Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » scháním motor B6

Broky (Člen)
09.05.2012 22:35:09
Offline

scháním motor B6

Zdravím, schaním plně funkční motor do mojí bandasky B6 1997 nejlíp s typovým číslem  N713 aby nebyly problémy na STK, ten můj je chycenej na klice smile2 . Kdyby jste o něčem věděli byl bych moc rád. Cena cca do 10 000,-. Předem díky.


Život je nekonečná jízda!!
BANDIT PIČO!
Foglik (Člen)
09.05.2012 22:54:50
Offline

Re: scháním motor B6

poradim ti tak tipmoto.com ... o to oznaceni bych se tolik nebal. jestli mas moznost to nechat zaretusovat a vyrazit novy cislicka... sice to neni legalni, ale u nas nic jinyho nefunguje... ja to tak mam taky na jedny motorce doma

LukinB6 (Člen)
10.05.2012 08:29:30
Offline

Re: scháním motor B6

Mám krásnou 2002, jen je třeba přehodit jedno víčko. Najeto 28.000 km. Nechal bych ho za 6000 kčbigsmile


GSX1250FA
VikecB12 (Člen)
10.05.2012 08:33:02
Offline

Re: scháním motor B6

A na www.motopuzzle.cz se jim taky jeden válí...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
10.05.2012 08:35:28
Offline

Re: scháním motor B6

ale je to typ N721smile2 To máš do starýho modelu?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
10.05.2012 08:57:09
Offline

Re: scháním motor B6

kolecko po uradec s prepsanim typu absolvoval banditom tak by moh poradit


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
karlos100 (Člen)
10.05.2012 09:11:07
Offline

Re: scháním motor B6

Copak si dělal sokolíku,nedolejvals olej??


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
10.05.2012 09:58:18
Offline

Re: scháním motor B6

ajajaj, hledej po čechách, němci neví co by si za to řekli, nejlevnější 350€ bad
hele a je to jenom na klice?


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
10.05.2012 10:32:17
Offline

Re: scháním motor B6

XJelen psal:

ajajaj, hledej po čechách, němci neví co by si za to řekli, nejlevnější 350€ bad
hele a je to jenom na klice?

Á, pan mistr Zadírač, se ozvalbigsmilebigsmilebigsmile
ale taky je mi divný,že má zadřenou kliku a zbytek ok..


...a bude hůř!
Broky (Člen)
10.05.2012 15:11:41
Offline

Re: scháním motor B6

LukinB6 psal:

Mám krásnou 2002, jen je třeba přehodit jedno víčko. Najeto 28.000 km. Nechal bych ho za 6000 kčbigsmile

mohl by jsi mi poslat fotky na email brodsky.tomas@seznam.cz ? pokud vse pasuje tak bych klidne vzal i novejsi model. Banditatom by se mi hodil jako poradce, uz jsem mu psal ale asi na spatnej email bo nevim.
e oleje porad dostatek. Je to chyceny na klice mi rekli uz ve 2 servisech tak nevim. Hlavne nikdo nebyl schopnej rict kde se stala chyba.


Život je nekonečná jízda!!
BANDIT PIČO!
xrohy (Člen)
10.05.2012 17:53:21
Offline

Re: scháním motor B6

To je nemilé a divné...bad

Snad to nějak vyřešíš a dáš do kupy...good


Čaroděj Dobroděj 8-)
XJelen (Člen)
11.05.2012 08:28:10
Offline

Re: scháním motor B6

Broky psal:

... Banditatom by se mi hodil jako poradce, uz jsem mu psal ale asi na spatnej email bo nevim...

když mu napíšeš email, musíš mu napsat sem, žes mu psal email, někdy je třeba ještě sms, žes mu psal na fórum o tom emailu good
za šestku dobrá cena good


Strýcfajtr !!!
Broky (Člen)
11.05.2012 16:52:11
Offline

Re: scháním motor B6

XJelen psal:
Broky psal:

... Banditatom by se mi hodil jako poradce, uz jsem mu psal ale asi na spatnej email bo nevim...

když mu napíšeš email, musíš mu napsat sem, žes mu psal email, někdy je třeba ještě sms, žes mu psal na fórum o tom emailu good
za šestku dobrá cena good

psal jsem mu email, na forum i sms tak snad uz se tu ukaze smile1
jj za 6 to je hodne v poho, ted jen kdyby to slo nejak ofic cestou, prinejhorsim budu muset prerazit cislasmokin


Život je nekonečná jízda!!
BANDIT PIČO!
Banditatom (Člen)
12.05.2012 13:45:15
Offline

Re: scháním motor B6

XJelen psal:
Broky psal:

... Banditatom by se mi hodil jako poradce, uz jsem mu psal ale asi na spatnej email bo nevim...

když mu napíšeš email, musíš mu napsat sem, žes mu psal email, někdy je třeba ještě sms, žes mu psal na fórum o tom emailu good
za šestku dobrá cena good

jojo ten kluk je sklerotickej vobčas zapomene co kam a kdesurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
12.05.2012 13:47:07
Offline

Re: scháním motor B6

šest toustů je luxus cena ale to byrokratické kolečko je děs běs otřessick rok jsem to vyřizoval a stejně jsem vyřídil ouplnou pussy

jo poslal jsem ti mail tak ať víš, že jsem ti ho poslal tak ti jako ještě pošlu smsku abych nezapoměl, že jsem ti to jako už poslalgoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Marián (Člen)
12.05.2012 15:46:30
Offline

Re: scháním motor B6

voni dneska kontrolujou neco na motorech?kor naky cisla?
si myslim, ze technik na stk vidi banditackej motor a je mu sumak, esli ma cislo takovy nebo makovy. aspon me nikdy zadny cislo nekontrolovali, max vin ramu.
ja bych ho tam fouknul a prinejhorsim delal blbyho, ze vo tom nic nevim a na naky uredniky bych se vysral.
kdo se totiz moc pta, moc se dozvismile1


...sam mezi jebkarema...
Banditatom (Člen)
12.05.2012 16:52:42
Offline

Re: scháním motor B6

nekontrolovali? mě s stk nechtěli pustit dokaď jim neukážu kde je číslo.... takže riskovat něco takovýhoheadshake


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
12.05.2012 18:19:08
Offline

Re: scháním motor B6

Marián psal:

voni dneska kontrolujou neco na motorech?kor naky cisla?
si myslim, ze technik na stk vidi banditackej motor a je mu sumak, esli ma cislo takovy nebo makovy. aspon me nikdy zadny cislo nekontrolovali, max vin ramu.
ja bych ho tam fouknul a prinejhorsim delal blbyho, ze vo tom nic nevim a na naky uredniky bych se vysral.
kdo se totiz moc pta, moc se dozvismile1

číslo je nezajímá,ale ten typ bohužel jo,kontrolujou to při každé evidenční kontrole a měli by aji při stk. Co je za čísla dál za typem je nezajímá...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
12.05.2012 18:34:10
Offline

Re: scháním motor B6

VikecB12 psal:
Marián psal:

voni dneska kontrolujou neco na motorech?kor naky cisla?
si myslim, ze technik na stk vidi banditackej motor a je mu sumak, esli ma cislo takovy nebo makovy. aspon me nikdy zadny cislo nekontrolovali, max vin ramu.
ja bych ho tam fouknul a prinejhorsim delal blbyho, ze vo tom nic nevim a na naky uredniky bych se vysral.
kdo se totiz moc pta, moc se dozvismile1

číslo je nezajímá,ale ten typ bohužel jo,kontrolujou to při každé evidenční kontrole a měli by aji při stk. Co je za čísla dál za typem je nezajímá...

good


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr