Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Kufry a plotny

Petan (Člen)
07.06.2011 21:46:13
Offline

Kufry a plotny

Zdravím všechny,kde a jaký kufr se dá sehnat dozadu na bandasku?Díky.

Libor nx (Člen)
07.06.2011 21:57:13
Offline

Re: Kufry a plotny

Petan psal:

Zdravím všechny,kde a jaký kufr se dá sehnat dozadu na bandasku?Díky.

na bandasku můžeš dát jakýkoli kufr,záleží na tobě jaký si tam dáš.levný,drahý,velký,malý.......

Petan (Člen)
07.06.2011 22:01:59
Offline

Re: Kufry a plotny

no jo,ale jakou plotnu aby tam šla namontovat a kufr aby tam pasoval a tak....Nějaké tipy,zkušenosti,kde levně nakoupit,e-shopy.

Libor nx (Člen)
07.06.2011 22:11:05
Offline

Re: Kufry a plotny

poslal jsem ti tabulku od givi,tam najdeš jaky kufr k jaky plotně a držáku patří.

Bedřich (Člen)
07.06.2011 22:42:31
Offline

Re: Kufry a plotny

no a nebo je tu vlákno kde se vše řeší.. hesla pro hledání: KAPPA, GIVI, TOP CASE


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Datel (Člen)
08.06.2011 15:27:40
Offline

Re: Kufry a plotny

jestli chces tak ti prodam muj. mel sem ho aj tady v inzeratech.
je to kappa 48l cervena barva.
kdyz tak volej nebo pisni na mejl...

LukinB6 (Člen)
08.06.2011 21:13:34
Offline

Re: Kufry a plotny

No může to vypadat třeba takhle:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/196_bandit_s_kufry.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/196_bandit_s_kufry_2.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/196_bandit_s_kufry_3.jpg



Všechno jsou to kufry Kappa, držáky na boční kufry jsou klasický trubkový a držák horního je s litinovou plotnou. Drží to jako přibyté i ve 160ti km/h jen motorka začíná být trochu neklidná v řízení. good


GSX1250FA
Petan (Člen)
08.06.2011 21:26:59
Offline

Re: Kufry a plotny

No jo,jenže tohle je úschovna pro zavazadla min. za 20tisícsmile2

VikecB12 (Člen)
08.06.2011 22:05:35
Offline

Re: Kufry a plotny

Ale levná verianta kufrů kerý fungujou prostě neexistuje. Dá se ušetřit použitím kufrů Nayka,kerý sou celkem dostupný. Rovnou zapomeň na nějaký ty šity za 1500kč,taky sem si tím prošel a je to k hovnu,upadávají na nich ty zobáčky co je drží na nosiči,což je celkem podstatná vadabigsmile Já mám nosiče kapa a na ně 3x maxia 52Lsmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
09.06.2011 07:34:35
Offline

Re: Kufry a plotny

VikecB12 psal:

Ale levná verianta kufrů kerý fungujou prostě neexistuje. Dá se ušetřit použitím kufrů Nayka,kerý sou celkem dostupný. Rovnou zapomeň na nějaký ty šity za 1500kč,taky sem si tím prošel a je to k hovnu,upadávají na nich ty zobáčky co je drží na nosiči,což je celkem podstatná vadabigsmile Já mám nosiče kapa a na ně 3x maxia 52Lsmokin

no joo ale ty stim vodvezes pul Rajhradu, to zas kazdej nepotrebuje smile1
To: Petan, ja mam drzak od GIVI bo sem zrovna Kapa nemohl sehnat, ale cena rozdil byl cca 300,- coz neni zadna hruza a na tom Maxii 52 tu samou jak ma Vikec a super na cesty daleky kdyz nekam jedu. Kdyz zrovna vezu nejakou slecnu tak jeste prihazuju bocni brasny ale je to tragedie ty brasny bad, Kufr je kuf, nemas v nem mokro, nemusis nic balit do igelitaku, nemas podrenej zbytecne lak na motorce, porad neco paskovat emerickou paskou, ale ja to parkrat tady do roka pc CR preziju, ale kdybych mel jet nekam ven tak bych asi koupil bocni kufry.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Pepé (Člen)
09.06.2011 08:36:25
Offline

Re: Kufry a plotny


...když to nechceš dělat silou vem si větší kladivo!!!
VikecB12 (Člen)
09.06.2011 09:46:22
Offline

Re: Kufry a plotny

Billy psal:
VikecB12 psal:

Ale levná verianta kufrů kerý fungujou prostě neexistuje. Dá se ušetřit použitím kufrů Nayka,kerý sou celkem dostupný. Rovnou zapomeň na nějaký ty šity za 1500kč,taky sem si tím prošel a je to k hovnu,upadávají na nich ty zobáčky co je drží na nosiči,což je celkem podstatná vadabigsmile Já mám nosiče kapa a na ně 3x maxia 52Lsmokin

no joo ale ty stim vodvezes pul Rajhradu, to zas kazdej nepotrebuje smile1
To: Petan, ja mam drzak od GIVI bo sem zrovna Kapa nemohl sehnat, ale cena rozdil byl cca 300,- coz neni zadna hruza a na tom Maxii 52 tu samou jak ma Vikec a super na cesty daleky kdyz nekam jedu. Kdyz zrovna vezu nejakou slecnu tak jeste prihazuju bocni brasny ale je to tragedie ty brasny bad, Kufr je kuf, nemas v nem mokro, nemusis nic balit do igelitaku, nemas podrenej zbytecne lak na motorce, porad neco paskovat emerickou paskou, ale ja to parkrat tady do roka pc CR preziju, ale kdybych mel jet nekam ven tak bych asi koupil bocni kufry.

Máš recht,3x 52litrů už je zbytečně moc,ale kdyš se mě ty maxie doma nějak nahromadilysurprisedbigsmile Ideál by bylo,mít nahoře maxiu a na boky třeba ty 42-45L,tak nějak to plánuju obměnit,protože jednu maxiu mě sebrala Šárka a druhou sem nechal tatovi na jeho B6. Ještě bych chtěl dozadu světlo s integrovanejma blinkrama,abych mohl sundat ty tykadla na kerejch sou teďka origo blinkry přidělanýsick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
09.06.2011 10:05:38
Offline

Re: Kufry a plotny

Hele Vikec, ser na kufry, zhoď pár kilo a voz to v kombinézebigsmile


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
09.06.2011 10:08:28
Offline

Re: Kufry a plotny

Kelly01 psal:

Hele Vikec, ser na kufry, zhoď pár kilo a voz to v kombinézebigsmile

A že by se tam toho vešloevilbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
redik27 (Člen)
09.06.2011 10:17:44
Offline

Re: Kufry a plotny

Kolik máte nosnost na nosičích?

mám horní nosič a kufr Hepco-Becker a na nosiči je 5 kg

boční givi píšou 10 Kg

Snese to víc?


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
VikecB12 (Člen)
09.06.2011 10:44:51
Offline

Re: Kufry a plotny

Do horního sem jednou narval 25kg pytel lepidla na obklady a mazal 60km na chalupu lepit obklad pod kuchyňskou linkusmokin Jinak na dovolenou mívám v kufrech kolem 10-15kg a nikdy nic neruplo. Ale nevím jak u soudruhů z endéer v Hebcobekr...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
09.06.2011 12:29:44
Offline

Re: Kufry a plotny

redik27 psal:

Kolik máte nosnost na nosičích?

mám horní nosič a kufr Hepco-Becker a na nosiči je 5 kg

boční givi píšou 10 Kg

Snese to víc?

Rozdil je hlavne u znacky GIVI jestli mas typ MONOKEY nebo MONOLOCK

Monokey udava vyrobce 10 kg nostnost samoze tam narves vic odzkouseno

Monolock udava vyrobce 3 kg nosnost

je to videt hned na prvni pohled kdyz vidis z jakyho matrose jsou drzaky na oba typy. Proste vyber Monokey, k temu nejakej 46-52 litrovej kudr a mas klid smokin, kufr kdyz budes mit stesti sezenes jetej na inzerci, drzak vcetne plotny prevazne sezenes na B12 cca 3000,-  a kufr 4500,-


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Bedřich (Člen)
09.06.2011 12:50:39
Offline

Re: Kufry a plotny

Za dvacku?? ani náhodou...

já mám 2x boční (motodetail/kappa 44litrů) od Louis - teď maj v akci kufr za 80EUR -(ten jde jak na bok tak na topcase)..

pak mám kappu 46 topcase tuším K46N

Vše držích na SW motech (alu rack na topcase a boční quick lock), stabilní i ve 200, bez obav...

v kufrech si na tom za 6.000,- a nosiče se daji za 4-5tis sehnat smokin

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/158_kft05403200_xl.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/158_kufry.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/158_p10405577.jpg


nebo
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=35364


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
bandaskář (Nový člen)
15.06.2011 23:02:16
Offline

Re: Kufry a plotny

Můžete někdo popsat rozdíly mezi monorack od givi a kappa? A jestli jde na železa kappa kombinovat plotna s kloubama givi? Díkec

Bedřich (Člen)
16.06.2011 10:46:03
Offline

Re: Kufry a plotny

Díváš se na to blbě....
Rozdíl je v typu upínání kufru přes plotnu na nosiči, výrobce kufru s tím nesouvisí

jsou dva typy upnutí kufrů  monokey a monolock


kufry KAPPA monokey - bez plotny = jsou větší >45l   a musíš dokoupit plotnu

kufry  KAPPA monolock - s plotnou = jsou menší <45l

Každej má jinak udělaný ty plotny, resp. uchycení. KAPPA koresponduje s GIVI

kufry GIVI Monokey = jsou větší >45l   a musíš dokoupit plotnu

kufry GIVI Monolock = sou menší <45l

Plotny  GIVI Monolock jsou stejný jako KAPPA monolock...

Boční kufry se na plotnu nedávají, protože držáky obsahují už ty nutné adaptéry a kufr cvakáš přímo na něj...
když pohledáš v historii, tak najdeš mraky informací a fotek..


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
bandaskář (Nový člen)
16.06.2011 13:01:59
Offline

Re: Kufry a plotny

Nemyslel jsem roudíl mezi monolock a monokey-to je jasné, ale spíš v provedení monoracku od jednotlivých firem givi a kappa. Chci koupit na B12 montážní sadu monorack.Tak jestli kappa nebo givi?  Mám zkušenost s GIVI a s jejich hliníkovou litou plotnou. Jak to je s plastovkama? Pebnost, výdrž?
Koukám na to tady http://www.motorkar.net/givi-kappa-nosi … 20804.html ale nejsem moc chytrej jestli to je kappa nebo givi, podle typu givi, ale plotnu k tomu cpou kappa, tak jestli plotna s kloubama od kappa s tim bude kamarádit...

QuincyMax (Člen)
16.06.2011 13:47:56
Offline

Re: Kufry a plotny

bandaskář psal:

Nemyslel jsem roudíl mezi monolock a monokey-to je jasné, ale spíš v provedení monoracku od jednotlivých firem givi a kappa. Chci koupit na B12 montážní sadu monorack.Tak jestli kappa nebo givi?  Mám zkušenost s GIVI a s jejich hliníkovou litou plotnou. Jak to je s plastovkama? Pebnost, výdrž?
Koukám na to tady http://www.motorkar.net/givi-kappa-nosi … 20804.html ale nejsem moc chytrej jestli to je kappa nebo givi, podle typu givi, ale plotnu k tomu cpou kappa, tak jestli plotna s kloubama od kappa s tim bude kamarádit...

Mám za to, že Givi a Kappa mají kompatibilní systém uchycení.

Bedřich (Člen)
16.06.2011 14:08:03
Offline

Re: Kufry a plotny

GIVI a KAPPA je jedna firma...  já mám Kappu a když jsem ji rozebrat, byli tam díly s logem GIVI.
Monolock je název "systému uchycení kufru" tedy stejný pro Kappu i GIVI
ten nosič je OK, neslyšel jsem nikoho, že by na něj nadával.
Já mám plastovou KAPPA plotnu, zatěžuji ji jak kráva a držígood


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Libor nx (Člen)
16.06.2011 18:07:02
Offline

Re: Kufry a plotny

Já včera dával dohromady držák a plotnu od givi.no podle mýho jim to moc nepasujeheadshakeidontknow .Držák není kolmo k plotně a to docela o dost.Srovnalo se to po dotažení.Patří tam podle návodu ještě jeden pár šroubů,ale díry jsou úplně mimoidontknow

Filous (Člen)
17.06.2011 08:15:31
Offline

Re: Kufry a plotny

Libor nx psal:

Já včera dával dohromady držák a plotnu od givi.no podle mýho jim to moc nepasujeheadshakeidontknow .Držák není kolmo k plotně a to docela o dost.Srovnalo se to po dotažení.Patří tam podle návodu ještě jeden pár šroubů,ale díry jsou úplně mimoidontknow

...italové, co bys chtěl???idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Libor nx (Člen)
17.06.2011 08:43:59
Offline

Re: Kufry a plotny

Filous psal:
Libor nx psal:

Já včera dával dohromady držák a plotnu od givi.no podle mýho jim to moc nepasujeheadshakeidontknow .Držák není kolmo k plotně a to docela o dost.Srovnalo se to po dotažení.Patří tam podle návodu ještě jeden pár šroubů,ale díry jsou úplně mimoidontknow

...italové, co bys chtěl???idontknow

připadá mi to jako made in china , snad mi to neulítnehelpbigsmile

mazo (Člen)
17.06.2011 10:23:01
Offline

Re: Kufry a plotny

Ja mam drziak a platnusw-motech, na nom GIVI kufor a mam problem s tymi dištančnými gumičkami - su priliš male a tak mam pod kufrom 1-2 mm medzeru. Neviete o nejakej moznpsti vymeny tych gumiciek? Alebo ich len podlepit nejakym kusom gumy? idontknow


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Bedřich (Člen)
17.06.2011 13:42:47
Offline

Re: Kufry a plotny

vysekn iz gumy kolečka a to nalep na kufr.. a je po pussy


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
mazo (Člen)
17.06.2011 17:22:05
Offline

Re: Kufry a plotny

prave takemu bastlení som sa chcel vyhnuť, ale ked inak nedaš... idontknow


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Bedřich (Člen)
19.06.2011 21:21:30
Offline

Re: Kufry a plotny

Vždyť to neni vůbec vidětevil


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr