Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Bez padáků ani ránu

tonda_GSF (Člen)
18.05.2011 22:11:48
Offline

Bez padáků ani ránu

Jedu si takhle z Čížkovic na Lovosice, najednou přede mnou nějaká kunda z Prahy ve Volvu a začala přidávat, vidim, že v dálce před ní je felda a jede pomalejš, tak zpomalim, že jí budu předjíždět, zařadim se do leva a asi metr za ní, když jsem jí začal předjíždět v levym, tak mi to tam šoupla, pak se lekla auta v protisměru, tak šlápla na brzdy, jediný co sem stih, tak zmáčknout přední a položit to, no motorka jela asi 135 m a já asi 80 m, naštěstí bez větší újmy. Každopádně rychlost kolem 90 km/h, protože sem to nějak netahal, nebylo to ohřátý. No jo, stane se. Jo a ještě jak sem letěl, tak se mi ten v protisměru vyhnul na krajnici a zastavil, já proletěl po zádech kolem jeho předního kola asi půl metru.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3518_18052011286.jpg




Nemá náhodou někdo víko, nebo nějakej návrh, kde koupit levně?
Každopádně od teď bez padáků ani ránu.surprisedheadshake

Koldan (Člen)
18.05.2011 22:27:45
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

ty vole  a proč se lepíš na nějakou babu metr za ní? to pak si říkáš o průseridontknowale to už asi víš, že jo, tak hlavně, že jsi v cajkugood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
snowflake600 (Člen)
18.05.2011 22:34:15
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

Koldan psal:

ty vole  a proč se lepíš na nějakou babu metr za ní? to pak si říkáš o průseridontknowale to už asi víš, že jo, tak hlavně, že jsi v cajkugood

sice taky razím názor, že jak vidím babu v autě před sebou,tak co nejdřív předjet,ale tohle je vo držku bigsmile

tonda_GSF (Člen)
18.05.2011 22:34:45
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

Asi sem to formuloval blbě, nebyl jsem metr za ní, ale při tom předjíždění mi to tam sekla, jestli chápeš, byl jsem metr za ní, ale vedle v pruhu, když jsem jí začal předjíždět, tak asi 10-20 metrů za ní.

tonda_GSF (Člen)
18.05.2011 22:36:12
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

Každoádně to docela za vsí začala prát, ani jsem s ní nechtěl nějak závodit a původně jsem ani nemyslel, že je to ženská, le nějakej pražskej Pepik. Bandaska byla studená, tak jsem to nějak nerozjížděl. Všechno podle předpisů.good

snowflake600 (Člen)
18.05.2011 22:36:26
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

přečetl sem si to ještě 2x a pochopil....ani do zrcátka se nepodívala, kdyby nic proti nejelo, sejmula by tě bokem dost možná i tak...chápu to správně?

Zdenda (Člen)
18.05.2011 22:37:46
Offline

Re: Bez padáků ani ránu


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
snowflake600 (Člen)
18.05.2011 22:45:59
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

tonda_GSF (Člen)
18.05.2011 22:46:32
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

Snow: asi by to tak dopadlo, ale údajně mě viděla, ale pak e mi přišla omlouvat, když sem nadával, no kdo by taky ne. Každopádně jde to ještě na šetření na dopravák, protože jsme se nedohodli, přijeli cajti, takže budu čekat 2 měsíce, než s tím něco udělaj. Každopádně ona mi to tam švihla, když už jsem byl rozjetej, že ji předjedu, tak jsem brzdil už jednou (omezila a ohrozila), potom viděla v protisměru (celkem v dálce auto), tak to při předjíždění zašlápla (já sem se chtěl řadit už z5, ale to sem nestih v tu chvíli), no a pak sem na to hamtnul já, do ní sem to nenapálil, jen položil a už jsem letěl... Achjo.

Zdenda: Díky, ještě uvidim, kolik mi řeknou cenu v servisu. Plasty už nějak pořešim.cool

snowflake600 (Člen)
18.05.2011 22:49:02
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

další věc je ta, jestli ti za tohle něco dá pojišťovna evil.....bych ji rozbil ciferník, pindě....

tonda_GSF (Člen)
18.05.2011 22:51:39
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

Tak jestli to posoudí dobře na tom dopraváku, tak snad jo. No nový ND to je mazec potom, přední plast asi 6000, zadní to bude podobný a ono se to nasčítá,  takže kdyby dali 30 000, budu jedině rád. No tak já jí mlátit nechtěl, byla těhotná bigsmile ale v šoku sem použil snad celej můj arzenál nadáveksmile1bigsmile

snowflake600 (Člen)
18.05.2011 22:59:41
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

to bych si jim pak řekl i o novej laďák bigsmile

tonda_GSF (Člen)
18.05.2011 23:02:54
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

nejdřív všechny padáky, co existujou, nic nenechám náhodě bigsmile No, ale když o tom tak přemýšlím, tak mě to je u prdele, hlavně že žiju.

morganzd (Člen)
18.05.2011 23:16:39
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

...soráč, ale nejdřív by ses měl možná trochu naučit předvídat, pak ty padáky, ale těžko hodnotit (jen dle toho lehce zmatenyho popisu)
Ale nic ve zlým, hlavně že to dopadlo aspoň takhle...


GSF 600 S '99
tonda_GSF (Člen)
19.05.2011 06:36:44
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

Už nějakou dobu jezdim, takže jsem předvídal, že mi tam asi najede a bude chtít předjíždět ještě předemnou, ale kdo tušil, že v zápětí na to hamtne. Býval bych se zařadil z5 do pravýho pruhu a nic by se nestalo, jenže to už jsem nestih.

PFremer (Člen)
19.05.2011 07:11:19
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

Taky už se mi to párkrát slalo... Normálně bych z toho člověka pak vytřepal duši!
Co mám laďáček tak se to zlepšilo a lidi víc koukaj. Parádagood

Hlavně, že si v pohodě. Motorka nasere, ale lepší než aby tě vyndavali z kufru...


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
tonda_GSF (Člen)
19.05.2011 07:22:21
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

No asi tam taky dám laďák, abych byl slyšet, přeci jen ta tovární těžká kráva moc rambajzu neudělá. Každopádně ona mě prej viděla a prý je zvyklá, že za ní motorky jezdí, měla V70 a že za ní jezdí proto, že je tam vzduchová kapsa, no to bych jí kop, když to tam tvrdila cajtum, přitom já byl nějakejch 10-15 m za ní. Podle ní v těsném závěsu... No nemá to už asi cenu rozebírat. Stalo se. Teď musím počkat, jak to posoudí a jestli dostanu flastr já nebo ona....

Kelly01 (Člen)
19.05.2011 08:15:55
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

Sráčibigsmile
Já letos padáky sundal a zrušil rovnou i havarijko, je to pro měkotybigsmile


God Save The Queen!
richie (Člen)
19.05.2011 08:16:35
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

z toho uděláš Nko a bude líp ;-) ..... něco jako v pubertě vypíchnout jebák bigsmile - odstraníš to a ten xicht pak vypadá líp bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
19.05.2011 08:38:33
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

Hovno tomu jebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kakac (Člen)
19.05.2011 08:44:02
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

richie psal:

z toho uděláš Nko a bude líp ;-) ..... něco jako v pubertě vypíchnout jebák bigsmile - odstraníš to a ten xicht pak vypadá líp bigsmile

Klídek......fuckfuck
Vůbec ho neposlouchej, jsou to jen bezduchý závistivé keci eNkaře ,že nemá na takovou pěknou kapotku goodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
To spravíš a bude to vše OK
Akurát si myslím že flastr tě nemine ......nedodržení bezpečné vzdálenosti.idontknow


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Ondráš (Člen)
19.05.2011 13:24:43
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

2 Kakac: Kušuj...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
barynek (Člen)
19.05.2011 21:54:43
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

Kakac psal:
richie psal:

z toho uděláš Nko a bude líp ;-) ..... něco jako v pubertě vypíchnout jebák bigsmile - odstraníš to a ten xicht pak vypadá líp bigsmile

Klídek......fuckfuck
Vůbec ho neposlouchej, jsou to jen bezduchý závistivé keci eNkaře ,že nemá na takovou pěknou kapotku goodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
To spravíš a bude to vše OK
Akurát si myslím že flastr tě nemine ......nedodržení bezpečné vzdálenosti.idontknow

rozhodně předsedo, jak říkášsmile1
jinak s tim flastrem bych to zas tak neviděl. Chtěl ji předjíždět, ona nekoukla do zrcátka a neštěstí je na světě. Jasně předvídat apod... ale flastr? To mi přijde moc...


Bandit 4EVER!!!
WenzelB6 (Člen)
19.05.2011 22:08:27
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

žádný nedodržení, pussyfuck mu tam regulérně vjela.
Jenže bez důkazů, čeho se chytnout. Uvidíš jak to posouděj.
Sem jel nejspíš vokolo z práce to už tam byli dopraváci,
bylo to mezi Sulejovickou křižovatkou a krůháčem z dálnice ?
Hlavně že si Tondo v cajku. Tomu v protisměru patří poděkovat.

tonda_GSF (Člen)
19.05.2011 22:47:37
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

Já vám dám Nkofuckidontknow S je prostě moje největší láska, nedám na něj dopustitbigsmileevil

to Wenzel
Je to možný, bylo to mezi Sulejovicema a Čížkovicema, ještě před autobusovou zastávkou. okolo 16 hodin.

btw. v cajku sem, ale postupně mě začíná všechno bolet smokinsurprised

Kakac (Člen)
19.05.2011 22:56:49
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

tonda_GSF psal:

S je prostě moje největší láska, nedám na něj dopustit

To je aspoň řeč hodná porádnýho chlapagoodgood
Kamaráde tvoje názory se mi zamlouvaj čím dál víc smile1good


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Drakoxxl (Člen)
20.05.2011 10:37:16
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

Kakac psal:
tonda_GSF psal:

S je prostě moje největší láska, nedám na něj dopustit

To je aspoň řeč hodná porádnýho chlapagoodgood
Kamaráde tvoje názory se mi zamlouvaj čím dál víc smile1good

Hovno tomu je, kosmetiku pořešíš po sezoně. good


Lepší někdy, než nikdy.
Banditatom (Člen)
20.05.2011 13:16:14
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

Ondráš psal:

2 Kakac: Kušuj...smokin

2kakač po druhé: víš kam mášjít co....bigsmile

přesně takhle jsem rosekal auto vyjádření pčr...spoluvina...pojišťovna....hovno...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
redik27 (Člen)
20.05.2011 16:03:48
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

Drakoxxl psal:
Kakac psal:
tonda_GSF psal:

S je prostě moje největší láska, nedám na něj dopustit

To je aspoň řeč hodná porádnýho chlapagoodgood
Kamaráde tvoje názory se mi zamlouvaj čím dál víc smile1good

Hovno tomu je, kosmetiku pořešíš po sezoně. good

a pak stejně zjištíš, že bude lepší sundat plasty a kačky schovat na ježíška.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
tonda_GSF (Člen)
20.05.2011 16:44:07
Offline

Re: Bez padáků ani ránu

Plasty pořešim, sice nebudu příští týden dělat nic jinýho, než lepit a brousit, ale bude zase krásnej goodcool Jinak dneska sem od nějakýho maníka, co tu v bazaru prodával origo víko, sehnal bigsmile Cena 1500,-Kč + poštovný, tak hovno zle smile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr