Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

deny1234 (Člen)
11.07.2011 19:11:29
Offline

Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

To jsou zase kydy v diskuzi pod tim clankem sick http://www.novinky.cz/krimi/238707-zuri … lnici.html .Beztak se nevyhybal zadny dire ,ale sralo ho v medvedovi , ze sam jede f kolone , a nekdo si ho dovolil predjet bad

nicola.foxx (Člen)
11.07.2011 19:30:16
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

Byls tam? Nebyls, tak nespekuluj.evil
A kecy pod hodnotným článkem na toto téma už radši nečtu, páč by mi rupla cefka a vocas ve švu.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
libac22 (Člen)
11.07.2011 19:33:09
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

lidi jsou všelijaký , tím pádem i motorkáří muže to bejt pravda i nemusí , to věděj jen ty dva řízkové


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
MácaR6 (Člen)
11.07.2011 19:36:10
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

těžko to soudit co se tam odehrálo...nemá cenu to rozebírat,protože nikdo z nás to na vlastní oka neviděl...headshake


nemusí pršet,hlavně když to jede...
Koldan (Člen)
11.07.2011 20:50:09
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

akorát sem to četl, je pravda, že nikdo tam nebyl, na druhou stranu ty příspěvky pod článkem jsou jednoznačné, vyloženě se tam vyjadřují týpci, kteří se přesně tak chovají na silnicích vůči motorkářům, neuhnou, přestože maj prostor, spíš naopak najedou na prostředek silnice, schválně si ostříknou okna, v koloně se postaví tak, aby nikdo další neprojel, úmyslně zrychlí či zpomalí atd.. Ta zášť je tam cítit z téměř každého příspěvku.na druhou stranu mě těší, že tito ubožáci jsou malí a ve stejné pozici jako my  k nim, když potkají tahač nebo mix s betonembigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Banditatom (Člen)
11.07.2011 21:06:53
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

2 koldan: a pokud je ten mix na podvozku TATRA nemá konkurencibigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Marián (Člen)
11.07.2011 21:19:28
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

Koldan psal:

akorát sem to četl, je pravda, že nikdo tam nebyl, na druhou stranu ty příspěvky pod článkem jsou jednoznačné, vyloženě se tam vyjadřují týpci, kteří se přesně tak chovají na silnicích vůči motorkářům, neuhnou, přestože maj prostor, spíš naopak najedou na prostředek silnice, schválně si ostříknou okna, v koloně se postaví tak, aby nikdo další neprojel, úmyslně zrychlí či zpomalí atd.. Ta zášť je tam cítit z téměř každého příspěvku.na druhou stranu mě těší, že tito ubožáci jsou malí a ve stejné pozici jako my  k nim, když potkají tahač nebo mix s betonembigsmile

a ja si porad rikal,jaka je to nahoda, ze zrovna kdyz jedu za nakym autem,tak si cisti intenzivne predni okno...
ja hlupacekbigsmile
ne to je sranda, stava se mi to ale pomerne casto a muzu jen kroutit hlavou nad neci malosti.


...sam mezi jebkarema...
fidoB6 (Člen)
11.07.2011 21:27:25
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

Měli recht, úplně to vidim, mamlas s "B" v meďáku vidí motorkáře a jako jedinej uhne, !zrovna! když předjíždí motorkáři... Dostal za vyučenou a pak do médií ze sebe dělá chudáčka, jak ho chtěli zabít!
Na druhou stranu: i kdyby tam ta díra byla, tak má trotl čumět do zrcátek, než vybočí ze svýho směru do protisměru...Když se předjíždí,taky se kouká do zrcátka,jestli mě někdo už zrovna nepředjíždí!
Snad si pro příště bude pamatovat,co nemá dělat


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
gerrik (Člen)
11.07.2011 21:33:21
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

Tak kerej z vás pacholků to byl, přiznejte se bigsmile

snowflake600 (Člen)
11.07.2011 21:58:36
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

tak za tuhle diskuzi sem dostal podmínečně ban bigsmilebigsmile

"Pokud budete i nadále vkládat příspěvky, které jsou v rozporu s pravidly, přístup do názorového fóra vám již nebude obnoven."fuck

WenzelB6 (Člen)
11.07.2011 22:59:15
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

gerrik psal:

Tak kerej z vás pacholků to byl, přiznejte se bigsmile

naposled jsem tam jel , to už bude ňákej rok.
Bílá komboška idontknow to bych si na Dubou nevzalsick

Libor nx (Člen)
11.07.2011 23:22:39
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

já vod jistý doby si dávám bacha hlavně na Mercedesyfuckjeden ně vytlačil do protisměru a to tam byli dva pruhy v jednom směru.proto ani nejezdím do Čurákova,je jich tam větší koncentrace.idontknowbigsmile

jioolk (Člen)
12.07.2011 00:28:31
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

Tak ja k tomu mam jen dve veci:
1. na ceskych diskusich (je jedno jestli idnes, novinky, ihned atp.) je to tak akorat samy zasrany komanc co nema nic lepsiho na pracu, se mrknete na diskuse o stavce, 90% agrasivni support
2. na dube jsou asi dve diry, hned ze zacatku a kazdy o nich vi, pak tam neni zadna (stav z minuleho tydne ve stredu), takze at si buzik mele ty svoje sracky, ale najel tam schvalne a dostal na boudu, dobre mu tak.

Dubou prakticky neznam, jezdil sem tam prvne a dali sme ji sotva sedumkrat, ale at mi nikdo netvrdi, ze banda strelcu co to jezdi bezne nepozna ze jim tam curak vjel zamerne, to preci nejni zadna veda sick

Sandman (Člen)
12.07.2011 02:50:18
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

Kdoví jak to vlastně bylo. Každopádně myslím, že bylo opravdu zbytečné ho stavět a dát mu po hubě. Ať to bylo jakkoliv, většinou se to dá vyřešit vklidu.


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Billy (Člen)
12.07.2011 07:17:36
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

Sandman psal:

Kdoví jak to vlastně bylo. Každopádně myslím, že bylo opravdu zbytečné ho stavět a dát mu po hubě. Ať to bylo jakkoliv, většinou se to dá vyřešit vklidu.

ne neda, po tlame a dom


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
barynek (Člen)
12.07.2011 08:30:03
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

Víc pozornosti by prospělo asi všem...
Jinak to nekoukání do zrcátek, čištění předních skel, schválně blokování průjezdu - to je normální.. bohužel. Na druhou stranu tady v Plzni mě prozatím nikdo neblokoval při průjezdu kolonou...
Holt když se narazí na magora, tak se nedá svítit. A myslim to oboustranně - jak na motorkáře, tak na autaře.


Bandit 4EVER!!!
Libor nx (Člen)
12.07.2011 10:21:32
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

Sandman psal:

Kdoví jak to vlastně bylo. Každopádně myslím, že bylo opravdu zbytečné ho stavět a dát mu po hubě. Ať to bylo jakkoliv, většinou se to dá vyřešit vklidu.

Myslím,že to nebylo pro nic za nic.Když někdo udělá něco schválně a neuvědomí si,že toho druhýho ohrozil na životě,tak si nic jinýho nezaslouží.Na motorce si dávám velkýho majzla na takový pitomce a zatím jsem měl štěstí,že se mi nic vážnýho nestalo a nějak to moc neřeším.Za to v plechovce jsem potkal takový kretény,kterým bych dal pěstí bez varovánífuck.To vohrožuje ne jen mě ,ale i mou rodinu a na to já jsem alergickej.

Ondráš (Člen)
12.07.2011 11:08:21
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

Já tam teda nebyl, ale bílá kombinéza na Dubé a sportovní motocykl...help
Myslím, že tohle mluví samo za sebe...
Na benzínce v Dubé pak postávali, pili kafe (nebo Pepsi), ukusovali bagetu (nebo Snickers) a plácali se po ramenou jak jsou drsný.
Možná to jsou jen předsudky.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
12.07.2011 11:22:58
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

Ondráš psal:

Já tam teda nebyl, ale bílá kombinéza na Dubé a sportovní motocykl...help
Myslím, že tohle mluví samo za sebe...
Na benzínce v Dubé pak postávali, pili kafe (nebo Pepsi), ukusovali bagetu (nebo Snickers) a plácali se po ramenou jak jsou drsný.
Možná to jsou jen předsudky.help

...v tomhle případě se myslím příteli poněkud mýlíš, tebou popsaná individua nepředjíždí a už vůbec by se nehonili s protivníkem, natož mu jakkoliv působili újmu :)))))))))))

ps: to byl vole podstatně jinej typ motorkářů ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
12.07.2011 12:46:08
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

osiris psal:

...v tomhle případě se myslím příteli poněkud mýlíš, tebou popsaná individua nepředjíždí a už vůbec by se nehonili s protivníkem, natož mu jakkoliv působili újmu :)))))))))))

ps: to byl vole podstatně jinej typ motorkářů ;)

Asi máš pravdu. Ti by si nemazali rukavice a neokopávali boty.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Drakoxxl (Člen)
12.07.2011 16:10:23
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici


Lepší někdy, než nikdy.
XJelen (Člen)
12.07.2011 16:49:53
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

je to furt dokola... kdoví co mu nanynka provedla? Třeba to neudělala schválně, třeba jo a svoji výpověď změnila až když došlo na průser.
Ten čůrák loni na D1 co nás nechtěl pustit s černým renoltíkem by asi taky vypovídal o agresivních motorkářích, když mu asi po 20km Kubík důrazně poklepal na okýnko. Nutno dodat, že pak se konečně zařadil do pravého jízdního pruhu. Asi nás taky neviděl a do toho zpětnýho zrcátka se tlemil na buchtičku na zadním sedadle a ne nám do ksichtu.


Strýcfajtr !!!
Drakoxxl (Člen)
12.07.2011 21:34:03
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici


Lepší někdy, než nikdy.
Banditatom (Člen)
12.07.2011 21:51:31
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

vošklivý motorkáři tfuj tfuj bič na něbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
4Fun.cz (Člen)
12.07.2011 22:56:47
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

To je těžké ,když dnes dostane řidičák kdejaká pussy


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Fresh Man (Člen)
13.07.2011 07:33:39
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

ja sem teda na strane tech nasilnickejch motorkaru.. i dys sem tam nebyl


Bandit pičo
XJelen (Člen)
13.07.2011 08:18:02
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

Fresh Man psal:

ja sem teda na strane tech nasilnickejch motorkaru.. i dys sem tam nebyl

nezapomeň na bráchu goodbigsmile


Strýcfajtr !!!
Lachtan (Člen)
13.07.2011 09:05:22
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

motorky zakázat, silnice dělat jenom rovný, bez zatáček a bude klid. je to chamraď tydlety motorkáři, blázni sou to a je to nebezpečný jak pro ně samotný tak pro jejich okolí. jednou sme jeli našim autem k babice na ves pro vajíčka a jeden takovej nás předjížděl a byla tam plná čára. to nikdo z vás nevidí, co ? vy sebranko jedna. ty vejfuky jim řvou a akorát se dycky leknu. a ten nebožák v tom merglu se taky mohl leknout a strhnul volant. prostě šem by vám to zavařil vy motorkářský vrahouni neohleduplný...tfujtajxl
evilevil B A N D I T   P I Č O  !!! evilevil


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Banditatom (Člen)
13.07.2011 16:19:17
Offline

Re: Zuřiví motorkáři zaútočili na řidiče, který se vyhnul díře na silnici

Lachtan psal:

motorky zakázat, silnice dělat jenom rovný, bez zatáček a bude klid. je to chamraď tydlety motorkáři, blázni sou to a je to nebezpečný jak pro ně samotný tak pro jejich okolí. jednou sme jeli našim autem k babice na ves pro vajíčka a jeden takovej nás předjížděl a byla tam plná čára. to nikdo z vás nevidí, co ? vy sebranko jedna. ty vejfuky jim řvou a akorát se dycky leknu. a ten nebožák v tom merglu se taky mohl leknout a strhnul volant. prostě šem by vám to zavařil vy motorkářský vrahouni neohleduplný...tfujtajxl
evilevil B A N D I T   P I Č O  !!! evilevil

...jasněgoodbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr