Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Spolehlivy ojety kombik (MB w202?)

jioolk (Člen)
18.10.2012 17:07:39
Offline

Spolehlivy ojety kombik (MB w202?)

Zdar draci

Potreboval bych help s nakupem noveho povozu, pozadavky jsou pomerne jednoduche (dulezitost sestupna):
1. Spolehlivost (a to na par let dopredu)
2. Komfort
3. Provozni naklady (pocitam i dily)

Na vykonu mi vubec nesejde, rekneme 70-100 kW uplne staci.

Kombi potrebuju kvuli stavbe baraku (uz su skoro hotovy, ale furt je to neco, krumpac sem-tam, casem budu urcite tahat sazenice/mensi nabytek a nechce se mi furt litat s vozikem jak pussy ) a taky trosku sportum co provozujeme s batohem, lyze, kolo, vcelku klasika, ale obzvlast rvat ty kola na strechu me uz pekne sejri - kola verim ze se tam po sklopeni sedaku a demontazi predniho kola dve vlezou

Jako taky se mi uplne idealni zda starsi mercedes C, trebas prave w202 r 97+
jeden dobry tu: http://www.sauto.cz/osobni/detail/merce … oFrom=list

Mno a dotazy snadne:
1. vite o techto povozech neco? Nasel jsem tak jednu recenzi na d-f, ale inac ticho po pesine. Na M-B forum taky skaknu, pokud jeste nezvitezi bod 2.:
2. napada nekoho nejaka alternativa

Rozpocet bych rad udrzel 50-60 kkc

Dik za pomoc

VikecB12 (Člen)
18.10.2012 18:06:10
Offline

Re: Spolehlivy ojety kombik (MB w202?)

Meďák musí byt kurva v naftěgood  Pořát bych chtěl tu w124,ale sehnat pěknej kousek už je skoro nemožnýsmile2 Ty auta už mají 20-25let a pořád jezdí a vječinou umírají právě kvuli sežrané kastli a motory kadlají jak zamladabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
18.10.2012 18:09:10
Offline

Re: Spolehlivy ojety kombik (MB w202?)

A k dotazučíslo 2. :vomrkni s volvo V70,je to věčí jak ten medvěd a v naftě to má supr motor,pětiválec vw 2,5 co se dával do transportérůgood Akorát škoda,že je to předokolkasmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Marián (Člen)
18.10.2012 18:19:00
Offline

Re: Spolehlivy ojety kombik (MB w202?)

VikecB12 psal:

Meďák musí byt kurva v naftěgood  Pořát bych chtěl tu w124,ale sehnat pěknej kousek už je skoro nemožnýsmile2 Ty auta už mají 20-25let a pořád jezdí a vječinou umírají právě kvuli sežrané kastli a motory kadlají jak zamladabigsmile

1/ medak nemusi bejt zasadne v nafte, to sou jen takovy kecysmile1

2/ sehnat se urcite da i slusna 124, musis jen trosku koukat a cekat

http://www.sauto.cz/osobni/detail/merce … oFrom=list

tohle je dle me nejlepsi 124, ktera se prodava v cechach, bohuzel neni v naftesmile1

kdyby me chtel nekdo nabourat do ty moji, tak si pro tuhle hned jedubigsmile


...sam mezi jebkarema...
VikecB12 (Člen)
18.10.2012 18:36:00
Offline

Re: Spolehlivy ojety kombik (MB w202?)

Marián psal:
VikecB12 psal:

Meďák musí byt kurva v naftě:good:  Pořát bych chtěl tu w124,ale sehnat pěknej kousek už je skoro nemožný:-( Ty auta už mají 20-25let a pořád jezdí a vječinou umírají právě kvuli sežrané kastli a motory kadlají jak zamlada:-D

1/ medak nemusi bejt zasadne v nafte, to sou jen takovy kecy:-)

2/ sehnat se urcite da i slusna 124, musis jen trosku koukat a cekat

http://www.sauto.cz/osobni/detail/merce … oFrom=list

tohle je dle me nejlepsi 124, ktera se prodava v cechach, bohuzel neni v nafte:-)

kdyby me chtel nekdo nabourat do ty moji, tak si pro tuhle hned jedu:-D

:good: Na toho sem před časem čučel,je fakt nádhernej:good: Ale chtěl bych fakt naftu,hlavně z důvodu že ty motory znám z minulosti a servisování byla paráda:good: Tohle je podobná motorizace jako v mojem volvu,myslím objem/výkon. Ale volvo zatím jezdí,výbava komplet funkční,tak na to jebu a nechám ho asi dokud bude fungovat:good: Dnešní prkače mě serou,jeden věčí šmejd jak druhej:sick:


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Paladin86 (Člen)
18.10.2012 21:12:27
Offline

Re: Spolehlivy ojety kombik (MB w202?)

Já bych se taky docela přikláněl k Volvu. 2,5 TDI je skvělej motor a i díly jsou za slušnou cenu. V70 je podle mě nedoceněný auto.

yoby (Člen)
18.10.2012 22:28:34
Offline

Re: Spolehlivy ojety kombik (MB w202?)

Paladin86 psal:

Já bych se taky docela přikláněl k Volvu. 2,5 TDI je skvělej motor a i díly jsou za slušnou cenu. V70 je podle mě nedoceněný auto.

Se divíš? žere to, kurwa drahý ND bigsmile

Paladin86 (Člen)
19.10.2012 07:55:49
Offline

Re: Spolehlivy ojety kombik (MB w202?)

yoby psal:
Paladin86 psal:

Já bych se taky docela přikláněl k Volvu. 2,5 TDI je skvělej motor a i díly jsou za slušnou cenu. V70 je podle mě nedoceněný auto.

Se divíš? žere to, kurwa drahý ND bigsmile

Co jsme to jednou srovnávali s kamarádem, tak on s V70 měl levnější díly než já na Mondeo

pulmotor (Člen)
19.10.2012 11:07:30
Offline

Re: Spolehlivy ojety kombik (MB w202?)

Měl jsem V70 a nejezdit teť Renče tak mam to Volvo určitě pořád.Není to žádnej závodák  ale pohodlný bezpečný a jede pořád. Díly fakt za super cenygoodgoodgoodgood


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
yoby (Člen)
19.10.2012 15:15:05
Offline

Re: Spolehlivy ojety kombik (MB w202?)

Paladin86 psal:
yoby psal:

Se divíš? žere to, kurwa drahý ND bigsmile

Co jsme to jednou srovnávali s kamarádem, tak on s V70 měl levnější díly než já na Mondeo

Já si dělal ass , V70 sice v turbobenzínu mam v garáži good a druhým menším Volvem jezdí manželkasmile1

Borák (Člen)
19.10.2012 16:12:40
Offline

Re: Spolehlivy ojety kombik (MB w202?)

sem si na vás wopičáci neska ve městě spoměl a musel to cvaknout bigsmile
prostě VOLVO bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_volvo.jpg

...nikdo nevojebe Ježíše...
jioolk (Člen)
19.10.2012 17:20:43
Offline

Re: Spolehlivy ojety kombik (MB w202?)

Dik za napad s tim volvem, V70 ted koukam pobliz moc nejni (a mergl uz vubec ne idontknow ), ale V40 z par kousku jo.. je v nich velky rozdil?

Este bych se rad zeptal, jak je znaceny ten vychvaleny petivalec?

yoby (Člen)
19.10.2012 19:01:56
Offline

Re: Spolehlivy ojety kombik (MB w202?)

jioolk psal:

Dik za napad s tim volvem, V70 ted koukam pobliz moc nejni (a mergl uz vubec ne idontknow ), ale V40 z par kousku jo.. je v nich velky rozdil?

Este bych se rad zeptal, jak je znaceny ten vychvaleny petivalec?

Nebe a dudy smile1 Mam obě, srovnatelný snad jen že obě maj pohodlný sesle, V40 je stísněnější a má celkem malej kufr. Ne nadarmo se V/S 40 říká polovolvo smile1 Nevím, ale poměrově bych to srovnal jako ochcáfka x fobie. Jinak starý V70 maj pouze pětiválce, V40 pouze 4válce

yoby (Člen)
19.10.2012 19:18:11
Offline

Re: Spolehlivy ojety kombik (MB w202?)

Jinak k těm motorům ve V70, tady máš komplet přehled http://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php … mp;t=22555

sonyk (Člen)
19.10.2012 19:39:08
Offline

Re: Spolehlivy ojety kombik (MB w202?)

VikecB12 psal:

Meďák musí byt kurva v naftěgood  Pořát bych chtěl tu w124,ale sehnat pěknej kousek už je skoro nemožnýsmile2 Ty auta už mají 20-25let a pořád jezdí a vječinou umírají právě kvuli sežrané kastli a motory kadlají jak zamladabigsmile

jj mame nejakou starou velkou vranu co ma nalitano pres pul mega a motor jde jak novej. ale ta kastle...


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
osiris (Člen)
19.10.2012 20:04:10
Offline

Re: Spolehlivy ojety kombik (MB w202?)

...děte s tim furt do prdele; už něco kup, kup třeba todle, to jezdí spolehlivě každýmu stejně smile1 ...nebo se tady ty onanisti s tim sobem udělaj bigsmile

http://www.automotonachod.cz/files/products/715XN%5B2%5D.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
yoby (Člen)
19.10.2012 20:14:44
Offline

Re: Spolehlivy ojety kombik (MB w202?)

osiris psal:

...děte s tim furt do prdele; už něco kup, kup třeba todle, to jezdí spolehlivě každýmu stejně smile1 ...nebo se tady ty onanisti s tim sobem udělaj bigsmile
http://www.automotonachod.cz/files/prod … 5B2%5D.jpg

Jestli to má i špacírkvalt bigsmile A je to los woe, soby vozej santu klausůsmile1 (ať se trochu vzdělášbeer )

pulmotor (Člen)
20.10.2012 04:09:10
Offline

Re: Spolehlivy ojety kombik (MB w202?)

yoby psal:
osiris psal:

...děte s tim furt do prdele; už něco kup, kup třeba todle, to jezdí spolehlivě každýmu stejně smile1 ...nebo se tady ty onanisti s tim sobem udělaj bigsmile
http://www.automotonachod.cz/files/prod … 5B2%5D.jpg

Jestli to má i špacírkvalt bigsmile A je to los woe, soby vozej santu klausůsmile1 (ať se trochu vzdělášbeer )

Jó taky jsem poznal že je to ten no ten Losos,OSI ty do toho vůbec nevidíšpussy a přitom do ZOO doplivneš z voknabigsmilebigsmilebigsmile


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
osiris (Člen)
20.10.2012 11:47:34
Offline

Re: Spolehlivy ojety kombik (MB w202?)

pulmotor psal:
yoby psal:
osiris psal:

...děte s tim furt do prdele; už něco kup, kup třeba todle, to jezdí spolehlivě každýmu stejně smile1 ...nebo se tady ty onanisti s tim sobem udělaj bigsmile
http://www.automotonachod.cz/files/prod … 5B2%5D.jpg

Jestli to má i špacírkvalt bigsmile A je to los woe, soby vozej santu klausůsmile1 (ať se trochu vzdělášbeer )

Jó taky jsem poznal že je to ten no ten Losos,OSI ty do toho vůbec nevidíšpussy a přitom do ZOO doplivneš z voknabigsmilebigsmilebigsmile

...když tydle dva pitomce tady zavřený nemaj bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr