Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

Tvrdohlavec (Člen)
26.11.2012 10:48:04
Offline

Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

Panstvo neukrizujte ma,ale poprosim o radu pred kupou.Po X rokoch cakania sa sen o motorke realizuje.Mangelka mi kupila cez ebay prvu bundu (Alpinestars AST-1)ku mojemu prvemu agregatu co zaciatkom januara konecne zaparkuje na mojom dvorecku.Som UPLNY neznalec preto poprosim o par rad. Ake nohavice k tejto bunde kupit.Robia presne k nim model,ale 150eur+postovne je trosku dost,ale ak je to zasluzena cena tak ich kupim.Daju sa pripnut k tejto bunde aj ine znacky nohavic?Vobec spajate si gate z bundou?Popripade ake mam kupit?Help?Ked spojim gate z bundou tak ochranny ladvinak uz si neni mozne dat? Napr.

http://www.ebay.ie/itm/370632047516?ssP … 1423.l2649

Urcite sa par ludi zarehoce nad touto problematikou,ale ja sa nechcem ucit na vlastnej hluposti a preto poradtehelphelphelp


Nikdy nesuper s blbcom, stiahne ta na svoju uroven a prevalcuje svojimi skusenostami -preto nestresuj,ved aj tak holou ritou jezka neumlatis!!!
Filous (Člen)
26.11.2012 16:00:08
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

...150,-€ za kaťata vot Astars nejni hodně...teško budeš schánět levnější, aby za něco stáli...jináč ale k tý bundě připneš cokolif, fšichni používaj stejný zipy...a gdo má možnost spojovat, tag spojuje...ten ledviňák tam dáš, dyš budeš mít kalhoty vječí, logicky...ale vysral bych se na něj a rači koupil páteřák, kerej nechrání jen páteř, ale supluje i ledviňák, prostě dva v jednom...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
26.11.2012 16:20:43
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

...na ty zipy pozor, může tě vypíct jak dýlka zipu, tak velikost zubů
...leckdy je pro ten případ ať na nový bundě nebo na novejch kalhotách zip sepnutej a protikus můžeš tak přišít na ten druhej kus oblečení (v případě že je tam rozdílnej)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Tvrdohlavec (Člen)
26.11.2012 17:54:06
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

Tak spekulovat nebudem a zoberiem or.gate k tomu modelu. Co sa tika extra ochrany urcite dokupim

http://www.ebay.ie/itm/ALPINESTARS-BIOA … 5895be214d

plus na hrudnik vlozit

http://www.ebay.com/itm/140890167888?it … mp;vxp=mtr

kupit k tomu este ten ladvinak.Nebude to uz idontknow alebo matenejaky tip co kupit.Dakujem za pomoc.


Nikdy nesuper s blbcom, stiahne ta na svoju uroven a prevalcuje svojimi skusenostami -preto nestresuj,ved aj tak holou ritou jezka neumlatis!!!
Kožak (Člen)
26.11.2012 18:50:40
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

co chráničová vesta nepřemejšlels ? máš to všechno v jednom ;)


MRDAT!!!
Tvrdohlavec (Člen)
26.11.2012 19:13:08
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

To je pre mna nove.Co doporucujes?


Nikdy nesuper s blbcom, stiahne ta na svoju uroven a prevalcuje svojimi skusenostami -preto nestresuj,ved aj tak holou ritou jezka neumlatis!!!
WenzelB6 (Člen)
26.11.2012 20:09:08
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

osiris psal:

...na ty zipy pozor, může tě vypíct jak dýlka zipu, tak velikost zubů
...leckdy je pro ten případ ať na nový bundě nebo na novejch kalhotách zip sepnutej a protikus můžeš tak přišít na ten druhej kus oblečení (v případě že je tam rozdílnej)

na fotkách bundy AST-1 je už ten protikus ziplej. Anebo vzít bundu a zkoušet spárovat v krámech s kalhotama.
Mě se takhle povedlo zkřížit Revit bundu s MBW kalhotama : RMEBVWIMTB bigsmile

Kožak (Člen)
27.11.2012 09:13:20
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

Tvrdohlavec psal:

To je pre mna nove.Co doporucujes?

používám tuhle a...good

http://maxrpm.cz/bse-belluno-ii-protekt … d3e3411846
jistě ale záleží co do toho chceš investovat...


MRDAT!!!
Tvrdohlavec (Člen)
27.11.2012 09:54:27
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

Kozaku ta protektorka je super a asi to bude lepsie ako kupit panel na chrbat(70e)na na hrud(40e) a 60e za ladvinak.Skusim pohladat nieco do 150eur,ale z nejakym fajnym ochrannym panelom na hrudniku.Na operaci mi dotoore ovoril hrudnik ako kacici a preto take vaznejsie starosti o ochranne extra doplnky.Ale vsetky vesty co som ja nasiel su za 180+20postovneidontknow Mate este nejaky tip?help Srdecne vdaka za pomoc.smile1


Nikdy nesuper s blbcom, stiahne ta na svoju uroven a prevalcuje svojimi skusenostami -preto nestresuj,ved aj tak holou ritou jezka neumlatis!!!
PFremer (Člen)
27.11.2012 12:46:02
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

Tvrdohlavec psal:

Kozaku ta protektorka je super a asi to bude lepsie ako kupit panel na chrbat(70e)na na hrud(40e) a 60e za ladvinak.Skusim pohladat nieco do 150eur,ale z nejakym fajnym ochrannym panelom na hrudniku.Na operaci mi dotoore ovoril hrudnik ako kacici a preto take vaznejsie starosti o ochranne extra doplnky.Ale vsetky vesty co som ja nasiel su za 180+20postovneidontknow Mate este nejaky tip?help Srdecne vdaka za pomoc.smile1

Hele, já mám bundu od 4sr, dokoupil jsem chránič zad, když bych ho nekupoval, asi bych zainvestoval do páteřáku od Knoxu, ale hrudní chráničidontknow, jako bezpeřnost musí být, nemyslim si ale, že když nebudeš jezdit motocros, že by si měl nosit pancíře...smile1

Hlavní jsou hadry, co se jen tak neprodřougood


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
vorel (Člen)
27.11.2012 13:25:14
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

Mno, já to vidim trochu jinak, dobrej krunýř, obyčejná kordurová motobunda bez vychytávek, vložek, membrán atd a dělenej nepromok. Bunda i nepromok musí odpovídat tělu soudruha v krunýři. V součtu to vyjde v penězích nastejno jako superbunda a možnost v létě jezdit s bundou vzadu pod síťkou mi za to stojí.
Platí jen pro ty co v boji kůže textil hlasujou textil.


řikám si hurikán
Tvrdohlavec (Člen)
27.11.2012 20:14:38
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

Nuz kedze zijem v Irsku a tento ostrov pocasim je naozaj fajn len na chov ziab tak na jazdenie pod sietkou mozem len snivatidontknow Uvidim ci zozeniem ochrannu vestu za normalne peniaze (zatial som nasiel paradnicke ale drahe)inak napcham bundu pancierom na hrud,chrbat plus extra na spodok chrbta.


Nikdy nesuper s blbcom, stiahne ta na svoju uroven a prevalcuje svojimi skusenostami -preto nestresuj,ved aj tak holou ritou jezka neumlatis!!!
PFremer (Člen)
28.11.2012 06:21:29
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

Tvrdohlavec psal:

Nuz kedze zijem v Irsku a tento ostrov pocasim je naozaj fajn len na chov ziab tak na jazdenie pod sietkou mozem len snivatidontknow Uvidim ci zozeniem ochrannu vestu za normalne peniaze (zatial som nasiel paradnicke ale drahe)inak napcham bundu pancierom na hrud,chrbat plus extra na spodok chrbta.

Tak v tom případě tě odkážu opět na 4srbigsmile, mají v nabídce krunýř za celkem slušnej peníz, sic to není tak elegantní vestička jak prodává Buse...
Jinak já jsem neřekl, že bych jezdil bez vycpávekidontknow, takovej střelec teda nejsem...bigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Tvrdohlavec (Člen)
28.11.2012 13:43:51
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

Hoo ho ho to 4sr je zaujimava fajtagood co som sa docital tak to neni banda kotolnikov bez skusenosti. Dnes idem aj z bundov do Hondy.Mam voucher na 100e tak skusim sa nejako dohodnut na nejakej veste alebo aspon nejake gatata,ktore sa daju zopnut na bundu(berem ju tiez). Apropo myslel som,ze 500eciek na komplet vyzbroj bude bohato a z nadhladom stacit a je to taka min.hranica(teda ak nechcem kupit nejake splasky)Oslovil som priamo Alstar  na Slovensku a su super ochotny.Uz len cakam na cenik za zaslanie do Ie. Chlopaci vdaka za pomoc a usmernenie pri kupe zakladnych veci!goodgoodgoodgood


Nikdy nesuper s blbcom, stiahne ta na svoju uroven a prevalcuje svojimi skusenostami -preto nestresuj,ved aj tak holou ritou jezka neumlatis!!!
jardagsf (Člen)
28.11.2012 19:22:13
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

PFremer psal:

Jinak já jsem neřekl, že bych jezdil bez vycpávekidontknow, takovej střelec teda nejsem...bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
XJelen (Člen)
28.11.2012 20:32:13
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

tvrdohlavec - vyplň si profil kurva!bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
Tvrdohlavec (Člen)
28.11.2012 21:27:40
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

XJelen psal:

tvrdohlavec - vyplň si profil kurva!bigsmilebigsmilebigsmile

Urobim vsetko pre vseobecnu spokojnost a ty nenadavaj.Taky fajny clovek a tak sa dojebat! smile1


Nikdy nesuper s blbcom, stiahne ta na svoju uroven a prevalcuje svojimi skusenostami -preto nestresuj,ved aj tak holou ritou jezka neumlatis!!!
vorel (Člen)
28.11.2012 21:59:00
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

Vypisaj si profil ty kokotbigsmile


řikám si hurikán
Tvrdohlavec (Člen)
29.11.2012 08:27:02
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

vorel psal:

Vypisaj si profil ty kokotbigsmile

Má někdo za kamaráda takovýho ptáka? Má, a zrovna já. Moj profil je ukazkou

Vcera vecer som neodolal a kupil som gatata Oxford.Na traky(daju sa dat dole),zimna vlozka+chranice na bedra,kolena.Veduci ma presvedcil,ze mam si gate urcite skusit a nie objednavat cez net podla oka.Mal pravdu lebo velkost L (standartna na mna) mi skoncila pod "agregatom"a nie uz natiahnut viac na seba.Spojenie z Alstarom sada len ak druhu cast zipu nasijemku gatatam.Zena je krajcirka tak hadam to nejako zbuchame.Inak cena bola faj 90. Dufam,ze sa osvedcia.good


Nikdy nesuper s blbcom, stiahne ta na svoju uroven a prevalcuje svojimi skusenostami -preto nestresuj,ved aj tak holou ritou jezka neumlatis!!!
XJelen (Člen)
29.11.2012 08:50:22
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

Tvrdohlavec psal:
vorel psal:

Vypisaj si profil ty kokotbigsmile

Má někdo za kamaráda takovýho ptáka? Má, a zrovna já. Moj profil je ukazkou

ftáci f irsku němajů krídla? Lebo u tvojho kamaráta ich něvidím evil no zobák má luxusný good smile1


Strýcfajtr !!!
PFremer (Člen)
29.11.2012 09:45:07
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

jardagsf psal:
PFremer psal:

Jinak já jsem neřekl, že bych jezdil bez vycpávekidontknow, takovej střelec teda nejsem...bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

No jasně bigsmilebigsmilebigsmile Jardo, zdá se mi, že z toho cejtim trošičku nedůvěru, nebo snad škodolibost?surprisedbigsmilebigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Tvrdohlavec (Člen)
29.11.2012 10:30:04
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

XJelen psal:
Tvrdohlavec psal:
vorel psal:

Vypisaj si profil ty kokotbigsmile

Má někdo za kamaráda takovýho ptáka? Má, a zrovna já. Moj profil je ukazkou

ftáci f irsku němajů krídla? Lebo u tvojho kamaráta ich něvidím evil no zobák má luxusný good smile1

Moje druhe baby ma trosky inakpriestorovo rieseny nos,uznavam,ale je to best dog.(aspon pre mna)


Nikdy nesuper s blbcom, stiahne ta na svoju uroven a prevalcuje svojimi skusenostami -preto nestresuj,ved aj tak holou ritou jezka neumlatis!!!
vorel (Člen)
29.11.2012 14:55:51
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

XJelen psal:
Tvrdohlavec psal:
vorel psal:

Vypisaj si profil ty kokotbigsmile

Má někdo za kamaráda takovýho ptáka? Má, a zrovna já. Moj profil je ukazkou

ftáci f irsku němajů krídla? Lebo u tvojho kamaráta ich něvidím evil no zobák má luxusný good smile1

o čo ideidontknow


řikám si hurikán
XJelen (Člen)
29.11.2012 15:09:52
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

vorel psal:
XJelen psal:
Tvrdohlavec psal:

Má někdo za kamaráda takovýho ptáka? Má, a zrovna já. Moj profil je ukazkou

ftáci f irsku němajů krídla? Lebo u tvojho kamaráta ich něvidím evil no zobák má luxusný good smile1

o čo ideidontknow

vid fotku v jeho profile orolgood


Strýcfajtr !!!
vorel (Člen)
29.11.2012 15:16:40
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

som sa zlakal že si robíš pussy zo mňa


řikám si hurikán
Tvrdohlavec (Člen)
29.11.2012 15:21:59
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

O nic,spletenec podpichovania a dietnych narazok. Klud,par blbosti spamujucich vazny problem.

Mam naozaj poslednu otazku. Protektory maju oznacenie CE1,CE2 aky je tam rozdiel popripade ako sa testuju.


Nikdy nesuper s blbcom, stiahne ta na svoju uroven a prevalcuje svojimi skusenostami -preto nestresuj,ved aj tak holou ritou jezka neumlatis!!!
Filous (Člen)
29.11.2012 22:35:55
Offline

Re: Textilne nohavice ku bunde Alpinestars AST-1

Tvrdohlavec psal:
XJelen psal:
Tvrdohlavec psal:


Má někdo za kamaráda takovýho ptáka? Má, a zrovna já. Moj profil je ukazkou

ftáci f irsku němajů krídla? Lebo u tvojho kamaráta ich něvidím evil no zobák má luxusný good smile1

Moje druhe baby ma trosky inakpriestorovo rieseny nos,uznavam,ale je to best dog.(aspon pre mna)

...pjeknej prasopesgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr