Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Snižovat nebo ne?

Hanka13 (Nový člen)
16.05.2011 10:26:23
Offline

Snižovat nebo ne?

Ahoj
začínám jezdit a mám dilema,zda snížit moto,nebo si raději zkusit zvyknout.Dosáhnu tak oběma špičkama,takže při brzdění na světlech koukám aby nebyla třeba vyjetá kolej po náklaďáku,nebo nedejbože dírabigsmile při zastavení taktéž.....zatím jistota nic mocsmile2 pokud musím prudce brzdit tak prostě doufám že tam ta zem bude bigsmile Mám ale strach že se snížením změní jízdní vlastnosti a to bych moc nerada,protože jinak je to naprosto perfektní mašina.
Díky za jakékoli zkušenostibigsmile idontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
16.05.2011 10:28:46
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

vyplň si profil ať víme s kym je řeč a fotka v plavkách taky prej neškodí bigsmile ..možná by stačilo jen vybrat víc sedlo než šahat do podvozku.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Hanka13 (Nový člen)
16.05.2011 10:42:59
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

bigsmile jo na to jsem koukala,bylo by to řešení....jen ta cena co uvádějí je docela hustá,našla jsem asi 7500kč za gelové alespoň pro řidičesurprised to mě trochu přizemnilo/čímž se stávám menší a menší...bigsmilebigsmilebigsmile/

K.a.s.y.m. (Člen)
16.05.2011 10:45:46
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

to je tak když neřekneš odkud jsi..já mám třeba velice šikovnýho čalouníka kousek od baráku,ale těžko se radí když nevíme komu a kam..jinak 7500 ,- je blbost dá se to udělat tak 5x levněji.ale nebude to gel...kterej tam ani v origu neni.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
16.05.2011 10:47:44
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

Hanka13 psal:

bigsmile jo na to jsem koukala,bylo by to řešení....jen ta cena co uvádějí je docela hustá,našla jsem asi 7500kč za gelové alespoň pro řidičesurprised to mě trochu přizemnilo/čímž se stávám menší a menší...bigsmilebigsmilebigsmile/

...vem sedlo a utikej k prvnímu sedláři nebo čalouníkoj, řekni chci ho ubrat vo dva-tři cenťáky a fertig...snížením motorky jízdní vlastnosti změníš a k lepšímu to nejni...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
16.05.2011 19:24:48
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

estliva pošleš tu fotku v plavkách řeknu ti jestli joo nebo nééevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Evla (Člen)
31.07.2017 10:42:57
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

Riešim niečo podobné ako Hanka. Len nemám chuť čokoľvek na motorke meniť - podľa mňa je dokonalá. Ja už tiež viac nenarastiem (165/50), tak premýšľam nad botami s vysokou podrážkou, napr. New rock. Ale zmestí sa mi s tým noha medzi stupačku a riadiacu páku?

osiris (Člen)
31.07.2017 12:25:02
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

...měl by ti jít nastavit sklon řadící páčky, potažmo teda i ta mezera


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Evla (Člen)
31.07.2017 19:00:03
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

Boty sú parádne, úplne bezpečne s nimi došlapnem na zem po oboch stranách, len kým nebude medzera, ani sa nepohnem cool Úpravu som dohodla v servise, a konečne už mám aj veľký techničák.

Kožak (Člen)
31.07.2017 19:44:41
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

Evla psal:

Riešim niečo podobné ako Hanka. Len nemám chuť čokoľvek na motorke meniť - podľa mňa je dokonalá. Ja už tiež viac nenarastiem (165/50), tak premýšľam nad botami s vysokou podrážkou, napr. New rock. Ale zmestí sa mi s tým noha medzi stupačku a riadiacu páku?

...v křuskách s vysokou podrážkou se ti bude jezdit dost blbě ,tomu věř


MRDAT!!!
Evla (Člen)
31.07.2017 20:58:05
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

Vyskúšam, naučím sa. Nie som horšia od opice bigsmile. Alebo som. Opica by si takú opachu nekúpila.

Ako riešite havarijné poistenie? Dnes mi poistovák vyrátal 594 eur na rok. Som z toho jeleň. Je to viac než za luxusné auto.

Kedar (Člen)
31.07.2017 21:58:40
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

/

Evla psal:

Riešim niečo podobné ako Hanka. Len nemám chuť čokoľvek na motorke meniť - podľa mňa je dokonalá. Ja už tiež viac nenarastiem (165/50), tak premýšľam nad botami s vysokou podrážkou, napr. New rock. Ale zmestí sa mi s tým noha medzi stupačku a riadiacu páku?

165/50 těch 50 je v pase nebo přes prsaidontknow


Jinej už nebudu
Evla (Člen)
31.07.2017 22:03:53
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

Tých 50 je kg (hmotnosť). Môže byť?help

Loser (Administrator)
01.08.2017 08:01:57
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

Evla psal:

Tých 50 je kg (hmotnosť). Môže byť?help

no na tu vysku je to trochu nad carou, ale muzes to zachranit doplnenim dalsich mir bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
XJelen (Člen)
01.08.2017 08:35:17
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

Kožak psal:
Evla psal:

Riešim niečo podobné ako Hanka. Len nemám chuť čokoľvek na motorke meniť - podľa mňa je dokonalá. Ja už tiež viac nenarastiem (165/50), tak premýšľam nad botami s vysokou podrážkou, napr. New rock. Ale zmestí sa mi s tým noha medzi stupačku a riadiacu páku?

...v křuskách s vysokou podrážkou se ti bude jezdit dost blbě ,tomu věř

ty vysoký podrážky bych taky viděl špatně, i když holky jsou zvyklý chodit v lecčems bigsmile
Jestli jde o dva cm, buď upravit sedlo a eventuelně povolit víc centrál a  pustit cm v brejlích (na cesťáku tu geometrii nepozná a palici nikde nepojede). Varianta B na 1250 by měly fungovat vyměnit kosti ne?


Strýcfajtr !!!
Evla (Člen)
01.08.2017 18:22:30
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

Loser psal:
Evla psal:

Tých 50 je kg (hmotnosť). Môže byť?help

no na tu vysku je to trochu nad carou, ale muzes to zachranit doplnenim dalsich mir bigsmilebigsmilebigsmile

Ha-ha! Myslíš ako že druhý raz vydatá s dvoma pubertálnymi deťmi? To mi miery nevylepší.
Skúsim inak: učila som sa jazdiť tento rok na Suzuki Vanvan 200. Po vyše 20 rokoch som znova chodila do autoškoly. Vodičák mám mesiac. A piatok som si kúpila bielu Banditku, funglovku.

Drakoxxl (Člen)
02.08.2017 07:58:08
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

Evla psal:

Po vyše 20 rokoch som znova chodila do autoškoly. Vodičák mám mesiac. A piatok som si kúpila bielu Banditku, funglovku.

No je vidět, že odvaha Ti nechybí, tak hlavně kolama dolů a pro jistotu, neboť ta rovnováha je sviňa, tak bych na moto doplnil padací protektory good


Lepší někdy, než nikdy.
Evla (Člen)
02.08.2017 12:54:56
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

Drakoxxl psal:

No je vidět, že odvaha Ti nechybí, tak hlavně kolama dolů a pro jistotu, neboť ta rovnováha je sviňa, tak bych na moto doplnil padací protektory good

Mám. To bolo prvé, čo manžel namontoval. A dnes už mám konečne aj tabuľku :).
S tou odvahou... Občas si nie som istá, či som pri zmysloch, keď sa riadim svojimi nápadmi.

Honzik8719 (Člen)
15.08.2017 13:14:26
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

Znam sikovnyho typka na sedla z chomutova...libovy ceny a diba dodani jakbysmetgood


...relativní kochač...
Lubošek (Člen)
15.08.2017 14:51:59
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

Honzik8719 psal:

Znam sikovnyho typka na sedla z chomutova...libovy ceny a diba dodani jakbysmetgood

můžu potvrdit good z vlastí zkušenostigood


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
Zrzek1 (Člen)
16.08.2017 10:52:22
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

Lubošek psal:
Honzik8719 psal:

Znam sikovnyho typka na sedla z chomutova...libovy ceny a diba dodani jakbysmetgood

můžu potvrdit good z vlastí zkušenostigood

Ahoj, a dáte kontakt? Rád bych využil... Díky

oma1995 (Člen)
16.08.2017 11:36:58
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

kupoval jsem B650 po holce a měla to snížený... Kratší kosti bych doma vyhrabal smile1

tachec (Člen)
16.08.2017 12:13:07
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

oma1995 psal:

kupoval jsem B650 po holce a měla to snížený... Kratší kosti bych doma vyhrabal smile1

Na snížení potřebuje delší kosti, kratší ji to zvýší idontknow


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Honzik8719 (Člen)
16.08.2017 12:31:10
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

tachec psal:
oma1995 psal:

kupoval jsem B650 po holce a měla to snížený... Kratší kosti bych doma vyhrabal smile1

Na snížení potřebuje delší kosti, kratší ji to zvýší idontknow

pravdu díšgood


...relativní kochač...
Evla (Člen)
17.08.2017 12:14:20
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

Prvých 1000 zábehových km na tachometri a zvykla som si. Nič sa nebude prerábať. Dnes som prvýkrát musela ísť sama bez doprovodu a len som zistila, že to ide. ( Z Nitry do Bratislavy)

Antihero (Člen)
24.08.2017 16:02:34
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

Škoda, žes nezůstala u značky motorky na prvnî fotce v profilu. Street triple by ti seděl hned.cool


There's a pie in the sky when you die.
Evla (Člen)
24.08.2017 16:26:59
Offline

Re: Snižovat nebo ne?

Antihero psal:

Škoda, žes nezůstala u značky motorky na prvnî fotce v profilu. Street triple by ti seděl hned.cool

To je manželova a nechcel požičať. Ale nie, aj by požičal, ale do Banditky som sa zamilovala už v autoškole. A podarilo sa mi kúpiť posledný taký kus na SVK.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr