Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » svět se v prdel obrací už doopravdy

Libor nx (Člen)
14.11.2012 18:42:40
Offline

svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom (Člen)
14.11.2012 18:48:49
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Pss sledujou nasbad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Velociraptor (Člen)
14.11.2012 20:21:50
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

me by zajimalo jakej nazor maji  na to ti vypatlani zastanci multi-kultisick
A pokud ty hovada prijdou sem a bude nutne bojovat, tak pujdu.. ale ne za vlast, ale za svou viru.. jsem krestangood


To,co děláme v životě se ozývá do věčnosti
SO 545 (Člen)
14.11.2012 20:55:42
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

to snad nemyslia vazne...
sick

Filous (Člen)
14.11.2012 21:06:17
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

...no ty vole, já bych je řezal přes ty turbanyfuckfuckfuck


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
14.11.2012 21:13:19
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Filous psal:

...no ty vole, já bych je řezal přes ty turbanyfuckfuckfuck

Neboj,budeš mít možnost. Zachvilusmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
14.11.2012 21:13:22
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

bude hůř. vzhledem k jejich porodnosti a zvyklostem početných rodin a naopak stále nižší porodnosti v evropskýc zemích, nás časem převálcují. a nejde říct nic. jasný, že tomu kdo se přistěhoval před týdnem dáte na tlamu a vykopnete ho zpět tam odkud přišel. ale pokud jsou tu někteří už třetí generaci, narodili se zde tak se cítí jako našinci a prosazují pak své práva. a pak už je to jen o většiněsmile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Meloun (Člen)
14.11.2012 21:26:21
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

..a proto jsem nikdá dítě nechtěl..protože právě tahle generace krom jinýho bude muset řešit i tyhle zmrdy!sicksicksick


PURE NAKED BIKE!
Koldan (Člen)
14.11.2012 21:54:27
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Meloun psal:

..a proto jsem nikdá dítě nechtěl..protože právě tahle generace krom jinýho bude muset řešit i tyhle zmrdy!sicksicksick

ale di ty. nezačínej s tím zas. o tom jaké je to s dítětem sem začni psát až po dvou třech letech, vsadím Houskovo koule, že to bude o něčom jinémgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Meloun (Člen)
14.11.2012 22:02:16
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Koldan psal:
Meloun psal:

..a proto jsem nikdá dítě nechtěl..protože právě tahle generace krom jinýho bude muset řešit i tyhle zmrdy!sicksicksick

ale di ty. nezačínej s tím zas. o tom jaké je to s dítětem sem začni psát až po dvou třech letech, vsadím Houskovo koule, že to bude o něčom jinémgood

Já nemluvim o tom, jaký to je s dítětem, ale o tom, v čem tady bude muset žít..sick


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
14.11.2012 22:07:31
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

...nostradamus surprised


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
14.11.2012 22:07:54
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Filous psal:

...no ty vole, já bych je řezal přes ty turbanyfuckfuckfuck

... přes ty pyžama
... ale jinak jsem pro všema deseti  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
4Fun.cz (Člen)
14.11.2012 22:12:53
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Kdo u mne byl a slyšel rachot těch zvonů od kostela ví že jsem zralý to zbourat....ale jestli mi tam bude časem hulákat nějaký jantar v turbanu tož to fakt podminujuevil


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Borák (Člen)
14.11.2012 22:14:22
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

koukám špunty sebou bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
4Fun.cz (Člen)
14.11.2012 22:16:18
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Borák psal:

koukám špunty sebou bigsmile

Noooo ty se hodí, nebo narkoza lihem bigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
PALOUS (Člen)
14.11.2012 22:24:25
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

4Fun.cz psal:

Kdo u mne byl a slyšel rachot těch zvonů od kostela ví že jsem zralý to zbourat....ale jestli mi tam bude časem hulákat nějaký jantar v turbanu tož to fakt podminujuevil

obávám se že ti budou stačit štípačky.třeba co jsem viděl v turecku tak už se jim tam ani nechce líst tak maj na mešitách na čtyři strany tlampače a perou to tam z magičesmile1


Jebat motorky :-)
jennys (Člen)
15.11.2012 00:07:24
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Tak to já už se začínám poohlížet po nějakém funkčním AK...

Nebo aspoň zbroják na flusačku, ať na mě hned nemůžou, pseudomoralisti.

Kdoví, jestli to tu taky nečtou...
Jakže se jmenuje ta psychická porucha? bigsmile

Banditatom (Člen)
15.11.2012 07:09:57
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

4Fun.cz psal:
Borák psal:

koukám špunty sebou bigsmile

Noooo ty se hodí, nebo narkoza lihem bigsmile

sickani ta nepomaha!!! A jestli ti tam bude hulakat nejakej kokot kupuju buldozer! 20 let a nase decka budou lozit do skoly ssick uterkou na repefuck a za celej ten problem muzou zmrdi s eufuck


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Drakoxxl (Člen)
15.11.2012 07:23:19
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

4Fun.cz psal:

Kdo u mne byl a slyšel rachot těch zvonů od kostela ví že jsem zralý to zbourat....ale jestli mi tam bude časem hulákat nějaký jantar v turbanu tož to fakt podminujuevil

No a nejvíc jsou v neděli, 20-ti minutový bimbambigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Lihy (Člen)
15.11.2012 08:42:48
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Koldan psal:

bude hůř. vzhledem k jejich porodnosti a zvyklostem početných rodin a naopak stále nižší porodnosti v evropskýc zemích, nás časem převálcují. a nejde říct nic. jasný, že tomu kdo se přistěhoval před týdnem dáte na tlamu a vykopnete ho zpět tam odkud přišel. ale pokud jsou tu někteří už třetí generaci, narodili se zde tak se cítí jako našinci a prosazují pak své práva. a pak už je to jen o většiněsmile2

Jako tohle je fakticky už jen uměle vyvolávaná histerie... V každym druhym hotelu (a ne jen tam) je na vánoce ozdobenej strom i v muslimskejch zemích a kupodivu se nikdo ničeho neobává....
ps. sem překvapenej kolik je tu ortodoxních křesťanů surprised bigsmilebigsmilebigsmile mrdat všechny náboženstvífuck

Meloun (Člen)
15.11.2012 09:45:25
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ikdyby to byla nakrásně vyvolaná hysterie, tak uz jen kolevá tomuhle tohle náboženství nesnášim ze všech nejvíc..sick

http://www.e-islam.cz/content/chov-ps%C … 3%AD%C5%99

http://novotnyjiri.blog.idnes.cz/c/1806 … azuje.html

http://www.chovani.eu/islamske-zeme/c133

http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Arti … a-psi.aspx


Samý omezení a nesmysl jeden za druhým..a to s těma psama vážně posrali! Mám doma Ďábla a ať na něj zkusej šáhnout..Před nedávnem tady byl nějakej mehmet..raději jsem ho fakt zavřel, ptž člověk nikdy nenví, co se z něho vyklube..nevěřim těmhle lidem zkrátka..bad..a další pojebanej, jakejsi Zafar Iqbal nám dluží prachy doteď..sick
Je mi uplně buřt, kdo tam má jaky vztahy nebo snad příbuzenstvo..debilnější náboženství snad fakt neexistuje..a jelikož doba křížových výprav a inkvizice už je pryč, tak jsou pro mě nejhorší islamisti..
Pozn..jsem ateista..nepochopim někoho, kdo se nechá jakkoliv omezovat náboženstvím..dobrovolněass


PURE NAKED BIKE!
Lihy (Člen)
15.11.2012 11:08:56
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Meloun psal:

Ikdyby to byla nakrásně vyvolaná hysterie, tak uz jen kolevá tomuhle tohle náboženství nesnášim ze všech nejvíc..sick
http://www.e-islam.cz/content/chov-ps%C … 3%AD%C5%99
.
.
.

ps. Pro katolickou církev je pes tay zvíře nečisté bez duše (jako ostatně všechny zvířata) bigsmile...takže nejlíp z toho vycházeji židi bo prej kdo má psa, má mu dát nažrat dřív než žere sámbigsmile

PavelB6 (Člen)
15.11.2012 11:25:49
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Že v Bruselu nebude vánoční stromek mě nepžekvapuje. Byli jste se tam podívat? Já tam byl letos na fotbale.... Město děs a hrůza.Poměr obyvatelstva tak 10:1. Přistěhovalci : domácí. Všude bordel a špína....strašnýsick

malda (Člen)
15.11.2012 12:01:29
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Tohle všechno je jak se zahrádkou ! pokud nebudeš udržovat zahrádku a vytrhávat drobnej plevel kterej nedá zas tolik práce tak ti to zaroste a zakoření tak že pak že neni cesty zpátky !! Takže nedovolit plevelu aby se rozlezl  !! Ale taky se podívat na naše nejbližší ! Nejen žen ale týká se to i mužu ! Dám příklad ty šály dnes tak moderni nosí kde kdo ! a co je to ? To je malej detail kterym se dostávaj do našich domovu a tím to začíná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!idontknow

Lihy (Člen)
15.11.2012 12:16:38
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

malda psal:

Tohle všechno je jak se zahrádkou ! pokud nebudeš udržovat zahrádku a vytrhávat drobnej plevel kterej nedá zas tolik práce tak ti to zaroste a zakoření tak že pak že neni cesty zpátky !! Takže nedovolit plevelu aby se rozlezl  !! Ale taky se podívat na naše nejbližší ! Nejen žen ale týká se to i mužu ! Dám příklad ty šály dnes tak moderni nosí kde kdo ! a co je to ? To je malej detail kterym se dostávaj do našich domovu a tím to začíná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!idontknow

surprisedbigsmilebigsmilebigsmile
ci fix to napiš do TopStár magazínu na primě....je tam nějaká módní policie, tak ať to koukaj zapracovat do svejch materiálůbigsmile
Eště bych připomenul vobřízku...taky by se to mělo zakázat, aby se nám tim malym detailem nedostali do treneksurprisedbigsmile
Jo a ještě nezapomenout na arabský čísla a třeba destiláty, tam už se ty mrchy arabášský vetřely do našich domovů dávno...mělo by se s tim konečně začít něco dělatbigsmile

Fresh Man (Člen)
15.11.2012 16:44:10
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Lihy psal:
malda psal:

Tohle všechno je jak se zahrádkou ! pokud nebudeš udržovat zahrádku a vytrhávat drobnej plevel kterej nedá zas tolik práce tak ti to zaroste a zakoření tak že pak že neni cesty zpátky !! Takže nedovolit plevelu aby se rozlezl  !! Ale taky se podívat na naše nejbližší ! Nejen žen ale týká se to i mužu ! Dám příklad ty šály dnes tak moderni nosí kde kdo ! a co je to ? To je malej detail kterym se dostávaj do našich domovu a tím to začíná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!idontknow

surprisedbigsmilebigsmilebigsmile
ci fix to napiš do TopStár magazínu na primě....je tam nějaká módní policie, tak ať to koukaj zapracovat do svejch materiálůbigsmile
Eště bych připomenul vobřízku...taky by se to mělo zakázat, aby se nám tim malym detailem nedostali do treneksurprisedbigsmile
Jo a ještě nezapomenout na arabský čísla a třeba destiláty, tam už se ty mrchy arabášský vetřely do našich domovů dávno...mělo by se s tim konečně začít něco dělatbigsmile

neboj Lihu taky pochopíš ...goodsmile1 lezou pomalu ale jiste ...


Bandit pičo
Banditatom (Člen)
15.11.2012 16:55:26
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Fresh Man psal:
Lihy psal:
malda psal:

Tohle všechno je jak se zahrádkou ! pokud nebudeš udržovat zahrádku a vytrhávat drobnej plevel kterej nedá zas tolik práce tak ti to zaroste a zakoření tak že pak že neni cesty zpátky !! Takže nedovolit plevelu aby se rozlezl  !! Ale taky se podívat na naše nejbližší ! Nejen žen ale týká se to i mužu ! Dám příklad ty šály dnes tak moderni nosí kde kdo ! a co je to ? To je malej detail kterym se dostávaj do našich domovu a tím to začíná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!idontknow

surprisedbigsmilebigsmilebigsmile
ci fix to napiš do TopStár magazínu na primě....je tam nějaká módní policie, tak ať to koukaj zapracovat do svejch materiálůbigsmile
Eště bych připomenul vobřízku...taky by se to mělo zakázat, aby se nám tim malym detailem nedostali do treneksurprisedbigsmile
Jo a ještě nezapomenout na arabský čísla a třeba destiláty, tam už se ty mrchy arabášský vetřely do našich domovů dávno...mělo by se s tim konečně začít něco dělatbigsmile

neboj Lihu taky pochopíš ...goodsmile1 lezou pomalu ale jiste ...

tam u vás na ty placcce už jich taky musí bejt naplavených co?idontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lihy (Člen)
15.11.2012 17:03:20
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Fresh Man psal:
Lihy psal:
malda psal:

Tohle všechno je jak se zahrádkou ! pokud nebudeš udržovat zahrádku a vytrhávat drobnej plevel kterej nedá zas tolik práce tak ti to zaroste a zakoření tak že pak že neni cesty zpátky !! Takže nedovolit plevelu aby se rozlezl  !! Ale taky se podívat na naše nejbližší ! Nejen žen ale týká se to i mužu ! Dám příklad ty šály dnes tak moderni nosí kde kdo ! a co je to ? To je malej detail kterym se dostávaj do našich domovu a tím to začíná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!idontknow

surprisedbigsmilebigsmilebigsmile
ci fix to napiš do TopStár magazínu na primě....je tam nějaká módní policie, tak ať to koukaj zapracovat do svejch materiálůbigsmile
Eště bych připomenul vobřízku...taky by se to mělo zakázat, aby se nám tim malym detailem nedostali do treneksurprisedbigsmile
Jo a ještě nezapomenout na arabský čísla a třeba destiláty, tam už se ty mrchy arabášský vetřely do našich domovů dávno...mělo by se s tim konečně začít něco dělatbigsmile

neboj Lihu taky pochopíš ...goodsmile1 lezou pomalu ale jiste ...

ale vo to nejde, mi šlo spíš vo to plíživý připravování půdy pro invazi šálama nebo tureckejma kalhotama či co se všechno nosíbigsmile

Fresh Man (Člen)
15.11.2012 21:00:07
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Lihy psal:
Fresh Man psal:
Lihy psal:


surprisedbigsmilebigsmilebigsmile
ci fix to napiš do TopStár magazínu na primě....je tam nějaká módní policie, tak ať to koukaj zapracovat do svejch materiálůbigsmile
Eště bych připomenul vobřízku...taky by se to mělo zakázat, aby se nám tim malym detailem nedostali do treneksurprisedbigsmile
Jo a ještě nezapomenout na arabský čísla a třeba destiláty, tam už se ty mrchy arabášský vetřely do našich domovů dávno...mělo by se s tim konečně začít něco dělatbigsmile

neboj Lihu taky pochopíš ...goodsmile1 lezou pomalu ale jiste ...

ale vo to nejde, mi šlo spíš vo to plíživý připravování půdy pro invazi šálama nebo tureckejma kalhotama či co se všechno nosíbigsmile

ale s tim šátkem souhlasim .. neřikalo se mu arafat ??? ha .. to byl slušnej člověk , žádnej terorista :) pro mně je to stejný jako dyš na rukávu nosíš svastiku sick


Bandit pičo
VikecB12 (Člen)
15.11.2012 21:00:22
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Lidi asi zapomínají na věčný boje s turkem,kterej chtěl vodjakživa vtrhnout do evropy a dneska se mu to daří bez bojesick Začínám byt na tenhle xindl alergickej,v německu jich je jak nasranejch,piču dělají,jenom bordel,stejně jako u nás cigošivymrdaní a množí se jak potkánifucksick Už aby lidi vzali rozum do hrsti a vypráskali ty zmrdy nazpět vodkundá připutovali.good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
15.11.2012 21:06:04
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

VikecB12 psal:

Lidi asi zapomínají na věčný boje s turkem,kterej chtěl vodjakživa vtrhnout do evropy a dneska se mu to daří bez bojesick Začínám byt na tenhle xindl alergickej,v německu jich je jak nasranejch,piču dělají,jenom bordel,stejně jako u nás cigošivymrdaní a množí se jak potkánifucksick Už aby lidi vzali rozum do hrsti a vypráskali ty zmrdy nazpět vodkundá připutovali.good

lidi jsou zdechlí a je jim to jedno... jedinec má v tomhle boji smůlubad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
15.11.2012 21:11:00
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:
VikecB12 psal:

Lidi asi zapomínají na věčný boje s turkem,kterej chtěl vodjakživa vtrhnout do evropy a dneska se mu to daří bez bojesick Začínám byt na tenhle xindl alergickej,v německu jich je jak nasranejch,piču dělají,jenom bordel,stejně jako u nás cigošivymrdaní a množí se jak potkánifucksick Už aby lidi vzali rozum do hrsti a vypráskali ty zmrdy nazpět vodkundá připutovali.good

lidi jsou zdechlí a je jim to jedno... jedinec má v tomhle boji smůlubad

No,nazvou tě rasistou a extremistou,možná aji teroristoubigsmilesickfuck


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
15.11.2012 21:27:28
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Lihy psal:
Koldan psal:

bude hůř. vzhledem k jejich porodnosti a zvyklostem početných rodin a naopak stále nižší porodnosti v evropskýc zemích, nás časem převálcují. a nejde říct nic. jasný, že tomu kdo se přistěhoval před týdnem dáte na tlamu a vykopnete ho zpět tam odkud přišel. ale pokud jsou tu někteří už třetí generaci, narodili se zde tak se cítí jako našinci a prosazují pak své práva. a pak už je to jen o většiněsmile2

Jako tohle je fakticky už jen uměle vyvolávaná histerie... V každym druhym hotelu (a ne jen tam) je na vánoce ozdobenej strom i v muslimskejch zemích a kupodivu se nikdo ničeho neobává....
ps. sem překvapenej kolik je tu ortodoxních křesťanů surprised bigsmilebigsmilebigsmile mrdat všechny náboženstvífuck

proč myslíš, že je to uměle vyvolané? pořád je to jen o matematice. je to tento dokument http://www.youtube.com/watch?v=T2ij_qtGy6Y . jasný, že ty čísla můžou být zkreslené, ale to, že porodnost evropské populace klesá je zřejmé, ostatně kolik znáš párů, které mají víc jak dvě děti? a to, že oni jsou zvyklý mít početné rodiny je pravda takysurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
mr.BSE (Člen)
15.11.2012 21:53:50
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Fresh Man psal:
Lihy psal:
Fresh Man psal:

neboj Lihu taky pochopíš ...goodsmile1 lezou pomalu ale jiste ...

ale vo to nejde, mi šlo spíš vo to plíživý připravování půdy pro invazi šálama nebo tureckejma kalhotama či co se všechno nosíbigsmile

ale s tim šátkem souhlasim .. neřikalo se mu arafat ??? ha .. to byl slušnej člověk , žádnej terorista :) pro mně je to stejný jako dyš na rukávu nosíš svastiku sick

tak to zase prrrrheadshakebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
škardík (Člen)
15.11.2012 22:10:19
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

A pak se divte, proč má obyčejnej českej člověk nutkání se ozbrojovatsick Todle mi nějaký přičmoudlo říct, tak ...... radši nicbigsmile


viz avatar:)
VikecB12 (Člen)
15.11.2012 22:12:43
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

škardík psal:

A pak se divte, proč má obyčejnej českej člověk nutkání se ozbrojovatsick Todle mi nějaký přičmoudlo říct, tak ...... radši nicbigsmile

RATATATATATATATATATATATA a možná ještě rychlejibigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
15.11.2012 22:28:09
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

VikecB12 psal:

Lidi asi zapomínají na věčný boje s turkem,kterej chtěl vodjakživa vtrhnout do evropy a dneska se mu to daří bez bojesick Začínám byt na tenhle xindl alergickej,v německu jich je jak nasranejch,piču dělají,jenom bordel,stejně jako u nás cigošivymrdaní a množí se jak potkánifucksick Už aby lidi vzali rozum do hrsti a vypráskali ty zmrdy nazpět vodkundá připutovali.good

...hele ale jako jediný pochopili daň z příjmu
...daň z cigár má odradit lidi od hulení, daň z alkoholu má odradit lidi od chlastání a daň ze mzdy plně pochopili jenom cigáni


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Fresh Man (Člen)
15.11.2012 22:42:57
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

mr.BSE psal:
Fresh Man psal:
Lihy psal:


ale vo to nejde, mi šlo spíš vo to plíživý připravování půdy pro invazi šálama nebo tureckejma kalhotama či co se všechno nosíbigsmile

ale s tim šátkem souhlasim .. neřikalo se mu arafat ??? ha .. to byl slušnej člověk , žádnej terorista :) pro mně je to stejný jako dyš na rukávu nosíš svastiku sick

tak to zase prrrrheadshakebigsmile

bigsmile


Bandit pičo
Ondráš (Člen)
16.11.2012 08:09:36
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

osiris psal:

...hele ale jako jediný pochopili daň z příjmu
...daň z cigár má odradit lidi od hulení, daň z alkoholu má odradit lidi od chlastání a daň ze mzdy plně pochopili jenom cigáni

goodbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lihy (Člen)
16.11.2012 09:03:59
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Koldan psal:
Lihy psal:
Koldan psal:

bude hůř. vzhledem k jejich porodnosti a zvyklostem početných rodin a naopak stále nižší porodnosti v evropskýc zemích, nás časem převálcují. a nejde říct nic. jasný, že tomu kdo se přistěhoval před týdnem dáte na tlamu a vykopnete ho zpět tam odkud přišel. ale pokud jsou tu někteří už třetí generaci, narodili se zde tak se cítí jako našinci a prosazují pak své práva. a pak už je to jen o většiněsmile2

Jako tohle je fakticky už jen uměle vyvolávaná histerie... V každym druhym hotelu (a ne jen tam) je na vánoce ozdobenej strom i v muslimskejch zemích a kupodivu se nikdo ničeho neobává....
ps. sem překvapenej kolik je tu ortodoxních křesťanů surprised bigsmilebigsmilebigsmile mrdat všechny náboženstvífuck

proč myslíš, že je to uměle vyvolané? pořád je to jen o matematice. je to tento dokument http://www.youtube.com/watch?v=T2ij_qtGy6Y . jasný, že ty čísla můžou být zkreslené, ale to, že porodnost evropské populace klesá je zřejmé, ostatně kolik znáš párů, které mají víc jak dvě děti? a to, že oni jsou zvyklý mít početné rodiny je pravda takysurprised

protože nechápu proč by někdo nemohl v evropský zemi postavit na náměstí vánoční strom kvůli tomu že tam je hodně přistěhovalců který věřej v aláha a vysvětlovat to nějakou bezpečností, když i v zemích kde je islám státní náboženství ten strom klidně postavěji jen kvůli turistům.... A jestli jsou to takový sráči že se bojej udržovat svoje zvyky ve svý zemi....
To kolik se rodí na zeměkouli lidí nemá se stromem v evropskym městě k letošním vánocům snad žádnou souvislost.
To že je v evropě nízká porodnost je naše volba (neni to zas tak dlouho kdy bylo běžný mít 4,5 dětí)...a že to lidi dělaj kvůli tomu aby nebyla planeta přelidněná?bigsmile ani hovno, je to kvůli prachům, bo sme zvyklí žít si na vysoký noze. Takže proč to vyčítat druhejm.
Je jasný, že největší porodnost je v nejchudších zemích (respektive v nejnižších sociálních vrstvách společnosti). Vono je to taky daný tim kolik se takovejch dětí dožije dospělosti a kolik jich umírá do 40ti let.
Stejnak jestli se něco posere a z nějakýho důvodu nebudou dostupný léky, tak je celá euroamerická civilizace v pussy i bez boje bo náš genofond je na hovno...v tom maj největší výhodu právě ty chudý bubáci, který přežívaj na základě přirozenýho výběru a né pilulek, péče, operací, umělýho oplodnění atd. takže proč si tim zatěžovat hlavusmile1
A mě je naprosto u prdele jestli si můj syn vezme arabku a budou mít děti, kterejch děti budou poslouchat nějaký hulákání z věže a děti jejich dětí se budou učit v dějepisu, že existovalo nějaký křesťansví (i když je fakt, že nejvíc by mě potěšilo kdyby se učili o všech církvích jako o organizacích na ovládání lidí a tvoření zisku, který zanikly...:) )...důležitý je aby je bavilo tu žít.

malda (Člen)
16.11.2012 11:44:49
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Tady nejde o to že by tu někdo měl problem s jinou virou barvou a pod ! Tady jde o to že pozveš na navštěvu a oběd chudou rodinu ! protože jsi hodný a maš lidi rád ! K obědu jim dáš to nejlepší co mužeš a k tomu kafíčko s buchtou ! Všicni jsou spokojený ale přijde večer a už pri vyběru programu na televizi se nekoukáš na to co obvykve ale na to co ma ráda návštěva !!! Rano ješte snědi co jim dáš !! Vpoledne už varíš podle nich !! Večer když nechceš jist co maj oni tak se dovíš at si deš jinam a neotravuješ!!!!!!! A to nemluvim o tom že vlastně nemáš kde spát protože už mezitim jim k tobě prijela návštěva !!! A vše začinalo šátkem kolem krku a tvojí naivitou že všichni lidi jsou v podstatě hodný !! Prijdou za lepším do lepšiho vysajou to a začnou diktovat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Billy (Člen)
16.11.2012 12:23:36
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

plyn je jedina spravna volba  bigsmile good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
hlemejzd999 (Člen)
16.11.2012 12:41:22
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Billy psal:

plyn je jedina spravna volba  bigsmile good

hovno plyn....vis jak je drahej ? ...do kopriv s nima bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
pulmotor (Člen)
16.11.2012 12:50:28
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

JO JO na řešení těchto problémů byli vynalezeny dálkové ovladačebigsmile atomová puma,neutronová puma,vodíková puma takovejch peněz to stálo a vůbec se to nepoužívásmile2.Jednoho CARA na arabskej polooatrovsmile1 a je konec džihádu,zalezou zpátky do svejch děr v písku a je pokoj.Tohle humanitní přizdisicksráčstvíidontknow nás bude jednou stát KOULEbadsick


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Banditatom (Člen)
16.11.2012 12:56:55
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

pulmotor psal:

JO JO na řešení těchto problémů byli vynalezeny dálkové ovladačebigsmile atomová puma,neutronová puma,vodíková puma takovejch peněz to stálo a vůbec se to nepoužívásmile2.Jednoho CARA na arabskej polooatrovsmile1 a je konec džihádu,zalezou zpátky do svejch děr v písku a je pokoj.Tohle humanitní přizdisicksráčstvíidontknow nás bude jednou stát KOULEbadsick

good jedna dvě tři bum prásk a je nás za
a) o půlmiliardy míň
b) evropa se krásně vybělí
c) no a budem mět nové moře


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lihy (Člen)
16.11.2012 14:33:29
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

malda psal:

Tady nejde o to že by tu někdo měl problem s jinou virou barvou a pod ! Tady jde o to že pozveš na navštěvu a oběd chudou rodinu ! protože jsi hodný a maš lidi rád ! K obědu jim dáš to nejlepší co mužeš a k tomu kafíčko s buchtou ! Všicni jsou spokojený ale přijde večer a už pri vyběru programu na televizi se nekoukáš na to co obvykve ale na to co ma ráda návštěva !!! Rano ješte snědi co jim dáš !! Vpoledne už varíš podle nich !! Večer když nechceš jist co maj oni tak se dovíš at si deš jinam a neotravuješ!!!!!!! A to nemluvim o tom že vlastně nemáš kde spát protože už mezitim jim k tobě prijela návštěva !!! A vše začinalo šátkem kolem krku a tvojí naivitou že všichni lidi jsou v podstatě hodný !! Prijdou za lepším do lepšiho vysajou to a začnou diktovat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale to je hlavně problém toho, že jim už u tý telky neřekneš fajn, ale od zítra je snídaně za xKč, oběd za yKč, ubytování zKč na osobu, na program si koukejte jakej chcete, ale na svojí telce a hotovo (nevidim důvod proč by to nešlo aplikovat po jakýkoli době...prostě pohár pohostinosti přetekl). ...Že se v tomhle ohledu země EU (aspoň podle toho co se píše) chovaj jako retardovaný souhlasim a taky se mi to nelíbí.... ale nedělám si iluze, že kdyby se emigrovalo od nás k arabům a voni byli stejně blbý, že by se naši lidi chovali jinak....

Fresh Man (Člen)
16.11.2012 14:44:24
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

malda psal:

Tady nejde o to že by tu někdo měl problem s jinou virou barvou a pod ! Tady jde o to že pozveš na navštěvu a oběd chudou rodinu ! protože jsi hodný a maš lidi rád ! K obědu jim dáš to nejlepší co mužeš a k tomu kafíčko s buchtou ! Všicni jsou spokojený ale přijde večer a už pri vyběru programu na televizi se nekoukáš na to co obvykve ale na to co ma ráda návštěva !!! Rano ješte snědi co jim dáš !! Vpoledne už varíš podle nich !! Večer když nechceš jist co maj oni tak se dovíš at si deš jinam a neotravuješ!!!!!!! A to nemluvim o tom že vlastně nemáš kde spát protože už mezitim jim k tobě prijela návštěva !!! A vše začinalo šátkem kolem krku a tvojí naivitou že všichni lidi jsou v podstatě hodný !! Prijdou za lepším do lepšiho vysajou to a začnou diktovat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

goodgoodgood


Bandit pičo
4Fun.cz (Člen)
16.11.2012 17:51:39
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

PALOUS psal:
4Fun.cz psal:

Kdo u mne byl a slyšel rachot těch zvonů od kostela ví že jsem zralý to zbourat....ale jestli mi tam bude časem hulákat nějaký jantar v turbanu tož to fakt podminujuevil

obávám se že ti budou stačit štípačky.třeba co jsem viděl v turecku tak už se jim tam ani nechce líst tak maj na mešitách na čtyři strany tlampače a perou to tam z magičesmile1

V tom případě se mají na co těšit.místo alááááá aláááá bude ACDC  bigsmilebigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Borák (Člen)
20.11.2012 14:33:35
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

....asi tak nějak
Barbaři už čekají na hranicích?
Jak bojovat proti tomu, co zabilo Řím
Vlastimil Vondruška

Nikdo si neuměl ve starověku představit, že by se mohla někdy rozpadnout říše římská. Ovládala celý tehdy známý svět. Čím však byla mocnější, tím více problémů bylo ukryto pod oslnivým leskem moci. Politické frakce římských patricijů bojovaly o zisky z provincií a podporovaly u moci ty císaře a senátory, kteří se nechali zkorumpovat a umožnili jim dál bohatnout. Chudý římský lid dostával zdarma chléb a pokud se nudil, mohl se povyrazit pohledem na lvy, kteří v arénách trhali křesťany. Samozřejmě také zdarma. Za to prostý lid dával hlasy mocným. Lid nakonec zlenivěl natolik, že odmítal to, co udělalo Řím Římem – povinnou vojenskou službu pro občany.

A tak se začaly zřizovat barbarské legie. Římské oddíly se skládaly z obyvatel porobených zemí. Současně ale do Říma putovaly zástupy cizinců, kteří vykonávali ty práce, které se změkčilým a zlenivělým Římanům nechtělo vykonávat. Protože bylo v Itálii příliš obyvatel, majitelé velkostatků nedávali polím dostatek času na obnovu a zdevastovali krajinu natolik, že výnosy prudce klesaly.
Římská hrdost šla vniveč. Namísto starých Bohů se začala uctívat božstva z provincií a nakonec bylo povoleno křesťanství. I když všichni věděli, že tradiční systém, založený na otrokářství, je s křesťanstvím neslučitelný. Lidé otupěli a o zašlé slávě Říma se sice zpívalo v písních, ale nikdo nebyl ochotný pro ni cokoli udělat. Ženám se nechtělo rodit a počet rodilých Římanů začal klesat.
Stát nějakým způsobem fungoval a římský senát dál vydával své edikty, které ovšem již nikdo nerespektoval. Tam, kde byl dříve pořádek, se po venkově proháněli lupiči a kupci začali omezovat své obchodní cesty. Najednou se objevily hospodářské problémy. Jenže římský lid musel dál dostávat svůj chléb a hry. I když už na ně nebylo. Císař, který by si dovolil na tuhle výsadu sáhnout, přišel o trůn. V lepším případě.
Až jednoho z nich napadlo, že si proti odbojným spoluobčanům pozve do země divoké germánské kmeny. Několik let to fungovalo. Pak germánské kmeny zjistily, že by mohly mít stejné výhody jako Římané. Navíc by mohli žít po svém. Jinak než civilizovaní Římané. A to byl konec nesmrtelné říše. Nikoli najednou a v krvavé válce. Ale pomalu. Unavená říše, která tu byla 1200 let, se rozpadla. Bohatý východ založil vlastní stát, který ještě více než 1000 let pokračoval jako Byzanc v římské tradici. Chudý západ byl ponechán napospas osudu.
Evropa tak, jak ji známe, tu je rovněž 1200 let. Od doby prvního císaře Karla Velikého. Pokud se problémy, které vedly k zániku Říma, zdají dnes aktuální, není to samozřejmě náhoda. Historie se s krutou pravidelností opakuje a nic na tom nezmění sliby politiků a hněv lidu. Každou nemoc lze při správné léčbě zpomalit, ale většinou ne zcela zlikvidovat. Každý je smrtelný. O evropské civilizaci to platí rovněž.
A tak by bylo na čase začít diskutovat o léčbě. Jak ovšem nepříjemné podívat se pravdě do očí. Protože bychom museli bojovat proti tomu, co zabilo Řím. Proti únavě, pohodlnosti, přemíře blahobytu a bezbřehé svobodě. Evropa si dnes žije nad své poměry. Nemá jako kdysi kolonie a trhy po celém světě. Nemá ani vojenskou sílu, aby své pozice obhájila v soupeření s ostatními velmocemi. Domácí produkce klesá a požadavky lidu stoupají. Stále častěji vlády rozdělují to, co fakticky nemají. A barbaři stojí na hranicích, pokud použijeme starověkou terminologii.
Co je lékem? Hledat novou filozofii společnosti. Opojení svobodou jedince má své kořeny ve francouzské revoluci, jež smetla feudální poměry. Je třeba se znovu zamyslet nad tím, jakou svobodu lze vlastně mít. Protože nejen jedinec má svá práva. Svá práva má totiž i společnost, systém, který umožňuje, aby v něm jedinec dosáhl svých práv. Není ovšem možné odebrat všechna práva společnosti pod demagogickým tvrzením, že osvobozujeme člověka. Vše má své hranice. Bez společnosti není člověk ničím a dnes už je zřejmé, že ona únosná míra byla překročena. Zatím nad tím každý zavírá oči a žádný politik neodváží říci, že v zemi musí být pořádek a řád, byť na úkor jeho voličů. A že lidé nemohou nikdy dostávat to, o co se sami nezaslouží. Třeba i v potu a krvi.
A tak stejně jako se Řím ve století svého zániku utápěl v pseudoproblémech, kolik a jakých bohů slavit, komu postavit sochu na Foru Romanu a kolik peněz si rozdělí nejbohatší rodiny mezi sebe, tak i dnes se Evropa zmítá problémy, které jsou často absurdní a nic z hlediska zlepšení systému neřeší. Je jen otázka, kdy tedy nastane totéž, co postihlo římskou říši. A kdo vlastně přijde místo oněch dávných germánských kmenů?


...nikdo nevojebe Ježíše...
karlos100 (Člen)
20.11.2012 16:06:33
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Borákugood to je z Blistů,že jo??
t...ohle přesně si myslím taky,všechno už tu někdy bylo,
stačí se kouknout do dějin..


...a bude hůř!
Koldan (Člen)
20.11.2012 16:10:39
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Lihy psal:
malda psal:

Tady nejde o to že by tu někdo měl problem s jinou virou barvou a pod ! Tady jde o to že pozveš na navštěvu a oběd chudou rodinu ! protože jsi hodný a maš lidi rád ! K obědu jim dáš to nejlepší co mužeš a k tomu kafíčko s buchtou ! Všicni jsou spokojený ale přijde večer a už pri vyběru programu na televizi se nekoukáš na to co obvykve ale na to co ma ráda návštěva !!! Rano ješte snědi co jim dáš !! Vpoledne už varíš podle nich !! Večer když nechceš jist co maj oni tak se dovíš at si deš jinam a neotravuješ!!!!!!! A to nemluvim o tom že vlastně nemáš kde spát protože už mezitim jim k tobě prijela návštěva !!! A vše začinalo šátkem kolem krku a tvojí naivitou že všichni lidi jsou v podstatě hodný !! Prijdou za lepším do lepšiho vysajou to a začnou diktovat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale to je hlavně problém toho, že jim už u tý telky neřekneš fajn, ale od zítra je snídaně za xKč, oběd za yKč, ubytování zKč na osobu, na program si koukejte jakej chcete, ale na svojí telce a hotovo (nevidim důvod proč by to nešlo aplikovat po jakýkoli době...prostě pohár pohostinosti přetekl). ...Že se v tomhle ohledu země EU (aspoň podle toho co se píše) chovaj jako retardovaný souhlasim a taky se mi to nelíbí.... ale nedělám si iluze, že kdyby se emigrovalo od nás k arabům a voni byli stejně blbý, že by se naši lidi chovali jinak....

a vono to má právě to pokračování, kdy tady ta návštěva u vás má hesků cérku, tfůj klučina ju přetáhne, budů mít spolu deset malýc návštěvátek a ty až vyrostů řeknů, že sů v poctatě domácí a vzhledem  k temu, že maj doma teda věčinu, budeš poslůchat ty co oni řeknů.bigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
hlemejzd999 (Člen)
20.11.2012 18:20:51
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

svět je v piči , je to  tak ...
http://www.cilichili.cz/clanky/eu-zakazala-piu-931.html

Editoval osiris (20.11.2012 18:24:28)


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Monty Jack (Člen)
20.11.2012 22:06:51
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

jiný pohled na zánik římské říše ... věřil bych tomu více než Blistům smile1

http://gatesofvienna.blogspot.cz/2012/1 … art-9.html

varování - je to dlouhý, ale zas co je užitečnějšího než získavat informace ...


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Borák (Člen)
20.11.2012 22:14:28
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

nejde vo blisty
prostě Vondruška nejni žádnej blbec a myslím že f hlavě to má víc než srovnaný..
jeho knížky stojej na nějakejch základech a necucá si věci z palce smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
karlos100 (Člen)
21.11.2012 09:12:55
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Borák psal:

nejde vo blisty
prostě Vondruška nejni žádnej blbec a myslím že f hlavě to má víc než srovnaný..
jeho knížky stojej na nějakejch základech a necucá si věci z palce smokin

Jo,taky si myslím,že Vondruška není blbej,já to jen někdy dost dávno zpátky četl na blistech,přesně tuhle ukázku.. Ale pravdu má myslím určitě..good


...a bude hůř!
osiris (Člen)
21.11.2012 09:25:26
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
tachec (Člen)
21.11.2012 10:02:03
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

osiris psal:

http://auto.idnes.cz/brzdny-system-abs-ma-byt-v-eu-povinny-pro-silnejsi-motorky-pog-/motorky.aspx?c=A121120_172633_motorky_fdv

Ty statistiky úmrtnosti tím stejně nevylepšej a dosáhnou akorát toho, že si nikdo novou motorku nekoupí - páč budou zase dražší a přetechnizovanější bad


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
hlemejzd999 (Člen)
21.11.2012 11:18:19
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

tachec psal:
osiris psal:

http://auto.idnes.cz/brzdny-system-abs-ma-byt-v-eu-povinny-pro-silnejsi-motorky-pog-/motorky.aspx?c=A121120_172633_motorky_fdv

Ty statistiky úmrtnosti tím stejně nevylepšej a dosáhnou akorát toho, že si nikdo novou motorku nekoupí - páč budou zase dražší a přetechnizovanější bad

jak tam někdo vtipně podotkl :,, a od roku 2020 budou muset mít v evropské unii  všechny silne  motorky slabé motory ". bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
zzzmrzlinar (Člen)
21.11.2012 12:23:58
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

kurva kdyby aspoň to ABS na motorkách za něco stálo, mám to na Kawě a je to pičovina jak cyp. Neříkám, že to nemá žádnej význam, ale mě to spíš nasírá. Při dobržďování ve městě mi to je schopný "vypnout" brzdu např. když vjedu na spáru na mostě a než se ta sračka zase sepne tak jsem vo metr dál. A vo tom jak to fungovalo v Sosnový radši mluvit nebudu, bych musel nějaké to safra a himbajs asi použít.

offroady tímhle vybavený jsou už úplná blbost.

Banditatom (Člen)
21.11.2012 12:30:24
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

diť to říkám že celá ta po...  EU je uplně kpussy.!!! Banda tupejch hovad co sedí u koryt někde v bruselu poslouchaj jinný méně mocný hovada, keré jim podle toho jak jim kdo sype určují o čem budou hlasovat a proč budou tak a onak hlasovat.... Jde o jedno velké loby centrumsickkde nikoho člověk jako takovej nezajímábad a hlavně nikdo nepřemýšlí nad tím jestli to o čem se debatuje k něčemu je nebo nenísick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
22.11.2012 11:30:40
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Takže si člověk pujde koupit vostrou třeba Husqvarnu a na té bude viset zcela zbytečně abs za dvacet litrů,jenom aby to dostalo značkuidontknowhelp Něco není v pořádkusmile2 Nutí nás kupovat něco,co nechcemeidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
pulmotor (Člen)
22.11.2012 13:21:37
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

JO JO chlapci a děvčata tak nám to dost kalupem spěje dopussy doby ve které se odehrával můj oblíbený né až tak nad časový film z roku 1993  DEMOLITION MAN.goodgoodgood Když budeš chtít motorku s MOTOREM tak se budeš muset stát DESPERÁDEMpussy a tak to půjde se vším.Jednou budete vyprávět vnoučatům že jste měli na motorce LAĎÁKbigsmile a oni ti řeknou dědo ty ale kecášbadbadbad


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Banditatom (Člen)
22.11.2012 13:28:25
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

pulmotor psal:

JO JO chlapci a děvčata tak nám to dost kalupem spěje dopussy doby ve které se odehrával můj oblíbený né až tak nad časový film z roku 1993  DEMOLITION MAN.goodgoodgood Když budeš chtít motorku s MOTOREM tak se budeš muset stát DESPERÁDEMpussy a tak to půjde se vším.Jednou budete vyprávět vnoučatům že jste měli na motorce LAĎÁKbigsmile a oni ti řeknou dědo ty ale kecášbadbadbad

tohle tady bude ještě dřív než budu mět vnoučatabadsick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
22.11.2012 17:58:13
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

ze si tady kazdej kupuje novy bajky, co? bigsmile
stejne furt slintame po starej klasikach, nebo nedejsatan po stavbach, tak co vas serou novy kosmicky dizajny s ABS? smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
22.11.2012 20:13:12
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

mr.BSE psal:

ze si tady kazdej kupuje novy bajky, co? bigsmile
stejne furt slintame po starej klasikach, nebo nedejsatan po stavbach, tak co vas serou novy kosmicky dizajny s ABS? smile1

To maj recht na ty novy kosmostroje se uz neda ani chcatbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
4Fun.cz (Člen)
22.11.2012 21:15:28
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ještě že mají někteří stromy evilbigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Petr J. (Člen)
22.11.2012 22:17:19
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

...jo, jo....taky jsem asi už staromilec...

Tohle mám od neděle doma:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_jawa.jpg



Žena tvrdila, že to prostě nutně potřebuji...idontknow

Zdenda (Člen)
23.11.2012 01:06:38
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:
pulmotor psal:

JO JO chlapci a děvčata tak nám to dost kalupem spěje dopussy doby ve které se odehrával můj oblíbený né až tak nad časový film z roku 1993  DEMOLITION MAN.goodgoodgood Když budeš chtít motorku s MOTOREM tak se budeš muset stát DESPERÁDEMpussy a tak to půjde se vším.Jednou budete vyprávět vnoučatům že jste měli na motorce LAĎÁKbigsmile a oni ti řeknou dědo ty ale kecášbadbadbad

tohle tady bude ještě dřív než budu mět vnoučatabadsick

Jo i v autech to jde do velký pussy když už i BMW M5 simuluje zvuk motoru z repráku stejně jako třeba Audi A6 BiTDi. Je to smutná doba.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Billy (Člen)
23.11.2012 07:25:58
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Zlatej  motor B12 olej/vzduch, pico ma to aspon zvuk s tou Yoshimurou cool, pri ubrani si jenom tak odflusuje bublavje good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
zzzmrzlinar (Člen)
23.11.2012 09:30:23
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Petr J - tak ta je moc pěkná a na tu dobu to musel bejt hájtech když to má i blikny.

Zdeněk - na to jsem taky čuměl, pomáhat motoru reprákem je už fakt moc. A kdyby si tak chtěl pomáhát nákej Korejec, ale Bavor.  Co Gsx, užs prodals?

VikecB12 (Člen)
23.11.2012 11:10:20
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Zdendo,ty prodáváš autobus? Já totiž přemejšlím,jestli sem do něho už nedospěl,že bych ho možná "nutně" potřebovalbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kožak (Člen)
23.11.2012 11:17:14
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Petr J. psal:

...jo, jo....taky jsem asi už staromilec...

Tohle mám od neděle doma:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 7_jawa.jpg

Žena tvrdila, že to prostě nutně potřebuji...idontknow

hezkýgood...a nejvíc je jezdit na tom v retro hadrechsmile1


MRDAT!!!
Zdenda (Člen)
24.11.2012 00:36:25
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

zzzmrzlinar psal:

Petr J - tak ta je moc pěkná a na tu dobu to musel bejt hájtech když to má i blikny.

Zdeněk - na to jsem taky čuměl, pomáhat motoru reprákem je už fakt moc. A kdyby si tak chtěl pomáhát nákej Korejec, ale Bavor.  Co Gsx, užs prodals?

Si se posrals ne? To mám pro moje pravnuky!fuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
24.11.2012 00:38:09
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

VikecB12 psal:

Zdendo,ty prodáváš autobus? Já totiž přemejšlím,jestli sem do něho už nedospěl,že bych ho možná "nutně" potřebovalbigsmile

Doufám, že nikdy nebudu v takovejch sračkách abych tenhle skvost musel prodávat, obzvlášť když se řítíme do doby, kdy zvuk motoru budem ladit na pojebanym Iphonesick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
24.11.2012 19:36:30
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Zdenda psal:
VikecB12 psal:

Zdendo,ty prodáváš autobus? Já totiž přemejšlím,jestli sem do něho už nedospěl,že bych ho možná "nutně" potřebovalbigsmile

Doufám, že nikdy nebudu v takovejch sračkách abych tenhle skvost musel prodávat, obzvlášť když se řítíme do doby, kdy zvuk motoru budem ladit na pojebanym Iphonesick

...goodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
24.11.2012 19:37:51
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Filous psal:
Zdenda psal:
VikecB12 psal:

Zdendo,ty prodáváš autobus? Já totiž přemejšlím,jestli sem do něho už nedospěl,že bych ho možná "nutně" potřebovalbigsmile

Doufám, že nikdy nebudu v takovejch sračkách abych tenhle skvost musel prodávat, obzvlášť když se řítíme do doby, kdy zvuk motoru budem ladit na pojebanym Iphonesick

...goodbigsmile

...to já bych jezdil uplně bes zvuku, páč bych ňákej ajfoun neuměl ani zapnout, natoš na ňom něco naladitheadshake


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
25.11.2012 01:30:35
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Myslim vole, že ty už takovej peklostroj nebudeš umět ani nastartovatsmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kožak (Člen)
25.11.2012 11:48:06
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

hlemejzd999 psal:

svět je v piči , je to  tak ...
http://www.cilichili.cz/clanky/eu-zakazala-piu-931.html

a to...doslova smile1ale tohle už by taková pičosranda bejt nemusela....

http://www.novinky.cz/veda-skoly/284527 … ovani.html
nějak se to vobrací narubiidontknow


MRDAT!!!
XJelen (Člen)
26.11.2012 08:52:15
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Kožak psal:
hlemejzd999 psal:

svět je v piči , je to  tak ...
http://www.cilichili.cz/clanky/eu-zakazala-piu-931.html

a to...doslova smile1ale tohle už by taková pičosranda bejt nemusela....

http://www.novinky.cz/veda-skoly/284527 … ovani.html
nějak se to vobrací narubiidontknow

šak von to šlohpéro tvrdí už vosum let... pajtáš jeden, zas měl pravdu! bigsmile


Strýcfajtr !!!
Zdenda (Člen)
26.11.2012 18:45:49
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

V tomhle dávám Klausovi za pravdu, žádný globální oteplování díky smogu atd není a nebude. Stačí když vyjedu z naší smogový pokličky na hory, kde je hned o cca 10 stupňů více, azuro a sluníčko.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Fresh Man (Člen)
30.11.2012 01:14:08
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy


Bandit pičo
Petr J. (Člen)
17.12.2012 12:50:28
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

...a včíl je svět fakt v řiti...

Camaro se čtyřválcem?

http://www.auto.cz/chevrolet-camaro-moh … urbo-71914

sick

Palino (Člen)
17.12.2012 14:03:58
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Vzhledem k tomu, že EU je semeništěm hloupostí a přizdisráčů, nebude líp. Jediná cesta nakonec bude radikalizace, ochrana národních zájmů, opětovné vytvoření hranic v Evropě tak, aby kdejaké vemeno z Bruselu nemohlo kritizovat za způsob řešení problémů v jednotlivých zemích. Pak bude možné řešit indočechy, arabáče a všechny další, kteří se rozmnožují 3x rychleji než my a zaplevelují svět


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Fresh Man (Člen)
17.12.2012 14:33:34
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy


Bandit pičo
VikecB12 (Člen)
17.12.2012 18:39:27
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Fresh Man psal:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ymCubnRc3ao
sicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksick

No tak to je konečnásick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
17.12.2012 18:40:55
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

no coco velký autčko na ovládánígoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
17.12.2012 18:43:38
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Petr J. psal:

...a včíl je svět fakt v řiti...

Camaro se čtyřválcem?

http://www.auto.cz/chevrolet-camaro-moh … urbo-71914

sick

Se divím že to není 2,0tdi vot fauvésick Tuším že nastane doba,kdy bandit bude krutopřísně nadupanej bajk,protože zachvílu nás zaplaví sračky téměř bez motoru,viz dnešní fšelijaký CBF,XJ6 atd. Vo autech ani nemluvím,pomalinku se stává standartní objem 1,4 nebo ještě míňidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
17.12.2012 18:50:03
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

VikecB12 psal:
Petr J. psal:

...a včíl je svět fakt v řiti...

Camaro se čtyřválcem?

http://www.auto.cz/chevrolet-camaro-moh … urbo-71914

sick

Se divím že to není 2,0tdi vot fauvésick Tuším že nastane doba,kdy bandit bude krutopřísně nadupanej bajk,protože zachvílu nás zaplaví sračky téměř bez motoru,viz dnešní fšelijaký CBF,XJ6 atd. Vo autech ani nemluvím,pomalinku se stává standartní objem 1,4 nebo ještě míňidontknow

neboj tohle je na chvíligood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
17.12.2012 19:35:50
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

jj, ve verzi SS je to cajk kara good

https://www.youtube.com/watch?v=Pj1PvTy7NaM

https://www.youtube.com/watch?v=_edA2_WvOs0

je to na pussy kvalita, ale v realu goodgoodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
17.12.2012 22:37:20
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

...ty čůro smile1 co to je za videa, pročs mě připravil vo 5 minut času? help dyť v obou úplný hovno je sickbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mr.BSE (Člen)
18.12.2012 06:31:30
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

osiris psal:

...ty čůro smile1 co to je za videa, pročs mě připravil vo 5 minut času? help dyť v obou úplný hovno je sickbigsmile

mam reagovat? Prijdu o 20s casu... bigsmile
hovno tam je,ja vim bigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
18.12.2012 07:19:21
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

osi: slo vo to,ze sme s klukama z sqm laborovali nad tim,jak to bude v novejch tunelech v Brne dunet pri normalni jizde. Zkouseli tam nejakych par GTA s ragazzonama,166 3.0 s zenderem a tak. Takze bylo potreba testnout SS s otevrenym laufem good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
hlemejzd999 (Člen)
26.05.2013 12:39:55
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

http://www.atllanka.net/index.php?clanek=64
zacina se to tu nejak podezrele hemzit tema rucnikarema ...ve Francii , v Anglii, v Dánsku...kurva , už je ten spravnej čas na nakup  zbrani ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
26.05.2013 21:10:47
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

hlemejzd999 psal:

http://www.atllanka.net/index.php?clanek=64
zacina se to tu nejak podezrele hemzit tema rucnikarema ...ve Francii , v Anglii, v Dánsku...kurva , už je ten spravnej čas na nakup  zbrani ?

...to ušs prosrals, ten čas uš je dávno pryč, fšecko uš je vykoupenýsurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
16.09.2013 19:45:12
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

.....jedna z ikon bude brzo pryč....sicksicksick

http://www.auto.cz/ferrari-turbomotory-76733

....fuck zelení EU úředníci fuck

mr.BSE (Člen)
16.09.2013 20:10:24
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Petr J. psal:

.....jedna z ikon bude brzo pryč....sicksicksick

http://www.auto.cz/ferrari-turbomotory-76733

....fuck zelení EU úředníci fuck

kdyby to lidi nekupovali, tak to nebudou dělat...
všechno je to o prachách


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
16.09.2013 21:10:03
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

mr.BSE psal:
Petr J. psal:

.....jedna z ikon bude brzo pryč....sicksicksick

http://www.auto.cz/ferrari-turbomotory-76733

....fuck zelení EU úředníci fuck

kdyby to lidi nekupovali, tak to nebudou dělat...
všechno je to o prachách

No kdyš voni to ti výrobci lidem prostě cenovkou vnutí. Se podívej na ty fauvéškodamrdky,fšecko v tsi,objem nikde... A kdo to chce v naftě,musí si půlku ceny auta připlatit a dostane obrovskej megakrutej dvoulitránekbigsmilesick
Mě stači trend u těch posledních dodávek,kde se ruší fšecky varianty s třílitrem a fšude serou ty sráče mrňavoučký,turbamanafouknutý,který jedou dobře jenom poprázdnu a poroviněsick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
16.09.2013 21:29:16
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

to Víkec: to je jako s pickupy....kup si 2.0tdi i když je to biturbo na takovou krávu....ono i těch 2.5tdi je někdy málo a 3.0 by nebylo od věci....v nějakých testech měřili pružné zrychlení a to biturbo dopadlo úplně tragicky....a pak někde chtěj předjet náklaďák sick

mr.BSE (Člen)
16.09.2013 21:37:31
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

VikecB12 psal:
mr.BSE psal:
Petr J. psal:

.....jedna z ikon bude brzo pryč....sicksicksick

http://www.auto.cz/ferrari-turbomotory-76733

....fuck zelení EU úředníci fuck

kdyby to lidi nekupovali, tak to nebudou dělat...
všechno je to o prachách

No kdyš voni to ti výrobci lidem prostě cenovkou vnutí. Se podívej na ty fauvéškodamrdky,fšecko v tsi,objem nikde... A kdo to chce v naftě,musí si půlku ceny auta připlatit a dostane obrovskej megakrutej dvoulitránekbigsmilesick
Mě stači trend u těch posledních dodávek,kde se ruší fšecky varianty s třílitrem a fšude serou ty sráče mrňavoučký,turbamanafouknutý,který jedou dobře jenom poprázdnu a poroviněsick

myslim, že srovnáváš nesrovnatelný idontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Mour (Člen)
16.09.2013 21:45:44
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Petr J. psal:

.....jedna z ikon bude brzo pryč....sicksicksick

http://www.auto.cz/ferrari-turbomotory-76733

....fuck zelení EU úředníci fuck

...buďte rádi, že tam nemaj dýzel bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr