Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...todle bude hodně srandovní záležitost

Filous (Člen)
02.07.2011 18:31:48
Offline

...todle bude hodně srandovní záležitost


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
barynek (Člen)
02.07.2011 19:06:24
Offline

Re: ...todle bude hodně srandovní záležitost

mě se to líbí, stejně jako to bláznivý dorsoduro, ketrý tam zmiňujou, má to jeden můj student a jako dá segood a prej to jezdí taky fajněgood


Bandit 4EVER!!!
libac22 (Člen)
02.07.2011 19:16:07
Offline

Re: ...todle bude hodně srandovní záležitost

na kolik litrú to má nádrž ? vypadá dost malá a to světlo taky - dělá to ztý motorky uzkou mrdku help


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
tomasNJ (Člen)
02.07.2011 19:42:36
Offline

Re: ...todle bude hodně srandovní záležitost

libac22 psal:

na kolik litrú to má nádrž ? vypadá dost malá a to světlo taky - dělá to ztý motorky uzkou mrdku help

furt lepší jak bandit ne??bigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Filous (Člen)
02.07.2011 21:39:41
Offline

Re: ...todle bude hodně srandovní záležitost

libac22 psal:

na kolik litrú to má nádrž ? vypadá dost malá a to světlo taky - dělá to ztý motorky uzkou mrdku help

...ty vole, to je "motard", né žádnej muscle bike...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
03.07.2011 00:06:11
Offline

Re: ...todle bude hodně srandovní záležitost

už sem na to koukal a moc fešný to je

Sandman (Člen)
03.07.2011 09:46:48
Offline

Re: ...todle bude hodně srandovní záležitost

Takový nenápadný skorolitr, akorát bych chtěl vidět, jak se na tom pojede takových 160surprised


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Billy (Člen)
03.07.2011 10:15:19
Offline

Re: ...todle bude hodně srandovní záležitost

Sandman psal:

Takový nenápadný skorolitr, akorát bych chtěl vidět, jak se na tom pojede takových 160surprised

To neni na honeni vysokejch rychlosti ale na nalitavani do zatacek se zakouslym zadnim kolem a vyjezdem zatacky v driftu prechazejici jizde po zadech a usmevu ridice na ksichte asi takhle bigsmile. Jenom dobry boty koupit a zkusil bych to smile1 good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Pšán (Člen)
03.07.2011 14:15:47
Offline

Re: ...todle bude hodně srandovní záležitost

..sranda na tom bude,ale do chlívku bych si to nepostavil..nelíbí se..
..a víčku nádrže na levé straně při bočaku taky tam moc nerozumím..idontknow
..tohle bych v chlívku viděl rád..
  http://www.youtube.com/watch?v=yM_KCQHoEm8   good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
libac22 (Člen)
03.07.2011 15:09:16
Offline

Re: ...todle bude hodně srandovní záležitost

tomasNJ psal:
libac22 psal:

na kolik litrú to má nádrž ? vypadá dost malá a to světlo taky - dělá to ztý motorky uzkou mrdku help

furt lepší jak bandit ne??bigsmilebigsmilebigsmile

jako vubec , zlatej bandit !!! je možný že to má lepší jízdní vlastnosti ale to je tak všechno , jen názor

to filous - " motard "  bigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Sandman (Člen)
03.07.2011 15:40:41
Offline

Re: ...todle bude hodně srandovní záležitost

Billy psal:
Sandman psal:

Takový nenápadný skorolitr, akorát bych chtěl vidět, jak se na tom pojede takových 160surprised

To neni na honeni vysokejch rychlosti ale na nalitavani do zatacek se zakouslym zadnim kolem a vyjezdem zatacky v driftu prechazejici jizde po zadech a usmevu ridice na ksichte asi takhle bigsmile. Jenom dobry boty koupit a zkusil bych to smile1 good

Na honění po okruhu s utaženýma zatáčkama mi to připadá aj dost velké a silné. Na takový typ trati je podle mě lepší šestikiloidontknow


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Banditatom (Člen)
03.07.2011 16:31:50
Offline

Re: ...todle bude hodně srandovní záležitost

až na tu pussyvinu místo sfjetla je bambuchasmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
03.07.2011 16:59:05
Offline

Re: ...todle bude hodně srandovní záležitost

Sandman psal:
Billy psal:
Sandman psal:

Takový nenápadný skorolitr, akorát bych chtěl vidět, jak se na tom pojede takových 160surprised

To neni na honeni vysokejch rychlosti ale na nalitavani do zatacek se zakouslym zadnim kolem a vyjezdem zatacky v driftu prechazejici jizde po zadech a usmevu ridice na ksichte asi takhle bigsmile. Jenom dobry boty koupit a zkusil bych to smile1 good

Na honění po okruhu s utaženýma zatáčkama mi to připadá aj dost velké a silné. Na takový typ trati je podle mě lepší šestikiloidontknow

...co blbneš s vokruhem??? ...tag maksimálně motardová trať...ale hlavně to bude vhodný k děsení víkendovejch jezdců na vokreskách a nahánění hrůzy turistum sedícím na zahrádkách kaváren a hospod ve městech...prostě chuligángood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
karlos100 (Člen)
03.07.2011 20:38:04
Offline

Re: ...todle bude hodně srandovní záležitost

Filous psal:
Sandman psal:
Billy psal:


To neni na honeni vysokejch rychlosti ale na nalitavani do zatacek se zakouslym zadnim kolem a vyjezdem zatacky v driftu prechazejici jizde po zadech a usmevu ridice na ksichte asi takhle bigsmile. Jenom dobry boty koupit a zkusil bych to smile1 good

Na honění po okruhu s utaženýma zatáčkama mi to připadá aj dost velké a silné. Na takový typ trati je podle mě lepší šestikiloidontknow

...co blbneš s vokruhem??? ...tag maksimálně motardová trať...ale hlavně to bude vhodný k děsení víkendovejch jezdců na vokreskách a nahánění hrůzy turistum sedícím na zahrádkách kaváren a hospod ve městech...prostě chuligángood

Správně Fildo,jasnej strojek na kravenígood jen bych to chtěl vidět naživo,připadá mi to maličký...  Třeba dvanáctka Dorsoduro je voproti tomuhle viditelně kus motorky...


...a bude hůř!
pulmotor (Člen)
04.07.2011 10:46:58
Offline

Re: ...todle bude hodně srandovní záležitost

Je to taková našlápnutá MT-03help, ale pokud to má přes 130kg tak zapomen na motardasmile2 a i v tý ukázce je vidět že chlapec moc nepředvedlbad.Když mrkneš na ukázky vod aprilkybigsmile tak v každy 2 zatačce maj vobě kola ve vzduchugood.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Filous (Člen)
04.07.2011 11:20:05
Offline

Re: ...todle bude hodně srandovní záležitost

pulmotor psal:

Je to taková našlápnutá MT-03help, ale pokud to má přes 130kg tak zapomen na motardasmile2 a i v tý ukázce je vidět že chlapec moc nepředvedlbad.Když mrkneš na ukázky vod aprilkybigsmile tak v každy 2 zatačce maj vobě kola ve vzduchugood.

...toho motarda sem dával do uvozovek, nejsem tydýt, abych to srovnával s RMZtkou...ale nevymluvíš mi, že v rukách dostatečně vyšinutýho jediince si na tomdle nebude na pobřežních silničkách a vokreskách f horách dávat driftem gde co...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pulmotor (Člen)
04.07.2011 13:33:44
Offline

Re: ...todle bude hodně srandovní záležitost

Jo tak to určitěpussy do francie jako dělanýgoodgoodvracečky v horách tak nadělíš i Rosimu na Dukně.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr