Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Barva na Bandasku...

killerrebel (Člen)
22.05.2011 12:04:54
Offline

Barva na Bandasku...

Zdravím, mam dotaz, na nadrži se mi od kaminku nejspíš odloulo kousiček barvy až na plech, prostě tam chybí kousíček laku asi 4x4mm. Kod barvy mam už jsem se tady na to dříve ptal, ale ted mam spíše problém kde to nechat namíchat do te male lahvičky (něco jak lak na nehty) aspon jsem slyšel že to tak jde.
někde v Okolí Frýdek - Místek

A pokud mi někdo napíše nějaky postup, pro meně zručné jako já,  jak to zadělat aby to šlo co nejmín vidět tak bych byl taky moc ráád.
Předem díík

osiris (Člen)
22.05.2011 13:46:20
Offline

Re: Barva na Bandasku...

...podle fotky máš možná yky, jestli jo, je tzv. tříkroková (dvě různý barvy aplikovaný na sebe ve specifickým počtu vrstev svým vzájemným prolínáním vytvořej požadovanej odstín), takže potřebuješ barvy dvě
...pravděpodobně to víš, ale asi nejsi schpnej překousnout poštovný, bejval bych ti ji poslal ...jinak kde u tebe nevím
...na metalízu musíš aplikovat ještě bezbarvej lak
...na konec se dá celý dílo zabrousit a zaleštit


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
killerrebel (Člen)
23.05.2011 07:24:07
Offline

Re: Barva na Bandasku...

osiris psal:

...podle fotky máš možná yky, jestli jo, je tzv. tříkroková (dvě různý barvy aplikovaný na sebe ve specifickým počtu vrstev svým vzájemným prolínáním vytvořej požadovanej odstín), takže potřebuješ barvy dvě
...pravděpodobně to víš, ale asi nejsi schpnej překousnout poštovný, bejval bych ti ji poslal ...jinak kde u tebe nevím
...na metalízu musíš aplikovat ještě bezbarvej lak
...na konec se dá celý dílo zabrousit a zaleštit

Ne ja už se jednou ptal na barvu a ty jsi mi napsal že to je YHJ Candy napoleon blue tak nevmi a na kolik by mě to vyšlo když bych si to nechal od tebe poslat??

osiris (Člen)
23.05.2011 08:53:49
Offline

Re: Barva na Bandasku...

killerrebel psal:
osiris psal:

...podle fotky máš možná yky, jestli jo, je tzv. tříkroková (dvě různý barvy aplikovaný na sebe ve specifickým počtu vrstev svým vzájemným prolínáním vytvořej požadovanej odstín), takže potřebuješ barvy dvě
...pravděpodobně to víš, ale asi nejsi schpnej překousnout poštovný, bejval bych ti ji poslal ...jinak kde u tebe nevím
...na metalízu musíš aplikovat ještě bezbarvej lak
...na konec se dá celý dílo zabrousit a zaleštit

Ne ja už se jednou ptal na barvu a ty jsi mi napsal že to je YHJ Candy napoleon blue tak nevmi a na kolik by mě to vyšlo když bych si to nechal od tebe poslat??

...tak jo, je to možný, jsou si podobný, nicméně ta YHJ je taky tříkroková
...můžu to namíchat ve dvou kvalitách (dvě značky), dražší PPG 2x decka po cca 280,- a levnější MaxMeyer kde je decka za cca 190,- (taky potřebuješ dvě)
...míň než decku ti neudělám z důvodu dodržení receptury (což ti neudělá asi nikdo), takže do tý malý lahvičky se štětečkem ti to můžu odlejt, ale stejně dostaneš zbytek ve větší nádobě
...čirej lak dle výběru ???
...přepravný (PPL) buď dobírka za 156,- nebo platba předem za 120,-


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
killerrebel (Člen)
23.05.2011 09:49:46
Offline

Re: Barva na Bandasku...

Jak moc to jde poznat ten rozdíl těch kvalit, at nekupuji zbytečně tu dražší jen na takove male opravy u kterych to třeba nepujde poznat.

osiris (Člen)
23.05.2011 10:19:01
Offline

Re: Barva na Bandasku...

...jj, na to tvoje "štětečkování" je to jedno, jak píšeš


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr