Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Vata do výfuku..

Moya (Člen)
14.03.2007 12:48:34
Offline

Vata do výfuku..

Lze použít izolační materiál ...SIBRAL... který se používá na izolace kotlů,pecí atd jako náhrada za vatu do vejfuku? Zbylo mi když jsem dělal krbovou vložku tak jesli to můžu využít bo potřebuju vyměnit vatu ve vejfuku....Má s tímto někdo skušenosti nebo na to srát a kůpit co tam patří...Díky goodhttp://sibral.cz/czech/vlakno.htm

osiris (Člen)
14.03.2007 13:07:03
Offline

Re: Vata do výfuku..

...ja ne, ale jde to


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lukasiny (Člen)
14.03.2007 13:13:48
Offline

Re: Vata do výfuku..

čus hele pořiď raději ta co tam má bejt. Když sem ještě vlastnil Yamaha dt 80 tak se mi stalo to samý a místo tý původní sem tam nacpal taky nějakej takovejhle hnus ( nebo možná to byl svetr??? bigsmile ) A mašina to nějak moc nebrala :) Jde tam o velikost a množstvý těch poru v materialu. Ale můžeš to vyzkoušet. Měj se


Mozek má cenu chránit v případě, že jezdíš s mozkem v helmě.
Meloun (Člen)
14.03.2007 13:16:48
Offline

Re: Vata do výfuku..

To mě ani nenapadlo cpát tam sibralidontknow
Jelikož jsem od skla,tak ho máme v práci u pece kvanta...ale je jich mrtě druhů-hustoty a tepelnýho zatížení...
Máme ten do 1200 stupňů a ten se časem rozpadá..takže nevim,jestli by to samý neudělal i ve vejfuku...idontknow


PURE NAKED BIKE!
Moya (Člen)
14.03.2007 13:22:34
Offline

Re: Vata do výfuku..

Byla to jen taková myšlenka...Ve vejfucku ale není snad 1200 stupňů...

Meloun (Člen)
14.03.2007 14:07:11
Offline

Re: Vata do výfuku..

1200 jako maximum krátkodobě...nevim no,myslim,že sibral je na to takovej moc prášivej-oproti klasický skelný vatě(zelený).
Bál bych se,aby to postupně tim tlakem nevylítalo všechno ven...idontknow


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
19.03.2007 15:10:05
Offline

Re: Vata do výfuku..

...dobrý je nacpat lauf skelnou vatou a pag při společný vyjíšťce a stání na na semaforu to jen tag na volnobjech rostočit do červenýho...ale musí za tebou stát kámoš s votevřenym pleksi...bude skákat radostí eště druhej den bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
19.03.2007 20:22:10
Offline

Re: Vata do výfuku..

měl sem to ve viperu na hornetu...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Ton@l (Člen)
29.02.2008 19:36:53
Offline

Re: Vata do výfuku..

Mam vyfuk tenax a dela celkem velkej kraval tak bych ho chtel trochu utisit, tak jakou vatu a jak ji tam narvathelp


Vzdy muze byt hur :-)
Marcus_86 (Člen)
29.02.2008 20:02:33
Offline

Re: Vata do výfuku..

nacpi tam zelezne spony ze soustruhu a je.

Zdenák (Člen)
29.02.2008 20:16:18
Offline

Re: Vata do výfuku..

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Zdenak/komar.JPG


Chce to zkoušet a zkoušet výsledek se možná dostaví. goodbigsmile


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Ton@l (Člen)
02.03.2008 14:22:39
Offline

Re: Vata do výfuku..

a co dratenka pomuzeidontknow


Vzdy muze byt hur :-)
Antihero (Člen)
02.03.2008 18:08:21
Offline

Re: Vata do výfuku..

Ton@l psal:

a co dratenka pomuzeidontknow

... u fichtla určitěbigsmile


There's a pie in the sky when you die.
K.a.s.y.m. (Člen)
02.03.2008 19:49:13
Offline

Re: Vata do výfuku..

Ton@l psal:

a co dratenka pomuzeidontknow

můžeš ale bude to zbytečně těžky....asi tak 2x až 3x


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ton@l (Člen)
03.03.2008 11:46:37
Offline

Re: Vata do výfuku..

co tam teda mam narvathelp


Vzdy muze byt hur :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
03.03.2008 11:51:41
Offline

Re: Vata do výfuku..

http://www.motobazar-e11.com/eshop-vata … yfuku.html
třeba tohle...stačí jen zagugloat a něco najdeš.smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
03.03.2008 11:52:01
Offline

Re: Vata do výfuku..

Ton@l psal:

co tam teda mam narvathelp

...ježiš marjá, kup si v ňákym šopu pytel vejfukový vaty za 150,- peněs a nevymejšlej pussyviny...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ton@l (Člen)
03.03.2008 12:06:38
Offline

Re: Vata do výfuku..

Filous psal:
Ton@l psal:

co tam teda mam narvathelp

...ježiš marjá, kup si v ňákym šopu pytel vejfukový vaty za 150,- peněs a nevymejšlej pussyviny...

tak sorry ze jsem se zeptal, chtel jsem jen vedet jestli z nejakou uz nema nekdo zkusenostsmile1


Vzdy muze byt hur :-)
Filous (Člen)
03.03.2008 12:54:36
Offline

Re: Vata do výfuku..

Ton@l psal:
Filous psal:
Ton@l psal:

co tam teda mam narvathelp

...ježiš marjá, kup si v ňákym šopu pytel vejfukový vaty za 150,- peněs a nevymejšlej pussyviny...

tak sorry ze jsem se zeptal, chtel jsem jen vedet jestli z nejakou uz nema nekdo zkusenostsmile1

...nejni třeba se vomlouvat, jen mi takový dotazy přídou přinejmenčim zvláštní...dyš tam narveš ňákej izolační matrijál, může se ti stát, že to po 500 km shoří a budeš to dělat znova...stojí ti to za to? ...taky nejsem Rotčilt a rát ušetřim, ale todle sou tag zanedbatelný částky, že mi za ňáký eksperimentování nestojej...prostě ho v zimě nacpeš tym co tam má bejt a celou sezónu máš klit a neřešíš to...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ton@l (Člen)
04.03.2008 14:32:42
Offline

Re: Vata do výfuku..

Dik za kloudnou odpovedgood takze proste koupim nejakou tu vatu a jen ji tam nacpu nemusim nejak kuchat vyfukidontknow


Vzdy muze byt hur :-)
Filous (Člen)
04.03.2008 14:58:14
Offline

Re: Vata do výfuku..

Ton@l psal:

Dik za kloudnou odpovedgood takze proste koupim nejakou tu vatu a jen ji tam nacpu nemusim nejak kuchat vyfukidontknow

...musíš...vodvrtáš nejty na zadnim dýnku, vyndáš ho a máš votevříno, pag vezmeš třeba ulomenou násadu vot koštěte, sešťoucháš to co tam zbylo dólu, zbylý místo doplníš novou vatou aš po vokraj za soustavnýho pjechování a aš to bude plný, zanejtuješ spátky dýnko a máš hotovo...žádná vjeda...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ton@l (Člen)
04.03.2008 15:00:01
Offline

Re: Vata do výfuku..

Filous psal:
Ton@l psal:

Dik za kloudnou odpovedgood takze proste koupim nejakou tu vatu a jen ji tam nacpu nemusim nejak kuchat vyfukidontknow

...musíš...vodvrtáš nejty na zadnim dýnku, vyndáš ho a máš votevříno, pag vezmeš třeba ulomenou násadu vot koštěte, sešťoucháš to co tam zbylo dólu, zbylý místo doplníš novou vatou aš po vokraj za soustavnýho pjechování a aš to bude plný, zanejtuješ spátky dýnko a máš hotovo...žádná vjeda...

tak to zvladnugood


Vzdy muze byt hur :-)
Filous (Člen)
04.03.2008 15:01:23
Offline

Re: Vata do výfuku..

Ton@l psal:
Filous psal:
Ton@l psal:

Dik za kloudnou odpovedgood takze proste koupim nejakou tu vatu a jen ji tam nacpu nemusim nejak kuchat vyfukidontknow

...musíš...vodvrtáš nejty na zadnim dýnku, vyndáš ho a máš votevříno, pag vezmeš třeba ulomenou násadu vot koštěte, sešťoucháš to co tam zbylo dólu, zbylý místo doplníš novou vatou aš po vokraj za soustavnýho pjechování a aš to bude plný, zanejtuješ spátky dýnko a máš hotovo...žádná vjeda...

tak to zvladnugood

...nevidim důvot proč bys neměl...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr