Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Směs, karburace a spol

Kreuz87 (Člen)
09.10.2011 13:42:37
Offline

Směs, karburace a spol

Zdravím. Mám B12 K4 a jeden z předchozích majitelů tam dal laďák LeoVince, filtr BMC a podle servisu jsou i jiné jehly a trysky. Fachčilo to celkem ok, volnoběžná směs byla povolená o 4 točky. Bohužel, filtr BMC udělal pápá a tak jsem jalově zakoupil filtr Pipercross. Teoreticky by měl mít cca stejnou propustnost jako bavlňák, jenže nemá a celý jsem si to rozesralsmile1 Volnoběh jsem musel povolit na 4,5 otáčky, zbytek jsem nechal. Než se to ohřeje, tak musím jet se sytičem, bo to při otevření plynu jen bučí a nic. Ohřátý to od 4,5 tisíce táhne jak bejk, spodek taky ujde, jen prostě mezi 3-4,5 tisícema otáček je díra jak hrom a ta tam před tím nebyla. Trochu mě sere, jelikož je to přesně městské pásmo. Je mi jasný, že ideální by bylo odladit to na brzdě a lambě (dokonce jsem k máše nafasoval i grafy z obého), ale teď na to tak nějak nemám.
Hlavní otázka: zkusit zvednout jehly, popřípadě dát o chlup větší HT?help


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
Billy (Člen)
09.10.2011 14:26:04
Offline

Re: Směs, karburace a spol

proc nekoupis BMC znovu ?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Kreuz87 (Člen)
09.10.2011 14:55:39
Offline

Re: Směs, karburace a spol

Páč mi úplně nezbejvaj dva tácy na filtrbadtak řeším, jestli by to šlo vyřešit nějak levněji už s tím, co mám zakoupeno...bigsmile


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
Billy (Člen)
09.10.2011 14:56:43
Offline

Re: Směs, karburace a spol

brzda a prelazeni pocitej nejmene 5000,- tak si to znovu sesumiruj smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Kreuz87 (Člen)
09.10.2011 15:15:01
Offline

Re: Směs, karburace a spol

Hmm, jsem něco takovýho tušil...


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
Miras (Člen)
09.10.2011 15:16:05
Offline

Re: Směs, karburace a spol

co je tak spatnyho na origu filtru se spravnou propustnosti? ja teda nevim, ale na drakday jsem byl treti v b12, nikdy jsem se do niceho nevrtal a filtr davam origo. 
nejsem si moc jistej jestli ma cenu ladit, pokud to nejsou vacky apod.

Kreuz87 (Člen)
09.10.2011 16:27:37
Offline

Re: Směs, karburace a spol

Origo jsem tam zkusil též. Bohužel, s tím to zas bylo moc bohatý. Cukalo při nízkých rychlostech a flusalo do sání. No nic, jsem kokos a zmrdal jsem to smile1 Takže mi zbývá přeladit, nebo koupit BMC. BTW: jaký výhody a nevýhody přináší jiná vačka?


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
Honzik8719 (Člen)
09.10.2011 21:51:47
Offline

Re: Směs, karburace a spol

Kreuz87 psal:

Origo jsem tam zkusil též. Bohužel, s tím to zas bylo moc bohatý. Cukalo při nízkých rychlostech a flusalo do sání. No nic, jsem kokos a zmrdal jsem to smile1 Takže mi zbývá přeladit, nebo koupit BMC. BTW: jaký výhody a nevýhody přináší jiná vačka?

jestli nejsi úplně levej tak si směs sešteluješ sám...hodnoty origo nastavení sou v manuálu,od nich se odpíchneš a přidáváš po 1/4 otáčce dokud se ti to nebude zdát cajk...4 otáčky se mě zdaji moc...já měl od jednoho typa seštelovanou B6 babičku a měl sem tam 3 a 1/4 otáčky,když sme se s tim patlali u Kojaka bo se to začalo uhcávat tak sem ubíral až na 2 a 1/4 a jelo to jako krávagood


...relativní kochač...
Kreuz87 (Člen)
09.10.2011 22:35:12
Offline

Re: Směs, karburace a spol

No jo, jenže když mám změněný i jehly a trysky za nějakej Dynojet, alespoň to tvrdili Barrandováci, tak to budu muset na základní filtr schrastit někde celý. Páč se základním filtrem jim to nešlo nahodit. No a teď jsem ho tam měl nouzově v mezidobí a taky žádná sláva ikdyž jsem to nastavil alespoň na nastartovatelný hodnoty. Radši bych tam měl základ, nebo jakejkoli jinej než bavlnu kvůli filtraci. Na můj vkus toho bavlňákem projde až mocbadTen pěnovej je fajn, ale jezdí to s ním na pussyTak jako tak, se do toho budu muset zanořit...help


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
Honzik8719 (Člen)
09.10.2011 22:40:27
Offline

Re: Směs, karburace a spol

Kreuz87 psal:

No jo, jenže když mám změněný i jehly a trysky za nějakej Dynojet, alespoň to tvrdili Barrandováci, tak to budu muset na základní filtr schrastit někde celý. Páč se základním filtrem jim to nešlo nahodit. No a teď jsem ho tam měl nouzově v mezidobí a taky žádná sláva ikdyž jsem to nastavil alespoň na nastartovatelný hodnoty. Radši bych tam měl základ, nebo jakejkoli jinej než bavlnu kvůli filtraci. Na můj vkus toho bavlňákem projde až mocbadTen pěnovej je fajn, ale jezdí to s ním na pussyTak jako tak, se do toho budu muset zanořit...help

kua sem nějak vynechal čtení o jinejch jehláchredface


...relativní kochač...
Góťa (Člen)
10.10.2011 00:00:32
Offline

Re: Směs, karburace a spol

Pořád mi to všechno přijde nějak složitější, než uškudlit na filtr, na kterej to bylo seštelovaný...idontknow


.... vono to ňák dopadne ....
Lihy (Člen)
10.10.2011 08:25:04
Offline

Re: Směs, karburace a spol

Na obalu od dynojet sady je i tabulka ve který jsou napsaný základní konfigurace nastavení na různý typy úprav. Škoda že to nemáš (já to dal spolu s motorkou při prodeji, bo sem tam měl i standardní trisky, pružiny a jehly) bo z tim by se to dalo aspoň přibližně nastavit. Další věc je že v tý sadě je trisek x velikostí a obávám se že se tam i dávaj různý velikosti na různý úpravy, takže jestli nemáš tu sadu i s tim zbytkem, tak ti asi nezbejvá než koupit stejnej filtr jako tam byl....
Takž osobně bych zkusil někde sehnat tu tabulku co je v sadě, kouknout jestli to co mám v krbcích půjde použít a podle toho, buď nastavit a nebo nejít 5x do hospody a koupit filtr....

Billy (Člen)
10.10.2011 08:46:53
Offline

Re: Směs, karburace a spol

http://www.motostar.cz/cz/eshop/3689-bm … -standard/
vraz tam co tam bylo pokud to fungovalo normalne a nevrtej do teho kdyz na to tedkon nemas


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Kreuz87 (Člen)
11.10.2011 09:40:46
Offline

Re: Směs, karburace a spol

Dík za rady kemos :) Bouchnu tam BMC a rozeseru to až na to budu mít :Dgood


2T...2T s čerpadlem...4T :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr