Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » u mně už zazimováno

Borák (Člen)
15.10.2011 15:36:15
Offline

u mně už zazimováno

tak sem čekal až vyleze teploměr aspoň na  nulu
nedočkal sem se
vyrazil sem na benzinu do Pece ,pěkně holce umyl vapkou prdelku a ksichtík ,nablejskal kola dal napapat co se jí do bříška vešlo .už hajá pěkně pod dekou na špalkách
já si nalil tullamorku a čekám až rozmrznu smile2
kuwa tady svítí ,ale je -2 ...přijel sem zmrzlej jak hofno


...nikdo nevojebe Ježíše...
bobule (Člen)
15.10.2011 15:56:01
Offline

Re: u mně už zazimováno

taky se chystám že dotankuju, umeju, zaplachtujusmile2


to jebu
Banditatom (Člen)
15.10.2011 16:13:16
Offline

Re: u mně už zazimováno

nemejucool pač zítra snad ještě vyjedugood ale aky mám takový pocit, že už se blíží konecsmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Brkos (Člen)
15.10.2011 16:57:00
Offline

Re: u mně už zazimováno

Dneska jsme s bodlinkou byli v Liberci, hrozná kosa...Už to v týdnu taky uklidimbad

kojaksro (Člen)
15.10.2011 17:17:53
Offline

Re: u mně už zazimováno

...pod +15"C už nejezdím, jsem zhejčkanejsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Filous (Člen)
15.10.2011 17:34:18
Offline

Re: u mně už zazimováno

...teť sem se vrátil z garáže a mam taky umyto, ale asi to eště zejtra vytáhnu...nachvíli...uvidímeidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
deny1234 (Člen)
15.10.2011 17:43:39
Offline

Re: u mně už zazimováno

Borák psal:

tak sem čekal až vyleze teploměr aspoň na  nulu
nedočkal sem se
vyrazil sem na benzinu do Pece ,pěkně holce umyl vapkou prdelku a ksichtík ,nablejskal kola dal napapat co se jí do bříška vešlo .už hajá pěkně pod dekou na špalkách
já si nalil tullamorku a čekám až rozmrznu smile2
kuwa tady svítí ,ale je -2 ...přijel sem zmrzlej jak hofno

U nas je azuro ,jeste ted kdyz jsem prijel je + 11 C good

Frodo89 (Člen)
15.10.2011 17:51:05
Offline

Re: u mně už zazimováno

Dnes vylezlo hezky slunko na oblohu mraky odletěly někam neznamo kam a teploměr na baraku ukazoval +11°C na slunci... "Tak jsem si řekl že se pojedu project."
Jel jsem si na chvilku sednou a pokecat do Mosteckého BikersCrown a pak přes Kliny Flajskou přehradu a Mikulku dom...
A kde se vzala tu se vzala v jedné trošku odklopé zatačce namě náhle vybafla namraza jak vyšitá... Hodil jsem celkem slušného až elegantního hightsidera kdy jsem zkusil jak se šplha z nadrže zpět do sedla...
Ohlašuji... Už to zitra umejvám a zimuji...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Kim (Člen)
15.10.2011 18:03:44
Offline

Re: u mně už zazimováno

není čas na ježdění,dostal jsem velikánskou chuť na škvarky,tak si je v doupati škvířím a večer se budou podávat s chlebem a beerwine..bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/66_15102011403_1.jpg

...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
hans (Člen)
15.10.2011 18:22:34
Offline

Re: u mně už zazimováno

tak to nám polobahňákům to teprva začíná goodgood


Sapere Aude
www.gunlex.cz
nety (Člen)
15.10.2011 18:47:27
Offline

Re: u mně už zazimováno

Kim psal:

není čas na ježdění,dostal jsem velikánskou chuť na škvarky,tak si je v doupati škvířím a večer se budou podávat s chlebem a beerwine..bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1403_1.jpg

kuwa, škoda, že čekam u díry a štěkam, jináč bys mě tam měl nasčkovanýho s výmlvou, že ti jedu okouknout stroj. bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
XJelen (Člen)
15.10.2011 18:51:14
Offline

Re: u mně už zazimováno

musim si něco zařídit, tak to zejtra na hoďku vytáhnu a asik bude taky konec, dneska ráno -4°C


Strýcfajtr !!!
čočkin (Člen)
15.10.2011 18:57:57
Offline

Re: u mně už zazimováno

Kim psal:

není čas na ježdění,dostal jsem velikánskou chuť na škvarky,tak si je v doupati škvířím a večer se budou podávat s chlebem a beerwine..bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1403_1.jpg

mi děláš chutě, du si do kuchyně pro něco k jídlu smile1


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Borák (Člen)
15.10.2011 19:07:37
Offline

Re: u mně už zazimováno

jj taky na mě tyhle chutě lezou bigsmile
tak sem si naložil kolínko smokin zejtra bude na pivě

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_img_0391.jpg



a ted se du naložit sám do hospody smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Kim (Člen)
15.10.2011 20:06:20
Offline

Re: u mně už zazimováno

XJelen psal:

musim si něco zařídit, tak to zejtra na hoďku vytáhnu a asik bude taky konec, dneska ráno -4°C

dneska ráno u nás taky -4 a odpoledne slušnejch 14...akorát jsem ji vytáh na dvorek a nafotil pár fotek na denním světle,památečníchbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/66_15102011391_1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/66_15102011396_1.jpg


zejtra má bejt stejně,bude prubegood
...autobus už spísmile1


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Kelly01 (Člen)
15.10.2011 20:09:17
Offline

Re: u mně už zazimováno

Borák psal:

jj taky na mě tyhle chutě lezou bigsmile
tak sem si naložil kolínko smokin zejtra bude na pivě
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_0391.jpg

a ted se du naložit sám do hospody smokin

Běž do prdelefuck

Tohle jsme na moravě neviděli vod devadesátýhobigsmile


God Save The Queen!
Kim (Člen)
15.10.2011 20:10:04
Offline

Re: u mně už zazimováno

nety psal:
Kim psal:

není čas na ježdění,dostal jsem velikánskou chuť na škvarky,tak si je v doupati škvířím a večer se budou podávat s chlebem a beerwine..bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1403_1.jpg

kuwa, škoda, že čekam u díry a štěkam, jináč bys mě tam měl nasčkovanýho s výmlvou, že ti jedu okouknout stroj. bigsmile

jen hlídej ty ohařigoodbigsmile,zajet můžete až mladá pani toho prcka vyprdne,nachystám nějakou dobrotu,nebojgood


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Filous (Člen)
15.10.2011 20:10:32
Offline

Re: u mně už zazimováno

...Kime, máš to kurva pjeknýgoodgoodgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
kojaksro (Člen)
15.10.2011 20:18:59
Offline

Re: u mně už zazimováno

Filous psal:

...Kime, máš to kurva pjeknýgoodgoodgood

...máš recht kua, dobrý nářadígood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
SLUGI (Člen)
15.10.2011 20:23:19
Offline

Re: u mně už zazimováno

... chystal sem se příští víkend ukončit sezonu poslední vyjížďkou a místo toho se "válím" v posteli, chodím na kapačky a snažím se oddálit operaci páteře (plotýnka v pussy
... smile2


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Kim (Člen)
15.10.2011 20:23:29
Offline

Re: u mně už zazimováno

Filous psal:

...Kime, máš to kurva pjeknýgoodgoodgood

dík za pochvalusmile1...pořád dumám nad barvou a jakou,nebo řešit jenom polepamaidontknow...zima je dlouhá,snad mi něco napadne...pár věciček je ještě v plánu,pumpa vod bremba a možná další a další....bigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
PALOUS (Člen)
15.10.2011 20:25:42
Offline

Re: u mně už zazimováno

já bych řek,že to zas nebudu řešit,prostě těch pár much s těma cca letošníma 1300km tam vydržej do jaragood


Jebat motorky :-)
Kim (Člen)
15.10.2011 20:26:17
Offline

Re: u mně už zazimováno

kojaksro psal:
Filous psal:

...Kime, máš to kurva pjeknýgoodgoodgood

...máš recht kua, dobrý nářadígood

...dáme drink až se potkámegoodbigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Mour (Člen)
15.10.2011 20:26:59
Offline

Re: u mně už zazimováno

Náhodou ta bíla je pěkná goodbigsmile

hlemejzd999 (Člen)
15.10.2011 20:30:44
Offline

Re: u mně už zazimováno

SLUGI psal:

... chystal sem se příští víkend ukončit sezonu poslední vyjížďkou a místo toho se "válím" v posteli, chodím na kapačky a snažím se oddálit operaci páteře (plotýnka v pussy
... smile2

no to brzy kurva bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
15.10.2011 20:30:52
Offline

Re: u mně už zazimováno

PALOUS psal:

já bych řek,že to zas nebudu řešit,prostě těch pár much s těma cca letošníma 1300km tam vydržej do jaragood

...taky jsem měl takový chutě  ...nakonec jsem ale vyměk bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
15.10.2011 20:31:31
Offline

Re: u mně už zazimováno

SLUGI psal:

... chystal sem se příští víkend ukončit sezonu poslední vyjížďkou a místo toho se "válím" v posteli, chodím na kapačky a snažím se oddálit operaci páteře (plotýnka v pussy
... smile2

jesi nejseš na živnost tak to skus,to je nej lékař bo bys zdech hladyevila budeš jak  rybičkagood


Jebat motorky :-)
barynek (Člen)
15.10.2011 20:32:18
Offline

Re: u mně už zazimováno

SLUGI psal:

... chystal sem se příští víkend ukončit sezonu poslední vyjížďkou a místo toho se "válím" v posteli, chodím na kapačky a snažím se oddálit operaci páteře (plotýnka v pussy
... smile2

hele, a jak dlouho už to máš? se divim, že to třeba nenapsali MUDr. nějaký rehábko, elektroléčbu, atd. Minulej rok jsem měl stejnou diagnozu... chomutovskej řezník už objednával termín na operaci, ale poslal jsem ho do pussy - ono se to totiž ne vždy musí povést k obrazu tvému, tzn. zlepšení žádný. Šel jsem k jiný doktorce v Plzni a proběhly rehábka (cca půl roku, denodenní cvičení, pak elektro) - teď vydržím sedět skoro celej den, můžu jezdit na moto, v klidu sportovat - operace nebyla potřeba. Neměl jsem to teda na injekce, ale pokud jsi to nezkusil, třeba by to stálo za to ...
taky záleží jestli to máš vyhřezlý standartně nebo ne (směr k míše)..


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
15.10.2011 20:35:45
Offline

Re: u mně už zazimováno

barynek psal:
SLUGI psal:

... chystal sem se příští víkend ukončit sezonu poslední vyjížďkou a místo toho se "válím" v posteli, chodím na kapačky a snažím se oddálit operaci páteře (plotýnka v pussy
... smile2

hele, a jak dlouho už to máš? se divim, že to třeba nenapsali MUDr. nějaký rehábko, elektroléčbu, atd. Minulej rok jsem měl stejnou diagnozu... chomutovskej řezník už objednával termín na operaci, ale poslal jsem ho do pussy - ono se to totiž ne vždy musí povést k obrazu tvému, tzn. zlepšení žádný. Šel jsem k jiný doktorce v Plzni a proběhly rehábka (cca půl roku, denodenní cvičení, pak elektro) - teď vydržím sedět skoro celej den, můžu jezdit na moto, v klidu sportovat - operace nebyla potřeba. Neměl jsem to teda na injekce, ale pokud jsi to nezkusil, třeba by to stálo za to ...
taky záleží jestli to máš vyhřezlý standartně nebo ne (směr k míše)..

...jsou v tom dost rozdíly víš, a věř, že když polezeš bolestí po zdi, tak by ses nechal kuchnout hned, klidně v autobusový zastávce a bez narkózy bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
15.10.2011 20:37:32
Offline

Re: u mně už zazimováno

osiris psal:
PALOUS psal:

já bych řek,že to zas nebudu řešit,prostě těch pár much s těma cca letošníma 1300km tam vydržej do jaragood

...taky jsem měl takový chutě  ...nakonec jsem ale vyměk bigsmile

poslední tři roky to stíhám až na jařebigsmileprostě mám stodolu a nějak dycky začne mrznout a si říkám lepčí zasraná suchá neš zvoxidovaná a zkorodovatělá umytábigsmile


Jebat motorky :-)
barynek (Člen)
15.10.2011 20:46:53
Offline

Re: u mně už zazimováno

osiris psal:
barynek psal:
SLUGI psal:

... chystal sem se příští víkend ukončit sezonu poslední vyjížďkou a místo toho se "válím" v posteli, chodím na kapačky a snažím se oddálit operaci páteře (plotýnka v pussy
... smile2

hele, a jak dlouho už to máš? se divim, že to třeba nenapsali MUDr. nějaký rehábko, elektroléčbu, atd. Minulej rok jsem měl stejnou diagnozu... chomutovskej řezník už objednával termín na operaci, ale poslal jsem ho do pussy - ono se to totiž ne vždy musí povést k obrazu tvému, tzn. zlepšení žádný. Šel jsem k jiný doktorce v Plzni a proběhly rehábka (cca půl roku, denodenní cvičení, pak elektro) - teď vydržím sedět skoro celej den, můžu jezdit na moto, v klidu sportovat - operace nebyla potřeba. Neměl jsem to teda na injekce, ale pokud jsi to nezkusil, třeba by to stálo za to ...
taky záleží jestli to máš vyhřezlý standartně nebo ne (směr k míše)..

...jsou v tom dost rozdíly víš, a věř, že když polezeš bolestí po zdi, tak by ses nechal kuchnout hned, klidně v autobusový zastávce a bez narkózy bigsmile

no tak já jsem musel buď ležet nebo stát, pak dělalo problém i to (denně jsem bral prášky na bolest) ... nebylo to příjemný, ale na druhou stranu zásah do páteře není operace kýly...

jinak já neříkám, aby na operaci nechodil, jen říkám, jak jsem to měl já a pokud je operace jediný řešení, nedá se holt nic dělat... tak cool


Bandit 4EVER!!!
SLUGI (Člen)
15.10.2011 20:59:23
Offline

Re: u mně už zazimováno

... poprvý sem to měl předloni, operaci sem odmítl a nakonec si nechal si píchat nějakej sajrajt do páteře kterej umrtvil nerv, po dvou letech je to tady zas, plotýnka 8mm mimo, levá noha jakoby furt v křeči jak mě to tlačí na nerv, chodím na kapačky, pokud to pomůže jako minule + rehabka budu spokojenej, pokud ne nezbejvá než operace idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
barynek (Člen)
15.10.2011 21:04:42
Offline

Re: u mně už zazimováno

SLUGI psal:

... poprvý sem to měl předloni, operaci sem odmítl a nakonec si nechal si píchat nějakej sajrajt do páteře kterej umrtvil nerv, po dvou letech je to tady zas, plotýnka 8mm mimo, levá noha jakoby furt v křeči jak mě to tlačí na nerv, chodím na kapačky, pokud to pomůže jako minule + rehabka budu spokojenej, pokud ne nezbejvá než operace idontknow

jak říkáš - permanentní křeč v noze, měl jsem výhřez taky 8mm, na dalším obratli 5mmsick
tak ať se to lepší a jsi cajk a na operaci nemusíšgood


Bandit 4EVER!!!
sonyk (Člen)
15.10.2011 21:16:22
Offline

Re: u mně už zazimováno

jak sem dal inzerat na prodej rekl sem ze uz nevyjedu a ted kdyz se nehlasi kupci ji pujdu zazimovat.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
XJelen (Člen)
15.10.2011 22:13:21
Offline

Re: u mně už zazimováno

Kim psal:
Filous psal:

...Kime, máš to kurva pjeknýgoodgoodgood

dík za pochvalusmile1...pořád dumám nad barvou a jakou,nebo řešit jenom polepamaidontknow...zima je dlouhá,snad mi něco napadne...pár věciček je ještě v plánu,pumpa vod bremba a možná další a další....bigsmile

kurva dětku tam muší bejt něco modrýho good aby ti to páslo k tomu sedřenýmu spajku good přece nebudeš kupovat novou kombošku smile1 a navíc všechno co je modrý je rychlý - říkal Plejba a Zvíře to bere vážně good


Strýcfajtr !!!
nety (Člen)
15.10.2011 22:19:31
Offline

Re: u mně už zazimováno

Kim psal:
XJelen psal:

musim si něco zařídit, tak to zejtra na hoďku vytáhnu a asik bude taky konec, dneska ráno -4°C

dneska ráno u nás taky -4 a odpoledne slušnejch 14...akorát jsem ji vytáh na dvorek a nafotil pár fotek na denním světle,památečníchbigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1391_1.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1396_1.jpg
zejtra má bejt stejně,bude prubegood
...autobus už spísmile1

kuwa to je pěkný, se na to musim dojet podívat na živu, pěkně si to dal do kupy.good


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Luk (Člen)
15.10.2011 22:19:38
Offline

Re: u mně už zazimováno

Kim psal:
Filous psal:

...Kime, máš to kurva pjeknýgoodgoodgood

dík za pochvalusmile1...pořád dumám nad barvou a jakou,nebo řešit jenom polepamaidontknow...zima je dlouhá,snad mi něco napadne...pár věciček je ještě v plánu,pumpa vod bremba a možná další a další....bigsmile

fesanda, ta bila ji slusigood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
faitík (Člen)
16.10.2011 08:50:16
Offline

Re: u mně už zazimováno

Luk psal:
Kim psal:
Filous psal:

...Kime, máš to kurva pjeknýgoodgoodgood

dík za pochvalusmile1...pořád dumám nad barvou a jakou,nebo řešit jenom polepamaidontknow...zima je dlouhá,snad mi něco napadne...pár věciček je ještě v plánu,pumpa vod bremba a možná další a další....bigsmile

fesanda, ta bila ji slusigood

jj, je moc pěknásmile1good


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Drakoxxl (Člen)
16.10.2011 09:52:25
Offline

Re: u mně už zazimováno

barynek psal:
SLUGI psal:

... poprvý sem to měl předloni, operaci sem odmítl a nakonec si nechal si píchat nějakej sajrajt do páteře kterej umrtvil nerv, po dvou letech je to tady zas, plotýnka 8mm mimo, levá noha jakoby furt v křeči jak mě to tlačí na nerv, chodím na kapačky, pokud to pomůže jako minule + rehabka budu spokojenej, pokud ne nezbejvá než operace idontknow

jak říkáš - permanentní křeč v noze, měl jsem výhřez taky 8mm, na dalším obratli 5mmsick
tak ať se to lepší a jsi cajk a na operaci nemusíšgood

Nechci tě strašit, ale s operací je to opravdu ruská ruleta. Pět let zpátky známá měla podobnej trabl a po operaci ochrnula na spodek. Doktoři dali od toho ruce pryč, prej špatná reakce těla na pooperační stav. Po ročním usilovným rehabilitování se jí za pomoci berlí podařilo aspoň trochu chodit. Ve 23 letech invalidní důchodce s jednoročním dítětem. bad
Tož ať máš více štěstí při léčbě good


Lepší někdy, než nikdy.
huskyb12 (Administrator)
16.10.2011 11:52:56
Offline

Re: u mně už zazimováno

Borák psal:

jj taky na mě tyhle chutě lezou bigsmile
tak sem si naložil kolínko smokin zejtra bude na pivě

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_img_0391.jpg



a ted se du naložit sám do hospody smokin

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/9_fotografie0384_large.jpg

ale di, Ty brepto ...
Borák (Člen)
16.10.2011 12:05:37
Offline

Re: u mně už zazimováno

hmm to vypadá štěkací na pěknou voslafku bigsmile
já ještě tak hodku a du to sežrat
peču to vod osmi  vod rána smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Koldan (Člen)
16.10.2011 12:13:49
Offline

Re: u mně už zazimováno

huskyb12 psal:
Borák psal:

jj taky na mě tyhle chutě lezou bigsmile
tak sem si naložil kolínko smokin zejtra bude na pivě
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_0391.jpg

a ted se du naložit sám do hospody smokin

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … _large.jpg

jak to nejni cítit po vohni a dřevě, tak bych to nežralsmokinbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Meloun (Člen)
16.10.2011 12:36:55
Offline

Re: u mně už zazimováno

Tu plotýnku jsem měl taky...tlačí to na sedací nerv a bolí to jakože v kyčli..strašný..od nejhoršího mi pomoh  léčitel..nedělám si prdel..nějakou energjej z rukousurprised a pak mě prokřupal..pokud budeš chtít, tak ti kontakt dám..doktoři by mě taky jen cpali sračkama a hnali pod nůž..fuck
Pak jsem chodil na rehabky a elektro..masáže a chce to doma poctivě cvičit..good


PURE NAKED BIKE!
Borák (Člen)
16.10.2011 13:02:50
Offline

Re: u mně už zazimováno

vegetariánova noční můra smokin

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_img_0393.jpg


taková pjeqná tečka za sezonou bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
bery (Člen)
16.10.2011 13:41:47
Offline

Re: u mně už zazimováno

PALOUS psal:
osiris psal:
PALOUS psal:

já bych řek,že to zas nebudu řešit,prostě těch pár much s těma cca letošníma 1300km tam vydržej do jaragood

...taky jsem měl takový chutě  ...nakonec jsem ale vyměk bigsmile

poslední tři roky to stíhám až na jařebigsmileprostě mám stodolu a nějak dycky začne mrznout a si říkám lepčí zasraná suchá neš zvoxidovaná a zkorodovatělá umytábigsmile

absolutní souhlas. voni ty mouchy sou tak mastný, že taky dobře konzervujou bigsmile


momentalně zavostalej
Progear 650 (Člen)
16.10.2011 14:26:58
Offline

Re: u mně už zazimováno

Kim psal:
XJelen psal:

musim si něco zařídit, tak to zejtra na hoďku vytáhnu a asik bude taky konec, dneska ráno -4°C

dneska ráno u nás taky -4 a odpoledne slušnejch 14...akorát jsem ji vytáh na dvorek a nafotil pár fotek na denním světle,památečníchbigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1391_1.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1396_1.jpg
zejtra má bejt stejně,bude prubegood
...autobus už spísmile1

Už se těším na testovací jízdu na jaře v Mostě....coolgoodsmile1 Fakt vypadá super Kime...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Stiegl (Člen)
16.10.2011 14:30:35
Offline

Re: u mně už zazimováno

Jo jo Kime, je to paráda... A ta bíla je super, klidně bych řešil jen nějaké polepygood

čočkin (Člen)
16.10.2011 14:47:16
Offline

Re: u mně už zazimováno

Kim psal:
Filous psal:

...Kime, máš to kurva pjeknýgoodgoodgood

dík za pochvalusmile1...pořád dumám nad barvou a jakou,nebo řešit jenom polepamaidontknow...zima je dlouhá,snad mi něco napadne...pár věciček je ještě v plánu,pumpa vod bremba a možná další a další....bigsmile

já bych tam dal plameny a lebku  bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
SLUGI (Člen)
16.10.2011 16:20:10
Offline

Re: u mně už zazimováno

... bych tam lebky a plameny nedával headshake
... co takhle jen nápis BANDIT PIČO a jako podklad třeba takovejhle erbraš evil
.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/39_ppp.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Banditatom (Člen)
16.10.2011 17:10:26
Offline

Re: u mně už zazimováno

prej zazimováno... 230kmbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
svatej (Člen)
16.10.2011 17:30:30
Offline

Re: u mně už zazimováno

Borák psal:

vegetariánova noční můra smokin
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_0393.jpg
taková pjeqná tečka za sezonou bigsmile

surprisedsurprisedsurprised a ted mi rekni,jak mam dostat sliny z klavesnice. . .bigsmilebigsmile


Amen. . .
Honzik8719 (Člen)
16.10.2011 17:37:45
Offline

Re: u mně už zazimováno

vzhledem k tomu,že sem dostal v pátek velký papíry tak sem jezdil celej víkend,sem promrzlej jak sobolí hovno ale spokojenejsmokin


...relativní kochač...
Koldan (Člen)
16.10.2011 17:48:20
Offline

Re: u mně už zazimováno

svatej psal:
http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/39_ppp.jpg



surprisedsurprisedsurprised a ted mi rekni,jak mam dostat sliny z klavesnice. . .bigsmilebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kim (Člen)
16.10.2011 18:34:45
Offline

Re: u mně už zazimováno

dneska naposled,vítr,zima,gumy se neohřejou..za dvacet minut jsem byl zmrzlej jako drozdbad...letos už na to...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/66_letiti_tchooovice_291_853x1280.jpg


...bigsmilebigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
svatej (Člen)
16.10.2011 18:47:16
Offline

Re: u mně už zazimováno

Kim psal:

dneska naposled,vítr,zima,gumy se neohřejou..za dvacet minut jsem byl zmrzlej jako drozdbad...letos už na to...
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 3x1280.jpg
...bigsmilebigsmile

dědkůů,ty to tam mas vzadu na cvočky? bigsmilebigsmilebigsmile


Amen. . .
Kim (Člen)
16.10.2011 19:09:34
Offline

Re: u mně už zazimováno

svatej psal:
Kim psal:

dneska naposled,vítr,zima,gumy se neohřejou..za dvacet minut jsem byl zmrzlej jako drozdbad...letos už na to...
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 3x1280.jpg
...bigsmilebigsmile

dědkůů,ty to tam mas vzadu na cvočky? bigsmilebigsmilebigsmile

hentý oný pemprskycool a ve stoje mi to nejdehelpbigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
K.a.s.y.m. (Člen)
16.10.2011 19:11:57
Offline

Re: u mně už zazimováno

jestli zejtra bude svítit tak jdu jezdit bigsmile o víkendu nebyl čas smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kim (Člen)
16.10.2011 19:33:45
Offline

Re: u mně už zazimováno

Progear 650 psal:
Kim psal:
XJelen psal:

musim si něco zařídit, tak to zejtra na hoďku vytáhnu a asik bude taky konec, dneska ráno -4°C

dneska ráno u nás taky -4 a odpoledne slušnejch 14...akorát jsem ji vytáh na dvorek a nafotil pár fotek na denním světle,památečníchbigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1391_1.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1396_1.jpg
zejtra má bejt stejně,bude prubegood
...autobus už spísmile1

Už se těším na testovací jízdu na jaře v Mostě....coolgoodsmile1 Fakt vypadá super Kime...good

goodsmile1
jede slušně mrškagood...kvalty jsou dlouhý jak tejden před vejplatou,takže vyměnit kolečko i rozetu nebo aspoň kolečko,řetěz je skoro novej,škoda ho vyhoditidontknow ...a přední brzda taky nic moc,sedmpade brzdila líp...destičky a brembogood


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Borák (Člen)
16.10.2011 20:08:39
Offline

Re: u mně už zazimováno

ta bílá tomu sluší good


...nikdo nevojebe Ježíše...
nety (Člen)
16.10.2011 20:20:36
Offline

Re: u mně už zazimováno

Kim psal:
Progear 650 psal:
Kim psal:


dneska ráno u nás taky -4 a odpoledne slušnejch 14...akorát jsem ji vytáh na dvorek a nafotil pár fotek na denním světle,památečníchbigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1391_1.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1396_1.jpg
zejtra má bejt stejně,bude prubegood
...autobus už spísmile1

Už se těším na testovací jízdu na jaře v Mostě....coolgoodsmile1 Fakt vypadá super Kime...good

goodsmile1
jede slušně mrškagood...kvalty jsou dlouhý jak tejden před vejplatou,takže vyměnit kolečko i rozetu nebo aspoň kolečko,řetěz je skoro novej,škoda ho vyhoditidontknow ...a přední brzda taky nic moc,sedmpade brzdila líp...destičky a brembogood

kuwa,  já myslel, že to jede tak, žes z toho musel na johníka bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Kim (Člen)
16.10.2011 20:53:41
Offline

Re: u mně už zazimováno

nety psal:
Kim psal:
Progear 650 psal:


Už se těším na testovací jízdu na jaře v Mostě....coolgoodsmile1 Fakt vypadá super Kime...good

goodsmile1
jede slušně mrškagood...kvalty jsou dlouhý jak tejden před vejplatou,takže vyměnit kolečko i rozetu nebo aspoň kolečko,řetěz je skoro novej,škoda ho vyhoditidontknow ...a přední brzda taky nic moc,sedmpade brzdila líp...destičky a brembogood

kuwa,  já myslel, že to jede tak, žes z toho musel na johníka bigsmile

...než bych se svlík z tý kazajky...idontknowbigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Kim (Člen)
16.10.2011 21:02:26
Offline

Re: u mně už zazimováno

bílá je dneska in,ale....

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/66_letiti_tchooovice_261_1280x853.jpg


...tu a tam by to chtělo tou modrou šplíchnoutgood


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Filous (Člen)
16.10.2011 21:11:02
Offline

Re: u mně už zazimováno

...já najel dneska asi sotópade, na gumě centimetr strachu, byl sem ňákej prkenej a uš na to seru, zima mi byla eště dvje hodiny po příjezdu...mrdat...tag zas f březencismile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
16.10.2011 21:12:49
Offline

Re: u mně už zazimováno

Borák und Husky:
...a já tady mam na talíři vokurku a rajče, heč!!!cool




...šmejdi mizerný, pámbů vám to z dršky vyraž!!!fuckbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
svatej (Člen)
16.10.2011 21:30:30
Offline

Re: u mně už zazimováno

Filous psal:

Borák und Husky:
...a já tady mam na talíři vokurku a rajče, heč!!!cool




...šmejdi mizerný, pámbů vám to z dršky vyraž!!!fuckbigsmile

surprisedsurprised držíš dietu,jóó. . .aby ses vešel do plavek? evilbigsmilebigsmilebigsmile


Amen. . .
yebat (Člen)
16.10.2011 23:03:09
Offline

Re: u mně už zazimováno

zimovat nebudu... v garáži 25-30 °C  ale značky už jsou v depozitu a já se na ní chodim akorát dívat a slintat... smile2

mi (Člen)
17.10.2011 00:18:11
Offline

Re: u mně už zazimováno

Kim psal:

bílá je dneska in,ale....
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 80x853.jpg
...tu a tam by to chtělo tou modrou šplíchnoutgood

ja ja šéne bigsmile náký mladý smašky to nagrafitujou jen jim dáš modrej sprej...


svět je cirkusovej stan
inkvizitorr (Administrator)
17.10.2011 09:21:47
Offline

Re: u mně už zazimováno

musim taky poreferovat jak bylo o víkendu, hlavně abych trochu nasral kima bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3_fotografie0076.jpg


exkluzivní dva dny na prosluněným lausitzringu, tři kila na tacháči navíc, gumy vorvaný jak fena, prostě luxusgoodsmokin


doba je temná...
karlos100 (Člen)
17.10.2011 09:37:38
Offline

Re: u mně už zazimováno

svatej psal:
Filous psal:

Borák und Husky:
...a já tady mam na talíři vokurku a rajče, heč!!!cool




...šmejdi mizerný, pámbů vám to z dršky vyraž!!!fuckbigsmile

surprisedsurprised držíš dietu,jóó. . .aby ses vešel do plavek? evilbigsmilebigsmilebigsmile

už mu lez špekovej fald přes tangabigsmile


...a bude hůř!
Filous (Člen)
17.10.2011 10:03:48
Offline

Re: u mně už zazimováno

inkvizitorr psal:

musim taky poreferovat jak bylo o víkendu, hlavně abych trochu nasral kima bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ie0076.jpg
exkluzivní dva dny na prosluněným lausitzringu, tři kila na tacháči navíc, gumy vorvaný jak fena, prostě luxusgoodsmokin

...tagže kotě přežilo???surprised ...uffffbigsmile ...voe a do jara na to uš neles, ať f klidu spimbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
17.10.2011 10:04:58
Offline

Re: u mně už zazimováno

karlos100 psal:
svatej psal:
Filous psal:

Borák und Husky:
...a já tady mam na talíři vokurku a rajče, heč!!!cool




...šmejdi mizerný, pámbů vám to z dršky vyraž!!!fuckbigsmile

surprisedsurprised držíš dietu,jóó. . .aby ses vešel do plavek? evilbigsmilebigsmilebigsmile

už mu lez špekovej fald přes tangabigsmile

...a to je přeci hnusný, né???sick ...tag s tym mušim něco dělatbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
17.10.2011 10:10:32
Offline

Re: u mně už zazimováno

Včera jsem dal posledních 200km po Německu (jaká to slast ty jejich silnice, chování atd. - příští rok budu z 90% na kratší vyjížďky jezdit k nim) ale zima jako kráva a to nejni už nic pro mě takže dnes domeju skrytý mouchy a bordel, promažu, ošetřim, zavoskuju a ahoj na jaře.

PS: Filousi, myslíš že se budou dát udělat dvě motorky najednou v jednom dni (nevim co se musí šecko dělat tzn.: GSX 13tis. km a GSF 24tis. - oleje a filtry si měnim sám) ???? Jsem s časem totálně v řiti a jsi pro mne krapet z ruky tak zatim jen fantazírujuhelp


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
17.10.2011 12:19:49
Offline

Re: u mně už zazimováno

Zdenda psal:

Včera jsem dal posledních 200km po Německu (jaká to slast ty jejich silnice, chování atd. - příští rok budu z 90% na kratší vyjížďky jezdit k nim) ale zima jako kráva a to nejni už nic pro mě takže dnes domeju skrytý mouchy a bordel, promažu, ošetřim, zavoskuju a ahoj na jaře.

PS: Filousi, myslíš že se budou dát udělat dvě motorky najednou v jednom dni (nevim co se musí šecko dělat tzn.: GSX 13tis. km a GSF 24tis. - oleje a filtry si měnim sám) ???? Jsem s časem totálně v řiti a jsi pro mne krapet z ruky tak zatim jen fantazírujuhelp

...asi jó...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
17.10.2011 16:06:43
Offline

Re: u mně už zazimováno

Filous psal:
inkvizitorr psal:

musim taky poreferovat jak bylo o víkendu, hlavně abych trochu nasral kima bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ie0076.jpg
exkluzivní dva dny na prosluněným lausitzringu, tři kila na tacháči navíc, gumy vorvaný jak fena, prostě luxusgoodsmokin

...tagže kotě přežilo???surprised ...uffffbigsmile ...voe a do jara na to uš neles, ať f klidu spimbigsmile

von už si s tim tak jenom hraje 
http://www.youtube.com/watch?v=PEg5ZTw0 … re=related
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kim (Člen)
17.10.2011 17:45:00
Offline

Re: u mně už zazimováno

inkvizitorr psal:

musim taky poreferovat jak bylo o víkendu, hlavně abych trochu nasral kima bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ie0076.jpg
exkluzivní dva dny na prosluněným lausitzringu, tři kila na tacháči navíc, gumy vorvaný jak fena, prostě luxusgoodsmokin

kanče,bejkubigsmile...závist veliká,no...jels tam na blind nebo si to tam měl domluvený?...hm,teď už je to stejně jedno,já bych se moh urvat jenom v neděli a na jeden den by asi nemělo smysl tama táhnout celej ancáblidontknow
hlavně že sis to užil a kotě nepomuchlalgood


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
XJelen (Člen)
17.10.2011 19:56:08
Offline

Re: u mně už zazimováno

Kim psal:

bílá je dneska in,ale....
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 80x853.jpg
...tu a tam by to chtělo tou modrou šplíchnoutgood

jak sem říkal... modrou to chcegood


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
17.10.2011 20:18:54
Offline

Re: u mně už zazimováno

tak dneska krásnejch 130 kmsmile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
inkvizitorr (Administrator)
17.10.2011 21:24:37
Offline

Re: u mně už zazimováno

Kim psal:

kanče,bejkubigsmile...závist veliká,no...jels tam na blind nebo si to tam měl domluvený?...hm,teď už je to stejně jedno,já bych se moh urvat jenom v neděli a na jeden den by asi nemělo smysl tama táhnout celej ancáblidontknow
hlavně že sis to užil a kotě nepomuchlalgood

měli sme to domluvený dopředu, ale bylo tam suma sumárum okolo 80 lidí, takže v pohodě se jezdilo ve třech skupinách tak po 30 bajkách, mimo snad dvou i bez pádu, prostě pěkný svezení na závěr sezóny.... teda zejtra ještě jedu do mostu a pak už to asi definitivně letos zabalim, myslim tedy okruhovku, neb zase jako každej podzim du schánět enduro bigsmile


doba je temná...
stoner (Člen)
22.10.2011 17:39:16
Offline

Re: u mně už zazimováno

Kim psal:

dneska ráno u nás taky -4 a odpoledne slušnejch 14...akorát jsem ji vytáh na dvorek a nafotil pár fotek na denním světle,památečníchbigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1391_1.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1396_1.jpg
zejtra má bejt stejně,bude prubegood
...autobus už spísmile1

Kruciš, krasavice je to přenádherná. good good smile1
Máš to moc pěkný Kime. good
Jinak kdybys potřeboval, tak ti půjčím děti, že by ti na to něco vymalovali. bigsmile

hans (Člen)
23.10.2011 11:41:00
Offline

Re: u mně už zazimováno

včera na ukončovačce jawaklubu 170 km - prvních 70 v minus 4 smile1

potkal jsem tam známýho co přivalil někde z plzeňska - 170 km, vyjížděl v 6.30 idontknow


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Lihy (Člen)
23.10.2011 23:20:00
Offline

Re: u mně už zazimováno

jak zazimovat?
"nestahuj kalhoty, brod je ještě daleko"...čekám že ještě pěkný víko bude...

hlemejzd999 (Člen)
24.10.2011 14:01:14
Offline

Re: u mně už zazimováno

Lihy psal:

jak zazimovat?
"nestahuj kalhoty, brod je ještě daleko"...čekám že ještě pěkný víko bude...

29. 10. ještě jedem ....pak zakončení v Motodoupěti (prej+ štrůdl ke kafi zdarmabigsmile)


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
PFremer (Člen)
01.11.2011 09:50:55
Offline

Re: u mně už zazimováno

Ták, zazimováno...bigsmile

Teda, jen odpočívá u kámoše v baráku v příjemných 23°C ...
Je ve věčim teple než jágood


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Foglik (Člen)
01.11.2011 11:49:40
Offline

Re: u mně už zazimováno

ja mam zazimovanou mlady Kejvacku 250, myho stadiona a jawetku. Bandour jeste ceka na posledni letosni jizdu v patek, tak snad to pujde. Pak me ceka nova zadni pneu pres zimu (mam tak 0,3mm) No a jeste me ceka komplet obleceni na moto koupit behem zimy. idontknow

Lajoš (Člen)
01.11.2011 17:49:42
Offline

Re: u mně už zazimováno

Nádrž do plna 98 (100 oktanů),na hlavní stojan a podložit pod předek rámu pro odlehčení před.kola,baterka domů a na nabití,pusa na dobrou.smokin


I pád na hubu je pohyb vpřed.
Kelly01 (Člen)
02.11.2011 14:06:17
Offline

Re: u mně už zazimováno

Tak to já se jdu teď na hoďku projet a jestli bude o víkendu těch 16-17°C co slibujou tak budu jezdit zassmokin


God Save The Queen!
libac22 (Člen)
02.11.2011 14:12:43
Offline

Re: u mně už zazimováno

Kelly01 psal:

Tak to já se jdu teď na hoďku projet a jestli bude o víkendu těch 16-17°C co slibujou tak budu jezdit zassmokin

amen bigsmile taky to tak vidím good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Banditatom (Člen)
03.11.2011 15:46:30
Offline

Re: u mně už zazimováno

200km to daysmokingood ale zřemě brzy nuceně zazimuju pač mě něco leze z gumybigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Frodo89 (Člen)
04.11.2011 11:20:30
Offline

Re: u mně už zazimováno

Hej vy tam na ty moravě... Já vám zavidim...

http://www.novinky.cz/domaci/249495-pok … tupnu.html

Nic takového v naši Severočeské hnědoúhelné panvi čekat nemohu... Inverze tu je a jak koukam tak i bude bad help


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Mour (Člen)
04.11.2011 11:47:00
Offline

Re: u mně už zazimováno

Frodo89 psal:

Hej vy tam na ty moravě... Já vám zavidim...

http://www.novinky.cz/domaci/249495-pok … tupnu.html

Nic takového v naši Severočeské hnědoúhelné panvi čekat nemohu... Inverze tu je a jak koukam tak i bude bad help

...a eště Vám tam vozíme kaly z Ostrama .... kuwa když se daří goodbigsmilebigsmile  ...assbigsmilebigsmile

tomB12 (Člen)
04.11.2011 14:42:18
Offline

Re: u mně už zazimováno

Mour psal:
Frodo89 psal:

Hej vy tam na ty moravě... Já vám zavidim...

http://www.novinky.cz/domaci/249495-pok … tupnu.html

Nic takového v naši Severočeské hnědoúhelné panvi čekat nemohu... Inverze tu je a jak koukam tak i bude bad help

...a eště Vám tam vozíme kaly z Ostrama .... kuwa když se daří goodbigsmilebigsmile  ...assbigsmilebigsmile

Kaly z Ostrama jsou good tuna za 2700Kč. Kde se na to hrabe severočeské hnědé bigsmile

hans (Člen)
04.11.2011 18:13:21
Offline

Re: u mně už zazimováno

dneska nový progresivy, dráp, ložiska v kolech......v neděli se bude bahnit...

a zítra je v plánu 150 km na jáwách....

sezona začíná evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
snowflake600 (Člen)
04.11.2011 18:44:54
Offline

Re: u mně už zazimováno

noooooo, zejtra udělám, volej, filtr, destičky....tak jako kolem komína bych moh :) ve vaťáku a válenkách...

Honzik8719 (Člen)
04.11.2011 20:38:23
Offline

Re: u mně už zazimováno

Frodo89 psal:

Hej vy tam na ty moravě... Já vám zavidim...

http://www.novinky.cz/domaci/249495-pok … tupnu.html

Nic takového v naši Severočeské hnědoúhelné panvi čekat nemohu... Inverze tu je a jak koukam tak i bude bad help

mš to asijský počasí moc nenasere...už mám týden skříplej nerv v zádech,takže na motorku můžu stejnak jen mysletbad


...relativní kochač...
Frodo89 (Člen)
05.11.2011 01:01:49
Offline

Re: u mně už zazimováno

tomB12 psal:
Mour psal:
Frodo89 psal:

Hej vy tam na ty moravě... Já vám zavidim...

http://www.novinky.cz/domaci/249495-pok … tupnu.html

Nic takového v naši Severočeské hnědoúhelné panvi čekat nemohu... Inverze tu je a jak koukam tak i bude bad help

...a eště Vám tam vozíme kaly z Ostrama .... kuwa když se daří goodbigsmilebigsmile  ...assbigsmilebigsmile

Kaly z Ostrama jsou good tuna za 2700Kč. Kde se na to hrabe severočeské hnědé bigsmile

Jenže na to naše hnědouhelné zlato topite pomalu v cele republice smile1
Pozdrav z Dolů Bílina - Ledvicko Chudeřické výsipky "jedno z nejkvalitnějších hnědých zlat v republice"

Mour smile1 To víš ty tam z Ostravska bigsmile
Ted k nám sice za kopeček do Litvínova vozite kaly, které mi za 20let mužem prodat na Berounsko do Vápenek smile1 good "pokuď to jsou ty kaly z hutí a VP" PS: Krušné hory nám toho už přežily smile1 tak snad zvládnou i toto... No Né?


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Frodo89 (Člen)
05.11.2011 01:03:18
Offline

Re: u mně už zazimováno

Honzik8719: To máš z toho kitboxu a posilovny bigsmile


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
bery (Člen)
05.11.2011 09:24:35
Offline

Re: u mně už zazimováno

Frodo89 psal:
tomB12 psal:
Mour psal:


...a eště Vám tam vozíme kaly z Ostrama .... kuwa když se daří goodbigsmilebigsmile  ...assbigsmilebigsmile

Kaly z Ostrama jsou good tuna za 2700Kč. Kde se na to hrabe severočeské hnědé bigsmile

Jenže na to naše hnědouhelné zlato topite pomalu v cele republice smile1
Pozdrav z Dolů Bílina - Ledvicko Chudeřické výsipky "jedno z nejkvalitnějších hnědých zlat v republice"

Mour smile1 To víš ty tam z Ostravska bigsmile
Ted k nám sice za kopeček do Litvínova vozite kaly, které mi za 20let mužem prodat na Berounsko do Vápenek smile1 good "pokuď to jsou ty kaly z hutí a VP" PS: Krušné hory nám toho už přežily smile1 tak snad zvládnou i toto... No Né?

co to meleš? surprised


momentalně zavostalej
gerrik (Člen)
05.11.2011 12:06:39
Offline

Re: u mně už zazimováno

Konečně po 35 letech se mi splnil sen, motorku mám v baráku smile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2681_obraz0004.jpg


P.S. nádrž je v lakovně evil

Filous (Člen)
05.11.2011 12:15:22
Offline

Re: u mně už zazimováno

gerrik psal:

Konečně po 35 letech se mi splnil sen, motorku mám v baráku smile1
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … az0004.jpg
P.S. nádrž je v lakovně evil

...máš to hesky čistýgood ...hoť přez ní deku, s tý podlahy se bude prášitsmokin


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
gerrik (Člen)
05.11.2011 12:27:07
Offline

Re: u mně už zazimováno

jo, vedle se něco málo bourá a staví, tak to víš že ji mám přikrytou, to jen kvůli fotce good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr