Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Cira optika

xnewstedx (Člen)
17.11.2010 19:23:03
Offline

Cira optika

Nazdar.
Neviete kde zohnat cire skla na predne svetla.Mam vymenene predne svetlo za to dvojsvetlo uz od kupy.Menim vnutornosti za xenon.
Skusal som ebay,ale je tam iba komplet twin svetlo s cirou optikou od 50€ vyssie a to sa mi zda vela.
dikes

morganzd (Člen)
17.11.2010 22:08:34
Offline

Re: Cira optika

Sojí to za to? Japa to je vlastně s xenonama na mrše? Vím že u aut (který to nemaj schválený, z výroby) po tom teď VB docela jde, dva známí už to odnesli pokutou 2KKč...


GSF 600 S '99
Zdenda (Člen)
17.11.2010 22:58:29
Offline

Re: Cira optika

Mám na autě origo xenony a na dvou dalších HID. Ani s jedním mě doposud nestavěli Policajti a že toho najezdim. Co se týkla HID, pokud člověk dodrží teplotu světla jako origoš, tzn. 4300K, nechá světlo řádně seštelovat a HLAVNĚ to dá do čočky a nikoliv do projektorovýho světlometu, tak je to v pohodě. Za předpokladu, že při velkym nákladu došteluje světlo kolečkem. Tak jako tak, ani jedna HID sada, není homologovaná pro provoz, o potřebných ostřikovačích světel a auto-nivelaci u aut nemluvím.

Každopádně jestli to dáš do klasickýho světlometu u B6, tak budeš oslňovat jako prase, stejkně tak jako idioti co to narvou do stejnejch světel bez čočky u aut.idontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
xnewstedx (Člen)
18.11.2010 00:03:01
Offline

Re: Cira optika

No okej a mozem k tomu dokupit cocku? O policajtov sa nebojim, jazdim v Irsku, tu pre picoviny nezastavuju.Kazdopadne ked to vymenim pojdem na zostelovanie.

Zdenda (Člen)
18.11.2010 00:36:22
Offline

Re: Cira optika

No nevim jak bys chtěl implantovat čočku do světlometu u eNka. Bejt tebou tak koupim nějaký lepší žárovky a jebu na to. Píčoviny nikdo neřeší, dokud se nestane nějakej průser jako bouračka a ten druhej řekně žes ho oslnil. Fízli mrknou na světlo a jsi v pussy i kdyby to nebyla tvoje vina.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
xnewstedx (Člen)
18.11.2010 08:06:32
Offline

Re: Cira optika

xenon ide dnu naisto.Ci s cockou alebo bez.Len som chcel poradit odkial tu ciru optiku.

huskyb12 (Administrator)
18.11.2010 08:28:28
Offline

Re: Cira optika

to mam rád, jantar příde s pičovinou, ty, co tomu hoví se mu to snažej rozmluvit, ale je to málo platný :)))

jezdíš v Irsku a 50€ se Ti zdá hodně ? Di Ty brepto ...


ale di, Ty brepto ...
karlos100 (Člen)
18.11.2010 08:38:58
Offline

Re: Cira optika

huskyb12 psal:

to mam rád, jantar příde s pičovinou, ty, co tomu hoví se mu to snažej rozmluvit, ale je to málo platný :)))

jezdíš v Irsku a 50€ se Ti zdá hodně ? Di Ty brepto ...

copa strejdo Housko,máš nasrávací pondělní ránosurprisedbigsmilebigsmilebigsmile
je spořivej,nobigsmile


...a bude hůř!
xnewstedx (Člen)
18.11.2010 09:21:47
Offline

Re: Cira optika

No jo no tak to kupim kua z ebaju.

Zdenda (Člen)
18.11.2010 12:22:23
Offline

Re: Cira optika

xnewstedx psal:

xenon ide dnu naisto.Ci s cockou alebo bez.Len som chcel poradit odkial tu ciru optiku.

To je super, hlavně že vidim já ale ostatní se poserteheadshake


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
VikecB12 (Člen)
18.11.2010 13:04:57
Offline

Re: Cira optika

Zdenda psal:
xnewstedx psal:

xenon ide dnu naisto.Ci s cockou alebo bez.Len som chcel poradit odkial tu ciru optiku.

To je super, hlavně že vidim já ale ostatní se poserteheadshake

Jo,takovej přístup je moc fajnbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nicola.foxx (Člen)
18.11.2010 15:51:19
Offline

Re: Cira optika

A pak si bude stezovat, ze i kdyz na nej svitil, tak do nej i tak naboural.headshake


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Banditatom (Člen)
18.11.2010 16:10:49
Offline

Re: Cira optika

no zasec když je ten xen dobře seřízený tak se to dá i v klasickém světle, ovšem nesmí se to přehnat s teplotou světlabad.Mám je v autě seřízené a pravda jezdím se sklopenýma světlama, ale když proti mě jede nějakej vůl s klasickou žárovkou a světla mu perou na veverky je to děssick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
morganzd (Člen)
18.11.2010 20:40:33
Offline

Re: Cira optika

Já řikám že to chce xenon na dálku, neonový štráfky na každý straně a stroboskopický blinkry! Jinak to nejni k ničemu...help


GSF 600 S '99
xnewstedx (Člen)
18.11.2010 21:16:33
Offline

Re: Cira optika

Serem na to.Dam tam xenon aj bez cocky.Kazdy den mi nejaky chuj neda prednost bo ma nevidi alebo proste nechce.Tu vodicak totiz nerobia v autoskole, ale ucia sa jeden od druheho, to znamena, ze sa chyby opakuju dookola.Potom prejdu testom a hotovo.A hoci neprejdu mozu jazdit aj roky bez normalneho vodicskeho len s Lkom na skle.Nech ma vidia na kilometer s tym xenonom.Aj tak tu kazdy jazdi s hmlovkami a nikoho to nesere.
Urobim pre to aby som neoslnoval protiiducich maximum, dam to zostelovat, popripade skusim sa popytat v servise na nove svetlo aj s cockou,ale uz do mna nejebte bigsmile

Banditatom (Člen)
18.11.2010 21:20:43
Offline

Re: Cira optika

teď koukám že mluvíš o N-ku čeče já když to zkoušel tak se mi do světla nevlezla výbojkabad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
xnewstedx (Člen)
18.11.2010 21:22:06
Offline

Re: Cira optika

Mas klasik velku lampu, ci ako ja twin?

Banditatom (Člen)
18.11.2010 21:30:45
Offline

Re: Cira optika

xnewstedx psal:

Mas klasik velku lampu, ci ako ja twin?

klasickou lampusmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
xnewstedx (Člen)
18.11.2010 21:32:06
Offline

Re: Cira optika

dopredele tak to mi to potom do tej twin asi nevojde.
Mas to odtial?
http://www.cztuning.cz/index.php?action … amp;page=0

Banditatom (Člen)
18.11.2010 21:41:15
Offline

Re: Cira optika

xnewstedx psal:

dopredele tak to mi to potom do tej twin asi nevojde.
Mas to odtial?
http://www.cztuning.cz/index.php?action … amp;page=0

ne smile1vykuchal jsem to s autabigsmile jsem jen zkoušel jestli to půjde.Jak psali kluci pokud nemáš čirou optiku moc velká výhra to nebudebadto sklo ti bude dělat bordelsmile1nehledě na tom (teda v originál světle)je clona.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
xnewstedx (Člen)
18.11.2010 21:50:06
Offline

Re: Cira optika

Chlapci vraveli, ze tam mam mat cocku.Ja som zakladal temu s tym, ze chcem ciru optiku, teda to predne sklo nahradit cirim.Ci cockou myslel tiez ten predny plast? surprised

nicola.foxx (Člen)
19.11.2010 10:13:49
Offline

Re: Cira optika

Novej aspirantidontknowidontknowidontknow
Wogu, kazdej xenon bez gira je na hovno. Proto to nejni homologovany a je lepci se na to vysrat.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
VikecB12 (Člen)
19.11.2010 10:26:36
Offline

Re: Cira optika

Navíc je šlověk za šaška,protože je na první pohled vidět že je to laciná dodělávka a né origo provedení. Je to stejný jako s těma světlama na dení svícení,to je taky děs,nebo třeba ty ledky ve votuzérskejch světlech jakože audibigsmilesick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
xnewstedx (Člen)
19.11.2010 18:56:08
Offline

Re: Cira optika

Kolega to ma na Sku a je to poprdeli. Neoslnuje, nikto nam neblika a je to sakra rozdiel.Chodime na tripy a vraciame sa potme a dost casto aj v dazdi.Pytal som sa na obchod na ciru optiku, nie ci si to mam dat alebo nie.

nicola.foxx (Člen)
19.11.2010 21:25:25
Offline

Re: Cira optika

xnewstedx psal:

Kolega to ma na Sku a je to poprdeli. Neoslnuje, nikto nam neblika a je to sakra rozdiel.Chodime na tripy a vraciame sa potme a dost casto aj v dazdi.Pytal som sa na obchod na ciru optiku, nie ci si to mam dat alebo nie.

Hele nejlepsi cirou optiku maj co vim tady = http://www.grandoptical.cz/ goodgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
xnewstedx (Člen)
19.11.2010 21:34:13
Offline

Re: Cira optika

nicola.foxx psal:
xnewstedx psal:

Kolega to ma na Sku a je to poprdeli. Neoslnuje, nikto nam neblika a je to sakra rozdiel.Chodime na tripy a vraciame sa potme a dost casto aj v dazdi.Pytal som sa na obchod na ciru optiku, nie ci si to mam dat alebo nie.

Hele nejlepsi cirou optiku maj co vim tady = http://www.grandoptical.cz/ goodgood

bigsmile

Zdenda (Člen)
20.11.2010 13:29:02
Offline

Re: Cira optika

xnewstedx psal:

Kolega to ma na Sku a je to poprdeli. Neoslnuje, nikto nam neblika a je to sakra rozdiel.Chodime na tripy a vraciame sa potme a dost casto aj v dazdi.Pytal som sa na obchod na ciru optiku, nie ci si to mam dat alebo nie.

Njn ale na Sku není projektorovej světlomet ale právě ta čočka respektive v každym světlometu jedna pokud se nemejlim, kde se to dá ještě zkousnout. Tobě bude na Nku svítit xenonem celá parabola a to jako kráva kapiš to?
Dělej jak myslíš,, každej strůjcem svýho štěstíheadshake


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
mr.BSE (Člen)
20.11.2010 13:44:15
Offline

Re: Cira optika

Zdendoj:pokud použiješ výbojky s označením R (H7R, D2R....) jakože reflektor, tak to (z osobní zkušenosti) neoslňuje. Bo ty eRka mají clonu, která zabraňuje světlu aby se odrazilo do spodní poloviny paraboly od ktery to de logicky zase nahoru - oslňování.

Bavím se teda vo autě, v bajku s tím zkušenost nemám.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
xnewstedx (Člen)
20.11.2010 21:17:29
Offline

Re: Cira optika

Ma s tym niekto skusenost na Nku?

Zdenda (Člen)
21.11.2010 00:26:53
Offline

Re: Cira optika

mr.BSE psal:

Zdendoj:pokud použiješ výbojky s označením R (H7R, D2R....) jakože reflektor, tak to (z osobní zkušenosti) neoslňuje. Bo ty eRka mají clonu, která zabraňuje světlu aby se odrazilo do spodní poloviny paraboly od ktery to de logicky zase nahoru - oslňování.

Bavím se teda vo autě, v bajku s tím zkušenost nemám.

Nevim no, já vim, že pár těch aut co má tyhle světlomety na výbojky co píšeš, tak je má konstruovaný právě na xenon. Proto to do normálního světla ať už s čočkou nebo bez nenamontuješ a musíš bastlit s HID, kde jedině s čočkou to je tak nějak v rozumný míře.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
mr.BSE (Člen)
21.11.2010 12:22:40
Offline

Re: Cira optika

Zdenda psal:
mr.BSE psal:

Zdendoj:pokud použiješ výbojky s označením R (H7R, D2R....) jakože reflektor, tak to (z osobní zkušenosti) neoslňuje. Bo ty eRka mají clonu, která zabraňuje světlu aby se odrazilo do spodní poloviny paraboly od ktery to de logicky zase nahoru - oslňování.

Bavím se teda vo autě, v bajku s tím zkušenost nemám.

Nevim no, já vim, že pár těch aut co má tyhle světlomety na výbojky co píšeš, tak je má konstruovaný právě na xenon. Proto to do normálního světla ať už s čočkou nebo bez nenamontuješ a musíš bastlit s HID, kde jedině s čočkou to je tak nějak v rozumný míře.

Mám origo světla na Alfě a mám v nich HID H7R, pásnuly tam stejně jako halogenka. Nechal jsem i origo clonku-nezavazí good
Takže vo nějaký špéci parabole pro H7R nemůže být řeč smile1
Každopádně ani tak to není tak "přesně vohraničený" světlo jako když to svítí přes čočku.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Zdenda (Člen)
21.11.2010 13:34:25
Offline

Re: Cira optika

Samozřejmě že ti tam pásne HID ale originál výbojku D2R tam nenarvešsmokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
mr.BSE (Člen)
21.11.2010 17:06:43
Offline

Re: Cira optika

Zdenda psal:

Samozřejmě že ti tam pásne HID ale originál výbojku D2R tam nenarvešsmokin

No to je jasný smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Zdenda (Člen)
21.11.2010 17:24:48
Offline

Re: Cira optika

No a votomtojéé


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
mr.BSE (Člen)
21.11.2010 17:28:54
Offline

Re: Cira optika

Zdenda psal:

No a votomtojéé

sem jako myslel, že se bavis vo tom, že jakejkoliv HID (rozumej teda jako neorigo xenon) v parabole proste voslnuje smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
snowflake600 (Člen)
22.11.2010 03:29:47
Offline

Re: Cira optika

VikecB12 psal:
Zdenda psal:
xnewstedx psal:

xenon ide dnu naisto.Ci s cockou alebo bez.Len som chcel poradit odkial tu ciru optiku.

To je super, hlavně že vidim já ale ostatní se poserteheadshake

Jo,takovej přístup je moc fajnbigsmile

takovej přístup je spíš napřesdržku bigsmileheadshake

Banditatom (Člen)
22.11.2010 17:10:01
Offline

Re: Cira optika

xnewstedx psal:

xenon ide dnu naisto.Ci s cockou alebo bez.Len som chcel poradit odkial tu ciru optiku.

on by ti tu možná určitě někdo poradil, ale o jakém twinu furt mluvíšhelp?idontknow takovejchle se dá koupit milion.... aspoň fotku sem dejgood pokud to je to co myslím tak se ti tam ta výbojka stejně nevlezegood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Jimmy (Člen)
22.11.2010 18:41:56
Offline

Re: Cira optika

Jestli jsem to dobře pochopil, tak tam máš klasické broušené přední sklo a chceš to vyměnit za čiré? Jestli je to tak, tak to určitě nedělej, protože potom zaručeně nic neuvidíš. To přední broušené sklo ti lomí tok světla tak abys dobře viděl a neoslňoval. Pokud to sklo nahradíš čirým, tak to bude v noci jako bludička a klidně bys tam mohl mít 5kW reflektor - ber s rezervou - jinak tohle píšu ne z vlastní zkušensoti, ale ze zkušenosti kamaráda, který to udělal na autě - byla to hrůza neviděl večer nic a měl tam xenon. V podstatě pokud toužíš po xenonu, tak máš 2 možnosti - buď to sehnat světla přizpůsobené na xenon, čili čiré sklo (už z výroby) a k tomu patřičně zakřivená odrazová část parabolya použít xenon s clonou nebo namontovat čočku do stávajícího světla - což by mohl být problém kvůli velkým rozměrům - hlavně hloubce čočky. (jinak samotná čočka se dá na netu běžně koupit)

xnewstedx (Člen)
22.11.2010 21:49:16
Offline

Re: Cira optika

Banditatom psal:
xnewstedx psal:

xenon ide dnu naisto.Ci s cockou alebo bez.Len som chcel poradit odkial tu ciru optiku.

on by ti tu možná určitě někdo poradil, ale o jakém twinu furt mluvíšhelp?idontknow takovejchle se dá koupit milion.... aspoň fotku sem dejgood pokud to je to co myslím tak se ti tam ta výbojka stejně nevlezegood

Cekni foto z tejto temy
http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=12151
tam je foto mojho bandoura s twin svetlometom.

xnewstedx (Člen)
22.11.2010 21:52:59
Offline

Re: Cira optika

Jimmy psal:

Jestli jsem to dobře pochopil, tak tam máš klasické broušené přední sklo a chceš to vyměnit za čiré? Jestli je to tak, tak to určitě nedělej, protože potom zaručeně nic neuvidíš. To přední broušené sklo ti lomí tok světla tak abys dobře viděl a neoslňoval. Pokud to sklo nahradíš čirým, tak to bude v noci jako bludička a klidně bys tam mohl mít 5kW reflektor - ber s rezervou - jinak tohle píšu ne z vlastní zkušensoti, ale ze zkušenosti kamaráda, který to udělal na autě - byla to hrůza neviděl večer nic a měl tam xenon. V podstatě pokud toužíš po xenonu, tak máš 2 možnosti - buď to sehnat světla přizpůsobené na xenon, čili čiré sklo (už z výroby) a k tomu patřičně zakřivená odrazová část parabolya použít xenon s clonou nebo namontovat čočku do stávajícího světla - což by mohl být problém kvůli velkým rozměrům - hlavně hloubce čočky. (jinak samotná čočka se dá na netu běžně koupit)

No tak to mam len tu prvu moznost, zohnat to cire sklo prisposobene na xenon.Ma to niekto?Link na ebay alebo shop v CR/SR?

Jimmy (Člen)
22.11.2010 22:43:44
Offline

Re: Cira optika

špatně sis to přečetl - to není čiré sklo přizpůsobené pro xenon, ale celé světlo musí být nachystané na xenonovou výbojku - respektive to nemusí být nutně jen  pro xenon, ale hlavně musí mít už z výroby čiré sklo a zalomení světla musí probíhat na odrazové straně světla. Chápej - jsou v podstatě 3 druhy světel:
1) klasické s drážkami a zahřivením na skle (Tvůj případ) - ty mají odrazovou část - to stříbrné za sklem a za žárovkou hladké bez jakýkoliv výstupků - tady se stvělo jen odrazí na sklo, které ho zalomí na silnici. Pokud sklo necháš vybrousit nebo vyměníš za čiré, tak nic neuvidíš, protože ten tok světla nebude mít co zalomit tam kam potřebuješ.
2) čiré světla - čili takové, které mají čiré sklo (většinou plast) a zadní odrazová část - to stříbrné je tvarované a přesně zakřivené, tak aby už přímo ten odraz světla byl zalomený na silnici a nesvítil do nebe. Tady je možné použít xenon - viz. třeba Renault Laguna2.
3) poslední varianta je čočka, která má před sebou samozřejmě čiré sklo (opět většinou plast) a zakřivení světla je pomocí stínítka přímo v čočce.

Víc "laicky" to už asi napast nejde. Prostě pokud chceš xenon a mít při tom čiré sklo (plast) tak musíš mít buď to čočku a nebo světlo, které má už z výroby čiré sklo, čili zalomení světla probíha na zadní části světla - na tom stříbrném. Takže úplně nejjednodušej - na tvých současných světlech to udělat NEJDE - jedině bys musel vykuchat vnitřek a dát tam odrazovou část z něčeho jiného- jiného svtěla, co má čiré sklo a zároveň má stejný rozměr jako tvoje současné světla, což bude dost problém sehnat. Takže pokud to chceš mít 100% tak koupit jiné přední světlo

tomasNJ (Člen)
22.11.2010 23:01:18
Offline

Re: Cira optika

xnewstedx psal:
Banditatom psal:
xnewstedx psal:

xenon ide dnu naisto.Ci s cockou alebo bez.Len som chcel poradit odkial tu ciru optiku.

on by ti tu možná určitě někdo poradil, ale o jakém twinu furt mluvíšhelp?idontknow takovejchle se dá koupit milion.... aspoň fotku sem dejgood pokud to je to co myslím tak se ti tam ta výbojka stejně nevlezegood

Cekni foto z tejto temy
http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=12151
tam je foto mojho bandoura s twin svetlometom.

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

tak s tímhle světýlkem nigdy nic neuvidíš, ani gdyby byly v řiti rybybigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
já ho měl a stálo to za vyližprdel, a i stím xenonem, který do toho mini hrnečku, do kereho se vleze taktak ta posraná H4, uvidiš velkoupussy...
nevymyšlaj kadejake pičovinyheadshake, kup si original lampu a do ní třeba lepší H4 a hod se do klidu bobe... cool


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
xnewstedx (Člen)
22.11.2010 23:06:43
Offline

Re: Cira optika

Tak to vidim na kupu origo lampy a prerabka kablov šajze.

xnewstedx (Člen)
22.11.2010 23:13:22
Offline

Re: Cira optika

tomasNJ (Člen)
23.11.2010 01:22:40
Offline

Re: Cira optika

jo


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
kuclb (Člen)
23.11.2010 14:21:39
Offline

Re: Cira optika

A není v tom stejný problémek jako byl psán výše ad1) ?

Banditatom (Člen)
23.11.2010 14:36:29
Offline

Re: Cira optika

pasovat budegoodale nějak mi nesedí mezera mezi parabolou a rámečkemidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
nicola.foxx (Člen)
23.11.2010 16:35:04
Offline

Re: Cira optika

Kurňa závodníku, pročs nepřišels dřífheadshakegood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Jimmy (Člen)
23.11.2010 20:47:30
Offline

Re: Cira optika

kuclb psal:

A není v tom stejný problémek jako byl psán výše ad1) ?

Jo je - úplně stejný. Tak hošan asi teda neví co chce idontknowcool

xnewstedx (Člen)
23.11.2010 21:17:34
Offline

Re: Cira optika

Hosan vie presne co chce.
Do twin (ktory mam ja) nevojde ten xenon (ako pisal tomasNJ),takze som kupil velku parabolu.
Uvidim ako bude svietit s normal ziarovkou a potom sa uvidi.
Ja som si ten xenon nechcel dat s pussyviny alebo, ze chcem tuzit bandita, ale preto, ze hovno vidim v noci s mojimi terajsimi svetlami.
Kurva ked sa tu riesili xenony predtym nikto nepussyval, vacsina to chvalila tak co je kurva bigsmile

WenzelB6 (Člen)
23.11.2010 22:51:24
Offline

Re: Cira optika

sou toho mraky, ale
třeba tady totok dvojče nemá chybu
http://www.aztec8.com/sitebuilderconten … 110h83.jpg
a daj se vocať  i jinší.

WenzelB6 (Člen)
23.11.2010 22:58:41
Offline

Re: Cira optika

nicola.foxx (Člen)
24.11.2010 10:46:09
Offline

Re: Cira optika

Me pride, ze vymejslis picoviny.
Koupils svetlo na H4 tak si porid tuhle zarovku http://www.auto-pilot.cz/univerzalni-di … 87524.html .

Sviti to jako prase a je to rozhodne levnejsi nez xenon sada. Pak je to taky homologovany a policajti a ani STK te za to nebudou picovat.

Ja jsem xenony resil na eSko s cockama a tam nebyla jina moznost kvuly typu zarovek.
U zarovek H4 je nabidka kurevsky velka ve vsech moznych svitivostech a kdyz uz nebudes vedet co a porad ti prijde ze to malo sviti, tak si tam muzes dat jeste 100w zarovku( neni homologovana).
Je to levnejsi, nikoho nebudes nijak extra oslnovat a nemas problem s cajtama.

Jestli ale chces machrovat s tim, ze mas na motorce xenony "wau", tak tady zbytecne mektas kokotiny a mrhas nasim a svym casem.

Fertig woeevil


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
xnewstedx (Člen)
24.11.2010 11:08:20
Offline

Re: Cira optika

nicola.foxx psal:

Me pride, ze vymejslis picoviny.
Koupils svetlo na H4 tak si porid tuhle zarovku http://www.auto-pilot.cz/univerzalni-di … 87524.html .

Sviti to jako prase a je to rozhodne levnejsi nez xenon sada. Pak je to taky homologovany a policajti a ani STK te za to nebudou picovat.

Ja jsem xenony resil na eSko s cockama a tam nebyla jina moznost kvuly typu zarovek.
U zarovek H4 je nabidka kurevsky velka ve vsech moznych svitivostech a kdyz uz nebudes vedet co a porad ti prijde ze to malo sviti, tak si tam muzes dat jeste 100w zarovku( neni homologovana).
Je to levnejsi, nikoho nebudes nijak extra oslnovat a nemas problem s cajtama.

Jestli ale chces machrovat s tim, ze mas na motorce xenony "wau", tak tady zbytecne mektas kokotiny a mrhas nasim a svym casem.

Fertig woeevil

Citaj temu.Ziadna STK sa tu nerobi,homologizacia ma nezaujima,s policajtami tu problem nieje.Xenony su pase,kedze ich do mojho terajseho svetla nenapasujem.Skusal som tam rozne ziarovky,hovno to svietilo.Tie osram nightbreaker som mal este na aute,hovno vydrzia.Na tie odpovede,"chces machrovat s xenonami" uz ani nemam chut reagovat.

nicola.foxx (Člen)
24.11.2010 11:26:56
Offline

Re: Cira optika

Vymejslis kokotiny a hotovo. Porad tu meles jednou to a pak ono a sam nevis co chces.
Mas tu xxxx krat napsano co a jak a stejne porad blekotasheadshakeheadshakeheadshake


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Banditatom (Člen)
24.11.2010 14:17:46
Offline

Re: Cira optika

xnewstedx psal:
nicola.foxx psal:

Me pride, ze vymejslis picoviny.
Koupils svetlo na H4 tak si porid tuhle zarovku http://www.auto-pilot.cz/univerzalni-di … 87524.html .

Sviti to jako prase a je to rozhodne levnejsi nez xenon sada. Pak je to taky homologovany a policajti a ani STK te za to nebudou picovat.

Ja jsem xenony resil na eSko s cockama a tam nebyla jina moznost kvuly typu zarovek.
U zarovek H4 je nabidka kurevsky velka ve vsech moznych svitivostech a kdyz uz nebudes vedet co a porad ti prijde ze to malo sviti, tak si tam muzes dat jeste 100w zarovku( neni homologovana).
Je to levnejsi, nikoho nebudes nijak extra oslnovat a nemas problem s cajtama.

Jestli ale chces machrovat s tim, ze mas na motorce xenony "wau", tak tady zbytecne mektas kokotiny a mrhas nasim a svym casem.

Fertig woeevil

Citaj temu.Ziadna STK sa tu nerobi,homologizacia ma nezaujima,s policajtami tu problem nieje.Xenony su pase,kedze ich do mojho terajseho svetla nenapasujem.Skusal som tam rozne ziarovky,hovno to svietilo.Tie osram nightbreaker som mal este na aute,hovno vydrzia.Na tie odpovede,"chces machrovat s xenonami" uz ani nemam chut reagovat.

s těma žárovkama mrkni po netu je jich fakt mrťas kvalitních!!! a dobře svítícíchgood
S těma nightbreakama souhlast svítí dobře ale prdlajs vydržíbad
Dotaz: někde tady psal osiris něco o HID žárovce nevím kde a copa tím myslelhelp


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr