditstránky, gůgl dyš něco hledam, ulozto dyš chci koukat na film, Seznam, páč tam mam mejl, word a excel a ňákej pošahanej program f práci a jako uložiště fotek a manuálů...toť fše, na nic jinýho to nepotřebuju...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kukii (Člen)
15.10.2010 13:46:11
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Filous psal:
Kukii psal:

to Filous: pokud ti nikdo nechybí, tak seš u mě kabrnák bo mě ti lidi, co sem s nima strávila kus svýho života vážně chyběj smile1 ale bude to věčný téma bigsmile něco jako N versus S, kůže versus textil a tak smile1 přes zimu tu třeba bude víc stránek bigsmile aspon se nebudem nudit goodsmile1

...fakt nechybí...dyš to tag vemu, tag f celejch USB nemam žádnýho kamaráda ve smyslu přátel...známí jo, známejch mam spoustu, ale kamaráda ne...přátele mam jinde...tři, čtyři??? ...a nemám s tím problém...a že se vidíme třeba jednou za měsíc nebo dva??? ...mě to nevadí, nepotřebuju denodenní kontakt...myslim že bych byl dobrej i na ňáký vodloučený stanici, nejsem typ, co si po dvou dnech stejská, nepotřebuju kontakt, nevadí mi bejt sám se sebou...jinak se samozřejmě rát bavim, rát vidim lidi s kerejma je mi fajn, rát pomůžu dyš můžu, dyk víš, taky uš mě trochu znáš, ale ty virtuální kamarádství moc nechápu...je pravda, že tydle stránky sou taky tag trochu socijální sítí, uš to něgdo psal, ale lidi kerý tady spolu komunikujou se vječinou znaj i osobně, jezděj spolu a maj společnej zájem a koníček, vyměňujou si rady a skušenosti...no a taky se nechci zařadit do lajny mezi ty ichtyly a dementy, vo kerejch slýcham, že se na fejsbůku vyskytujoubigsmile ...jo a taky bych to asi neuměl a nechci se nic dalšího učit, bo komp mam na Banditstránky, gůgl dyš něco hledam, ulozto dyš chci koukat na film, Seznam, páč tam mam mejl, word a excel a ňákej pošahanej program f práci a jako uložiště fotek a manuálů...toť fše, na nic jinýho to nepotřebuju...

goodsmile1 chápu smile1 svym způsobem je to i žrout času, hraju tam pussyvinku jménem coutrylife bigsmile prostě si farmařim, když se doma koušu nudou, mám všechno hotový a venku je hnusně bigsmile nejsou to jen virtuální přátelé..mám tam snad jen jednoho virtuálního přítele z anglie a jezdí na starym harykovi a kecali sme o jeho pár dovolených v USA redfacebigsmilebigsmile jinač tam mám jen ty co sem s nimi strávila určitý čas, známe se, zakalili sme a tak, jen sme se dlouho nesešli na beer smile1 nic jinýho tam nehledám good


Život je boj-mašina je nej!!!
Petr J. (Člen)
15.10.2010 18:12:17
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Není tohle téma na zimu? Vždyť se dá ještě pořád jezdit....teda chvílema...

Včera ráno jsem vezl odevzdat jeden projekt a cestou bylo -2 (v půl osmé ráno, místy mlha že nebylo vidět). Ve Štěchovicích jsem zastavil na vyřízení pár telefonátů a nebyl jsem sto vytočit na telefonu prsty číslo bigsmile. Ale zato odpoledne, to už bylo líp. Jsem jel ze stavby ze Štětí a v Liběchově místo abych jel domu jsem blbě odbočil či co a najednou jel na Dubou.  No nakonec jsme si řekl nevadí a dojel na Dubou na benzínu na latéčko. Pak sednu na moto a že jedu domu. Jenže v Liběchově jsem zjistil, že jsem zapoměl natankovat.... Tak jsem musel zpátka na Dubou...bigsmilebigsmilebigsmile...prostě otravnej pracovní den bigsmilebigsmilebigsmile

Ondráš (Člen)
15.10.2010 18:14:04
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Kukii psal:

to Filous: pokud ti nikdo nechybí, tak seš u mě kabrnák bo mě ti lidi, co sem s nima strávila kus svýho života vážně chyběj smile1 ale bude to věčný téma bigsmile něco jako N versus S, kůže versus textil a tak smile1 přes zimu tu třeba bude víc stránek bigsmile aspon se nebudem nudit goodsmile1

Nko, kůže a mrdat facebook.asscool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
15.10.2010 18:16:52
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Ondráš psal:
Kukii psal:

to Filous: pokud ti nikdo nechybí, tak seš u mě kabrnák bo mě ti lidi, co sem s nima strávila kus svýho života vážně chyběj smile1 ale bude to věčný téma bigsmile něco jako N versus S, kůže versus textil a tak smile1 přes zimu tu třeba bude víc stránek bigsmile aspon se nebudem nudit goodsmile1

Nko, kůže a mrdat facebook.asscool

...bigsmilegoodcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
15.10.2010 18:18:06
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

co je to ten xchicht book?idontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zzzmrzlinar (Člen)
15.10.2010 18:19:39
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

nic proti xichtoknize jako takový, problém je spíš když se lidem tohle sociální sítění líbí víc než reálnej život. Když to člověk používá rozumne tak natink problem ale dám příklad.

Když jsem byl nově v Londýně, tak jsem se chtěl poznat s nějakejma krajanama co tam taky žili, tak jsem našel nějaké Chaty (čety) které tenkrát letěli tam našel místnosti kam chodili lidi co byli v Anglii. Pak jsem s nima vitruálně klábosil hafo hodin, pár i jich v reálu potkal, ale po čase jsem pochopil, že oni to nepoužívaj aby si našli kámoše co tam taky žijou a pak s nima chodili do hospy, na fotbal nebo cokoliv. Jim se prostě ten virtuální svět kdy seděli za kompem prostě líbil daleko víc. Když se s nima člověk pak normálně bavil v reálu tak bylo fakt vidět, že už se těšej až budou zase za počítačem a budou čatovat vostopéro. A na to yá seru.

Kožak (Člen)
15.10.2010 19:40:10
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Filous psal:
Ondráš psal:
Kukii psal:

to Filous: pokud ti nikdo nechybí, tak seš u mě kabrnák bo mě ti lidi, co sem s nima strávila kus svýho života vážně chyběj smile1 ale bude to věčný téma bigsmile něco jako N versus S, kůže versus textil a tak smile1 přes zimu tu třeba bude víc stránek bigsmile aspon se nebudem nudit goodsmile1

Nko, kůže a mrdat facebook.asscool

...bigsmilegoodcool

jo ...já bych dodal ..jebka surprisedredface.....na B stránkách drzost bigsmile


MRDAT!!!
Koldan (Člen)
15.10.2010 19:50:00
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Filous psal:

bo komp mam na Banditstránky, gůgl dyš něco hledam, ulozto dyš chci koukat na film, Seznam, páč tam mam mejl, word a excel a ňákej pošahanej program f práci a jako uložiště fotek a manuálů...toť fše, na nic jinýho to nepotřebuju...

ci fix a gde máš péčko vořešprute? ha? e?bigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kožak (Člen)
15.10.2010 19:55:42
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Koldan psal:
Filous psal:

bo komp mam na Banditstránky, gůgl dyš něco hledam, ulozto dyš chci koukat na film, Seznam, páč tam mam mejl, word a excel a ňákej pošahanej program f práci a jako uložiště fotek a manuálů...toť fše, na nic jinýho to nepotřebuju...

ci fix a gde máš péčko vořešprute? ha? e?bigsmile

někde sem čet že zas budou dávat ženu za pultem bigsmile


MRDAT!!!
spidys (Člen)
15.10.2010 20:06:56
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

idontknow co to je zase za vlákno??

Ať si proboha dělá každej co chce néé? headshake


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
VikecB12 (Člen)
15.10.2010 20:21:59
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

nebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
richie (Člen)
15.10.2010 21:52:31
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

nemám Facebook, mám život smokin


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
richie (Člen)
15.10.2010 21:54:31
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

jo a v mé věkové kategorii jsem asi jedinej kdo tam není... bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
PALOUS (Člen)
15.10.2010 22:01:45
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Koldan psal:

mám ho, chodím tam občas. své nálady tam nesděluji, spíš občas kouknu na fotky druhejch lidí, s kerýma se nevídám, ale pořád mě zajímají, stejně tak i já tam hodím občas nějaké foto. jinak toho s kým se tam budu vybavovat si vybírám a spoustu žádostí ignoruju, nesoutěžím o co nejvíc "přátel"

goodtak


Jebat motorky :-)
Jaster (Člen)
15.10.2010 22:16:19
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

richie psal:

jo a v mé věkové kategorii jsem asi jedinej kdo tam není... bigsmile

neboj, znám hodně lidí v tvý kategorii kdo tam není.bigsmile já si ho asi před půl rokem založil, ale je to k hovnu jak jsem věděl už předtím. občas se tam kouknu co je novýho kde. svý hovna tam nepíšu. ty jejich hry, nikdy hrát nebudu. žrout času. to radši zajdu sem, tady se aspon zasměju. těm statusům na fb, jako k večeři jsem měl kuře.... se z toho asi mám posrat.


motto "Vem za heft a val"
Borák (Člen)
15.10.2010 22:27:11
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

dyš něco potřebuju mám foun
pokud sen na netu stačí mi skajp
radši kecám s kámošema u piva
sedět u fejzbuku fakt nepotřebuju smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
XJelen (Člen)
16.10.2010 08:47:54
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Borák psal:

dyš něco potřebuju mám foun
pokud sen na netu stačí mi skajp
radši kecám s kámošema u piva
sedět u fejzbuku fakt nepotřebuju smokin

skajp je dobrej když s rohym sledujem suprbajky bigsmilebigsmilegood


Strýcfajtr !!!
faitík (Člen)
16.10.2010 09:14:37
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

XJelen psal:
Borák psal:

dyš něco potřebuju mám foun
pokud sen na netu stačí mi skajp
radši kecám s kámošema u piva
sedět u fejzbuku fakt nepotřebuju smokin

skajp je dobrej když s rohym sledujem suprbajky bigsmilebigsmilegood

goodbigsmile


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
SLUGI (Člen)
16.10.2010 14:28:46
Offline

Re: facebook ano či ne :-))


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
bobule (Člen)
16.10.2010 15:35:29
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

mam, ale je mě to napiču lebo se f tom nevyznám a neorientujuass


to jebu
Banditatom (Člen)
16.10.2010 17:03:15
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

já když vidím svojeho bráchu jak u tej xchitbuku sedí vod rána do večera řezal bych ho jak psasick.

A proto když se mě někdo zeptá" helé volééé jsi na facebooku"špatně skončígoodviď killerevilbigsmile

takže jebat celej xchitbukassassass


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lihy (Člen)
16.10.2010 17:27:15
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Filous psal:

...je pravda, že tydle stránky sou taky tag trochu socijální sítí,...

Máš recht, je to tu samá socka furt někdo chce nějakou slevusick
bigsmile

Petr J. (Člen)
16.10.2010 17:29:11
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

A ještě tu slevu chtěj zadarmo....bigsmile

Lihy (Člen)
16.10.2010 17:29:43
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Filous:
ps. asi sme nějaký asociálové bo to mám podobněbigsmile

Mour (Člen)
16.10.2010 20:28:25
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Ondráš psal:
Kukii psal:

to Filous: pokud ti nikdo nechybí, tak seš u mě kabrnák bo mě ti lidi, co sem s nima strávila kus svýho života vážně chyběj smile1 ale bude to věčný téma bigsmile něco jako N versus S, kůže versus textil a tak smile1 přes zimu tu třeba bude víc stránek bigsmile aspon se nebudem nudit goodsmile1

Nko, kůže a mrdat facebook.asscool

Bandit pussy goodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile

Petula (Člen)
16.10.2010 22:55:39
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

bigsmilebigsmilebigsmile tak na podobný téma jsem čekala bigsmile
Já si facebook založila asi před měsícem, abych se mrkla na narozený mimčo od kamarádů.. a jak to dopadlo? Fotky jsem ještě neviděla, protože se na tom webu prostě nevyznám idontknow a tak na to hážu bobek good


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Ondráš (Člen)
18.10.2010 09:23:08
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

XJelen psal:

skajp je dobrej když s rohym sledujem suprbajky bigsmilebigsmilegood

Někdy si dejte večerní posezení s alkoholem a Kojakemsro. To je taky věc. bigsmilegood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
18.10.2010 10:17:07
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Ondráš psal:
XJelen psal:

skajp je dobrej když s rohym sledujem suprbajky bigsmilebigsmilegood

Někdy si dejte večerní posezení s alkoholem a Kojakemsro. To je taky věc. bigsmilegood

To uz je davno woe. Ale bylo to celkem dobrý.
"Ty vole, me nefunguje mikrofon" "tak si dej pivo a bude to dobry"

bigsmilebigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
zdenek 1 (Člen)
18.10.2010 18:36:20
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Možu mrdat aji celý focepičibuk nebo muk !


když to jede,je to OK
xrohy (Člen)
18.10.2010 22:26:30
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Ondráš psal:
XJelen psal:

skajp je dobrej když s rohym sledujem suprbajky bigsmilebigsmilegood

Někdy si dejte večerní posezení s alkoholem a Kojakemsro. To je taky věc. bigsmilegood

To je nápad, já eště přes skajp nechlastal...good

Ale s Kojakem to bude poprvý a naposled.


Čaroděj Dobroděj 8-)
PALOUS (Člen)
10.03.2011 20:42:20
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Ty krááávo zírámsurprisedneska ně na bukvici kontaktoval sám satangoodděláš mě radost kamarádesmokinkoho ještě?bigsmile


Jebat motorky :-)
Koldan (Člen)
10.03.2011 20:51:18
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

mně taky, ale dyž sem si ho chtěl prohlídnůt, tag už byl pryčsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2011 20:53:44
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

PALOUS psal:

Ty krááávo zírámsurprisedneska ně na bukvici kontaktoval sám satangoodděláš mě radost kamarádesmokinkoho ještě?bigsmile

se mu stačí kouknout do přátel bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
PALOUS (Člen)
10.03.2011 21:09:40
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

K.a.s.y.m. psal:
PALOUS psal:

Ty krááávo zírámsurprisedneska ně na bukvici kontaktoval sám satangoodděláš mě radost kamarádesmokinkoho ještě?bigsmile

se mu stačí kouknout do přátel bigsmile

tak tomu říkám masofkabigsmile


Jebat motorky :-)
SLUGI (Člen)
10.03.2011 21:11:28
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

... jsem tam redface


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
huskyb12 (Administrator)
10.03.2011 21:25:12
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

taky si mě chtěl přidat, asi chyba v Matrixu, takovej pankáč to bejval a teď se kamarádí na fejsbůku :)))


ale di, Ty brepto ...
mr.BSE (Člen)
10.03.2011 22:07:42
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

No fakt a má tam i krasne vyspuleny rty bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
PALOUS (Člen)
10.03.2011 22:10:28
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

huskyb12 psal:

taky si mě chtěl přidat, asi chyba v Matrixu, takovej pankáč to bejval a teď se kamarádí na fejsbůku :)))

poď mezi nás volebigsmilevjek uš na to máševil


Jebat motorky :-)
XJelen (Člen)
10.03.2011 22:43:42
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

dyš já bych si musel zařídít fejsbůk headshake ale vážím si toho, že mě přizval bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
kojaksro (Člen)
10.03.2011 22:50:05
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

XJelen psal:

dyš já bych si musel zařídít fejsbůk headshake ale vážím si toho, že mě přizval bigsmilebigsmilebigsmile

..přesně, srát na facefuck


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
xrohy (Člen)
10.03.2011 23:25:17
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Taky jsem se divil, když mi přišla pozvánka, že už i von podlehl...idontknow

Já stále úspěšně odolávám tomu fejsůůůůůů


Čaroděj Dobroděj 8-)
osiris (Člen)
10.03.2011 23:31:49
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

huskyb12 psal:

taky si mě chtěl přidat, asi chyba v Matrixu, takovej pankáč to bejval a teď se kamarádí na fejsbůku :)))

...mě ne, a já chtěl, tak moc bych chtěl bigsmilebigsmile
...kristovanoho ...něch žije sssr surprised ...bigsmilebigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
huskyb12 (Administrator)
10.03.2011 23:35:16
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

PALOUS psal:
huskyb12 psal:

taky si mě chtěl přidat, asi chyba v Matrixu, takovej pankáč to bejval a teď se kamarádí na fejsbůku :)))

poď mezi nás volebigsmilevjek uš na to máševil

asi před rokem mi někdo poslal fotky přes "tu" věc, tak sem se regnul, zjistil, že je to cypovina a vod tý doby tam snad nebyl, ale furt mam plnej meil ňákejch kydů sick

esli myslíš, že je to gut, založíme gerontolist :)))


ale di, Ty brepto ...
inkvizitorr (Administrator)
10.03.2011 23:37:27
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

woe jako stačí strávit pár dní jako woe s týnejdžrama a je ti hned jasný, že bez fajzbuku woe a novýho mobilu kerej umí zobrazovat banditstránky woe a fejzbuk i na hajzlu seš autsmokincool de to i v mým pokročilým věku a pokročilým stádiu demence, woe coolcoolcoolsmokin jo a už nelemtám pívo, ale red bullsmokin


doba je temná...
Datel (Člen)
11.03.2011 04:41:15
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

....a hned je jasne co se vam honi hlavouevilbigsmile

PALOUS (Člen)
11.03.2011 08:40:06
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

huskyb12 psal:
PALOUS psal:
huskyb12 psal:

taky si mě chtěl přidat, asi chyba v Matrixu, takovej pankáč to bejval a teď se kamarádí na fejsbůku :)))

poď mezi nás volebigsmilevjek uš na to máševil

asi před rokem mi někdo poslal fotky přes "tu" věc, tak sem se regnul, zjistil, že je to cypovina a vod tý doby tam snad nebyl, ale furt mam plnej meil ňákejch kydů sick

esli myslíš, že je to gut, založíme gerontolist :)))

gerontolist se dá f poho a vpouštět jen kdo by se vosvjedčilgood


Jebat motorky :-)
faitík (Člen)
11.03.2011 08:50:41
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

kojaksro psal:
XJelen psal:

dyš já bych si musel zařídít fejsbůk headshake ale vážím si toho, že mě přizval bigsmilebigsmilebigsmile

..přesně, srát na facefuck

přesněgood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Zdenda (Člen)
11.03.2011 12:58:49
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Jsem na tom stejně jako Filous. Naprosto i s těma známejma a kamarádama. smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
jezek (Člen)
12.03.2011 11:13:39
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Přijde mi to stejná diskuze, jako když sem byl první ve třídě kdo měl mobil a všichni řikali že mobil nepotřebujou..... některý zkoušeli nějakej čas  vzdorovat..... a dneska - ho má každej...

takže tak... Novej komunikační nástroj časem ho bude mít úplně každej ať chce nebo nechce..:Stejně jako mobil...


jako každej ježek - hodně píchá...málo jezdí...
od letošního léta to bude mobilní ježek --> hodně píchá...hodně jezdí :)
Filous (Člen)
12.03.2011 11:17:39
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

jezek psal:

Přijde mi to stejná diskuze, jako když sem byl první ve třídě kdo měl mobil a všichni řikali že mobil nepotřebujou..... některý zkoušeli nějakej čas  vzdorovat..... a dneska - ho má každej...

takže tak... Novej komunikační nástroj časem ho bude mít úplně každej ať chce nebo nechce..:Stejně jako mobil...

...já umřu f dílně s tym mobilem, ten mi ke komunikaci stačí...a budu spokojenej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
12.03.2011 12:22:21
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

jezek psal:

Přijde mi to stejná diskuze, jako když sem byl první ve třídě kdo měl mobil a všichni řikali že mobil nepotřebujou.....

já ,když byl v první třídě ,tak v Japonsku začali prodávat barevnou televizi bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
12.03.2011 12:30:12
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

hlemejzd999 psal:
jezek psal:

Přijde mi to stejná diskuze, jako když sem byl první ve třídě kdo měl mobil a všichni řikali že mobil nepotřebujou.....

já ,když byl v první třídě ,tak v Japonsku začali prodávat barevnou televizi bigsmile

a první ve třídě taky bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
12.03.2011 13:53:37
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

jezek psal:

Přijde mi to stejná diskuze, jako když sem byl první ve třídě kdo měl mobil a všichni řikali že mobil nepotřebujou..... některý zkoušeli nějakej čas  vzdorovat..... a dneska - ho má každej...

takže tak... Novej komunikační nástroj časem ho bude mít úplně každej ať chce nebo nechce..:Stejně jako mobil...

Pleteš se,přet pár rokama to bylo ICQ nebo jak a kdo to dneska používá? Tady na ty sračky seru,nezajímá mě člověk kerej vocaď zdrhnul někam do piče,zajímají mě kamarádi a přátelé,kerý sou kolem mě a mužu s nima na pivo,ne kydat hovna na komplu.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
huskyb12 (Administrator)
12.03.2011 18:12:06
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

VikecB12 psal:

... zajímají mě kamarádi a přátelé,kerý sou kolem mě a mužu s nima na pivo,ne kydat hovna na komplu.

goodgoodgood


ale di, Ty brepto ...
Ondráš (Člen)
13.03.2011 20:43:31
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

jezek psal:

Novej komunikační nástroj časem ho bude mít úplně každej ať chce nebo nechce..:Stejně jako mobil...

Velice vizionářské, ale i dnes existují lidé bez mobilu...evil

Takže jebat fejsbukvici...fuckasssmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
spidys (Člen)
13.03.2011 20:55:53
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

VikecB12 psal:

... zajímají mě kamarádi a přátelé,kerý sou kolem mě a mužu s nima na pivo,ne kydat hovna na komplu.

A co kamarádi a kamarádky, co odjeli třeba za prací do zahraničí a nemůžeš jít s nima na pívo. Rád se podívám aspoň na jejich fotky nebo prostě sem s nima timhle způsobem v kontaktu. Nijak fejsbukvici neobhajuju, ale myslim si, že je to trochu jinej směr než servry typu libimseti apod.
Samo že fejsbukvici neupřednostňuju vod reál posezení u pivka, ale ne s každym koho znám a mám ho i na fejsbukvici to je možný.
Beru to prostě jako další komunikační prostředek, kterej se liší od mobilu, ICQ, Skypu atd.


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Ondráš (Člen)
13.03.2011 21:00:00
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

spidys psal:

A co kamarádi a kamarádky, co odjeli třeba za prací do zahraničí a nemůžeš jít s nima na pívo.

Myslíš tím Losera a Obiho, nebo někoho jiného?helpsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kakac (Člen)
13.03.2011 21:00:22
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

spidys psal:
VikecB12 psal:

... zajímají mě kamarádi a přátelé,kerý sou kolem mě a mužu s nima na pivo,ne kydat hovna na komplu.

A co kamarádi a kamarádky, co odjeli třeba za prací do zahraničí a nemůžeš jít s nima na pívo. Rád se podívám aspoň na jejich fotky nebo prostě sem s nima timhle způsobem v kontaktu. Nijak fejsbukvici neobhajuju, ale myslim si, že je to trochu jinej směr než servry typu libimseti apod.
Samo že fejsbukvici neupřednostňuju vod reál posezení u pivka, ale ne s každym koho znám a mám ho i na fejsbukvici to je možný.
Beru to prostě jako další komunikační prostředek, kterej se liší od mobilu, ICQ, Skypu atd.

škoda že není www.chcisukat.cz nebo www.chcihovykourit.czbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
barynek (Člen)
13.03.2011 21:02:02
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Kakac psal:
spidys psal:
VikecB12 psal:

... zajímají mě kamarádi a přátelé,kerý sou kolem mě a mužu s nima na pivo,ne kydat hovna na komplu.

A co kamarádi a kamarádky, co odjeli třeba za prací do zahraničí a nemůžeš jít s nima na pívo. Rád se podívám aspoň na jejich fotky nebo prostě sem s nima timhle způsobem v kontaktu. Nijak fejsbukvici neobhajuju, ale myslim si, že je to trochu jinej směr než servry typu libimseti apod.
Samo že fejsbukvici neupřednostňuju vod reál posezení u pivka, ale ne s každym koho znám a mám ho i na fejsbukvici to je možný.
Beru to prostě jako další komunikační prostředek, kterej se liší od mobilu, ICQ, Skypu atd.

škoda že není www.chcisukat.cz nebo www.chcihovykourit.czbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

ty ses vůl bigsmile


Bandit 4EVER!!!
Banditatom (Člen)
13.03.2011 21:02:38
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

2kakač: no to ty bys tam byl pečenej vařenejbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
MAZI (Člen)
13.03.2011 21:03:44
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Kakac psal:
spidys psal:
VikecB12 psal:

... zajímají mě kamarádi a přátelé,kerý sou kolem mě a mužu s nima na pivo,ne kydat hovna na komplu.

A co kamarádi a kamarádky, co odjeli třeba za prací do zahraničí a nemůžeš jít s nima na pívo. Rád se podívám aspoň na jejich fotky nebo prostě sem s nima timhle způsobem v kontaktu. Nijak fejsbukvici neobhajuju, ale myslim si, že je to trochu jinej směr než servry typu libimseti apod.
Samo že fejsbukvici neupřednostňuju vod reál posezení u pivka, ale ne s každym koho znám a mám ho i na fejsbukvici to je možný.
Beru to prostě jako další komunikační prostředek, kterej se liší od mobilu, ICQ, Skypu atd.

škoda že není www.chcisukat.cz nebo www.chcihovykourit.czbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

no tak si dej   http://www.devky.cz/   bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
Kakac (Člen)
13.03.2011 21:06:47
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Banditatom psal:

2kakač: no to ty bys tam byl pečenej vařenejbigsmilebigsmilebigsmile

Si piš goodgoodbigsmilebigsmilebigsmile
Akurát nevím jestli by někdo vodepsal na můj profil bigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
spidys (Člen)
13.03.2011 21:07:23
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Ondráš psal:
spidys psal:

A co kamarádi a kamarádky, co odjeli třeba za prací do zahraničí a nemůžeš jít s nima na pívo.

Myslíš tím Losera a Obiho, nebo někoho jiného?helpsmile1

Ne, myslim třeba některý svý spolužáky nebo kamarády z dětství evil


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Banditatom (Člen)
13.03.2011 21:09:40
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Kakac psal:
Banditatom psal:

2kakač: no to ty bys tam byl pečenej vařenejbigsmilebigsmilebigsmile

Si piš goodgoodbigsmilebigsmilebigsmile
Akurát nevím jestli by někdo vodepsal na můj profil bigsmilebigsmilebigsmile

musíš to řešit jak profily na facebookubigsmilebigsmilebigsmile jmenuju se chose je mi 29 jsem hodně bohatý a mám tjuristickou postavu http://www.google.cz/imgres?imgurl=http … &ty=70

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kakac (Člen)
13.03.2011 21:13:22
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Banditatom psal:
Kakac psal:
Banditatom psal:

2kakač: no to ty bys tam byl pečenej vařenejbigsmilebigsmilebigsmile

Si piš goodgoodbigsmilebigsmilebigsmile
Akurát nevím jestli by někdo vodepsal na můj profil bigsmilebigsmilebigsmile

musíš to řešit jak profily na facebookubigsmilebigsmilebigsmile jmenuju se chose je mi 29 jsem hodně bohatý a mám tjuristickou postavu http://www.google.cz/imgres?imgurl=http … &ty=70

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Jo to by šlo goodgood
Jsem úplně blbej ,jsem zapoměl že se na netu jenom lže bigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Ondráš (Člen)
13.03.2011 21:13:45
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

spidys psal:

Ne, myslim třeba některý svý spolužáky nebo kamarády z dětství evil

No proto...coolsmokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
barynek (Člen)
13.03.2011 21:21:24
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Kakac psal:
Banditatom psal:

2kakač: no to ty bys tam byl pečenej vařenejbigsmilebigsmilebigsmile

Si piš goodgoodbigsmilebigsmilebigsmile
Akurát nevím jestli by někdo vodepsal na můj profil bigsmilebigsmilebigsmile

tak tam das jinou fotku a bude ne? evil


Bandit 4EVER!!!
VikecB12 (Člen)
13.03.2011 21:21:39
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

spidys psal:
VikecB12 psal:

... zajímají mě kamarádi a přátelé,kerý sou kolem mě a mužu s nima na pivo,ne kydat hovna na komplu.

A co kamarádi a kamarádky, co odjeli třeba za prací do zahraničí a nemůžeš jít s nima na pívo. Rád se podívám aspoň na jejich fotky nebo prostě sem s nima timhle způsobem v kontaktu. Nijak fejsbukvici neobhajuju, ale myslim si, že je to trochu jinej směr než servry typu libimseti apod.
Samo že fejsbukvici neupřednostňuju vod reál posezení u pivka, ale ne s každym koho znám a mám ho i na fejsbukvici to je možný.
Beru to prostě jako další komunikační prostředek, kterej se liší od mobilu, ICQ, Skypu atd.

Čoveče,můj nej kamarád,se kterým sem vyrůstal,chodili sme spolu na základku,učňák,byl to soused,chodili sme spolu furt na pivo a jezdili na mašinách se před třema nebo čtyřema rokama vodjebal do francie,dom jezdí jednou za pul roku a krom toho,že si na mejla napíšeme kdy dojede a kdy pudeme na pivo,spolu nijak nekomunikujeme a přesto vím,že je to furt ten samej kamarádgood Prostě nepotřebuju byt v kontaktu s každým nepřetržitěsmile1 A ten dotyčnej si musí sám rozhodnout,jestli bude vodjebanej někde f piči,nebo doma mezi svejma...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
spidys (Člen)
13.03.2011 21:40:10
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

VikecB12 psal:

Čoveče,můj nej kamarád,se kterým sem vyrůstal,chodili sme spolu na základku,učňák,byl to soused,chodili sme spolu furt na pivo a jezdili na mašinách se před třema nebo čtyřema rokama vodjebal do francie,dom jezdí jednou za pul roku a krom toho,že si na mejla napíšeme kdy dojede a kdy pudeme na pivo,spolu nijak nekomunikujeme a přesto vím,že je to furt ten samej kamarádgood Prostě nepotřebuju byt v kontaktu s každým nepřetržitěsmile1 A ten dotyčnej si musí sám rozhodnout,jestli bude vodjebanej někde f piči,nebo doma mezi svejma...

Chápu, ale lidi co sou někde v piči a s kterejma udržuju kontakt i přes fejsbukvici tak si myslim, že by tu kvuli kamarádům nezůstali a do piče by jeli tak jako tak. Já kdybych tu neměl to málo co tu mám, tak bych jel taky. Už jenom proto, že se známejma můžu bejt v kontaktu přes net (tim dávám fšechny komunikační nástroje dohromady).
Takže ať je fejsbukvice jaká je, ať na ní lidi nadávaj z jakýhokoli důvodu, v mym případě mi to zprostředkovává informace o mejch známejch a zas naopak. A to nemusej bejt v zahraničí, ale třeba i jenom na druhym konci republiky.
Když by tu nebyla fejsbukvice, tak lidi budou komunikovat masovějc přes Twitter nebo jiný servery. Prostě to tak je.
A jestli má někdo paranoiu z toho, že díky fejsbukvici sou informace vo něm někde na netu, tak to je k smíchu. Protože těch informací vo každym z nás na netu je, ani nemyslet. Třeba tady na foru je i neregistrovanejm lidem k dispozici dost informací, který na sebe vykecáme do profilu bigsmile (Třeba takovej Ondráš: Telefon, ICQ, Skype, Jméno, Příjmení, Město odkud je)
A jak píšeš, že místo sezení u netu deš radši se známejma na pivko... Stejně sedíš u Bandit fora, tak to vyjde na stejno ne? bigsmile

Samo, že je to ale každýho věc good


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
PALOUS (Člen)
13.03.2011 21:53:31
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

fejsbukvice maká dobřegoodměl sem kamaráda se kerým sem lil za komančů ligu a von mě vyštrachal přes inýho kámoša kerýho mám f přátelích a svjete dif se je to fakt supergoodvidím na fotkách jak vypadá po dvacetičtyrech letech a f pátek dem posedětgoodjen sem mu ale kua zapoměl napsat že uš vot roku 95 nelejubigsmiletak to bude asi po kamarádstvíbigsmile


Jebat motorky :-)
VikecB12 (Člen)
13.03.2011 22:01:12
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

PALOUS psal:

fejsbukvice maká dobřegoodměl sem kamaráda se kerým sem lil za komančů ligu a von mě vyštrachal přes inýho kámoša kerýho mám f přátelích a svjete dif se je to fakt supergoodvidím na fotkách jak vypadá po dvacetičtyrech letech a f pátek dem posedětgoodjen sem mu ale kua zapoměl napsat že uš vot roku 95 nelejubigsmiletak to bude asi po kamarádstvíbigsmile

Tak přesně takoví "kamarádi" sou pro život nesmírně duležití...
No co,tak zase začneš kalit nobigsmilebigsmilegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kakac (Člen)
13.03.2011 22:19:55
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

VikecB12 psal:
PALOUS psal:

fejsbukvice maká dobřegoodměl sem kamaráda se kerým sem lil za komančů ligu a von mě vyštrachal přes inýho kámoša kerýho mám f přátelích a svjete dif se je to fakt supergoodvidím na fotkách jak vypadá po dvacetičtyrech letech a f pátek dem posedětgoodjen sem mu ale kua zapoměl napsat že uš vot roku 95 nelejubigsmiletak to bude asi po kamarádstvíbigsmile

Tak přesně takoví "kamarádi" sou pro život nesmírně duležití...
No co,tak zase začneš kalit nobigsmilebigsmilegood

Jo jo ty jsou nejlepší bigsmilebigsmile
A hlavně je milujou manželky a přítelkyně popř.tchýně bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Ondráš (Člen)
13.03.2011 22:59:45
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

spidys psal:

A jestli má někdo paranoiu z toho, že díky fejsbukvici sou informace vo něm někde na netu, tak to je k smíchu. Protože těch informací vo každym z nás na netu je, ani nemyslet. Třeba tady na foru je i neregistrovanejm lidem k dispozici dost informací, který na sebe vykecáme do profilu bigsmile (Třeba takovej Ondráš: Telefon, ICQ, Skype, Jméno, Příjmení, Město odkud je)

S tim souhlasim. Spoustu informací najdete na internetu a některé bohužel (nebo bohudík) i když s tím nesouhlasíte, resp. proti tomu nemůžete nic dělat (což je příklad fejsbuku - do jisté míry).
Najít rodné číslo a trvalou adresu spousty místních (třeba zrovna Kuby), neni problém. A jde se i dál jako je třeba nemovitý majetek, nebo dluhy. To všechno bez větších komplikací.
Otázka je, co jde jak zneužít, nebo čím komu znepříjemnit život.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
spidys (Člen)
13.03.2011 23:43:25
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Ondráš psal:

S tim souhlasim. Spoustu informací najdete na internetu a některé bohužel (nebo bohudík) i když s tím nesouhlasíte, resp. proti tomu nemůžete nic dělat (což je příklad fejsbuku - do jisté míry).
Najít rodné číslo a trvalou adresu spousty místních (třeba zrovna Kuby), neni problém. A jde se i dál jako je třeba nemovitý majetek, nebo dluhy. To všechno bez větších komplikací.
Otázka je, co jde jak zneužít, nebo čím komu znepříjemnit život.help

Jo jo souhlas, někerý informace se v poslední době válely i někde u kontejnerů, aspoň vo tom mluvili v TV smile1
Ale ruku na srdce, myslim, že ty informace, který zrovna sou na fejsbukvici, zas tak choulostivý nejsou. Samo že záleží na tom, co tam na sebe prásknete. Ale stejně jako to na sebe prásknete na fejsbukvici, můžete to na sebe prásknout třeba právě tady nebo někde jinde. evil

Joo a gde si našel moje rodný číslo? bigsmilebigsmilebigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Ondráš (Člen)
14.03.2011 09:21:17
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

spidys psal:

Joo a gde si našel moje rodný číslo? bigsmilebigsmilebigsmile

Podnikáš, ne? Tak hádej...evil

Abych to teda doplnil, tak:
nemovitý majetek - katastr nemovitostí
dluhy - centrální registr dlužníků

Neříkám, že je to všechno na internetu uplně bez snahy sehnatelný, ale sehnat se to dá a kdo o to stojí, tak to prostě není nemožné. A to se jedná o oficiální cestu.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Sandman (Člen)
16.03.2011 00:20:30
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Jelikož mám kámoše, co jsou neradi utrácejí za kredit, o každé akci se dozvídám z FB. Kromě těch, o kterých vím a které si plánuju sám.


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
sonyk (Člen)
16.03.2011 11:53:36
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

Mam,jsem na nem casto,ale dokazu si predstavit ze ho smazu.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
mi (Člen)
17.03.2011 18:49:10
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

taky mám, všechny přátele znám osobně a vlastně to je taková ukazovačka fotek a domlouvání masopustú májek a jiných pivních radovánek, a hlavně sme tam samý burani ze vsi a to je přeci cool bigsmilebigsmile


svět je cirkusovej stan
libac22 (Člen)
16.05.2012 16:28:52
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

kdo má xifta tak se podívejte trailer a řekněte mi jakej to je film , mohlo by to bejt zajímavý good

http://www.facebook.com/photo.php?v=144948858849463


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
MaraKM (Člen)
16.05.2012 17:32:59
Offline

Re: facebook ano či ne :-))

libac22 psal:

kdo má xifta tak se podívejte trailer a řekněte mi jakej to je film , mohlo by to bejt zajímavý good

http://www.facebook.com/photo.php?v=144948858849463

Podívat se na to může i NEksichťák....
Nevím co je to za film a pokud to má delšího pokračování, tak potěš teda sicksick

ale dle toho úžasného střihu, hudby... no prostě všecho by to mohlo být např toto:
http://www.csfd.cz/film/248077-zavod/

Bollywood z toho úryvku jen dýchá... nejlepší jsou záběry na tacháče, i když je naprosto jasné, jak jedou neskutečně pomalu bigsmile


Nic lidského mi není cizí

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr