Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » GoPro HD HERO2

snowflake600 (Člen)
17.01.2012 09:13:48
Offline

GoPro HD HERO2

nevlastníte někdo tuhle vychytávku? Vcelku zvažuju její koupi...

yebat (Člen)
17.01.2012 09:21:08
Offline

Re: GoPro HD HERO2

dobrá hračka... ale je třeba si uvědomit, že je k tomu potřeba i nějákej výkonnější PC na zpracování toho co natočíš... :) kámoš si takhle docela naběh, koupil kameru, a pak běžel ještě pro compa... good

snowflake600 (Člen)
17.01.2012 09:26:59
Offline

Re: GoPro HD HERO2

yebat psal:

dobrá hračka... ale je třeba si uvědomit, že je k tomu potřeba i nějákej výkonnější PC na zpracování toho co natočíš... :) kámoš si takhle docela naběh, koupil kameru, a pak běžel ještě pro compa... good

ntb mám koupenej asi měsíc :) a výkonostně nepokulhal ještě ani jednou :)

snowflake600 (Člen)
17.01.2012 09:28:37
Offline

Re: GoPro HD HERO2

http://www.youtube.com/watch?v=GUEZCxBc … re=mh_lolz

jako video z toho stojí za to, ale evidentně je to prohnaný ještě v něčem dalším - pak je to takhle dokonalý, tak bych rád viděl, jak vypadá skutečnost i od běžnýho uživatele, ne od výrobce :)

Loser (Administrator)
17.01.2012 11:15:40
Offline

Re: GoPro HD HERO2

uz jsem ji okoukaval pred vanocema. Ale pak jsem se na to vyprd ... kazdopadne ji mam ale porad jeste v hlave.
Kamos ma tu starsi verzi (HD1 nebo jak). A co jsem videl videa z lyzovany, jizda s offroadama, smirovacky v mori pod vodou bigsmile, tak to byla fakt luxuska.
A to, ze jsou ty videa jeste necim prohnany, je klidne mozny, ale ono to vypada dost dobre i bez toho. Zkusim nekde hodit aspon jedno video na zhodnoceni

Ja bych do ni sel kazdopadne - ma to naprosto univerzalni vyuziti


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
xSoukalJ (Člen)
17.01.2012 11:25:11
Offline
MaraKM (Člen)
18.01.2012 13:50:54
Offline

Re: GoPro HD HERO2

Bratr má jedničku s kámošema na ježdění na snb a videa hodně luxusní - zvláště, pokud si s tím umí někdo pohrát, sestřihat apod....
Spíše bych šel do jedničky, protože ta je dobrá sama o sobě a jistě cena klesla - já ji chtěl koupit v srpnu a nakonec kameru zatím neřešil...


Nic lidského mi není cizí
Banditatom (Člen)
18.01.2012 14:00:44
Offline

Re: GoPro HD HERO2

ať nezakládám nový téma...celkem by mě zajímala nějáka ta levná čínská mini kamerka? nemáte někdo zkušenost nebo spíš nevěděl by někdo o něčemevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
18.01.2012 14:17:38
Offline

Re: GoPro HD HERO2

Banditatom psal:

ať nezakládám nový téma...celkem by mě zajímala nějáka ta levná čínská mini kamerka? nemáte někdo zkušenost nebo spíš nevěděl by někdo o něčemevil

...Spidys má opchodní zastoupení na ty malý mrdkygoodbigsmile ...za pjetikilo s doživotní zárukoubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
18.01.2012 14:21:32
Offline

Re: GoPro HD HERO2

Filous psal:
Banditatom psal:

ať nezakládám nový téma...celkem by mě zajímala nějáka ta levná čínská mini kamerka? nemáte někdo zkušenost nebo spíš nevěděl by někdo o něčemevil

...Spidys má opchodní zastoupení na ty malý mrdkygoodbigsmile ...za pjetikilo s doživotní zárukoubigsmile

na doživotní záruku hážu bobíkabigsmile mě zajímá kolik se na ní flese a jak dlouho to vydrží " funguje"


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
18.01.2012 14:47:35
Offline

Re: GoPro HD HERO2

Filous psal:

...Spidys má opchodní zastoupení na ty malý mrdkygoodbigsmile ...za pjetikilo s doživotní zárukoubigsmile

Vyzkoušeno. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
18.01.2012 14:51:36
Offline

Re: GoPro HD HERO2

Ondráš psal:
Filous psal:

...Spidys má opchodní zastoupení na ty malý mrdkygoodbigsmile ...za pjetikilo s doživotní zárukoubigsmile

Vyzkoušeno. bigsmile

hele dozvím se jestli to funguje nebo se mi budete řehnit bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
PFremer (Člen)
18.01.2012 15:29:30
Offline

Re: GoPro HD HERO2

Banditatom psal:
Ondráš psal:
Filous psal:

...Spidys má opchodní zastoupení na ty malý mrdkygoodbigsmile ...za pjetikilo s doživotní zárukoubigsmile

Vyzkoušeno. bigsmile

hele dozvím se jestli to funguje nebo se mi budete řehnit bigsmile

Já jí koupil na aukru za nějakejch 200kačen, funguje dobře, už jí mám ale hozenou v šupleti...


Na kolo , lyže, šukačky dobrý, ale když jsem jí měl na motorce, vytočil jsem víc jak 7000ot, tak se vobraz tak nějak rozpil. asi stejnej rezonanční kmitočet :)...


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Banditatom (Člen)
18.01.2012 16:19:54
Offline

Re: GoPro HD HERO2

PFremer psal:
Banditatom psal:
Ondráš psal:


Vyzkoušeno. bigsmile

hele dozvím se jestli to funguje nebo se mi budete řehnit bigsmile

Já jí koupil na aukru za nějakejch 200kačen, funguje dobře, už jí mám ale hozenou v šupleti...


Na kolo , lyže, šukačky dobrý, ale když jsem jí měl na motorce, vytočil jsem víc jak 7000ot, tak se vobraz tak nějak rozpil. asi stejnej rezonanční kmitočet :)...

pustil bys jí?evil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
morganzd (Člen)
19.01.2012 20:42:07
Offline
Banditatom (Člen)
19.01.2012 22:31:59
Offline

Re: GoPro HD HERO2

morganzd psal:

http://www.ebay.com/itm/MD80-Mini-DV-DVR-Sports-Video-Hidden-Camera-Camcorder-/220825040076?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item336a32b4cc

cifix buď neumím počítat nebo je opravdu chyba v metrixusurprised jinač díkygood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr