Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » šnek na banáně

4Fun.cz (Člen)
12.12.2012 22:59:24
Offline

šnek na banáně

Od kdy má plazivej tak rád cizokrajné ovoce? bigsmilebigsmilebigsmile
Už ne BANDITPIČO ale BANÁNPIČO ????  bigsmilebigsmilebigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
hlemejzd999 (Člen)
14.12.2012 08:49:41
Offline

Re: šnek na banáně

když už forfan založil tohle vlákno, tak to napisu sem .
měl bych dotaz na moderátora , nebo admina , nebo na toho kdo mě zablokoval ,proč jsem dostal banana , když jsem psal v tej mrdací místnosti , pac úplně dobre nechápu , jestli jsem teda porušil nějaký pravidla fóra , který tu nikde mimochodem nejsou napsaný , proč pak ta diskuze vo picovine, kterou jsem založil  a nadával nad zablokovanym noutbukem , a pak jsem psal už vo jinej věci , vesele pokračuje a  ostatní se vyjadřují k tomu stejnymu tématu , který přešlo a vivinulo se jiným směrem , proč teda pokračuje dál  a už je to úplně mimo téma ?
.....je to jen , že se Sykymu nelíbim, nebo jak to mám chápat ?
ptát se emailen nechci , byl bych radši , kdyby mi to mohl někdo vysvětlit a případně mě utřít tady .
dík


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Koldan (Člen)
14.12.2012 09:22:46
Offline

Re: šnek na banáně

velkej bratr se dívá. kdokoliv z nás se může znelíbit a mít banán. volte slova a příspěvky rozumně. znal jsem jednoho a ten už mezi námi není, nenávratně zmizel a nikdo neví kde je, zůstaly po něm jen stovky příspěvků, doktorka a passat. buď rád, žes vyvázl relativně v pohodě, takys moh skončit třeba roztrhanej na kusy nějakou šelmou, tygrem, pumou, vzteklým psem...surprisedsurprisedsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
kojaksro (Člen)
14.12.2012 09:45:11
Offline

Re: šnek na banáně

...bigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
PALOUS (Člen)
14.12.2012 10:01:36
Offline

Re: šnek na banáně

všichni se bojí napsat proč?já ne.ber to jako názor mnohých za který to dám já.prostě píšeš ohromný hromady sraček a mnoho lidí už to odradilo sem něco spát protože to je fakt hnus prokousat se v jakémkoli tématu tou hromadou hnoje na kterou se nabalí další příspěvky jiných který tě asi žeroubigsmile


Jebat motorky :-)
bobule (Člen)
14.12.2012 10:11:27
Offline

Re: šnek na banáně

PALOUS psal:

všichni se bojí napsat proč?já ne.ber to jako názor mnohých za který to dám já.prostě píšeš ohromný hromady sraček a mnoho lidí už to odradilo sem něco spát protože to je fakt hnus prokousat se v jakémkoli tématu tou hromadou hnoje na kterou se nabalí další příspěvky jiných který tě asi žeroubigsmile

no istěéééééééééééégood


to jebu
gore (Člen)
14.12.2012 10:12:29
Offline

Re: šnek na banáně

PALOUS psal:

všichni se bojí napsat proč?já ne.ber to jako názor mnohých za který to dám já.prostě píšeš ohromný hromady sraček a mnoho lidí už to odradilo sem něco spát protože to je fakt hnus prokousat se v jakémkoli tématu tou hromadou hnoje na kterou se nabalí další příspěvky jiných který tě asi žeroubigsmile

good..dobře ty


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
osiris (Člen)
14.12.2012 10:32:13
Offline

Re: šnek na banáně

hlemežďovi: padla otázka i na mě, odpovědět nedokážu, nevím
...nicméně, pokud to není v technický poradně, tak se s kecama o hovně dokážu smířit, i když mě to taky třeba nebaví číst, což ale já musím (nebo bych měl), ovšem ostatní, když jim to nevoní, to číst nemusej, maj tu výhodu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
14.12.2012 11:08:00
Offline

Re: šnek na banáně

PALOUS psal:

všichni se bojí napsat proč?já ne.ber to jako názor mnohých za který to dám já.prostě píšeš ohromný hromady sraček a mnoho lidí už to odradilo sem něco spát protože to je fakt hnus prokousat se v jakémkoli tématu tou hromadou hnoje na kterou se nabalí další příspěvky jiných který tě asi žeroubigsmile

to chceš říct , že v  jakémkoli tématu jsou jen sracky ode mne , kteryma se musej lidi prokousat ? když je to dotaz do technicky , tak se snažím nic nepsat , když je to  v mrdaci mistnosti, tak  je to snad úplně jedno , nebo čím se tam chceš probírat ? ..vším sis ,že .třeba ve vlakne vo vašich vrtulnicich s banditatomem nepisu nic, pac mě to vůbec nezajímá .?
....a o ty další nabaleny příspěvky jiných právě jde , mě vůbec nezerou , proč by mě měli žrát ? ...mě nejde do hlavy to ,proč mě někdo zarizne , a pak dle tvých slov  další množství neskutecnejch sracek si pak normálně lidi píšou v tom samým vlakne ....nebo to jsou sracky jinyho druhu ?
asi jo ...
jestli píšu do jakéhokoli tématu  , že to odrazuje lidi , tak s tebou souhlasím , ale zkus se podívat do nějakéhoz posledních  těch. technických dotazů dotazů , jestli někam píšu.
a už vůbec nevím , proč by se mi to někdo bál říct ....


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
vorel (Člen)
14.12.2012 11:19:21
Offline

Re: šnek na banáně

hale, prostě se trochu zklidni a neplácej sem vostošest příspěvků denně nebo jak se tomu řiká


řikám si hurikán
Loser (Administrator)
14.12.2012 11:23:29
Offline

Re: šnek na banáně

spravedlnost neexistuje bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
PALOUS (Člen)
14.12.2012 11:30:52
Offline

Re: šnek na banáně

hlemejzd999 psal:
PALOUS psal:

všichni se bojí napsat proč?já ne.ber to jako názor mnohých za který to dám já.prostě píšeš ohromný hromady sraček a mnoho lidí už to odradilo sem něco spát protože to je fakt hnus prokousat se v jakémkoli tématu tou hromadou hnoje na kterou se nabalí další příspěvky jiných který tě asi žeroubigsmile

to chceš říct , že v  jakémkoli tématu jsou jen sracky ode mne , kteryma se musej lidi prokousat ? když je to dotaz do technicky , tak se snažím nic nepsat , když je to  v mrdaci mistnosti, tak  je to snad úplně jedno , nebo čím se tam chceš probírat ? ..vším sis ,že .třeba ve vlakne vo vašich vrtulnicich s banditatomem nepisu nic, pac mě to vůbec nezajímá .?
....a o ty další nabaleny příspěvky jiných právě jde , mě vůbec nezerou , proč by mě měli žrát ? ...mě nejde do hlavy to ,proč mě někdo zarizne , a pak dle tvých slov  další množství neskutecnejch sracek si pak normálně lidi píšou v tom samým vlakne ....nebo to jsou sracky jinyho druhu ?
asi jo ...
jestli píšu do jakéhokoli tématu  , že to odrazuje lidi , tak s tebou souhlasím , ale zkus se podívat do nějakéhoz posledních  těch. technických dotazů dotazů , jestli někam píšu.
a už vůbec nevím , proč by se mi to někdo bál říct ....

odpovědět si můžeš sám to ti jde taky dobře


Jebat motorky :-)
Banditatom (Člen)
14.12.2012 12:40:04
Offline

Re: šnek na banáně

volové do ringugoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kožak (Člen)
14.12.2012 12:42:30
Offline

Re: šnek na banáně

Palous...a nestačilo by to napsat jednou ?gdo se tim má prodírat bigsmile


MRDAT!!!
PALOUS (Člen)
14.12.2012 13:56:10
Offline

Re: šnek na banáně

Kožak psal:

Palous...a nestačilo by to napsat jednou ?gdo se tim má prodírat bigsmile

volesmile1zařechtal na mě ve stáji kůň a jak sem se lekl tak mi vypadl signál a bylo vymalováno


Jebat motorky :-)
Kelly01 (Člen)
14.12.2012 14:29:46
Offline

Re: šnek na banáně

Vo co se tu jednásurprised

Nahoďte mi to jednou větousmokin

Mám se k něčemu vyjádřitsurprised


God Save The Queen!
Progear 650 (Člen)
14.12.2012 14:50:09
Offline

Re: šnek na banáně

Kelly01 psal:

Vo co se tu jednásurprised

Nahoďte mi to jednou větousmokin

Mám se k něčemu vyjádřitsurprised

Ty máš vždy přeci něco k tématu...goodsmile1
redface


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Progear 650 (Člen)
14.12.2012 14:50:55
Offline

Re: šnek na banáně

PALOUS psal:

všichni se bojí napsat proč?já ne.ber to jako názor mnohých za který to dám já.prostě píšeš ohromný hromady sraček a mnoho lidí už to odradilo sem něco spát protože to je fakt hnus prokousat se v jakémkoli tématu tou hromadou hnoje na kterou se nabalí další příspěvky jiných který tě asi žeroubigsmile

tag...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
4Fun.cz (Člen)
14.12.2012 14:57:21
Offline

Re: šnek na banáně

Tak ste si to kucí vyříkali a todle téma snad můžem uzavřít bo splnilo účel.smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Kelly01 (Člen)
14.12.2012 15:43:01
Offline

Re: šnek na banáně

V žádném případěfuck

Je třeba komisi, vyšetřit kdo má pravdu a nechat velkého Vonta rozhodnoutfuck

A už se dozvím o čem to vlákno jesurprised


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
14.12.2012 15:44:04
Offline

Re: šnek na banáně

Jak jsem to dokázalsurprised

No nic, máte to dvakrát bo je to důležitébigsmile


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
14.12.2012 15:52:00
Offline

Re: šnek na banáně

Kelly co ti rika politika jednoho vudce? Tak jakapak komis! Je to nerad chuligan a nemravabigsmiletudiz mu byl udelen trest ze vsech nejstrasnejsibigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kožak (Člen)
14.12.2012 16:47:08
Offline

Re: šnek na banáně

Kelly01 psal:

Jak jsem to dokázalsurprised

No nic, máte to dvakrát bo je to důležitébigsmile

surprisedbydlíte s Palousem ve společný domácnosti ?bigsmile


MRDAT!!!
PALOUS (Člen)
14.12.2012 16:55:40
Offline

Re: šnek na banáně

Kožak psal:
Kelly01 psal:

Jak jsem to dokázalsurprised

No nic, máte to dvakrát bo je to důležitébigsmile

surprisedbydlíte s Palousem ve společný domácnosti ?bigsmile

sme silnej ročník voebigsmile


Jebat motorky :-)
Kožak (Člen)
14.12.2012 16:59:12
Offline

Re: šnek na banáně

PALOUS psal:
Kožak psal:
Kelly01 psal:

Jak jsem to dokázalsurprised

No nic, máte to dvakrát bo je to důležitébigsmile

surprisedbydlíte s Palousem ve společný domácnosti ?bigsmile

sme silnej ročník voebigsmile

taky úspěšnej...to já si koňa dovolit nemůžubigsmile


MRDAT!!!
PALOUS (Člen)
14.12.2012 17:01:57
Offline

Re: šnek na banáně

Kožak psal:
PALOUS psal:
Kožak psal:


surprisedbydlíte s Palousem ve společný domácnosti ?bigsmile

sme silnej ročník voebigsmile

taky úspěšnej...to já si koňa dovolit nemůžubigsmile

já taky ne ale prostě tam bylo hafo koní a né mejchbigsmilejá tam jen něco vytvářel


Jebat motorky :-)
Kukii (Člen)
14.12.2012 17:18:16
Offline

Re: šnek na banáně

bud v klidu plazivej a ber to s humorem... jen občas z toho nedělej fejsbůk a bude to gůd smile1


Život je boj-mašina je nej!!!
osiris (Člen)
14.12.2012 17:37:04
Offline

Re: šnek na banáně

PALOUS psal:
Kožak psal:
PALOUS psal:


sme silnej ročník voebigsmile

taky úspěšnej...to já si koňa dovolit nemůžubigsmile

já taky ne ale prostě tam bylo hafo koní a né mejchbigsmilejá tam jen něco vytvářel

...chtěls říct, žes tam jen něco kurvil jo? bigsmileredfacesmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
14.12.2012 17:40:17
Offline

Re: šnek na banáně

osiris psal:
PALOUS psal:
Kožak psal:


taky úspěšnej...to já si koňa dovolit nemůžubigsmile

já taky ne ale prostě tam bylo hafo koní a né mejchbigsmilejá tam jen něco vytvářel

...chtěls říct, žes tam jen něco kurvil jo? bigsmileredfacesmile1

jako  něco s koněma?bigsmile


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
14.12.2012 18:05:27
Offline

Re: šnek na banáně

PALOUS psal:
osiris psal:
PALOUS psal:


já taky ne ale prostě tam bylo hafo koní a né mejchbigsmilejá tam jen něco vytvářel

...chtěls říct, žes tam jen něco kurvil jo? bigsmileredfacesmile1

jako  něco s koněma?bigsmile

...vole bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
huskyb12 (Administrator)
14.12.2012 19:35:01
Offline

Re: šnek na banáně

hlemejzd999 psal:

když už forfan založil tohle vlákno, tak to napisu sem .
měl bych dotaz na moderátora , nebo admina , nebo na toho kdo mě zablokoval ,proč jsem dostal banana , když jsem psal v tej mrdací místnosti , pac úplně dobre nechápu , jestli jsem teda porušil nějaký pravidla fóra , který tu nikde mimochodem nejsou napsaný , proč pak ta diskuze vo picovine, kterou jsem založil  a nadával nad zablokovanym noutbukem , a pak jsem psal už vo jinej věci , vesele pokračuje a  ostatní se vyjadřují k tomu stejnymu tématu , který přešlo a vivinulo se jiným směrem , proč teda pokračuje dál  a už je to úplně mimo téma ?
.....je to jen , že se Sykymu nelíbim, nebo jak to mám chápat ?
ptát se emailen nechci , byl bych radši , kdyby mi to mohl někdo vysvětlit a případně mě utřít tady .
dík

Hale, zabanoval sem Tě já, Syky s tim nemá nic společnýho. Voznamuju Ti to až teď, páč sem byl v piči a z telefonu se mi to nechtělo psát. Ban si dostal, aby sis uvědomil, že dokážeš těma řeťezcema svejch myšlenek kokotsky zajebat skoro každý téma, ke kterýmu se vyjadřuješ.

Příště se to zabanovanej dozví hned, je tam funkce mu to voznámit rovnou, ale vo tý sem nevěděl, byla to pro mě premiéra.


ale di, Ty brepto ...
Kelly01 (Člen)
14.12.2012 21:03:49
Offline

Re: šnek na banáně

Se mám na co těšitsmile2

Pražskej čokl to řídí z Androidu, kam se ten svět řítíbigsmile


God Save The Queen!
richie (Člen)
14.12.2012 21:08:01
Offline

Re: šnek na banáně

Kelly01 psal:

Se mám na co těšitsmile2

Pražskej čokl to řídí z Androidu, kam se ten svět řítíbigsmile

Nová doba! bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
hlemejzd999 (Člen)
14.12.2012 21:37:13
Offline

Re: šnek na banáně

huskyb12 psal:

Hale, zabanoval sem Tě já

hm, tak to seš moc hodnej bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_9007267974254267_tjnyuont_c.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_0031_snek10.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_img_9297.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
4Fun.cz (Člen)
14.12.2012 21:39:21
Offline

Re: šnek na banáně

Pamatuješ co ti řekl Mour???Jestli chceš vstoupit do levelu plnotučných mosíš nám vykouřit....žes ty na někoho zapoměl co?evilbigsmilebigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
SLUGI (Člen)
14.12.2012 21:50:51
Offline

Re: šnek na banáně

..."Ban si dostal, aby sis uvědomil, že dokážeš těma řeťezcema svejch myšlenek kokotsky zajebat skoro každý téma, ke kterýmu se vyjadřuješ".
... good evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Banditatom (Člen)
14.12.2012 21:53:41
Offline

Re: šnek na banáně

Palous, Kelly, Slugi zajímavá domácnostbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
SLUGI (Člen)
14.12.2012 21:56:36
Offline

Re: šnek na banáně

Banditatom psal:

Palous, Kelly, Slugi zajímavá domácnostbigsmile

... sem viděl že stará garda to dává pro jistotu 2x tak sem se holt přizpůsobil  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Mour (Člen)
14.12.2012 22:04:49
Offline

Re: šnek na banáně

4Fun.cz psal:

Pamatuješ co ti řekl Mour???Jestli chceš vstoupit do levelu plnotučných mosíš nám vykouřit....žes ty na někoho zapoměl co?evilbigsmilebigsmile

....bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Kožak (Člen)
14.12.2012 22:19:13
Offline

Re: šnek na banáně

Banditatom psal:

Palous, Kelly, Slugi zajímavá domácnostbigsmile

a Mour smile1...rančeři bigsmile


MRDAT!!!
osiris (Člen)
14.12.2012 23:19:30
Offline

Re: šnek na banáně

SLUGI psal:
Banditatom psal:

Palous, Kelly, Slugi zajímavá domácnostbigsmile

... sem viděl že stará garda to dává pro jistotu 2x tak sem se holt přizpůsobil  evil

...děte do prdele vemena, kdo to má furt vodmazávat bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
yebat (Člen)
15.12.2012 03:23:58
Offline

Re: šnek na banáně

kokoti...evil bez šneka by to tu stálo za vyližprdel... zrovna tenhle "píča" je jeden z mála, kterýho bych rád poznal osobně... a klidně mi dejte banána jako jemu... bigsmileass

Zdenda (Člen)
15.12.2012 07:24:38
Offline

Re: šnek na banáně

Yebat: přasně tak, taky jsem si nevšiml, že by psal nějak nad limit oproti jinejm kydům jinejch uživatelů. Docela čumim surprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
15.12.2012 08:06:55
Offline

Re: šnek na banáně

Banovat hlava nehlavabigsmile

A neserte čokla než ho Monča pustí vyvenčit na dvůr,, to bejvá dost nevrlejbigsmile


God Save The Queen!
libac22 (Člen)
15.12.2012 09:23:52
Offline

Re: šnek na banáně

Kelly01 psal:

Banovat hlava nehlavabigsmile

A neserte čokla než ho Monča pustí vyvenčit na dvůr,, to bejvá dost nevrlejbigsmile

myslím že není rozhodně sám , doba je krutá - Plazivej , nic si z toho nedělej pokračuj dál bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
richie (Člen)
15.12.2012 11:17:07
Offline

Re: šnek na banáně

Zdenda psal:

Yebat: přasně tak, taky jsem si nevšiml, že by psal nějak nad limit oproti jinejm kydům jinejch uživatelů. Docela čumim surprised

good souhlas


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
nicola.foxx (Člen)
15.12.2012 14:24:44
Offline

Re: šnek na banáně

Ale hovno, že je v pohodě. Píše sračky, plná klávesnice keců jak se těší na sraz a pak se tam stejně s nikým nebaví. A ty odpovědi sám na sebe o pěti kusech sou taky voser.
Každej dobrej kus tady na srazu aspoň přijde a řekne nazdar sem ten a ten a kecá se a chlastá, nebo smokin,ale plazivej neeee.
Sem rád, že to Palous napsal naplno i když ne tak navostro. Předchozí několikáté naznačování nezabralo, tak teď už by to snad mělo bejt jasný.

Xkrát sem si s láskou vzpoměl na bílej Passatsick


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
VikecB12 (Člen)
15.12.2012 14:31:39
Offline

Re: šnek na banáně

nicola.foxx psal:

Ale hovno, že je v pohodě. Píše sračky, plná klávesnice keců jak se těší na sraz a pak se tam stejně s nikým nebaví. A ty odpovědi sám na sebe o pěti kusech sou taky voser.
Každej dobrej kus tady na srazu aspoň přijde a řekne nazdar sem ten a ten a kecá se a chlastá, nebo smokin,ale plazivej neeee.
Sem rád, že to Palous napsal naplno i když ne tak navostro. Předchozí několikáté naznačování nezabralo, tak teď už by to snad mělo bejt jasný.

Xkrát sem si s láskou vzpoměl na bílej Passatsick

No já nevím,ale kemě Hlemejžď v Žirovnici napochodoval s táckem zelenejch a jakože se přectavil a nou problemgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nicola.foxx (Člen)
15.12.2012 14:36:34
Offline

Re: šnek na banáně

VikecB12 psal:
nicola.foxx psal:

Ale hovno, že je v pohodě. Píše sračky, plná klávesnice keců jak se těší na sraz a pak se tam stejně s nikým nebaví. A ty odpovědi sám na sebe o pěti kusech sou taky voser.
Každej dobrej kus tady na srazu aspoň přijde a řekne nazdar sem ten a ten a kecá se a chlastá, nebo smokin,ale plazivej neeee.
Sem rád, že to Palous napsal naplno i když ne tak navostro. Předchozí několikáté naznačování nezabralo, tak teď už by to snad mělo bejt jasný.

Xkrát sem si s láskou vzpoměl na bílej Passatsick

No já nevím,ale kemě Hlemejžď v Žirovnici napochodoval s táckem zelenejch a jakože se přectavil a nou problemgood

Tak to pak beru to nařčení zpět a omlouvám se mu. Ale sraček stejně píše hromadubigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
VikecB12 (Člen)
15.12.2012 14:45:16
Offline

Re: šnek na banáně

Takže funkce BAN funguje,bylo potřeba to vyzkoušet,ale nechme ju pro příště na extrém,třeby na mě,Plazivec si přestane sám votpovídat a na srazu spláchneme pachuť křivdy na jedné straně a alergickou reakci na one man show na straně druhé kořalkou a máme to z krku. kokotibigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
15.12.2012 14:52:06
Offline

Re: šnek na banáně

VikecB12 psal:
nicola.foxx psal:

Ale hovno, že je v pohodě. Píše sračky, plná klávesnice keců jak se těší na sraz a pak se tam stejně s nikým nebaví. A ty odpovědi sám na sebe o pěti kusech sou taky voser.
Každej dobrej kus tady na srazu aspoň přijde a řekne nazdar sem ten a ten a kecá se a chlastá, nebo smokin,ale plazivej neeee.
Sem rád, že to Palous napsal naplno i když ne tak navostro. Předchozí několikáté naznačování nezabralo, tak teď už by to snad mělo bejt jasný.

Xkrát sem si s láskou vzpoměl na bílej Passatsick

No já nevím,ale kemě Hlemejžď v Žirovnici napochodoval s táckem zelenejch a jakože se přectavil a nou problemgood

...já to měl v Jedasích stejně, tam sem ho viděl prvněgood ...nemám se Šnekem žádnej trabl, nevaděj mi jeho příspjefky a nemyslim si že si vot bratra zasloužil to tropický vovoce...voproti jinejm fórům tady vládne tag ňák anarchije, sem za to rát a lidi, kerý jenom vysíraj jako třeba ten pošahanej baníkovec to do tejdne stejně vzdaj sami...Šnek sice vopčas trpí samomluvou, ale uš to nejni virtuál jako spousta tech co sem choděj jen číst a vopčas psát, jezdí, chlastá, hulí a v reálu je v naprostý pohodě, jag řikam, nemam s nim trabl...myslim že esi tudle "skoušku" kousne, tag f příští sezóně zapadne a vjeřim, že se f pohodě snese i se zbytkem starý gardy...uš tady bylo pár lidí, na kerý se ze začátku koukalo krs prsty a sou dodneška součástí týdle komunity a fšichni je rádi viděj, tagže???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
15.12.2012 14:55:29
Offline

Re: šnek na banáně

Já se taky nepředstavuju bo koktám a byla by pro to mne ztráta času s následným poškozením hlasivekredfacebigsmile

A za nikým nechodím bo mne bolí kolena a už na pussy vidím ass


God Save The Queen!
Filous (Člen)
15.12.2012 14:59:26
Offline

Re: šnek na banáně

Kelly01 psal:

Já se taky nepředstavuju bo koktám a byla by pro to mne ztráta času s následným poškozením hlasivekredfacebigsmile

A za nikým nechodím bo mne bolí kolena a už na pussy vidím ass

...ty si vole povjes na krk cedulku s kartónu s ménem a máš vyřešínogood ...neš by ses přectavil něgde na akci, tag sou fšichni na plech a budou si piču pamatovat, co jim ten geront chtěl, tagle to ty co tě neznaj uviděj hnetcoolbigsmile

P.S. ...nabjech sis sámbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
15.12.2012 15:38:17
Offline

Re: šnek na banáně

Filous psal:

...já to měl v Jedasích stejně, tam sem ho viděl prvněgood ...nemám se Šnekem žádnej trabl, nevaděj mi jeho příspjefky a nemyslim si že si vot bratra zasloužil to tropický vovoce...voproti jinejm fórům tady vládne tag ňák anarchije, sem za to rát a lidi, kerý jenom vysíraj jako třeba ten pošahanej baníkovec to do tejdne stejně vzdaj sami...Šnek sice vopčas trpí samomluvou, ale uš to nejni virtuál jako spousta tech co sem choděj jen číst a vopčas psát, jezdí, chlastá, hulí a v reálu je v naprostý pohodě, jag řikam, nemam s nim trabl...myslim že esi tudle "skoušku" kousne, tag f příští sezóně zapadne a vjeřim, že se f pohodě snese i se zbytkem starý gardy...uš tady bylo pár lidí, na kerý se ze začátku koukalo krs prsty a sou dodneška součástí týdle komunity a fšichni je rádi viděj, tagže???

jak řikáš Fildo, taky sem ho tam viděl prvně a pokecali sme v pohodě good
takovejch, co se se mnou bavili aniž bych jen tušil kdo to je tam byla mrda, ale plazivec se v pohodě představil goodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
huskyb12 (Administrator)
15.12.2012 16:24:25
Offline

Re: šnek na banáně

VikecB12 psal:

Takže funkce BAN funguje,bylo potřeba to vyzkoušet,ale nechme ju pro příště na extrém,třeby na mě,Plazivec si přestane sám votpovídat a na srazu spláchneme pachuť křivdy na jedné straně a alergickou reakci na one man show na straně druhé kořalkou a máme to z krku. kokotibigsmile

good


ale di, Ty brepto ...
gore (Člen)
15.12.2012 16:36:19
Offline

Re: šnek na banáně

...bigsmile de hlavně vo ten začátekbigsmile jinak samo že pecka song vod týdle pecka kapelygoodbeer    bigsmilebigsmilebigsmile
http://www.youtube.com/watch?v=Ak8AZ0PmKLA


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Borák (Člen)
15.12.2012 17:04:18
Offline

Re: šnek na banáně

no vobčas toho sem nableje dost ,ale jinak s nim nemám problém .jak f Jedasích tak f Žirovnici sem s ním fajn pokecal..akorát vykouřit teda starý bardy vopravdu nechtěl bigsmilesmokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
nicola.foxx (Člen)
15.12.2012 17:37:57
Offline

Re: šnek na banáně

Borák psal:

no vobčas toho sem nableje dost ,ale jinak s nim nemám problém .jak f Jedasích tak f Žirovnici sem s ním fajn pokecal..akorát vykouřit teda starý bardy vopravdu nechtěl bigsmilesmokin

Ale jakožto hlemejžď by se měl umět přisát perfektně a tobě to nedá spát bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Banditatom (Člen)
15.12.2012 17:54:38
Offline

Re: šnek na banáně

To Filous: v Jedovnici vím, že jsi byl ale vůbec nic nevímbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Marián (Člen)
15.12.2012 18:15:45
Offline

Re: šnek na banáně

VikecB12 psal:

Takže funkce BAN funguje,bylo potřeba to vyzkoušet,ale nechme ju pro příště na extrém,třeby na mě,Plazivec si přestane sám votpovídat a na srazu spláchneme pachuť křivdy na jedné straně a alergickou reakci na one man show na straně druhé kořalkou a máme to z krku. kokotibigsmile

skoda, ze nefungovala, kdyz si sem zacinal chodit, sak tys byl taky na ban a to poradnej, proto sme ti s palousem chteli nachcat do vejfuku, ale mels stesti, nakonec sme se na to vysrali...bigsmile


...sam mezi jebkarema...
Kelly01 (Člen)
15.12.2012 18:26:06
Offline

Re: šnek na banáně

Já si dávám občas ban sám, zkuste to a uvidíte že až vám ho foukne nějakej namyšlenej pražskej pepík nebo šmírák od ZOO ze Dvora tak vás to nerozhodíbigsmile


God Save The Queen!
Luk (Člen)
15.12.2012 20:14:47
Offline

Re: šnek na banáně

huskyb12 psal:
VikecB12 psal:

Takže funkce BAN funguje,bylo potřeba to vyzkoušet,ale nechme ju pro příště na extrém,třeby na mě,Plazivec si přestane sám votpovídat a na srazu spláchneme pachuť křivdy na jedné straně a alergickou reakci na one man show na straně druhé kořalkou a máme to z krku. kokotibigsmile

good

vyreseno, jsem dojat a tesim se na usmirovanigoodwinewinewinesickbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
richie (Člen)
15.12.2012 21:03:57
Offline

Re: šnek na banáně

Marián psal:
VikecB12 psal:

Takže funkce BAN funguje,bylo potřeba to vyzkoušet,ale nechme ju pro příště na extrém,třeby na mě,Plazivec si přestane sám votpovídat a na srazu spláchneme pachuť křivdy na jedné straně a alergickou reakci na one man show na straně druhé kořalkou a máme to z krku. kokotibigsmile

skoda, ze nefungovala, kdyz si sem zacinal chodit, sak tys byl taky na ban a to poradnej, proto sme ti s palousem chteli nachcat do vejfuku, ale mels stesti, nakonec sme se na to vysrali...bigsmile

bigsmile kamarááádi


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Lihy (Člen)
15.12.2012 22:47:26
Offline

Re: šnek na banáně

osiris psal:
SLUGI psal:
Banditatom psal:

Palous, Kelly, Slugi zajímavá domácnostbigsmile

... sem viděl že stará garda to dává pro jistotu 2x tak sem se holt přizpůsobil  evil

...děte do prdele vemena, kdo to má furt vodmazávat bigsmile

na mazání ser, já tu furt dumám o čem tu melou a vono se jim to odeslalo dvakrát.... si neodpustim :) Zlatý starý fórum kde nešlo nic upravovat a mazat smile2
Dnes je den savignonu, který přešel do znamení dornfelderubigsmile

VikecB12 (Člen)
16.12.2012 08:38:10
Offline

Re: šnek na banáně

Marián psal:
VikecB12 psal:

Takže funkce BAN funguje,bylo potřeba to vyzkoušet,ale nechme ju pro příště na extrém,třeby na mě,Plazivec si přestane sám votpovídat a na srazu spláchneme pachuť křivdy na jedné straně a alergickou reakci na one man show na straně druhé kořalkou a máme to z krku. kokotibigsmile

skoda, ze nefungovala, kdyz si sem zacinal chodit, sak tys byl taky na ban a to poradnej, proto sme ti s palousem chteli nachcat do vejfuku, ale mels stesti, nakonec sme se na to vysrali...bigsmile

Kucí,to ste klidně mohli,ten vejfuk by se s tym už nějak vypořádalgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
4Fun.cz (Člen)
16.12.2012 22:11:38
Offline

Re: šnek na banáně

Mohl by být oblíbený song tady.. bigsmile  http://www.youtube.com/watch?v=iMTNT_BzkdA


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
mr.BSE (Člen)
16.12.2012 22:35:29
Offline

Re: šnek na banáně

Marián psal:
VikecB12 psal:

Takže funkce BAN funguje,bylo potřeba to vyzkoušet,ale nechme ju pro příště na extrém,třeby na mě,Plazivec si přestane sám votpovídat a na srazu spláchneme pachuť křivdy na jedné straně a alergickou reakci na one man show na straně druhé kořalkou a máme to z krku. kokotibigsmile

skoda, ze nefungovala, kdyz si sem zacinal chodit, sak tys byl taky na ban a to poradnej, proto sme ti s palousem chteli nachcat do vejfuku, ale mels stesti, nakonec sme se na to vysrali...bigsmile

se divim, ze sem tenkrat taky nedostal ovoce idontknowbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mi (Člen)
17.12.2012 00:03:32
Offline

Re: šnek na banáně

jihočech a tak se prosadíl, to ma minimalně maturytu bigsmile


svět je cirkusovej stan
hlemejzd999 (Člen)
17.12.2012 16:18:59
Offline

Re: šnek na banáně

no jo , slibuju , že už nebudu nic psát a když už budu , tak pomalejc a míň , aby to stíhali číst všichni , kdo s tim maj trable


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Progear 650 (Člen)
17.12.2012 17:42:44
Offline

Re: šnek na banáně

hlemejzd999 psal:

no jo , slibuju , že už nebudu nic psát a když už budu , tak pomalejc a míň , aby to stíhali číst všichni , kdo s tim maj trable

že Ty jsi ukřivděnej viď? ale to je blbost, věr mi... chodim sem min a i ja si vsimnul toho jak si sam odpovidas atd... jen tak pro info... smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
hlemejzd999 (Člen)
17.12.2012 17:44:49
Offline

Re: šnek na banáně

Progear 650 psal:
hlemejzd999 psal:

no jo , slibuju , že už nebudu nic psát a když už budu , tak pomalejc a míň , aby to stíhali číst všichni , kdo s tim maj trable

že Ty jsi ukřivděnej viď? ale to je blbost, věr mi... chodim sem min a i ja si vsimnul toho jak si sam odpovidas atd... jen tak pro info... smile1

ukřivděnej ani tak ne ....spíš  nasranej bigsmile...to psaní sám to je tim , že jsem tu většinou  sám ...vy musíte přes den všichni pracovat a já se tu pak nudim bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Progear 650 (Člen)
17.12.2012 17:45:04
Offline

Re: šnek na banáně

kurva... co to má bejt???? prej error mi to tu psalo...idontknow


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
osiris (Člen)
17.12.2012 17:49:43
Offline

Re: šnek na banáně

Progear 650 psal:

kurva... co to má bejt???? prej error mi to tu psalo...idontknow

...noooo, vemena to sem mrskaj 2x, tys to dokázal 3x bigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
17.12.2012 17:51:54
Offline

Re: šnek na banáně

osiris psal:
Progear 650 psal:

kurva... co to má bejt???? prej error mi to tu psalo...idontknow

...noooo, vemena to sem mrskaj 2x, tys to dokázal 3x bigsmilebigsmile

a mě se něco podobnýho  zakazuje  bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
17.12.2012 17:53:53
Offline

Re: šnek na banáně

Progear 650 psal:

kurva... co to má bejt???? prej error mi to tu psalo...idontknow

ááá super vemínkobigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
17.12.2012 18:02:30
Offline

Re: šnek na banáně

osiris psal:
Progear 650 psal:

kurva... co to má bejt???? prej error mi to tu psalo...idontknow

...noooo, vemena to sem mrskaj 2x, tys to dokázal 3x bigsmilebigsmile

Von má totiž ukrutnou sílu. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
17.12.2012 18:08:29
Offline

Re: šnek na banáně

osiris psal:
Progear 650 psal:

kurva... co to má bejt???? prej error mi to tu psalo...idontknow

...noooo, vemena to sem mrskaj 2x, tys to dokázal 3x bigsmilebigsmile

si to dej do pořádku moderatore....bigsmilebigsmile

Hlemejzd a Tom: kokoti...fuckbigsmile , Tom pak obvzlast...bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
SLUGI (Člen)
17.12.2012 18:09:10
Offline

Re: šnek na banáně

Osiris: ... když píše že: "ukřivděnej ani tak ne ....spíš  nasranej bigsmile...to psaní sám to je tim , že jsem tu většinou  sám ...vy musíte přes den všichni pracovat a já se tu pak nudim bigsmile"   
... tak co mu založit vlastní vlákno kde si bude povídat sám se sebou a nebude zasírat ty ostatní idontknow smile1 evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
osiris (Člen)
17.12.2012 18:43:15
Offline

Re: šnek na banáně

SLUGI psal:

Osiris: ... když píše že: "ukřivděnej ani tak ne ....spíš  nasranej bigsmile...to psaní sám to je tim , že jsem tu většinou  sám ...vy musíte přes den všichni pracovat a já se tu pak nudim bigsmile"   
... tak co mu založit vlastní vlákno kde si bude povídat sám se sebou a nebude zasírat ty ostatní idontknow smile1 evil

...to může sám do vlastního bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
17.12.2012 19:07:11
Offline

Re: šnek na banáně

... potřeba ho "nasměrovat"  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Koldan (Člen)
17.12.2012 21:31:27
Offline

Re: šnek na banáně

hlemejzd999 psal:
Progear 650 psal:
hlemejzd999 psal:

no jo , slibuju , že už nebudu nic psát a když už budu , tak pomalejc a míň , aby to stíhali číst všichni , kdo s tim maj trable

že Ty jsi ukřivděnej viď? ale to je blbost, věr mi... chodim sem min a i ja si vsimnul toho jak si sam odpovidas atd... jen tak pro info... smile1

ukřivděnej ani tak ne ....spíš  nasranej bigsmile...to psaní sám to je tim , že jsem tu většinou  sám ...vy musíte přes den všichni pracovat a já se tu pak nudim bigsmile

tak hele, ještě jednou, aby ses necítil ublížený a nasraný. Stačí mrknout sem:
http://www.suzukibandit.cz/openforum/us … rch=Poslat

a zjistíš, že ty, který jsi zde registrovanej v roce 2010 máš daleko víc příspěvků, než kluci, registrovaní čtyři roky před tebou a jsou mezi nimi kecálisti, kteří jsou a byli aktivní, včetně mě:o) Prostě tohle stihnout za dva roky znamená zasrat všechny fora zbytečnýma kecama. Vždycky se tu do témat vykecávalo, jenže za poslední dobu je tu přešnekováno. Když sem přijde někdo nový, tak uvidí v každém tématu, každý druhý příspěvek tvůj. Horší případ je to, že když sem přijde někdo starý, již méně aktivní, tak se přes zaspamované příspěvky neprohrabe k tomu co ho zajímá. je hezké, že tě to tu baví, že když se nudíš tak se vykecáváš zde, ale nedivím se, že to někerým už leze na nervy a hodí ti banán. Opět použiju příměru co tu vzpomínám pokaždé, když se něco podobného stane. Přišel jsi do hospody, sednul ke stolu,  celý večer tlačíš všem přítomnejm v okolí klíny do hlavy a nepustíš je k řeči. Nediv se pak, že příště tu židli u stolu volnou mít nebudou. takže místo nasranosti se nad tím zamysli a občas si odpusť komentovat vše co se zde napíše a seš bez ovoce.evil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Borák (Člen)
17.12.2012 21:55:15
Offline

Re: šnek na banáně

hele betonáři že tys přestal míchat a začal si ředitelovat ..
skvělá řeč podpořená argumenty good
bez nadávek vysvětleno fše ...
ale že je vorel ukecanější než já smile2idontknow sem smutnej ......eště že tu mám cabernet a sem teprf f půlce smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
hlemejzd999 (Člen)
17.12.2012 22:05:03
Offline

Re: šnek na banáně

dobře ...ja to pochopil , řikam , že už sem nebudu psat , tak nevim , co mam ještě teda vic udělat , všem se omlouvam , že se mnou měli do tedka trpelivost , už sem psat nebudu , dostal jsem ban , zasloužil jsem si to , kdyby mi tady na tom nezaleželo , tak nejsem ani ukřivděnej , ani nasranej , prostě by mi to bylo jedno, takle mě to sere  ...nevim , co vic k tomu mam řict .


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Borák (Člen)
17.12.2012 22:29:01
Offline

Re: šnek na banáně

nic
jak říkal Mour ..čeká tě to smokinbigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Mour (Člen)
17.12.2012 22:42:58
Offline

Re: šnek na banáně

Borák psal:

nic
jak říkal Mour ..čeká tě to smokinbigsmile

...všichni sme museli ... bigsmilebigsmilebigsmile

Šneku ser na ně, buď svůj, mám v plánu Tě v létě v tom Vašem báru navštívit goodbigsmilebigsmilebigsmile

Zdenda (Člen)
18.12.2012 07:09:14
Offline

Re: šnek na banáně

good

Mour psal:
Borák psal:

nic
jak říkal Mour ..čeká tě to smokinbigsmile

...všichni sme museli ... bigsmilebigsmilebigsmile

Šneku ser na ně, buď svůj, mám v plánu Tě v létě v tom Vašem báru navštívit goodbigsmilebigsmilebigsmile

goodgoodgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
VikecB12 (Člen)
18.12.2012 09:02:59
Offline

Re: šnek na banáně

Mour psal:
Borák psal:

nic
jak říkal Mour ..čeká tě to smokinbigsmile

...všichni sme museli ... bigsmilebigsmilebigsmile

Šneku ser na ně, buď svůj, mám v plánu Tě v létě v tom Vašem báru navštívit goodbigsmilebigsmilebigsmile

Si pojedeš přes pul repibliky nechat vyčadit péro jo?bigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
18.12.2012 09:41:44
Offline

Re: šnek na banáně

VikecB12 psal:
Mour psal:
Borák psal:

nic
jak říkal Mour ..čeká tě to smokinbigsmile

...všichni sme museli ... bigsmilebigsmilebigsmile

Šneku ser na ně, buď svůj, mám v plánu Tě v létě v tom Vašem báru navštívit goodbigsmilebigsmilebigsmile

Si pojedeš přes pul repibliky nechat vyčadit péro jo?bigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile ...jsem to, jak se dívám pěkně kokotsky napsal badbigsmile ....jsem myslel lehkou ožíračku v Motorkářským doupěti v Humpolci winebeerbigsmilebigsmile

nicola.foxx (Člen)
18.12.2012 09:47:52
Offline

Re: šnek na banáně

Mour psal:
VikecB12 psal:
Mour psal:


...všichni sme museli ... bigsmilebigsmilebigsmile

Šneku ser na ně, buď svůj, mám v plánu Tě v létě v tom Vašem báru navštívit goodbigsmilebigsmilebigsmile

Si pojedeš přes pul repibliky nechat vyčadit péro jo?bigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile ...jsem to, jak se dívám pěkně kokotsky napsal badbigsmile ....jsem myslel lehkou ožíračku v Motorkářským doupěti v Humpolci winebeerbigsmilebigsmile

To je jasnýevilbigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
bobule (Člen)
18.12.2012 11:01:09
Offline

Re: šnek na banáně

Mour psal:
VikecB12 psal:
Mour psal:


...všichni sme museli ... bigsmilebigsmilebigsmile

Šneku ser na ně, buď svůj, mám v plánu Tě v létě v tom Vašem báru navštívit goodbigsmilebigsmilebigsmile

Si pojedeš přes pul repibliky nechat vyčadit péro jo?bigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile ...jsem to, jak se dívám pěkně kokotsky napsal badbigsmile ....jsem myslel lehkou ožíračku v Motorkářským doupěti v Humpolci winebeerbigsmilebigsmile

z toho se už nevykroutíšbigsmile


to jebu
Banditatom (Člen)
18.12.2012 13:04:09
Offline

Re: šnek na banáně

ty moure nebude ty vyhuhulení krapet drahý?help ale proti gustu...bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
18.12.2012 13:18:10
Offline

Re: šnek na banáně

Blbečci z ústavu bigsmilebigsmile

vorel (Člen)
18.12.2012 16:23:39
Offline

Re: šnek na banáně

smile1vogo


řikám si hurikán
Billy (Člen)
19.12.2012 07:56:16
Offline

Re: šnek na banáně

jeste se ho zeptej jestli polika, to je nejvic dulezity cool


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Zdenda (Člen)
19.12.2012 23:45:29
Offline

Re: šnek na banáně

Von je tvrdej, takže určo nepoliká ale polyká bigsmile


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr