Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Most duben

hlemejzd999 (Člen)
22.01.2011 12:39:49
Offline

Most duben

myslíte , že bych se moch přijet mrknout do Mostu jen tak jako ? i když bych nejzdil na okruhu ? pustí mě někdo dovnitř ,když se tam náhodně přiseru ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
kojaksro (Člen)
22.01.2011 15:13:12
Offline

Re: Most duben

hlemejzd999 psal:

myslíte , že bych se moch přijet mrknout do Mostu jen tak jako ? i když bych nejzdil na okruhu ? pustí mě někdo dovnitř ,když se tam náhodně přiseru ?

...vstup na čumendu je 500kč. Dáš to takovýmu vysokýmu plešatýmu ( pořadatel )smokinevil


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Banditatom (Člen)
22.01.2011 15:15:51
Offline

Re: Most duben

kojaksro psal:
hlemejzd999 psal:

myslíte , že bych se moch přijet mrknout do Mostu jen tak jako ? i když bych nejzdil na okruhu ? pustí mě někdo dovnitř ,když se tam náhodně přiseru ?

...vstup na čumendu je 500kč. Dáš to takovýmu vysokýmu plešatýmu ( pořadatel )smokinevil

joo myslíš toho co prodává ty párky joevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
XJelen (Člen)
22.01.2011 19:10:39
Offline

Re: Most duben

Banditatom psal:
kojaksro psal:
hlemejzd999 psal:

myslíte , že bych se moch přijet mrknout do Mostu jen tak jako ? i když bych nejzdil na okruhu ? pustí mě někdo dovnitř ,když se tam náhodně přiseru ?

...vstup na čumendu je 500kč. Dáš to takovýmu vysokýmu plešatýmu ( pořadatel )smokinevil

joo myslíš toho co prodává ty párky joevil

ne, ten co večer rozlejvá zelenou a rozdává vizitky good


Strýcfajtr !!!
barynek (Člen)
22.01.2011 20:38:04
Offline

Re: Most duben

hlemejzd999 psal:

myslíte , že bych se moch přijet mrknout do Mostu jen tak jako ? i když bych nejzdil na okruhu ? pustí mě někdo dovnitř ,když se tam náhodně přiseru ?

když to bude náhodně tak ne, musíš už od vjezdu řvát bandit pičooooo a pak možná nekdo svolí pustit tě dovnitřbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
22.01.2011 21:28:23
Offline

Re: Most duben

hlemejzd999 psal:

myslíte , že bych se moch přijet mrknout do Mostu jen tak jako ? i když bych nejzdil na okruhu ? pustí mě někdo dovnitř ,když se tam náhodně přiseru ?

Hele nepustěj..hned u vjezdu na okruh kontrolujou registraci a pokud nemáš zaplaceno tak máš smůlu smile2 nevim proč to tak řešej..Inkviz holt razí heslo:Neplatíš...nemáš tam co dělat..a je to škodasmile2
Ale taky můžu kecatevil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
22.01.2011 22:53:51
Offline

Re: Most duben

K.a.s.y.m. psal:
hlemejzd999 psal:

myslíte , že bych se moch přijet mrknout do Mostu jen tak jako ? i když bych nejzdil na okruhu ? pustí mě někdo dovnitř ,když se tam náhodně přiseru ?

Hele nepustěj..hned u vjezdu na okruh kontrolujou registraci a pokud nemáš zaplaceno tak máš smůlu smile2 nevim proč to tak řešej..Inkviz holt razí heslo:Neplatíš...nemáš tam co dělat..a je to škodasmile2
Ale taky můžu kecatevil

toho jsem se obával...myslel jsem , že bych si udělal výlet do Mostu ,kde jsem trávil mládí a podíval se po městě a zajel po známých místech a taky na vokruh ....chodil jsem tam v mládí brigádně sbírat vodpadky  a za odměnu jsem moch čumět v depu


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
22.01.2011 23:00:58
Offline

Re: Most duben

kojaksro psal:
hlemejzd999 psal:

myslíte , že bych se moch přijet mrknout do Mostu jen tak jako ? i když bych nejzdil na okruhu ? pustí mě někdo dovnitř ,když se tam náhodně přiseru ?

...vstup na čumendu je 500kč. Dáš to takovýmu vysokýmu plešatýmu ( pořadatel )smokinevil

jo... a voni tam budou rovnou tři takový vysoký plešatý ...bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
zzzmrzlinar (Člen)
22.01.2011 23:53:34
Offline

Re: Most duben

slušně tě tu tahaj za fusekli bigsmile

hlemejzd999 (Člen)
23.01.2011 00:00:36
Offline

Re: Most duben

zzzmrzlinar psal:

slušně tě tu tahaj za fusekli bigsmile

dyť já taky ...stejně nikam nepojedu bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Frodo89 (Člen)
23.01.2011 07:27:38
Offline

Re: Most duben

snad i uplne normalne se tam dai priject...
kdyz jsem se tam v predloni dostal i na pionyru. a v loni normalne na banditu jen tak na kukandu tak v tom nevidim prilis velky problem...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
XJelen (Člen)
23.01.2011 09:20:46
Offline

Re: Most duben

hlemejzd999 psal:
kojaksro psal:
hlemejzd999 psal:

myslíte , že bych se moch přijet mrknout do Mostu jen tak jako ? i když bych nejzdil na okruhu ? pustí mě někdo dovnitř ,když se tam náhodně přiseru ?

...vstup na čumendu je 500kč. Dáš to takovýmu vysokýmu plešatýmu ( pořadatel )smokinevil

jo... a voni tam budou rovnou tři takový vysoký plešatý ...bigsmile

ne jenom jeden, ale stíhá všechno bigsmile


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
23.01.2011 10:44:48
Offline

Re: Most duben

XJelen psal:
hlemejzd999 psal:
kojaksro psal:


...vstup na čumendu je 500kč. Dáš to takovýmu vysokýmu plešatýmu ( pořadatel )smokinevil

jo... a voni tam budou rovnou tři takový vysoký plešatý ...bigsmile

ne jenom jeden, ale stíhá všechno bigsmile

Jelene,a co já se synkem?surprisedbigsmile prostě si Hlemejzd připraví patnáct kilbigsmile
Kojaku,máš pak u nás dvě kila provizi za dobrej nápadgoodbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
xrohy (Člen)
23.01.2011 11:13:15
Offline

Re: Most duben

Myslim tati, že by jsme ještě s Kojakem respekt na bráně budili, nahodíme obličej číslo 3 a uvidíš jak budou pěkně cálovat...bigsmile


Čaroděj Dobroděj 8-)
karlos100 (Člen)
23.01.2011 11:29:17
Offline

Re: Most duben

xrohy psal:

Myslim tati, že by jsme ještě s Kojakem respekt na bráně budili, nahodíme obličej číslo 3 a uvidíš jak budou pěkně cálovat...bigsmile

...nesmíme ale dát s Kojakem drink,
to by jsme byli vomotaný kolem závorybigsmile


...a bude hůř!
xrohy (Člen)
23.01.2011 11:48:34
Offline

Re: Most duben

karlos100 psal:
xrohy psal:

Myslim tati, že by jsme ještě s Kojakem respekt na bráně budili, nahodíme obličej číslo 3 a uvidíš jak budou pěkně cálovat...bigsmile

...nesmíme ale dát s Kojakem drink,
to by jsme byli vomotaný kolem závorybigsmile

To by měli strach tam vůbec odbočit k tej závorej...smile1

A s Kojakem se temu stejnak neubráníš.


Čaroděj Dobroděj 8-)
hlemejzd999 (Člen)
23.01.2011 12:05:13
Offline

Re: Most duben

karlos100 psal:

Jelene,a co já se synkem?surprisedbigsmile prostě si Hlemejzd připraví patnáct kilbigsmile
Kojaku,máš pak u nás dvě kila provizi za dobrej nápadgoodbigsmilebigsmilebigsmile

bych vám to i zaplatil ...co s prachama bigsmile...no ale ,když teda nechcete bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
XJelen (Člen)
23.01.2011 12:11:55
Offline

Re: Most duben

xrohy psal:

Myslim tati, že by jsme ještě s Kojakem respekt na bráně budili, nahodíme obličej číslo 3 a uvidíš jak budou pěkně cálovat...bigsmile

to je ten co ste zkoušeli na horách?surprised


Strýcfajtr !!!
hlemejzd999 (Člen)
23.01.2011 12:13:31
Offline

Re: Most duben

XJelen psal:
xrohy psal:

Myslim tati, že by jsme ještě s Kojakem respekt na bráně budili, nahodíme obličej číslo 3 a uvidíš jak budou pěkně cálovat...bigsmile

to je ten co ste zkoušeli na horách?surprised

dej vobrázek....abych je pak snadno poznal bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
xrohy (Člen)
23.01.2011 12:13:37
Offline

Re: Most duben

XJelen psal:
xrohy psal:

Myslim tati, že by jsme ještě s Kojakem respekt na bráně budili, nahodíme obličej číslo 3 a uvidíš jak budou pěkně cálovat...bigsmile

to je ten co ste zkoušeli na horách?surprised

Na horách byla celá škála obličejů smile1smile2surprisedsmokinsick atd


Čaroděj Dobroděj 8-)
mi (Člen)
18.01.2012 18:04:46
Offline

Re: Most duben

asi blbej dotaz, ale chtěl bich se voptat esi bude letos náký Most nebo Brno jako na ježdění na okruhu smile1


svět je cirkusovej stan
Kim (Člen)
18.01.2012 18:09:36
Offline

Re: Most duben

http://www.racetrack.cz/ tuna kukaj prdebigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
hlemejzd999 (Člen)
18.01.2012 18:24:08
Offline

Re: Most duben

tak letos že bych se třeba utrh ?bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
WenzelB6 (Člen)
18.01.2012 18:57:50
Offline

Re: Most duben

přijeď si v dubnu rovnou zajezdit. Budu tam kroužit, vracim se zpět do C skupinygoodbigsmile
V Béčku se brzdí. A u brány pouštějí na všechno, v letě na čumendu Alpenpokál Porsche
stačilo " Guten Tág Bandit Pičo"

XJelen (Člen)
18.01.2012 19:22:20
Offline

Re: Most duben

WenzelB6 psal:

přijeď si v dubnu rovnou zajezdit. Budu tam kroužit, vracim se zpět do C skupinygoodbigsmile
V Béčku se brzdí. A u brány pouštějí na všechno, v letě na čumendu Alpenpokál Porsche
stačilo " Guten Tág Bandit Pičo"

tak teťs mě viděsils surprised bych se v béčku rád letos udržel
bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
hlemejzd999 (Člen)
18.01.2012 21:26:57
Offline

Re: Most duben

XJelen psal:

tak teťs mě viděsils

mě zas děsí tohle

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_rynovice_-_olah.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
WenzelB6 (Člen)
18.01.2012 22:18:28
Offline

Re: Most duben

No vlastne ze bych to splet ty pismena ? Mel sem kolo racechrono 2.20 ale na to seru pojezdil sem si a klobaska taky gut

Filous (Člen)
18.01.2012 22:29:49
Offline

Re: Most duben

WenzelB6 psal:

No vlastne ze bych to splet ty pismena ? Mel sem kolo racechrono 2.20 ale na to seru pojezdil sem si a klobaska taky gut

...na Brno slušnej časgoodcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
xrohy (Člen)
18.01.2012 22:39:39
Offline

Re: Most duben

Filipe ty si vůl...bigsmilegood


Čaroděj Dobroděj 8-)
kojaksro (Člen)
18.01.2012 22:40:07
Offline

Re: Most duben

Filous psal:
WenzelB6 psal:

No vlastne ze bych to splet ty pismena ? Mel sem kolo racechrono 2.20 ale na to seru pojezdil sem si a klobaska taky gut

...na Brno slušnej časgoodcool

...v Brně na B6 johelp...estli jo tak sem Vencu podcenilsmile1


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
zzzmrzlinar (Člen)
18.01.2012 23:49:27
Offline

Re: Most duben

kurde já se tak těším, nový gumy na skříni, voba tlumiče zrepasovaný, rejs brzdovka nalitá a na kalendáři curva furt leden.

akurát mi furt leží v palici esi nemám tu R1 predělat na street řídidla, to ježdění s hlavou pod úrovní prdele mi nedělá dobře

...

XJelen (Člen)
19.01.2012 08:51:41
Offline

Re: Most duben

zzzmrzlinar psal:

kurde já se tak těším, nový gumy na skříni, voba tlumiče zrepasovaný, rejs brzdovka nalitá a na kalendáři curva furt leden.

akurát mi furt leží v palici esi nemám tu R1 predělat na street řídidla, to ježdění s hlavou pod úrovní prdele mi nedělá dobře

...

pussy poď! smile1
trochu sem to vořezal, samo kvůli váze, koupil druhou sadu kol s kotoučema, velmi levně sehnal Hyperpro tlumič řízení a ještě mě dráždí přepáčko, ale to asi už ne a bude třeba se naučit tahat redfacebigsmile


Strýcfajtr !!!
PFremer (Člen)
19.01.2012 09:00:44
Offline

Re: Most duben

Taky už se docela těšim, loni mě to v mostě bavilo...

Zmrzlinároj: Dále letos nějakou cizinu?bigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
zzzmrzlinar (Člen)
19.01.2012 10:14:11
Offline

Re: Most duben

Jelen - mno to že bych moh do jedný kategorie s vostatníma strýcama mě tůůze láká taky. Druhý kola jakože na mokré gumy? Poraď kde kůpit díly na přestavění (ty klemy, delší hadice a tak

PFr - jasná věc, jedem,  kudá?

XJelen (Člen)
19.01.2012 10:33:36
Offline

Re: Most duben

zzzmrzlinar psal:

Jelen - mno to že bych moh do jedný kategorie s vostatníma strýcama mě tůůze láká taky. Druhý kola jakože na mokré gumy? Poraď kde kůpit díly na přestavění (ty klemy, delší hadice a tak

PFr - jasná věc, jedem,  kudá?

druhá sada no mokro, přesně tak. Hele elgentní řešení je celej Gabelbrücke už s držákem řídítek třeba vod LSL, nebo ABM atd, ale to je ranec, jednodušší je něco takovýho http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/465425/c … ersal.html já je mám dělaný, stačí šikovnej frézař a je to za chvilku, díry v brejlích má erjednaerennulajednaažtři už z výrobygood mrskneš tam nějaký fatbary a plyn vystačí, brzdovky pancíře, akorát se spojkou je trochen trabl, ale kucí tady onehdá řešili nějakýho týpka co dělá lanka na míru (tuším Divišov)good


Strýcfajtr !!!
PFremer (Člen)
19.01.2012 10:43:25
Offline

Re: Most duben

zzzmrzlinar psal:

Jelen - mno to že bych moh do jedný kategorie s vostatníma strýcama mě tůůze láká taky. Druhý kola jakože na mokré gumy? Poraď kde kůpit díly na přestavění (ty klemy, delší hadice a tak

PFr - jasná věc, jedem,  kudá?

Rakousko, itálie a zpět, jen tak prodlouženej vejkend v sedle. Bez batoha.bigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
K.a.s.y.m. (Člen)
19.01.2012 17:27:15
Offline

Re: Most duben

XJelen psal:
zzzmrzlinar psal:

Jelen - mno to že bych moh do jedný kategorie s vostatníma strýcama mě tůůze láká taky. Druhý kola jakože na mokré gumy? Poraď kde kůpit díly na přestavění (ty klemy, delší hadice a tak

PFr - jasná věc, jedem,  kudá?

druhá sada no mokro, přesně tak. Hele elgentní řešení je celej Gabelbrücke už s držákem řídítek třeba vod LSL, nebo ABM atd, ale to je ranec, jednodušší je něco takovýho http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/465425/c … ersal.html já je mám dělaný, stačí šikovnej frézař a je to za chvilku, díry v brejlích má erjednaerennulajednaažtři už z výrobygood mrskneš tam nějaký fatbary a plyn vystačí, brzdovky pancíře, akorát se spojkou je trochen trabl, ale kucí tady onehdá řešili nějakýho týpka co dělá lanka na míru (tuším Divišov)good

úprava lanek na míru http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=12677


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
20.01.2012 01:48:10
Offline

Re: Most duben

kurde já toho stréta fakt snad udělám.

PF v únoru budu v LBC tak to proberem někde na škopku

XJelen (Člen)
02.04.2012 15:21:39
Offline

Re: Most duben

zzzmrzlinar psal:

kurde já toho stréta fakt snad udělám.

PF v únoru budu v LBC tak to proberem někde na škopku

Tak jak? Já poskládal, aj to chytlo, aj to bježí, nikde z teho nic nebleje a nic z toho neupadlo good eště akorát čekám na masku, ale kolem chalupy už jsem jí projel.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/112_2012-04-01-015.jpg


takže tě čekám v dubnu v Mostě good


Strýcfajtr !!!
zzzmrzlinar (Člen)
02.04.2012 15:50:37
Offline

Re: Most duben

XJelen psal:
zzzmrzlinar psal:

kurde já toho stréta fakt snad udělám.

PF v únoru budu v LBC tak to proberem někde na škopku

Tak jak? Já poskládal, aj to chytlo, aj to bježí, nikde z teho nic nebleje a nic z toho neupadlo good eště akorát čekám na masku, ale kolem chalupy už jsem jí projel.
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 01-015.jpg
takže tě čekám v dubnu v Mostě good

kurňa slušnej štýlek goodgoodgood

já idiot to pojak nakonec ouplně jináč, tento tejden dokončí lakoš Yamahu v barvách Yamaha 50th Anniversary (Ben Spies replika), bo se mi ty barvy prostě kurefsky líběj.
Myslím, že to bude vypadat parádně, akorát na vokruh je to holt hovadina dyzajnově to ladi,  ale co, jebat na to.

Ty Vicmy se mi tam nevlezly, tak tam mám ty zvýšený objímkový.

ke konci tejdne sem hodím fotky

Kim (Člen)
02.04.2012 17:01:20
Offline

Re: Most duben

XJelen psal:
zzzmrzlinar psal:

kurde já toho stréta fakt snad udělám.

PF v únoru budu v LBC tak to proberem někde na škopku

Tak jak? Já poskládal, aj to chytlo, aj to bježí, nikde z teho nic nebleje a nic z toho neupadlo good eště akorát čekám na masku, ale kolem chalupy už jsem jí projel.
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 01-015.jpg
takže tě čekám v dubnu v Mostě good

to se maj když jim to bježí a je to cajkgood...já jsem napnutej jak kšandy,uvidíme až to dojde domů a namontuju,snad taky cajkbigsmilegoodkuwa fixbigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
ABik (Člen)
02.04.2012 17:17:43
Offline

Re: Most duben

Kim psal:
XJelen psal:
zzzmrzlinar psal:

kurde já toho stréta fakt snad udělám.

PF v únoru budu v LBC tak to proberem někde na škopku

Tak jak? Já poskládal, aj to chytlo, aj to bježí, nikde z teho nic nebleje a nic z toho neupadlo good eště akorát čekám na masku, ale kolem chalupy už jsem jí projel.
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 01-015.jpg
takže tě čekám v dubnu v Mostě good

to se maj když jim to bježí a je to cajkgood...já jsem napnutej jak kšandy,uvidíme až to dojde domů a namontuju,snad taky cajkbigsmilegoodkuwa fixbigsmile

Všichni mě s těma kecama serte fuck všem vám to funguje nebo je to v servisu a já ani nevím, kde mám motorku ass bo do garáže po takové době ani netrefím.

bigsmilebigsmilebigsmile

Ale koupil jsem vozík na moto, ten jistojistě funguje bigsmilegood

Kim (Člen)
02.04.2012 17:29:23
Offline

Re: Most duben

ABik psal:
Kim psal:
XJelen psal:


Tak jak? Já poskládal, aj to chytlo, aj to bježí, nikde z teho nic nebleje a nic z toho neupadlo good eště akorát čekám na masku, ale kolem chalupy už jsem jí projel.
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 01-015.jpg
takže tě čekám v dubnu v Mostě good

to se maj když jim to bježí a je to cajkgood...já jsem napnutej jak kšandy,uvidíme až to dojde domů a namontuju,snad taky cajkbigsmilegoodkuwa fixbigsmile

Všichni mě s těma kecama serte fuck všem vám to funguje nebo je to v servisu a já ani nevím, kde mám motorku ass bo do garáže po takové době ani netrefím.

bigsmilebigsmilebigsmile

Ale koupil jsem vozík na moto, ten jistojistě funguje bigsmilegood

...a nový boty k tomu,vybavenej seš a teď jenom najít tu garážgoodbigsmile...Brno v květnu pojedeš néé?


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
XJelen (Člen)
02.04.2012 17:47:38
Offline

Re: Most duben

ABik psal:

Ale koupil jsem vozík na moto, ten jistojistě funguje bigsmilegood

Já nyčku budu vozit motyku v pussy a vejde se tam eště Zvířeho tuňák good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/112_2012-04-01-014.jpg

Strýcfajtr !!!
ABik (Člen)
02.04.2012 18:03:09
Offline

Re: Most duben

Kim psal:
ABik psal:
Kim psal:


to se maj když jim to bježí a je to cajkgood...já jsem napnutej jak kšandy,uvidíme až to dojde domů a namontuju,snad taky cajkbigsmilegoodkuwa fixbigsmile

Všichni mě s těma kecama serte fuck všem vám to funguje nebo je to v servisu a já ani nevím, kde mám motorku ass bo do garáže po takové době ani netrefím.

bigsmilebigsmilebigsmile

Ale koupil jsem vozík na moto, ten jistojistě funguje bigsmilegood

...a nový boty k tomu,vybavenej seš a teď jenom najít tu garážgoodbigsmile...Brno v květnu pojedeš néé?

Jste mě nasrali cool jdu objednat výfuk a přepáčko, zítra zajedu s vozíkem na evidenčku, přihlásím a najdu tu garáž good

A Brno plánuju good

XJelen (Člen)
02.04.2012 21:04:25
Offline

Re: Most duben

no sláva! good


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
03.04.2012 08:38:25
Offline

Re: Most duben

Jelene ka si dal ten stetko lak..takhle to vypada nejak divnesmile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
03.04.2012 09:06:48
Offline

Re: Most duben

K.a.s.y.m. psal:

Jelene ka si dal ten stetko lak..takhle to vypada nejak divnesmile1smile1

vole chudák Danek z toho má ještě teď pupínky bigsmile dyť taky na masku ještě furt čekám bigsmile
tohle sem nemoh poslat osimu, by mu jeblo redfacebigsmile ono mu stejně jebne až to uvidí z blízka bigsmilegood


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
03.04.2012 10:02:00
Offline

Re: Most duben

XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:

Jelene ka si dal ten stetko lak..takhle to vypada nejak divnesmile1smile1

vole chudák Danek z toho má ještě teď pupínky bigsmile dyť taky na masku ještě furt čekám bigsmile
tohle sem nemoh poslat osimu, by mu jeblo redfacebigsmile ono mu stejně jebne až to uvidí z blízka bigsmilegood

dyť to je fuk,stejně s tim zas flákneš do kačerabigsmile
ale letos jsi dobrej,nemrdnul si s tím už při výjezdu z garáže..good
ty čekáš na tu kapotu.co??bigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
03.04.2012 10:40:12
Offline

Re: Most duben

karlos100 psal:
XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:

Jelene ka si dal ten stetko lak..takhle to vypada nejak divnesmile1smile1

vole chudák Danek z toho má ještě teď pupínky bigsmile dyť taky na masku ještě furt čekám bigsmile
tohle sem nemoh poslat osimu, by mu jeblo redfacebigsmile ono mu stejně jebne až to uvidí z blízka bigsmilegood

dyť to je fuk,stejně s tim zas flákneš do kačerabigsmile
ale letos jsi dobrej,nemrdnul si s tím už při výjezdu z garáže..good
ty čekáš na tu kapotu.co??bigsmilebigsmilebigsmile

pšššt! bigsmile


Strýcfajtr !!!
Kim (Člen)
03.04.2012 16:12:23
Offline

Re: Most duben

XJelen psal:
ABik psal:

Ale koupil jsem vozík na moto, ten jistojistě funguje bigsmilegood

Já nyčku budu vozit motyku v pussy a vejde se tam eště Zvířeho tuňák good
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 01-014.jpg

goodsmile1
stejně si časem pořídíš vozejkbigsmile,páč herberků k motorce(kám) není nikdy dostgoodbigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Kim (Člen)
03.04.2012 16:17:40
Offline

Re: Most duben

karlos100 psal:
XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:

Jelene ka si dal ten stetko lak..takhle to vypada nejak divnesmile1smile1

vole chudák Danek z toho má ještě teď pupínky bigsmile dyť taky na masku ještě furt čekám bigsmile
tohle sem nemoh poslat osimu, by mu jeblo redfacebigsmile ono mu stejně jebne až to uvidí z blízka bigsmilegood

dyť to je fuk,stejně s tim zas flákneš do kačerabigsmile
ale letos jsi dobrej,nemrdnul si s tím už při výjezdu z garáže..good
ty čekáš na tu kapotu.co??bigsmilebigsmilebigsmile

nesměj se jakpussyabigsmile...s tebou je to ako,letos nic?


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
karlos100 (Člen)
04.04.2012 07:51:30
Offline

Re: Most duben

Kim psal:
karlos100 psal:
XJelen psal:


vole chudák Danek z toho má ještě teď pupínky bigsmile dyť taky na masku ještě furt čekám bigsmile
tohle sem nemoh poslat osimu, by mu jeblo redfacebigsmile ono mu stejně jebne až to uvidí z blízka bigsmilegood

dyť to je fuk,stejně s tim zas flákneš do kačerabigsmile
ale letos jsi dobrej,nemrdnul si s tím už při výjezdu z garáže..good
ty čekáš na tu kapotu.co??bigsmilebigsmilebigsmile

nesměj se jakpussyabigsmile...s tebou je to ako,letos nic?

musím se smát,mám furt v živý paměti,jak vyskákal z garáže v pantoflíchbigsmile
určitě letos nějaký jízdy dám,ale na všechny termíny holt nejsou love...


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
04.04.2012 08:16:04
Offline

Re: Most duben

karlos100 psal:
Kim psal:
karlos100 psal:


dyť to je fuk,stejně s tim zas flákneš do kačerabigsmile
ale letos jsi dobrej,nemrdnul si s tím už při výjezdu z garáže..good
ty čekáš na tu kapotu.co??bigsmilebigsmilebigsmile

nesměj se jakpussyabigsmile...s tebou je to ako,letos nic?

musím se smát,mám furt v živý paměti,jak vyskákal z garáže v pantoflíchbigsmile
určitě letos nějaký jízdy dám,ale na všechny termíny holt nejsou love...

ujišťuju tě, že letos jsem natlakoval brzdy hned po montáži a před vytlačením z garáže jsem to ještě třikrát kontroloval bigsmile


Strýcfajtr !!!
Kim (Člen)
04.04.2012 18:39:00
Offline

Re: Most duben

UFFFF.....cajkgoodgoodgoodgood....Filousu ještě jednou dík za urgentní dodávkugoodwine
Inkviz vogo Tobě taky a nevíš náhodou jsetli jsou rozteče děr stejný i na tom starym držáku?Chci si udělat takovej bazmek místo stupačky,že bych je jenom přehazovalgood
RACETRACK,RACETRACKgood....pičo jedééémbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile(mišuge meinl)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/66_04042012499.jpg

...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
XJelen (Člen)
04.04.2012 20:10:45
Offline

Re: Most duben

dětku mám tomu rozumět tak, že chladič dorazil a problémy odezněly? good


Strýcfajtr !!!
Stiegl (Člen)
04.04.2012 22:36:02
Offline

Re: Most duben

Přijedu tam na čumendo... Tenhle Most eště nepojedu, ale příští už bych rádgood těším se na vás a Kime držím palce, snad už je to v cajku a nebude to dál zlobit....cool

Filous (Člen)
05.04.2012 08:43:42
Offline

Re: Most duben

Kim psal:

UFFFF.....cajkgoodgoodgoodgood....Filousu ještě jednou dík za urgentní dodávkugoodwine
Inkviz vogo Tobě taky a nevíš náhodou jsetli jsou rozteče děr stejný i na tom starym držáku?Chci si udělat takovej bazmek místo stupačky,že bych je jenom přehazovalgood
RACETRACK,RACETRACKgood....pičo jedééémbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile(mišuge meinl)
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 012499.jpg

...good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
05.04.2012 08:44:42
Offline

Re: Most duben

XJelen psal:

dětku mám tomu rozumět tak, že chladič dorazil a problémy odezněly? good

...jo...měl zvalchovaný hrdlo a tudíš netěsnilo víčko a tudíš po vohřátí, dyš se vokruch tlakuje, tag se to pochcávalo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
05.04.2012 08:47:59
Offline

Re: Most duben

Filous psal:
XJelen psal:

dětku mám tomu rozumět tak, že chladič dorazil a problémy odezněly? good

...jo...měl zvalchovaný hrdlo a tudíš netěsnilo víčko a tudíš po vohřátí, dyš se vokruch tlakuje, tag se to pochcávalo...

něco naznačoval ve founu, akorát když mi říkal tu mrdu za chladič, tak bych radši prubnul německej ebay redface
v každym připadku aleluja good


Strýcfajtr !!!
Kim (Člen)
05.04.2012 17:48:16
Offline

Re: Most duben

Filous psal:
XJelen psal:

dětku mám tomu rozumět tak, že chladič dorazil a problémy odezněly? good

...jo...měl zvalchovaný hrdlo a tudíš netěsnilo víčko a tudíš po vohřátí, dyš se vokruch tlakuje, tag se to pochcávalo...

přesně jak píšeš,ještě bych to doplnil o jeden poznatek....když se kapalina ohřála přibližně na sto stupňů a začla přetejkat do expanzky,tak se v expanzce začly dělat vzduchový bubliny...nejdřív jsem si myslel a tyhle příznaky naznačovaly i k tomu že je v řiti těsnění pod hlavou...no a vršek hrdla je malinko do vrtule,jak začala kapalina přetejkat a tlakem se nadzvedlo celý víčko,tak to přisávalo luft zvenčí...proto ty bubliny...

a celý to vzniklo tím,že jsem chtěl vyzkoušet jestli je funkční ventilátor a při jaký teplotě sepne...přitom byl chladič opravovanej u jednoho místního "odborníka"(znáš ho,jezdí na okruhy),kterej mi tvrdil že je všechno ok a funguje jak máfuck..kéž by mu mráz natrh prdelbigsmile

jo a s motorkou jsem u něj byl,než jsem objednával u tebe a jak to "opravil" sem radši ani psát nebudusickbad


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Kim (Člen)
05.04.2012 17:52:50
Offline

Re: Most duben

XJelen psal:
Filous psal:
XJelen psal:

dětku mám tomu rozumět tak, že chladič dorazil a problémy odezněly? good

...jo...měl zvalchovaný hrdlo a tudíš netěsnilo víčko a tudíš po vohřátí, dyš se vokruch tlakuje, tag se to pochcávalo...

něco naznačoval ve founu, akorát když mi říkal tu mrdu za chladič, tak bych radši prubnul německej ebay redface
v každym připadku aleluja good

neni fafbigsmile,vsadil jsem na jistotugood,přece nebudu dávat takovej fešandě něco použitýhobigsmilebigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Kim (Člen)
05.04.2012 17:57:34
Offline

Re: Most duben

Stiegl psal:

Přijedu tam na čumendo... Tenhle Most eště nepojedu, ale příští už bych rádgood těším se na vás a Kime držím palce, snad už je to v cajku a nebude to dál zlobit....cool

jasně,přijeďgood...rád uvidím bejvalkusmile1


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
XJelen (Člen)
05.04.2012 18:00:19
Offline

Re: Most duben

Kim psal:
XJelen psal:
Filous psal:


...jo...měl zvalchovaný hrdlo a tudíš netěsnilo víčko a tudíš po vohřátí, dyš se vokruch tlakuje, tag se to pochcávalo...

něco naznačoval ve founu, akorát když mi říkal tu mrdu za chladič, tak bych radši prubnul německej ebay redface
v každym připadku aleluja good

neni fafbigsmile,vsadil jsem na jistotugood,přece nebudu dávat takovej fešandě něco použitýhobigsmilebigsmile

tak to potom jó bigsmilegood


Strýcfajtr !!!
zzzmrzlinar (Člen)
05.04.2012 23:02:47
Offline

Re: Most duben

malá ukázka mých válečných barev

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1161_dscf1933.jpg
zzzmrzlinar (Člen)
05.04.2012 23:07:02
Offline
zzzmrzlinar (Člen)
05.04.2012 23:16:10
Offline

Re: Most duben

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1161_dscf1943.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1161_dscf1958.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1161_dscf1946.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1161_dscf1937.jpg
zzzmrzlinar (Člen)
05.04.2012 23:22:37
Offline

Re: Most duben

ještě dodělat loga, detaily a bude

tohle to má připomínat

http://www.motogp.com/en/videos/2011/Ya … ion+livery

XJelen (Člen)
06.04.2012 08:10:58
Offline

Re: Most duben

hmmm, tak to bude velká škoda zahodit redface
móóóc pěkný good


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
06.04.2012 10:27:59
Offline

Re: Most duben

...kurva Ajskrímmane, to bude do vobyváku a né na dromsurprised ...vy to šlechtíte jakoby ste s tyme nechtěli mlátit vo zemsurprised ...takle budete hrozně pomalýbigsmile ...ale je to heskýgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
06.04.2012 11:22:31
Offline

Re: Most duben

to maj recht, na vokruh je to škoda a rovnou se přehlásím vo dvě grupy dolu (a tam mě sestřelí nějaký vylítlo co si bude myslet že první den na vokruhu z něj bude Stounr)

Je to tak zralý na to vobjednat 4 kámoše abysme to po točitejch do 3 patra zvládli a postavit jí vedle televize.

hlemejzd999 (Člen)
06.04.2012 11:46:06
Offline

Re: Most duben

zzzmrzlinar psal:

a tam mě sestřelí nějaký vylítlo co si bude myslet že první den na vokruhu z něj bude Stounr

tak to bysme se mohli potkat ,ne ? bigsmilebigsmilebigsmile
ne kecám...já na vokruh nechci bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
PFremer (Člen)
06.04.2012 12:06:30
Offline

Re: Most duben

zzzmrzlinar psal:

to maj recht, na vokruh je to škoda a rovnou se přehlásím vo dvě grupy dolu (a tam mě sestřelí nějaký vylítlo co si bude myslet že první den na vokruhu z něj bude Stounr)

Je to tak zralý na to vobjednat 4 kámoše abysme to po točitejch do 3 patra zvládli a postavit jí vedle televize.

Tys jí teda vyšlechtil goodgood.
Fakt pěknácool


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
zzzmrzlinar (Člen)
06.04.2012 22:18:56
Offline

Re: Most duben

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1161_dscf1970.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1161_dscf1978.jpg



Tak takhle to pokračuje a vypadá to čím dál tím líp,

P.S. nevíte někdo vo levný votříškaný vokruhofce? idontknow

Petr J. (Člen)
06.04.2012 22:48:01
Offline

Re: Most duben

Máš to sakra pěkný....pro Yamahu já mám prostě slabost....redfacebigsmile

XJelen (Člen)
07.04.2012 08:43:03
Offline

Re: Most duben

kurfa zmrzej good to je teda opravdu showbike good


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
07.04.2012 12:08:53
Offline

Re: Most duben

zzzmrzlinar psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … cf1970.jpg

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … cf1978.jpg

Tak takhle to pokračuje a vypadá to čím dál tím líp,

P.S. nevíte někdo vo levný votříškaný vokruhofce? idontknow

...goodgoodgood...idyš je to pijánobigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Humlak (Člen)
07.04.2012 21:27:12
Offline

Re: Most duben

Tak už mám taky do Mostu připraveno smile1 už jen to počasí aby dopadlo.

Editoval osiris (08.04.2012 11:22:23)

XJelen (Člen)
08.04.2012 09:11:16
Offline

Re: Most duben

Humlak psal:

Tak už mám taky do Mostu připraveno smile1 už jen to počasí aby dopadlo.

http://suzuki.humlak.cz/Brutale/2012-04-07-107.jpg

Humláku dyš já už si nepamatuju heslo smile2


Strýcfajtr !!!
Humlak (Člen)
08.04.2012 10:04:25
Offline

Re: Most duben

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/52_2012-04-07-107.jpg
XJelen (Člen)
08.04.2012 10:14:26
Offline

Re: Most duben

kurva to bude ve strýtech veselo! good


Strýcfajtr !!!
čočkin (Člen)
09.04.2012 15:08:33
Offline

Re: Most duben

ta Y maha je nádherná good


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Filous (Člen)
09.04.2012 19:13:34
Offline

Re: Most duben

...taky sem připravenej, koupil sem nový spacákygoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Stiegl (Člen)
09.04.2012 23:48:15
Offline

Re: Most duben

Akorat jsem dneska koukal na dlouhou předpověď a nic moc...idontknow Tak snad se to ještě zlepší

XJelen (Člen)
10.04.2012 09:03:29
Offline

Re: Most duben

No zatim to vypadá, že mokrý sebou, ale ještě se to může hnout.
Včera na mě skočil moribundus, tak doufám, že ho do neděle nějak zpacifikuju fuck


Strýcfajtr !!!
faitík (Člen)
10.04.2012 20:44:55
Offline

Re: Most duben

XJelen psal:

No zatim to vypadá, že mokrý sebou, ale ještě se to může hnout.
Včera na mě skočil moribundus, tak doufám, že ho do neděle nějak zpacifikuju fuck

zkus tůto - http://www.lekarna-doma.cz/multi-imun-a … avych-tbl/ po dvou tabletách znatelný zlepšenígood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
hlemejzd999 (Člen)
10.04.2012 22:43:31
Offline

Re: Most duben

faitík psal:
XJelen psal:

No zatim to vypadá, že mokrý sebou, ale ještě se to může hnout.
Včera na mě skočil moribundus, tak doufám, že ho do neděle nějak zpacifikuju fuck

zkus tůto - http://www.lekarna-doma.cz/multi-imun-a … avych-tbl/ po dvou tabletách znatelný zlepšenígood

tydlety  bifidus esencis  nemám rád ...spousta odbornejch názvů a hovno...samej betaglukan,kolostrum a biodefence....idontknow
a účinek ?- jedna bába povídala...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Luk (Člen)
11.04.2012 08:29:04
Offline

Re: Most duben

věř a víra tvá tě uzdraví...evilsmile1


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
XJelen (Člen)
11.04.2012 08:45:47
Offline

Re: Most duben

faitík psal:
XJelen psal:

No zatim to vypadá, že mokrý sebou, ale ještě se to může hnout.
Včera na mě skočil moribundus, tak doufám, že ho do neděle nějak zpacifikuju fuck

zkus tůto - http://www.lekarna-doma.cz/multi-imun-a … avych-tbl/ po dvou tabletách znatelný zlepšenígood

tonoucí se stébla chytá redface jdu to koupit good když to nezafunguje přihlaš se o lepáka sokolíku bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
zzzmrzlinar (Člen)
11.04.2012 09:29:42
Offline

Re: Most duben

hele, nevíte, jestli bude teď v Mostě Halbich, nebo jinej podvozkář? já mám zadní tlumič po repasu a bez nastavení vod odborníka bych se asi fakt proletěl.

XJelen (Člen)
11.04.2012 09:48:00
Offline

Re: Most duben

zzzmrzlinar psal:

hele, nevíte, jestli bude teď v Mostě Halbich, nebo jinej podvozkář? já mám zadní tlumič po repasu a bez nastavení vod odborníka bych se asi fakt proletěl.

hele zmrzlej, já třeba z Halbicha neměl dobrej pocit, chápu, že se mu nechtělo zabejvat se starou vránou... půl roku starej olej vpředku byl "po smrti" a bez repase s tim "nešlo" nic dělat takže tam natlačil všechno do plnejch a já nepoznal nic bad
Mě hodně pomohlo tohle vlákno http://www.motorkari.cz/forum-detail/?f … &pgr=6 konkrétně na straně šest, zhruba asi šestej příspěvěk od shora je přímo na mojí vránu a čuměl jsem jak tele, hned v první jízdě jsem myslel, že mám jinou mašinu. Ber to jako základní setap a můžeš od toho laborovat. good


Strýcfajtr !!!
XJelen (Člen)
11.04.2012 09:53:00
Offline

Re: Most duben

Luk psal:

věř a víra tvá tě uzdraví...evilsmile1

hele si dělej prdel, dneska mi to přišlo mejlem, má to třista stran v pdf, mám ti to přeposlatbigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
zzzmrzlinar (Člen)
11.04.2012 10:03:37
Offline

Re: Most duben

XJelen psal:
zzzmrzlinar psal:

hele, nevíte, jestli bude teď v Mostě Halbich, nebo jinej podvozkář? já mám zadní tlumič po repasu a bez nastavení vod odborníka bych se asi fakt proletěl.

hele zmrzlej, já třeba z Halbicha neměl dobrej pocit, chápu, že se mu nechtělo zabejvat se starou vránou... půl roku starej olej vpředku byl "po smrti" a bez repase s tim "nešlo" nic dělat takže tam natlačil všechno do plnejch a já nepoznal nic bad
Mě hodně pomohlo tohle vlákno http://www.motorkari.cz/forum-detail/?f … &pgr=6 konkrétně na straně šest, zhruba asi šestej příspěvěk od shora je přímo na mojí vránu a čuměl jsem jak tele, hned v první jízdě jsem myslel, že mám jinou mašinu. Ber to jako základní setap a můžeš od toho laborovat. good

dík za tip, zkusit to můžu, ale nevím nevím, předpětí 7 čárek viditelnejch mi připadá hrozně měký. (teď mi čumí 1-2 a nějak extra tvrdý to není)

Jinak mě Halbich pomoh, asi jsem ho zastihnul v lepší náladě. Říkal mi naopak, že tahle R1 je vůbec nejlepší na naučení se na okruhu, řek jenom že olej je tak na hraně a ať ho po sezóně vyměním. Pošteloval a měl jsem na rok a půl víceméně pokoj. Akorát vloni v půlce sezóny mi to začlo haprovat, tak jsem nechal zrepasovat centrál, ale vod tý doby jsem na tom nejel. V neděli se na vás asi přijedu spiš jenom kouknout.

XJelen (Člen)
11.04.2012 10:15:38
Offline

Re: Most duben

zzzmrzlinar psal:
XJelen psal:
zzzmrzlinar psal:

hele, nevíte, jestli bude teď v Mostě Halbich, nebo jinej podvozkář? já mám zadní tlumič po repasu a bez nastavení vod odborníka bych se asi fakt proletěl.

hele zmrzlej, já třeba z Halbicha neměl dobrej pocit, chápu, že se mu nechtělo zabejvat se starou vránou... půl roku starej olej vpředku byl "po smrti" a bez repase s tim "nešlo" nic dělat takže tam natlačil všechno do plnejch a já nepoznal nic bad
Mě hodně pomohlo tohle vlákno http://www.motorkari.cz/forum-detail/?f … &pgr=6 konkrétně na straně šest, zhruba asi šestej příspěvěk od shora je přímo na mojí vránu a čuměl jsem jak tele, hned v první jízdě jsem myslel, že mám jinou mašinu. Ber to jako základní setap a můžeš od toho laborovat. good

dík za tip, zkusit to můžu, ale nevím nevím, předpětí 7 čárek viditelnejch mi připadá hrozně měký. (teď mi čumí 1-2 a nějak extra tvrdý to není)

Jinak mě Halbich pomoh, asi jsem ho zastihnul v lepší náladě. Říkal mi naopak, že tahle R1 je vůbec nejlepší na naučení se na okruhu, řek jenom že olej je tak na hraně a ať ho po sezóně vyměním. Pošteloval a měl jsem na rok a půl víceméně pokoj. Akorát vloni v půlce sezóny mi to začlo haprovat, tak jsem nechal zrepasovat centrál, ale vod tý doby jsem na tom nejel. V neděli se na vás asi přijedu spiš jenom kouknout.

hele taky jsem si myslel, že je to měkký, ale kroužek jsem měl cca. 2,5cm od konce, což bylo ok, ale jezdim jak mrdal. Na 1,5cm jsem ho dostal až v posledním endurancu v Mostě, takže si myslím, že na silnici by to mělo bejt ok, olej samože 5W.


Strýcfajtr !!!
zzzmrzlinar (Člen)
11.04.2012 10:29:51
Offline

Re: Most duben

mrdal, mrdal, hovno mrdal, za kolix dal už nejlíp Most? já jsem druhou půlku sezóny vloni úplně vypustil, takže 1:58 zůstává mojím maximem, ale tipuju, že vzhledem k tomu, že moje poslední ježdění bylo to brno kde jsem se proletěl, tak budu posranej a budu rád za 2:10.

Měl jsem právě tři nastavení, vod Halbicha na suchej vokruh,  vod Halbicha na mokrej vokruh (v podstatě jen povolený přední pružiny vo 2-3 otáčky a pak základní setup z Yamažího manuálu, ten byl dobrej na normální silnici, jenže teď po těch repasích z toho nebude platit nic.

Navíc kurva furt nevím, jestli bude do víkendu Rjednice dodělaná.

ABik (Člen)
11.04.2012 10:56:16
Offline

Re: Most duben

Doufám, že si berete ušanky a hrablo na sníh idontknow Ale držím vám palce a Xichtovi účinný modlitební koberec good

Já jsem letos v ass Vidím to na dvakrát Brno, jednou Most a doufám Slovač idontknow

Ale střílet chodím každou středu bigsmilegood

Filous (Člen)
11.04.2012 11:15:49
Offline

Re: Most duben

...tady svítí puchejř, Xicht uš asi voprášil koberečeksurprised ...hlavně esi ho nevytách zbytečně brzoidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
11.04.2012 11:39:33
Offline

Re: Most duben

zmrzlej - o fous rychlejší mrdal jak já bigsmile 1:58:vysokejch

Filous - Xicht povídal, že to má zmáknutý, ale mokrý beru sebou, je to starej lhář goodbigsmile

Abé - takže 4.5. v pátek nashledanou good


Strýcfajtr !!!
zzzmrzlinar (Člen)
11.04.2012 13:15:40
Offline

Re: Most duben

Jelen - to se woe podceňuješ, jestli jsem koukal správně na rozdělení do skpin tak ti stačí stáhnout tři fteřinky a budeš v grupě s názvem velmi (kurevsky) rychlá, takže žádnej mrdal, ale středně rychlý pán středního věku smile1

ABik (Člen)
11.04.2012 13:59:53
Offline

Re: Most duben

XJelen psal:

zmrzlej - o fous rychlejší mrdal jak já bigsmile 1:58:vysokejch

Filous - Xicht povídal, že to má zmáknutý, ale mokrý beru sebou, je to starej lhář goodbigsmile

Abé - takže 4.5. v pátek nashledanou good

Píšu si do kalendáře že teda v pátek good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr