Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Cinkání svodů..

kavis (Člen)
04.06.2012 17:59:51
Offline

Cinkání svodů..

Nazdar chlapi,
někde ve svodech mi to na volnoběh hnusně cinká. Nemáte někdo nápad, jak odhalit kde? Měl jsem rozebrané všechno co šlo, ale nikde jsem nic nenašel. Nemáte s tim někdo zkušenost? Diky, kavishelp


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
VikecB12 (Člen)
04.06.2012 18:09:51
Offline

Re: Cinkání svodů..

Normálně to zvedni na zadní a vono to vypadne vzadugoodbigsmile Nějakej malej parchant co šel vokolo ti tam mrskl kamínekbigsmile Nebo praskla ta vnitřní trubka a dělá to neplechu a nic s tím neudělášsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Luk (Člen)
04.06.2012 21:21:38
Offline

Re: Cinkání svodů..

ty voe, Vikec, to mi vcera udelal ten muj... s tak kouzelnym usmevem, ze sem ho ani nemoh servathelp
ja jen abys vedel co te cekagoodbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
MaraKM (Člen)
04.06.2012 21:29:25
Offline

Re: Cinkání svodů..

Uvolněný to nemáš co?!

Mě tohle dělali první hříbky, v určitých otáčkách neskutečně rezonoval ten pravej a bylo to tím, že ten "kolík" s "dírkou" evil nebyly vhodný pár a byla tam jemná vůle... podložil jsem kouskem gumy a neřešil.... pak se vyboural a vyřešil nákupem nových hříbků bigsmile


Nic lidského mi není cizí
MaraKM (Člen)
04.06.2012 21:31:50
Offline

Re: Cinkání svodů..

na fotce z bouračky to je vidět
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=51390


Nic lidského mi není cizí
kavis (Člen)
04.06.2012 23:12:25
Offline

Re: Cinkání svodů..

VikecB12 psal:

Normálně to zvedni na zadní a vono to vypadne vzadugoodbigsmile Nějakej malej parchant co šel vokolo ti tam mrskl kamínekbigsmile Nebo praskla ta vnitřní trubka a dělá to neplechu a nic s tím neudělášsmile2

Ja si prave myslim, ze to bude ta vnitrni trubka..jediny co me napadlo, tak ze zkusim vyvrtat kontrolní dirky a budu zkouset..popripadne se to zavari..kdybych alespon vedel, ve kterem svodu to je..idontknow


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
K.a.s.y.m. (Člen)
05.06.2012 07:09:27
Offline

Re: Cinkání svodů..

nez zacnes neco vrtat do svodu jsi si jisty ze to neni v tlumici.bo pokud mas origo tak uz v ty trubce k tlumici je je derovan trubka ktera umi delat taky peknej bordel kdyz se uklepe.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kavis (Člen)
10.06.2012 22:24:18
Offline

Re: Cinkání svodů..

K.a.s.y.m. psal:

nez zacnes neco vrtat do svodu jsi si jisty ze to neni v tlumici.bo pokud mas origo tak uz v ty trubce k tlumici je je derovan trubka ktera umi delat taky peknej bordel kdyz se uklepe.

Jisty si jsem, vsechno jsem mel sundane krome svodů..musi to byt tam


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr