Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » tak už sem přezbrojil

Honzik8719 (Člen)
02.01.2011 17:51:32
Offline

tak už sem přezbrojil

tady před:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_poed.jpg


a tady je po:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_po.jpg



několik hodinek práce a krasavice je na světě! jako ne že by před tim jako eSko nebylo hezký,ale když už sem sehnal všechno origo tak se to přeskládal goodgood


...relativní kochač...
hlemejzd999 (Člen)
02.01.2011 18:09:45
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

no hezky si to poskládal good...
eNko je nejvíc good



ass


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Libor nx (Člen)
02.01.2011 18:12:40
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

To mě taky čeká,ale přezbrojím na větší kalibr.Na podzim jsem prodal B6 a na jaře chci B12 nebo když se zadaří Autobusgood

Meloun (Člen)
02.01.2011 18:19:24
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

No sláva!!good


PURE NAKED BIKE!
richie (Člen)
02.01.2011 18:27:17
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

Líbím se mi jak se tady píše jen o tom jak Skaři předělávají na Nka..... opačně to nikdo nedělá... že by to byla jediná možna správná evoluce????

Taky už se asi v dnešní době nikdy z člověka opice nestane....

Kdyby Darwin žil a četl todle fórum tak by řekl: "V dlouhém období je jasné, že každý Skař jednou projde evolucí a předělá to na Nko" smokin smokin

(jinak už sem popil, tak si to neberte osobně) good


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Honzik8719 (Člen)
02.01.2011 18:35:06
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

no když se na tim tak zamyslim, tak sem to eSko koupil jen kuliva tomu že má v TP 25kW smile1


...relativní kochač...
PALOUS (Člen)
02.01.2011 18:50:09
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

richie psal:

Líbím se mi jak se tady píše jen o tom jak Skaři předělávají na Nka..... opačně to nikdo nedělá... že by to byla jediná možna správná evoluce????

Taky už se asi v dnešní době nikdy z člověka opice nestane....

Kdyby Darwin žil a četl todle fórum tak by řekl: "V dlouhém období je jasné, že každý Skař jednou projde evolucí a předělá to na Nko" smokin smokin

(jinak už sem popil, tak si to neberte osobně) good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=6866 Třeba ten


Jebat motorky :-)
hlemejzd999 (Člen)
02.01.2011 18:51:57
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

PALOUS psal:
richie psal:

Líbím se mi jak se tady píše jen o tom jak Skaři předělávají na Nka..... opačně to nikdo nedělá... že by to byla jediná možna správná evoluce????

Taky už se asi v dnešní době nikdy z člověka opice nestane....

Kdyby Darwin žil a četl todle fórum tak by řekl: "V dlouhém období je jasné, že každý Skař jednou projde evolucí a předělá to na Nko" smokin smokin

(jinak už sem popil, tak si to neberte osobně) good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=6866 Třeba ten

to bude ta pověstná výjimka potvrzující pravidlo ...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
gerrik (Člen)
02.01.2011 18:58:32
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

hezký, hezký. taky to ted řeším, sháním světlo. pak budu muset pořešit uchycení budíků, pač mám ten nový typ. vzor mám v inženýrkovi bigsmile

Ondráš (Člen)
02.01.2011 19:30:34
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

Honzik8719 psal:

tady před:
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 3_poed.jpg
a tady je po:
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 553_po.jpg

několik hodinek práce a krasavice je na světě! jako ne že by před tim jako eSko nebylo hezký,ale když už sem sehnal všechno origo tak se to přeskládal goodgood

good
Kakáč pukne vsteky.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Pajk (Člen)
02.01.2011 19:37:58
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

richie psal:

Líbím se mi jak se tady píše jen o tom jak Skaři předělávají na Nka..... opačně to nikdo nedělá...

Ale bude dělat, sem zvědavej kdo tady bude první ze zběhů plakat až vás vyhodí z STKáčkasmile1. To budou kapotky lítat nazpátekbigsmilebigsmile.

stvrto1 (Člen)
02.01.2011 19:45:39
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

prerábajú to z S-ka na N-ko nie preto, že by sa im to páčilo, ale preto, že to niekde rozšlahajú a potom nemajú prachy na kapoty, tak to pozliepajú za lacnejšie do N-ka a tvária sa, že to tak vždy chceli bigsmile  ach jaj viem, viem, pravda bolí bigsmile


Suzuki Bandit 1250SA
Martin B12 (Člen)
02.01.2011 19:45:43
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

Pajk psal:

Ale bude dělat, sem zvědavej kdo tady bude první ze zběhů plakat až vás vyhodí z STKáčkasmile1. To budou kapotky lítat nazpátekbigsmilebigsmile.

tak to je to poslední čeho bych se bál goodsmokin


street triple picco
Pajk (Člen)
02.01.2011 20:34:32
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

Martin B12 psal:
Pajk psal:

Ale bude dělat, sem zvědavej kdo tady bude první ze zběhů plakat až vás vyhodí z STKáčkasmile1. To budou kapotky lítat nazpátekbigsmilebigsmile.

tak to je to poslední čeho bych se bál goodsmokin

No, když pominu známosti na STK, tak bych si tim ouplně tak jistej nebyl. V techničáku je jasně napsaný Sko a kdyby byl technik debilsmile1 a nevěděl co to znamená, tak je tam ještě jasně doplněno polokapotáž, he a kde ji mášbigsmile ? Doma v garáži, nobigsmile.
Pustit tě vůbec nemusí, je to neschválená přestavba a nazdar

tomsth (Člen)
02.01.2011 20:39:42
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

stvrto1 psal:

prerábajú to z S-ka na N-ko nie preto, že by sa im to páčilo, ale preto, že to niekde rozšlahajú a potom nemajú prachy na kapoty, tak to pozliepajú za lacnejšie do N-ka a tvária sa, že to tak vždy chceli bigsmile  ach jaj viem, viem, pravda bolí bigsmile

Asi ne všichni to přestavujou na hezčí verzi z tohohle důvodu, ale sou i takoví, jak už kdysi celkem trefně někdo popsal tady http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2005011607


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
XJelen (Člen)
02.01.2011 20:55:36
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

Martin B12 psal:
Pajk psal:

Ale bude dělat, sem zvědavej kdo tady bude první ze zběhů plakat až vás vyhodí z STKáčkasmile1. To budou kapotky lítat nazpátekbigsmilebigsmile.

tak to je to poslední čeho bych se bál goodsmokin

aby ses nedivil, my už tuhle srandu máme za sebou


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
02.01.2011 20:59:27
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

Martin B12 psal:
Pajk psal:

Ale bude dělat, sem zvědavej kdo tady bude první ze zběhů plakat až vás vyhodí z STKáčkasmile1. To budou kapotky lítat nazpátekbigsmilebigsmile.

tak to je to poslední čeho bych se bál goodsmokin

...Marťas já bych souhlasil s Pajkem, bo uš takovejch bylo víc...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Datel (Člen)
02.01.2011 21:03:22
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

Filous psal:
Martin B12 psal:
Pajk psal:

Ale bude dělat, sem zvědavej kdo tady bude první ze zběhů plakat až vás vyhodí z STKáčkasmile1. To budou kapotky lítat nazpátekbigsmilebigsmile.

tak to je to poslední čeho bych se bál goodsmokin

...Marťas já bych souhlasil s Pajkem, bo uš takovejch bylo víc...

Na B6 sem měl v techničáku Banditpičo600S a teď mám Banditpičo1200S a nikdy nic idontknowsurprisedsmokin

Datel (Člen)
02.01.2011 21:05:13
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

Jinak teda furt prodávám pokud by chtěl někdo přezbrojovat na plnotučnů..................enom doufám, že nikdo nebude chtět bigsmile

richie (Člen)
02.01.2011 21:11:34
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

Datel psal:

Jinak teda furt prodávám pokud by chtěl někdo přezbrojovat na plnotučnů..................enom doufám, že nikdo nebude chtět bigsmile

a kam pak dal? B14?


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Libor nx (Člen)
02.01.2011 21:24:15
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

Datel psal:

Jinak teda furt prodávám pokud by chtěl někdo přezbrojovat na plnotučnů..................enom doufám, že nikdo nebude chtět bigsmile

Já jdu do plnotučný,ale jen Skovougoodbigsmilesmokin

Martin B12 (Člen)
02.01.2011 21:26:44
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

tak to potom joo, jsem netušil že tam je poznámka polokapotáž  surprised bo jsem Esko nikdá neměl a mít nebudu bigsmile


street triple picco
kojaksro (Člen)
02.01.2011 21:32:50
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

Datel psal:
Filous psal:
Martin B12 psal:


tak to je to poslední čeho bych se bál goodsmokin

...Marťas já bych souhlasil s Pajkem, bo uš takovejch bylo víc...

Na B6 sem měl v techničáku Banditpičo600S a teď mám Banditpičo1200S a nikdy nic idontknowsurprisedsmokin

...Filous jako myslí, že jít offico na tech. ne ke známejmu nebo tak. Prostě u přestavby chytneš blba, nebudeš mít papíry o přestavbě ....a dojezdils ( nebo přestavba comebeck )


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Hanz (Člen)
02.01.2011 21:40:35
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

...tak S-ko má jenom jednu nevýhodu oproti N-ku, které jich má, kde se podíváševilbigsmile a to takovou, že jakoby rychleji "stárne"...jinak samo, že jenom pozitivasmokin..........
...je to vidět i na honzikově motyce, která díky tomu opticky omládla o 10let......good


WD club member...
jennys (Člen)
02.01.2011 21:57:28
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

Hanzi... a prášek už sis vzal?good

Banditatom (Člen)
02.01.2011 22:41:23
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

pěkně jsi zmoudřelevilgood a pokud jsi použil orig.dílygood

To Hanz a další jemu podobníevil:  S-ka jsou jen hříčkou fantazie potrefeného japonského konstruktéra pač přeci každej ví, že N-ko je nejvícevilbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
PALOUS (Člen)
02.01.2011 22:49:31
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

Martin B12 psal:

tak to potom joo, jsem netušil že tam je poznámka polokapotáž  surprised bo jsem Esko nikdá neměl a mít nebudu bigsmile

Zas tak horký to nebude,voni nejsou všude jen chytrýbigsmilea navíc co sem byl třeba já na stk s motorkou jakoukoli tak je spíš zajímal vzhled jak to krásně řve a hlavně jesi to svítígood http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=10721


Jebat motorky :-)
Honzik8719 (Člen)
02.01.2011 23:26:38
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

stvrto1: no helej kapotu mám v krásnym stavu,dokonce aj s turistoj plexi smokin

Pajk: právě proto si nechám kapotku doma kdyby náhodou konexe nezabrali :D idontknow
Banditatom: to si piš!good všechno origopřestavba ,jinak bych to ani  nechtěl bo se mi ty náhražky origo světla vůbec nelíbějsick


...relativní kochač...
Hanz (Člen)
03.01.2011 00:11:54
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

jennys psal:

Hanzi... a prášek už sis vzal?good

...jo vzalsurprised a hned tři bo by mě jinak bolela hlava z těch Nkařských kecůevil.....bigsmile


WD club member...
Honzik8719 (Člen)
16.03.2011 15:16:05
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

Konečně sem dokončil skoro všechno co sem měl v plánu(ještě čekám až bude hotovej kryt na řetěz a vybírám zrcátka v kterejch neuvidim jen sebe idontknow) jinak suma sumárum práce přez zimu: přestavba na eNkopussy,široký řídítka,kratší kosti přepákování,držák SPZ,vyleštěná koncovka výfuku(vnitřek překuchanej)cool

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_15032011280.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_15032011282.jpg

...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
16.03.2011 15:17:50
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

proč jsi to nepostavil na stojan bez toho prkna bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
16.03.2011 15:27:56
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

tak ten kryt řetězu není zrovna štýlek co by se mi extra líbíl a možná eště ten červenej pruh na kolech.

Jinak moc pěkný

a hlavně vše je dle vkusu každého soudruha

Honzik8719 (Člen)
16.03.2011 15:30:46
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

protože sem potřeboval vyčistit a namazat řetěz, a těma kratšíma kostma vot tebe to stojí vobouma kolama na zemi a div to nepadá nabok bigsmile jinak ten hlavní stojan mám jen na to mazání a čištění ten z toho pak dycky schodimgood


...relativní kochač...
Koldan (Člen)
16.03.2011 17:46:58
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

hezký, až na ten stojan ten je teda vopravdu bad jináč, estli to dáš na hlavní stojan  a přitom ti zadek leží, tak bych řekl, že už to bude nakoplý moc, co vím tak by kolo dycinky mělo zostat tak půl cenťáku nad zemí, užs to projížděl? aby to bylo stabilní mad těch 150idontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Honzik8719 (Člen)
16.03.2011 18:01:26
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

stojan tam mám jen kuli údržbě řetězu-vloni sem si kuli němu na začátku sezony málem nabil hubu tak šel pod ponk evil no a s tim nakopnutim- mám nějaký kosti od Kasyma,včera sem si jí vezl od babičky a ve 190km/h na rovině stabilita v pohodě good


...relativní kochač...
Honzik8719 (Člen)
16.03.2011 18:05:37
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

zzzmrzlinar psal:

tak ten kryt řetězu není zrovna štýlek co by se mi extra líbíl a možná eště ten červenej pruh na kolech.

Jinak moc pěkný

a hlavně vše je dle vkusu každého soudruha

na novej kryt ještě čekám až ho soudruzi ve strojírnách domelouchujougood tenhle stojí opravdu za hovnofuck a ta barva je v reálu oranžováevil


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
16.03.2011 20:17:35
Offline

Re: tak už sem přezbrojil

Koldan psal:

hezký, až na ten stojan ten je teda vopravdu bad jináč, estli to dáš na hlavní stojan  a přitom ti zadek leží, tak bych řekl, že už to bude nakoplý moc, co vím tak by kolo dycinky mělo zostat tak půl cenťáku nad zemí, užs to projížděl? aby to bylo stabilní mad těch 150idontknow

ty kosti jsou dělaný podle výkresů co tu kolujou,ale jelikož jsem ty kosti nestihnul osobně vyzkoušet..motorka šla z baráku dřív než jsem je namontoval bigsmile tak nevim jak se to chová smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr