Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Boční nosič na kufry - Brno

Sirdman (Člen)
07.05.2012 14:02:26
Offline

Boční nosič na kufry - Brno

Čau lidi,
najde se tu nějaký dobrák z jižní moravy,který by mi půjčil boční nosič na kufry? Nechci s tím nikam jet,ale dám to kamošovi,kterej mi podle toho udělá nosič pro mě. Nechci to zadarmo=nějak se domluvíme good

díky předem

redik27 (Člen)
07.05.2012 20:24:27
Offline

Re: Boční nosič na kufry - Brno

Sirdman psal:

Čau lidi,
najde se tu nějaký dobrák z jižní moravy,který by mi půjčil boční nosič na kufry? Nechci s tím nikam jet,ale dám to kamošovi,kterej mi podle toho udělá nosič pro mě. Nechci to zadarmo=nějak se domluvíme good

díky předem

já bych to radši koupil idontknow


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
hlemejzd999 (Člen)
07.05.2012 20:27:11
Offline

Re: Boční nosič na kufry - Brno

redik27 psal:
Sirdman psal:

Čau lidi,
najde se tu nějaký dobrák z jižní moravy,který by mi půjčil boční nosič na kufry? Nechci s tím nikam jet,ale dám to kamošovi,kterej mi podle toho udělá nosič pro mě. Nechci to zadarmo=nějak se domluvíme good

díky předem

já bych to radši koupil idontknow

proč ? ..dyž to hezky udělá a dá tomu barvu , tak je to stejný


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
redik27 (Člen)
08.05.2012 20:03:43
Offline

Re: Boční nosič na kufry - Brno

hlemejzd999 psal:
redik27 psal:
Sirdman psal:

Čau lidi,
najde se tu nějaký dobrák z jižní moravy,který by mi půjčil boční nosič na kufry? Nechci s tím nikam jet,ale dám to kamošovi,kterej mi podle toho udělá nosič pro mě. Nechci to zadarmo=nějak se domluvíme good

díky předem

já bych to radši koupil idontknow

proč ? ..dyž to hezky udělá a dá tomu barvu , tak je to stejný

a snad nebude zbírat kufry na silnici :)


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
VikecB12 (Člen)
09.05.2012 09:11:14
Offline

Re: Boční nosič na kufry - Brno

Malá rada,nosiče se nedělají podle druhejch nosičů,ale podle motorky. Prostě postavíš motorku a na tu ti je dotyčnej udělá. U samotnýho nosiče se nemáš čeho chytit,je to prostě skroucenej patvar z trubek,kerej nemáš jak voměřit. Pár sem jich udělal,fungovalo to,vydrželo to,ale nakonec sem si stejnak koupil origo givi... Navíc nepíšeš na jakej model B12.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Sirdman (Člen)
09.05.2012 11:55:19
Offline

Re: Boční nosič na kufry - Brno

VikecB12 psal:

Malá rada,nosiče se nedělají podle druhejch nosičů,ale podle motorky. Prostě postavíš motorku a na tu ti je dotyčnej udělá. U samotnýho nosiče se nemáš čeho chytit,je to prostě skroucenej patvar z trubek,kerej nemáš jak voměřit. Pár sem jich udělal,fungovalo to,vydrželo to,ale nakonec sem si stejnak koupil origo givi... Navíc nepíšeš na jakej model B12.

Je to na B12 2002. To co píšeš je taky možnost. Ale chtěl jsem to udělat podle origo,jelikož ten maník je celkem šikovnej,takže by to napodobil skoro tak dobře jako nějakej vietnamec smile1

LukinB6 (Člen)
09.05.2012 12:57:23
Offline

Re: Boční nosič na kufry - Brno

Zavolej mi. Mám na 6ku, ale myslím že je to stejné. Teď se mi válej v garáži tak ti je klidně půjčím. good


GSX1250FA

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr