Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » bojové sporty

Koldan (Člen)
03.11.2012 21:49:40
Offline

bojové sporty

zajímalo by mě kdo co dělá? koli je tady debilůbigsmile, keří se nechaj mlátit a místo toho, aby seděli u píva se někde potí. já sem dělával před lety a 20 kgbigsmile kick box, pak jsem měl nějaký ten rok přestávku a teď jsem se k tomu vrátil. Dnes nám přišel novej trenér, mladý klučina, odhadem tak do 30, maximálně 70 kg. Od mala dělá bojová umění a objíždí celý svět a učí se vše možné od Thajského boxu, Systemy, Krav Magy, Kick boxu,Pankrationu, MMA atd. Jednu dobu bojovával v Rusku v kleci. no takovou nakládačku na tréninku jsem ještě nedostal. Bolí mě celej člověk, ale stálo to za to a budu zkoušet dál. tak co? kdo je stejně pitomej?redface


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
03.11.2012 21:51:25
Offline

Re: bojové sporty

Z cukru kondici nezískášbigsmile


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
03.11.2012 21:57:12
Offline

Re: bojové sporty

neser woe nebo ti utrhnu ruku a praštím ťa s ňů po hlavěsmokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
mr.BSE (Člen)
03.11.2012 22:15:42
Offline

Re: bojové sporty

Koldan psal:

neser woe nebo ti utrhnu ruku a praštím ťa s ňů po hlavěsmokin

to je z krav magy, ne? bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
bery (Člen)
03.11.2012 22:24:07
Offline

Re: bojové sporty

debil asi taky jsem i když se mlátit nenechám headshake ale občas se jdu proběhnout (tak 3x až 4x do týdne- od 6 do 20km evil ), ale do vysmátýho mám daleko smile1


momentalně zavostalej
PALOUS (Člen)
03.11.2012 22:56:27
Offline

Re: bojové sporty

v pondělí jsem ušel po svejch asi kilák a jsem ještě teď v pussy


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
04.11.2012 00:07:46
Offline

Re: bojové sporty

...po návratu z kuvajtu jsem 5 roků soutěžil, teď už ale jenom učím malý musadisty


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
04.11.2012 00:23:44
Offline

Re: bojové sporty

osiris psal:

...po návratu z kuvajtu jsem 5 roků soutěžil, teď už ale jenom učím malý musadisty

soutěžil? v čem? povídejsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Meloun (Člen)
04.11.2012 03:06:30
Offline

Re: bojové sporty

Badr Hari, Fedor Emelianenko Mirco CroCop Filipovič  jsou moji žáci..evil


PURE NAKED BIKE!
Baltazar (Člen)
04.11.2012 07:23:56
Offline

Re: bojové sporty

ve vláčkubigsmile

Koldan psal:
osiris psal:

...po návratu z kuvajtu jsem 5 roků soutěžil, teď už ale jenom učím malý musadisty

soutěžil? v čem? povídejsurprised


The father of the little princess of the dawn
Ondráš (Člen)
04.11.2012 10:02:27
Offline

Re: bojové sporty

Teď teda chvíli nic, ale jinak Wing Tchun.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
pavel dolínek (Člen)
04.11.2012 11:00:52
Offline

Re: bojové sporty

já se popral dicky jenom na zábavě když mě někdo napad,tenkrát stačila facka,dělo,židle,stůl a popelníkgood


"una storia italiana"
mr.BSE (Člen)
04.11.2012 11:23:23
Offline

Re: bojové sporty

pavel dolínek psal:

já se popral dicky jenom na zábavě když mě někdo napad,tenkrát stačila facka,dělo,židle,stůl a popelníkgood

popelnik funguje furt good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
SLUGI (Člen)
04.11.2012 11:59:12
Offline

Re: bojové sporty

Koldan: 1) čekal jsem jinou pointu, jako žeš dal nakládačku trenérovi ty smile1 evil
2) ... než do sebe nechat mlátit zajdu raděj na to beerbeerbeer


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Borák (Člen)
04.11.2012 12:13:32
Offline

Re: bojové sporty

Pavliku neřikej že se do tebe nekdo šťoural ???
Tebe bych se bal i vožralej  bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Koldan (Člen)
04.11.2012 12:33:04
Offline

Re: bojové sporty

SLUGI psal:

Koldan: 1) čekal jsem jinou pointu, jako žeš dal nakládačku trenérovi ty smile1 evil
2) ... než do sebe nechat mlátit zajdu raděj na to beerbeerbeer

no šak právě. zrovna ořezávátko nejsu a dyž sem ho viděl, tak sem myslel, že to je nějaký trouba co tam přišel poprvé. no a on pak začal, údery na bicepsy, na zápěstí, žaludek, slabiny, přehozy, páčení, škrcení. kdybych ho potkal na ulici a byl drzej, tak si řeknu, že ho roztrhnu jak žabu. a vono ani hovnoidontknow máme tam kluka, takého habána, tak 1,9 m určitě. no  tento klučina, se svou výškou tak 1,75 m když na něm ukazoval škrcení ze zadu, no tak si za něj stoupl a normálně si na něj vyskočil, strhnul ho k zemi a habán se po chvilce už třepal. byla prdel sledovat jak už mu pak nikdo nechtěl jít dělat figurantabigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
04.11.2012 12:54:22
Offline

Re: bojové sporty

Koldan psal:
osiris psal:

...po návratu z kuvajtu jsem 5 roků soutěžil, teď už ale jenom učím malý musadisty

soutěžil? v čem? povídejsurprised

...v mma


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
faitík (Člen)
04.11.2012 13:08:08
Offline

Re: bojové sporty

...s netym chodíme na krav maga


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Honzik8719 (Člen)
04.11.2012 13:26:09
Offline

Re: bojové sporty

já chodil na kick box, pak byli školní pomaturitní prázdniny a po nich už sa mi to nevlezlo do rozvrhu...pak sem si udělal rozvrh abych to stíhal tak mě pro změnu chytli po třech měsících záda že sem je dával půl roku do kupy...no a ted sem se dal na krav magu a posilování s vlastní váhou....jinak sem od prváku na střední docela žral fitko,ale to už mě nějak přešlo tož takcool


...relativní kochač...
Banditatom (Člen)
04.11.2012 13:55:37
Offline

Re: bojové sporty

profesionálně rubu krýglistiku a gaučink v obojím jsem kurva dobrejsmokin

TO Mr. BSE: za popelník jsem měl podmínku ten už do tlapy nevezmufuck


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
04.11.2012 14:31:22
Offline

Re: bojové sporty

Borák psal:

Pavliku neřikej že se do tebe nekdo šťoural ???
Tebe bych se bal i vožralej  bigsmile

Na mě by stačilo kdyby Pavel zvednul obočí.help
smile1
S ním se může měřit maximálně tak Progear.cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
04.11.2012 18:42:30
Offline

Re: bojové sporty

mr.BSE psal:
pavel dolínek psal:

já se popral dicky jenom na zábavě když mě někdo napad,tenkrát stačila facka,dělo,židle,stůl a popelníkgood

popelnik funguje furt good

Jo,potvrzuju,funguje. Před nějakejma dvouma rokama mě popelníkem a židlou sundali nějací frajírci ve Vyškově,byla to celkem prdel. Vyfasoval sem 4 štychy na palici,Mara tři,Tukan Ondra naštípnutý žebro a jeli sme dombigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
04.11.2012 18:45:02
Offline

Re: bojové sporty

VikecB12 psal:
mr.BSE psal:
pavel dolínek psal:

já se popral dicky jenom na zábavě když mě někdo napad,tenkrát stačila facka,dělo,židle,stůl a popelníkgood

popelnik funguje furt good

Jo,potvrzuju,funguje. Před nějakejma dvouma rokama mě popelníkem a židlou sundali nějací frajírci ve Vyškově,byla to celkem prdel. Vyfasoval sem 4 štychy na palici,Mara tři,Tukan Ondra naštípnutý žebro a jeli sme dombigsmile

vidíš a já vyfasoval 14měsíců na tři rokybigsmilebigsmilebigsmile vod tý doby jsem jak beránekbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hans (Člen)
04.11.2012 19:15:30
Offline

Re: bojové sporty

rok kick box..... jendou jsem byl na krav maga...
obojí by mě bavilo, ale satanužel se u nás tyhle sporty dělaj hlavně pro prachy, takže mačkat se se 30-40 lidma v malý tělocvičně s jedním instruktorem mě neba...

na kick box jsme měli za trenérku holku.... neskutečně nám dávala na prdel smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
tomsth (Člen)
04.11.2012 20:40:49
Offline

Re: bojové sporty

mr.BSE psal:
pavel dolínek psal:

já se popral dicky jenom na zábavě když mě někdo napad,tenkrát stačila facka,dělo,židle,stůl a popelníkgood

popelnik funguje furt good

"..a že si slabší, tak na to ser, předměty různý do ruky ber.." bigsmilebigsmilebigsmile
http://www.youtube.com/watch?v=yry1IQgO … ure=fvwrel


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
barynek (Člen)
04.11.2012 22:51:49
Offline

Re: bojové sporty

faitík psal:

...s netym chodíme na krav maga

pak to předváděj jak kolotočáři u piva a kopou se při tom do kulíbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Honzik8719 (Člen)
04.11.2012 23:22:03
Offline

Re: bojové sporty

barynek psal:
faitík psal:

...s netym chodíme na krav maga

pak to předváděj jak kolotočáři u piva a kopou se při tom do kulíbigsmilebigsmilebigsmile

tak ono s kopancem do kulí máš skoro půlku technik bigsmile třeba na tý krav maze je dobře vidět podle stylu provedení těch technik jakou maj lidi povahu...těm "vychcanejm" vyhovuje co nejzákeřnější a nejlehčí technika...já sem zase z tý jiný sorty a jedu to na silový údery, pořádný mrdy kolenama atd. neni to sice nejšťastnější ale nejpřirozenější, asi zvyky z kickboxu


...relativní kochač...
nety (Člen)
05.11.2012 07:22:46
Offline

Re: bojové sporty

Honzik8719 psal:
barynek psal:
faitík psal:

...s netym chodíme na krav maga

pak to předváděj jak kolotočáři u piva a kopou se při tom do kulíbigsmilebigsmilebigsmile

tak ono s kopancem do kulí máš skoro půlku technik bigsmile třeba na tý krav maze je dobře vidět podle stylu provedení těch technik jakou maj lidi povahu...těm "vychcanejm" vyhovuje co nejzákeřnější a nejlehčí technika...já sem zase z tý jiný sorty a jedu to na silový údery, pořádný mrdy kolenama atd. neni to sice nejšťastnější ale nejpřirozenější, asi zvyky z kickboxu

Přesně, kop na gule je tam skoro všude bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Koldan (Člen)
05.11.2012 07:58:52
Offline

Re: bojové sporty

hans psal:

rok kick box..... jendou jsem byl na krav maga...
obojí by mě bavilo, ale satanužel se u nás tyhle sporty dělaj hlavně pro prachy, takže mačkat se se 30-40 lidma v malý tělocvičně s jedním instruktorem mě neba...

na kick box jsme měli za trenérku holku.... neskutečně nám dávala na prdel smile1

v Brně nás bývalo asi 30 na tréninkoch, i když i tak musím říct, že to pořád od věci nebylo. Tady jak chodím teď nás bývá tak 12, takže na každého se dostanebigsmile ináč s těma babama je to nejhoršíbigsmile. člověk se bojí jim natáhnout, zatímco ony do vás buší hlava nehlava a když ta holka už trošku umí, tak to bolí úplně stejně jako od chlapasmile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
05.11.2012 08:36:16
Offline

Re: bojové sporty

Asi s vama přestanu kamošit,jedna půlka z vás má v kapce bouchačku a druhá pulka zase prozměnu čeká na to,jak někoho sejmout hájkikemsurprisedbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Borák (Člen)
05.11.2012 08:51:51
Offline

Re: bojové sporty

bigsmilebigsmilebigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Lihy (Člen)
05.11.2012 09:38:44
Offline

Re: bojové sporty

pavel dolínek psal:

já se popral dicky jenom na zábavě když mě někdo napad,tenkrát stačila facka,dělo,židle,stůl a popelníkgood

kecáš... a nebo si to myslel tak, že po facka, dělo si si dřepnul zase na prdel, opřel si lokty o stůl a vzal si cígo z popelníku.... nemyslim že by po tvim dělu měl ještě někdo elán na židli, stůl a nebo popelníkbigsmile

karlos100 (Člen)
05.11.2012 10:00:40
Offline

Re: bojové sporty

VikecB12 psal:
mr.BSE psal:
pavel dolínek psal:

já se popral dicky jenom na zábavě když mě někdo napad,tenkrát stačila facka,dělo,židle,stůl a popelníkgood

popelnik funguje furt good

Jo,potvrzuju,funguje. Před nějakejma dvouma rokama mě popelníkem a židlou sundali nějací frajírci ve Vyškově,byla to celkem prdel. Vyfasoval sem 4 štychy na palici,Mara tři,Tukan Ondra naštípnutý žebro a jeli sme dombigsmile

bigsmile to koukám musel bejt dobrej mejdangoodbigsmile
kámoš má vod popelníku sedumadvacet štychů na xichtě,borec ho vo jeho
tlamu rozlousknul,já u toho nebyl,bejval bych měl nejspíš taky buď památku
na xichtě nebo podmínku,podle toho,jak by se to vyvinulobigsmilebigsmilebigsmile
jinak,dělávali kdysi dobrý půlitry,těma to taky dost bolelobigsmile


...a bude hůř!
joseph (Člen)
05.11.2012 10:05:18
Offline

Re: bojové sporty

Klasickej box,dobrý na kondici a sem tam posilka

hlemejzd999 (Člen)
05.11.2012 10:41:57
Offline

Re: bojové sporty

já jezdim občas jen na kole ... http://www.youtube.com/watch?feature=pl … fX7Gdw5g#!


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
05.11.2012 10:55:59
Offline

Re: bojové sporty

hlemejzd999 psal:

já jezdim občas jen na kole ... http://www.youtube.com/watch?feature=pl … fX7Gdw5g#!

Nesmíš jezdit moc rychle,pak ti vlajou očibigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
05.11.2012 11:05:14
Offline

Re: bojové sporty

VikecB12 psal:

Asi s vama přestanu kamošit,jedna půlka z vás má v kapce bouchačku a druhá pulka zase prozměnu čeká na to,jak někoho sejmout hájkikemsurprisedbigsmilebigsmile

ale pičuheadshake. vono je to přesně naopak. až člověk vyzkůšá tyto sporty a zistí jak moc se mýlil, když si myslel jaký není bouchač, tak teprve získá respekt a do ničeho se nehrne. páč nikdy neví, estli ten dotyčnej zrovna nemá těch tréninků za sebou víc než ty sám. druhá věc je strach z toho, že někomu ublížíš. dokud člověk neví jak praštit, tak z toho je třeba monokl, jakmile už ví, tak jsou z toho v lepším případě zlomeniny. já osobně to beru jen na odreagování k fitku, které mě už po těch letech občas těžce nudí. konflikty nevyhledávám a spíš sa jim vyhýbám a i díky postavě sa mi to daří, že do mě nikdo nereje:o) horší to maj týpci jako můj mladší brašule. vyloženě ksicht na ranu, navíc přestože vysoký a ramenatý, tak bez hmoty, takový ten šlachoun. co je na párty, tak furt se s někým mele, prostě po něm maníci jdou páč má drzej ksicht a vypadá, že ho zvládnou, opak je většinou pravdou:o)))


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
faitík (Člen)
05.11.2012 11:56:32
Offline

Re: bojové sporty

Honzik8719 psal:
barynek psal:
faitík psal:

...s netym chodíme na krav maga

pak to předváděj jak kolotočáři u piva a kopou se při tom do kulíbigsmilebigsmilebigsmile

tak ono s kopancem do kulí máš skoro půlku technik bigsmile třeba na tý krav maze je dobře vidět podle stylu provedení těch technik jakou maj lidi povahu...těm "vychcanejm" vyhovuje co nejzákeřnější a nejlehčí technika...já sem zase z tý jiný sorty a jedu to na silový údery, pořádný mrdy kolenama atd. neni to sice nejšťastnější ale nejpřirozenější, asi zvyky z kickboxu

... No vono je to takle. Když tě napadne jeden a nebo víc lidí (cikánů),mají nuz,nebo jinou zbraň,tak se k němu, k nim budeš chovat férplej? Ne,co nejrychlejším způsobem Ho pošleš k zemi....help


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
tachec (Člen)
05.11.2012 12:00:17
Offline

Re: bojové sporty

faitík psal:
Honzik8719 psal:
barynek psal:

pak to předváděj jak kolotočáři u piva a kopou se při tom do kulíbigsmilebigsmilebigsmile

tak ono s kopancem do kulí máš skoro půlku technik bigsmile třeba na tý krav maze je dobře vidět podle stylu provedení těch technik jakou maj lidi povahu...těm "vychcanejm" vyhovuje co nejzákeřnější a nejlehčí technika...já sem zase z tý jiný sorty a jedu to na silový údery, pořádný mrdy kolenama atd. neni to sice nejšťastnější ale nejpřirozenější, asi zvyky z kickboxu

... No vono je to takle. Když tě napadne jeden a nebo víc lidí (cikánů),mají nuz,nebo jinou zbraň,tak se k němu, k nim budeš chovat férplej? Ne,co nejrychlejším způsobem Ho pošleš k zemi....help

Já co nejrychlejším způsobem uteču, protože kdo uteče ten vyhraje smile1


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Ondráš (Člen)
05.11.2012 12:20:13
Offline

Re: bojové sporty

tachec psal:

Já co nejrychlejším způsobem uteču, protože kdo uteče ten vyhraje smile1

Jde o to s čím do toho souboje jdeš.
Ve Wing Chun je tohle první pravidlo.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
XJelen (Člen)
05.11.2012 12:35:56
Offline

Re: bojové sporty

betonář sa ptal na bojové sporty - pro mě už je jakejkoliv sport v podstatě boj, ve většině případů vo holej život. Pokaždý když slezu z vesláku, mám stejný pocity jako bych potkal toho  tvýho trenéra redface


Strýcfajtr !!!
pulmotor (Člen)
05.11.2012 13:06:10
Offline

Re: bojové sporty

Nevím já dělal 6 let (od 15 do 21) vrcholově karate za uhelný sklady Praha, ale tvrdím že v tělocvičně se nikdy prát nenaučíšsmile2.Všechny ty musada a krav kraviny) je dobrý dělat jako kondiční sporty a i kvůli kebuli, jseš klidnější a nenecháš se tak rychle vytočit a máš pocit že něco umíš.  Ale hlavně si nikdy nemyslet že se ze mě stal rváč na palubovce.
Pokud se chceš umět vopravdu rvát tak jezdi z dobytkama vot huligens a tam se naučíš co je boj,uslišiš praskat žebra a křupavky a to jak druhejch tak tvoje a to je důležitý bejt připravenej na extrémní bolest a zůstat při sobě a bojovat dál dávat rány se naučí každej ale pár jich inkasovat a zůstat při sobě to už chce bejt trošku HOVADOidontknow.To jsou skutečný rváči,pošli mezi ně ty velmistry co se tahaj za kimona v tělocvičně a uvidíš co z nich zůstane,rozeberou si je na orgánybigsmile.
JE JEN JEDEN SKUTEČNEJ VELMISTR A TO JE CHUCKgoodbigsmilecool


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Lihy (Člen)
05.11.2012 13:21:30
Offline

Re: bojové sporty

pulmotor psal:

...
Pokud se chceš umět vopravdu rvát tak jezdi z dobytkama vot huligens a tam se naučíš co je boj,uslišiš praskat žebra a křupavky a to jak druhejch tak tvoje a to je důležitý bejt připravenej na extrémní bolest a zůstat při sobě a bojovat dál dávat rány se naučí každej ale pár jich inkasovat a zůstat při sobě to už chce bejt trošku HOVADOidontknow.To jsou skutečný rváči,pošli mezi ně ty velmistry co se tahaj za kimona v tělocvičně a uvidíš co z nich zůstane,rozeberou si je na orgánybigsmile.

....ještě to ale vyžaduje mít totálně nasráno v palici...

škardík (Člen)
05.11.2012 15:37:01
Offline

Re: bojové sporty

faitík psal:

...s netym chodíme na krav maga

surprised se na to snad budu muset přiject podívat. Vogo to bude něco na způsob Lauera a Hardyho ne? bigsmile

Já zkoušel kde co, ale nakonec sem stejně v 50% případů byl tak vožralej, že by mi nafackovala i moje mladá a ani bych vo tom nevědělbigsmile

Teď mam + 20-30kg, většina šmejdů se se mnou prát nechce, míň chlastam a 9mm mi dodává duševní klidsmokin


viz avatar:)
Honzik8719 (Člen)
05.11.2012 15:43:41
Offline

Re: bojové sporty

faitík psal:
Honzik8719 psal:
barynek psal:


pak to předváděj jak kolotočáři u piva a kopou se při tom do kulíbigsmilebigsmilebigsmile

tak ono s kopancem do kulí máš skoro půlku technik bigsmile třeba na tý krav maze je dobře vidět podle stylu provedení těch technik jakou maj lidi povahu...těm "vychcanejm" vyhovuje co nejzákeřnější a nejlehčí technika...já sem zase z tý jiný sorty a jedu to na silový údery, pořádný mrdy kolenama atd. neni to sice nejšťastnější ale nejpřirozenější, asi zvyky z kickboxu

... No vono je to takle. Když tě napadne jeden a nebo víc lidí (cikánů),mají nuz,nebo jinou zbraň,tak se k němu, k nim budeš chovat férplej? Ne,co nejrychlejším způsobem Ho pošleš k zemi....help

boj proti víc útočníkum jsme ještě nedělali...na to se docela těšimsmile1


...relativní kochač...
nety (Člen)
05.11.2012 19:29:52
Offline

Re: bojové sporty

Honzik8719 psal:
faitík psal:
Honzik8719 psal:


tak ono s kopancem do kulí máš skoro půlku technik bigsmile třeba na tý krav maze je dobře vidět podle stylu provedení těch technik jakou maj lidi povahu...těm "vychcanejm" vyhovuje co nejzákeřnější a nejlehčí technika...já sem zase z tý jiný sorty a jedu to na silový údery, pořádný mrdy kolenama atd. neni to sice nejšťastnější ale nejpřirozenější, asi zvyky z kickboxu

... No vono je to takle. Když tě napadne jeden a nebo víc lidí (cikánů),mají nuz,nebo jinou zbraň,tak se k němu, k nim budeš chovat férplej? Ne,co nejrychlejším způsobem Ho pošleš k zemi....help

boj proti víc útočníkum jsme ještě nedělali...na to se docela těšimsmile1

Netěš, hrozně to bolí a nevíš co dělat dřív bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
hans (Člen)
05.11.2012 22:27:36
Offline

Re: bojové sporty

Koldan psal:
hans psal:

rok kick box..... jendou jsem byl na krav maga...
obojí by mě bavilo, ale satanužel se u nás tyhle sporty dělaj hlavně pro prachy, takže mačkat se se 30-40 lidma v malý tělocvičně s jedním instruktorem mě neba...

na kick box jsme měli za trenérku holku.... neskutečně nám dávala na prdel smile1

v Brně nás bývalo asi 30 na tréninkoch, i když i tak musím říct, že to pořád od věci nebylo. Tady jak chodím teď nás bývá tak 12, takže na každého se dostanebigsmile ináč s těma babama je to nejhoršíbigsmile. člověk se bojí jim natáhnout, zatímco ony do vás buší hlava nehlava a když ta holka už trošku umí, tak to bolí úplně stejně jako od chlapasmile2

já jsem se ale nebál jí jednu dát, že jí ublížím, ale že ublíží pak ona mě .... smile1
ta by si mejch 90 kg namazala na prsa jak nic....
a to jsem 4 roky závodně vzpíral bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Myšák (Člen)
05.11.2012 23:09:42
Offline

Re: bojové sporty

pulmotor psal:

Nevím já dělal 6 let (od 15 do 21) vrcholově karate za uhelný sklady Praha, ale tvrdím že v tělocvičně se nikdy prát nenaučíšsmile2.Všechny ty musada a krav kraviny) je dobrý dělat jako kondiční sporty a i kvůli kebuli, jseš klidnější a nenecháš se tak rychle vytočit a máš pocit že něco umíš.  Ale hlavně si nikdy nemyslet že se ze mě stal rváč na palubovce.
Pokud se chceš umět vopravdu rvát tak jezdi z dobytkama vot huligens a tam se naučíš co je boj,uslišiš praskat žebra a křupavky a to jak druhejch tak tvoje a to je důležitý bejt připravenej na extrémní bolest a zůstat při sobě a bojovat dál dávat rány se naučí každej ale pár jich inkasovat a zůstat při sobě to už chce bejt trošku HOVADOidontknow.To jsou skutečný rváči,pošli mezi ně ty velmistry co se tahaj za kimona v tělocvičně a uvidíš co z nich zůstane,rozeberou si je na orgánybigsmile.
JE JEN JEDEN SKUTEČNEJ VELMISTR A TO JE CHUCKgoodbigsmilecool

Jenze ty pitomci vsichni delaj taky nakej ten tajbox nebo co to je a zivej se tim ze stojej nekde na dverich na dydzine. Minule se me Robinovi kamosi ptaly kde delam na dverich bigsmile me bigsmile Tak sem rek ze v Alcronu dvernika bigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
mr.BSE (Člen)
06.11.2012 10:45:40
Offline

Re: bojové sporty

Lihy psal:
pulmotor psal:

...
Pokud se chceš umět vopravdu rvát tak jezdi z dobytkama vot huligens a tam se naučíš co je boj,uslišiš praskat žebra a křupavky a to jak druhejch tak tvoje a to je důležitý bejt připravenej na extrémní bolest a zůstat při sobě a bojovat dál dávat rány se naučí každej ale pár jich inkasovat a zůstat při sobě to už chce bejt trošku HOVADOidontknow.To jsou skutečný rváči,pošli mezi ně ty velmistry co se tahaj za kimona v tělocvičně a uvidíš co z nich zůstane,rozeberou si je na orgánybigsmile.

....ještě to ale vyžaduje mít totálně nasráno v palici...

to neni vzdy tak uplne pravda. znam par takovejch,ktery sundaj manazersky sako a jdou "na fotbal"


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kelly01 (Člen)
06.11.2012 10:52:59
Offline

Re: bojové sporty

Něco jako Klub rváčů, josurprisedbigsmile


God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
06.11.2012 12:04:17
Offline

Re: bojové sporty

mr.BSE psal:
Lihy psal:
pulmotor psal:

...
Pokud se chceš umět vopravdu rvát tak jezdi z dobytkama vot huligens a tam se naučíš co je boj,uslišiš praskat žebra a křupavky a to jak druhejch tak tvoje a to je důležitý bejt připravenej na extrémní bolest a zůstat při sobě a bojovat dál dávat rány se naučí každej ale pár jich inkasovat a zůstat při sobě to už chce bejt trošku HOVADOidontknow.To jsou skutečný rváči,pošli mezi ně ty velmistry co se tahaj za kimona v tělocvičně a uvidíš co z nich zůstane,rozeberou si je na orgánybigsmile.

....ještě to ale vyžaduje mít totálně nasráno v palici...

to neni vzdy tak uplne pravda. znam par takovejch,ktery sundaj manazersky sako a jdou "na fotbal"

k tomu manažerskýmu saku musí mít taky trochu vystěhováno v makovici bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kelly01 (Člen)
06.11.2012 12:43:24
Offline

Re: bojové sporty

To je snad předpoklad "managera" nesurprised


God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
06.11.2012 12:47:05
Offline

Re: bojové sporty

Kelly01 psal:

To je snad předpoklad "managera" nesurprised

no dyk...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
pulmotor (Člen)
06.11.2012 13:16:12
Offline

Re: bojové sporty

Jo a RUGBY to je taky celkem slušná průprava pro vopravdickej pouliční či hospodskej boj.goodbigsmilecool.Dostat pořádnou pumelici v běhu až vidíš hvězdičky a za 3 sekundy běžet dál to je teda něco,ty chlapy  jsou jak vylisovaný z rozemletejch pneumatikbigsmile.
ALL BLACKS DO TOHO.bigsmilebigsmile


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
jioolk (Člen)
06.11.2012 13:51:54
Offline

Re: bojové sporty

Kurnik jak to tak ctu, tak asi pomenim plan sjet si napresrok konecne na nejaky ten picosraz, to budto dostanu hned ve dverach po kulach, nebo vecir popelnikem bigsmile

No nic, pujdu si vecer zabehat, delsi dobu to flinkam, tak snad aspon zablesk nadeje

Jo a k tematu, nervu se, dycky se z toho vykecam, ani utekat sem zatim nepotreboval smokin..

svatej (Člen)
06.11.2012 14:14:17
Offline

Re: bojové sporty

jioolk psal:

Kurnik jak to tak ctu, tak asi pomenim plan sjet si napresrok konecne na nejaky ten picosraz, to budto dostanu hned ve dverach po kulach, nebo vecir popelnikem bigsmile

No nic, pujdu si vecer zabehat, delsi dobu to flinkam, tak snad aspon zablesk nadeje

Jo a k tematu, nervu se, dycky se z toho vykecam, ani utekat sem zatim nepotreboval smokin..

základ je, nechodit na Páju Dolínka pouze ve dvouch.coolcoolevil Jinak na srazech nuda.evilsmokinbigsmilebigsmile


Amen. . .
osiris (Člen)
06.11.2012 14:14:59
Offline

Re: bojové sporty

pulmotor psal:

Jo a RUGBY to je taky celkem slušná průprava pro vopravdickej pouliční či hospodskej boj.goodbigsmilecool.Dostat pořádnou pumelici v běhu až vidíš hvězdičky a za 3 sekundy běžet dál to je teda něco,ty chlapy  jsou jak vylisovaný z rozemletejch pneumatikbigsmile.
ALL BLACKS DO TOHO.bigsmilebigsmile

...skoro jako fotbalisti bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
06.11.2012 15:15:34
Offline

Re: bojové sporty

svatej psal:

základ je, nechodit na Páju Dolínka pouze ve dvouch.coolcoolevil Jinak na srazech nuda.evilsmokinbigsmilebigsmile

Když ve dvou, tak jedině s Progearem...evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
06.11.2012 17:04:08
Offline

Re: bojové sporty

Ondráš psal:
svatej psal:

základ je, nechodit na Páju Dolínka pouze ve dvouch.coolcoolevil Jinak na srazech nuda.evilsmokinbigsmilebigsmile

Když ve dvou, tak jedině s Progearem...evil

a rohlíkem...suchýmsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lihy (Člen)
06.11.2012 17:11:18
Offline

Re: bojové sporty

svatej psal:
jioolk psal:

Kurnik jak to tak ctu, tak asi pomenim plan sjet si napresrok konecne na nejaky ten picosraz, to budto dostanu hned ve dverach po kulach, nebo vecir popelnikem bigsmile

No nic, pujdu si vecer zabehat, delsi dobu to flinkam, tak snad aspon zablesk nadeje

Jo a k tematu, nervu se, dycky se z toho vykecam, ani utekat sem zatim nepotreboval smokin..

základ je, nechodit na Páju Dolínka pouze ve dvouch.coolcoolevil Jinak na srazech nuda.evilsmokinbigsmilebigsmile

máš tam chybu. Mělo bejt: "základ je, nehučet do dcery Páji Dolínka" a je asi jedno v kolika lidech bigsmilebigsmilebigsmile

Pšán (Člen)
06.11.2012 17:32:23
Offline

Re: bojové sporty

svatej psal:
jioolk psal:

Kurnik jak to tak ctu, tak asi pomenim plan sjet si napresrok konecne na nejaky ten picosraz, to budto dostanu hned ve dverach po kulach, nebo vecir popelnikem bigsmile

No nic, pujdu si vecer zabehat, delsi dobu to flinkam, tak snad aspon zablesk nadeje

Jo a k tematu, nervu se, dycky se z toho vykecam, ani utekat sem zatim nepotreboval smokin..

základ je, nechodit na Páju Dolínka pouze ve dvouch.coolcoolevil Jinak na srazech nuda.evilsmokinbigsmilebigsmile

..no já si tenkrát na koňosraze myslel,že předvádíš capoeiru..surprised
..kupodivu tomu tak nebylo..bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
mi (Člen)
06.11.2012 20:23:23
Offline

Re: bojové sporty

na vojně musado...


svět je cirkusovej stan
naked (Člen)
06.11.2012 20:27:51
Offline

Re: bojové sporty

ja dám bandita jednou rukou na hl. stojanek...potim se teda dost? bigsmilebigsmilebigsmile


Není umění vědět vše ale vědět co nevím!
naked (Člen)
06.11.2012 20:28:30
Offline

Re: bojové sporty

teda povazuje se to za boj? bigsmile


Není umění vědět vše ale vědět co nevím!
Banditatom (Člen)
06.11.2012 20:33:39
Offline

Re: bojové sporty

mi psal:

na vojně musado...

na jakoževojně motorybigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
barynek (Člen)
06.11.2012 21:09:55
Offline

Re: bojové sporty

honzík a faťák - mě je jasný, že se s nima nebudete mazlithelpidontknow Jen jsem poukazoval na to, že to mělo bejt demonstrativní, ale nety to holt maličko přepísklsmile1


Bandit 4EVER!!!
nety (Člen)
06.11.2012 21:24:58
Offline

Re: bojové sporty

barynek psal:

honzík a faťák - mě je jasný, že se s nima nebudete mazlithelpidontknow Jen jsem poukazoval na to, že to mělo bejt demonstrativní, ale nety to holt maličko přepísklsmile1

to víš, sem se vžil do role bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
svatej (Člen)
07.11.2012 08:29:57
Offline

Re: bojové sporty

Lihy: cool náhodou tomu tak nebylo. Jen sme se s Frešem rozhodli, že by byla sranda Pájovi zaříznout trenky.surprised evilbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Pšán: bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile woe,prej capoeira.bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Jóóó, Koňosraz, to bylo mejdlo.cool


Amen. . .
pulmotor (Člen)
07.11.2012 14:07:29
Offline

Re: bojové sporty

Jo u toho jsem byl taktéžbigsmile. Plán zněl jasně já se Svatouškem odpoutáme Dolínkovu pozornost a bratr Fresh zatím zaříznebigsmile Dolínkabigsmilegood,vše se se zhatilobad když se Fresh přikradl ze zadu a Pavík ho zahlédl.NO co dodat,jaký byli karatistisurprisedsurprised najednou jsme byli neseni ven před lokál a to všichni 3 najednouhelpJá a fresh pravou rukou, Svaťoch levačkou a po té nás Pavel odhodil jak vodpadky na trávník před lokálemhelp.
Z toho plyne až budete někdo umět nějaký to tahání za ruce, páčení na palec a tak, podobně doporučuju požádat Pavlahelp a otestovat účinnost těchto technik na jeho figuřegoodHodně štěstípussy
JÁ SÁZÍM NA DOLÍNKAbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
osiris (Člen)
07.11.2012 14:20:22
Offline

Re: bojové sporty

pulmotor psal:

Jo u toho jsem byl taktéžbigsmile. ...................

...někdy před půlnocí, na zahrádce neznámýho domu ..."zalez babo, nebo ti uříznu hlavu" bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
07.11.2012 15:00:38
Offline

Re: bojové sporty

osiris psal:
pulmotor psal:

Jo u toho jsem byl taktéžbigsmile. ...................

...někdy před půlnocí, na zahrádce neznámýho domu ..."zalez babo, nebo ti uříznu hlavu" bigsmile

..kde taky ,v tuto nekřesťanskou hodinu,sehnat pugét ke jmeninám..bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
mi (Člen)
07.11.2012 16:09:11
Offline

Re: bojové sporty

Banditatom psal:
mi psal:

na vojně musado...

na jakoževojně motorybigsmile

tak nějak bigsmile


svět je cirkusovej stan
svatej (Člen)
08.11.2012 07:58:42
Offline

Re: bojové sporty

Pšán psal:
osiris psal:
pulmotor psal:

Jo u toho jsem byl taktéžbigsmile. ...................

...někdy před půlnocí, na zahrádce neznámýho domu ..."zalez babo, nebo ti uříznu hlavu" bigsmile

..kde taky ,v tuto nekřesťanskou hodinu,sehnat pugét ke jmeninám..bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Amen. . .
Fresh Man (Člen)
09.11.2012 00:50:28
Offline

Re: bojové sporty

no na Dolínkojc sem byli jeden a půl :) já a svatej že mu zaříznem trencle :) hehee  Svatej letel asi 3m a mně si Dolinek ani nefšim a nes si mně jako kabelku v "ruce" aby zvednul svatýho co přistál na nejakym bílim faboritu :)esi mu nic nejni :)     jooo a to Svatej použil kraf magna bigsmile


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
09.11.2012 00:57:25
Offline

Re: bojové sporty

pulmotor psal:

Jo a RUGBY to je taky celkem slušná průprava pro vopravdickej pouliční či hospodskej boj.goodbigsmilecool.Dostat pořádnou pumelici v běhu až vidíš hvězdičky a za 3 sekundy běžet dál to je teda něco,ty chlapy  jsou jak vylisovaný z rozemletejch pneumatikbigsmile.
ALL BLACKS DO TOHO.bigsmilebigsmile

jooo a rugby sem taky hrál :l heheheheh velice ftipnej sport :) ale složitý pravidla ... esi chcete zkusit ve zkratce hrát proti nejakejm z tech co to hráli dovopravdicky tak stačí běžet proti autobusugood mín to bolí a mužete si vzít aspon helmu good


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
09.11.2012 00:59:55
Offline

Re: bojové sporty

joo a dyby negdo chtěl prodám skoro fungl kopačky na rugby adidas ..


Bandit pičo
svatej (Člen)
09.11.2012 08:05:57
Offline

Re: bojové sporty

Fresh Man psal:

no na Dolínkojc sem byli jeden a půl :) já a svatej že mu zaříznem trencle :) hehee  Svatej letel asi 3m a mně si Dolinek ani nefšim a nes si mně jako kabelku v "ruce" aby zvednul svatýho co přistál na nejakym bílim faboritu :)esi mu nic nejni :)     jooo a to Svatej použil kraf magna bigsmile

goodbigsmilebigsmilebigsmile


Amen. . .
škardík (Člen)
16.11.2012 13:47:32
Offline

Re: bojové sporty

Čoveče já tam byl taky, akorát si nepamutuju souvislosti. Jen že svatej měl upoutávat pozornost a najednou sem čuměl kam to letíbigsmile


viz avatar:)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr