Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Cesta na letiště Ruzyně

Góťa (Člen)
08.09.2011 10:51:16
Offline

Cesta na letiště Ruzyně

Zítra jedu na letiště - odlet 12.15. Potřeboval bych vědět, jestli je jižní spojka už na známku, jak to v pátek okolo 7-9hodiny dlouho trvá? Případně přes Holešovice - přibližná doba průjezdu? Tady u nás v Hořicích neznáme ranní špičku, no...cool Jo, přijedu na čerňák od Hradce po starý.... Díky kuci.


.... vono to ňák dopadne ....
Lihy (Člen)
08.09.2011 11:15:18
Offline

Re: Cesta na letiště Ruzyně

Góťa psal:

Zítra jedu na letiště - odlet 12.15. Potřeboval bych vědět, jestli je jižní spojka už na známku, jak to v pátek okolo 7-9hodiny dlouho trvá? Případně přes Holešovice - přibližná doba průjezdu? Tady u nás v Hořicích neznáme ranní špičku, no...cool Jo, přijedu na čerňák od Hradce po starý.... Díky kuci.

Spojku můžu hodnotit od Kačerova dál  a to je v pohodě (od tý doby co nesměj kamióny je to cajk v jakoukoli denní domu)...nevym kudy chceš pokračovat na letiště, jestli nahoru na Barrandov a nájezd na obchvat (u Slivence), tak obchvat už je na známku (celej). Pokud chceš uplně zadáčo musíš třeba krz všechny tunely - dál po bělohorský a pak to projet krz Ruzyň (kolem věznice). Tam ale netušim jak je to s hustotou dopravy...i když poslední dobou se mi zdá, že v pátek uź nikdo nepracuje bo bejvá ráno nejvolnější cesta do práce z celýho tejdne.

Lihy (Člen)
08.09.2011 13:43:06
Offline

Re: Cesta na letiště Ruzyně

Tak právě jsem přijel....jel jsem jako na letiště přes Barrandov...nedoporučuju ulice k Barrandovu je rozkopaná a průjezdný je jen jeden pruh....

Jarken (Člen)
08.09.2011 14:17:55
Offline

Re: Cesta na letiště Ruzyně

Doporučuji se ass na auto a využít za pajdu Airport expres z Wilsonové od hl. nádraží good no né?No ano! smokin


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
gerrik (Člen)
08.09.2011 20:43:10
Offline

Re: Cesta na letiště Ruzyně

jezdim na letiště přes město, a celkem ok, samo musíš si něco přidat kdyby někde nějakej špunt, stát se to může smile1 jako dneska na starý pražský, že? smile2

Góťa (Člen)
08.09.2011 22:12:42
Offline

Re: Cesta na letiště Ruzyně

Tak já to zkusím přes Holešovice. Dali jsme si dvě hodiny fóra, tak to snad bude akorát.... Díkygood


.... vono to ňák dopadne ....
gerrik (Člen)
08.09.2011 22:15:29
Offline

Re: Cesta na letiště Ruzyně

nebo vysočany, letnou a dejvice good

Góťa (Člen)
21.09.2011 08:55:38
Offline

Re: Cesta na letiště Ruzyně

Nakonec jsem se nějak proplet kolem výstaviště v Holešovicích a pak přes Letnou. Měl jsem z toho strach, ale dobře to šlo... Díky. good


.... vono to ňák dopadne ....
Mour (Člen)
21.09.2011 09:46:13
Offline

Re: Cesta na letiště Ruzyně

Uff goodsmile1

Petr J. (Člen)
21.09.2011 18:36:13
Offline

Re: Cesta na letiště Ruzyně

Lihy psal:

...i když poslední dobou se mi zdá, že v pátek uź nikdo nepracuje bo bejvá ráno nejvolnější cesta do práce z celýho tejdne.....

Pátek je malá sobota...no né? To se balí věci na výlet a né jezdí do práce.... bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr