Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » svět se v prdel obrací už doopravdy

Americkej (Člen)
21.03.2018 09:46:21
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Kdyby to mělo zachránit jednoho jedinýho EOŇáka, tak to má smysl bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
K.a.s.y.m. (Člen)
21.03.2018 10:26:36
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

To porad neresi to zda uz je ro platny zakon nebo jen vymysl evropske komise ktery se bude teprve schvalovat😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
huskyb12 (Administrator)
21.03.2018 11:20:44
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Americkej psal:

Kdyby to mělo zachránit jednoho jedinýho EOŇáka, tak to má smysl bigsmile

To je správnej přístup good a nezapomeň na toho haviře, co kutlá uhel do tepelnejch elektráren bigsmile


ale di, Ty brepto ...
Ondráš (Člen)
21.03.2018 11:59:59
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Petr J. psal:

Elektro není úplně moje parketa, ale řešil jsem s elektrikářem model našeho domu:

https://auto.idnes.cz/nabijecky-elektro … tomoto_fdv

http://www.lukysystem.cz/nabijeci-stani … ktromobily


Běžný příkon dnešní domácí nabíjecí stanice je 11 kW, což odpovídá plnému využití přípojky 3 x 16 A (3 fáze x 16 A x 230 V = 11,04 kW) bez jakékoliv rezervy – reálně je tedy pro takovou nabíječku potřebný přívod (nejen jištění, ale také kabely) dimenzovaný na 3 x 20 až 25 A. Např. Wallbox, který dodává ke svým vozům BMW, má příkon až 22 kW (potřebuje tedy přívod cca 3 x 50 A). Pokud by se měl současně nabíjet více než jeden vůz, požadavek na přiváděný proud se pochopitelně násobí počtem současně nabíjených vozů - takže třeba pro deset bytů = deset aut 3 x 500A ??


Jištění bytů v domě je obvykle 3 x 25 A / byt – při počtu cca 10 bytů to ale neznamená, že vstupní přívod do domu je dimenzován na 3 x 250 A + další proud pro výtah, společné prostory apod. Přívod do domu dimenzován na 3 x 63 A, neboť se neočekává, že by byly současně v provozu všechny spotřebiče v domě. Což ale při nabíjení vozů nelze uvažovat, tam naopak lze předpokládat, že poběží všechny....

Tož tak...takže z dnešních 3 x 63 A bychom se modelově potřebovali dostat na 3 x 563 A....

To je prave to proc chci videt tu smernici, jestli je tam napsano, ze tam musi byt 11kw u kazdeho stani a nebo nabijeci zasuvka u kazdeho stani...
Proto uz potreti chci odkaz na tu smernici co vcera schvalil, at se bavime vecne. smile1
Vyjadreni o nutnosti modernizace britske rozvodne site kvuli elektro autum... No, bydlel jsem v Belfastu skoro rok. Meli jsme 3x64A a to jsem na elektriku jen varili, svitili + zasuvky. Vetsi problem bych videl v tom, ze ten dum ve kterem jsme zili, mel jistice jeste v bakelitu a hlinikove draty. A takovych tam je podle me tak 60-70%... Takze v tom bych videl vetsi problem nez nedostatecnost site. Sorry za offtopic.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lihy (Člen)
21.03.2018 17:54:35
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:

Meli jsme 3x64A a to jsem na elektriku jen varili, svitili + zasuvky.

Tak věz, že u nás za 3x63A dáš každej měsíc 782Kč (bez DPH) jenom za to, že to máš + je tam OZE (podpora "zelený" el.), ale na to jsou dvě metody výpočtu (bere se ta která je nižší) ale pokud má někdo 3x63, tak má většinou i spotřebu, takže to vyjde míň podle ampér a to je pak vzorec "počet fází" x "ampérová hodnota jističe" x "počet měsíců" x "jednotková cena bez dph"...pro loňský rok (dáme cenu za 1 měsíc) tedy 3x63x1x18,01 =3403, 89 Kč bez Dph......takže měsíčně klopíš klíďo přes 4 talíře....plus samozřejmě spotřeba....a DPH 21%... a to se vyplatí Bobebigsmile

Ondráš (Člen)
21.03.2018 18:21:09
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

V Belfastu jsem to meli jednoduche.
- Zasel si do kramu a rekl, ze chces elektriku za rekneme 20 liber.
- Zaplatil si a dostal kod
- Ten kod si natukal do krabicky u elektriky
- Az si tech 20 liber propalil, tak te to ustrihlo a musel si do kramu znova

Podobne byl plyn...

Existuje podobna predplacena sluzba i v CR?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
21.03.2018 18:28:49
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:

V Belfastu jsem to meli jednoduche.
- Zasel si do kramu a rekl, ze chces elektriku za rekneme 20 liber.
- Zaplatil si a dostal kod
- Ten kod si natukal do krabicky u elektriky
- Az si tech 20 liber propalil, tak te to ustrihlo a musel si do kramu znova

Podobne byl plyn...

Existuje podobna predplacena sluzba i v CR?help

ondro ale tos byl jen a pouze najemnik!!! tyhle platby plati pro majitele domu..... uprimne si nedovedu predstsvit jistic 150A? kdo to bude revizovat? kdo to vlastne bude vubec smet zapojit? co kdyz bude v ulici deset domu? kazdy picus s teslou nebo jinnym kramem co sit????? je to proste kundovina!!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
huskyb12 (Administrator)
21.03.2018 18:31:14
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:

V Belfastu jsem to meli jednoduche.
- Zasel si do kramu a rekl, ze chces elektriku za rekneme 20 liber.
- Zaplatil si a dostal kod
- Ten kod si natukal do krabicky u elektriky
- Az si tech 20 liber propalil, tak te to ustrihlo a musel si do kramu znova

Podobne byl plyn...

Existuje podobna predplacena sluzba i v CR?help

No jistě, tady si jí objednáš :)))

https://www.tyden.cz/rubriky/byznys/ces … 72032.html


ale di, Ty brepto ...
Lihy (Člen)
21.03.2018 18:54:29
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:

Existuje podobna predplacena sluzba i v CR?help

Ani hovnobigsmile
A vzhledem ke složitosti vyúčtování el. to ani neni dost dobře možný...
Jestli to totiž nevíš tak u nás je to následovně.....
Jedna část platby je za distribuci (regulované ceny státem) platíš vždy ČEZ distribuce.
Tahle část platby se skládá z ceny za příkon (třeba těch zmíněných 3x63A) v příslušném tarifu (jsou různé tarify D25,D27,D45.....to jako jestli máš celej den jeden jednu cenu za 1kWh, nebo máš tarif na přímotopy (máš 20h deně nízkou sazbu za 1KWh), nebo akumulaci nebo tepelný čerpadlo, atd. (pokud máš 2 sazby, nízkou a vysokou měl bys mít po dobu té vysoké sazby blokované spotřebiče na které se ta sazba vztahuje)  ta se počítá za počet měsíců odběru (každej tarif má jinak vysokej měsíční paušál...to mi v minulém příspěvku nedošlo...ceny co jsem psal jsou za tarif D45-přímotop), pak tam máš cenu za 1Kwh (buď jednu a nebo za Nízký a Vysoký tarif) a na konec (když nepočítám droboť jako daň z elektřiny a cenu za systémové služby ČEPS) je tu slavná cena za podporu výkupu elektřiny (OZE).....vláda slíbí a člověk zaplatísick ...no nic.

No a pak je tu druhá složka ceny a to je obchodní cena za dodávku elektřiny (tady můžeš mít dodavatele jakého si vybereš, ČEZ, PRE, BOHEMIA ENERGY, EON a plno dalších.
tam už je to celkem jednoduchý
Je tam nějakej měsíční paušál do 100Kč
pak platíš cenu na 1KWh podle trifu (jako u distribuce běžná domácnost, přímotop, akumulace...buď máš jednu cenu nebo dvě za nízkej a vysokej tarif)

Takže ano proč to dělat jednoduše a koupit si v trafice kód, když to jde složitěbigsmile
Ps. úkáčka maji daleko levnější elektriku než plyn...se strašně divili, že nadávám, že tu
na vsi nemáme plyn... takže to co v unii navrhnou se jiným státům může jevit úplně jinak než nám bo ceny energií nejsou o cenách nákladových, ale o politice sick

K.a.s.y.m. (Člen)
21.03.2018 20:03:10
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:

V Belfastu jsem to meli jednoduche.
- Zasel si do kramu a rekl, ze chces elektriku za rekneme 20 liber.
- Zaplatil si a dostal kod
- Ten kod si natukal do krabicky u elektriky
- Az si tech 20 liber propalil, tak te to ustrihlo a musel si do kramu znova

Podobne byl plyn...

Existuje podobna predplacena sluzba i v CR?help

to by bylo moc jednoduchý a hlavně levný bigsmile lepší je mít několik paušálů viz. Lihy bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
21.03.2018 20:41:03
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:

ondro ale tos byl jen a pouze najemnik!!! tyhle platby plati pro majitele domu..... uprimne si nedovedu predstsvit jistic 150A? kdo to bude revizovat? kdo to vlastne bude vubec smet zapojit? co kdyz bude v ulici deset domu? kazdy picus s teslou nebo jinnym kramem co sit????? je to proste kundovina!!!!

Jasne, ze jsem platil jen spotrebu, ale byly i najemnici s normalnim tarifem a tam predpokladam, ze platili sakum prdum vsechno a ne jen spotrebu. Ikdyz ruku do ohne za to nedam, protoze v Belfastu se neplatilo ani za vodu...help
Ta sit se tak jako tak bude muset casem obnovit. Takze svadet to JEN na elektromobily ze jenom kvuli nim se musi obnovovat sit a jenom kvuli nim je drazsi elektrika mi prijde trochu kratkozrake.
Driv se taky jezdilo na benzin s 60 oktanam a 95 oktanu jim prislo asi tobe jako ted 150A jistic. Svet a technologie se meni (tim nerikam, ze vzdycky k lepsimu).

2 lihy: Rozdil v cenach energii v CR a UK je mi znam. Taky je mi znamo, ze spousta lidi tu topi raselinou. smile1 A velice oblibeny je tu LTO, ktery se v CR nejak nechytil.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
22.03.2018 07:12:41
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

...no vo o se v CR chytlo LTO, ale tag nak za jinej konec a par lidi za to sedi este dneskabigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bubák (Člen)
22.03.2018 08:56:39
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Filous psal:

...no vo o se v CR chytlo LTO, ale tag nak za jinej konec a par lidi za to sedi este dneskabigsmile

přesně tak, ještě za komančů jelo LTO tak nějak v pohodě, u našich na to jela celá bytovka a bylo to pěkně pohodlný topení, zátáhls za čudl a topilo se....jenže pak nějaký vykukové přišli na to že je to jen jinak vobarvená nafta a už to jelo bigsmile Pak na to ty kurvy postupně napálili nějaký daně či co a jako topení se to stalo drahý jako svině, takže milej kotel šel nakonec doprdele i s nádrží...teď tam mají plyn ale myslím že to žádná výhra co se týče financí taky nejni.


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Ondráš (Člen)
22.03.2018 12:05:46
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Filous psal:

...no vo o se v CR chytlo LTO, ale tag nak za jinej konec a par lidi za to sedi este dneskabigsmile

No jo... Divoke devadesatky...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Francouz (Člen)
01.04.2018 16:55:29
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

K.a.s.y.m. psal:

No a v cem je problem? Parkovat tam muzes i s V8 s kompresorem,ne?.jsou povinny i mnohem vetsi blbosti..zrovna tohle by me trapilo jako posledni😁😁

Ja tam vidim problem v tom slove automaticky, neboli povinne.

Francouz (Člen)
01.04.2018 16:58:56
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:

V Belfastu jsem to meli jednoduche.
- Zasel si do kramu a rekl, ze chces elektriku za rekneme 20 liber.
- Zaplatil si a dostal kod
- Ten kod si natukal do krabicky u elektriky
- Az si tech 20 liber propalil, tak te to ustrihlo a musel si do kramu znova

Podobne byl plyn...

Existuje podobna predplacena sluzba i v CR?help

Jj Irsko je v tomhle dobry, a nebyly tam elektromery jen na predplaceny kupony, ale i na penize, hodils tam dvacku a svitils, perfektne jednoduchy good
Nevim jestli to tam je jeste takhle i ted.

Ondráš (Člen)
02.04.2018 07:01:17
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Já myslím, že to nikdo ješt nezrušil. Alespoň ne v těch sociálně slabších oblastech ve kterých jsem bydlel.
Teď jsem si polepšil a na elektriku už mi dali tarif a vodu už zase nepatím.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
03.04.2018 07:00:56
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:

Já myslím, že to nikdo ješt nezrušil. Alespoň ne v těch sociálně slabších oblastech ve kterých jsem bydlel.
Teď jsem si polepšil a na elektriku už mi dali tarif a vodu už zase nepatím.smokin

jestli neplatis vodu, tak te brzo vyhostej bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
03.04.2018 11:17:44
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Loser psal:

jestli neplatis vodu, tak te brzo vyhostej bigsmilebigsmilebigsmile

No... Ono je to trochu zvláštní v tomhle.
Předminulé volby to tu zavedli, vybrali zalohu 300 euro za připojku a začali to účtovat...
No ale pak se lidi bouřili, strany se bouřily, stávkama hrozily a minulé volby to bylo asi největší téma. Volby ale skončily trochu patem, že ti co to chtěli ponechat, tak neměli dost hlasů a ti co to chtěli změnit se zase nedokázali dohodout a aby teda vubec vznikla Vlada, tak vymysleli řešení ala Chytrá horákyně.
Ten předpis stále platí, ale odložili/pozastavili jeho účinnost z důvodu přezkoumání. Takže teď lidem peníze vrací (ale zálohy si nechávají) a budou tuším 3 roky přezkoumávat, jestli to jako začnou znova vybírat a nebo jestli to pak budou přezkoumávat ještě dál. cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
10.04.2018 13:40:15
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
10.04.2018 18:40:42
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:

pacientka po dvojte lobotomii!idontknow

https://zpravy.idnes.cz/skola-domaci-uc … domaci_nub

Ja nemam o skolstvi v CR nejake prehnane mineni, ale tim ze se zrusi se to nevylepsi.help

„Děti se neustále učí od sebe navzájem. Nenaučit se číst by byl v naší společnosti založené na psaném textu výkon.

K tomu mam jedine. Gaussova krivka.
V soucasne dobe je gramotnost v CR 100% (pomineme mozna jednotky pripadu). Pokud by se zavedlo to co rika ta zenska, tak by to rozhodne 100% nebylo.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
huskyb12 (Administrator)
10.04.2018 20:18:26
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

To je ale záměr, idiot se lépe ovládá ...


ale di, Ty brepto ...
VikecB12 (Člen)
14.04.2018 08:39:24
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Zdá se mě to,nebo nás chcou zakaždou cenu zatáhnout do války s rukem? Amíci stupňují agresi fšude kde se mihnou a frantíci s anglánama jim u toho přicmrndávajíidontknow
Kolikáty humanitární bombardování to dnešní v Damašku bylo? Scénář vždy stejnej,bez jakejchkoli důkazů nařknout protichůdnej režim v některé zemi na světě a tu následně totálně rozvrátit a rozmrdat a po pár letech ji v tichosti ponechat osudu...sick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
14.04.2018 08:46:01
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

nezda se ti to!!! pomatena trumpeta mrdka majska a nekrofil makaron delaj vse proto abychom zacali treti svetovou..... a poblbnuty cechacek bude kyvat jak osel......je me s toho na zvracenisick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
14.04.2018 11:18:35
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

...smile2 švejk na to kdysi řek ať neblázněj, že jsou tam lidi


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
15.04.2018 15:58:31
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

K 3. sv válce je po tomhle "divadlu" daleko (ikdyž to v sobotu ráno možná nevypadalo). Rakety se vyhly ruským základnám, Rusové ani nereagovali, navíc to asi i práskli Syřanům, takže se stihli pakovat z těch objektů... Vlk se nažral a koza zůstala celá. idontknow
A navíc, kdo by se chtěl postavit koalici USA, UK a Francie (ne NATO)? Putin sám těžko.

Blbý je, že pravdu se nikdy nedozvíme. Resp. jedna strana jí možná říká, ale nikdy se nedozvíme která.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
16.04.2018 17:58:54
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:

K 3. sv válce je po tomhle "divadlu" daleko (ikdyž to v sobotu ráno možná nevypadalo). Rakety se vyhly ruským základnám, Rusové ani nereagovali, navíc to asi i práskli Syřanům, takže se stihli pakovat z těch objektů... Vlk se nažral a koza zůstala celá. idontknow
A navíc, kdo by se chtěl postavit koalici USA, UK a Francie (ne NATO)? Putin sám těžko.

Blbý je, že pravdu se nikdy nedozvíme. Resp. jedna strana jí možná říká, ale nikdy se nedozvíme která.

Souhlas...


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Billy (Člen)
17.04.2018 12:11:54
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Snad je Rus z te Syrie vypraska do prdele, nemaj tam Amici a cela polomrdla EU co delat, nikdy je tam nikdo nezval. Staci se zamyslet jak to bylo s predchazejicima zemnema, bylo to nemlich stejny nebo podobny zaminky. Syrie ma hromadu ropy ve statni sprave.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Ondráš (Člen)
17.04.2018 13:15:57
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Syrie dela(la) asi 0.5% svetove produkce ropy. Neni ani v OPEC, takze bych se tou ropou tolik neohanel. A byla solo akce USA, UK a Francie, ani EU ani NATO tam nikoho neposlalo (ikdyz tu akci schvaluji).

Podle me na to Rus financne nema... Vychod Ukrajiny utahne, v Syrii posle par letadel na ty na druhe strane, ale kdyby mel otevrit dalsi frontu a to proti USA, UK a Francii na to asi nema (financne). Jak pro Rusa, tak ostatni je vyhodne bojovat na cizim uzemi. Do neceho co by se mohlo dotknout domaciho uzemi tech statu se nikomu nechce.

Spis chteli Rusa klepnout pres prsty. Muj nazor.

Rad bych ale vedel, kolik tech raket nebo jestli vubec bylo sestreleno. Rusaci rikaj 70%, Amerika 0%...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Myšák (Člen)
17.04.2018 15:28:41
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

My ted mame uplne jiny problemy...
http://g.cz/po-tom-co-monako-zjistilo-k … ve-stredu/


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Filous (Člen)
17.04.2018 17:28:36
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Myšák psal:

My ted mame uplne jiny problemy...
http://g.cz/po-tom-co-monako-zjistilo-k … ve-stredu/

..."ministrine v demisi a v prechodu"...sem se dneska poprvy zasmal, diky😂😂😂


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
17.04.2018 18:27:58
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Monako a Vatikán beru, jen mám obavu, aby obsadili celou zem, je jich málo. Aby potom nezbylo nějaký území i pro takový velmoce, jako je Súdán nebo Somálsko :)


ale di, Ty brepto ...
Borák (Člen)
17.04.2018 20:42:42
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

hele morafci ,že vy byste nejradši kdyby vas připojili ke Krymu šulini


...nikdo nevojebe Ježíše...
VikecB12 (Člen)
17.04.2018 21:15:16
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Já bych nechtěl byt připojenej k nikomu. A ani zabořenej do půlky v německé prdeli,kvuli tomu že se s kšeftu s nima vobohacuje pár vyvolenejch továrníkůidontknow
Ale to co provádí amíci se svejma přisluhovačama(bohužel včetně nás) ve světě,se mě nelíbí a začínám je brat jako největšího škůdce na té naší zeměguli. Rozvrací státy,který jim nejdou na ruku,nebo ve kterých je jinej režim,než chcou oni,proč tu změnu nenechají na místních? Sou to sviněgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
18.04.2018 08:18:48
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

...hele Vikecu, proste silnejsi pes mrda, tak to bylo, je a bude na tom prasivym svjete...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
18.04.2018 10:53:15
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Filous psal:

...hele Vikecu, proste silnejsi pes mrda, tak to bylo, je a bude na tom prasivym svjete...

Vic asi neni co dodat.smokin

Opravdu nezavisle muze byt tak Rusko, USA, Cina... Mozna Indie... Ostatni budou vzdycky tak nejak v jejich sferach vlivu.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
18.04.2018 18:41:41
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

No ale nemusíme jim zato tleskat a lézt doprdele...idontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
19.04.2018 09:09:40
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

...bohužel právje že musíme, aby sme si mohli pozbírat ňáký drobky, kerý zvostanou po jejich hostině, páč i ve válkách de především vo prachy...esi mi teda jako rozumíš...je to smutný, ale je to tag, jag řikam, svjet je zlej...je řek bych uplně jedno, esi polezem do prdele amíkoj, číňanoj nebo rusákoj...a na to, aby sme byli nezávislý nemáme ani ekonomicky, ani politicky...tagže??? ...mrdatsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
karlos100 (Člen)
19.04.2018 09:44:48
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

To, že ještě jsme jako stát na mapě evropy je z jedinýho důvodu, část národa vždycky kolaboruje s momentálně silnějším a druhá část od nich dostává na prdel.. No a jednou za čas si to prohodějbigsmile


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
19.04.2018 15:13:58
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

hele já teď celkem úspěšně lezu do bavorský prdele a čoveče zatím to není špatný good


Strýcfajtr !!!
Banditatom (Člen)
26.06.2018 08:42:14
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

https://www.novinky.cz/domaci/476108-po … ?sznhp=rss

Ja uz nevim jestli se smat nebo brecetidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
WenzelB6 (Člen)
26.06.2018 22:29:56
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:

https://www.novinky.cz/domaci/476108-povinne-ruceni-i-pro-detska-elektroauticka-navrhuje-evropska-komise.html?sznhp=rss

Ja uz nevim jestli se smat nebo brecetidontknow

bigsmile to si dělaj ass Za chvíli bude povinný i na ptáka. Vod 18ti do 80ti bigsmile

Myšák (Člen)
27.06.2018 07:25:00
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

A pumpičky furt nic? Kdyz mi vjede pod auto v ramci uhybneho manevru pred kanalem a zubama mi poskrabe celou kapotu, tak by mel mit taky pojistku ne? :)


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
huskyb12 (Administrator)
27.06.2018 07:57:55
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Je to reakce na nějakýho balkánskýho dovedu, kerej samodomo vehiklem sundal na svý zahradě lopatu z lešení a ta po něm potom chtěla bůh ví co :)

Jo a nejde vo dětský autíčka, ale třeba vo malotraktory ...
Navíc, kdyby to mělo zachranit jedinýho pojišťováka, tak to za to stojí :)))


ale di, Ty brepto ...
XJelen (Člen)
27.06.2018 08:48:04
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Mám takovej pocit, že zase češi jdou evropštější cestou než evropa https://www.novinky.cz/domaci/476221-po … toven.html
nás ta euroskepse přivede k infarktu jednou headshake a nebo žeby zas nějaká kampaň na zakrytí třeba kampaně Poche? Bude lepší když češi budou nadávat na zkurvenou evropu, která chce zpoplatnit hračky, než aby se náhodou zamysleli nad tím co se vlastně u nás děje sick


Strýcfajtr !!!
Americkej (Člen)
27.06.2018 09:07:06
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Vona i taková sekačka s pojezdem dovede natropit neplechu. A kdyby to mělo zachránit jedinýho sádrovýho trpajzlíka...bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Ondráš (Člen)
27.06.2018 10:49:56
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

XJelen psal:

Mám takovej pocit, že zase češi jdou evropštější cestou než evropa https://www.novinky.cz/domaci/476221-po … toven.html

Pojistovacka loby... Chteli by pojistovat vsechno, ale tak aby mohli rikat, ze to nebyli oni co za to muzou, ze to jen zajistujou. smile1
Az se ceske pojistovny dozvi, ze v zahranici se u povinneho pojistuje osoba a ne auto a ze si vlastne muzou nechat to auto zaplatit nekolikrat, tak pak se mame na co tesit.help

XJelen psal:

nás ta euroskepse přivede k infarktu jednou headshake a nebo žeby zas nějaká kampaň na zakrytí třeba kampaně Poche? Bude lepší když češi budou nadávat na zkurvenou evropu, která chce zpoplatnit hračky, než aby se náhodou zamysleli nad tím co se vlastně u nás děje sick

Tak to je takovej ceskej zvyk svadet vsechno na druhe... Kdyz se podivas na jakoukoliv vladu co jsme meli, tak vzdycky nadavala na tu predchozi, ze to musi nejdriv opravit a pak teprve muze zacit neco tvorit... Dopadlo to tak, ze nevytvorila nic...
Reforma vzdelavani, zdravotnictvi, duchodoveho systemu... Nikdy nic a to co tak nejak fungovalo dokurvili jeste vic.
Vzdycky "reformy" zaplacli tim, ze ucitelum, doktorum, sestram, duchodcum... pridali. To neni reforma, to je jen zacpani huby kusem zradla a odsunutim na ty co prijdou po nich.
Je to podle me generacni... Proste tech 40 let komunistu je furt v nas. Bude to holt chvili trvat, ale verim, ze prijdou lidi, ktery budou chtit tu republiku posunout dal a ne ji jen podojit. Nejsem si ale jisty, jestli se toho doziju.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Myšák (Člen)
27.06.2018 11:23:33
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Vono kdyz nebudete brat vazne kazdou pitomost co vyblejou na novinkach a podobne "serioznich" servrech, tak budete taky spokojenejsi parchanti smile1


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Myšák (Člen)
27.06.2018 11:30:38
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Banditatom (Člen)
27.06.2018 16:08:09
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ja bych prejmenoval cely curakov na Havlovbigsmile V ostrava nova hut vaclava havla a na mostecku dul vaclava havlabigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
vendous (Člen)
27.06.2018 18:10:15
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ale di ty, vždyť je to z loňskýho září a byl to nějakej vtípek bo co


Smrt je ze všeho to poslední.
huskyb12 (Administrator)
27.06.2018 18:19:25
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy


ale di, Ty brepto ...
Myšák (Člen)
28.06.2018 07:24:28
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ve druhy minute to prestava bejt prdel surprised


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Ondráš (Člen)
28.06.2018 08:16:21
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Buďme rádi že máme premiéra, který je pevný ve svých postojích...help
https://twitter.com/i/status/1011535393953603584


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
28.06.2018 08:27:35
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:

Buďme rádi že máme premiéra, který je pevný ve svých postojích...help
https://twitter.com/i/status/1011535393953603584

Ted si vem ze ho voli 30% naroda....tzn 30% naroda je jeblich po palici....pekne.... Narod dementusick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
XJelen (Člen)
28.06.2018 09:24:00
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

počkej počkej AZ247 to nemůžeš myslet vážně bigsmilebigsmilebigsmile ty vole proti tomu i parlamentní listy jsou seriozní server bigsmilebigsmilebigsmile to si vzpomínám jenom snad v devadesátkách na časopis Hrom, ten snad byl víc good


Strýcfajtr !!!
Myšák (Člen)
28.06.2018 09:24:48
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:

Buďme rádi že máme premiéra, který je pevný ve svých postojích...help
https://twitter.com/i/status/1011535393953603584

Soudruh Bureš si ale do huby srát může... má na to štempl vod soudu, že je to v oukeji.


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Myšák (Člen)
28.06.2018 09:33:43
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

XJelen psal:

počkej počkej AZ247 to nemůžeš myslet vážně bigsmilebigsmilebigsmile ty vole proti tomu i parlamentní listy jsou seriozní server bigsmilebigsmilebigsmile to si vzpomínám jenom snad v devadesátkách na časopis Hrom, ten snad byl víc good

Naopak... v dnesni dobe je to jeden z nejserioznejsich serveru bigsmile  A obcas celkem pobavi smile1
Celkem prdel je cist pod jejich clankama diskuze lidi vymletejch parlamentnima listama, novinkama, AC24, atd.


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Ondráš (Člen)
28.06.2018 12:08:46
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

XJelen psal:

...to si vzpomínám jenom snad v devadesátkách na časopis Hrom, ten snad byl víc good

Vogo to byl masakr.smile1 Ale hned po Blesku sel nejvic na odbyt. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
02.10.2019 23:33:25
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Filous (Člen)
03.10.2019 07:15:47
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

...f klidu...polák to hekne za měsíc a za litr ti k tomu prodá i  propojovaci šňůru, abys to moch  ladit i z domácího kompubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
03.10.2019 07:33:48
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Filous psal:

...f klidu...polák to hekne za měsíc a za litr ti k tomu prodá i  propojovaci šňůru, abys to moch  ladit i z domácího kompubigsmile

No zrovna ty asistencni systemy jsou to co bych nechal trvale vypnuty a nic vic zvlastniho v tom aute neni takze o nic neprijde😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Myšák (Člen)
03.10.2019 08:52:53
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

No mě todle zrovna pride celkem pochopitelny. Proc vyrabet deset ruznejch verzi a vybav kdyz muzu vyrabet jen jednu idontknow Co chces si zaplatis a co nechces na to seres, ten system je furt stejnej.
Filipe neboj, pro tebe budou vyrabet furt Dacie, ktery nastartujes sroubovakem smile1


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Lubošek (Člen)
03.10.2019 09:24:27
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Myšák psal:

No mě todle zrovna pride celkem pochopitelny. Proc vyrabet deset ruznejch verzi a vybav kdyz muzu vyrabet jen jednu idontknow Co chces si zaplatis a co nechces na to seres, ten system je furt stejnej.
Filipe neboj, pro tebe budou vyrabet furt Dacie, ktery nastartujes sroubovakem smile1

a nebo Hynduháje, viď Myšáku bigsmilebigsmile


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
VikecB12 (Člen)
03.10.2019 09:35:19
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Mercedes má tenhle systém už delší dobu. Koupíš si holátko a kdykoliv si cokoliv nechás aktivovat za patřičnej obnos.
Na jednu stranu nejjednodužší systém,nadruhou je to obechcávka lidí,kteří tu výbavu zaplatí už v základu,takže by to ty auta klidně mohli mít aktivovaný fšechno a fšechnyidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
03.10.2019 10:06:00
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

K.a.s.y.m. psal:

No zrovna ty asistencni systemy jsou to co bych nechal trvale vypnuty a nic vic zvlastniho v tom aute neni takze o nic neprijde😁😁

...když sedám do auta tak to dnes vypínám tlačítky, po startu se vše automaticky aktivuje...takže nasednout, nastartovat, povypínat a vyrazit...bigsmile

Myšák (Člen)
03.10.2019 10:13:37
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Lubošek psal:
Myšák psal:

No mě todle zrovna pride celkem pochopitelny. Proc vyrabet deset ruznejch verzi a vybav kdyz muzu vyrabet jen jednu idontknow Co chces si zaplatis a co nechces na to seres, ten system je furt stejnej.
Filipe neboj, pro tebe budou vyrabet furt Dacie, ktery nastartujes sroubovakem smile1

a nebo Hynduháje, viď Myšáku bigsmilebigsmile

Neser nebo ti schovám zuby! bigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Ondráš (Člen)
03.10.2019 11:53:21
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Pred casem jsem poslouchal rozhovor s byvalym sefem Microsoftu v Evrope uz a tehdy (par let nazpet) rikal, ze z automobilek se stavaji vic softwarove firmy nez strojirenske a ze na vyvoj elektroniky a sw vybaveni padne az 60% nakladu na vyvoj auta.

Jinak ten model predplatneho se treba v softwaru uplatnuje uz dlouho. Pokud to takhle pujde dal, tak to podle me dopadne jako treba u notebooku. Mate spoustu vyrobcu kteri delaji hardware, mate spoustu vyrobcu kteri delaji software a teoreticky je muzete libovolne kombinovat.
Takze automobilka doda auto a vy si vyberete kdo doda software.
Nebude to samozrejme tak jdnoduche jako u tech NB, protoze v aute pujde o zivot, ale vsechno k tomuhle modelu smeruje.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
03.10.2019 12:55:37
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Petr J. psal:
K.a.s.y.m. psal:

No zrovna ty asistencni systemy jsou to co bych nechal trvale vypnuty a nic vic zvlastniho v tom aute neni takze o nic neprijde😁😁

...když sedám do auta tak to dnes vypínám tlačítky, po startu se vše automaticky aktivuje...takže nasednout, nastartovat, povypínat a vyrazit...bigsmile

Mam tam nastessti jen nouzove brzdeni..to uz nam parkrat zachranilo auto i kdyz taky prudi a ten debilni start stop a ten vypinama hned a pokazde.jak rikam zbytecnosti


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
03.10.2019 14:49:24
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

evil

Ondráš psal:

Pred casem jsem poslouchal rozhovor s byvalym sefem Microsoftu v Evrope uz a tehdy (par let nazpet) rikal, ze z automobilek se stavaji vic softwarove firmy nez strojirenske a ze na vyvoj elektroniky a sw vybaveni padne az 60% nakladu na vyvoj auta.

Jinak ten model predplatneho se treba v softwaru uplatnuje uz dlouho. Pokud to takhle pujde dal, tak to podle me dopadne jako treba u notebooku. Mate spoustu vyrobcu kteri delaji hardware, mate spoustu vyrobcu kteri delaji software a teoreticky je muzete libovolne kombinovat.
Takze automobilka doda auto a vy si vyberete kdo doda software.
Nebude to samozrejme tak jdnoduche jako u tech NB, protoze v aute pujde o zivot, ale vsechno k tomuhle modelu smeruje.

Počkej počkej někomu jde o život i při obsluze NBbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
03.10.2019 15:01:51
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:

evil

Ondráš psal:

Pred casem jsem poslouchal rozhovor s byvalym sefem Microsoftu v Evrope uz a tehdy (par let nazpet) rikal, ze z automobilek se stavaji vic softwarove firmy nez strojirenske a ze na vyvoj elektroniky a sw vybaveni padne az 60% nakladu na vyvoj auta.

Jinak ten model predplatneho se treba v softwaru uplatnuje uz dlouho. Pokud to takhle pujde dal, tak to podle me dopadne jako treba u notebooku. Mate spoustu vyrobcu kteri delaji hardware, mate spoustu vyrobcu kteri delaji software a teoreticky je muzete libovolne kombinovat.
Takze automobilka doda auto a vy si vyberete kdo doda software.
Nebude to samozrejme tak jdnoduche jako u tech NB, protoze v aute pujde o zivot, ale vsechno k tomuhle modelu smeruje.

Počkej počkej někomu jde o život i při obsluze NBbigsmile

...no jéééjeidontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
03.10.2019 15:43:09
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Filous psal:
Banditatom psal:

evil

Ondráš psal:


Pred casem jsem poslouchal rozhovor s byvalym sefem Microsoftu v Evrope uz a tehdy (par let nazpet) rikal, ze z automobilek se stavaji vic softwarove firmy nez strojirenske a ze na vyvoj elektroniky a sw vybaveni padne az 60% nakladu na vyvoj auta.

Jinak ten model predplatneho se treba v softwaru uplatnuje uz dlouho. Pokud to takhle pujde dal, tak to podle me dopadne jako treba u notebooku. Mate spoustu vyrobcu kteri delaji hardware, mate spoustu vyrobcu kteri delaji software a teoreticky je muzete libovolne kombinovat.
Takze automobilka doda auto a vy si vyberete kdo doda software.
Nebude to samozrejme tak jdnoduche jako u tech NB, protoze v aute pujde o zivot, ale vsechno k tomuhle modelu smeruje.

Počkej počkej někomu jde o život i při obsluze NBbigsmile

...no jéééjeidontknowbigsmile

😂😂😂😂😂😂


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
03.10.2019 15:57:15
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:

Počkej počkej někomu jde o život i při obsluze NBbigsmile

U nekterych jde o zivot i tem okolo nej. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
03.10.2019 16:12:51
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:
Banditatom psal:

Počkej počkej někomu jde o život i při obsluze NBbigsmile

U nekterych jde o zivot i tem okolo nej. bigsmile

Tys někdy šel okolo našeho domu?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
04.10.2019 07:24:56
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:

Tys někdy šel okolo našeho domu?bigsmile

To nemusím být blízko domu... To je slyšet až sem. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Pšán (Člen)
07.11.2019 15:04:03
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

..mám takového tucha,že z toho budou mít někteří Haďaři osypky..surprisedhelp
 
https://www.gaskrank.tv/tv/motorradtref … m-2019.htm


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Filous (Člen)
07.11.2019 15:16:56
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

...hesci nes GSo good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
07.11.2019 15:47:33
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Filous psal:

...hesci nes GSo good

A čo Ti jebe? Dyk to nemá kardan, kolem světla dali krabici od bot, sedlo šil vožralej kutil... Celkově mi to připomíná dyzajnérskou školu Vorlovy lopaty kombinovaný s legem. Z todle díla mít strach bawor nemusí.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
čočkin (Člen)
10.11.2019 16:00:57
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

ten čumák, ta maska to je něco příšernýho...bad líbí se mi jen ten motor při pohledu z pravý strany


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Filous (Člen)
10.11.2019 16:59:33
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Americkej psal:
Filous psal:

...hesci nes GSo good

A čo Ti jebe? Dyk to nemá kardan, kolem světla dali krabici od bot, sedlo šil vožralej kutil... Celkově mi to připomíná dyzajnérskou školu Vorlovy lopaty kombinovaný s legem. Z todle díla mít strach bawor nemusí.

...noooo...je to divný...a mě se libjej divný vjecibigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
čočkin (Člen)
10.11.2019 18:54:10
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1577_82_dzava.jpg



třeba tohle? bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Filous (Člen)
10.11.2019 20:21:32
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

...říkal sem divný vjeci, né hnusný, todle je težkej hardcore i na měsick ...to ve spodnim rohu je tvoje nová přítelkyně???bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
10.11.2019 20:43:30
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ty voe co se ti nelibi na prototypech Jawy😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
čočkin (Člen)
10.11.2019 21:39:52
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

na tý fotce se mi nelíbí všechno...bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
11.11.2019 06:19:19
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

čočkin psal:

na tý fotce se mi nelíbí všechno...bigsmilebigsmilebigsmile

Tak jsou to prototypy ne vyrobni serie tak bud v klidu😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Americkej (Člen)
11.11.2019 08:44:23
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Tak třeba ty držáky nápojů na nádrži jsou vymazlený, to nemá ani Tůratech.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Ondráš (Člen)
11.11.2019 16:46:33
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

K.a.s.y.m. psal:

Tak jsou to prototypy ne vyrobni serie tak bud v klidu😁😁😁

Ja myslim, ze ja uz se vyrobni serie, ktere bude predchazel tenhle prorotyp nedoziju. Jake je tentokrat nove datum? Jestli teda nejake je?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
11.11.2019 20:28:35
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

Tak jsou to prototypy ne vyrobni serie tak bud v klidu😁😁😁

Ja myslim, ze ja uz se vyrobni serie, ktere bude predchazel tenhle prorotyp nedoziju. Jake je tentokrat nove datum? Jestli teda nejake je?help

Hele tohle se objevilo na netu tak pred cca 5 lety kdy hrozili nejakou novou motorku..po tehle fotkach to zase umlklo a pak se objevila ta 350 jako retro Stylka. Ktera se podle me docela povedla i kdyz ideal to taky neni.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
12.11.2019 08:58:00
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Potřebujou dotaci,jinak nic nebudebigsmilebigsmile
Dizajnérovy toho skvostu bych přál,aby mu ta krasavica natrhla prdel,zasloužil by si togoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
12.11.2019 11:48:52
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

VikecB12 psal:

Potřebujou dotaci,jinak nic nebudebigsmilebigsmile
Dizajnérovy toho skvostu bych přál,aby mu ta krasavica natrhla prdel,zasloužil by si togoodbigsmile

Tohle nemohl delat designer!!!!idontknow ale utecivsi pacient kromerizske odmastovnybigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
12.11.2019 13:24:38
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:

Tohle nemohl delat designer!!!!idontknow ale utecivsi pacient kromerizske odmastovnybigsmile

A vis, ze by to na Sujazuwakiho sedelo... smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kukii (Člen)
12.11.2019 13:26:22
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:
Banditatom psal:

Tohle nemohl delat designer!!!!idontknow ale utecivsi pacient kromerizske odmastovnybigsmile

A vis, ze by to na Sujazuwakiho sedelo... smokin

Sujazuwaki nebyl pacientem odmašťovny, ještě bigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Banditatom (Člen)
12.11.2019 13:42:12
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Kukii psal:
Ondráš psal:
Banditatom psal:

Tohle nemohl delat designer!!!!idontknow ale utecivsi pacient kromerizske odmastovnybigsmile

A vis, ze by to na Sujazuwakiho sedelo... smokin

Sujazuwaki nebyl pacientem odmašťovny, ještě bigsmilebigsmile

...vsichni jsme potencionalni pacienti odmastovnybigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Progear 650 (Člen)
12.11.2019 14:53:20
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:
Kukii psal:
Ondráš psal:


A vis, ze by to na Sujazuwakiho sedelo... smokin

Sujazuwaki nebyl pacientem odmašťovny, ještě bigsmilebigsmile

...vsichni jsme potencionalni pacienti odmastovnybigsmile

Podepisuji bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Honzik8719 (Člen)
12.11.2019 17:53:59
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:
Kukii psal:
Ondráš psal:


A vis, ze by to na Sujazuwakiho sedelo... smokin

Sujazuwaki nebyl pacientem odmašťovny, ještě bigsmilebigsmile

...vsichni jsme potencionalni pacienti odmastovnybigsmile

Jeste ze je tolik druhu zavislosti bigsmile


...relativní kochač...
Petr J. (Člen)
12.11.2019 19:09:59
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Honzik8719 psal:
Banditatom psal:
Kukii psal:


Sujazuwaki nebyl pacientem odmašťovny, ještě bigsmilebigsmile

...vsichni jsme potencionalni pacienti odmastovnybigsmile

Jeste ze je tolik druhu zavislosti bigsmile

...zase honíš chcípáka? bigsmile

Banditatom (Člen)
29.01.2020 13:19:50
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

to jako fakt?idontknow
https://www.kupi.cz/magazin/clanek/5252 … -internetu

tak co chlapci s křidelky nebo bezsicksicksicksick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
29.01.2020 13:56:01
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:

to jako fakt?idontknow
https://www.kupi.cz/magazin/clanek/5252 … -internetu

tak co chlapci s křidelky nebo bezsicksicksicksick

Ty nepoužíváš zásadně tampony? bigsmilebigsmile

A křídýlka nosíš do slipů nebo do trenek? idontknow

nicola.foxx (Člen)
29.01.2020 14:01:25
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

TVL to se ti jako fakt líbí tyhle věci. Hledáš to cíleně?


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ondráš (Člen)
29.01.2020 14:10:15
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

nicola.foxx psal:

TVL to se ti jako fakt líbí tyhle věci. Hledáš to cíleně?

Myslim, ze rekne, ze to na nej najednou vyskocilo...
Ale kdo trochu zna jak funguje cileni obsahu na Internetu, tak vi svoje. smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr