Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Brno -> Wien pro socky

richie (Člen)
26.11.2011 13:41:36
Offline

Brno -> Wien pro socky

Zdarec,
pojedu do Vídně a nehodlám kvůli tomu přispět do tamní státní kasy jakýmkoliv peněžním obnosem....Takže NE po dálnici.... help

Nějaké rady jak to nejlépe pošéfovat? (poznámky typu: když nemáš na dalniční známku tak tam nejezdi... si nechte od cesty good )


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Banditatom (Člen)
26.11.2011 13:44:27
Offline

Re: Brno -> Wien pro socky

surprisedidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
richie (Člen)
26.11.2011 13:57:39
Offline

Re: Brno -> Wien pro socky

Banditatom psal:

surprisedidontknow

copak jsi nepochopil?


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
redik27 (Člen)
26.11.2011 14:48:22
Offline

Re: Brno -> Wien pro socky

idontknowidontknowidontknow


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
redik27 (Člen)
26.11.2011 14:49:13
Offline

Re: Brno -> Wien pro socky

co takhle google mapy a zaškrtnout, že chceš vynechat placené úseky bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

http://maps.google.cz/maps?saddr=Brno&a … =m&z=9


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
richie (Člen)
26.11.2011 14:59:21
Offline

Re: Brno -> Wien pro socky

redik27 psal:

co takhle google mapy a zaškrtnout, že chceš vynechat placené úseky bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

http://maps.google.cz/maps?saddr=Brno&a … =m&z=9

good good

nějaká osobní zkušenost někoho? Něco ve smyslu: tudma vole ne, je to na piču cesta... nebo vole jeď jinudy, já tam jezdím pičo tama

(já nejedu poprvé do zahraničí, jen mě napadlo že se poptám, jestli někdo nemá ozkoušenou cestu.... od toho fóra sou, ne? Teda kromě dávání odkazů na jiné servery a divení se tomu co tam píšou good  )


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Petr J. (Člen)
26.11.2011 15:25:00
Offline

Re: Brno -> Wien pro socky

A co ve Vídni, když nechceš přispívat do státní kasy?

To bys nesměl nic koupit, neb ti šmejdi mají na všem daň a ta jde do státní kasy...víme? bigsmilebigsmilebigsmile

redik27 (Člen)
26.11.2011 17:01:21
Offline

Re: Brno -> Wien pro socky

richie psal:
redik27 psal:

co takhle google mapy a zaškrtnout, že chceš vynechat placené úseky bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

http://maps.google.cz/maps?saddr=Brno&a … =m&z=9

good good

nějaká osobní zkušenost někoho? Něco ve smyslu: tudma vole ne, je to na piču cesta... nebo vole jeď jinudy, já tam jezdím pičo tama

(já nejedu poprvé do zahraničí, jen mě napadlo že se poptám, jestli někdo nemá ozkoušenou cestu.... od toho fóra sou, ne? Teda kromě dávání odkazů na jiné servery a divení se tomu co tam píšou good  )

tak se zeptej pana Googla  bigsmilebigsmilebigsmile


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
lip (Člen)
27.11.2011 00:36:51
Offline

Re: Brno -> Wien pro socky

Byl jsem tam naposledy někdy loni na podzim (jel jsem do Louise) a to tam po vedlejších dojet šlo.
Sice jedeš skoro pořád přes dědiny, ale cesta docela v pohodě. Na několika místech to jsou nové objezdové úseky podél dálnice (asi kvůli místní dopravě).
Jenom to není nějak extra dobře značené, takže si musíš aspoň trochu pamatovat názvy obcí po cestě.
Nevím ale, jestli nějak dále nepokročili s tou A5.

Petr J. (Člen)
27.11.2011 10:34:45
Offline

Re: Brno -> Wien pro socky

to Lip: je to jak říkáš...všechny značky Tě ženou na dálnici...ale dá se, jeli jsme to v září na motorce

richie (Člen)
27.11.2011 10:38:13
Offline

Re: Brno -> Wien pro socky

lip psal:

Byl jsem tam naposledy někdy loni na podzim (jel jsem do Louise) a to tam po vedlejších dojet šlo.
Sice jedeš skoro pořád přes dědiny, ale cesta docela v pohodě. Na několika místech to jsou nové objezdové úseky podél dálnice (asi kvůli místní dopravě).
Jenom to není nějak extra dobře značené, takže si musíš aspoň trochu pamatovat názvy obcí po cestě.
Nevím ale, jestli nějak dále nepokročili s tou A5.

Děkuji good good good


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
richie (Člen)
27.11.2011 10:41:18
Offline

Re: Brno -> Wien pro socky

Petr J. psal:

A co ve Vídni, když nechceš přispívat do státní kasy?

To bys nesměl nic koupit, neb ti šmejdi mají na všem daň a ta jde do státní kasy...víme? bigsmilebigsmilebigsmile

Pardon, svůj dotaz jsem napsal absolutně špatně (proto se mi asi dlouho nedostalo kloudné odpovědi bigsmile )

Do státní kasy určitě přispěju a to v podobě dani z příjmu právnických / fyzických osob plus skrze DPH good , možná i spotřební daň zaplatím


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
mr.BSE (Člen)
27.11.2011 10:42:13
Offline

Re: Brno -> Wien pro socky

Do vidne se nikda po hajweji nejel. Za Mikulovem najed na sesmicku a neni co resit. Jo a jestli jedes do lujza -toho severniho- na kagraner plac,tak pred Hornbachem u kamery na krizovatce doleva,at se tam necrcas pres mesto.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
27.11.2011 10:43:21
Offline

Re: Brno -> Wien pro socky

jo a v druhy dedine za carou je hned za ceduli radar-stacionar.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
richie (Člen)
27.11.2011 10:52:25
Offline

Re: Brno -> Wien pro socky

mr.BSE psal:

Do vidne se nikda po hajweji nejel. Za Mikulovem najed na sesmicku a neni co resit. Jo a jestli jedes do lujza -toho severniho- na kagraner plac,tak pred Hornbachem u kamery na krizovatce doleva,at se tam necrcas pres mesto.

do lojzy nejedu.... dik za info
prchrostě ja jela ništ auf Outobán ábr an štráse sýbn náh Výn


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
ABik (Člen)
27.11.2011 22:48:35
Offline

Re: Brno -> Wien pro socky

richie psal:

Zdarec,
pojedu do Vídně a nehodlám kvůli tomu přispět do tamní státní kasy jakýmkoliv peněžním obnosem....Takže NE po dálnici.... help

Nějaké rady jak to nejlépe pošéfovat? (poznámky typu: když nemáš na dalniční známku tak tam nejezdi... si nechte od cesty good )

Jednou jsem udělal podobnou blbost a jel na letiště bez použití placených úseků idontknow Jel jsem to asi tři hodiny, viděl jsem přístav, něco jako rafinerii...bigsmile...určitou část cesty jsem potkával pouze kamiony bigsmile Na benzince na letišti jsem si pak koupil známku a zpáteční cesta už byla v pohodě good

Od té doby jezdím přes Blavu a platím 3 dálnice - ČR, SR, A surprised

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr