Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

deny1234 (Člen)
25.11.2012 10:09:09
Offline

Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

http://www.youtube.com/watch?v=VuCxe7d6Ytk  Celkem zajimavej projev , sice chvilema trochu zmatenej , ale tohle rict do kamer , klobouk dolu good Jo a ja si jeho cd sice taky palim , ale obe LP jsem si koupil bigsmile

VikecB12 (Člen)
25.11.2012 11:47:28
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Mám ho rád,bohužel ho média v očích věčinové společnosti "zničí",ale to jemu žíly netrhá a to se mě líbí. Už dlouho mě hlodá myšlenka,že bych ho klidně snesl na hraděgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kožak (Člen)
25.11.2012 11:51:57
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

neserese..tak to má bejtbigsmile


MRDAT!!!
Banditatom (Člen)
25.11.2012 11:56:51
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

kuva dobře to řeklgood všechny jeho alba mámgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
inkvizitorr (Administrator)
25.11.2012 12:32:18
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

woe vikec mam tě celkem rád, ale z většiny tvejch názorů je mi na sickidontknow
psal sem to už jinde, napíšu to i tady:
Landa má perfektně zmánkutý PR, to se musí nechat, tohle byla další z ukázek, pokud lidma z SHOWB opovrhuje a totéž dle toho co řekl i lidma kerý chodí na nějaký ty jeho muzikály nebo opery nebo nevim co ještě, tak proč píše takový komerční sračky vůbec dělá??? von tu "dle něj lůzu" potřebuje aby měl na chleba!!! pokud ho to co s tím souvisí sere (třeba že ho lidi fotěj) tak ať jde dělat na AMU nebo třeba na Filozofickou fakultu a bude mít od toho pokoj a bude se moct věnovat tomu samýmu co ho baví a v čem zřejmě vyniká... a ta populistická hláška o tom že tu jdou k moci komunisti? každej národ má vládu jakou si zaslouží, volby byly svobodný, zvolili sme si co chceme, v čem je problém? Pokud mu to vadí ať to jde změnit a ne ať po boji o tom jenom kecá!!! Suma sumárum dle mě je to především dobrej obchodník kerej když mu to něco přinese pro to udělá cokoliv...


doba je temná...
xrohy (Člen)
25.11.2012 12:36:19
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Mrdat slavíka i Landu. Na co to čumíte  v sobotu večeridontknow


Čaroděj Dobroděj 8-)
Tony (Člen)
25.11.2012 12:57:36
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Docela jsem čuměl ale něco takovýho se dalo čekat... Vždyť každej vidí jak to tu vypadá, jen to je každýmu u pr*ele sick
Jak píše Inkviz, že když mu to vadí, ať s tím něco dělá, tak on toho sám asi moc nezmůže.
Proto se asi snažil nějak lidi probrat svejma textama a proslovama už od dob Orlíků až do teď. Myslim si, že zrovna on se snažil už hodně dlouho a teďka už na to prostě nemá, srát se s něčím, co lidi nechápou. Došlo mu, že ať se snaží jak se snaží, lidi si poslechnou hezký písníčky ale na podtext a zbytek většina z nich kašle headshake
Ale asi to stejně zkusí ještě nějak jinak... K tomu včerejšímu projevu- bylo to hodně zamotaný, mohl si to připravit pořádně a říct to hezky postupně, ale asi už mu je tak nějak jedno, co si o něm lidi budou myslet, tak to všechno nějak vybalil bigsmile
Já mám všechny jeho alba a poslouchám to moc rád. Včera mě tím proslovem nejdřív nasral ale následně mi došlo, proč to asi udělal bigsmile tak proč by se měl přetvařovat jako všichni ostatní? good
Ke komančům se nevyjadřuju, oficiálně jsem je nezažil ale myslim si že všude na pozicích placených státem jich je až až... Tohle neni o moc lepší, čr jde do prdele tak i tak smokin
Tak a tady máte po dlouhý době zas muj názor bigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
VikecB12 (Člen)
25.11.2012 12:57:59
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Chlupe,sto lidí,sto názorůgoodsmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
pulmotor (Člen)
25.11.2012 12:58:57
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Pořád stejnej POZÉR pussy Dřív jsem ho uznával ale dkyž veřejně na obrazovce řek že ORLÍK good  byl hroznej OMYL sickidontknow a že mu nebude vadit když si jeho dcera vezme černocha surprised sick tak jsem s tím kokotem bez zásad  skončil, vo jeho rytířském řadu sick nemluvěbadsickbad A že by se hodil do politiky? S tímhle přístupem asi ano,NÁCEK když to sype,rytíř když to sype,vlastenec když to sype.A ty kecy vo pálení,tak ať ty CD prodává po 80 KČ. ,nebude je nikdo pálit a prodá jich statisíce.
Předem upozorňuju "je to můj názor",jeho starý desky si pouštím ORLÍK A OJ mám dokonce ještě  klasiku cool LP good a Holky a mašiny je zřejmě skladba kterou jsem slyšel nejvíckrát v životě pussygoodbigsmile.
Kdyby dělal muziku, ctil a držel se zásad který hlásal (to nemyslím nácky) tak mohl bejt jednou legendoucool,
takovej KRYL naší doby good. Ale takhle se stal hospodským politikem jako většina z nás redface,
headshake REVOLUCE se dělá jinakhelp.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
inkvizitorr (Administrator)
25.11.2012 13:24:51
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

pulmotor psal:

Pořád stejnej POZÉR pussy Dřív jsem ho uznával ale dkyž veřejně na obrazovce řek že ORLÍK good  byl hroznej OMYL sickidontknow a že mu nebude vadit když si jeho dcera vezme černocha surprised sick tak jsem s tím kokotem bez zásad  skončil, vo jeho rytířském řadu sick nemluvěbadsickbad A že by se hodil do politiky? S tímhle přístupem asi ano,NÁCEK když to sype,rytíř když to sype,vlastenec když to sype.A ty kecy vo pálení,tak ať ty CD prodává po 80 KČ. ,nebude je nikdo pálit a prodá jich statisíce.
Předem upozorňuju "je to můj názor",jeho starý desky si pouštím ORLÍK A OJ mám dokonce ještě  klasiku cool LP good a Holky a mašiny je zřejmě skladba kterou jsem slyšel nejvíckrát v životě pussygoodbigsmile.
Kdyby dělal muziku, ctil a držel se zásad který hlásal (to nemyslím nácky) tak mohl bejt jednou legendoucool,
takovej KRYL naší doby good. Ale takhle se stal hospodským politikem jako většina z nás redface,
headshake REVOLUCE se dělá jinakhelp.

goodgoodgoodsmokin

vikec: chápu, ale i tak je mi z toho na sicksmile1smokin


doba je temná...
hlemejzd999 (Člen)
25.11.2012 13:50:38
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

mě je celej Landa u prdele i se slavíkem a proslovem , tak jako já jemu bigsmile
..ještě , že jsem na to nekoukal ...mam jiný starosti , než koukat v sobotu večer , jak se předvádí partička ,, umělců “ bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
25.11.2012 13:53:41
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

hlemejzd999 psal:

mě je celej Landa u prdele i se slavíkem a proslovem , tak jako já jemu bigsmile
..ještě , že jsem na to nekoukal ...mam jiný starosti , než koukat v sobotu večer , jak se předvádí partička ,, umělců “ bigsmile

Jo,taky sem byl tou dobou pěkně nalitej na chalupě v putycebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
vorel (Člen)
25.11.2012 14:31:22
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Vod chvíle co zavázal botu a začal premejslet vo životu je zralej na psychiatrasick


řikám si hurikán
Zdenda (Člen)
25.11.2012 15:03:42
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

hlemejzd999 psal:

mě je celej Landa u prdele i se slavíkem a proslovem , tak jako já jemu bigsmile
..ještě , že jsem na to nekoukal ...mam jiný starosti , než koukat v sobotu večer , jak se předvádí partička ,, umělců “ bigsmile

Lepší je ehulit co?smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
25.11.2012 15:12:42
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

vorel psal:

Vod chvíle co zavázal botu a začal premejslet vo životu je zralej na psychiatrasick

...to sem chtěl říc good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
25.11.2012 15:27:43
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

...bes tý lůzy s kerý je zhnusenej by neměl co žrát, bes tý lůzy by si nemoch hrát na závodníka, bes tý lůzy by neměl žádnej řád, bes tý lůzy by na něj uš fšichni dávno zapoměli, bo vot skončení Orlíku dělá enem komerční záležitosti, za kerý je placenej a dyš se mu s tech lidí chce blít, tag ať de bouchat někam do továrny a bude mít klitgoodcool ...je to vůl, ale myslim si, že volem se stal vokamžikem fstupu do vod šoubyznysu...na druhou stranu, jeho stará tvorba se mi líbí, posloucham to a nemám problém s jeho rasistickou minulostí...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
25.11.2012 16:08:33
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Že vás to rozhazujeidontknow

Nebo patříte k "lůze" která tyhle pussyviny sledujesurprised

Zoufalcibigsmile


God Save The Queen!
Filous (Člen)
25.11.2012 16:23:45
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Kelly01 psal:

Že vás to rozhazujeidontknow

Nebo patříte k "lůze" která tyhle pussyviny sledujesurprised

Zoufalcibigsmile

...ale piču, já to viděl na tom votkazu vot Denyho...a ani mě to nijak nepřekvapilo...a nezměnilo názor na něj...prostě patří do stejný škatulky jako Luckafšeckyvásmiluju, vožralá Ivetka a vostatní, jen se každej z nich prezentuje jinag...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
deny1234 (Člen)
25.11.2012 17:04:18
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Kelly01 psal:

Že vás to rozhazujeidontknow

Nebo patříte k "lůze" která tyhle pussyviny sledujesurprised

Zoufalcibigsmile

Ja sem to taky nesledoval surprised Vecer jsme tu meli na navsteve kamaratku , a ja ji az do pulnoci presvedcoval , ad jde do trojky bigsmile Tohle jsem rano nasel na netu evil

VikecB12 (Člen)
25.11.2012 17:26:20
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

deny1234 psal:
Kelly01 psal:

Že vás to rozhazujeidontknow

Nebo patříte k "lůze" která tyhle pussyviny sledujesurprised

Zoufalcibigsmile

Ja sem to taky nesledoval surprised Vecer jsme tu meli na navsteve kamaratku , a ja ji az do pulnoci presvedcoval , ad jde do trojky bigsmile Tohle jsem rano nasel na netu evil

Noa jak to dopadlo,šla?bigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
barynek (Člen)
25.11.2012 17:27:53
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

deny1234 psal:
Kelly01 psal:

Že vás to rozhazujeidontknow

Nebo patříte k "lůze" která tyhle pussyviny sledujesurprised

Zoufalcibigsmile

Ja sem to taky nesledoval surprised Vecer jsme tu meli na navsteve kamaratku , a ja ji az do pulnoci presvedcoval , ad jde do trojky bigsmile Tohle jsem rano nasel na netu evil

očividně nešlabigsmile
já nevim, že vás to všechny sere... každej ať se vyjadřuje k čemu chce, jedinej rozdíl mezi nim a náma je, že on je mediálně známej a tak to ventiluje tímhle způsobem.
Jeho starý desky poslouchám, nevadí mi.. ať si každej dělá co chceass


Bandit 4EVER!!!
Americkej (Člen)
25.11.2012 17:41:37
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Fakt mě mrzí, kam to dopracoval. Já ho škrt už asi před deseti lety. Do 9 mm se to dalo good, pak už dost bída. Ale viděl jsem ho v nějakým pořadu, kde tvrdil, jak "neví, co je to strach" a tam jsem ho vodepsal. Holt se z kdysi dobrýho týpka vyvinul vocas. Žádná trága, takovej je...


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
deny1234 (Člen)
25.11.2012 18:18:17
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

VikecB12 psal:
deny1234 psal:
Kelly01 psal:

Že vás to rozhazujeidontknow

Nebo patříte k "lůze" která tyhle pussyviny sledujesurprised

Zoufalcibigsmile

Ja sem to taky nesledoval surprised Vecer jsme tu meli na navsteve kamaratku , a ja ji az do pulnoci presvedcoval , ad jde do trojky bigsmile Tohle jsem rano nasel na netu evil

Noa jak to dopadlo,šla?bigsmilebigsmile

Vcera nee , ale dneska je tady znova na navsteve evil

gore (Člen)
25.11.2012 18:19:51
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

...ty pussy to je kreténsurprisedsmile2idontknowbadbadbadheadshake


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Ondráš (Člen)
25.11.2012 18:20:40
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Jako muzikant je OK. Ať skládá co skládá je to vždycky Landa.good
Na všechno ostatní by se měl vysrat. idontknow

Jako vzor vlastenců a národní hrdosti skončil, když si vzal Němku (rok 1990).


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
John (Člen)
25.11.2012 18:49:52
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Ondráš psal:

Jako muzikant je OK. Ať skládá co skládá je to vždycky Landa.good
Na všechno ostatní by se měl vysrat. idontknow

Jako vzor vlastenců a národní hrdosti skončil, když si vzal Němku (rok 1990).

Tak to podepisuju.good

John (Člen)
25.11.2012 19:03:33
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Taky jsem poslouchal Orlík, a do teď si to občas dám , ale ta jeho jakožecírkev už fakt byla na hraně.
Na druhou stranu řekl jim ( potažmo nám ) že jsou srabi a zloději, a je to tak.
Nicméně z pohledu dnes už pěkně zazobanýho Dana je to všechno jednoduché.
Před domem na Vyšehradě mu stojí Porshe a ještě nějaká mrdka tak ať laskavě nemoralizuje.bad

vorel (Člen)
25.11.2012 21:31:26
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

gore psal:

...ty pussy to je kreténsurprisedsmile2idontknowbadbadbadheadshake

Neprehanej, jen takovy zito


řikám si hurikán
béšestka (Člen)
25.11.2012 23:05:25
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Kral Pozitivni.
Ale dyt at rotujegood


Prstořeza známej:-)
svatej (Člen)
26.11.2012 08:59:59
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Už ne Landa, jen Žito 44. Landu pohřbil, aby pod tímto novým jménem mohl dělat to, co řekl. Jsem zvědavej, kam své sliby dotáhne. Pokud to, co říká, splní, má můj obdiv a od hospodských kecalů se výrazně oddělí. cool


Amen. . .
XJelen (Člen)
26.11.2012 09:01:17
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

pulmotor psal:

Pořád stejnej POZÉR pussy Dřív jsem ho uznával ale dkyž veřejně na obrazovce řek že ORLÍK good  byl hroznej OMYL sickidontknow a že mu nebude vadit když si jeho dcera vezme černocha surprised sick tak jsem s tím kokotem bez zásad  skončil, vo jeho rytířském řadu sick nemluvěbadsickbad A že by se hodil do politiky? S tímhle přístupem asi ano,NÁCEK když to sype,rytíř když to sype,vlastenec když to sype.A ty kecy vo pálení,tak ať ty CD prodává po 80 KČ. ,nebude je nikdo pálit a prodá jich statisíce.
Předem upozorňuju "je to můj názor",jeho starý desky si pouštím ORLÍK A OJ mám dokonce ještě  klasiku cool LP good a Holky a mašiny je zřejmě skladba kterou jsem slyšel nejvíckrát v životě pussygoodbigsmile.
Kdyby dělal muziku, ctil a držel se zásad který hlásal (to nemyslím nácky) tak mohl bejt jednou legendoucool,
takovej KRYL naší doby good. Ale takhle se stal hospodským politikem jako většina z nás redface,
headshake REVOLUCE se dělá jinakhelp.

tyvole milane stává se mi to málokdy, ale musim s tebou souhlasit bigsmile


Strýcfajtr !!!
vorel (Člen)
26.11.2012 09:05:07
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

taky tak, hodně mě Milan překvapilgood


řikám si hurikán
Radek-Ban (Člen)
26.11.2012 09:18:45
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Taky souhlasim s Milanem..to že mění názory jak se to hodí zkalmalo hodně lidí...


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
yebat (Člen)
26.11.2012 09:20:30
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

vorel (Člen)
26.11.2012 09:26:51
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

svatej psal:

Už ne Landa, jen Žito 44. Landu pohřbil, aby pod tímto novým jménem mohl dělat to, co řekl. Jsem zvědavej, kam své sliby dotáhne. Pokud to, co říká, splní, má můj obdiv a od hospodských kecalů se výrazně oddělí. cool

myslíš do 4místa ve wrc, olomouc ve finále lm ...?


řikám si hurikán
karlos100 (Člen)
26.11.2012 09:31:17
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

XJelen psal:
pulmotor psal:

Pořád stejnej POZÉR pussy Dřív jsem ho uznával ale dkyž veřejně na obrazovce řek že ORLÍK good  byl hroznej OMYL sickidontknow a že mu nebude vadit když si jeho dcera vezme černocha surprised sick tak jsem s tím kokotem bez zásad  skončil, vo jeho rytířském řadu sick nemluvěbadsickbad A že by se hodil do politiky? S tímhle přístupem asi ano,NÁCEK když to sype,rytíř když to sype,vlastenec když to sype.A ty kecy vo pálení,tak ať ty CD prodává po 80 KČ. ,nebude je nikdo pálit a prodá jich statisíce.
Předem upozorňuju "je to můj názor",jeho starý desky si pouštím ORLÍK A OJ mám dokonce ještě  klasiku cool LP good a Holky a mašiny je zřejmě skladba kterou jsem slyšel nejvíckrát v životě pussygoodbigsmile.
Kdyby dělal muziku, ctil a držel se zásad který hlásal (to nemyslím nácky) tak mohl bejt jednou legendoucool,
takovej KRYL naší doby good. Ale takhle se stal hospodským politikem jako většina z nás redface,
headshake REVOLUCE se dělá jinakhelp.

tyvole milane stává se mi to málokdy, ale musim s tebou souhlasit bigsmile

pičo brašule,já mu chtěl napsat to samýgoodbigsmilebigsmilebigsmile
koukám,že jsem propásnul televarietébigsmile Landa vod tý doby,
co si myslí že je prorok-spasitel stojí za pussy
a česká šoubyz scéna je mi totálně u assbigsmile


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
26.11.2012 09:58:02
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

karlos100 psal:
XJelen psal:
pulmotor psal:

Pořád stejnej POZÉR pussy Dřív jsem ho uznával ale dkyž veřejně na obrazovce řek že ORLÍK good  byl hroznej OMYL sickidontknow a že mu nebude vadit když si jeho dcera vezme černocha surprised sick tak jsem s tím kokotem bez zásad  skončil, vo jeho rytířském řadu sick nemluvěbadsickbad A že by se hodil do politiky? S tímhle přístupem asi ano,NÁCEK když to sype,rytíř když to sype,vlastenec když to sype.A ty kecy vo pálení,tak ať ty CD prodává po 80 KČ. ,nebude je nikdo pálit a prodá jich statisíce.
Předem upozorňuju "je to můj názor",jeho starý desky si pouštím ORLÍK A OJ mám dokonce ještě  klasiku cool LP good a Holky a mašiny je zřejmě skladba kterou jsem slyšel nejvíckrát v životě pussygoodbigsmile.
Kdyby dělal muziku, ctil a držel se zásad který hlásal (to nemyslím nácky) tak mohl bejt jednou legendoucool,
takovej KRYL naší doby good. Ale takhle se stal hospodským politikem jako většina z nás redface,
headshake REVOLUCE se dělá jinakhelp.

tyvole milane stává se mi to málokdy, ale musim s tebou souhlasit bigsmile

pičo brašule,já mu chtěl napsat to samýgoodbigsmilebigsmilebigsmile
koukám,že jsem propásnul televarietébigsmile Landa vod tý doby,
co si myslí že je prorok-spasitel stojí za pussy
a česká šoubyz scéna je mi totálně u assbigsmile

hele já to prochrápal s Biseptolem 480 redface ale je toho plnej net good stačí kliknout bigsmile


Strýcfajtr !!!
jaryn (Člen)
26.11.2012 11:07:08
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

ať se to Landovi líbí nebo ne,i on JE součástí našeho šoubizu. A ten jak víme všichni je zhruba na úrovni Ajn Kesl Buntes... Podle mě je to jen pozér a nacionalista s ideály z dob národního obrození. Vlastenectví je něco jinýho...
A jeho hudební tvorba (krom období Orlíku) je pro mě neposlouchatelná.


God Gave me Everything I want
karlos100 (Člen)
26.11.2012 11:48:47
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

XJelen psal:

[hele já to prochrápal s Biseptolem 480 redface ale je toho plnej net good stačí kliknout bigsmile

Biseptol je širokospektrální antibiotikum,copak,
máš neidentifikovatelnej pupínek na žaludu???bigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Baltazar (Člen)
26.11.2012 11:49:40
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012


The father of the little princess of the dawn
Ton@l (Člen)
26.11.2012 12:33:52
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Ted jsem to docet, asik se zblaznilidontknowidontknowidontknow


Vzdy muze byt hur :-)
Lihy (Člen)
26.11.2012 12:52:40
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Patrně Salvia divinorum bigsmile

Banditatom (Člen)
26.11.2012 12:54:58
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

měl by začít chlastatsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Žirafa (Člen)
26.11.2012 12:59:59
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Jsem si po tom jeho proslovu říkala, že asi neni úplně zdravej, ne kvůli tomu co říkal ale jak to říkal...
Ale tohle? surprisedsurprisedsurprisedidontknow


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Honzik8719 (Člen)
26.11.2012 13:02:47
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Banditatom psal:

měl by začít chlastatsmokin

a nebo začít...


...relativní kochač...
luboss (Člen)
26.11.2012 13:05:05
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Proč jste to nemohl říkat jako Daniel Landa?

Zpěvák musí stát o přízeň fanoušků. Ti když přijdou "pojď se s náma, Lando, vyfotit", tak bych je sice nejradši poslal někam, ale nemůžu, protože řeknou, že jsem arogantní nafoukanec, od kterého nekoupí desky. Proto jsem radši nasadil úsměv a vyfotil se

Zdroj: http://kultura.idnes.cz/daniel-landa-o- … _hudba_jaz


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Kuba B12 (Člen)
26.11.2012 13:06:14
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

tývole,  magor, uplnej...


honda je honda
XJelen (Člen)
26.11.2012 13:11:46
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

olalá, něco mi začíná říkat, že žito bude v nejbližší době učinkovat s klukama v partičce good esli už tam dávno nezaskakuje bigsmile ten redaktor Poláček je taky slušnej ďábel, každej rok se uvrtá do nějakýho bláznivýho nápadu jako posledně na tom elektrokole do Londýna na olympiádu atd. ten se podobných plánů taky nezalekne goodsmile1 možná tu sigmu vezme s ním good

karlos - neidentifikovatelnej morybundus na průduškách, dneska už jsem jakž takž k životu redface


Strýcfajtr !!!
Loser (Administrator)
26.11.2012 13:39:52
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

doufam, ze jako prvni zkusi praktikovat to plavani se zralokama.

nemuzu ho vystat (jako cloveka, hudbu neberu v potaz) od doby, co kazal jakousi "msi" v kostele a snazil se zpivat Krylovi pisne. To byla tak neuveritelna kycovina, trapnost, ubohost, sentimentalni brak a dokonala ukazka chore mysli, ze jsem se z toho musel jit ozrat a CD, na kterym mi to kdosi dal, jsem rozlamal.

jen pro pripomenuti
http://www.youtube.com/watch?v=ErfTSMekb90    headshake


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Fresh Man (Člen)
26.11.2012 14:06:20
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Plácá sracky:-Ssracky je
stejnej jak rytmus :-S Tvrdak. ..


Bandit pičo
Ondráš (Člen)
26.11.2012 14:14:49
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Loser psal:

nemuzu ho vystat (jako cloveka, hudbu neberu v potaz) od doby, co kazal jakousi "msi" v kostele a snazil se zpivat Krylovi pisne. To byla tak neuveritelna kycovina, trapnost, ubohost, sentimentalni brak a dokonala ukazka chore mysli, ze jsem se z toho musel jit ozrat a CD, na kterym mi to kdosi dal, jsem rozlamal.

Přesně tohle mě taky hnulo žlučí...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
pulmotor (Člen)
26.11.2012 15:24:22
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Teda pussy chlapi co se mu ale povedlo good je NEGATIVNÍ REKLAMA. Sice k zblití sick ale kecaj vo tom všeci,kam se sere alkoholička Bartošovábigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile.
Serem na něj ať tomu kokotovi neděláme radost.
Jdu si dát dobrýho panáka wine skotský a zastřílím si ve sklepě ať sem připraven až to vopravdu přijde.coolgoodcoolgood.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
jaryn (Člen)
26.11.2012 16:27:43
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

aby se časem nenaplnilo úsloví : byl bit jako Žito...smile1


God Gave me Everything I want
PALOUS (Člen)
26.11.2012 17:02:26
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

gore psal:

...ty pussy to je kreténsurprisedsmile2idontknowbadbadbadheadshake

kdo?surprised


Jebat motorky :-)
Fresh Man (Člen)
26.11.2012 17:31:13
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

PALOUS psal:
gore psal:

...ty pussy to je kreténsurprisedsmile2idontknowbadbadbadheadshake

kdo?surprised

jeden kokot bigsmile


Bandit pičo
PALOUS (Člen)
26.11.2012 17:43:21
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Fresh Man psal:
PALOUS psal:
gore psal:

...ty pussy to je kreténsurprisedsmile2idontknowbadbadbadheadshake

kdo?surprised

jeden kokot bigsmile

tyvoe víš co jich známbigsmile


Jebat motorky :-)
vorel (Člen)
26.11.2012 18:10:01
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

PALOUS psal:
gore psal:

...ty pussy to je kreténsurprisedsmile2idontknowbadbadbadheadshake

kdo?surprised

Doufám Žitomír


řikám si hurikán
Zdenda (Člen)
26.11.2012 18:43:09
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Landu jsem měl hodně rád, jeho hudbu až po muzikál Krysař. Pak se něco stalo a hudba stojí za píču (ale totální) a on je taky nějakej vyhráblej. Ten proslov sem jako nepochopil co tím přesně chce říct... Mluvil jak čurák...sick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Banditatom (Člen)
26.11.2012 19:06:27
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

vorel psal:
PALOUS psal:
gore psal:

...ty pussy to je kreténsurprisedsmile2idontknowbadbadbadheadshake

kdo?surprised

Doufám Žitomír

Žitoslav?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
4Fun.cz (Člen)
26.11.2012 19:47:43
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Ty pussy co to je za blábol???Měl by změnit prášky, nebo ještě líp doktora.
Jsem neskutečně rád, že jsem se věnoval lepší činnosti než byl proslov Landy....Boráku neskonalé díky za společnost!!!!.....good


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Borák (Člen)
26.11.2012 20:04:52
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

když to tady tak čtu tak na to snad ani nebudu koukat

proč f sobotu sedíte u toho nesmyslu a čučíte na to???
já skusil místo toho lepčí program
pátek sklépek

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_vl1.jpg


sobota vod rána :svařáček,slivovička,vínečko,zelňačky a trochu toho sladkého

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_vl2.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_vl3.jpg


pak si na chvilku vodpočinout dát točené a večer vzhůru na tlačenky a prejtík smokin

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_vl4.jpg



no pak prej proběhlo nějaký to víno šampíčko ovárek ale to moc nevím ,byl sem s pantátoj chutnat calvádos prej asi 2hod takže něco znám jen z vyprávění
prostě paráda
no a f neděli kachňátko se zelíčkem ,výsluška na cestu a jen smutnej pohled z vokýnka auta mávání a vědomí ,že už vím
JAK SE MÁ PRASE F ŽITĚ  goodgoodgoodgoodbigsmile

nějakej Landa je mi u prdele smokinbigsmile

jo žeru u psaní luksusní tlačenku vod Vlastíka a chystám se načnout tu dobrotu co sem si navozil ve flaškách


...nikdo nevojebe Ježíše...
4Fun.cz (Člen)
26.11.2012 20:10:21
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

bigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
gore (Člen)
26.11.2012 21:06:25
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

PALOUS psal:
gore psal:

...ty pussy to je kreténsurprisedsmile2idontknowbadbadbadheadshake

kdo?surprised

...bigsmilemno vo kom je tu řeč pussy já měl to štěstíbigsmile že sem ten rozhovor vo těch mrdalech f LM a další jeho blitky čet už minulej tejden f mlady frontěbigsmile a timle tomu dal jen korunu jag se řikábigsmilebigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
jennys (Člen)
26.11.2012 23:44:50
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Borák psal:

když to tady tak čtu tak na to snad ani nebudu koukat

proč f sobotu sedíte u toho nesmyslu a čučíte na to???
já skusil místo toho lepčí program
pátek sklépek
http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_vl1.jpg
sobota vod rána :svařáček,slivovička,vínečko,zelňačky a trochu toho sladkého
http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_vl2.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_vl3.jpg
pak si na chvilku vodpočinout dát točené a večer vzhůru na tlačenky a prejtík smokin
http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_vl4.jpg

no pak prej proběhlo nějaký to víno šampíčko ovárek ale to moc nevím ,byl sem s pantátoj chutnat calvádos prej asi 2hod takže něco znám jen z vyprávění
prostě paráda
no a f neděli kachňátko se zelíčkem ,výsluška na cestu a jen smutnej pohled z vokýnka auta mávání a vědomí ,že už vím
JAK SE MÁ PRASE F ŽITĚ  goodgoodgoodgoodbigsmile

nějakej Landa je mi u prdele smokinbigsmile

jo žeru u psaní luksusní tlačenku vod Vlastíka a chystám se načnout tu dobrotu co sem si navozil ve flaškách

Ježiš, no s váma kluci člověk pozná, co je v životě fakt důležitégoodbigsmile

gore (Člen)
27.11.2012 07:51:08
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Borák psal:

když to tady tak čtu tak na to snad ani nebudu koukat

proč f sobotu sedíte u toho nesmyslu a čučíte na to???

...klííííd bigsmilemyslim že tady nigdo nezminoval že by f sobotu seděl u bedny a koukal na slavíkybigsmilebigsmilebigsmile...nebo sem to špatně pochopil redface ale já sem z nich určitě nebyl tagže sem s teboubigsmilebigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Borák (Člen)
27.11.2012 18:03:35
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

už sem se lek ,že čumíš f sobotu doma ta televizi bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Banditatom (Člen)
27.11.2012 18:12:26
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Borák psal:

už sem se lek ,že čumíš f sobotu doma ta televizi bigsmile

no jsou u tací co ptáka viděli ale neví o tomevil chňápeš?smokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
huskyb12 (Administrator)
27.11.2012 21:58:31
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Chuck Norris z Žita44 kapičku znejistěl :)


ale di, Ty brepto ...
Koldan (Člen)
28.11.2012 07:48:28
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
ABik (Člen)
28.11.2012 08:01:43
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

surprised tyvole surprised žádnou velkou inteligenci od něj očekávat nemůžeme, ale toto už je mentální subnorma smokinbigsmile

yebat (Člen)
28.11.2012 08:23:08
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

asi to má nějákou spojitost s Ještěrákem... :D
http://www.youtube.com/watch?v=zrBYN_HYEl8

Ondráš (Člen)
28.11.2012 10:04:36
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Na to jeho mrdání...cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
28.11.2012 10:13:56
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

yebat psal:

asi to má nějákou spojitost s Ještěrákem... :D
http://www.youtube.com/watch?v=zrBYN_HYEl8

To co hulí chci taky...goodbigsmile

Věštění z pexsesa poskládaného do tvaru pokrčené žirafy. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
28.11.2012 10:14:52
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

ABik psal:

surprised tyvole surprised žádnou velkou inteligenci od něj očekávat nemůžeme, ale toto už je mentální subnorma smokinbigsmile

a jak mu hezky leze do prdele a nezapomene dodat, že má nakoupeno vše originálbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ton@l (Člen)
28.11.2012 11:15:36
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Ondráš psal:
yebat psal:

asi to má nějákou spojitost s Ještěrákem... :D
http://www.youtube.com/watch?v=zrBYN_HYEl8

To co hulí chci taky...goodbigsmile

Věštění z pexsesa poskládaného do tvaru pokrčené žirafy. bigsmile

to musi byt matros:D


Vzdy muze byt hur :-)
ABik (Člen)
28.11.2012 13:11:33
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

http://www.stream.cz/onemanshow/776975- … niel-landa

Xicht má bludišťáka za správný odhad bigsmile

tajnej (Člen)
28.11.2012 14:16:09
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Kdysi dávno jsme jeli o velikonocích Sázavu. Trochu sněžilo a trochu jsme se cvakli (to jakože vykoupali). Ve zmrzlejch mokrejch hadrech jsme zapadli do hospy na Žampachu, to eště nebyla harykovská, kamarádi nám přinesli suchý oblečení, u piva a grogu jsme příjemně roztávali a v reprácích ňákej chlapec dojemně a vlastenecky šel na frontu, nebo z fronty, už nevím. Muzika to byla vostrá a hladivá zároveň. Úplně mě vtáhla a já v tu chvíli toužil být vtahován napořád. Prsty jsem měl omrzlý ještě opravdovým ledem, ale mrazení v zádech už bylo zasnoubením našich statečných činů - on v  blátě zákopů, já na kanoi prorážející ledové kry, oba hrdinové. Trochu patetičtí, trochu veselí, trochu filmově američtí, leč s bílou českou duší, krvavě zranění, ale nezlomení. Bylo mi krásně.
Trochu delší úvod, sorry.
Landu jsem vůbec neznal, kamarád mi musel říct, kdo to vlastně zpívá. Sám nad sebou jsem se tehdy podivil, jak snadno jsem podlehnul a přitom si vůbec nepřipadal podlehlý, šikovnej kluk, tenhle Landa.
A po týhle zkušenosti se snažím ho znát nadále jen z doslechu a nikoli z poslechu, protože mám strach, abych tomuhle zdatnýmu manipulátorovi zase nepodleh. Takže vlastně k týhle debatě nemám co dodat a jsem úplně mimo téma.

vorel (Člen)
30.11.2012 08:53:20
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

no hlavě eslis to nevypálils bo jinak voves dojde a bude zle


řikám si hurikán
Filous (Člen)
30.11.2012 18:11:17
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

vorel psal:

no hlavě eslis to nevypálils bo jinak voves dojde a bude zle

...a hodně zle, bo Voves má nejvječí koule na středozápadě, to ví každej čoprákcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
30.11.2012 19:18:06
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

no tak mě se teda Hesso Jaštěrák líbí víc než voves goodbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
béšestka (Člen)
01.12.2012 18:57:48
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Filous psal:
vorel psal:

no hlavě eslis to nevypálils bo jinak voves dojde a bude zle

...a hodně zle, bo Voves má nejvječí koule na středozápadě, to ví každej čoprákcool

bigsmilebigsmilebigsmile a středovýchodě
http://www.youtube.com/watch?v=pzc4xPMyOXI


Prstořeza známej:-)
yebat (Člen)
01.01.2013 13:17:17
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Právě jsme obdrželi zprávu, že Daniel Landa tragicky zahynul při bouračce na závodech rallye.
V důsledku této skutečnosti byl jeho pseudonym změněn na Nedožito 45.
bigsmile

Fresh Man (Člen)
01.01.2013 13:45:00
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

yebat psal:

Právě jsme obdrželi zprávu, že Daniel Landa tragicky zahynul při bouračce na závodech rallye.
V důsledku této skutečnosti byl jeho pseudonym změněn na Nedožito 45.
bigsmile

bigsmile


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
01.01.2013 13:45:32
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

joo a co bude stim kohoutem bo co to mel za ptaka? help


Bandit pičo
Banditatom (Člen)
01.01.2013 15:55:00
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

Fresh Man psal:

joo a co bude stim kohoutem bo co to mel za ptaka? help

vývar voesmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
béšestka (Člen)
01.01.2013 20:24:48
Offline

Re: Daniela Landa - proslov na anketě Český Slavík 2012

yebat psal:

Právě jsme obdrželi zprávu, že Daniel Landa tragicky zahynul při bouračce na závodech rallye.
V důsledku této skutečnosti byl jeho pseudonym změněn na Nedožito 45.
bigsmile

Nevyjasněná úmrtí ,,Žito 44´´


Prstořeza známej:-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr