Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » skůtrařská chamraď

huskyb12 (Administrator)
09.08.2012 21:20:26
Offline

skůtrařská chamraď

asi nutně potřebuju skůtr ...
22 tam a 22 z5 každej všední den ...
nutně potřebuju novej ...
mam v merku

http://www.kymco.cz/scooter/125-ccm-200 … 8-125.html
ale pán v krámě chválil totok
http://www.kymco.cz/scooter/125-ccm-200 … y-125.html
nebo
http://www.aspirit.cz/skutr-piaggio/sku … sport-125/
ale pán v krámě pomlouval Italy kolevá dílů a zpracování
nebo
http://moto.honda.cz/motocykly/scooter/ … rmace.html
nebo potřebuju něco jinýho ?

a prvnička se ptá:
co potřebuju ? plégo ? spacák nebo stačí pláštěnka ? bez čeho se skůtrař nevobejde ?


ale di, Ty brepto ...
XJelen (Člen)
09.08.2012 21:23:19
Offline

Re: skůtrařská chamraď

piš Zvířemu... jedna motorová židle mu stojí v garáži, mladej se trochu spletl a skončil za voalntem


Strýcfajtr !!!
huskyb12 (Administrator)
09.08.2012 21:36:25
Offline

Re: skůtrařská chamraď

XJelen psal:

piš Zvířemu... jedna motorová židle mu stojí v garáži, mladej se trochu spletl a skončil za voalntem

já ho osobně neznam :(


ale di, Ty brepto ...
zzzmrzlinar (Člen)
09.08.2012 21:50:43
Offline

Re: skůtrařská chamraď

tak nějak to ani nechci říct, ale asi bych šel do tý hondy. Kámoš na takovýdle podobný hondě rozvážel po londýně pizzu a co to umělo se ani nedalo věřit. díry nedíry údržba neúdržba prostě se to furt nechtělo rozesrat. Za dva roky nalítaný asi padesát tisíc

richie (Člen)
09.08.2012 22:01:39
Offline

Re: skůtrařská chamraď

http://www.motorkari.cz/clanky/redakcni … 21868.html

úplně mimo mísu ... jen mě pobavilo že prej Brno za 2:32 smile1


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
richie (Člen)
09.08.2012 22:02:57
Offline

Re: skůtrařská chamraď

jinak servisák chválí Hondy good má nějakou tu 180ku a prej to žere 2,2


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
09.08.2012 22:11:14
Offline

Re: skůtrařská chamraď

prvně zvaž tohle..kudy jezdíš a jaká je cesta..jestli je to rozbitý..tak zapomeň na malý kola..z toho budeš na dírách neštastnej...bohužel velký kola maj mínus v malym kufru pod sedačkou pro helmu. itegrálku tam nedáš jetku jo..takže kufr za sebe.plégo asi dobrý ,ale vyhni se plachtám nad helmu..po ramena max..jestli hodláš jezdít i když bude chladněji a nechceš se moc oblíkat kromě bundy tak rozhodně deku přes nohy..např. termoscud..mám ho a je k nezaplacení.motorově jsi si vybral já bych bral ještě 2T ale to už nový neseženeš.pokud na tom nechceš jezdit s paní vybírej rozměrově radši menší protože na kličkování a parkování je to rozhodně lepší..ze značek co jsi vybral nešlápneš vedle a typ už si musíš rozhodnout sám smile1smile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
09.08.2012 22:13:05
Offline

Re: skůtrařská chamraď

richie psal:

http://www.motorkari.cz/clanky/redakcni-testy/aprilia/aprilia-srv-850-21868.html

úplně mimo mísu ... jen mě pobavilo že prej Brno za 2:32 smile1

nevidím důvod proč by to se slušným šoférem nešlo

Petr J. (Člen)
09.08.2012 22:59:49
Offline

Re: skůtrařská chamraď

Já na svého Maxe nedám dopustit, ale to je jiná cenová...když bych kupoval dnes, nevolil bych jinak...od jara najeto 6tis. km po městě bigsmile

richie (Člen)
09.08.2012 23:19:47
Offline

Re: skůtrařská chamraď

zzzmrzlinar psal:
richie psal:

http://www.motorkari.cz/clanky/redakcni-testy/aprilia/aprilia-srv-850-21868.html

úplně mimo mísu ... jen mě pobavilo že prej Brno za 2:32 smile1

nevidím důvod proč by to se slušným šoférem nešlo

neříkám že to nejde... jen říkám že je to hrubý smile1


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
10.08.2012 06:27:07
Offline

Re: skůtrařská chamraď

K.a.s.y.m. psal:

prvně zvaž tohle..kudy jezdíš a jaká je cesta..jestli je to rozbitý..tak zapomeň na malý kola..z toho budeš na dírách neštastnej...bohužel velký kola maj mínus v malym kufru pod sedačkou pro helmu. itegrálku tam nedáš jetku jo..takže kufr za sebe.plégo asi dobrý ,ale vyhni se plachtám nad helmu..po ramena max..jestli hodláš jezdít i když bude chladněji a nechceš se moc oblíkat kromě bundy tak rozhodně deku přes nohy..např. termoscud..mám ho a je k nezaplacení.motorově jsi si vybral já bych bral ještě 2T ale to už nový neseženeš.pokud na tom nechceš jezdit s paní vybírej rozměrově radši menší protože na kličkování a parkování je to rozhodně lepší..ze značek co jsi vybral nešlápneš vedle a typ už si musíš rozhodnout sám smile1smile1smile1

jeste jeden takovej postreh mam za dobu co jezdi na skutrech.genialni je rovna podlaha na nohy bez tunelu..v momente kdy potrebujes odvezt neco vetsiho nebo vetsi nakup je to k nezaplaceni kdyz to das mezi nohy a nemusis resit nejaky ulozeni nekam.
stejne asi nejlip by jsi udelal se na nich svezt a pak se rozhodnout.Kymco je tusim dole Braniku v Adventurebike a zbytek je v ty sedivy kostce nahore jak je suza, bikerscrown atd.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
10.08.2012 08:38:09
Offline

Re: skůtrařská chamraď

huskyb12 psal:
XJelen psal:

piš Zvířemu... jedna motorová židle mu stojí v garáži, mladej se trochu spletl a skončil za voalntem

já ho osobně neznam :(

už jsem ho kontaktoval, nechá si to v garáži, pani prej na tom bude jezdit pro rohliky. Toho Kymca bych se nebál, má natom teda prd nalítáno, ale nebyl s tim žádnej problém.


Strýcfajtr !!!
Zdenák (Člen)
10.08.2012 12:21:12
Offline

Re: skůtrařská chamraď

Ahoj,

mám tohle: http://moto.honda.cz/motocykly/scooter/ … rmace.html

Máš to přes pole tak se přijed svést.


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
huskyb12 (Administrator)
10.08.2012 17:15:38
Offline

Re: skůtrařská chamraď

Jelen, Zdenák, já chci malej skůtr, páč v úvaze je i přívoz, kerej by moh suplovat most přes Vltavu a todle mi neveme ...
Kasym: dík, v Bráníku sem byl, ale ten člověk se mi ňák nezdál, řikal, že na první garančce ( 500 km ) mění i volej ve vidlích, prej, to by ste koukal, co z toho teče za sračky, sem lehce znejistěl ...
eště mi řekni, čemu řikáš velký/malý kola - ten Supr  a Tajfůn maj 14" zbytek snad 16" ...
Honda je Honda, ale má vo třičtvrtě kW míň, bude to znát ?


ale di, Ty brepto ...
Banditatom (Člen)
10.08.2012 17:16:34
Offline

Re: skůtrařská chamraď

co takhle kolo?evil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
10.08.2012 18:37:59
Offline

Re: skůtrařská chamraď

huskyb12 psal:

Jelen, Zdenák, já chci malej skůtr, páč v úvaze je i přívoz, kerej by moh suplovat most přes Vltavu a todle mi neveme ...
Kasym: dík, v Bráníku sem byl, ale ten člověk se mi ňák nezdál, řikal, že na první garančce ( 500 km ) mění i volej ve vidlích, prej, to by ste koukal, co z toho teče za sračky, sem lehce znejistěl ...
eště mi řekni, čemu řikáš velký/malý kola - ten Supr  a Tajfůn maj 14" zbytek snad 16" ...
Honda je Honda, ale má vo třičtvrtě kW míň, bude to znát ?

sem to psal driv nez jsem poradne videl ty odkazy.maly kola myslim 12";13" ty 16"uz jsou OK.fakt je to rozdil hlavne kocicich hlavach.
ten typek na braniku nevim koho myslis.jestli majitele ten zvlastni trochu byl.ale kdyz jsem tam byl resit praci tak vypadal ze vi o cem mluvy..porada ty skutrsnury a podobny veci...no byl to jen navrh.urcite neni jedinej kdo Kymco prodavasmile1
hele kazdej kun je znat a kdyby ti t bylo malo da se dost  udelat s variatorem.dost ted frcej valecky Dr.Puley ktery umej zvysit ucinnost seriovyho variatoru.jestli mas vecer cas a chut sedet u kompu koukni na skutrforum a najdi si tam skutry mezi kterejma vybiras a cti.byva tam dost informacismile1 ktery by ti pomohli vybrat lip.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
10.08.2012 22:17:23
Offline

Re: skůtrařská chamraď

Banditatom psal:

co takhle kolo?evil

Houska na kole? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Filous (Člen)
11.08.2012 18:14:56
Offline

Re: skůtrařská chamraď

Petr J. psal:
Banditatom psal:

co takhle kolo?evil

Houska na kole? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...náhodou sem slyšel historku, jag dojel na kole s Klecan do Tróje a spátkysurprised ...ale já myslim, že tudle informaci vypustila NASA hnet po tom, co prohlásila, že má v Area 51 funkční lítající talíř, kerej koupili vot ufonů f intergalaktický aukcisurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
11.08.2012 19:20:17
Offline

Re: skůtrařská chamraď

Z Klecan do Troje bych ještě věřil....to je z kopce...ale zpátky? bigsmile

huskyb12 (Administrator)
11.08.2012 19:52:52
Offline

Re: skůtrařská chamraď

housku na kole viděti, pomatení mysli míti :)


ale di, Ty brepto ...
Petr J. (Člen)
13.08.2012 09:36:10
Offline

Re: skůtrařská chamraď

Jinak Kymco je vlastně dceřinná BMW, v Hannoveru to třeba prodávají v jednom showroomu, tak to asi nebude tak strašné....

Ton@l (Člen)
13.08.2012 13:40:24
Offline

Re: skůtrařská chamraď

Nějakej typ na starší scooter do 25 tis. mám to do práce taky tak 22km tam a 22km zpet:)


Vzdy muze byt hur :-)
libac22 (Člen)
13.08.2012 18:12:09
Offline

Re: skůtrařská chamraď

ted před zimou začnou všechny kupovat skuty aby se měli jak dostavat do práce , ja se poass bigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
tomasNJ (Člen)
13.08.2012 21:00:26
Offline

Re: skůtrařská chamraď

Petr J. psal:

Jinak Kymco je vlastně dceřinná BMW, v Hannoveru to třeba prodávají v jednom showroomu, tak to asi nebude tak strašné....

bych řekl že Hondy ne?surprised


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Ton@l (Člen)
13.08.2012 21:00:30
Offline

Re: skůtrařská chamraď

libac22 psal:

ted před zimou začnou všechny kupovat skuty aby se měli jak dostavat do práce , ja se poass bigsmile

to vis bida trepe kurnikembigsmile je treba neco usetrit na dopravesmile1


Vzdy muze byt hur :-)
Petr J. (Člen)
13.08.2012 21:33:49
Offline

Re: skůtrařská chamraď

tomasNJ psal:
Petr J. psal:

Jinak Kymco je vlastně dceřinná BMW, v Hannoveru to třeba prodávají v jednom showroomu, tak to asi nebude tak strašné....

bych řekl že Hondy ne?surprised

....ne, ne....Kymco = BMW

losmiros (Člen)
13.08.2012 21:53:43
Offline

Re: skůtrařská chamraď

kurnik ja to mam teda do prace taky 23 km, skutra ma bracha v garazi pred banditem, takze kdyz chcu jet do prace musim vythnout skutra a pak bandit, ale jeste me nenapadlo ze bych jel na tym skutru, kdyz bandit v garazi...

toz nevim proc nejezdite na banditech?

a to Derbi co stoji pred banditem sviha 110 s prehledem a cestu mam novej asfalt az skoro do hoknyidontknow


on the road
VikecB12 (Člen)
13.08.2012 22:15:06
Offline

Re: skůtrařská chamraď

losmiros psal:

kurnik ja to mam teda do prace taky 23 km, skutra ma bracha v garazi pred banditem, takze kdyz chcu jet do prace musim vythnout skutra a pak bandit, ale jeste me nenapadlo ze bych jel na tym skutru, kdyz bandit v garazi...

toz nevim proc nejezdite na banditech?

a to Derbi co stoji pred banditem sviha 110 s prehledem a cestu mam novej asfalt az skoro do hoknyidontknow

Tak to někdy skus a už tě nenapadne tahat ven banditabigsmilegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tomasNJ (Člen)
14.08.2012 00:46:01
Offline

Re: skůtrařská chamraď

kurva skuterycoolevilsmokingoodbigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Baltazar (Člen)
14.08.2012 08:10:26
Offline

Re: skůtrařská chamraď

Petr J. psal:
tomasNJ psal:
Petr J. psal:

Jinak Kymco je vlastně dceřinná BMW, v Hannoveru to třeba prodávají v jednom showroomu, tak to asi nebude tak strašné....

bych řekl že Hondy ne?surprised

....ne, ne....Kymco = BMW

Však taky dělaj pro motorky BMW motorybigsmile


The father of the little princess of the dawn
losmiros (Člen)
15.08.2012 07:19:40
Offline

Re: skůtrařská chamraď

skutr je super na takovy pojizdky kolem mesta, asi teda jak to ma houska

jinak je pravda ze kdybych nemel bandita, tak na blbnuti je ten skutr mnohem lepci a asi by mi to stacilo... ale tak do teho mesta

a jako posledni moznost muzu doporucit kolo, tech 20km do prace je tak akorat, aby se clovek rozhybal a zahral


on the road
Filous (Člen)
15.08.2012 08:01:35
Offline

Re: skůtrařská chamraď

losmiros psal:

skutr je super na takovy pojizdky kolem mesta, asi teda jak to ma houska

jinak je pravda ze kdybych nemel bandita, tak na blbnuti je ten skutr mnohem lepci a asi by mi to stacilo... ale tak do teho mesta

a jako posledni moznost muzu doporucit kolo, tech 20km do prace je tak akorat, aby se clovek rozhybal a zahral

...je vidět, že neznáš Huskyho, bo ten dyby se měl po ránu rozhejbávat na kole, tag na třetim kilometru by musela stát rychlá, kerá by ho vezla rovnou na árobigsmile

Husky:
...sorry bratře, vim, sem zlej človjekbigsmilecoolbigsmile ...ale já bych kleknul uš na druhymbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
15.08.2012 08:14:26
Offline

Re: skůtrařská chamraď

Filous psal:
losmiros psal:

skutr je super na takovy pojizdky kolem mesta, asi teda jak to ma houska

jinak je pravda ze kdybych nemel bandita, tak na blbnuti je ten skutr mnohem lepci a asi by mi to stacilo... ale tak do teho mesta

a jako posledni moznost muzu doporucit kolo, tech 20km do prace je tak akorat, aby se clovek rozhybal a zahral

...je vidět, že neznáš Huskyho, bo ten dyby se měl po ránu rozhejbávat na kole, tag na třetim kilometru by musela stát rychlá, kerá by ho vezla rovnou na árobigsmile

Tak tomu nevěřim, dyk Houska po ránu dycky vypadá, že by na kole vobjel celou republiku a ani by se nezadejchal....

http://huskyb12.wz.cz/photos/photo19.jpg


bigsmilebigsmilebigsmile

jardagsf (Člen)
15.08.2012 08:41:10
Offline

Re: skůtrařská chamraď

ty woe - tady fakt o hajzla nezavadis bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
ale ja si ho po ranu pamatuju lepsiho - teda bylo to lepsi jak kouknout do zrcadla bigsmile bigsmile bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Kelly01 (Člen)
15.08.2012 08:59:10
Offline

Re: skůtrařská chamraď

No, já si ho po ránu pamatuji naprosto vypitýho a prázdnýhobigsmile

Doteď se nevyřešilo kdo na moravě zanechal ucpaný umyvadlo tělesným odpadem a poněkud tím rozhodil majitele penziónu který nám to nakonec spočítalbigsmile


God Save The Queen!
vorel (Člen)
15.08.2012 15:11:01
Offline

Re: skůtrařská chamraď

já bych volit totok, neni to sice moc skůtr ale je to hanz sachs
http://www.madass.eu/


řikám si hurikán
K.a.s.y.m. (Člen)
15.08.2012 20:28:50
Offline

Re: skůtrařská chamraď

vorel psal:

já bych volit totok, neni to sice moc skůtr ale je to hanz sachs
http://www.madass.eu/

naprd z pohledu pohodlý a ochrany před nepřízní počasí.což je u skůtru priorita.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
luboss (Člen)
15.08.2012 20:38:40
Offline

Re: skůtrařská chamraď

mám kymco snad od roku 2001 a zatím bez JEDINY opravy, cca 14tis kolem komina, ale i 100km na chalupu good

a to je to rok 1996


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
huskyb12 (Administrator)
15.08.2012 21:17:04
Offline

Re: skůtrařská chamraď

Filous: kdepak bratře, pravdu máš, navíc by se mi těsně před kolapsem zamotala kravata do řetězu :)))

Lihu:todle je zamlada, teď to umim líp :)))

Na MadAss sem koukal, ale kde sou revma plechy ? :)

Asi to bude to Kymco Super 8, páč se mi líbí :)


ale di, Ty brepto ...
vorel (Člen)
16.08.2012 21:57:53
Offline

Re: skůtrařská chamraď

Pycoviny, v zime jezdit stejne nebudes a ten dyzajn ro je necogood


řikám si hurikán
huskyb12 (Administrator)
17.08.2012 19:47:29
Offline

Re: skůtrařská chamraď

tak sem to PCXo prubnul a nejni to špatný, eště toho Supra zkusit a bude jasno ...


ale di, Ty brepto ...
K.a.s.y.m. (Člen)
18.08.2012 21:45:21
Offline

Re: skůtrařská chamraď

vorel psal:

Pycoviny, v zime jezdit stejne nebudes a ten dyzajn ro je necogood

jezdí se celoročně..já mám obutý i zimáky bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr