Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

VikecB12 (Člen)
23.04.2012 08:52:58
Offline

Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Roky letí,pět sezón společnejch za nama a už předloni na konci sezony sem začal slyšet starej známej zvuk z trojky,klasickej diferák z autobusu při nějakejch 25-30tis kmsmile2 Nicméně říkam si,dělá to na každé druhe,chuj s tymcool Loni sem ježdění kvuli baráku moc nedal,nacoural sem zbýdou 5tisíc a bylo to furt tak nějak stejný,ale začínalo mě to srat. No a letos sem začal trochu jezdit a řekl bych že se to zase zhoršilo,k hluku se přidaly drobný vibrace do stupaček a ikdyš sem se snažil na tu trojku jezdit normálně jako by byla v pořádku,tak to podvědomě nešlo a přistihl sem se při tom,že se jí vyhýbám a to byl zlomsmokin Vodvezeno k felčarovi,tento týden snad proběhne rozborka spodku,vobědnání fšeho co bude vykazovat nějaký vopotřebení a další týden snad kompletacecool Zároveň proběhne seřízení ventilů,karbeců,výměna ložiska v krku,který je posmrti. Origo vzducháč a svíce sem dal v zimě,takže snad bude zase na chvilku pokoj. Jo a ještě asi vycuknem ten PAIRsystém. Takže sem začal jezdit na starým kultovi,kerýho sem nově vobul,dostal novej kelímek na budíky a musím říct,že je to proti K6 lehoučká raketa,kerá chodí za dva na záda a nevím,jestli ju Šárce vubec někdy vrátímbigsmile Kult je nejvícgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
23.04.2012 09:27:47
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Jo a K6 má aktuálně najeto 36tisíc,což je trošku málo na to,že se musí votvíratsmile2 Ale bylo to ve stádiu,kdy bych se s tím bál jet na nějakou delší dovolenousmile2 A vo radosti z jízdy by nebyla vubec řeč...Samozřejmě dostal felčar instrukce,že veškerý těsnění atd chcu origo,vo nějakým silikonování a šetření desetikorunovejch položek nemůže bejt vůbec řeč,chcu aby byl zase v plné sílegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
23.04.2012 09:48:01
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

...mam štyrycet a taky uš se vozejvá...i štyrka bude načatá...ale seru na to, vim že to ničemu nevadí...udělam to nejspíš tag f šedesáti i s rozvodem a bude...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
23.04.2012 10:00:43
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Filous psal:

...mam štyrycet a taky uš se vozejvá...   ...udělam to nejspíš tag f šedesáti i s rozvodem a bude...

...hmm, chudák ája ...ale zas bude pak mít šanci borák, až vodejdeš teda vod válu bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
23.04.2012 10:45:10
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

osiris psal:
Filous psal:

...mam štyrycet a taky uš se vozejvá...   ...udělam to nejspíš tag f šedesáti i s rozvodem a bude...

...hmm, chudák ája ...ale zas bude pak mít šanci borák, až vodejdeš teda vod válu bigsmile

...volebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
23.04.2012 11:08:39
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Mám 100, vozývá se vod 40 a nemění se to, takže já neotvírámbigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
23.04.2012 11:09:53
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Filous, ozvody jsem dělal až v 72 a ještě by 12 daly, v 60 byly jještě podle napínáu v cajkusmokin


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
23.04.2012 11:10:21
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Filous psal:

...mam štyrycet a taky uš se vozejvá...i štyrka bude načatá...ale seru na to, vim že to ničemu nevadí...udělam to nejspíš tag f šedesáti i s rozvodem a bude...

No já sem si to taky tak plánoval,kdyš to bylo jenom vo hluku kerej vydávala,ale poslední dobou se přidaly ty vibrace a kdyš sem na tu trojku jel někde v koloně,kde se střídá tah s bržděním motorem se mě zdálo,jakoby v tom převodu byla nějaká vůle,prodleva,nebo já nevím kurva jak to popsat... A taky musím přičíst,že je motorka ježděná v podstatě pernamentně ve dvouevil,takže to vopotřebení bude asi jinde než kdyby to sedlal Nitěnkaidontknow No co,dá se to dohromady,ale je to pro mě tak trochu zklamání nad jinak perfektním motorem a asi to bude daný tím,že se jedná vo nízkorozpočtovej model. Mám tušení,že na nějakým báwu,nebo Hondě PanEuropan bych tohle neřešil,nebo né v tomhle nájezdusmile2 Ale nechápu,že na Kultu,kerej má najeto 50 je špajzka ticháidontknow Nebo je už udělaná...Skusím přejít na jinej volej a uvidím,co to udělá za dalších 30tisíc kmsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
23.04.2012 11:12:51
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

vúli na kolech na 3 nemůžeš v životě poznatbigsmile


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
23.04.2012 11:22:03
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Kelly01 psal:

vúli na kolech na 3 nemůžeš v životě poznatbigsmile

Chovalo se to tak,jako kdyš máš vytahanej a volnej řetěz a na vostatní kvalty to nedělalosmile2 Toe jedno,stejnak mě sral ten zvuk,tak chuj s tym,dám to dohromady dokud mám love,vypadá to,že mě zase končí žně,v německu jedou na sklad a to něco značí...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
23.04.2012 11:34:46
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

A neprožrals tosurprisedbigsmile


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
23.04.2012 11:51:15
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Je to možný čéčeidontknowbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
23.04.2012 12:05:21
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

...dyš vono to je u tebe jag dyš na sklápječkovýho Dafa naložíš štyrycet tun a pag se divíš, že něco vodejde, holt to nejni Tatrabigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
23.04.2012 13:18:03
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

jo jo proto jsem koupil starej modelsmile1smile1ale taky mi tam knuci trojak jak prase.vo jezdeni po zadnim na dvojku mi ani nemluv.sem pri najezdu najeden most lehce potah plynem a sla do svice a ja mel v tu ranu hnedej pruh na trenkach jak jsem to necekalsmile1smile1smile1.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
23.04.2012 13:37:42
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Filous psal:

...dyš vono to je u tebe jag dyš na sklápječkovýho Dafa naložíš štyrycet tun a pag se divíš, že něco vodejde, holt to nejni Tatrabigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kelly01 (Člen)
23.04.2012 15:03:58
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Spojku dělá s volejembigsmile


God Save The Queen!
Billy (Člen)
23.04.2012 15:10:04
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

VikecB12 psal:
Kelly01 psal:

vúli na kolech na 3 nemůžeš v životě poznatbigsmile

Chovalo se to tak,jako kdyš máš vytahanej a volnej řetěz a na vostatní kvalty to nedělalosmile2 Toe jedno,stejnak mě sral ten zvuk,tak chuj s tym,dám to dohromady dokud mám love,vypadá to,že mě zase končí žně,v německu jedou na sklad a to něco značí...

pak to nafot co bylo na vymenu a flakni to sem smile2, na muj fkus docela brzo bad, cekam kdy to potka me kurva. Sic sem letos jeste neodzimoval, ale casem se k tem km taky dostanu ja mam zatim na ni 22 tis nalitano hold 3 rok skorem nejezdim. Jenom menim olej na jare a spotrebak dle potreby, tedkon mam nachystany novy desky dopredu, bo ty origo puvodni stojej za kokot, jinak maj jeste hromadu masa.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
23.04.2012 18:17:06
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Kelly01 psal:

Spojku dělá s volejembigsmile

Nespojčímcool Nebo jen minimálněredfacebigsmile A čoveče krom jednoho endůra sem spojku na ničem nemusel dělat a po zadním sem jezdil na fšemgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
23.04.2012 18:18:16
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

K.a.s.y.m. psal:

jo jo proto jsem koupil starej modelsmile1smile1ale taky mi tam knuci trojak jak prase.vo jezdeni po zadnim na dvojku mi ani nemluv.sem pri najezdu najeden most lehce potah plynem a sla do svice a ja mel v tu ranu hnedej pruh na trenkach jak jsem to necekalsmile1smile1smile1.

Přesně tohle mě baví,kdyš je nějakej mostek,nebo horizont na silnici je to parádagoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
23.04.2012 18:23:06
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

...mě v poslední době hučí taky...ale ještě mě nejní třicetsurprisedevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
23.04.2012 20:04:54
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Seš normálně nadrženej, za pár let to přejde, nebojbigsmile


God Save The Queen!
barynek (Člen)
23.04.2012 20:33:34
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Banditatom psal:

...mě v poslední době hučí taky...ale ještě mě nejní třicetsurprisedevil

tobě hučí v kládě, wogubigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
24.04.2012 10:08:48
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Banditatom psal:

...mě v poslední době hučí taky...ale ještě mě nejní třicetsurprisedevil

Vogu a neni to pračka od sousedů?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lihy (Člen)
24.04.2012 12:27:37
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

VikecB12 psal:

... Ale nechápu,že na Kultu,kerej má najeto 50 je špajzka ticháidontknow Nebo je už udělaná...Skusím přejít na jinej volej a uvidím,co to udělá za dalších 30tisíc kmsmile1

Vogo koukni za kolik byla stará bandaska nová....tušim že v 99 byla bratru za 260 000 Kč , takže je klidně možný že soudruzi z japoncka začli "optimalizovat" aby to mohli střílet za ty prachy co to stojí teť.
ps. Ale jsem docela překvapenej, že v projevu motoru je to takovej rozdíl surprised

Kelly01 (Člen)
24.04.2012 13:04:39
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Jo, jo, ukecal jem tehdy jen 5000,-bigsmile


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
24.04.2012 14:47:11
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Lihy psal:
VikecB12 psal:

... Ale nechápu,že na Kultu,kerej má najeto 50 je špajzka ticháidontknow Nebo je už udělaná...Skusím přejít na jinej volej a uvidím,co to udělá za dalších 30tisíc kmsmile1

Vogo koukni za kolik byla stará bandaska nová....tušim že v 99 byla bratru za 260 000 Kč , takže je klidně možný že soudruzi z japoncka začli "optimalizovat" aby to mohli střílet za ty prachy co to stojí teť.
ps. Ale jsem docela překvapenej, že v projevu motoru je to takovej rozdíl surprised

Rozdíl v těch motorech asi není,jenom novej má jinou karburaci+to pojebaný přisávání luftu do vejfuku...Rozdíl je v tom,že moja K6 je voproti kultovi vo dost těžší,přecejenom je to esko,padáky,nosiče,jiná kyvka,jiný osky,jiný kola... a kulta mám nahatýho bez ničeho,takže je to taková divočina a hlavně na vokreskách je díky horšímu podvozku mnohem dřív na hraně a proto se na tom zdá že člověk letí jak kunda,ale jenom do doby,než mrknu na tacho a zjistím,že na K6 bývám mnohem rychlejší a motorka je přitom celkem klidnágood Kult je prostě víc strýtfajtr a to se mě na něm líbígood Zjišťuju,že co se teďka vozím na starým,tak jezdím každej den,kdešto na K6 sem věčinou vyjel jenom vo víkendu. Ale je to tím,že je to pro mě změna a chvilku potrvá,než se ho nabažímgood Asi tak štrnáct dní,než bude K6 zotavenácoolbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
26.04.2012 16:15:29
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Takže verdikt: Trojka-vobě kola v piči a to tak,že hodně,pětka 1 kolo f piči-takže taky komplet soukolí...Zbytek motoru je takřka netknutej(vidličky,ložiska,šálky) Na konci příštího týdne by mohl zařechtat. Ještě se bude dělat ložisko v krku,rozborka karbeců,seřízení ventilů a vyhození toho PAIRu,ať tam nezavazí a samo novej volej a filtr. No a dvacka bude v hajzlusmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
26.04.2012 17:48:51
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

...čoveče ta pjetka mě překvapuje...já slyšim trojku a štyrku...štyrku vícsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Billy (Člen)
26.04.2012 20:08:12
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

to me rekni ze se tak rychle sesmelcuje cela trojka radost teda,


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
26.04.2012 20:42:42
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Ta trojka je uplně vydrolená a zuby vohudlaný jak piča. Jak to budu mít doma,tak to schválně vyfotím,jestli to teda foťák veme. Mám takovej pocit,že soudruzi v Hamamatsu u těch převodovek dělají někde chybu. Nedávno tam prej dělal borcovi to stejný,ale snad na dvojce a trojce a bandaska teda vo něco starší. No co nadělám,chcu to mít v cajku,tak se to prostě udělat musí. Akorát teda nevím jak tomu pro příště předejítsmile2 Skusím přejít na kastról a uvidím,ale moc si vod toho neslibuju.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
26.04.2012 20:48:08
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Vikec
Kdo ti to dělá a dáváš tam nový kola a vidličky?

Filous
Dnes jsem to studoval a zjistil jsem že mi hučí(ne hvízdá) štverka, ne trojka, vše ostatní je OK..
Až dnes jsem si všiml jak moc ji používámsurprised
Jen ze zvědavosti, na kolik to vyjde z nových dílů?


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
26.04.2012 22:05:02
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Dělá mě to Vodička (SpeedBike-Tuřany). Servisuje mě motorky už nějakej ten pátek a právě se v motorech vrtá co chvíla a šroubuje aji nějakejm závodníkům...
Nacenit si cokoliv v origo dílech můžeš na WWW.OEMMOTOPARTS.COM mají to tam fšecko na fišu na fšecky značky...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
26.04.2012 22:06:12
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Jo a kola samo fungl a vidličky sou uplně netknutý. Krom těch kol je ten motor takřka nejetejgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
26.04.2012 22:16:00
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Jo a su kokot,v piči mám 3ku a 4ku...5ka je v cajku....Prostě sou nejpoužívanějšísmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kakac (Člen)
27.04.2012 07:11:10
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

VikecB12 psal:

Jo a su kokot,v piči mám 3ku a 4ku...5ka je v cajku....Prostě sou nejpoužívanějšísmile2

Vikec klid nemusíš takovou sebekritiku......bigsmile
Je to moc zajímavý ....do speed biku jezdím i já ....good


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Kelly01 (Člen)
27.04.2012 08:19:23
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Vikec,

pro případ že bych se rozkejval..

Poptej se co by stála čtverka(materiál+práce), vědět to budou a já nemusím hledat...


God Save The Queen!
Filous (Člen)
27.04.2012 08:22:29
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

VikecB12 psal:

Jo a su kokot,v piči mám 3ku a 4ku...5ka je v cajku....Prostě sou nejpoužívanějšísmile2

...sem si řikalidontknow ...tag sme na tom stejněsmile2 ...ale u mě to nejni eště tag strašný, holt sem jiná váhová...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
27.04.2012 11:12:15
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Filous psal:
VikecB12 psal:

Jo a su kokot,v piči mám 3ku a 4ku...5ka je v cajku....Prostě sou nejpoužívanějšísmile2

...sem si řikalidontknow ...tag sme na tom stejněsmile2 ...ale u mě to nejni eště tag strašný, holt sem jiná váhová...

Jo,vono by to tak vodpovídalo... Ale stejně sou ty převodovky šmejdy,přece kvuli tomu si kupujou velcí kluci velký hračky a né aby to bylo za "chvilku" v prdeliidontknow Su z toho trošku sklamanej,kdyš to porovnám s Varaderem,tak tam sem měl převodovku po 80 000km naprosto v pořádku a to ta motorka najela věčinu kilometrů v plné polní vověšená kuframa a ve dvougood Sem si říkal,koupím si funglovku,budu mít na hodně dlouho pokojsmile2 Ale je fakt,že sem za celou dobu nemusel řešit jedinej problém,mám ho 6tým rokem,tak hold něco spolkne a jede se dál. Těší mě,že vím že zbytek je v pořádku a má fšecko před sebougood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
27.04.2012 12:54:47
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

VikecB12 psal:
Filous psal:
VikecB12 psal:

Jo a su kokot,v piči mám 3ku a 4ku...5ka je v cajku....Prostě sou nejpoužívanějšísmile2

...sem si řikalidontknow ...tag sme na tom stejněsmile2 ...ale u mě to nejni eště tag strašný, holt sem jiná váhová...

Jo,vono by to tak vodpovídalo... Ale stejně sou ty převodovky šmejdy,přece kvuli tomu si kupujou velcí kluci velký hračky a né aby to bylo za "chvilku" v prdeliidontknow Su z toho trošku sklamanej,kdyš to porovnám s Varaderem,tak tam sem měl převodovku po 80 000km naprosto v pořádku a to ta motorka najela věčinu kilometrů v plné polní vověšená kuframa a ve dvougood Sem si říkal,koupím si funglovku,budu mít na hodně dlouho pokojsmile2 Ale je fakt,že sem za celou dobu nemusel řešit jedinej problém,mám ho 6tým rokem,tak hold něco spolkne a jede se dál. Těší mě,že vím že zbytek je v pořádku a má fšecko před sebougood

...todle je asi jediná bolest tedlech původně gixrovejch motorů, páč stejnou nemoc maj třeba i starý 11tky nebo sedumpade...pár sem jich měl rozlouplejch a dycky enem trojka, štyrka pitting kol, jináč nic...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
27.04.2012 13:05:30
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Šak jo,nic není dokonalý. Akorát kdyby to tak mělo nějakou kazetovou převodovku,do keré by se lezlo z boku a né motor cukat venbigsmile Ale zase nadruhou stranu je fajn,že stačí sundat spodekgood A co si pamatuju,tak DR600/650/800 neměli převodovky taky žádnej zázrak a třeba vo vačkách ani nemluvím,takže bych si to troufal zobecnit tak,že suzuki prostě kola do převodovky a vačky neumí,což je škoda,protože zbytek jim celkem fungujegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Meloun (Člen)
27.04.2012 13:08:00
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

No tak v úterý jsem to poprvé vytáh..surprised a hučí mi jak tramvaj 4ka..ale asi na to jebu,pač nad 3500ot už to neni slyšet..No a mám tuhle mrchu už 5 let a najel jsem brutálních 16000km..surprisedsurprised


PURE NAKED BIKE!
VikecB12 (Člen)
27.04.2012 13:11:21
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Meloun psal:

No tak v úterý jsem to poprvé vytáh..surprised a hučí mi jak tramvaj 4ka..ale asi na to jebu,pač nad 3500ot už to neni slyšet..No a mám tuhle mrchu už 5 let a najel jsem brutálních 16000km..surprisedsurprised

U mě to taky bylo slyšet jenom v nízkejch,pak to přeřval pan jošibigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
27.04.2012 13:28:39
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Filous psal:
VikecB12 psal:
Filous psal:


...sem si řikalidontknow ...tag sme na tom stejněsmile2 ...ale u mě to nejni eště tag strašný, holt sem jiná váhová...

Jo,vono by to tak vodpovídalo... Ale stejně sou ty převodovky šmejdy,přece kvuli tomu si kupujou velcí kluci velký hračky a né aby to bylo za "chvilku" v prdeliidontknow Su z toho trošku sklamanej,kdyš to porovnám s Varaderem,tak tam sem měl převodovku po 80 000km naprosto v pořádku a to ta motorka najela věčinu kilometrů v plné polní vověšená kuframa a ve dvougood Sem si říkal,koupím si funglovku,budu mít na hodně dlouho pokojsmile2 Ale je fakt,že sem za celou dobu nemusel řešit jedinej problém,mám ho 6tým rokem,tak hold něco spolkne a jede se dál. Těší mě,že vím že zbytek je v pořádku a má fšecko před sebougood

...todle je asi jediná bolest tedlech původně gixrovejch motorů, páč stejnou nemoc maj třeba i starý 11tky nebo sedumpade...pár sem jich měl rozlouplejch a dycky enem trojka, štyrka pitting kol, jináč nic...

...no a když se to opraví z nových kol, tak pak znovu za 5-6 let ? surprised

Filous (Člen)
27.04.2012 15:25:26
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Mour psal:
Filous psal:
VikecB12 psal:


Jo,vono by to tak vodpovídalo... Ale stejně sou ty převodovky šmejdy,přece kvuli tomu si kupujou velcí kluci velký hračky a né aby to bylo za "chvilku" v prdeliidontknow Su z toho trošku sklamanej,kdyš to porovnám s Varaderem,tak tam sem měl převodovku po 80 000km naprosto v pořádku a to ta motorka najela věčinu kilometrů v plné polní vověšená kuframa a ve dvougood Sem si říkal,koupím si funglovku,budu mít na hodně dlouho pokojsmile2 Ale je fakt,že sem za celou dobu nemusel řešit jedinej problém,mám ho 6tým rokem,tak hold něco spolkne a jede se dál. Těší mě,že vím že zbytek je v pořádku a má fšecko před sebougood

...todle je asi jediná bolest tedlech původně gixrovejch motorů, páč stejnou nemoc maj třeba i starý 11tky nebo sedumpade...pár sem jich měl rozlouplejch a dycky enem trojka, štyrka pitting kol, jináč nic...

...no a když se to opraví z nových kol, tak pak znovu za 5-6 let ? surprised

...řeknu ti to asi takle...žádnej s tech motorů se mi na operační stůl nevrátilsurprised ...ale myslim, že je to spíš s toho důvodu, že majitelé podruhý při přectavje placení rači vohluchlibigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
27.04.2012 15:29:13
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Filous psal:
Mour psal:
Filous psal:


...todle je asi jediná bolest tedlech původně gixrovejch motorů, páč stejnou nemoc maj třeba i starý 11tky nebo sedumpade...pár sem jich měl rozlouplejch a dycky enem trojka, štyrka pitting kol, jináč nic...

...no a když se to opraví z nových kol, tak pak znovu za 5-6 let ? surprised

...řeknu ti to asi takle...žádnej s tech motorů se mi na operační stůl nevrátilsurprised ...ale myslim, že je to spíš s toho důvodu, že majitelé podruhý při přectavje placení rači vohluchlibigsmile

bigsmile ...tak doufám, že mi ta hluchota nebude k újmě bigsmile

Billy (Člen)
27.04.2012 21:13:26
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Na ten Jirinove B12 byla taky 4 uplne mrtva, ale to sme vedeli tak knucela nahlas jako svine, to sem normalne slysel docela znatelne kdyz sem jel na svem banditu vedle nej. Kdyz se ten motor pak rozhodil kvuli prvnimu kousnouti tak ta 4 byla na sracku uplne a dvojka a trojka chycena. Nicmene se sehnal druhej motor a starej uz nevim kde mu je konce.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
20.05.2012 16:12:25
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Tak bandit je doma,výměna 3ky,4ky,použito nové origo těsnění,výměna ložiska v krku,odstranění pair systému-výroba záslepek,seřízený ventily,rozborka a seřízení karbeců,samozřejmě novej olej Castrol+filtr.Rozvoďák byl jako novej. Cena 24tisícsmile2 No a rovnou sem tam nechal Kulta,začala krvácet jedna vidla a bude dělat karbece,ať to mám zase na chvilku z krkusmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Progear 650 (Člen)
20.05.2012 18:44:04
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Vikecu, dej tam Motul...good Castol je mrdka, já mám R6 která žere oleje jak benzínu, tak mi věř, vím co funguje...good
PS: 7100 10W-40 smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
VikecB12 (Člen)
20.05.2012 18:54:37
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Motul sem jezdil doteď,skusím změnu. Ještě sem dám fotku těch kol ze špajzky,to se posereš až uvidíš ty krátery v zubechsick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Progear 650 (Člen)
20.05.2012 18:57:37
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

VikecB12 psal:

Motul sem jezdil doteď,skusím změnu. Ještě sem dám fotku těch kol ze špajzky,to se posereš až uvidíš ty krátery v zubechsick

Máme rozebrané GSX-R na dílně, myslím si, že mě nepřekvapíš...smile1 a to by ta motorka mela mit udajne asi 25t km, což je podle mě blbost.

Jinak ty si asi jezdil Motul 5100, ale ja mluvím o 7100...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
VikecB12 (Člen)
20.05.2012 19:15:41
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

36000km

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_1234.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
20.05.2012 19:20:15
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lihy (Člen)
20.05.2012 20:39:06
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Stará b12 cca po 150 000km ... +/- na tacho sem měl 85 000 ( kupoval jsem jí s 18000 u Pavelky jako 6 let starou) 

http://filousb12.rajce.idnes.cz/Lihy_B12/#prevodovka_puvodni-poskozene_celni_ozubeni,vydrolena_cementace_4.JPG


von teda filous neni žádnej fotograf vod nešnl džeografik, ale je celkem vidět, že sou ty kola na  tom o něco lípbigsmile

VikecB12 (Člen)
20.05.2012 21:09:58
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Lihy psal:

Stará b12 cca po 150 000km ... +/- na tacho sem měl 85 000 ( kupoval jsem jí s 18000 u Pavelky jako 6 let starou) 
http://filousb12.rajce.idnes.cz/Lihy_B1 … tace_4.JPG
von teda filous neni žádnej fotograf vod nešnl džeografik, ale je celkem vidět, že sou ty kola na  tom o něco lípbigsmile

Škoda že je to foceno kalkulačkousmile2bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
20.05.2012 22:17:11
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Jak kalkulačkou, to je Saudek, umělecký....bigsmile

Luk (Člen)
21.05.2012 07:15:37
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

K.a.s.y.m. psal:

no typussysurprisedsurprisedsurprisedsurprised

taky cumim, asi v ramci optimalizace pouzivaj nakoucinskou pernikovou ocelsmile2
...mam na K6 taky 36tis...idontknow


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Billy (Člen)
21.05.2012 07:28:53
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Luk psal:
K.a.s.y.m. psal:

no typussysurprisedsurprisedsurprisedsurprised

taky cumim, asi v ramci optimalizace pouzivaj nakoucinskou pernikovou ocelsmile2
...mam na K6 taky 36tis...idontknow

Pico hezky sick


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
DonPepon (Člen)
21.05.2012 08:29:47
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

to je hnussick,při mým nájezdu bych to vyreklamoval ještě v zárucebigsmile jinak Filousoj,kdy bude hotovej most?nějak se k vám do Kbel nedá dojetsurprised

VikecB12 (Člen)
21.05.2012 14:18:29
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Dneska sem si byl dat 250km pěkně sólofku a zase je to paráda,pěkně tíchý,nikde nic neteče,takže to vypadá že to bude okgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
21.05.2012 17:59:27
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Vikecoj:
...to docela čumimsurprised ...takle f prdeli nebejvaj na starejch mrchách kola ani vokolo nalítanýho kilasurprised

Pepon:
...sjedeš vo sjezd dříf a dojedeš po starej a nebo sjedeš u toho zbořenýho mostu, uhneš na sjezdu doprava, pot kopcem znova doprava, podjedeš dálnicej a hnet za podjezdem znova doprava, kousek po polní cestě a na asfalt se dostaneš na druhý straně toho mostu co tam nejnicool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
21.05.2012 18:08:12
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Filous psal:

Vikecoj:
...to docela čumimsurprised ...takle f prdeli nebejvaj na starejch mrchách kola ani vokolo nalítanýho kilasurprised

Pepon:
...sjedeš vo sjezd dříf a dojedeš po starej a nebo sjedeš u toho zbořenýho mostu, uhneš na sjezdu doprava, pot kopcem znova doprava, podjedeš dálnicej a hnet za podjezdem znova doprava, kousek po polní cestě a na asfalt se dostaneš na druhý straně toho mostu co tam nejnicool

Asi nějaká páteční votpolední směna žluťáků,co ty kola dělalabigsmile Uvidíme za dalších 30tisíc kmgood Jo,co s těma kolama,hodit do popelnice,nebo někam vodvést na nějakou vopravu a mít je nachystaný na příště? Protože kdybych je měl doma nachystaný,tak bych je stopro nikdy nepotřeboval,jak to věčinou bejvágoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
21.05.2012 18:20:12
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

no ty pussy pěkněsurprised to teda čumímsick

To nítěnka: ty voe by mě zajímalo co porád máte proti tomu castrolu???idontknowheadshake


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
21.05.2012 18:31:38
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

VikecB12 psal:

.............Jo,co s těma kolama,hodit do popelnice,nebo někam vodvést na nějakou vopravu a mít je nachystaný na příště? Protože kdybych je měl doma nachystaný,tak bych je stopro nikdy nepotřeboval,jak to věčinou bejvágoodbigsmile

...je to tak bigsmile ...dřív jsem to vždycky připravoval a měl nachystaný už repasovaný, pak to nepotřeboval a někomu dal nebo vyhodil, tak teď když už to nechávám doma, tak rozbitý a spravuju až když je potřeba, když to teda najdu bigsmile ...ale lepším se, už ty krámy i někdy vyhazuju bigsmile (třeba jsem nedávno objevil dveře ze 110ky škodovky, samozřejmě načnutý, jak jinak ...jo a letovanej chladič z úzký stodvacítky bigsmile ...menší krámy, "jen tak do ruky" ani nepočítám bigsmile)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
21.05.2012 18:32:42
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

osiris psal:
VikecB12 psal:

.............Jo,co s těma kolama,hodit do popelnice,nebo někam vodvést na nějakou vopravu a mít je nachystaný na příště? Protože kdybych je měl doma nachystaný,tak bych je stopro nikdy nepotřeboval,jak to věčinou bejvágoodbigsmile

...je to tak bigsmile ...dřív jsem to vždycky připravoval a měl nachystaný už repasovaný, pak to nepotřeboval a někomu dal nebo vyhodil, tak teď když už to nechávám doma, tak rozbitý a spravuju až když je potřeba, když to teda najdu bigsmile ...ale lepším se, už ty krámy i někdy vyhazuju bigsmile (třeba jsem nedávno objevil dveře ze 110ky škodovky, samozřejmě načnutý, jak jinak ...jo a letovanej chladič z úzký stodvacítky bigsmile  ...menší krámy, "jen tak do ruky" ani nepočítám bigsmile)

před pěti járy jsem ho skáhělevil
bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Progear 650 (Člen)
21.05.2012 19:13:46
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Banditatom psal:

no ty pussy pěkněsurprised to teda čumímsick

To nítěnka: ty voe by mě zajímalo co porád máte proti tomu castrolu???idontknowheadshake

Castrol 10W-40 R6 žrala... Castrol 10W-50 taky...
Motul 7100 10W-40 jeden ester, plná syntetika... supr, spotřeba tak třetinová a kvalty tam jdou jedna báseň...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Banditatom (Člen)
21.05.2012 19:22:05
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Progear 650 psal:
Banditatom psal:

no ty pussy pěkněsurprised to teda čumímsick

To nítěnka: ty voe by mě zajímalo co porád máte proti tomu castrolu???idontknowheadshake

Castrol 10W-40 R6 žrala... Castrol 10W-50 taky...
Motul 7100 10W-40 jeden ester, plná syntetika... supr, spotřeba tak třetinová a kvalty tam jdou jedna báseň...good

autobus nic nežral bandit taky ne tak nevím no...idontknow zřejmě je to pijáno na něj alergickésmile1
a není 7100 do bandiťáckého motoru zbytečně luxusníidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
21.05.2012 20:49:35
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Progear 650 psal:
Banditatom psal:

no ty pussy pěkněsurprised to teda čumímsick

To nítěnka: ty voe by mě zajímalo co porád máte proti tomu castrolu???idontknowheadshake

Castrol 10W-40 R6 žrala... Castrol 10W-50 taky...
Motul 7100 10W-40 jeden ester, plná syntetika... supr, spotřeba tak třetinová a kvalty tam jdou jedna báseň...good

...však jo, castroly to při(o)pravily a slavnej je teď motul, to je běžný bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
21.05.2012 20:56:37
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

No já myslím,že do bandita volej za tři kila litr nemusí. A už vubec bych ho nelil do jahaha mrdky,kerá volej hltá jako dvoutakt,do takovejch patří denicol za kilodvacet nebo kolikgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
21.05.2012 21:00:57
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

VikecB12 psal:

No já myslím,že do bandita volej za tři kila litr nemusí. A už vubec bych ho nelil do jahaha mrdky,kerá volej hltá jako dvoutakt,do takovejch patří denicol za kilodvacet nebo kolikgoodbigsmile

goodbigsmile von je nítěnka fajnšmékr...chápej pražákbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
21.05.2012 21:03:40
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

ajovlastněbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
22.05.2012 09:05:50
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Tak si říkám jestli se mi oprava za 25litrů vyplatí když celá motorka má cenu tak 50000,-surprised

Ale to hučení mne fakt serefuck


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
22.05.2012 09:11:44
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Kelly01 psal:

Tak si říkám jestli se mi oprava za 25litrů vyplatí když celá motorka má cenu tak 50000,-surprised

Ale to hučení mne fakt serefuck

No jo,ale co s tym,za padíka to buchneš,dvacku přidáš a koupíš jinou ludru,kerá na tom bude stejně jako ta prvnísmile2 Ale třeba na kultovi mě to nic nedělá,má najetejch 50tisíc a ta převodovka je tak nějak vopotřebovaná celkově stejně,není už tak přesná jako na K6,ale bordel nedělágood Asi je to fakt kus vod kusu.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
22.05.2012 09:33:33
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Banditatom psal:
VikecB12 psal:

No já myslím,že do bandita volej za tři kila litr nemusí. A už vubec bych ho nelil do jahaha mrdky,kerá volej hltá jako dvoutakt,do takovejch patří denicol za kilodvacet nebo kolikgoodbigsmile

goodbigsmile von je nítěnka fajnšmékr...chápej pražákbigsmilebigsmilebigsmile

Když mění volej po 3 tis, tak by klidně mohl dávat ten Denicol. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
22.05.2012 09:34:59
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Kelly01 psal:

Ale to hučení mne fakt serefuck

A určitě hučí motorka?helpredfacesmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
22.05.2012 10:58:22
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Kontroloval jsem to pohledemsmile2


God Save The Queen!
Mour (Člen)
22.05.2012 11:10:46
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

..taky mě to sere fuckbigsmilebigsmile ... v mém případě bych zhodnotil o 100% bigsmile

VikecB12 (Člen)
22.05.2012 11:50:48
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Ondráš psal:
Banditatom psal:
VikecB12 psal:

No já myslím,že do bandita volej za tři kila litr nemusí. A už vubec bych ho nelil do jahaha mrdky,kerá volej hltá jako dvoutakt,do takovejch patří denicol za kilodvacet nebo kolikgoodbigsmile

goodbigsmile von je nítěnka fajnšmékr...chápej pražákbigsmilebigsmilebigsmile

Když mění volej po 3 tis, tak by klidně mohl dávat ten Denicol. smile1

Na 3tisícekm stačí aji Lukana slunečnicovásmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
22.05.2012 16:22:35
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

tož to já su rád, že nevím o jakým hukotu to melete. páč mám najeto 43 000 a nejsem si ňákýho hukotu vědom a pokud tam je, tak to beru jako charakteristiku, ne vadu a tudíž sem co? no spokojenej parchantsmokin moc to sledujete a pak sa v tem moc drbete vořešprutievil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
22.05.2012 17:43:10
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

VikecB12 psal:
Filous psal:

Vikecoj:
...to docela čumimsurprised ...takle f prdeli nebejvaj na starejch mrchách kola ani vokolo nalítanýho kilasurprised

Pepon:
...sjedeš vo sjezd dříf a dojedeš po starej a nebo sjedeš u toho zbořenýho mostu, uhneš na sjezdu doprava, pot kopcem znova doprava, podjedeš dálnicej a hnet za podjezdem znova doprava, kousek po polní cestě a na asfalt se dostaneš na druhý straně toho mostu co tam nejnicool

Asi nějaká páteční votpolední směna žluťáků,co ty kola dělalabigsmile Uvidíme za dalších 30tisíc kmgood Jo,co s těma kolama,hodit do popelnice,nebo někam vodvést na nějakou vopravu a mít je nachystaný na příště? Protože kdybych je měl doma nachystaný,tak bych je stopro nikdy nepotřeboval,jak to věčinou bejvágoodbigsmile

...vyhoť jesmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
22.05.2012 17:45:35
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

osiris psal:
VikecB12 psal:

.............Jo,co s těma kolama,hodit do popelnice,nebo někam vodvést na nějakou vopravu a mít je nachystaný na příště? Protože kdybych je měl doma nachystaný,tak bych je stopro nikdy nepotřeboval,jak to věčinou bejvágoodbigsmile

...je to tak bigsmile ...dřív jsem to vždycky připravoval a měl nachystaný už repasovaný, pak to nepotřeboval a někomu dal nebo vyhodil, tak teď když už to nechávám doma, tak rozbitý a spravuju až když je potřeba, když to teda najdu bigsmile ...ale lepším se, už ty krámy i někdy vyhazuju bigsmile (třeba jsem nedávno objevil dveře ze 110ky škodovky, samozřejmě načnutý, jak jinak ...jo a letovanej chladič z úzký stodvacítky bigsmile ...menší krámy, "jen tak do ruky" ani nepočítám bigsmile)

...mam plnou garáš takovejch krámů na starý Šáde, kupříkladu montážní jámu mam plnou...uš pjet let se chystam, že to vyvezu do šmelcu...uš třikrát sem se do toho pustil a zas sem to naskládal já debil spátky...sou tam cajky eště na 1000MBbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
22.05.2012 18:19:57
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Filous psal:
osiris psal:
VikecB12 psal:

.............Jo,co s těma kolama,hodit do popelnice,nebo někam vodvést na nějakou vopravu a mít je nachystaný na příště? Protože kdybych je měl doma nachystaný,tak bych je stopro nikdy nepotřeboval,jak to věčinou bejvágoodbigsmile

...je to tak bigsmile ...dřív jsem to vždycky připravoval a měl nachystaný už repasovaný, pak to nepotřeboval a někomu dal nebo vyhodil, tak teď když už to nechávám doma, tak rozbitý a spravuju až když je potřeba, když to teda najdu bigsmile ...ale lepším se, už ty krámy i někdy vyhazuju bigsmile (třeba jsem nedávno objevil dveře ze 110ky škodovky, samozřejmě načnutý, jak jinak ...jo a letovanej chladič z úzký stodvacítky bigsmile ...menší krámy, "jen tak do ruky" ani nepočítám bigsmile)

...mam plnou garáš takovejch krámů na starý Šáde, kupříkladu montážní jámu mam plnou...uš pjet let se chystam, že to vyvezu do šmelcu...uš třikrát sem se do toho pustil a zas sem to naskládal já debil spátky...sou tam cajky eště na 1000MBbigsmile

co tam máš z 1000MB...podvozek a brzdy mě nezajímáj bigsmile.neválej se ti tam čtyřpístky i s držákama?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Libor nx (Člen)
22.05.2012 18:30:06
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Filous psal:
osiris psal:
VikecB12 psal:

.............Jo,co s těma kolama,hodit do popelnice,nebo někam vodvést na nějakou vopravu a mít je nachystaný na příště? Protože kdybych je měl doma nachystaný,tak bych je stopro nikdy nepotřeboval,jak to věčinou bejvágoodbigsmile

...je to tak bigsmile ...dřív jsem to vždycky připravoval a měl nachystaný už repasovaný, pak to nepotřeboval a někomu dal nebo vyhodil, tak teď když už to nechávám doma, tak rozbitý a spravuju až když je potřeba, když to teda najdu bigsmile ...ale lepším se, už ty krámy i někdy vyhazuju bigsmile (třeba jsem nedávno objevil dveře ze 110ky škodovky, samozřejmě načnutý, jak jinak ...jo a letovanej chladič z úzký stodvacítky bigsmile ...menší krámy, "jen tak do ruky" ani nepočítám bigsmile)

...mam plnou garáš takovejch krámů na starý Šáde, kupříkladu montážní jámu mam plnou...uš pjet let se chystam, že to vyvezu do šmelcu...uš třikrát sem se do toho pustil a zas sem to naskládal já debil spátky...sou tam cajky eště na 1000MBbigsmile

to je škoda hodit do šmelcu, já to raději někomu dám komu se to opravdu hodí.

Filous (Člen)
22.05.2012 18:47:16
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
osiris psal:


...je to tak bigsmile ...dřív jsem to vždycky připravoval a měl nachystaný už repasovaný, pak to nepotřeboval a někomu dal nebo vyhodil, tak teď když už to nechávám doma, tak rozbitý a spravuju až když je potřeba, když to teda najdu bigsmile ...ale lepším se, už ty krámy i někdy vyhazuju bigsmile (třeba jsem nedávno objevil dveře ze 110ky škodovky, samozřejmě načnutý, jak jinak ...jo a letovanej chladič z úzký stodvacítky bigsmile ...menší krámy, "jen tak do ruky" ani nepočítám bigsmile)

...mam plnou garáš takovejch krámů na starý Šáde, kupříkladu montážní jámu mam plnou...uš pjet let se chystam, že to vyvezu do šmelcu...uš třikrát sem se do toho pustil a zas sem to naskládal já debil spátky...sou tam cajky eště na 1000MBbigsmile

co tam máš z 1000MB...podvozek a brzdy mě nezajímáj bigsmile.neválej se ti tam čtyřpístky i s držákama?

...plechy nesmile2 ...bylo tam ňáký svjetlo, topení, pásy, myslim že i zadní vokno, ňáký cajky do převodofky...nevim, uš sem f tý jámě zas asi rok nebyl...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
22.05.2012 20:11:53
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:


...mam plnou garáš takovejch krámů na starý Šáde, kupříkladu montážní jámu mam plnou...uš pjet let se chystam, že to vyvezu do šmelcu...uš třikrát sem se do toho pustil a zas sem to naskládal já debil spátky...sou tam cajky eště na 1000MBbigsmile

co tam máš z 1000MB...podvozek a brzdy mě nezajímáj bigsmile.neválej se ti tam čtyřpístky i s držákama?

...plechy nesmile2 ...bylo tam ňáký svjetlo, topení, pásy, myslim že i zadní vokno, ňáký cajky do převodofky...nevim, uš sem f tý jámě zas asi rok nebyl...

tak tohle se mi povaluje v několika exeplářich na půdě taky včetně několika podvozků takže nic..děkuji bigsmile snad jen kdyby jsi to vyhazoval a našel tam malej rozdělovač tak mi ho schovejgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
MaraKM (Člen)
22.05.2012 20:13:27
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:


...mam plnou garáš takovejch krámů na starý Šáde, kupříkladu montážní jámu mam plnou...uš pjet let se chystam, že to vyvezu do šmelcu...uš třikrát sem se do toho pustil a zas sem to naskládal já debil spátky...sou tam cajky eště na 1000MBbigsmile

co tam máš z 1000MB...podvozek a brzdy mě nezajímáj bigsmile.neválej se ti tam čtyřpístky i s držákama?

...plechy nesmile2 ...bylo tam ňáký svjetlo, topení, pásy, myslim že i zadní vokno, ňáký cajky do převodofky...nevim, uš sem f tý jámě zas asi rok nebyl...

Chceš se toho fakt zbavit?! evil
Vono stačí echo na správným místě a může se ti stát, že tě budou otravovat ještě notnou chvíli po dotální debordelizaci.... jen by to chtělo hodit aspoň cca na papír vo co go (čti "návnada") bigsmile na třpitku se ti chytne hned nějaký ten kapříček...smile1


Nic lidského mi není cizí
Zdenek (Člen)
22.05.2012 22:26:32
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

To Kasym,,ten rozdělovač je vopravdu tak malej že se ti nemůže na nic hodit, ale já bych ho nutně potřeboval, sbírám všechny malý věci, protože mám málo místa. Zdenek.goodbigsmile

Banditatom (Člen)
26.05.2012 13:58:30
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Mour psal:

..taky mě to sere fuckbigsmilebigsmile ... v mém případě bych zhodnotil o 100% bigsmile

kdeže, že ti to hučí?surprisedevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
27.05.2012 10:47:33
Offline

Re: Tak mám K6ku na malé transplantaci:-(

Zdenek psal:

To Kasym,,ten rozdělovač je vopravdu tak malej že se ti nemůže na nic hodit, ale já bych ho nutně potřeboval, sbírám všechny malý věci, protože mám málo místa. Zdenek.goodbigsmile

bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr