Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pistolníci

Baltazar (Člen)
07.12.2012 16:32:26
Offline

Re: Pistolníci

máš už nějakej tuning?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_p1050712_1.jpg


škardík psal:

Hojte, kdo nemá kosu, tak nekupovat!! Je to totiž strašně návykovýbigsmile Za tři návštěvy střelnice mi ubylo 2000 patron a začínam bejt v krizi s municí. Dneska jdu zashelp


The father of the little princess of the dawn
Zdenda (Člen)
07.12.2012 20:57:04
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar: moc pěkná út. puška! V jaký to je ráži?  Já si konečně po novym roce udělám radost a koupim si brokovnici. Fotr kdysi všechny prodal a zbyly jen pistole a to mě moc nebere. Sice to asi neni nic moc ale odjakživa se mi líbil Remington 870 Express, vím že to není takový náčiní jako třeba Benelka, ale je to kus poctivýho železa a na to občasný zablbnutí včetně home defense to stačí.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/105_pb150006.jpg

Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
07.12.2012 22:10:29
Offline

Re: Pistolníci

Zdenda psal:

Baltazar: moc pěkná út. puška! V jaký to je ráži?  Já si konečně po novym roce udělám radost a koupim si brokovnici. Fotr kdysi všechny prodal a zbyly jen pistole a to mě moc nebere. Sice to asi neni nic moc ale odjakživa se mi líbil Remington 870 Express, vím že to není takový náčiní jako třeba Benelka, ale je to kus poctivýho železa a na to občasný zablbnutí včetně home defense to stačí.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 150006.jpg

...tyvoletojepjeknýgood ...takový beranidlocool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kožak (Člen)
07.12.2012 22:25:40
Offline

Re: Pistolníci

to vypadá jak příprava na 3tí světovousmile1


MRDAT!!!
zzzmrzlinar (Člen)
08.12.2012 01:30:35
Offline

Re: Pistolníci

Zdenda psal:

Baltazar: moc pěkná út. puška! V jaký to je ráži?  Já si konečně po novym roce udělám radost a koupim si brokovnici. Fotr kdysi všechny prodal a zbyly jen pistole a to mě moc nebere. Sice to asi neni nic moc ale odjakživa se mi líbil Remington 870 Express, vím že to není takový náčiní jako třeba Benelka, ale je to kus poctivýho železa a na to občasný zablbnutí včetně home defense to stačí.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 150006.jpg

hele když se podíváš na www.zbraneliberec.cz tak tam o týhle říkaj, že je to pravděpodobně nejodolnější brokovnice na světě, to asi nebude špatnej werk.

Baltazar (Člen)
08.12.2012 06:20:52
Offline

Re: Pistolníci

Klasika 7,62 x 39

Zdenda psal:

Baltazar: moc pěkná út. puška! V jaký to je ráži?  Já si konečně po novym roce udělám radost a koupim si brokovnici. Fotr kdysi všechny prodal a zbyly jen pistole a to mě moc nebere. Sice to asi neni nic moc ale odjakživa se mi líbil Remington 870 Express, vím že to není takový náčiní jako třeba Benelka, ale je to kus poctivýho železa a na to občasný zablbnutí včetně home defense to stačí.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 150006.jpg


The father of the little princess of the dawn
Zdenda (Člen)
08.12.2012 06:30:46
Offline

Re: Pistolníci

Super takže klasika, myslel jsem jestli to nemáš v malorážce. Můžeš mi k tý AK 47 napsat víc, třeba kdo je výrobcem? Ty úpravy se mi moc a moc líběj byť mám raději Colt M4...


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
08.12.2012 06:34:20
Offline

Re: Pistolníci

zzzmrzlinar psal:
Zdenda psal:

Baltazar: moc pěkná út. puška! V jaký to je ráži?  Já si konečně po novym roce udělám radost a koupim si brokovnici. Fotr kdysi všechny prodal a zbyly jen pistole a to mě moc nebere. Sice to asi neni nic moc ale odjakživa se mi líbil Remington 870 Express, vím že to není takový náčiní jako třeba Benelka, ale je to kus poctivýho železa a na to občasný zablbnutí včetně home defense to stačí.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 150006.jpg

hele když se podíváš na www.zbraneliberec.cz tak tam o týhle říkaj, že je to pravděpodobně nejodolnější brokovnice na světě, to asi nebude špatnej werk.

Jo to já vim, dyť je to nejrozšířenější brokovka v USA už po mraky a mraky let. Oproti Benelli je to ale právě taková kovářská práce a na skeet či trap to moc nepůjde (už jen proto že to je pumpa). Ale je nádherná a musí viset ve skřínigood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Baltazar (Člen)
08.12.2012 08:02:29
Offline

Re: Pistolníci

bohužel není moje
a je to sa vz. 58
koupíš tady
http://www.gunexpert.cz/stavby-na-zakazku/

Zdenda psal:

Super takže klasika, myslel jsem jestli to nemáš v malorážce. Můžeš mi k tý AK 47 napsat víc, třeba kdo je výrobcem? Ty úpravy se mi moc a moc líběj byť mám raději Colt M4...


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
08.12.2012 08:05:29
Offline

Re: Pistolníci

nebo tady
http://www.sa58.cz/sa-58/

Zdenda psal:

Super takže klasika, myslel jsem jestli to nemáš v malorážce. Můžeš mi k tý AK 47 napsat víc, třeba kdo je výrobcem? Ty úpravy se mi moc a moc líběj byť mám raději Colt M4...


The father of the little princess of the dawn
Filous (Člen)
08.12.2012 10:10:36
Offline

Re: Pistolníci

...voe, todle se dá u nás legálně vlastnit???surprised

http://www.gunexpert.cz/products/sa-vz- … rt-sniper/

...dyk s tym si rovnou můžeš dát inzerát: "Vodstřelovač hledá cíl. Zn. na ceně se dohodnem"surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
08.12.2012 10:29:28
Offline

Re: Pistolníci

Filous psal:

...voe, todle se dá u nás legálně vlastnit???surprised

http://www.gunexpert.cz/products/sa-vz- … rt-sniper/

...dyk s tym si rovnou můžeš dát inzerát: "Vodstřelovač hledá cíl. Zn. na ceně se dohodnem"surprisedbigsmile

vono to spíš bude na takový to lehnutí do vokna v bytovce a sřílení vrabčáků ...bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Zdenda (Člen)
08.12.2012 13:41:12
Offline

Re: Pistolníci

Filous: to nevím, co potom řekneš na totok: http://bestpatron.shop5.cz/cz-detail-33 … 0-bmg.html smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
pulmotor (Člen)
08.12.2012 13:49:20
Offline

Re: Pistolníci

Filous psal:

...voe, todle se dá u nás legálně vlastnit???surprised

http://www.gunexpert.cz/products/sa-vz- … rt-sniper/

...dyk s tym si rovnou můžeš dát inzerát: "Vodstřelovač hledá cíl. Zn. na ceně se dohodnem"surprisedbigsmile

Kdyby jsi pussy vyděl co u nás lidi legálně vlastněj tak nevylezeš na ulici.surprised
Mám kámoše a ten má doma 2 plně funkční kulomety MGgood.
A těch vodstřelovaček co je mezi lidma,tisícegood.V podstatě každá dobrá kulovnice s optikou se dá brát jako vodstřelovací puška ( 300 metrů není pro tyto zbraně žádná vzdálenost).


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Filous (Člen)
08.12.2012 18:38:51
Offline

Re: Pistolníci

...mi chcete říct, že si jouda udělá vobyč zbroják, veme dvjesta papouchů a koupí si vercak na zabíjení prezidentů nebo mašinkvér??? ...no to mě posersurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Baltazar (Člen)
08.12.2012 19:00:18
Offline

Re: Pistolníci

Filipe dle mého zvážení, potřebuješ samonabíjecí kulovou, brokovnici, pistoli, nejlépe tři kusy a k tomu všemu odpovídajicí zásobu patrongood


The father of the little princess of the dawn
Filous (Člen)
08.12.2012 19:09:32
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

Filipe dle mého zvážení, potřebuješ samonabíjecí kulovou, brokovnici, pistoli, nejlépe tři kusy a k tomu všemu odpovídajicí zásobu patrongood

...a k tomu rovnou zbalit do kufřiku pyjamo a kartáček na zubybigsmile ...nene, to nejni pro mě, já bych se fakt dostal hnet do průseruidontknow ...a dyš uš, tag by se mi líbila spíš ňáká dvaadvacítka na takový to laciný prskání do terče místo vzduchofky, co máme na chajdalupje...ale nejde mi do palice, gde lidi střílej na dva kilometry, páč střílet snajperkou na pjetadvacet metrů na střelnici mi příde jako kurefská úchylárna, a vo mašinkvéru ani nemluvimidontknowsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
08.12.2012 19:43:08
Offline

Re: Pistolníci

Filous psal:
Baltazar psal:

Filipe dle mého zvážení, potřebuješ samonabíjecí kulovou, brokovnici, pistoli, nejlépe tři kusy a k tomu všemu odpovídajicí zásobu patrongood

...a k tomu rovnou zbalit do kufřiku pyjamo a kartáček na zubybigsmile ...nene, to nejni pro mě, já bych se fakt dostal hnet do průseruidontknow ...a dyš uš, tag by se mi líbila spíš ňáká dvaadvacítka na takový to laciný prskání do terče místo vzduchofky, co máme na chajdalupje...ale nejde mi do palice, gde lidi střílej na dva kilometry, páč střílet snajperkou na pjetadvacet metrů na střelnici mi příde jako kurefská úchylárna, a vo mašinkvéru ani nemluvimidontknowsurprised

Fildo např. u nás vlastní fabrika (Sellier a Bellot) dálkovou střelnici která je veřejně přístupná....jsou na ní stanoviště po 100 metrech ná vzdálenostu tušim 1,5 km..jen ty  tvoje 2,5 km jsou trošku mimo bo i hodně dobrá ostřelovačka má použitelnou účinnost na 800 metrů smile1sou samozřejmně vyjímky,ale pak už je to hodně o rukách.
o tom mašinkvéru..když s tim někde vystřelíš bez příslušnech povolení na tuto zbraň jdeš sedět bigsmile takže těch mezi lidma oficiálně moc neni.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
08.12.2012 21:02:56
Offline

Re: Pistolníci

Filous psal:
Baltazar psal:

Filipe dle mého zvážení, potřebuješ samonabíjecí kulovou, brokovnici, pistoli, nejlépe tři kusy a k tomu všemu odpovídajicí zásobu patrongood

...a k tomu rovnou zbalit do kufřiku pyjamo a kartáček na zubybigsmile ...nene, to nejni pro mě, já bych se fakt dostal hnet do průseruidontknow ...a dyš uš, tag by se mi líbila spíš ňáká dvaadvacítka na takový to laciný prskání do terče místo vzduchofky, co máme na chajdalupje...ale nejde mi do palice, gde lidi střílej na dva kilometry, páč střílet snajperkou na pjetadvacet metrů na střelnici mi příde jako kurefská úchylárna, a vo mašinkvéru ani nemluvimidontknowsurprised

...taky bych to nemohl mít....protože bych to použil idontknow

Fresh Man (Člen)
09.12.2012 09:17:38
Offline

Re: Pistolníci

58 Kosa jak psal Škardik good dá se to pořídit jako tuning na každou good 7.62 /39 stejná munice jak pro kalach
krs vestu i s balistickym štítem to lítá jak krs papír bigsmile a to i s civilní municí good  a traverzu prodírkuješ jak ementálbigsmile


Bandit pičo
Monty Jack (Člen)
09.12.2012 12:48:01
Offline

Re: Pistolníci

Fresh Man psal:

...
krs vestu i s balistickym štítem to lítá jak krs papír bigsmile a to i s civilní municí good  a traverzu prodírkuješ jak ementálbigsmile

nemá-li civilní munice tvrdé ocelové jádro tak těžko - pokud ano, pak to již z definice zákona není civilní munice headshake


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Monty Jack (Člen)
09.12.2012 14:04:34
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

máš už nějakej tuning?

já jsem první  tuning dostal

http://clip2net.com/clip/m0/1355058198-clip-24kb.jpg

Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
karlos100 (Člen)
10.12.2012 08:46:20
Offline

Re: Pistolníci

Monty Jack psal:
Baltazar psal:

máš už nějakej tuning?

já jsem první  tuning dostal

http://clip2net.com/clip/m0/1355058198-clip-24kb.jpg

lidi věšej na kosu spoustu píčovinbigsmile ale co,každej má nějakýho koníčkagood
jinak ta z gunexpertu je celkem pěkná.ale osobně bych dal přednost dragunovce..
moc mě tyhle modernizace neberou.jsem holt tradicionalistabigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
škardík (Člen)
10.12.2012 21:46:59
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

máš už nějakej tuning?

Tak něco už proběhlo, ale zatím je to jen takový to: koupim plast abych pochopil že potřebuju duralbigsmile + zkoušim kolimátory co na tom maj kámoši, abych rozhod za co zasypuidontknow

http://img716.imageshack.us/img716/5588/img2012121000283.jpg

Editoval osiris (10.12.2012 22:26:34)


viz avatar:)
Baltazar (Člen)
10.12.2012 22:06:06
Offline

Re: Pistolníci

good

goodgooduž aby bylo jaro to už bude doma


The father of the little princess of the dawn
Petr J. (Člen)
10.12.2012 22:56:24
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

už aby bylo jaro to už bude doma

...jen mi slib, že mi to pak nepůjčíš...bo bych to pak chtěl taky help

Baltazar (Člen)
10.12.2012 23:19:40
Offline

Re: Pistolníci

ne ne, já už ho vidímbigsmile

Petr J. psal:
Baltazar psal:

už aby bylo jaro to už bude doma

...jen mi slib, že mi to pak nepůjčíš...bo bych to pak chtěl taky help


The father of the little princess of the dawn
zzzmrzlinar (Člen)
12.12.2012 10:31:00
Offline

Re: Pistolníci

tak se vám musím pochlubit. O víku jsem se poprvé zúčastnil své první střelecké soutěže LOS (lidová obranná střelba).

http://los.zbranekvalitne.cz/o-losu

Konalo se to v krytý střelnici a bo se to jmenovalo Ples v Opeře tak to bylo v kvádrech. Byly jenom 3 situace, venku bývá většinou dvakrát tolik

1. úplná tma, ve vzdálenosti cca 8 metrů se na 0,7 sekundy rozsvítí jeden z 5ti terčů. Bum. to celkem desetkrát.

2. tančíte s dámou (figurínu zavěšenou na špagátě ze stropu), na pokyn necháváte tance, přeběhnete se krýt za sloup a z krytu zleva řešíte 2 papírový borce v kravatách, přejdete doprava a řešíte další 2 , každej min. 2 rány.

3. jste barman co má pištol pod barem, mezi cca 8 hosty co máte v lokále se objeví 3 atentátníci, natahujete pistol a mezi figurínami hostů hejbajících se na provázcích mírně doleva doprava  řešíte atentátníky ve vzdálenosti 14-18 metrů. Zas do každýho min. 2 rány.

Cíl je samozřejmě co nejrychleji vyřadit útočníky a nezasáhnout nezúčastněné. Počítá se čas potřebný na vyřešení celé situace, za každé nezasáhnutí terče plus 5 vteřin, za zasáhnutí mimo vitální zónu 2 vteřiny.

Skončil jsem 3 místě v malý pistoli a i když nás tam moc nás tam nebylo tak napoprvý parádní výsledek. A to jsem střílel s Kevinem, kterej na tohle není úplně nejvhodnější zbraň, musel jsem pokaždý dobíjet a ta situace se světlama s tou kraťounkou hlavní taky nebyla nic moc

Kelly01 (Člen)
12.12.2012 10:59:37
Offline

Re: Pistolníci

Takové typcké běžné životní situace v té naší zemičcebigsmile

Ale prdel toje...


God Save The Queen!
karlos100 (Člen)
12.12.2012 11:44:23
Offline

Re: Pistolníci

vypadá to jako dobrá zábavagood
a podle výsledku jsi "vždy připraven"goodbigsmile


...a bude hůř!
Monty Jack (Člen)
12.12.2012 12:21:29
Offline

Re: Pistolníci

karlos100 psal:

... lidi věšej na kosu spoustu píčovinbigsmile ale co,každej má nějakýho koníčkagood
jinak ta z gunexpertu je celkem pěkná.ale osobně bych dal přednost dragunovce..
moc mě tyhle modernizace neberou.jsem holt tradicionalistabigsmilebigsmilebigsmile

tradice jsou pěkná věc, ale nemít dneska na pušce ani jeden rail je fakt průser.
K tomu co se dá zavěsit - přední grip, kolimátor a baterku/laserovej přísvit na noční vidění -  by za pussy označil asi málokdo

škardík psal:

... koupim plast abych pochopil že potřebuju duralbigsmile + zkoušim kolimátory co na tom maj kámoši, abych rozhod za co zasypuidontknow

jedině dural :)
jak dopadl výběr kolimátoru - taky jsem zatím na vážkách help


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
zzzmrzlinar (Člen)
12.12.2012 12:41:37
Offline

Re: Pistolníci

Kelly - tak vono trénovat furt dokola situaci "temný průjezd, přistupuje pár jedinců s dykami se slovy NAVAL PRACHY A MOBIL TY GÁRDYLYNO" by lidi asi pořád nebavilo bigsmile

u nás celkem běžná věc, tady průjezd doslova
http://decinsky.denik.cz/zpravy_region/ … 10914.html

a tady jen takové to domácí přepadávání
http://decinsky.denik.cz/zpravy_region/ … 21126.html

Karlos - zábava a adrenalin fakt dost slušný, i když jak to bylo poprvně tak byla i dost nervozita, ale vo to asi jde naučit se věci dělat i ve stresu

MIMOCHODEM - 8.1. od 18.hod jedu na cvičnej Losík do Průhonic tak kdyby se nějakej Bandit pistolník nudil budu rád když se připojí. Účastník musí samozřejmě mít zbroják, čumil nic mít nemusí.

karlos100 (Člen)
12.12.2012 14:01:55
Offline

Re: Pistolníci

Monty Jack psal:

tradice jsou pěkná věc, ale nemít dneska na pušce ani jeden rail je fakt průser.
K tomu co se dá zavěsit - přední grip, kolimátor a baterku/laserovej přísvit na noční vidění -  by za pussy označil asi málokdo:

čoveče,neřekl bych,že to je zrovna průser.. baterku na pušku jsem nikdy nepotřeboval,to spíš k pistoli by byla dobrá,kdybys válčil po domě..
na sto metrů se s tím dá solidně střílet i bez kolimátoru a klidně i o dost dál..
i když je jasný,že s kolimátorem to je pohodlnější a o trochu rychlejší..
přední grip mi vyloženě nesedl,páč mám levou pracku navyklou na vomotanej řemen..
a až budu potřebovat střílet přes noktovizor,bude už okolo taková apokalypsa,
že si nedělám iluze,že bych jí přežilbigsmilebigsmilebigsmile
ale jak jsem psal,každýho věc,co si nandá na kvér.. zásadní nakonec je, trefit sebigsmile
ber to tak,že všechno co píšu je pohledem vobyčejnýho rekreačního střelce,né závodníka, ani jednotky první linie.. a v obou těhle případech bych preferoval nejspíš jinou zbraň..


...a bude hůř!
karlos100 (Člen)
12.12.2012 14:12:06
Offline

Re: Pistolníci

Zmrzlej,tos trefil,stres je, kurva jeden, největší soupeřbigsmilegood
když jsem třeba před drahně lety poprvé střílel votočný terče,
byl jsem takovej stresor,že jsem vysázel všechno vokolobigsmilebigsmilebigsmile
málem mi jeblo,byl jsem tehdy mladej,plnej sebevědomíidontknowbigsmile
přitom člověku stačí jen nebejt zbrklej..
a tak je to se všímbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
jiri50 (Člen)
16.12.2012 21:19:51
Offline

Re: Pistolníci

karlos100 - jj holé zbraně - na vojenských střelbách s klasik mířidly na 200 m, úpravy zakázány, stačí na to mosin a sks, v zákopech neměly kolimátory apod.


jsem pomalejší - ale ne vždy
Baltazar (Člen)
07.01.2013 11:08:10
Offline

Re: Pistolníci

Tak 11.2 jdu na zkoušky, už se to blížígood


The father of the little princess of the dawn
Fresh Man (Člen)
07.01.2013 14:37:34
Offline

Re: Pistolníci

Monty Jack psal:
Fresh Man psal:

...
krs vestu i s balistickym štítem to lítá jak krs papír bigsmile a to i s civilní municí good  a traverzu prodírkuješ jak ementálbigsmile

nemá-li civilní munice tvrdé ocelové jádro tak těžko - pokud ano, pak to již z definice zákona není civilní munice headshake

Byl si nekdy u Majora Zemana? ?? Tam vysela vestabigsmile
A nevim jak bys vysvetlil ty dirky. . Po civilni munici kupovany bezne v krame


Bandit pičo
Kelly01 (Člen)
07.01.2013 14:46:25
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

Tak 11.2 jdu na zkoušky, už se to blížígood

Na pracák s pistolígoodbigsmile


God Save The Queen!
Baltazar (Člen)
07.01.2013 17:24:14
Offline

Re: Pistolníci

však je to tam samej cigán

Kelly01 psal:
Baltazar psal:

Tak 11.2 jdu na zkoušky, už se to blížígood

Na pracák s pistolígoodbigsmile


The father of the little princess of the dawn
zzzmrzlinar (Člen)
08.01.2013 11:00:29
Offline

Re: Pistolníci

tak mi večer držte palce, snad se bude dařit

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/264

Lenka (Člen)
08.01.2013 11:11:53
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

Tak 11.2 jdu na zkoušky, už se to blížígood

tak budu držet palec :) hlavně abys měl štěstí na zkoušejícího, někerý sou pěkný svině a při sebemenším zaváhání (v čemkoliv) vyhazujou...
na druhou stranu na poprvý je důležitější udělat testy, jelikož ty se nedaj opakovat (teda jako daj, ale musíš zaplatit celou zkoušku znova), kdežto střelby můžeš jednou opakovat...
jakou budeš dělat skupinu? B, C, E?


...Do you know that bad girls go to hell?...
zzzmrzlinar (Člen)
08.01.2013 11:50:21
Offline

Re: Pistolníci

Lenka psal:
Baltazar psal:

Tak 11.2 jdu na zkoušky, už se to blížígood

tak budu držet palec :) hlavně abys měl štěstí na zkoušejícího, někerý sou pěkný svině a při sebemenším zaváhání (v čemkoliv) vyhazujou...
na druhou stranu na poprvý je důležitější udělat testy, jelikož ty se nedaj opakovat (teda jako daj, ale musíš zaplatit celou zkoušku znova), kdežto střelby můžeš jednou opakovat...
jakou budeš dělat skupinu? B, C, E?

hele já myslím, že poplatek za zkoušku platíš i když opakuješ jenom střelbu (300,- poplatek komisaři + poplatek provozovateli střelnice, u nás 700,-) zlý jazykové tvrdí, že to je důvod proč někteří komisaři vyhazujou více než jiní, bo pak dostanou platek i podruhý.

Rozdíl je v tom, že když neuděláš testy tak můžeš jít znovu nejdřív za 3 měsíce.l

Lenka (Člen)
08.01.2013 11:52:37
Offline

Re: Pistolníci

zmrzliňák:
to už nevim, ale zní to logicky samozřejmě...každopádně já jsem za zkoušku tehdy platila dva litry a to je furt vo dost víc než poplatek za střelby, že...


...Do you know that bad girls go to hell?...
zzzmrzlinar (Člen)
08.01.2013 12:42:37
Offline

Re: Pistolníci

Lenka psal:

zmrzliňák:
to už nevim, ale zní to logicky samozřejmě...každopádně já jsem za zkoušku tehdy platila dva litry a to je furt vo dost víc než poplatek za střelby, že...

no vono se to liší podle toho kde to je, takže předpokládám, žes to dělala v Prahe a tam jsou ceny vyšší. Poplatek komisaři 300,- je vždycky stejnej, ten je danej zákonem a pak už se platí právě jenom provozovateli střelnice (např. u nás v DC 700, vedle v Mostě 2000,-) a podle mě při vopakování jakýkoliv části zkoušky musíš obojí zaplatit znovu bo znovu využíváš jak komisaře tak tu střelnici, takže si nepomůžeš. Ale je kvidně možný že se pletu a daj ti to grátis smile1

Baltazar (Člen)
08.01.2013 13:32:57
Offline

Re: Pistolníci

jo BCE

Lenka psal:
Baltazar psal:

Tak 11.2 jdu na zkoušky, už se to blížígood

tak budu držet palec :) hlavně abys měl štěstí na zkoušejícího, někerý sou pěkný svině a při sebemenším zaváhání (v čemkoliv) vyhazujou...
na druhou stranu na poprvý je důležitější udělat testy, jelikož ty se nedaj opakovat (teda jako daj, ale musíš zaplatit celou zkoušku znova), kdežto střelby můžeš jednou opakovat...
jakou budeš dělat skupinu? B, C, E?


The father of the little princess of the dawn
ABik (Člen)
08.01.2013 14:49:12
Offline

Re: Pistolníci

http://www.higradeshooters.com/item-details.php?ID=435

Proč to u nás musí stát tak strašné prachy? idontknowsmile2

Nebo že by to Luboss nenápadně přiložil k některé z dovážených amerik? coolbigsmile

čočkin (Člen)
08.01.2013 16:31:20
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

však je to tam samej cigán

Kelly01 psal:
Baltazar psal:

Tak 11.2 jdu na zkoušky, už se to blížígood

Na pracák s pistolígoodbigsmile

myslim že neheadshake   cigoše najdeš na sociálce, voni práci nehledaj bad


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Baltazar (Člen)
31.01.2013 15:05:57
Offline

Re: Pistolníci

tak dneska jsem úspěšně absolvoval doktorku a psychouše, v neděli jdu na kurz na střelnici, tak doufám, že to 11.2 udělámsmokin


The father of the little princess of the dawn
svatej (Člen)
31.01.2013 15:46:05
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

tak dneska jsem úspěšně absolvoval doktorku a psychouše, v neděli jdu na kurz na střelnici, tak doufám, že to 11.2 udělámsmokin

surprised psychouše ti dali,jóóó? bigsmilebigsmilebigsmile good

ci fix, jak to tady čtu, tak asik do toho půjdu.mým snem je ale totok:

http://www.zelenysport.cz/pusky/m91-ods … ka-special

chtel bych dragunova,ale tohle bude vhodna nahrada. Pokud se nepletu, je to inovace SVD. evilcool


Amen. . .
Baltazar (Člen)
31.01.2013 16:07:09
Offline

Re: Pistolníci

Vaclave to by šlogood

já jdu do gazely se sklopkoubigsmile


The father of the little princess of the dawn
pulmotor (Člen)
31.01.2013 16:50:51
Offline

Re: Pistolníci

Mněpussynatchnulo SKS 45 v nabídce jako "Mazlíček s krmením"bigsmilegoodbigsmile dost dobrej fór.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
zzzmrzlinar (Člen)
31.01.2013 20:43:06
Offline

Re: Pistolníci

já se do zelenýsportu chystám příští teyden, všude jinde jsou už Gazelly vyprodaný, tam snad ještě mít budou

...

Kelly01 (Člen)
31.01.2013 21:44:03
Offline

Re: Pistolníci

ještě že mám vystaránobigsmile
ve čtvrtek dám stovku a kafe, to samý v neděli, jednou za 2 měsíce to nechám přebít a je vystaráno, nefvíc mne sere sbírat hilzny 45.ACP zatavený ve sněhufuck na devítky seru, těch maj dodavatelé dostbigsmile

Jo, a čistím bez emocí jednou za měsíc sprejem na brzdyass


God Save The Queen!
osiris (Člen)
31.01.2013 22:31:49
Offline

Re: Pistolníci

...mě stačí vždycky jedna rána

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_granat.jpg


...autentický foto


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
luboss (Člen)
31.01.2013 22:45:59
Offline

Re: Pistolníci

Kelly, zkus to namazat vopičíma kapkama cos dostals a uvidíš to čištění kapesníkem bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Kelly01 (Člen)
31.01.2013 22:49:58
Offline

Re: Pistolníci

Tím mažu kluzný plochy párátkem, ubylo mi zatím tak 2mmbigsmile

Ovšem je to skvělý, doporučil bych to každýmugoodgoodgoodgood


God Save The Queen!
Petr J. (Člen)
31.01.2013 23:35:19
Offline

Re: Pistolníci

svatej psal:

tak asik do toho půjdu.mým snem je ale totok:

http://www.zelenysport.cz/pusky/m91-ods … ka-special

...maj vkus, tohle bych mohl taky....redface

Baltazar (Člen)
01.02.2013 09:00:48
Offline

Re: Pistolníci

Hele radši než tam pojedeš si zavolej, já si mejluju s majitelem a NEMAJ ANI JEDNU SKLOPKU PO ZKUŠEBNĚ

zzzmrzlinar psal:

já se do zelenýsportu chystám příští teyden, všude jinde jsou už Gazelly vyprodaný, tam snad ještě mít budou

...


The father of the little princess of the dawn
zzzmrzlinar (Člen)
01.02.2013 09:09:23
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

Hele radši než tam pojedeš si zavolej, já si mejluju s majitelem a NEMAJ ANI JEDNU SKLOPKU PO ZKUŠEBNĚ

zzzmrzlinar psal:

já se do zelenýsportu chystám příští teyden, všude jinde jsou už Gazelly vyprodaný, tam snad ještě mít budou

...

ok, díky za zajímavou informaci. Já teda bych to stejně jakože objednal na e-shopu s osobním vyzvednutí, tak by mi snad dali vědět, že nemám jezdit.

Nevíš jestli maj aspoň pádla? Já chci pádlo, a sklpku bych si k tomu kdyžak koupil pak.

svatej (Člen)
01.02.2013 09:25:07
Offline

Re: Pistolníci

pulmotor psal:

Mněpussynatchnulo SKS 45 v nabídce jako "Mazlíček s krmením"bigsmilegoodbigsmile dost dobrej fór.

bigsmilebigsmilebigsmile dobrý! bigsmilebigsmile
Baltaz, Jelen - nejni nad to, mít odstup. coolevilcool


Amen. . .
karlos100 (Člen)
01.02.2013 10:44:54
Offline

Re: Pistolníci

pulmotor psal:

Mněpussynatchnulo SKS 45 v nabídce jako "Mazlíček s krmením"bigsmilegoodbigsmile dost dobrej fór.

vo tom mi tu včera básnil kámoš,vyřizuje si nákupní povoleníbigsmilebigsmile
je to solidní kousek železa a dřevagood
ale kosa je holt kosa...


...a bude hůř!
Baltazar (Člen)
01.02.2013 11:23:20
Offline

Re: Pistolníci

no vono kdyby se neco jakože semlelo tak půjde o městský boj a tohle ti bude k prdu, na blízko kosa a devítka, popřípadě brokovnicebigsmile

svatej psal:
pulmotor psal:

Mněpussynatchnulo SKS 45 v nabídce jako "Mazlíček s krmením"bigsmilegoodbigsmile dost dobrej fór.

bigsmilebigsmilebigsmile dobrý! bigsmilebigsmile
Baltaz, Jelen - nejni nad to, mít odstup. coolevilcool


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
01.02.2013 11:36:43
Offline

Re: Pistolníci

Jako vo čem přemejšlej? mladý hovada napadnou 57 letýho chlápka, kterýho už jednou ty smradi zmlátili a měli by bejt rádi, že je nezabil, místo toho se bude zkoumat jestli to byla přiměřená obranaidontknow

http://praha.idnes.cz/strelba-v-modrane … zpravy_cen


The father of the little princess of the dawn
svatej (Člen)
01.02.2013 13:42:12
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

no vono kdyby se neco jakože semlelo tak půjde o městský boj a tohle ti bude k prdu, na blízko kosa a devítka, popřípadě brokovnicebigsmile

svatej psal:
pulmotor psal:

Mněpussynatchnulo SKS 45 v nabídce jako "Mazlíček s krmením"bigsmilegoodbigsmile dost dobrej fór.

bigsmilebigsmilebigsmile dobrý! bigsmilebigsmile
Baltaz, Jelen - nejni nad to, mít odstup. coolevilcool

evil s tim pocitam,neco na osobni obranu. good


Amen. . .
pulmotor (Člen)
02.02.2013 19:03:07
Offline

Re: Pistolníci

svatej psal:
Baltazar psal:

no vono kdyby se neco jakože semlelo tak půjde o městský boj a tohle ti bude k prdu, na blízko kosa a devítka, popřípadě brokovnicebigsmile

svatej psal:


bigsmilebigsmilebigsmile dobrý! bigsmilebigsmile
Baltaz, Jelen - nejni nad to, mít odstup. coolevilcool

evil s tim pocitam,neco na osobni obranu. good

Jak tak vidím ten dnešní svět pussy, řítící se ohromnou rychlostí do úplnejch hoven sick
tak se spíš začnu učit šermovat. střílet z luku a jezdit na koni, to jediný nám zbude z  týhle skurvený "CIVILIZACE" a to jsem pussy optimista badbadbad.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Baltazar (Člen)
02.02.2013 20:29:05
Offline

Re: Pistolníci

pulmotor psal:
svatej psal:
Baltazar psal:

no vono kdyby se neco jakože semlelo tak půjde o městský boj a tohle ti bude k prdu, na blízko kosa a devítka, popřípadě brokovnicebigsmile

evil s tim pocitam,neco na osobni obranu. good

Jak tak vidím ten dnešní svět pussy, řítící se ohromnou rychlostí do úplnejch hoven sick
tak se spíš začnu učit šermovat. střílet z luku a jezdit na koni, to jediný nám zbude z  týhle skurvený "CIVILIZACE" a to jsem pussy optimista badbadbad.

PŘESTO POŘÁDNÁ ZÁSOBA PATRON BUDE DOBRÁ


The father of the little princess of the dawn
VikecB12 (Člen)
02.02.2013 21:00:12
Offline

Re: Pistolníci

magořibigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
karlos100 (Člen)
04.02.2013 08:22:05
Offline

Re: Pistolníci

Pravidlo survivalisty ovšem zní:
Každá,i sebevětší, zásoba patron,jednou dojde..bigsmile
možná není od věci učit se, co psal Milan..


...a bude hůř!
ABik (Člen)
04.02.2013 17:34:42
Offline

Re: Pistolníci

surprised

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/57_xs_skeet.jpg



a je doma good

Fresh Man (Člen)
05.02.2013 02:16:44
Offline

Re: Pistolníci

good

kráska ted už jen uříznout hlaven a pažbu ... good


Bandit pičo
ABik (Člen)
05.02.2013 07:18:32
Offline

Re: Pistolníci

Fresh Man psal:

good

kráska ted už jen uříznout hlaven a pažbu ... good

Jediná úprava, kterou tento kousek projde, je výměna botky za jinou negumovou. Naštěstí netrpím paranoiou a nemusím chodit každý den ozbrojený jak člen speciálních jednotek. Zbraně používám ke sportu a nenosím už téměř nikdy.

Baltazar (Člen)
05.02.2013 07:43:17
Offline

Re: Pistolníci


The father of the little princess of the dawn
karlos100 (Člen)
05.02.2013 08:45:57
Offline

Re: Pistolníci

krása panegoodgoodgood
co to je za model, GP?


...a bude hůř!
ABik (Člen)
05.02.2013 10:15:57
Offline

Re: Pistolníci

karlos100 psal:

krása panegoodgoodgood
co to je za model, GP?

Browning Citori Ultra XS Skeet - 12/76, hlavně 710mm, nestavitelná pažba good Od března bude plně využita, první závody 30.3., tak snad si neudělám ostudu bigsmilesmokin
Ještě mám Browning Citori 525 Special - 12/76, hlavně 760mm. Nechal jsem si přidělat pecku doprostřed šíny a od letoška se budu věnovati i trapu.

karlos100 (Člen)
07.02.2013 08:33:09
Offline

Re: Pistolníci

..to budou holubi sami praskat strachygoodbigsmile
fakt je to krásná zbraňgood


...a bude hůř!
Zdenda (Člen)
08.02.2013 07:20:35
Offline

Re: Pistolníci


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Baltazar (Člen)
11.02.2013 13:24:22
Offline

Re: Pistolníci

Tak a hotovogood


The father of the little princess of the dawn
Petr J. (Člen)
11.02.2013 13:25:28
Offline

Re: Pistolníci

Bojim, bojim, bojim....

zzzmrzlinar (Člen)
11.02.2013 13:53:00
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

Tak a hotovogood

tož gratulace.

Baltazar (Člen)
11.02.2013 15:42:50
Offline

Re: Pistolníci

neboj ode mě to nebolí

Petr J. psal:

Bojim, bojim, bojim....


The father of the little princess of the dawn
Petr J. (Člen)
11.02.2013 16:10:25
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

neboj ode mě to nebolí..

...to nevím, jestli jsem chtěl slyšet....bigsmilebigsmilebigsmile

pulmotor (Člen)
11.02.2013 18:05:12
Offline

Re: Pistolníci

Jde z toho aspoň vystřelit Magnum s 9mm ocelovejma brokama pussy ,to si vždycky s Mossbergem moc užívám na kanystry s vodou nabo na plechový terčegoodbigsmilegoodbigsmilegoodbigsmile. a magnum breneky jsou taky moji muláčkovégoodgoodgood.
Prostě důležité je pussy, žádná lehká zraněníbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile.
Vždycky když přijde někdo novej tak mu to pučim a šoupnu mu mezi normální broky 3mm
jeden Magnum 9mm.bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile,vjetšinou i ti největší tvrdáci uroněj slzusmile2 a někteří i zanevřou na pumpu badpussy.
JO JO brokovnice chce pevný držení za každejch vkolností pussy a vždycky si nabíjet sám cool.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Filous (Člen)
11.02.2013 18:37:08
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

Tak a hotovogood

...gratulacegood ...a do čoho teda pudeš???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Baltazar (Člen)
11.02.2013 18:56:46
Offline

Re: Pistolníci

sám nevím

Filous psal:
Baltazar psal:

Tak a hotovogood

...gratulacegood ...a do čoho teda pudeš???surprised


The father of the little princess of the dawn
Koldan (Člen)
11.02.2013 19:42:28
Offline

Re: Pistolníci

Fresh Man psal:

good

kráska ted už jen uříznout hlaven a pažbu ... good

napadlo mě ouplně to samý sotfa jsem to uvidělbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Baltazar (Člen)
12.02.2013 07:43:05
Offline

Re: Pistolníci

Jen pro zajímavost, bylo nás 19, 4 neudělali testy, 3 neudělali manipulaci a 2 nenastříleli, ti ale dostali druhou možnost. Jeden tam byl už potřetí a neudělal testidontknow, já měl plnej počet, manipulaci jsem zkurvil, bo jsem nevyndal zásobník, komisař mi říká, nic jsem neviděl začněte znovabigsmile, střelba malorážka, brokovnice a pištol, všechno v černým, pochopitelně se mi sekla pistole.
Tak už mám novej loveckej lístek, stal jsem se členem mysliveckého spolku a zejtra podám žádost o zbroják a nákupkubigsmile


The father of the little princess of the dawn
Drakoxxl (Člen)
14.02.2013 17:38:15
Offline

Re: Pistolníci


Lepší někdy, než nikdy.
pulmotor (Člen)
14.02.2013 21:11:55
Offline

Re: Pistolníci

Tak do 3 vteřin dávám průměr 27 a do 5 vteřin 29.
To hrajete v práci bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
VikecB12 (Člen)
14.02.2013 21:23:32
Offline

Re: Pistolníci

za 3fteřiny 3x10cool Kurva si to budu muset vyzkoušet někde v reáluredface


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Drakoxxl (Člen)
15.02.2013 14:21:14
Offline

Re: Pistolníci

pulmotor psal:

Tak do 3 vteřin dávám průměr 27 a do 5 vteřin 29.
To hrajete v práci bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

To víš, munice je drahá bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
mr.BSE (Člen)
15.02.2013 18:59:26
Offline

Re: Pistolníci

3 sekundy - 3x10... asi uz se zurocil ten trenink ze vsech moznejch CoD,Battlefieldu a pod bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Baltazar (Člen)
15.02.2013 19:19:40
Offline

Re: Pistolníci

pussyna nemá to zpětnej rázidontknow


The father of the little princess of the dawn
pulmotor (Člen)
16.02.2013 08:07:41
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

pussyna nemá to zpětnej rázidontknow

Tak si tu maus pussy přidelej na skutečnej kvér a nabij slepejma a máš to se fším fšudy.jo a před monitor plexi doporučuji bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Baltazar (Člen)
05.03.2013 17:44:35
Offline

Re: Pistolníci

Tak ode dneška jsem ozbrojen a nebezpečnýbigsmile


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
08.03.2013 19:35:49
Offline

Re: Pistolníci


The father of the little princess of the dawn
Kelly01 (Člen)
08.03.2013 20:13:10
Offline

Re: Pistolníci

Sleduješ pussyviny, první krok je nahrát si do mobilu jako zvonění
http://www.youtube.com/watch?v=-TC2xTCb_GU


God Save The Queen!
Baltazar (Člen)
08.03.2013 20:27:01
Offline

Re: Pistolníci

bigsmile

Kelly01 psal:

Sleduješ pussyviny, první krok je nahrát si do mobilu jako zvonění
http://www.youtube.com/watch?v=-TC2xTCb_GU

bigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
pulmotor (Člen)
13.03.2013 16:30:53
Offline

Re: Pistolníci

Jo Steve Lee má spousty dobrejch songů, klipů a slušnou sbírku zbraní  pussy,v Australiji se mu to machruje cool ohromná země tak muže pálit kdy chce kde chce a pokud má PRAŠULE tak i z čeho chce.
Já mám jen pár kousků evilbigsmile a už pomalu chtěj speciální licenci hromadnej zbroják a podobný kunďárnysicksickfuckfuckidontknowidontknow.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
zzzmrzlinar (Člen)
13.03.2013 20:29:39
Offline

Re: Pistolníci

pulmotor psal:

Jo Steve Lee má spousty dobrejch songů, klipů a slušnou sbírku zbraní  pussy,v Australiji se mu to machruje cool ohromná země tak muže pálit kdy chce kde chce a pokud má PRAŠULE tak i z čeho chce.
Já mám jen pár kousků evilbigsmile a už pomalu chtěj speciální licenci hromadnej zbroják a podobný kunďárnysicksickfuckfuckidontknowidontknow.

jo tak to se trošku pleteš, v Austrálii jsou zrovna teď dost v prdeli, zabavili jim přes půl milionů zbraní a ty co jim zbyly musej skladovat jedině v rozloženým stavu. No a co se stalo důsledek, raketově jim vzrůstá kriminalita když se holt sráči nemusej bát že je ten koho doma přepadnou jim vpáli kuli do kebule.

http://www.youtube.com/watch?v=bc6r-aiL4BI

Billy (Člen)
14.03.2013 08:17:56
Offline

Re: Pistolníci

Amikum to taky mozna posbiraj, jestli jim zmeni zakladni pravidlo, nechapu jak to muzou chtit menit, kdyz poserou vic,nez kdyz sem tam nejakej malej parchant donesl kver do skole a vystrilel to tam.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr