Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Když doktoři...

Ondráš (Člen)
01.03.2011 16:16:55
Offline

Když doktoři...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
fidoB6 (Člen)
01.03.2011 16:34:43
Offline

Re: Když doktoři...

Nečet sem to celý,ale prvních pár vět mi nasralo! Lidi řikaj,jak doktoři z pacientů dělaj rukojmí,ale hovho!fuck Jediní rukojmí v tomto státě sou doktoři,nesmí nic, protestovat,stávkovat, jen od nevidim do nevidim stát na operačnim sále a makat....Nástupní plat ve státních nemocnicích je 12 tisíc čistýhofuck
Kdo jinej má takovej plat? Ani pokladní v tescu,která bez pokladny by neuměla sečíst ani 2+5!
Pro představu celkem kvalitní čtení jak se věci mají:
http://okamura.blog.idnes.cz/c/176774/D … later.html


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Banditatom (Člen)
01.03.2011 16:44:19
Offline

Re: Když doktoři...

fidoB6 psal:

Nečet sem to celý,ale prvních pár vět mi nasralo! Lidi řikaj,jak doktoři z pacientů dělaj rukojmí,ale hovho!fuck Jediní rukojmí v tomto státě sou doktoři,nesmí nic, protestovat,stávkovat, jen od nevidim do nevidim stát na operačnim sále a makat....Nástupní plat ve státních nemocnicích je 12 tisíc čistýhofuck
Kdo jinej má takovej plat? Ani pokladní v tescu,která bez pokladny by neuměla sečíst ani 2+5!
Pro představu celkem kvalitní čtení jak se věci mají:
http://okamura.blog.idnes.cz/c/176774/D … later.html

...to s tebou nemůžu souhlasit s těma platamaheadshake a o českých doktorech se radějc bavit nebudu...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
01.03.2011 16:56:01
Offline

Re: Když doktoři...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
01.03.2011 16:59:37
Offline

Re: Když doktoři...

Ondráš psal:

http://www.novinky.cz/krimi/226544-soud-nad-policisty-rozsudek-nevynesl-nefungoval-pocitac.html?ref=boxE

smokinsmile1

se přiznej kolik ti za to dalibigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Hanz (Člen)
01.03.2011 17:00:58
Offline

Re: Když doktoři...

...tak jestli maj v tescu u pokladny nástupní plat 12tis čistého, tak by u nás dělali všeci v tescu, bo každej je rád za 10-12tis hrubýho, a dělal bych tam taky, mám to za barákem....bigsmile


WD club member...
zzzmrzlinar (Člen)
01.03.2011 17:02:59
Offline

Re: Když doktoři...

taky to nebudu číst celý ale...

to jsou nebetyčný kecy s těma platama doktorů!!!!!!!! nevím sice kolik maj jako nástupák když eště nemaj tu atestaci nebo co to je,

ALE ZA TY PRACHY CO TVRDĚJ ŽÁDNEJ DOKTOR NEDĚLÁ!!!

mám kámoša v Ústecký nemocnici, říkal dělám sice přesčasy ale mám za ně šede, kdybych je nedělal mám řekněme 40-45. Víceméně to odpovídá statistikám.

Navíc znám spoustu nezaměstnanejch i pracovitejch lidí, neznám jedinýho nezaměstnanýho doktora. Znám spoustu lidí klidně i vysokoškoláků co choděj pěšky, nebo starou stodvácou, ale neznám ani jedinýho takovýho doktora. V lepších čtvrtích u nás patří polovina vil doktorům.

Já jim to nezávidím, ale vydupat si přidání 10 litrů kdy všemi vostatním, daleko hůř placenejm, se v tý samý době prachy sebraly, to mě ale neskutečně sere.

a nejhorší je, že součástí dohody je to, že do pár let maj dostávat 3 a 4 násobek průměrného platu tak jako v Emerice. Nevím co by každej posranej obvoďák měl brát takovýdle prachy. Půlka doktorů v nemocnicích jsou arogantní lemplové.

A za jejich heslo "náš exodus, váš exitus" (neboli náš odchod, vaše smrt)  jim přeju ať sami zhebnou, zmrdi

Zdenda (Člen)
01.03.2011 17:08:20
Offline

Re: Když doktoři...

12 čistýho v Tescu, to ses posral ne? Tady v Kauflandu maj ani ne deset, pracovní doba 12h, nemůžou se jít ani pomalu vychcat. A doktoři? Smekám před těma, který zasloužej uznání, taky ve většině případů právě tihle doktoři křičeli nejmíň. Platim si pojištění, sociálku, platim slušný daně, léčim se sám a k doktorovi jdu enem když fakt chcípám. A to mi bohatě stačí na to, abych byl pak nasranej ještě víc a šel z Nemocnice s myšlenkama, že fakt radši chcípnu, než bych se zase doprošoval. A že si debílci, co vyhrožovali a dali výpověď stěžujou dál, že je teď nechtějí vzít zpět, a co jako? Ať tohle zkusí v soukromém sektoru a nevydělá si ani na slanou vodu. KDyž jsou tak chytrý, tak ať jdou, unie je velká.... Mám hrozně rád takovýhle vyhrožovánífuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Banditatom (Člen)
01.03.2011 17:20:37
Offline

Re: Když doktoři...

To zdenek: v soukromím by se s nima nikdo ani nebavilsmokin chceš jít? tak běž...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zdenek 1 (Člen)
01.03.2011 17:41:57
Offline

Re: Když doktoři...

Tak já k tomu taky něco řeknu!  Kdo je nutil aby šli dělat do zdravotnictví??? Drží je tam někdo násilím,když se jim zdá že mají málo tak ať jdou do pussy! Tosamé policajti! Proč by měli dostávat nějaké výslužné s naších peněz? Všechno bych jim pozbíral! Tosamé havíři a renty (nevím přesně odkud ty prachy jdou abych nemlal kokotiny) nechápu že dostávají nějaké peníze zato,že mají zaprášené plíce?! V době kdy já robil za nějaké 3-4 tisíce oni si zarobili 20! Šli tam taky dobrovolně a věděli,že možná někdy budou mít zdravotní problémy! Navíc každý kdo bere renty (mají nějaké zdr.problémy a jsou uznáni nemocní) tak ještě chodí robit,tak jsou nemocní nebo nejsou? atd,atd....A to nemluvím o těch hňupech ve vládě....Zrovna jsem četl o tom Humlovi,jestli mu nechají imunitu nebo ne?! Na co imunitu,proč nezodpovídá každý za svoje činy stejně jako civilista?ale o tom se asi nemá cenu bavit.... Ježiši to je bordel nad bordelemfuck bigsmile asi mi brzi praskne cevka!!!


když to jede,je to OK
mr.BSE (Člen)
01.03.2011 17:42:46
Offline

Re: Když doktoři...

Zdenda psal:

12 čistýho v Tescu, to ses posral ne? Tady v Kauflandu maj ani ne deset, pracovní doba 12h, nemůžou se jít ani pomalu vychcat. A doktoři? Smekám před těma, který zasloužej uznání, taky ve většině případů právě tihle doktoři křičeli nejmíň. Platim si pojištění, sociálku, platim slušný daně, léčim se sám a k doktorovi jdu enem když fakt chcípám. A to mi bohatě stačí na to, abych byl pak nasranej ještě víc a šel z Nemocnice s myšlenkama, že fakt radši chcípnu, než bych se zase doprošoval. A že si debílci, co vyhrožovali a dali výpověď stěžujou dál, že je teď nechtějí vzít zpět, a co jako? Ať tohle zkusí v soukromém sektoru a nevydělá si ani na slanou vodu. KDyž jsou tak chytrý, tak ať jdou, unie je velká.... Mám hrozně rád takovýhle vyhrožovánífuck

neřek bych to líp good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
01.03.2011 17:44:21
Offline

Re: Když doktoři...

Zdenda psal:

........taky ve většině případů právě tihle doktoři křičeli nejmíň.........

...na tom něco bude smile1 ...všichni tři co blíž znám mi na mou otázku víceméně odpověděli, že si nestěžujou bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fidoB6 (Člen)
01.03.2011 17:52:10
Offline

Re: Když doktoři...

Je vidět, že nikdo z vás do toho vůbec nevidí. Každá práce je nějak ohodnocená, každá nějak zodpovědná. To že mají doktoří kolem 60-ti měsíčně (ale podotýkám, že obyčejný chirurg po 2 atestacích a dvaceti letech praxe,pokud neni primář, na tydle peníze zdaleka nedosáhne), je prostě ve státních nemocnicích nesmysl. Může si přividělat slušně, pokud má jednu službu za druhou, tzn. od pondělí do neděle v kuse v práci (jinde to nesmí takhle být, jen doktoři musí).
Todle je jen pozůstatek tý zasraný komančský doby, kdy si každej myslí, že doktoři musí dělat  nejspíš zadarmo (zdraví je přeci k nezaplacení,že???) Každej by chtěl mít desetitisíce měsíčně, ale kdo z vás by si lajznul tu zodpovědnost?Kdo by z vás chtěl 20 let studovat a mít pak hovno?Umřel vám někdo v práci? Víte vůbec někdo jaký to je? Víte hovno a jen to,že doktoři sou nenažraný hovada! Asi je nikdo nepotřebujetefuck
Až budete před operací, budete chtít,aby vás operoval nějakej kovář, zámečník, kominík nebo jakákoli jiná osoba dělnickýho původu?
Každá práce je nějak náročná, někdo vyleze základku, někdo studuje celý život. Někdo zalejvá kytičky, jinej čistí komíny, a zase jinej léčí rakovinu, zlomený nohy,rodí děti....
PS:reakce na obvoďáky je trochu mimo, berou kapitační platby, takže kdo argumentuje tímto, ví o problému opravdu hovno


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
fidoB6 (Člen)
01.03.2011 17:57:25
Offline

Re: Když doktoři...

Jinak samozřejmě každýmu přeju jen to, aby toho bídně zaplacenýho doktora v životě nepotřeboval


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Ondráš (Člen)
01.03.2011 18:01:03
Offline

Re: Když doktoři...

Nic proti doktorům, jejich práce je důležitá a vážím si jí, ale jestli se třeba nebojí, že budou stejně jako většina lidí placeni výkonově a ne paušálně.

http://zpravy.idnes.cz/platove-tabulky- … domaci_jan
help

fidoB6 psal:

Jediní rukojmí v tomto státě sou doktoři,nesmí nic, protestovat,stávkovat, jen od nevidim do nevidim stát na operačnim sále a makat....

Kdes vzal, že nesmí stávkovat?
Listina základnich práv a svobod, článek 27 (4). Cituji: "Právo na stávku je zaručeno za podmínek stanovených zákonem; toto právo nepřísluší soudcům, prokurátorům, příslušníkům ozbrojených sil a příslušníkům bezpečnostních sborů."
Kde tam máš prosímtě doktory?help

Nepředpokládal jsem, to co jsem sem dal vzbudí takovou diskuzi.surprised

2 doktoři: http://www.canadavisa.com/career_zone/c … search.htm
Pokud chcete jít, tak jděte. Pak nám přijďte říct, jak Vás všude čekají s otevřenou náručí.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
fidoB6 (Člen)
01.03.2011 18:03:40
Offline

Re: Když doktoři...

Ondráš: Hippokratova přísaha ti něco řiká?
Nemocnice prostě nejdou zavřít s nápisem "stávka", kdo by pak odnesl to, že před špitálem někdo umře? Vedení by to opravdu nebylo...


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
libac22 (Člen)
01.03.2011 18:06:34
Offline

Re: Když doktoři...

to je furt dokola doktoři s tím vychcali a budou to dělat další viz. hasiči , policajti a ČR bude za chvíli v redface ass


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
fidoB6 (Člen)
01.03.2011 18:07:01
Offline

Re: Když doktoři...

Končim s přispívánim, protože mi to fakt sere. Co sem chtěl,napsal sem, každej ať si udělá obrázek sám. Docela mi mrzí že někdo srovnává povolání lékaře s kdejakým jiným. Nikdo jiný s životy lidí nepracuje v tak úzkym vztahu jak lékaři, to si uvědomte.


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Marián (Člen)
01.03.2011 18:15:32
Offline

Re: Když doktoři...

ty vole co to tady meles za picoviny?
uz dlouho sem nemel potrebu se tady vyblejt, ale to co tady meles ty me uplne desi...
cim je jako doktor vic nez treba ja? ja studoval 22 let, kdyz to vezmu od zakladky, mam 2 vysoky skoly, ucim mlady vysokoskolaky stavet baraky za par susnu,potom makam rukama jak curak, abych si neco lepsiho vydelal soboty nedele, moh bych este kreslit, ale na to uz mi nezbejva tak nejak sila...a povysuju se snad nad nekoho???
praci si musim shanet sam, ucetni musim platit, kdyz neni prace, tak musim mit vydelano dopredu i celou zimu dopredu a nemuzu utracet, pac opravdu nemam kazdej mesic vejplatu na ucte, jako kazdej statni zamestnanec!
takze az me to vsechno nasere, tak pudu pekne do statniho klidne za 20 hrubyho a budu spokojenej a budete me pekne platit ze svejch dani.
Takze at si vsichni statni zamestnanci uvedomej, jak se maj pekne, nic podstatnyho neresej, krome toho, ze musej prijit kazdej den do prace a tam udelat, co se po nich zada, ale to snad my vsichni taky!
A nakejma takovejma pseudovypovedema a vyhrozovanim si doktori moc bodu u lidi nepridali.
Samozrejme, ze dalsi vec je to, ze kdyby se prachy nerozradli, tak je pro vsechny dost.
Jinac sem tim chtel rict, proc by se mel doktor povysovat nad kteroukoliv jinou profesi, dela jen jeden z mnoha druhu prace, ktery sou potrebny, to samy muze rict ucitel v prvni tride, pac ten toho ,,doktora" naucil pismenka a tak by se mohlo pokracovat dal.

Takze az sem budes zas neco blejt, tak si to nejdriv promysli. Dekuju


...sam mezi jebkarema...
Ondráš (Člen)
01.03.2011 18:16:21
Offline

Re: Když doktoři...

fidoB6 psal:

Ondráš: Hippokratova přísaha ti něco řiká?
Nemocnice prostě nejdou zavřít s nápisem "stávka", kdo by pak odnesl to, že před špitálem někdo umře? Vedení by to opravdu nebylo...

Já myslím, že Mengele taky složil Hippokratovu přísahu.
Hippokratova přísaha není nikde uzákoněna (jde o etický kodex nikoliv o ústavní zákon kterým je např. Listina), tudíž ji po Vás nikdo nemůže vymáhat a její nedodržení trestat (mimo vyloučení z lékařské komory). Je to jen Vaše dobrá vůle za kterou Vám budiž dík. Pokud se nepletu, tak byste byli souzeni podle stejného zákona jako jsou souzeni ti co ujedou od nehody a neposkytnou pomoc. Ale tohle by musel říct Jarken.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
fidoB6 (Člen)
01.03.2011 18:28:07
Offline

Re: Když doktoři...

Marián:
Todle je přesně ten post-bolševickej syndrom o kterym sem psal...Všichni sou si rovni, já sem dělník,kdo je víc...
Na nikoho se nepovyšuju, nejsem lékař ve státní nemocnici, jen mám názor, že lékaři sou na tom v ČR zkurveně mizerně. Téměř na celym světě si jich váží, jen tady v tý komančskou mentalitou prolezlý zemi nikdo a nakonec je všichni budou potřebovat.
Právě že to zas tak není,jak píšeš, jít do práce, odmakat si tu svou šestatřicítku a táhnout s klidem dom...
Jestli si nejseš vědom rozdílů !zodpovědnosti! určitých profesí, je mi tě fakt líto


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
libac22 (Člen)
01.03.2011 18:38:19
Offline

Re: Když doktoři...

Marián psal:

ty vole co to tady meles za picoviny?
uz dlouho sem nemel potrebu se tady vyblejt, ale to co tady meles ty me uplne desi...
cim je jako doktor vic nez treba ja? ja studoval 22 let, kdyz to vezmu od zakladky, mam 2 vysoky skoly, ucim mlady vysokoskolaky stavet baraky za par susnu,potom makam rukama jak curak, abych si neco lepsiho vydelal soboty nedele, moh bych este kreslit, ale na to uz mi nezbejva tak nejak sila...a povysuju se snad nad nekoho???
praci si musim shanet sam, ucetni musim platit, kdyz neni prace, tak musim mit vydelano dopredu i celou zimu dopredu a nemuzu utracet, pac opravdu nemam kazdej mesic vejplatu na ucte, jako kazdej statni zamestnanec!
takze az me to vsechno nasere, tak pudu pekne do statniho klidne za 20 hrubyho a budu spokojenej a budete me pekne platit ze svejch dani.
Takze at si vsichni statni zamestnanci uvedomej, jak se maj pekne, nic podstatnyho neresej, krome toho, ze musej prijit kazdej den do prace a tam udelat, co se po nich zada, ale to snad my vsichni taky!
A nakejma takovejma pseudovypovedema a vyhrozovanim si doktori moc bodu u lidi nepridali.
Samozrejme, ze dalsi vec je to, ze kdyby se prachy nerozradli, tak je pro vsechny dost.
Jinac sem tim chtel rict, proc by se mel doktor povysovat nad kteroukoliv jinou profesi, dela jen jeden z mnoha druhu prace, ktery sou potrebny, to samy muze rict ucitel v prvni tride, pac ten toho ,,doktora" naucil pismenka a tak by se mohlo pokracovat dal.

Takze az sem budes zas neco blejt, tak si to nejdriv promysli. Dekuju

přesně souhlas good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Zdenek (Člen)
01.03.2011 18:44:13
Offline

Re: Když doktoři...

To fido,,,mám na to taky svúj nazor, každý máme nějakou profesi, jen tobě bych chtěl říct, nevoháněj se komančema, protože tys je nezažil. Zdenek.idontknow

Marián (Člen)
01.03.2011 18:44:48
Offline

Re: Když doktoři...

nikdo tady nerek o tom, ze si lekaru nevazime.
nemusi ti bejt me lito, ja si se svym ubohym nicneznamenajicim nazorem, protoze nejsem doktor ve statnim popripade soukromym sektoru, nekam zalezu a vyporadam se s tim sam.
a ted vazne, jsi silne ovlivnem nazorem jiste skupiny lidi, ze ktereho nejsi schopem se oprostit a kouknout se na to i z jineho pohledu, takze nema se cenu s tebou o tom zrejme debatovat.
ja jen nastinil otazku, z jakyho titulu si privlstnujes titul nejdulezitejsi profese na svete?
a ty tady zacnes mlit o nejakych komunistech a delnicich, to ti tak brzo dochazej argumenty???
takze jak rika jeden muj kamarad s ,,pouze" jednou vysokou skolou, kazdej mame volbu a ty sis vybral tak jak sis vybral, tak nefnukej a delej to co te bavi, nebo di delat neco jinyho.
to je uplne jednoduchy.


...sam mezi jebkarema...
Banditatom (Člen)
01.03.2011 18:44:49
Offline

Re: Když doktoři...

fidoB6 psal:

Marián:
Todle je přesně ten post-bolševickej syndrom o kterym sem psal...Všichni sou si rovni, já sem dělník,kdo je víc...
Na nikoho se nepovyšuju, nejsem lékař ve státní nemocnici, jen mám názor, že lékaři sou na tom v ČR zkurveně mizerně. Téměř na celym světě si jich váží, jen tady v tý komančskou mentalitou prolezlý zemi nikdo a nakonec je všichni budou potřebovat.
Právě že to zas tak není,jak píšeš, jít do práce, odmakat si tu svou šestatřicítku a táhnout s klidem dom...
Jestli si nejseš vědom rozdílů !zodpovědnosti! určitých profesí, je mi tě fakt líto

...a jako policajti hasiči a ostatní zdravotnický personál ne?chápu to, že nejsou finančně ohodnocení, ale tenhle systém protestu co vymamlasili je sorrysicksick a to co v momentální ekonomické situaci pažadujou je opravdusick!!! Já bych taky chtěl do dvou let průměrný plat v mém oboru jako v EU ale bohužel vše má svůj čas...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
fidoB6 (Člen)
01.03.2011 19:04:59
Offline

Re: Když doktoři...

Zdeněk: nezažil,naštěstí....to neznamená, že nevím, jak co fungovalo a co se dělo, takže se neoháněj tímto argumentem (kdo z vás zažil hitlera a druhou světovou?takže nikdo nemůže hodnotit dějiny?.......přemýšlet trochu...)

Marián: tím jsem chtěl poukázat na určitý styl uvažování v postkomunistické zemi.mimochodem, uklízečky ve škole kde učíš mají stejný plat jako ty? jestli ne, pak je asi někde chyba,že? byl bys zticha,pokud bys měl stejně jako ona?nebo stejně jako člověk u technickejch služeb?

Banditatom: hasiči je další sorta,který se maj dost na hovno. na to,že sou u každýho průseru,od kočky v hajzlu po bigsmile"atomovej výbuch"bigsmile,je mi líto, že nejsou líp ohodnoceni. policajty řešit smysl asi nemábigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
huskyb12 (Administrator)
01.03.2011 19:42:44
Offline

Re: Když doktoři...

na to, že sem v oboru nahonu vzdálenej lékařství, znám celkem dost doktorů ...
zváštní je, že ani jeden z mejch známejch se nikam nechystal, všichni sou totiž hodně dobrý v tom co dělaj, sou pracovitý a tim pádem se maj zaplaťpánbůh dobře ...

na druhou stranu, sem nezažil ani jednou bezchybnou urgentní péči, jak při mejch nebo dětskej ourazech, vsadim se, že ta chátra, se kterou sem se při těhlech vokolnostech potkal, byla ve výpovědích celá ...


ale di, Ty brepto ...
Koldan (Člen)
01.03.2011 20:12:22
Offline

Re: Když doktoři...

mám kamarádku doktorku, je dva roky ze školy, díky službám má čtyřicet litrů. Dva roky po škole. neptal jsem se kolik má hodin, ale vysokoškolák ve stavebnictví jich nebude mít o moc míň a dva roky po škole si tolik nevydělá. Navíc on ty hodiny má prací na stavbě, doktoři kolikrát hodiny práskaj na služebnách přes noc u telky.A kecy o odpovědnosti jsou o ničem, tu má učitelka za celou třídu, když jde po ulici, stejně tak projektant, když se sekne v desetinné čárce a spadne mu barák, elektrikář když blbě uzemní stroj, řidič vlaku má v rukách stovky lidí atd. V každém řemesle a povolání je odpovědnost. Pochopil bych to, kdyby stávkovali, skandovali, vyšli do ulic atd. ale vyhrožovat odchody? V hradišti jim řekl ředitel nemocnice, že je vezme zpět, ale až po výběrovém řízení a opět jako nováčky:o) teď se všichni diví. Přece pokud jdu a dám výpověď musím počítat, že to dopadne i takhle. To je jako říct maníkovi v hospodě "Poď ven" a pak se divit, že se chce dotyčnej liskat. A kecy o tom, že až budeme nemocní tak si na ně vzpomeneme jsou o ničem, úplně stejně by jsme si vzpomněli na pekaře až by nám chyběl rohlík, na zemědělce až nebude maso, atd. každé povolání, řemeslo je nepostradatelné a doktoři nejsou žádnou vyjímkou


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Marián (Člen)
01.03.2011 20:17:20
Offline

Re: Když doktoři...

delam to, protoze me to bavi a beru to jako zabavu a moznost se zlepsovat v tom, co jsem vystudoval. v tomhle pripade me o penize vubec nejde. kolik bere uklizecka me vubec nezajima.
abych si vydelal penize, ktery me maj uzivit, k tomu me slouzi firma.
Ale jestli pujde situace tak spatne, jako posledni dva roky, pujdu se s klidem zasit do statniho sektoru na plnej a budu mit klid a na naky stavkovani ja se muzu vysrat.
Nesnasim totiz, kdyz se nekdo furt lituje a fnuka, coz je klasicka cechackovska vlastnost, pac kdo nerve, tak asi nic nepotrebuje a nic nedostane, kdo rve, tak ten dostane i kdyz treba nic nepotrebuje. Proto vsichni pro kistotu furt rvou. To zas povidal jeden muj ucitel na stredni...bigsmile


...sam mezi jebkarema...
Borák (Člen)
01.03.2011 20:23:06
Offline

Re: Když doktoři...

taky sem něco nableju
nějaký keci vo tom kolik maj přesčasů mě docela drážděj !
já mám vod začátku letošního roku nějakejch 640vodmakanejch hodin
dobrej doktor je podle mě dobře zaplacenej
ten blbej holt ne ..a nebudem si nalhávat že sou fšichni dobrý.
pár lidí krerý se motaj  kolem špitálů f rodině mám ,ale žádnýho který by si stěžoval na prachy a práci
jinak tohle mi poslala švica prej to viselo někde na dveřích špitálu smokin

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_obraz031_1.jpg

...nikdo nevojebe Ježíše...
Inženýrek (Člen)
01.03.2011 20:24:29
Offline

Re: Když doktoři...

Koldan psal:

mám kamarádku doktorku, je dva roky ze školy, díky službám má čtyřicet litrů. Dva roky po škole. neptal jsem se kolik má hodin, ale vysokoškolák ve stavebnictví jich nebude mít o moc míň a dva roky po škole si tolik nevydělá. Navíc on ty hodiny má prací na stavbě, doktoři kolikrát hodiny práskaj na služebnách přes noc u telky.A kecy o odpovědnosti jsou o ničem, tu má učitelka za celou třídu, když jde po ulici, stejně tak projektant, když se sekne v desetinné čárce a spadne mu barák, elektrikář když blbě uzemní stroj, řidič vlaku má v rukách stovky lidí atd. V každém řemesle a povolání je odpovědnost. Pochopil bych to, kdyby stávkovali, skandovali, vyšli do ulic atd. ale vyhrožovat odchody? V hradišti jim řekl ředitel nemocnice, že je vezme zpět, ale až po výběrovém řízení a opět jako nováčky:o) teď se všichni diví. Přece pokud jdu a dám výpověď musím počítat, že to dopadne i takhle. To je jako říct maníkovi v hospodě "Poď ven" a pak se divit, že se chce dotyčnej liskat. A kecy o tom, že až budeme nemocní tak si na ně vzpomeneme jsou o ničem, úplně stejně by jsme si vzpomněli na pekaře až by nám chyběl rohlík, na zemědělce až nebude maso, atd. každé povolání, řemeslo je nepostradatelné a doktoři nejsou žádnou vyjímkou

vidim to úplně stejně goodgood


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
fidoB6 (Člen)
01.03.2011 20:37:45
Offline

Re: Když doktoři...

Fakt nemá cenu se tady o tom bavit...


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Lihy (Člen)
01.03.2011 21:05:00
Offline

Re: Když doktoři...

fidoB6 psal:

Ondráš: Hippokratova přísaha ti něco řiká?
Nemocnice prostě nejdou zavřít s nápisem "stávka", kdo by pak odnesl to, že před špitálem někdo umře? Vedení by to opravdu nebylo...

Aha, ale dát výpověď pár tisíc doktorů k jednomu dni je fajnsurprised Ty vole ti to s tim Hipokratem nějak neštymuje ne? Jeden den stávky by vadil ale zavření pár nemocnic vyhazov mraků sester a pomocnýho personálu, přetížení těch slušnejch který zůstaly a z toho všeho pramenící ohrožení pacientu po dlouhou dobu je vlastně v pohoděsurprised
Jestli si doktor, tak teda potěš prdel s takhle logickym uvažovánim.bigsmilebigsmilebigsmileheadshake

Doufám, že nemocnice v brzské budoucnosti přejdou ve valný většině do soukromých rukou....pak se uvidí kdo si jaké peníze zaslouží a bude to aspoň za něco stát.

fidoB6 (Člen)
01.03.2011 21:20:55
Offline

Re: Když doktoři...

Lihy psal:
fidoB6 psal:

Ondráš: Hippokratova přísaha ti něco řiká?
Nemocnice prostě nejdou zavřít s nápisem "stávka", kdo by pak odnesl to, že před špitálem někdo umře? Vedení by to opravdu nebylo...

Aha, ale dát výpověď pár tisíc doktorů k jednomu dni je fajnsurprised Ty vole ti to s tim Hipokratem nějak neštymuje ne? Jeden den stávky by vadil ale zavření pár nemocnic vyhazov mraků sester a pomocnýho personálu, přetížení těch slušnejch který zůstaly a z toho všeho pramenící ohrožení pacientu po dlouhou dobu je vlastně v pohoděsurprised
Jestli si doktor, tak teda potěš prdel s takhle logickym uvažovánim.bigsmilebigsmilebigsmileheadshake

Doufám, že nemocnice v brzské budoucnosti přejdou ve valný většině do soukromých rukou....pak se uvidí kdo si jaké peníze zaslouží a bude to aspoň za něco stát.

Hmm,tak ty si taky nabitej inforamcema jak vyližmiprdelbigsmile Kdybys to trochu sledoval, věděl bys, že odbory tento typ protestu (ať už je jakýkoli) začaly loni. Ale sralo se na to jak na placatej kamen a všichni si řikali, jebat na ně...Jediný způsob, jak na todle upozornit byly hromadný výpovědi (bylo jasně dáno s dlouhodobým předstihem,že pokud se nic nezmění, budou výpovědi k určitému datu).Tak co tu plácáš?
A co se týká privatizace, to je dle mýho krok špatnym směrem, protože jak je u nás zvykem, vše se rozkrade a pak soukromá osoba jakožto majitel nehledí na nic jinýho než na svůj zisk...
Fakt by se neměl vyjadřovat někdo kdo nemá tucha...


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Lihy (Člen)
01.03.2011 22:07:37
Offline

Re: Když doktoři...

bigsmile
hele tak mi teda vysvětli jakej je rozdíl mezi rok předem avizovanou stávkou a tim co proběhlo? Ale to je fuk, ty si stejně budeš mlej stále svou a já taky.
A máš recht, moc to nesleduju bo mě serou a nechci se rozčilovat abych pak nějakýho toho felčara nepotřeboval....za mě je měly vyfakovat a poslat do prdele, maximálně vzít zpět za nástupní plat... Je mi fuk kdo by na to dojel, jen bych doufal že to nebude nikdo z mých blízkých, neskládal sem žádnou přísahu a lidí je dost.

A strach z toho že to někdo rozkrade? No nevim, zdá se mi, že mě to bude stát míň než když se tomu bude pouštět žilou ještě dalších x let.

a už mě to nebaví jdu si nalejt....na zdravíbigsmile

fidoB6 (Člen)
01.03.2011 22:23:04
Offline

Re: Když doktoři...

Lihy psal:

bigsmile
hele tak mi teda vysvětli jakej je rozdíl mezi rok předem avizovanou stávkou a tim co proběhlo? Ale to je fuk, ty si stejně budeš mlej stále svou a já taky.
A máš recht, moc to nesleduju bo mě serou a nechci se rozčilovat abych pak nějakýho toho felčara nepotřeboval....za mě je měly vyfakovat a poslat do prdele, maximálně vzít zpět za nástupní plat... Je mi fuk kdo by na to dojel, jen bych doufal že to nebude nikdo z mých blízkých, neskládal sem žádnou přísahu a lidí je dost.

A strach z toho že to někdo rozkrade? No nevim, zdá se mi, že mě to bude stát míň než když se tomu bude pouštět žilou ještě dalších x let.

a už mě to nebaví jdu si nalejt....na zdravíbigsmile

1)Tak rozdíl už je, dostali přidáno...navíc to nejde z rozpočtu státu,takže daňovej poplatník nedá ani korunu navíc (pokud páni ve vládě to nějak nezměnili)
2)posílali je do prdele a fakovali celou dobu
3)to je právě to,dokud se tě to nedotkne, tak je ti to u prdele
4)politika státu je taková, že lidi platěj peníze na daních, na zdravotnim,atd. jak mourovatí a všechno se utopí v pojišťovnách (nikoho netrápí miliardový paláce pojišťoven plný leštěnýho mramoru a pak neplatí,bo nemaj prachy) a zbytek se rozkrade...
5)kdyby se do mě někdo ještě chtěl navážet, nejsem nemocniční lékař, takže mě se tento problém netýká, jen je obhajuju
6) na zdravíwinebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Meloun (Člen)
01.03.2011 22:38:53
Offline

Re: Když doktoři...

Moje zkušenost s Panem lékařem na nonstop pohotovosti v Jablonci nad Nisoubigsmile:

Sám jsem si diagnstikoval dle všech zkušeností, který jem všudemožně i v odborných knihách vyčet - jasnej ischias ve středním stadiu..(skříplej sedací nerv důsledkem vyhřezlý plotýnky)..kdo zažil, tak ví, jak je to příjemný..ty bezesný noci..neitná haxna, bolest u kyčelního kloubu..goodparádabigsmile

No..Naběh jem na pohotovost kolevá neschopence..resp. diagnoze (jakože nesimuluju)..šel jsem tam v 9 večer..nikdo tam totiž nebejvá (přes den namrdáno)..dostal jsem hned ve dveřích vyčiněno, co tam dělám tak pozdě..říkám:máte nonstop,néé?.tak poďte no!!..Lehněnte si..nic..běžte na rentgen..tam nic..(plotýnky tam nevidějí)..nic vám neni..chcete coxtral?Jo chci..já jdu stejně k léčiteli..mam ischias a opichy nechci..Tak proč sem chodíte??Kolevá neschopence..Hmm..Nasranej..už jem čekal,kdy po mě skočí..bigsmile..pak začal psát zprávu.."Hnul si zádami"..řikám mu "Pane doktore, máte tam hrubou chybu.."..v tu chvíli už vytek..vytrh to z tiskárny,vrazil mi to do ruky a ať mu dám 90 kč a zmizim..bigsmile 30 u něj..30 o pár dveří vedle rtg a zpět s obrázlem zase u něj 30..good Pak jsem s došel k šarlatánoj..a poctivě cvčil a už zase běhám jak zamlada bez opichů a jiných šaškáren..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
4Fun.cz (Člen)
01.03.2011 22:46:22
Offline

Re: Když doktoři...

Smutné na tom  zůstává, kde se vzaly ty 2 miliardy.
Jsou to ,alespoň podle šéfa lék.komory prachy určené na citostatika.Takže pokud dostaneš raka a budeš míň majetný, tak zhebneš.Na druhou stranu tě ale může potěšit, že doktůrek od naproti má o posranou pětku na vejplatě přidáno.
Proto vzkazuju...Neděkujte a běžte do ass


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Banditatom (Člen)
01.03.2011 22:54:12
Offline

Re: Když doktoři...

jednoduché 1/2pussysick ta druhágoodgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
fidoB6 (Člen)
01.03.2011 22:55:23
Offline

Re: Když doktoři...

Sory, jako tvůj příběh je fakt k pousmání. jestli nevíš, pohotovosti sou pohotovosti, ne obvoďák,kterej ti napíše neschopenku.
Jelikož na pohotovostech sloužim (sice jiný obor), tak vim,že většina pacijentů sou potížisti, kerý serou na normální ordinační doby lékařů a v klídku po práci si zajdou na pohotovost a pak se diví, že doktoři sou protivní. Pohotovost je od toho,aby se řešili akutní věci, od toho je to taky "pohotovost", a ne míň závažný či nezávažný věci.

4fun: když nevíš, jak se financují léky, kolik se za co přeplácí, tak tvůj komentář je o ničem. jde právě o to, že ty miliardy se maj sebrat v těch nesmírně předraženejch lécích a přístrojích.
Ale to fakt nemá smysl to tu rozebírat, když to stejně nikdo nepochopí a chápat ani nechce.
PS:plotýnky mam taky v prdeli, kořenový dráždění,ale fakt by mi nenapadlo jít si na pohotovost pro neschopenku, navíc když neschopenku může psát obvoďák a ne pohotovostní lékař...Ale jak řikam,sou tací lidé,kteří tyto věci nechápou...


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Banditatom (Člen)
01.03.2011 23:00:33
Offline

Re: Když doktoři...

to fido: hele ombré nebudu se s tebou hádat ale zažil jsem , že panu dokturkovi se prostě nechtělo vstávat a dostat ho s toho jeho postranýho kanape jde až pořádným řevem a to, že to holku i s dvojčatama málem stálo krk už ti připadne normální? není lékař jako lékař ale min 30% bych s klidným svědomím poslal do pussy pač i jejich odbornost stojí za ass.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
01.03.2011 23:01:49
Offline

Re: Když doktoři...

do pussy jsem se zas nechal na noc vytočitfuckheadshake


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
fidoB6 (Člen)
01.03.2011 23:03:53
Offline

Re: Když doktoři...

co ti na to mam říct?chceš abych napsal že každej doktor se chová stejně? každej je člověk jako jinej,já tu nepíšu o jednotlivcích ale celkově.všichni furt píšou,jak maj špatný skušenosti s tim a tamtim. tak doktora vyměňte a je to. v každý profesi se bohužel najde idiot
a kuli jednotlivejm pitomcum nejde přeci cenově ohodnotit všechny ostatní jako verbeš, na to je snad každej natolik inteligentní aby to pochopil


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
4Fun.cz (Člen)
01.03.2011 23:09:05
Offline

Re: Když doktoři...

Ale vdyť tady o tom už dobrou půlhodinu hovoříme Mlho.
Ty prachy chtěla přidat právě ta verbež bigsmilebigsmilebigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
fidoB6 (Člen)
01.03.2011 23:11:41
Offline

Re: Když doktoři...

Proč myslíš jen verbeš? Někteří prostě řekli, že jdou do toho,ostatní se mlčky vezli...Někdo zariskuje, jinej drží hubu a krok. Tak proč myslíš že jen ta verbeš?


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
4Fun.cz (Člen)
01.03.2011 23:20:28
Offline

Re: Když doktoři...

Asik tak.Z okruhu známích jsou tři doktoři.Ani jeden do toho nešel.
A teď se trochu zamysli.
Proč nemá český lékař stajné prachy jako třeba německý,proč nemá stajný prachy český hasič jako německý,proč nemá prodavačka stejný prachy jako ta německá,proč třeba nemá stejný prachy  řidič autobusu v česku, tak jako v německu....proč ??
Umíš si na to odpovědět?


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Borák (Člen)
01.03.2011 23:36:37
Offline

Re: Když doktoři...

tak ještě jednou teda
mě na tom sere že si doktoři nespomněly dyž byly prachy f rozpoču! žeby pro to že byly u vesla socani a f čele zdravotnictví ten šulín bejvalej šéf LOK ? ha ?
proč tenkrát nechtěly přidat?
ted prostě prachy nejsou porád se mluví vo tom že se u nich zrušej tabulkový platy a najednou si spomenou! a nejvíc mě sere jak se divěj že daj někde výpověd a voni jim řeknou fajn máme jiný


...nikdo nevojebe Ježíše...
fidoB6 (Člen)
01.03.2011 23:37:29
Offline

Re: Když doktoři...

Nikdo  nechce,aby platy lékařů v ČR byly stejný jako jinde v EU, jde jen o to, aby byli lékaři adekvátně ohodnoceni, což nejsou.
Důvody tvých známých opravdu neznám, jak i jiní psali, že jejich známí i kamarádi si nestěžují je odvislý od toho, v jakym oboru pracují, zda ve státnim či v soukromym. Vzhledem k tomu, že celá rodina pracuje ve zdravotnictví, včetně mě a přítelkyně, jsem do tohoto problému zasvěcen o dost jinak než laická veřejnost, proto to tu hájim. Nemam rád, když se na doktory háže hnuj, navíc od lidí, kteří mají kusé informace, většinou z doslechu, typu "jedna bába povídala".
Znova podotýkám, mě se tento problém netýká, jen mi přijde nedůstojné ohodnocení za všechno co to obnáší. Navíc se všichni rozčilují, protože si myslí, že to budou peníze navíc z rozpočtu, což nebudou.
Znova podotýkám, jedná se o přerozdělení financí od zdravotních pojišťoven.
Teď otázka pro tebe: Platíš si pojištění, pojišťovna mnohé operace neproplácí, neproplácí určité pomůcky pro postižené, atd atd atd.,ale na kontě (nebo kontech) VZP se válí 14 miliard. K čemu?
A jde tu jen o to, aby se peníze, které se zbytečně vyhazují za předražené věci (léky, přístroje, paláce, platy manažerů, platy manažerů IZIP!!!-to si zjisti,jak se zde utrácí, klidně 500tisíc měšíčně), aby se daly na platy doktorů.
Fakt končim,nemá to smysl


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
fidoB6 (Člen)
01.03.2011 23:38:58
Offline

Re: Když doktoři...

Borák psal:

tak ještě jednou teda
mě na tom sere že si doktoři nespomněly dyž byly prachy f rozpoču! žeby pro to že byly u vesla socani a f čele zdravotnictví ten šulín bejvalej šéf LOK ? ha ?
proč tenkrát nechtěly přidat?
ted prostě prachy nejsou porád se mluví vo tom že se u nich zrušej tabulkový platy a najednou si spomenou! a nejvíc mě sere jak se divěj že daj někde výpověd a voni jim řeknou fajn máme jiný

Skoro 20 let se to řeší,ale politici na to furt mrdaj. Jen to sledovat, což asi nikdo z vás nesleduje


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Inženýrek (Člen)
02.03.2011 00:21:16
Offline

Re: Když doktoři...

fidoB6 psal:

Sory, jako tvůj příběh je fakt k pousmání. jestli nevíš, pohotovosti sou pohotovosti, ne obvoďák,kterej ti napíše neschopenku.
Jelikož na pohotovostech sloužim (sice jiný obor), tak vim,že většina pacijentů sou potížisti, kerý serou na normální ordinační doby lékařů a v klídku po práci si zajdou na pohotovost a pak se diví, že doktoři sou protivní. Pohotovost je od toho,aby se řešili akutní věci, od toho je to taky "pohotovost", a ne míň závažný či nezávažný věci.

4fun: když nevíš, jak se financují léky, kolik se za co přeplácí, tak tvůj komentář je o ničem. jde právě o to, že ty miliardy se maj sebrat v těch nesmírně předraženejch lécích a přístrojích.
Ale to fakt nemá smysl to tu rozebírat, když to stejně nikdo nepochopí a chápat ani nechce.
PS:plotýnky mam taky v prdeli, kořenový dráždění,ale fakt by mi nenapadlo jít si na pohotovost pro neschopenku, navíc když neschopenku může psát obvoďák a ne pohotovostní lékař...Ale jak řikam,sou tací lidé,kteří tyto věci nechápou...

Promiň, ale myslíš, že všichni lidi si můžou dovolit jít k doktorovi v jeho ordinační dobu? idontknow  headshake
K felčarům já chodim jen v těch nejnutnějších případech. S pohotovostí mám zkušenost jen jednu a to podobnou jako Meloun a řekl bych že ještě horší...
Je to už pár let, kdy jsem ještě bydlel na intru a v pátek odpoledne jezdil domu, už si nepamatuju s čim jsem tam šel, ale nebylo mi určitě zrovna moc dobře. Příjdu tam, čekám snad hodinu jako jedinej pacient než se doktor vyhuhňá se sestrou. Pak jdu k němu, už od prvního pohledu vidim, že je nalitej. Když mu řeknu co mi je, tak se mi nějak vysmál a řekl že to nic neni a snažil se mi vnutit, že simuluju idontknow Pak si sundám triko a začal na mě jako že je vidět že asi chodim do posilky a že von taky, ale to neni možný, že neberu žádný sračky a plácal takovýhle hovna a nedokázal pochopit, že může taky někdo trochu dřít. No to už bylo i na mě moc, tak jsem se sebral a šel do prdele. Byl jsem ještě mladej a blbej, teď bych s nim asi dokázal zatočit si myslim.
Jistěže je tohle extrém, ale nemyslim, že podobný případ je jen jeden...
Samozřejmě uznávám doktory co za něco stojej a který jsou odborníci v tom co dělají, jenže předpokládám, že takový lidi jsou i v týhle prohnilý zemi dobře zaplacený a takový neměly důvod se přidávat k akci a taky se asi ani nepřidali.
Doktoři který vydíraj a pak jsou strašně překvapený, že jim nejsou splněný všechny požadavky ať jdou do prdele.
Ale hovno tomu rozumim, tak mě berte s rezervou...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
02.03.2011 01:11:35
Offline

Re: Když doktoři...

A ještě jsem si vzpomněl na druhou navštěvu pohotovosti.
Po bouračce, kdy jsem byl celej modrej, odřenej a chvíli se možná i prospal, odmítl jsem si nechat zavolat sanitku kvůli tomu abych se přesvědčil, že se situace bude řešit tak jak má a že to švestky nezametou pod koberec. Když se to vyřešilo, tak jsem se nechal dovést do nemocnice na pohotovost, kde jsem zase jako jediný čekal dobu, která nebyla zrovna jako chvíle. Konečně jsem se dostal na řadu a za přístup toho doktora bych mu dal korunu. Po prohlídce, kdy mi naměřil ještě po víc než 4 hodinách vod pádu tlak nějak 220/150 a puls něco pod 200 (mimochodem tady je dobrej příklad toho co dokáže člověk udělat ve stresu - každej tam na mě čuměl jak puk, když jsem sám hodil ve vší nasranosti motorku na valník ; + by mě docela zajímalo kolik jsem asi tak mohl mít hned když jsem se probral a co všechno ta pumpa vydržíidontknow) a řekl jako něco že asi žádnou zlomeninu nemám, ale tak pro jistotu mě teda na ten rentgen pošle a pro klid i na ultrazvuk (překvapivě žádný plod ve mně nenašli bigsmileevil). Jistě všude opět samé další čekání než se každý uráčí a to jsem měl spíš štěstí, že to tam bylo v provozu. Jediný co mi to zpříjemnilo byla pěkná a milá paní doktorka na rentgenu, tam jsem si nakonec počkal rád smile1 (vtipný bylo taky to, že mi doktor nechal udělat rentgen prakticky celýho těla, ale když jsem se na rentgenu divil, proč mi zrovna nevyfotí bok kterej mě bolel ze všeho nejvíc, tak mi řekla, že je to asi proto, že toho záření je asi už moc, tak abych v noci přebytečně nesvítil). No a pak zas čekání zpět na chirurgii.
Tak za co voni si to přidání vlastně zaslouží? Kdyby se měl chovat takovým způsobem dělník, nebo někdo jiný, tak bohužel nazdar, takový nepotřebujeme...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Zdenda (Člen)
02.03.2011 06:57:51
Offline

Re: Když doktoři...

Hele zkušenosti naší rodiny se zdravotnictvím, konkrétně s Teplickou nemocnicí, to snad ani nebudu psát. A myslím, že se na tom nezmění lautr nic, jestli dostali přidáno nebo ne.sick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Fresh Man (Člen)
02.03.2011 07:35:54
Offline

Re: Když doktoři...

fidoB6 psal:

Sory, jako tvůj příběh je fakt k pousmání. jestli nevíš, pohotovosti sou pohotovosti, ne obvoďák,kterej ti napíše neschopenku.
Jelikož na pohotovostech sloužim (sice jiný obor), tak vim,že většina pacijentů sou potížisti, kerý serou na normální ordinační doby lékařů a v klídku po práci si zajdou na pohotovost a pak se diví, že doktoři sou protivní. Pohotovost je od toho,aby se řešili akutní věci, od toho je to taky "pohotovost", a ne míň závažný či nezávažný věci.

4fun: když nevíš, jak se financují léky, kolik se za co přeplácí, tak tvůj komentář je o ničem. jde právě o to, že ty miliardy se maj sebrat v těch nesmírně předraženejch lécích a přístrojích.
Ale to fakt nemá smysl to tu rozebírat, když to stejně nikdo nepochopí a chápat ani nechce.
PS:plotýnky mam taky v prdeli, kořenový dráždění,ale fakt by mi nenapadlo jít si na pohotovost pro neschopenku, navíc když neschopenku může psát obvoďák a ne pohotovostní lékař...Ale jak řikam,sou tací lidé,kteří tyto věci nechápou...

Jak rikas mas recht....


Bandit pičo
Mour (Člen)
02.03.2011 07:41:15
Offline

Re: Když doktoři...

Mě akorát na tom celém mrzí, že není zveřejněný přesný seznam lékařů (vyděračů), že abych jako věděl ke komu nejít.

Honza (Člen)
02.03.2011 08:05:49
Offline

Re: Když doktoři...

fidoB6 psal:

...Až budete před operací, budete chtít,aby vás operoval nějakej kovář, zámečník, kominík nebo jakákoli jiná osoba dělnickýho původu?... ...Jinak samozřejmě každýmu přeju jen to, aby toho bídně zaplacenýho doktora v životě nepotřeboval... ...Docela mi mrzí že někdo srovnává povolání lékaře s kdejakým jiným. Nikdo jiný s životy lidí nepracuje v tak úzkym vztahu jak lékaři, to si uvědomte. ...Jestli si nejseš vědom rozdílů !zodpovědnosti! určitých profesí, je mi tě fakt líto... ...Hmm,tak ty si taky nabitej inforamcema jak vyližmiprdel...

...a mě sere na některých doktorech jen to přesvědčení o tom, že když na nich vlastně závisí jak kvalitně bude člověk vyléčen nebo zda přežije/nepřežije, tak jsou něco jako polobozi a ostatní si jich musí vážit (ať už slovem nebo obálkou) mnohem více než ostatních profesí, které mají "odpovědnost za životy ostatních". Pak to sklouzává mírně k povýšenectví, které já osobně cítím z Tvého projevu...


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
Meloun (Člen)
02.03.2011 08:11:21
Offline

Re: Když doktoři...

fidoB6 psal:

Sory, jako tvůj příběh je fakt k pousmání. jestli nevíš, pohotovosti sou pohotovosti, ne obvoďák,kterej ti napíše neschopenku.
Jelikož na pohotovostech sloužim (sice jiný obor), tak vim,že většina pacijentů sou potížisti, kerý serou na normální ordinační doby lékařů a v klídku po práci si zajdou na pohotovost a pak se diví, že doktoři sou protivní. Pohotovost je od toho,aby se řešili akutní věci, od toho je to taky "pohotovost", a ne míň závažný či nezávažný věci.

4fun: když nevíš, jak se financují léky, kolik se za co přeplácí, tak tvůj komentář je o ničem. jde právě o to, že ty miliardy se maj sebrat v těch nesmírně předraženejch lécích a přístrojích.
Ale to fakt nemá smysl to tu rozebírat, když to stejně nikdo nepochopí a chápat ani nechce.
PS:plotýnky mam taky v prdeli, kořenový dráždění,ale fakt by mi nenapadlo jít si na pohotovost pro neschopenku, navíc když neschopenku může psát obvoďák a ne pohotovostní lékař...Ale jak řikam,sou tací lidé,kteří tyto věci nechápou...

..a kdo myslíš,že mě tě tam poslal?? No obvoďák!!surprised Se slovy: Tam si zajdi večer klidně, jak se ti to hodí..uvidíme co řeknou.." Samo, že jsem pak musel ještě na neurologii..Tam už to doktor konečně poznal..hurááá!!!!bigsmile Rehabiltace jsem vzal..mag.rezonanci nikoliv - šetřímsurprised bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Lihy (Člen)
02.03.2011 08:40:13
Offline

Re: Když doktoři...

fidoB6 psal:

4)politika státu je taková, že lidi platěj peníze na daních, na zdravotnim,atd. jak mourovatí a všechno se utopí v pojišťovnách (nikoho netrápí miliardový paláce pojišťoven plný leštěnýho mramoru a pak neplatí,bo nemaj prachy) a zbytek se rozkrade...

Čoveče nevim kde je problém bo v tom nedělám, ale jedna zkušenost z poslední doby.
Babička má nějakou sklerotickou vadu v jednom oku, takže na něj téměř nevidí (teda do nedávna), v druhém se jí udělal zákal = přestávala vidět uplně. Šla s tim teda do slavný krčský nemocnice kde už se jí dloubali v tom oku se skvrnou a že teda má šedej zákal na druhym oku a že píču vidí, tak jestli by jí to odoperovali. Paní "doktorka" žekla že ne, že je riziko že se to nepovede a že by pak byla slepá uplněidontknow vogo logika jak hovado...za pár měsíců by byla slepá stejně (už ani na metr nepoznala podle obličeje kdo to je). A to nemluvim o tom jak se má cítit pacient kterýho má ošetřovat lékař kterej si na takovou operaci tak věří....
Naštěstí jsme dostali reference od známích na soukromou kliniku. A světe div se operace šedého zákalu, čištění umělé čočky na oku se skvrnou + léčení zanedbaného zánětu na tomtéž oku zdarma (tzn hrazeno pojišťovnou) - to že v nemocnici s tim zánětem a zasranou čočkou nic nedělali ač tam babička chodí pravidelně na kontroly, to nemá cenu rozebírat. Nicméně výsledek je ten, že na to oko babička znovu vidí akurát má uprostřed obrazu černej flek (respektive ten už se taky zmenšil ale to už je následek další léčby kterou si teda platí, nicméně v nemocnici jí ani neřekli že něco takovýho existuje a že je možnost za prachy to zkusitfuck) a to po šedym zákalu je cajk uplně...
Tak teda nevim jak to dělaj když ty pojišťovny neplatěj...Pochybuju, že to dělaj z dobrotivosti nebo že by to dotovaly z nějaký nadstandardní léčby surprised
O přístupu personálu a NEčekání na ošetření (objednaj tě na čas a ten čas jdeš do ordinace...né že si tě doktor objedná a tvrdneš tam dvě hodiny) ani nemluvim.
Čim víc takovejch bude tim míň lidí bude chodit k těm druhejm = kdo se nezlepší nepřežije v konkurenci. A tak to má býtgood

fidoB6 (Člen)
02.03.2011 08:43:57
Offline

Re: Když doktoři...

Už sem psal, že každej doktor je taky člověk, to snad průměrně inteligentní člověk dokáže pochopit, že všude se najdou blbci,neřikam a nikdy sem neřek,že ne!!!
Když nejste spokojeni,tak jděte jinam, ježišmarjá...Když pojedete do servisu s autem,nebude se vám to tam líbit,taky pojedete jinam a nebudete řikat,že všichni servisáci v ČR sou kurvy zajebaný.
Nad nikym se nepovyšuju,už sem to psal x-krát. Nebojuju ani neoroduju tady za svuj plat,tak proč bych se měl povyšovat? Já to fakt nemam za potřebí.
K pohotovostem: opravdu nejsou od toho,aby se tam psali neschopenky. Argument,že jindy na to neni čas, že se chodí do práce, je sice hezký, ale je to to samý, jako kdyby ste chtěli na všechny úřady, servisy,a všechny možný služby chodit večer po svý pracovní době....Když mam problém,holt se musim uvolnit z práce a hotovo. To fakt pochopí každej minimálně inteligentní jedinec
Konec


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Billy (Člen)
02.03.2011 08:45:20
Offline

Re: Když doktoři...

Ja taky na doktory mrdam, taky sem nedostal v soukromem sektoru pridano a myslim ze dlouho povic lidi tedkon v tuto dobu nedostane, nic jinyho me stejne nezbejva nez makat a drzet krok. Statni zamestnanci at si trhnou nohou smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
huskyb12 (Administrator)
02.03.2011 08:46:03
Offline

Re: Když doktoři...

i když mám málo informací a vůbec do toho nevidím, tak předpokládám, že sme se víceméně shodli, že pracovitej dobrej felčar nestávkoval ...
takže kdo bude po policajtech a hasičích ?
úředníci ?
politici ?
nakonec začnou vydírat všichni vostatní, který sou bez státních peněz v prdeli ...

takže bude potřeba přitlačit na ty, který do rozpočtu sypou ...


ale di, Ty brepto ...
fidoB6 (Člen)
02.03.2011 08:48:41
Offline

Re: Když doktoři...

Lihy psal:
fidoB6 psal:

4)politika státu je taková, že lidi platěj peníze na daních, na zdravotnim,atd. jak mourovatí a všechno se utopí v pojišťovnách (nikoho netrápí miliardový paláce pojišťoven plný leštěnýho mramoru a pak neplatí,bo nemaj prachy) a zbytek se rozkrade...

Čoveče nevim kde je problém bo v tom nedělám, ale jedna zkušenost z poslední doby.
Babička má nějakou sklerotickou vadu v jednom oku, takže na něj téměř nevidí (teda do nedávna), v druhém se jí udělal zákal = přestávala vidět uplně. Šla s tim teda do slavný krčský nemocnice kde už se jí dloubali v tom oku se skvrnou a že teda má šedej zákal na druhym oku a že píču vidí, tak jestli by jí to odoperovali. Paní "doktorka" žekla že ne, že je riziko že se to nepovede a že by pak byla slepá uplněidontknow vogo logika jak hovado...za pár měsíců by byla slepá stejně (už ani na metr nepoznala podle obličeje kdo to je). A to nemluvim o tom jak se má cítit pacient kterýho má ošetřovat lékař kterej si na takovou operaci tak věří....
Naštěstí jsme dostali reference od známích na soukromou kliniku. A světe div se operace šedého zákalu, čištění umělé čočky na oku se skvrnou + léčení zanedbaného zánětu na tomtéž oku zdarma (tzn hrazeno pojišťovnou) - to že v nemocnici s tim zánětem a zasranou čočkou nic nedělali ač tam babička chodí pravidelně na kontroly, to nemá cenu rozebírat. Nicméně výsledek je ten, že na to oko babička znovu vidí akurát má uprostřed obrazu černej flek (respektive ten už se taky zmenšil ale to už je následek další léčby kterou si teda platí, nicméně v nemocnici jí ani neřekli že něco takovýho existuje a že je možnost za prachy to zkusitfuck) a to po šedym zákalu je cajk uplně...
Tak teda nevim jak to dělaj když ty pojišťovny neplatěj...Pochybuju, že to dělaj z dobrotivosti nebo že by to dotovaly z nějaký nadstandardní léčby surprised
O přístupu personálu a NEčekání na ošetření (objednaj tě na čas a ten čas jdeš do ordinace...né že si tě doktor objedná a tvrdneš tam dvě hodiny) ani nemluvim.
Čim víc takovejch bude tim míň lidí bude chodit k těm druhejm = kdo se nezlepší nepřežije v konkurenci. A tak to má býtgood

Co se objednání týká, tebe asi fakt nedokáže napadnout, že se něco před TEBOU může zkomplikovat???
Sou výkony, kerý pojišťovna neproplácí, jestli si myslíš, že když někde proplatí šedej zákal, že automaticky proplácí všechny operace, náhrady, náklady na léčbu???
Fakt se k tomu radši nevyjadřuj. "Čemu nerozumim,do toho se neseru..."


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
fidoB6 (Člen)
02.03.2011 08:50:51
Offline

Re: Když doktoři...

huskyb12 psal:

i když mám málo informací a vůbec do toho nevidím, tak předpokládám, že sme se víceméně shodli, že pracovitej dobrej felčar nestávkoval ...
takže kdo bude po policajtech a hasičích ?
úředníci ?
politici ?
nakonec začnou vydírat všichni vostatní, který sou bez státních peněz v prdeli ...

takže bude potřeba přitlačit na ty, který do rozpočtu sypou ...

Takže např.celá vysočina (Jihlavská nemocnice) je plná neschopnejch idiotů?
Anesteziologvé sou všichni idioti neschopní? Neonatologové taky?
....to sou fakt bezduchý myšlenky....


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Fresh Man (Člen)
02.03.2011 08:53:09
Offline

Re: Když doktoři...

Kolik bere obkladac/zednik
za metr/hodinu prace???


Bandit pičo
huskyb12 (Administrator)
02.03.2011 08:55:55
Offline

Re: Když doktoři...

fido:
Začínáš mě hochu "trochu" srát
trošku si po Sobě přečti jak z nás všech děláš primitivy
tvoje bolševicko/odborářský argumenty komentovat nebudu vůbec


ale di, Ty brepto ...
fidoB6 (Člen)
02.03.2011 08:58:18
Offline

Re: Když doktoři...

Husky: sory,mi zas sere,jak tomu nikdo nerozumí ale každej je chytrej jak rádio!


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
K.a.s.y.m. (Člen)
02.03.2011 08:58:57
Offline

Re: Když doktoři...

fidoB6 psal:
huskyb12 psal:

i když mám málo informací a vůbec do toho nevidím, tak předpokládám, že sme se víceméně shodli, že pracovitej dobrej felčar nestávkoval ...
takže kdo bude po policajtech a hasičích ?
úředníci ?
politici ?
nakonec začnou vydírat všichni vostatní, který sou bez státních peněz v prdeli ...

takže bude potřeba přitlačit na ty, který do rozpočtu sypou ...

Takže např.celá vysočina (Jihlavská nemocnice) je plná neschopnejch idiotů?
Anesteziologvé sou všichni idioti neschopní? Neonatologové taky?
....to sou fakt bezduchý myšlenky....

nečet jsem to tady,ale dost mi připadá,že to je mediálně podanný úplně jinak než jaká byla podstata stávky doktorů.Bo my to přišlo tak,že doktoři chtěli přidat z toho co se vyhodí zbytečně z okna.Jako předražený zakázky na nákup věcí..zlatý padáky o 100% předražená rekonstrukce Ústecký nemocnice atd. a ne jen že chtěj prostě přidat jak to podali v mediích
Ale to je jen můj laickej názor.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lihy (Člen)
02.03.2011 09:05:35
Offline

Re: Když doktoři...

fidoB6 psal:

Už sem psal, že každej doktor je taky člověk, to snad průměrně inteligentní člověk dokáže pochopit, že všude se najdou blbci,neřikam a nikdy sem neřek,že ne!!!
Když nejste spokojeni,tak jděte jinam, ježišmarjá...Když pojedete do servisu s autem,nebude se vám to tam líbit,taky pojedete jinam a nebudete řikat,že všichni servisáci v ČR sou kurvy zajebaný.
Nad nikym se nepovyšuju,už sem to psal x-krát. Nebojuju ani neoroduju tady za svuj plat,tak proč bych se měl povyšovat? Já to fakt nemam za potřebí.
K pohotovostem: opravdu nejsou od toho,aby se tam psali neschopenky. Argument,že jindy na to neni čas, že se chodí do práce, je sice hezký, ale je to to samý, jako kdyby ste chtěli na všechny úřady, servisy,a všechny možný služby chodit večer po svý pracovní době....Když mam problém,holt se musim uvolnit z práce a hotovo. To fakt pochopí každej minimálně inteligentní jedinec
Konec

Průměrně inteligentní člověk dokáže pochopit, že to byla reakce na hrazení/nehrazení pojišťoven a vysvětlení proč bych si přál aby většina nemocnic přešla do soukromého sektoru. Minimálně inteligentní jedinec pochopí i to že právě tu možnost volby mám, využívám a rád bych aby byla širší nabídka těchto zařízení.

richie (Člen)
02.03.2011 09:15:00
Offline

Re: Když doktoři...

Taky přispěji svým názorem do mlýna....

Stávka doktorů byla od začátku špatně postavena a prezentována.... za to může (samozřejmě z části) pan Engls (ano, vím že se jmenuje Engl). Viděl jsem v TV jeho rozhovor s Hegerem. Dokázal v jedné větě říct, že lékaři hned odejdou do Německa a v druhé větě říct že doktoři nikam odcházet nechtějí, pouze chtějí lepší podmínky....

Ono kdo chtěl odejít, tak odešel a moc o tom nemluvil.... (jinak mimochodem, ono není zas tak jednoduchý odejít do Německa.... tolik míst už tam zase není... lidi tady mají rodiny, hypotéky atd.)

On pan Engls dal doktorům do hlavy vidinu toho, že přejdou hranici do Říše a zařvou: "Ych byn Doktor, hledám Arbajt" a okamžitě přiběhne strejda Fritz a nabídne mu milión měsíčně a kozatá Frojlajn mu začne kouřit ptáka smile1)))

Ano, doktoři mají v Německu více peněz, ale taky mají větší zodpovědnost (o tom už se ale nemluví)

P.S. a nevím proč se vždycky při debatách o stávce skloňuje Hippokratova přísaha (když skoro nikdo neví co v ní je) a neustále se mluví o poslání lékařu zachraňovat životy (když jde lékař nakoupit do obchodu tak taky musí platit, nestačí mu řict u pokladny, že má poslání)

tož tak smile1


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
osiris (Člen)
02.03.2011 09:16:01
Offline

Re: Když doktoři...

Fresh Man psal:

Kolik bere obkladac/zednik
za metr/hodinu prace???

...a myslíš toho co dělá soukromě a z toho metru nebo hodiny odevzdá zase státu ranec aby mu zbylo hovno, nebo toho kterej je zaměstnanej a bez režie? ...já jen aby jsme nemotali "hrušky" bigsmileredfacebigsmile s jabkama bejku smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Čendina (Člen)
02.03.2011 09:20:19
Offline

Re: Když doktoři...

dobrej flamewar bigsmile bigsmile

A opět ....ostatně jako vždy....mají pravdu obě strany.

Ano, lékaři co mi zachrání život, nebo například zachránil život mému bratrovi po bouračce, bych dala mnohem mnohem víc než kolik dle dostupných informací vydělává. A nejen jemu. Přijde mi směšné, aby schopný a opravdu velmi dobrý a vyhlášený fyzioterapeut s Bc. titulem v rehabilitačním státním zařízení bral za 12-ti hodinové služby stejný plat jako má můj bratr (středoškolák, strojař s 8-mi hodinovou pracovní dobou) nemocenskou bigsmile.

Na druhou stranu, když mi vrazí obvodní lékařka do ruky bratrovu zdravotní kartu s tím že ona není zařízená na to aby se starala o takto těžce postiženého pacienta a není schopná ani vypsat žádanku pro pravidelnou ambulantní rehabilitaci, bez které se ochrnutý člověk neobejde, tak mě to nutí k zamyšlení do jaké míry je regulované a proto nepružné financování zdravotnického sektoru správné.

Jsem věrným fanouškem spravedlivých rukou volného tržního hospodářství. Kde dobří lékaři, sestry, fyzioterapeuti mají šanci nejen se prosadit, ale ani je nevážou finanční tabulkové stropy státního molochu. A jsem naprosto pro, aby takový lidé vydělávali majlant. Kdybych chtěla, mohla a měla na to abych odstudovala 6 let medicíny a pak dalších x let marastu s atestacemi a specializací, tak bych taky chtěla vydělávat hodně. A jako potenciální pacient, chci aby mě léčil odpočatý, dobře naladěný a dobře zaplacený lékař pro kterého nebudu jen číslo v nikdy nekončící řadě obživlýho různě poraněnýho masa.

Ale také chci, aby neschopní, neaktivní a lajdáčtí propadli sítem na dno, tak jak je tomu v ostatních oborech neregulovaných státem.

Co mi vadí není fakt že se platy lékařům zvyšují, ale způsob jak k tomu došlo a způsob jak k tomu zvyšování dochází. Opět je to jakési plošné zvyšování všem ze státní kasy (a peníze pojišťoven je státní kasa, jen jsou ty peníze převázány jinou mašličkou). Opět je to jen něco regulovaného, co v konečném důsledku bude mít mizivý výsledek na zlepšení zdravotnického sektoru za šílený peníze.

Dalším nedomyšleným důsledkem jsou následky jaké bude mít úspěšná stávka na jiné obory. V téhle republice prostě může stávkovat každý a hlavně. Kdo stávkuje - ten má. Kdo nestávkuje - má smůlu. Takže něco od státu chcete? Například nezdaněné režijky? O týden delší dovolenou? Pracovní obuv ne jednou ročně ale 2x? Hurá do stávky!!!!! Povedlo se to lékařům, tak proč ne nám.....

Lihy (Člen)
02.03.2011 09:32:08
Offline

Re: Když doktoři...

Co se objednání týká, tebe asi fakt nedokáže napadnout, že se něco před TEBOU může zkomplikovat??? V tom případě je to komplikace na komplikacibigsmile nicméně jsem psal že o to až tak nejde, jen že je to fajn a velký rozdíl,.... a vůbec, když už se v tom hrabem, je trošičku zvláštní že všechny komplikace chděj do státních a ty nekomplikovaný k soukromejm...je to na tom světě bordel cobigsmile
Sou výkony, kerý pojišťovna neproplácí, jestli si myslíš, že když někde proplatí šedej zákal, že automaticky proplácí všechny operace, náhrady, náklady na léčbu??? nechápu souvislost s tím co jsem psal respektive ty, ač ultra inteligentní polobůh, si vůbec nepochopil co jsem se se svou mrzskou inteligencí snažil říct.
Fakt se k tomu radši nevyjadřuj. Bohužel mi to nedá nevyjádřit se k těm hovnům co tu meleš (naprostej souhlas s Houskou)
"Čemu nerozumim,do toho se neseru..." To děláš dobřesmokin

K.a.s.y.m. (Člen)
02.03.2011 09:46:48
Offline

Re: Když doktoři...

ty voe vy máte básnický střeva..mě dělá problém napsat odstavec o něčem a vy jste schopný napsat romány o ničemsurprisedidontknowbigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fresh Man (Člen)
02.03.2011 09:50:59
Offline

Re: Když doktoři...

Asi tagle. Esi chcete aby se o vas staraly rumunsky a ukrajinsky doktori tak tag hodne stesti,  ale zase usetrite. ..


Bandit pičo
hlemejzd999 (Člen)
02.03.2011 09:51:24
Offline

Re: Když doktoři...

osiris psal:

...a myslíš toho co dělá soukromě a z toho metru nebo hodiny odevzdá zase státu ranec aby mu zbylo hovno, nebo toho kterej je zaměstnanej a bez režie? ...já jen aby jsme nemotali "hrušky" bigsmileredfacebigsmile s jabkama bejku smile1

...nebo toho , kterej dělá soukromě a z toho metru /hodiny státu neodevzdá ani ň ,páč ho účetní napomíná , že je zase v plusu a musí s tim něco udělat ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Petr (Člen)
02.03.2011 09:54:00
Offline

Re: Když doktoři...

Celé vlákno sem nečetl ale tak nějak sem chtěl nablit i svůj názor.
V rodině mám taky dost felčaru, proto vím jak to tam funguje..
Pokud dokrot na pohotovosti nepozná tříštivou zlomeninu patní kosti, co tam ksakru dělá? (pohotovost UH Hradiště)
A takoví pak křičí že dávají vypověď že mají málo.. Myslím, že všichni ti co křičeli chceme víc byli právě ti co by tam neměli brat místo a kazit pověst těm co něco umí a mají vážně zájem o blaho pacientu..
Navíc mě sere, že se starají jen o své platy.. Myslím, že nebýt sester, doktoři by sli do prdele. Přitom sestry taky nemají zrovna malou zodpovědnost ;) ..


tož tak..
osiris (Člen)
02.03.2011 09:54:11
Offline

Re: Když doktoři...

hlemejzd999 psal:
osiris psal:

...a myslíš toho co dělá soukromě a z toho metru nebo hodiny odevzdá zase státu ranec aby mu zbylo hovno, nebo toho kterej je zaměstnanej a bez režie? ...já jen aby jsme nemotali "hrušky" bigsmileredfacebigsmile s jabkama bejku smile1

...nebo toho , kterej dělá soukromě a z toho metru /hodiny státu neodevzdá ani ň ,páč ho účetní napomíná , že je zase v plusu a musí s tim něco udělat ?

...bohužel, máš pravdu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Fresh Man (Člen)
02.03.2011 09:55:36
Offline

Re: Když doktoři...

hlemejzd999 psal:
osiris psal:

...a myslíš toho co dělá soukromě a z toho metru nebo hodiny odevzdá zase státu ranec aby mu zbylo hovno, nebo toho kterej je zaměstnanej a bez režie? ...já jen aby jsme nemotali "hrušky" bigsmileredfacebigsmile s jabkama bejku smile1

...nebo toho , kterej dělá soukromě a z toho metru /hodiny státu neodevzdá ani ň ,páč ho účetní napomíná , že je zase v plusu a musí s tim něco udělat ?

Proste studovanej vopkladac ma nakonec stejne nebo i vic nez primitiv dr.


Bandit pičo
hlemejzd999 (Člen)
02.03.2011 10:22:02
Offline

Re: Když doktoři...

Fresh Man psal:
hlemejzd999 psal:
osiris psal:

...a myslíš toho co dělá soukromě a z toho metru nebo hodiny odevzdá zase státu ranec aby mu zbylo hovno, nebo toho kterej je zaměstnanej a bez režie? ...já jen aby jsme nemotali "hrušky" bigsmileredfacebigsmile s jabkama bejku smile1

...nebo toho , kterej dělá soukromě a z toho metru /hodiny státu neodevzdá ani ň ,páč ho účetní napomíná , že je zase v plusu a musí s tim něco udělat ?

Proste studovanej vopkladac ma nakonec stejne nebo i vic nez primitiv dr.

bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Lihy (Člen)
02.03.2011 10:33:19
Offline

Re: Když doktoři...

Čendina psal:

...k mě to nutí k zamyšlení do jaké míry je regulované a proto nepružné financování zdravotnického sektoru správné.

Jsem věrným fanouškem spravedlivých rukou volného tržního hospodářství. Kde dobří lékaři, sestry, fyzioterapeuti mají šanci nejen se prosadit, ale ani je nevážou finanční tabulkové stropy státního molochu. A jsem naprosto pro, aby takový lidé vydělávali majlant. Kdybych chtěla, mohla a měla na to abych odstudovala 6 let medicíny a pak dalších x let marastu s atestacemi a specializací, tak bych taky chtěla vydělávat hodně. A jako potenciální pacient, chci aby mě léčil odpočatý, dobře naladěný a dobře zaplacený lékař pro kterého nebudu jen číslo v nikdy nekončící řadě obživlýho různě poraněnýho masa.

Ale také chci, aby neschopní, neaktivní a lajdáčtí propadli sítem na dno, tak jak je tomu v ostatních oborech neregulovaných státem.

....

todle podepisuju a takhle to celou dobu myslim... Prosťáček škol nemájící prostě nemůže konkurovat tvému kultivovanému projevubigsmile

zzzmrzlinar (Člen)
02.03.2011 10:42:35
Offline

Re: Když doktoři...

ONDRÁŠ - máš cenu za zdaleka "nejúspěšnější" vlákno měsíce, možná i roku. Ačkoliv jsi to asi původně tak ani nezamýšlel, tak si porazil i například vždy favorizovaná vlákna o kozách, predelích, cundách a jinejch částech (i když vo kundáchvlastně tohle vlákno taky trochu je bigsmile )

FIDO - hele nikdo ti tvoje názory nebere, jen tu z vostatních nesmíš dělat debily co vůbec ničemu nerozuměj. To by neměla být podstata diskuse, což ovšem jako vzdělaný člověk určitě víš.

FIDO - mimochodem jak mi na začátku vlákna píšeš, tak já chápu rozdíl placení "obvoďáků" (vím i že dnes jsou již praktickými lékaři) ale jen u těch obvoďáků mě to sere dvojnásob, s těma mám zkušenosti daleko nejhorší.

FIDO - než mi zas řekneš jak tomu nerozumím a obvoďákům křivdím, tak máma mojí přitelkyně je "obvoďačka" samozřejmě si nebudu moc srát do vlastního hnízda, ale peněžním nedostatkem rozhodně netrpí, to kurva ani omylem. Jinak třeba reklamních věcí maj plnej barák, snad úplně všechno maj reklamní (jen namátkou, ručníky, oblečení, kosmetiku, čistící prostředky, věci do auta, psací potřeby, kancelářskou techniku, elektroniku....... nic z toho laciný šmejdy všechno kvalitní věci, často luxusní jak ňáký LujVitonové)

tím jsem se dostal k jádru pudla, KORUPCE, KORUPCE, KORUPCE, to je větší problém než samotný platy doktorů

hans (Člen)
02.03.2011 11:13:40
Offline

Re: Když doktoři...

kurwa to je ale diskuze bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Ondráš (Člen)
02.03.2011 13:08:41
Offline

Re: Když doktoři...

zzzmrzlinar psal:

ONDRÁŠ - máš cenu za zdaleka "nejúspěšnější" vlákno měsíce, možná i roku. Ačkoliv jsi to asi původně tak ani nezamýšlel, tak si porazil i například vždy favorizovaná vlákna o kozách, predelích, cundách a jinejch částech (i když vo kundáchvlastně tohle vlákno taky trochu je bigsmile )

Ty voe... Já taky myslel, že se tomu zasměje možná pár jedinců stejně postiženejch jako já. Se to nějak zvrtlo. smile1
Ale neříkám, že mě to netěší, že hned po vláknech o kozách, prdelích, hovnech a kundách mám nejrychleji rostoucí vlákno. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
02.03.2011 13:22:33
Offline

Re: Když doktoři...

Ondráš psal:
zzzmrzlinar psal:

ONDRÁŠ - máš cenu za zdaleka "nejúspěšnější" vlákno měsíce, možná i roku. Ačkoliv jsi to asi původně tak ani nezamýšlel, tak si porazil i například vždy favorizovaná vlákna o kozách, predelích, cundách a jinejch částech (i když vo kundáchvlastně tohle vlákno taky trochu je bigsmile )

Ty voe... Já taky myslel, že se tomu zasměje možná pár jedinců stejně postiženejch jako já. Se to nějak zvrtlo. smile1
Ale neříkám, že mě to netěší, že hned po vláknech o kozách, prdelích, hovnech a kundách mám nejrychleji rostoucí vlákno. bigsmile

sak se tady resi kokoti, to je tomu podobny bigsmilebigsmilebigsmile

tak jako jen abych pridal svoji trosku do mlyna.
Kdyz jsem videl v telce, jak ti doktori v nemocnicich chodi v tech trickach s napisem "dekujeme odchazime", tak sem trochu chytal nerva. Prislo mi trosku neeticky (nebo jaky muze byt to spravny slovo) davam pacientovi, kterej tam prijde s bolestma, ze ho mam proste tak nejak v pici a ze vlastne uz doktora ani delat nechci (prece kdyz odchazim, tak nekam uplne jinam a ne do te same branze).
At si klidne vedou valku s vladou o platy, ale pacienty bych do toho netahal. Stejne tak to vidim i s jakejma koliv jinejma stavkama (tema se podle me moc veci nevyresi)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
02.03.2011 13:39:59
Offline

Re: Když doktoři...

Loser psal:
Ondráš psal:
zzzmrzlinar psal:

ONDRÁŠ - máš cenu za zdaleka "nejúspěšnější" vlákno měsíce, možná i roku. Ačkoliv jsi to asi původně tak ani nezamýšlel, tak si porazil i například vždy favorizovaná vlákna o kozách, predelích, cundách a jinejch částech (i když vo kundáchvlastně tohle vlákno taky trochu je bigsmile )

Ty voe... Já taky myslel, že se tomu zasměje možná pár jedinců stejně postiženejch jako já. Se to nějak zvrtlo. smile1
Ale neříkám, že mě to netěší, že hned po vláknech o kozách, prdelích, hovnech a kundách mám nejrychleji rostoucí vlákno. bigsmile

sak se tady resi kokoti, to je tomu podobny bigsmilebigsmilebigsmile

tak jako jen abych pridal svoji trosku do mlyna.
Kdyz jsem videl v telce, jak ti doktori v nemocnicich chodi v tech trickach s napisem "dekujeme odchazime", tak sem trochu chytal nerva. Prislo mi trosku neeticky (nebo jaky muze byt to spravny slovo) davam pacientovi, kterej tam prijde s bolestma, ze ho mam proste tak nejak v pici a ze vlastne uz doktora ani delat nechci (prece kdyz odchazim, tak nekam uplne jinam a ne do te same branze).
At si klidne vedou valku s vladou o platy, ale pacienty bych do toho netahal. Stejne tak to vidim i s jakejma koliv jinejma stavkama (tema se podle me moc veci nevyresi)

...jak vidíš, tag se vyřešilo...pro dochtory...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fresh Man (Člen)
02.03.2011 13:44:15
Offline

Re: Když doktoři...

Loser psal:
Ondráš psal:
zzzmrzlinar psal:

ONDRÁŠ - máš cenu za zdaleka "nejúspěšnější" vlákno měsíce, možná i roku. Ačkoliv jsi to asi původně tak ani nezamýšlel, tak si porazil i například vždy favorizovaná vlákna o kozách, predelích, cundách a jinejch částech (i když vo kundáchvlastně tohle vlákno taky trochu je bigsmile )

Ty voe... Já taky myslel, že se tomu zasměje možná pár jedinců stejně postiženejch jako já. Se to nějak zvrtlo. smile1
Ale neříkám, že mě to netěší, že hned po vláknech o kozách, prdelích, hovnech a kundách mám nejrychleji rostoucí vlákno. bigsmile

sak se tady resi kokoti, to je tomu podobny bigsmilebigsmilebigsmile

tak jako jen abych pridal svoji trosku do mlyna.
Kdyz jsem videl v telce, jak ti doktori v nemocnicich chodi v tech trickach s napisem "dekujeme odchazime", tak sem trochu chytal nerva. Prislo mi trosku neeticky (nebo jaky muze byt to spravny slovo) davam pacientovi, kterej tam prijde s bolestma, ze ho mam proste tak nejak v pici a ze vlastne uz doktora ani delat nechci (prece kdyz odchazim, tak nekam uplne jinam a ne do te same branze).
At si klidne vedou valku s vladou o platy, ale pacienty bych do toho netahal. Stejne tak to vidim i s jakejma koliv jinejma stavkama (tema se podle me moc veci nevyresi)

dys srovnas vejplaty s ostatnima zemnema {a branzema}tag se divis ze sou nasrany ??? budte radi ze zustali v cr {zatim}..  znam doost DOBREJCH doktoru co se na to vysrali uz davno pred akci dekujem... a sou nekde v cizine smile2


Bandit pičo
Janna (Člen)
02.03.2011 13:57:38
Offline

Re: Když doktoři...

Ondráš psal:
zzzmrzlinar psal:

ONDRÁŠ - máš cenu za zdaleka "nejúspěšnější" vlákno měsíce, možná i roku. Ačkoliv jsi to asi původně tak ani nezamýšlel, tak si porazil i například vždy favorizovaná vlákna o kozách, predelích, cundách a jinejch částech (i když vo kundáchvlastně tohle vlákno taky trochu je bigsmile )

Ty voe... Já taky myslel, že se tomu zasměje možná pár jedinců stejně postiženejch jako já. Se to nějak zvrtlo. smile1
Ale neříkám, že mě to netěší, že hned po vláknech o kozách, prdelích, hovnech a kundách mám nejrychleji rostoucí vlákno. bigsmile

goodgoodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Fresh Man (Člen)
02.03.2011 13:59:43
Offline

Re: Když doktoři...

a vlastne uz i ty NEJLEPCI sestry utikaj nekam na ostrovy bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
Zdenda (Člen)
02.03.2011 14:07:28
Offline

Re: Když doktoři...

Kamioňáci co dělaj v zahraničí maj taky víc, i zedníci, dřevorubci, prodavači, taxikáři, manažeři atd. Takže se máme všichni nasrat, začít stávkovat, vyhrožovat a odejít? A mimo jiné jako soukromník, když mám malý tržby, tak jako budu nasranej na zákazníky, budu neochotnej, nepříjemnej atd. ??? Tak to chcípnu hlady a ani po mě nikdo neštěkne. Tak jen ať jdou páni doktoři do soukromýho sektoru a takhle se chovaj, asi by se hodně divili. Stejně jako se diví ta trubka z Karlovarský nemocnice, že když vyhrožoval, dal výpověď a milej pan ředitel za něj našel náhradu (bravo pane řediteli, tleskám), že teď ho nechce vzít na ten samej flek zpátky  a co si chudinka doktůrek počne, když má tolik odsloužíno.sick

A když si vzpomenu na těch pár návštěv u doktora, který byly jak ještě za komára, těsně po revoluci a v nynější době, tak ve 4 z pěti případů jsem se setkal s neochotou, arogancí. Takže tak. A před těma, který znám a jsou normální, chovaj se slušně smekám a ti maj u mě uznání. Jenže z těch skoro nikdo nestávkoval a nevyhrožoval jak to?


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
huskyb12 (Administrator)
02.03.2011 15:01:47
Offline

Re: Když doktoři...

Zdenda psal:

... chcípnu hlady a ani po mě nikdo neštěkne ...

di Ty brepto, já bych štěk :)))


ale di, Ty brepto ...
Loser (Administrator)
02.03.2011 15:13:05
Offline

Re: Když doktoři...

me tak jednou napadlo, ze by nebylo spatny, kdyby ty nemocnice byly z vetsi casti soukromy. Proste aby fungovali jako firmy. Starali se o to, aby prosperovali a snazili se prilakat co nejvic zakazniku - jak nabizenejma sluzbama (kdo si chce priplatit, dostane treba lepsi jidlo, pokoj, nejake nadstandartni sluzby) tak i zamestnancema. Proste kdo ma takovy a makovy skoleni nebo praxi, je specialista na to nebo na ono, tak bude brat jinej plat, nez ten, co teprve zacina - neco jako je u nas ve firme - hodnoceni zamestnancu a posuzovani jejich schopnosti, ochoty delat praci navic a vysledky. Podle toho se zarazovat do nejakych platovych skupin.

Vim, ze me s tim poslete do prdele, ale mne to prijde docela logicky idontknowidontknowidontknow
Sam chodim k soukrome zubarce, kde si teda zaplatim vsechno (a neni to zrovna nejlevnejsi), ale ty sluzby mi vzhledem k me pracovni vytizenosti maximalne vyhovuji a stoji za to (jakoze mi zavolaji, ze museli rano prijmout nejakej akutni pripad a proto muzu prijit na domluvenou navstevu o neco pozdeji(abych tam nemusel jak kokot cekat) a nebo me rovnou preobjedna, pokud se mi to pozdeji nehodi. Taky mam cislo a mail primo na doktorku s tim, ze muzu volat klidne i o pulnoci, pokud se po zakroku neco zkomplikuje a budu potrebovat konzultaci nebo osetreni. A to, ze mi pri prichodu a odchodu poda ruku, hezky se rozlouci nebo se zepta jakej jsem mel tyden, taky neco prida na tom, ze tam clovek chodi s uplne jinym pocitem).


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Fresh Man (Člen)
02.03.2011 15:53:57
Offline

Re: Když doktoři...

taky znam spoustu blbejch doktoru, ale furt znam vic blbejch a nepouzitelnejch automechaniku, remeslniku , i manazeru smile2 atd


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
02.03.2011 15:56:30
Offline

Re: Když doktoři...

a najvic mi serou fotbalisti/hokejisti {sportofci} !!! ty sou uplne na hovno a berou takovy palby sicksicksicksicksicksicksicksicksick


Bandit pičo
Ondráš (Člen)
02.03.2011 16:07:44
Offline

Re: Když doktoři...

Fresh Man psal:

dys srovnas vejplaty s ostatnima zemnema {a branzema}tag se divis ze sou nasrany ??? budte radi ze zustali v cr {zatim}..  znam doost DOBREJCH doktoru co se na to vysrali uz davno pred akci dekujem... a sou nekde v cizine smile2

Z Tebe by si měli vzít příklad. Řekl si, že tě to tu sere a šel si pryč. Žádný stávkování, žádný kňučení. Sebral si se a šel si. Kdyby to tak udělal každej, tak nikdo nemůže říct ani popel a myslim, že by sami lidi začli říkat, ať je tu vláda podrží a přidá jim.
Tak je to u všech oborů. Instalatér, programátor, uklízečka... Na západ od hranic máš víc. Máš tu šanci. Máš na to tam jít, tak jdi.
Prostě kdo chce nebo chtěl, tak už tam je, nebo se o to snaží. Nepotřebuje k tom odbory, aby to organizovali.
Strašit, že nás 3000 (nebo kolik) najednou odejde, když nám nezvednete platy.headshake Jděte do prdele a neodvolávejte se na svoji důležitost, poslání a Hippokrata, kterej platí ve všední dny od 8 do 16 hodin a mimo to je bez záruky.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
02.03.2011 16:18:24
Offline

Re: Když doktoři...

Ondráš psal:
Fresh Man psal:

dys srovnas vejplaty s ostatnima zemnema {a branzema}tag se divis ze sou nasrany ??? budte radi ze zustali v cr {zatim}..  znam doost DOBREJCH doktoru co se na to vysrali uz davno pred akci dekujem... a sou nekde v cizine smile2

Z Tebe by si měli vzít příklad. Řekl si, že tě to tu sere a šel si pryč. Žádný stávkování, žádný kňučení. Sebral si se a šel si. Kdyby to tak udělal každej, tak nikdo nemůže říct ani popel a myslim, že by sami lidi začli říkat, ať je tu vláda podrží a přidá jim.
Tak je to u všech oborů. Instalatér, programátor, uklízečka... Na západ od hranic máš víc. Máš tu šanci. Máš na to tam jít, tak jdi.
Prostě kdo chce nebo chtěl, tak už tam je, nebo se o to snaží. Nepotřebuje k tom odbory, aby to organizovali.
Strašit, že nás 3000 (nebo kolik) najednou odejde, když nám nezvednete platy.headshake Jděte do prdele a neodvolávejte se na svoji důležitost, poslání a Hippokrata, kterej platí ve všední dny od 8 do 16 hodin a mimo to je bez záruky.

...k tomu nejni co dodatgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
02.03.2011 16:32:39
Offline

Re: Když doktoři...

Ondráš psal:
Fresh Man psal:

dys srovnas vejplaty s ostatnima zemnema {a branzema}tag se divis ze sou nasrany ??? budte radi ze zustali v cr {zatim}..  znam doost DOBREJCH doktoru co se na to vysrali uz davno pred akci dekujem... a sou nekde v cizine smile2

Z Tebe by si měli vzít příklad. Řekl si, že tě to tu sere a šel si pryč. Žádný stávkování, žádný kňučení. Sebral si se a šel si. Kdyby to tak udělal každej, tak nikdo nemůže říct ani popel a myslim, že by sami lidi začli říkat, ať je tu vláda podrží a přidá jim.
Tak je to u všech oborů. Instalatér, programátor, uklízečka... Na západ od hranic máš víc. Máš tu šanci. Máš na to tam jít, tak jdi.
Prostě kdo chce nebo chtěl, tak už tam je, nebo se o to snaží. Nepotřebuje k tom odbory, aby to organizovali.
Strašit, že nás 3000 (nebo kolik) najednou odejde, když nám nezvednete platy.headshake Jděte do prdele a neodvolávejte se na svoji důležitost, poslání a Hippokrata, kterej platí ve všední dny od 8 do 16 hodin a mimo to je bez záruky.

JAŠT good

a teď z5 k tématu, kdyže se to vodjebou ty dráteníci ? :)))


ale di, Ty brepto ...
Fresh Man (Člen)
02.03.2011 16:36:52
Offline

Re: Když doktoři...

negdo ma treba nejaky zavasky...a zopovednost bigsmile

ale jo meli by vypadnout ... a bylo by po pussy


Bandit pičo
Ondráš (Člen)
02.03.2011 16:47:41
Offline

Re: Když doktoři...

Fresh Man psal:

negdo ma treba nejaky zavasky...a zopovednost bigsmile

Včem jsou jeho závazky jiný než naše?
A kde je teda dodržení těch závazků a odpovědnosti v případě téhle hromadné výpovědi?

Souhlasím s tím, aby měli doktoři víc. Nesouhlasím s formou protestu.

2 Houska: To je jednoduchý. Najmuli by místo mě Inda. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lihy (Člen)
02.03.2011 16:54:24
Offline

Re: Když doktoři...

Ondráš psal:

2 Houska: To je jednoduchý. Najmuli by místo mě Inda. bigsmile

to udělaj stejně bo ste jim natahali dráty až do tý indiebigsmile

Fresh Man (Člen)
02.03.2011 17:12:55
Offline

Re: Když doktoři...

Ondráš psal:
Fresh Man psal:

negdo ma treba nejaky zavasky...a zopovednost bigsmile

Včem jsou jeho závazky jiný než naše?
A kde je teda dodržení těch závazků a odpovědnosti v případě téhle hromadné výpovědi?

Souhlasím s tím, aby měli doktoři víc. Nesouhlasím s formou protestu.

2 Houska: To je jednoduchý. Najmuli by místo mě Inda. bigsmile

mysel sem rodiny treba ... a vas jako pacose ... to mi nepripada jako zavazek ... bigsmilebigsmile mate blby co bigsmilebigsmile


Bandit pičo
Banditatom (Člen)
02.03.2011 17:13:48
Offline

Re: Když doktoři...

2 Houska: To je jednoduchý. Najmuli by místo mě Inda. bigsmile

houno budeš běhat po arbeitnu a vykřikovat kráva je můj bratrbigsmilebigsmilebigsmile no a voni si tě nechajbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr