Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Havárka před 5 měsíci...obsílka a rozhodnutí nikde

Sandman (Člen)
19.12.2011 02:23:55
Offline

Havárka před 5 měsíci...obsílka a rozhodnutí nikde

Zdravím,měl jsem začátkem srpna na mašině havárku. Křachl jsem do jednoho týpka bo dal pozdě blinkr a já to neubrzdil, i když jsem jel cca 90. Na místě to se mnou nešetřili, letěl jsem vrtulníkem do fakultky, tak na to nebylo moc času. Celou událost následně řešil jeden policista v Jihlavě, po měsíci to šlo do správního řízení, které bylo ukončeno po 2 měsících. Vyrozumění jsem od nikoho nedostal žádné, z Jihlavy nic, ve Zlíně ani neví, že jsem někde havaroval, že prý si nepředávají informace mezi kraji. Na pojišťovně mi řekli, že celá věc je uzavřená, jako viníkem jsem byl uznán já, z mé pojistky byla už uhrazena i oprava automobilu.
Já ale oficiálně nevím, kdo je viník, jak probíhalo vyšetřování, nikdo mi neřekl jestli za to mám body dolů, výši pokuty, prostě velké h*vno idontknow
Dokdy mají povinnost mi o celé té věci dát oficiálně vědět poštou? Fakt nerad bych pak zjistil, že je na mě nějaká exekuce nebo podobné hovadiny.
A že by mi odpustili? To se mi nechce věřitsmile1
Díky.


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
MaraKM (Člen)
19.12.2011 07:19:14
Offline

Re: Havárka před 5 měsíci...obsílka a rozhodnutí nikde

To neproběhnul ani nějaký výslech nebo jiný zápis z tvé strany?!


Nic lidského mi není cizí
PFremer (Člen)
19.12.2011 07:43:09
Offline

Re: Havárka před 5 měsíci...obsílka a rozhodnutí nikde

Sandman psal:

Zdravím,měl jsem začátkem srpna na mašině havárku. Křachl jsem do jednoho týpka bo dal pozdě blinkr a já to neubrzdil, i když jsem jel cca 90. Na místě to se mnou nešetřili, letěl jsem vrtulníkem do fakultky, tak na to nebylo moc času. Celou událost následně řešil jeden policista v Jihlavě, po měsíci to šlo do správního řízení, které bylo ukončeno po 2 měsících. Vyrozumění jsem od nikoho nedostal žádné, z Jihlavy nic, ve Zlíně ani neví, že jsem někde havaroval, že prý si nepředávají informace mezi kraji. Na pojišťovně mi řekli, že celá věc je uzavřená, jako viníkem jsem byl uznán já, z mé pojistky byla už uhrazena i oprava automobilu.
Já ale oficiálně nevím, kdo je viník, jak probíhalo vyšetřování, nikdo mi neřekl jestli za to mám body dolů, výši pokuty, prostě velké h*vno idontknow
Dokdy mají povinnost mi o celé té věci dát oficiálně vědět poštou? Fakt nerad bych pak zjistil, že je na mě nějaká exekuce nebo podobné hovadiny.
A že by mi odpustili? To se mi nechce věřitsmile1
Díky.

Když byla z tvé pojistky uhrazena oprava auta, tak si viník asi ty bad.

Hele, když mě nedali přednost, tak policajti řikali že ho voholej vo papíry a kde si co si... Nakonec to řešil soud, on se odvolal, že mě nemohl vidět kůlivá stromu a papíry mu vrátili, dokonce bez bodu. Mrdat je kurvy posranýsicksicksick


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Filous (Člen)
19.12.2011 08:07:01
Offline

Re: Havárka před 5 měsíci...obsílka a rozhodnutí nikde

...divný je, že pojišťovna zaplatila škodu bez nahlášení druhý stranyidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
karlos100 (Člen)
19.12.2011 11:14:44
Offline

Re: Havárka před 5 měsíci...obsílka a rozhodnutí nikde

Filous psal:

...divný je, že pojišťovna zaplatila škodu bez nahlášení druhý stranyidontknow

no,von to třeba někdo jménem viníka hlásil,ale teda bez zplnomocnění..bigsmile
nebo holt uhradila škodu pojišťovna poškozenýho a čeká na vyřízení
s pojišťovnou viníka,to je teď moderní praxe,která v pojistnejch dělá něuvěřitelnej bordel..bigsmile


...a bude hůř!
Sandman (Člen)
20.12.2011 15:55:13
Offline

Re: Havárka před 5 měsíci...obsílka a rozhodnutí nikde

Výslech neproběhl, reps. volal jsem tomu vyšetřovateli a ptal se ho, jestli tam mám přijít nebo jako. On se mě jen zeptal, jak se ta událost stala. Řekl jsem mu to samé jako předtím. No on na to, že je zbytečné, aby mě tahali přes půl republiky, když se má současná výpověď v podstatě shoduje s tím, co jsem jim v rychlosti předtím stačil říct na místě.
Prostě je v tom bordel. Spis je kdesi založený nebo co, zapomněli na mě, možná mi to odpustilicool


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr