Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Scottoiler 1250 - montáž

Bedřich (Člen)
07.01.2013 20:36:30
Offline

Scottoiler 1250 - montáž

tak po dlouhý době Bandit pussy  bigsmile .... nějak nestíhám smile2

Mám na vás zkušený otázečku. Ježíšek mi udělal radost a koupil mi Scottoiler (singláč).
Sbírám info, než se na to vrhnu, kde vzít nejlépe podtlak? Viz obr níže? U toho IAP senzoru? Jinak nějaký hlavní, důležitý info na co  dát bacha, jak to „nejlépe udělat“?

Díky.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/158_vacuum_1.png


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/158_vacuum_2.png


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/158_vacuum_3.png

... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Filous (Člen)
08.01.2013 09:58:19
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

......asi tag...je to uplně jednocool ...prostě fikni jakoukolif pottlakovou, vraš tam téčko a fertigcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bedřich (Člen)
29.01.2013 01:45:13
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Hele, a když jsme u toho, kam mám dát tu baňku? Nějak nevim, kam jí  mám schovat, aby to nebylo moc vidět, ale taky abych na to mohl vůbec hrabat.

1250 a K7 nahoru...
díky za tip..


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
bolek009 (Člen)
29.01.2013 06:11:46
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Chtěl jsem to taky pořídit, ale kvůli baňce jsem to zatím vzdal.
Počkám si...good


GSF1250SA K7
PFremer (Člen)
29.01.2013 07:05:30
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Jediný kloudný místo na b1250 je pod levý boční plast. A na autobusu mě to Filda dal zase pod pravýgood, neni to vidět a neleží to...smokin


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Bedřich (Člen)
30.01.2013 01:25:29
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

JJ, tam jsem na to taky koukal, ale je to tipťop...

jinej nápad? Pod nádrž?

jak to máte na B650 s bazénem?

Druhá věc. když mám ten univerzal, tak abych měl  DUAL, tak to jen rozdělim na komci do dvou a je to, ne? Nebo  na to srát a ono se to bude dostatečně mazat i tak?
http://img.motorkari.cz/upload/images/c … e_jpg_.jpg


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
PFremer (Člen)
30.01.2013 06:11:51
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Bedřich psal:

JJ, tam jsem na to taky koukal, ale je to tipťop...

jinej nápad? Pod nádrž?

jak to máte na B650 s bazénem?

Druhá věc. když mám ten univerzal, tak abych měl  DUAL, tak to jen rozdělim na komci do dvou a je to, ne? Nebo  na to srát a ono se to bude dostatečně mazat i tak?
http://img.motorkari.cz/upload/images/c … e_jpg_.jpg

duál je jen taková kokotská vidlička na konci, co lípneš na kyvku. A do té to jde stejně tou malou černou hadičkou, takže zápeží, jak moc to votevřeš, aby to vůbec teklo...


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Filous (Člen)
30.01.2013 08:07:33
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Bedřich psal:

JJ, tam jsem na to taky koukal, ale je to tipťop...

jinej nápad? Pod nádrž?

jak to máte na B650 s bazénem?

Druhá věc. když mám ten univerzal, tak abych měl  DUAL, tak to jen rozdělim na komci do dvou a je to, ne? Nebo  na to srát a ono se to bude dostatečně mazat i tak?
http://img.motorkari.cz/upload/images/c … e_jpg_.jpg

...Beďo, si rozumnej chlap, tag přemejšlej...jak to budeš vovládat, dyš to budeš mít skovaný pod nádrží??? ...a ten dual je vopravdu enem ten koncovej bazmeg...a dual je lepčí, vobyč to taky namaže, ale na jedný straně je to mazaný víc a na jedný míň...prostě kup dualgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
30.01.2013 14:37:26
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

možná stupidné dotazredface. Posralo se vám na tom někdy něco? respektive má se na tom co posrat? asik jsem si tu duální píčovinu koupilsmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
huskyb12 (Administrator)
30.01.2013 17:01:31
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

mam na tý sadě nahrkáno asik 50 klackůch bez závady ...


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
30.01.2013 19:11:23
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Banditatom psal:

možná stupidné dotazredface. Posralo se vám na tom někdy něco? respektive má se na tom co posrat? asik jsem si tu duální píčovinu koupilsmile1

...na tom se nemá co posrat, naprosto blbuvzdorný a besúdržbový zařízenígood ...jenom dolejváš volejcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
30.01.2013 19:29:42
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Filous psal:
Banditatom psal:

možná stupidné dotazredface. Posralo se vám na tom někdy něco? respektive má se na tom co posrat? asik jsem si tu duální píčovinu koupilsmile1

...na tom se nemá co posrat, naprosto blbuvzdorný a besúdržbový zařízenígood ...jenom dolejváš volejcool

oukejgood já se raděj optám pač mě se pokazí i nepokazitelnésmile2 ještě ať to neprasím do dalšího vlákna jak a kde to máte na autobusu?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
30.01.2013 19:54:55
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Banditatom psal:
Filous psal:
Banditatom psal:

možná stupidné dotazredface. Posralo se vám na tom někdy něco? respektive má se na tom co posrat? asik jsem si tu duální píčovinu koupilsmile1

...na tom se nemá co posrat, naprosto blbuvzdorný a besúdržbový zařízenígood ...jenom dolejváš volejcool

oukejgood já se raděj optám pač mě se pokazí i nepokazitelnésmile2 ještě ať to neprasím do dalšího vlákna jak a kde to máte na autobusu?

...popros Pfremera ať ti to vyfotí...dyš sem mu to montoval, fotky sem neďál...má to pot pravym středovym plastem, chycený přes ten dodávanej plastovo-gumovej držák drc páskama k rámový rouře...nejni to vůbec vidět a vovládá se to vrchem z pod sedla...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
30.01.2013 19:57:41
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Filous psal:
Banditatom psal:
Filous psal:


...na tom se nemá co posrat, naprosto blbuvzdorný a besúdržbový zařízenígood ...jenom dolejváš volejcool

oukejgood já se raděj optám pač mě se pokazí i nepokazitelnésmile2 ještě ať to neprasím do dalšího vlákna jak a kde to máte na autobusu?

...popros Pfremera ať ti to vyfotí...dyš sem mu to montoval, fotky sem neďál...má to pot pravym středovym plastem, chycený přes ten dodávanej plastovo-gumovej držák drc páskama k rámový rouře...nejni to vůbec vidět a vovládá se to vrchem z pod sedla...

dankešénegood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
PFremer (Člen)
31.01.2013 06:43:13
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Filous psal:
Banditatom psal:
Filous psal:


...na tom se nemá co posrat, naprosto blbuvzdorný a besúdržbový zařízenígood ...jenom dolejváš volejcool

oukejgood já se raděj optám pač mě se pokazí i nepokazitelnésmile2 ještě ať to neprasím do dalšího vlákna jak a kde to máte na autobusu?

...popros Pfremera ať ti to vyfotí...dyš sem mu to montoval, fotky sem neďál...má to pot pravym středovym plastem, chycený přes ten dodávanej plastovo-gumovej držák drc páskama k rámový rouře...nejni to vůbec vidět a vovládá se to vrchem z pod sedla...

Fšechno bude, fšechno bigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Banditatom (Člen)
31.01.2013 16:46:06
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

tak jsem tam tu paznecht nádobu dostal nasadil držígood(mám jí pod pravou podsedlovkougood) jenže jak kujva fixhymlhergot uchytit hen ten paznecht co maže na kyvku?help zdá se, že mi k tomu něco pozapoměli něco přibalitidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
31.01.2013 17:21:54
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Banditatom psal:

tak jsem tam tu paznecht nádobu dostal nasadil držígood(mám jí pod pravou podsedlovkougood) jenže jak kujva fixhymlhergot uchytit hen ten paznecht co maže na kyvku?help zdá se, že mi k tomu něco pozapoměli něco přibalitidontknow

Já to mám chycený dvouma drcpáskama a zatím to drží.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
31.01.2013 17:34:15
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

...se s tim strašně serete

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_scottoiler2.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
31.01.2013 17:39:21
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

osiris psal:

...se s tim strašně serete
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … oiler2.jpg

za ty prachy luxusgoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
PFremer (Člen)
31.01.2013 18:34:27
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

osiris psal:

...se s tim strašně serete
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … oiler2.jpg

Ty vole, a já za to dával takový prachy bigsmilebigsmilebigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
huskyb12 (Administrator)
31.01.2013 18:37:08
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Filous psal:

...jenom dolejváš volejcool

a nejlíp u Housky fuck

:)))


ale di, Ty brepto ...
Mour (Člen)
31.01.2013 19:55:47
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

huskyb12 psal:
Filous psal:

...jenom dolejváš volejcool

a nejlíp u Housky fuck

:)))

...hele a v kolik tak bejváš doma ??? bigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
25.02.2013 18:27:56
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

soudružky mám malej problémhelp

šecko jsem našrouboval, přišrouboval, ale hen ten vehement nefungujesmile2 respektive funguje ale olej se mě tlačí přes ten plnící otvorsurprised otázka zní:
a) má ten plnící otvor být zaslepený nebo otevřený? v nákresech je otevřený ( funguje jak oddech?)
b) jak dlouho trvá samotné odvzdušnění te hadičky? je potřeba temu nějak pomoct?
c) jak moc je důležitá poloha hen teho paznechtu? mám ho téměř vodorovně pod podsedlovkou!
help


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
4Fun.cz (Člen)
25.02.2013 19:23:45
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

To je strašně jednoduché synku.bigsmile   Prostě jsi na Aukru za málo peněz koupil piču, která nemaže a to je dycky na prd bigsmilebigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
K.a.s.y.m. (Člen)
25.02.2013 19:29:00
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

4Fun.cz psal:

To je strašně jednoduché synku.bigsmile   Prostě jsi na Aukru za málo peněz koupil piču, která nemaže a to je dycky na prd bigsmilebigsmile

souhlas..vyřež to a hoď to do kopřiv je to k assbigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Borák (Člen)
25.02.2013 19:42:22
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

a ušetřils ? evilbigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Koldan (Člen)
25.02.2013 19:46:44
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Banditatom psal:

soudružky mám malej problémhelp

šecko jsem našrouboval, přišrouboval, ale hen ten vehement nefungujesmile2 respektive funguje ale olej se mě tlačí přes ten plnící otvorsurprised otázka zní:
a) má ten plnící otvor být zaslepený nebo otevřený? v nákresech je otevřený ( funguje jak oddech?)
b) jak dlouho trvá samotné odvzdušnění te hadičky? je potřeba temu nějak pomoct?
c) jak moc je důležitá poloha hen teho paznechtu? mám ho téměř vodorovně pod podsedlovkou!
help

no pokáď sa nepletu, tak na tem plnícím otvoru je nasazenej taký bazmek, v kerým je teprve ta plnící hadička. polohu té nádršky dej tag trocha zešika, jako dyš to bude plný, sere pes (sorry Housko:o), ale zas to budeš moset furt dolívat. já to hodil do podsedláku, narval tam kus hadru, kerej funguje i jako otpružení a dyž sa zaseru, toš na špinavý haksny. To votzdušnění mi taky moc nefungovalo, zkůšal sem to dle návodu pomocí té plnícií flašky (nasadíš a zmáčknutím propumpuješ), pak aj mordů, no ňak sa to povedlo, nechal sem to chvilku běžet a už to kapafkovaloevil no a pag už ťa čeká jen laborování s intenzitů. třeba ně moc nefungovala stupnica, podle té sem sa moc řídit nemohl, aby ně to dávalo dle mého fkusu, dal jsem to snat do půlkycool jo a při tem odvzdušnění bych to asi votevřel na plnej kotelsmokinsmokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Banditatom (Člen)
25.02.2013 20:20:15
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

oukej takže to protlačím tou plnící flašoj dám na plno a mělo by to jít... o jakém paznechtu mluvíš?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Bedřich (Člen)
26.02.2013 01:42:20
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

vogové, mluvte česky, kdo vám má rozumět idontknow
bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Billy (Člen)
26.02.2013 07:30:58
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Banditatom psal:

oukej takže to protlačím tou plnící flašoj dám na plno a mělo by to jít... o jakém paznechtu mluvíš?

Na strane plneni je stelovaniy celym tim cernym bazmektem otocis na +, tak to nejrychlejs odvzdusnis, plus tam muzes flaskou tlacit olej, a nebo to musis met nastartovany abys mel podtlak na hadicej surprised bigsmile.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Banditatom (Člen)
26.02.2013 12:32:16
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Billy psal:
Banditatom psal:

oukej takže to protlačím tou plnící flašoj dám na plno a mělo by to jít... o jakém paznechtu mluvíš?

Na strane plneni je stelovaniy celym tim cernym bazmektem otocis na +, tak to nejrychlejs odvzdusnis, plus tam muzes flaskou tlacit olej, a nebo to musis met nastartovany abys mel podtlak na hadicej surprised bigsmile.

tohle mi je jasné ale když jsem to otevřel na plný koule tak se to místo spodkem tlačilo vrchemsurprisedidontknow podtlak tak z motoru jde scot samotnej je nepoškozenej asi nějaký šoteksmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
26.02.2013 13:14:50
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

...nevim co s tym vyvádíš za brikule, ale celej systém je f tom, že podtlak jen otvírá ventil a f poctatě to teče samospádem...nemáš to něgde vedený do kopce???idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
26.02.2013 13:19:06
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Filous psal:

...nevim co s tym vyvádíš za brikule, ale celej systém je f tom, že podtlak jen otvírá ventil a f poctatě to teče samospádem...nemáš to něgde vedený do kopce???idontknow

mám to pod podsedlovkou s mírným spádem...ale asi bude moc mírnej...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
26.02.2013 13:21:41
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

No hlavně se tomu nebude moc chtít týct,kdyš je to vedorovně. Mám to nacpaný pod sedadlem,zešikma asi vo trochu víc jak podsedlák a teče to. Nazačátek to pusť naplno,jak začne cákat,tak stahuju,přes léto to mám tak na první štvrtině a stačí to. Jo a začalo to cákat až při první projížďce,na místě ani piču,neměl sem nerva na to,s tym hrčet pul hodiny na flekugood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kim (Člen)
26.02.2013 14:01:45
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

woe,napln' tu hadičku injekční stříkačkou a pak ji nasad' na nádržku...jestli máš všechno ostatní dobře napojený tak to musí fachčit...udělá to podtlak i z tý strany co je hadička až to začne odtejkatgoodbigsmilewine


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
K.a.s.y.m. (Člen)
26.02.2013 14:19:11
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

čim vi vo tom ctu tim vic bych se na to vysralsmile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
26.02.2013 14:22:24
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

K.a.s.y.m. psal:

čim vi vo tom ctu tim vic bych se na to vysralsmile1smile1

vono se to rozhejbe stačí dvě tři rány pěstíbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
26.02.2013 15:27:28
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

K.a.s.y.m. psal:

čim vi vo tom ctu tim vic bych se na to vysralsmile1smile1

...bigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
26.02.2013 16:19:07
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

K.a.s.y.m. psal:

čim vi vo tom ctu tim vic bych se na to vysralsmile1smile1

...ale piču, dyk to zvládne polodebil se třema třídama pomocný školybigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
26.02.2013 16:57:04
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

čim vi vo tom ctu tim vic bych se na to vysralsmile1smile1

...ale piču, dyk to zvládne polodebil se třema třídama pomocný školybigsmile

...no, pěkný mínění vo něm teda máš bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
4Fun.cz (Člen)
26.02.2013 18:23:28
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

bigsmilebigsmilebigsmile Jen mu naložte ! Poslední dobů je moc ústnatý bigsmilebigsmilebigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Filous (Člen)
26.02.2013 19:12:25
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

osiris psal:
Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

čim vi vo tom ctu tim vic bych se na to vysralsmile1smile1

...ale piču, dyk to zvládne polodebil se třema třídama pomocný školybigsmile

...no, pěkný mínění vo něm teda máš bigsmile

...bigsmileredfacebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bolek009 (Člen)
26.02.2013 20:37:27
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

K.a.s.y.m. psal:

čim vi vo tom ctu tim vic bych se na to vysralsmile1smile1

čekám, až se to vychytá.bigsmile
Asi místo nějaké nádobky by to chtělo nějakej superpytlík, co se schová třeba k baterce.


GSF1250SA K7
Koldan (Člen)
26.02.2013 20:59:55
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Banditatom psal:

oukej takže to protlačím tou plnící flašoj dám na plno a mělo by to jít... o jakém paznechtu mluvíš?

tož tam gde ten olej láduješ dovnitřku to přece není jen přes ďuru. Je tam taký gumový bazmek, náctavec, na něj je napojena hadička, kerů nasazuješ na tu flašu, ne? tož tan tam mám nechaný furt  tu hadičku vot něj smotanů taky. dybys tam nechal jen otkrytů tu ďuru, to ti to tama bude chfístat ven, ne?smokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Banditatom (Člen)
26.02.2013 21:07:44
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Koldan psal:
Banditatom psal:

oukej takže to protlačím tou plnící flašoj dám na plno a mělo by to jít... o jakém paznechtu mluvíš?

tož tam gde ten olej láduješ dovnitřku to přece není jen přes ďuru. Je tam taký gumový bazmek, náctavec, na něj je napojena hadička, kerů nasazuješ na tu flašu, ne? tož tan tam mám nechaný furt  tu hadičku vot něj smotanů taky. dybys tam nechal jen otkrytů tu ďuru, to ti to tama bude chfístat ven, ne?smokin

sak tak to mam zrobene jen olej se tlaci sfina do kopca... Zitra to protlacim a dam vedit

Osi filous: cte na me ckaredi smile2 me se ze zasady sere to co jinejm nebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
huskyb12 (Administrator)
26.02.2013 21:23:25
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Banditatom psal:
Koldan psal:
Banditatom psal:

oukej takže to protlačím tou plnící flašoj dám na plno a mělo by to jít... o jakém paznechtu mluvíš?

tož tam gde ten olej láduješ dovnitřku to přece není jen přes ďuru. Je tam taký gumový bazmek, náctavec, na něj je napojena hadička, kerů nasazuješ na tu flašu, ne? tož tan tam mám nechaný furt  tu hadičku vot něj smotanů taky. dybys tam nechal jen otkrytů tu ďuru, to ti to tama bude chfístat ven, ne?smokin

sak tak to mam zrobene jen olej se tlaci sfina do kopca... Zitra to protlacim a dam vedit

Osi filous: cte na me ckaredi smile2 me se ze zasady sere to co jinejm nebigsmile

šmankote a máš natočíno ?
bo aspoň saj ten vodfrk :)


ale di, Ty brepto ...
VikecB12 (Člen)
26.02.2013 21:55:26
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Já vím kde je trabl,von si spletl hadice,napojil to na brzdovou a ty jak víme,sou na autobusu vzduchový,tak mu to tlak sere venbigsmilebigsmile Nebo že by vod měchů,na kerejch pérujehelpbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zdenek (Člen)
26.02.2013 21:57:32
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Nebo na hadici vodvětrání. Zdenek.smile1

K.a.s.y.m. (Člen)
27.02.2013 06:40:56
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

čim vi vo tom ctu tim vic bych se na to vysralsmile1smile1

...ale piču, dyk to zvládne polodebil se třema třídama pomocný školybigsmile

no jak je videt tak i tri tridy pomocny jsou malosmile1smile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
27.02.2013 06:51:22
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

VikecB12 psal:

Já vím kde je trabl,von si spletl hadice,napojil to na brzdovou a ty jak víme,sou na autobusu vzduchový,tak mu to tlak sere venbigsmilebigsmile Nebo že by vod měchů,na kerejch pérujehelpbigsmilebigsmile

a já proč mě ta karosa přestala brzdit bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
27.02.2013 14:10:22
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

čim vi vo tom ctu tim vic bych se na to vysralsmile1smile1

...ale piču, dyk to zvládne polodebil se třema třídama pomocný školybigsmile

no jak je videt tak i tri tridy pomocny jsou malosmile1smile1smile1

a tobě dám taky do kokosufuckbigsmile

už to fičísmokin pro rejpal hen ten paznecht na plnění byl ucpanej takže s tej nádobky nemohlo nic téctbad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
27.02.2013 14:30:32
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:


...ale piču, dyk to zvládne polodebil se třema třídama pomocný školybigsmile

no jak je videt tak i tri tridy pomocny jsou malosmile1smile1smile1

a tobě dám taky do kokosufuckbigsmile

už to fičísmokin pro rejpal hen ten paznecht na plnění byl ucpanej takže s tej nádobky nemohlo nic téctbad

...konečně přehodil ty hadičky bigsmilebigsmilebigsmileevil


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
27.02.2013 14:33:13
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

hlemejzd999 psal:
Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:


no jak je videt tak i tri tridy pomocny jsou malosmile1smile1smile1

a tobě dám taky do kokosufuckbigsmile

už to fičísmokin pro rejpal hen ten paznecht na plnění byl ucpanej takže s tej nádobky nemohlo nic téctbad

...konečně přehodil ty hadičky bigsmilebigsmilebigsmileevil

fuck hadičky byli dobrý paznecht byl ucpanýbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
PFremer (Člen)
27.02.2013 15:13:02
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Banditatom psal:
hlemejzd999 psal:
Banditatom psal:


a tobě dám taky do kokosufuckbigsmile

už to fičísmokin pro rejpal hen ten paznecht na plnění byl ucpanej takže s tej nádobky nemohlo nic téctbad

...konečně přehodil ty hadičky bigsmilebigsmilebigsmileevil

fuck hadičky byli dobrý paznecht byl ucpanýbigsmile

Tak aspoň, že tak goodgoodgoodgood


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Banditatom (Člen)
27.02.2013 16:26:11
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

PFremer psal:
Banditatom psal:
hlemejzd999 psal:


...konečně přehodil ty hadičky bigsmilebigsmilebigsmileevil

fuck hadičky byli dobrý paznecht byl ucpanýbigsmile

Tak aspoň, že tak goodgoodgoodgood

dal jsem to jak jsi mi psal ty vogo to je jak cpát ježka do klecebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
PFremer (Člen)
27.02.2013 17:37:40
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Banditatom psal:
PFremer psal:
Banditatom psal:


fuck hadičky byli dobrý paznecht byl ucpanýbigsmile

Tak aspoň, že tak goodgoodgoodgood

dal jsem to jak jsi mi psal ty vogo to je jak cpát ježka do klecebigsmile

Jak bylo řečeno v kouři ( film ) ... Proč vymejšlet něco, co už bylo dávno vymyšlený goodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Bedřich (Člen)
15.06.2013 21:59:11
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

HELP -  proč mi to prokapává samo od sebe? za týden má 1/4 nádobky na podlaze, kde je chyba?


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Marián (Člen)
16.06.2013 12:06:08
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

dle me mas nekde diru a prisava to vzduch, tim padem to pada samospadem, jako by to byla otevrena nadoba.


...sam mezi jebkarema...
Filous (Člen)
16.06.2013 20:23:20
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Marián psal:

dle me mas nekde diru a prisava to vzduch, tim padem to pada samospadem, jako by to byla otevrena nadoba.

...tym to nejni...při stojícim motoru žádnej podtlak f celym systému nejni, je tam normálně atmosférickej tlak, já to tipuju na špatný těsnění toho votvíracího pístku, kterej je ovládanej podtlakem...to je jediný místo kudy to může protejkat...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Marián (Člen)
17.06.2013 07:41:55
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Filous psal:
Marián psal:

dle me mas nekde diru a prisava to vzduch, tim padem to pada samospadem, jako by to byla otevrena nadoba.

...tym to nejni...při stojícim motoru žádnej podtlak f celym systému nejni, je tam normálně atmosférickej tlak, já to tipuju na špatný těsnění toho votvíracího pístku, kterej je ovládanej podtlakem...to je jediný místo kudy to může protejkat...

dyt to rikam, je tam nekde fuka a pada to samospadem...


...sam mezi jebkarema...
PALOUS (Člen)
17.06.2013 10:19:19
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Marián psal:
Filous psal:
Marián psal:

dle me mas nekde diru a prisava to vzduch, tim padem to pada samospadem, jako by to byla otevrena nadoba.

...tym to nejni...při stojícim motoru žádnej podtlak f celym systému nejni, je tam normálně atmosférickej tlak, já to tipuju na špatný těsnění toho votvíracího pístku, kterej je ovládanej podtlakem...to je jediný místo kudy to může protejkat...

dyt to rikam, je tam nekde fuka a pada to samospadem...

Céfka bigsmile


Jebat motorky :-)
Bedřich (Člen)
18.06.2013 01:35:24
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

mě to přijde taky jako pussyvina idontknow


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
VikecB12 (Člen)
18.06.2013 07:38:24
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Muj vodhad je,že se ten skot prostě vysral,protože kdyby byla někde nahoře netěsnost,tak vyteče jen to,co je v hadičce,to co je v nádobě zavírá ventil,kerej nadzvedává podtlak. Takže logicky netěsní ten zavírací ventilek.
Takže to máme snad první závadu skota,co se nám tady voběvilasurprised


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Bedřich (Člen)
05.07.2013 03:27:19
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Hele nevim, co a proč  to vyteklo, vše jsem otřel a pak jsem dal 450km za den. Po třech dnech jsem to šel zkontrolovat a ani kapka. Dneska se na to mrknu a co  se tam stalo za dalších 14 dní  a uvidíme. Každopádně nemám dual a přijde mi ta jedna strana taková chudší....


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Kelly01 (Člen)
05.07.2013 08:42:29
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Jels jak pussy na plný otáčky a podtlak udělal svébigsmile


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
07.07.2013 16:37:09
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Bedřich psal:

Hele nevim, co a proč  to vyteklo, vše jsem otřel a pak jsem dal 450km za den. Po třech dnech jsem to šel zkontrolovat a ani kapka. Dneska se na to mrknu a co  se tam stalo za dalších 14 dní  a uvidíme. Každopádně nemám dual a přijde mi ta jedna strana taková chudší....

dual je uplně k hovnu pač dokáže kurevsky rychle zasrat zadní kolo ale pokud po něm toužíš vyměním za jednocakačovejevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Bedřich (Člen)
22.07.2013 23:34:30
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Uvidíme, ted jsem spíš takovej "mrdal" než abych jezdil, tak mě to nějak přestalo vadit smile1


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
06.08.2014 00:38:31
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

začíná mě ten scot sr...t... 
kolik km najedete a ten zásobník "pod sedlem" dal jsme 1700km a ubylo mi tak 1,5cm hladiny, je to OK???? já mám pocit, že to nějak nefunguje...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
huskyb12 (Administrator)
06.08.2014 08:42:34
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Bedřich psal:

začíná mě ten scot sr...t... 
kolik km najedete a ten zásobník "pod sedlem" dal jsme 1700km a ubylo mi tak 1,5cm hladiny, je to OK???? já mám pocit, že to nějak nefunguje...

Ty tam nemáš štelování ?


ale di, Ty brepto ...
PALOUS (Člen)
06.08.2014 09:48:37
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Bedřich psal:

začíná mě ten scot sr...t... 
kolik km najedete a ten zásobník "pod sedlem" dal jsme 1700km a ubylo mi tak 1,5cm hladiny, je to OK???? já mám pocit, že to nějak nefunguje...

To je dost málo


Jebat motorky :-)
Kelly01 (Člen)
06.08.2014 10:20:20
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Nekdy mene znamena vice, ale mam pocit ze jsem nekde cetl neco o 800km ale nejsem si jistej ale v tom prilozenym manualu to bylo...


God Save The Queen!
pepa (Člen)
06.08.2014 12:10:37
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

mám naskenovanej CZ návod k montáži...
tak kdyby někdo chtěl, tak pošlu nebo to dám na uložto třeba


GSX 1400 K7
K.a.s.y.m. (Člen)
06.08.2014 12:35:06
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Takze jsem se nemylil.. Je to k hovnu bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
06.08.2014 12:35:55
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Bedřich psal:

začíná mě ten scot sr...t... 
kolik km najedete a ten zásobník "pod sedlem" dal jsme 1700km a ubylo mi tak 1,5cm hladiny, je to OK???? já mám pocit, že to nějak nefunguje...

bud mas nastaveny na malo ( stelovani)
nebo mas pricpanej vydech na vzduch kde je v hadicce na konci molitan ( tam odkud dolivas olej)
me se stalo ze jsem porad nevedel co s tim mam a mel sem kolem kyvky prodrenou hadici co vede dolu k temu injektoru a nefungovalo to vubec. ( steloval sem s tim a nic), vytekl olej v tom prodreni a zustal v hadici vzduch a neteklo to ( v nadobce  zustal olej a ne a ne ubejvat)


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
06.08.2014 13:53:48
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Billy psal:
Bedřich psal:

začíná mě ten scot sr...t... 
kolik km najedete a ten zásobník "pod sedlem" dal jsme 1700km a ubylo mi tak 1,5cm hladiny, je to OK???? já mám pocit, že to nějak nefunguje...

bud mas nastaveny na malo ( stelovani)
nebo mas pricpanej vydech na vzduch kde je v hadicce na konci molitan ( tam odkud dolivas olej)
me se stalo ze jsem porad nevedel co s tim mam a mel sem kolem kyvky prodrenou hadici co vede dolu k temu injektoru a nefungovalo to vubec. ( steloval sem s tim a nic), vytekl olej v tom prodreni a zustal v hadici vzduch a neteklo to ( v nadobce  zustal olej a ne a ne ubejvat)

To jako chces rict ze si to vezme na 1000 km decku oleje nebo na kolik je ta nadrzka? surprised
Zlatej sprej bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
06.08.2014 14:30:29
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

K.a.s.y.m. psal:

To jako chces rict ze si to vezme na 1000 km decku oleje nebo na kolik je ta nadrzka? surprised
Zlatej sprej bigsmile

bodéjť goodbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_valvoline_white_synthetic_chain_lube.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
06.08.2014 14:46:19
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

K.a.s.y.m. psal:

To jako chces rict ze si to vezme na 1000 km decku oleje nebo na kolik je ta nadrzka? surprised
Zlatej sprej bigsmile

No nevím idontknow cena oleje až tak vysoká není http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/93699/c8 … eplot.html a výdrž řetězů a bezúdržba hovoří jasně good

...já mám akorát dilema zda bych měl chtít k vánocům toto: http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/93692/c8 … -olej.html  anobo toto: http://www.udirny.cz/elektricka_udirna- … ke-udirny/

Kura dilema jak cyp idontknow  bigsmilebigsmile

osiris (Člen)
06.08.2014 15:45:01
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

...jak s tímhle můžeš mít nějaký dilema? kolikrát a jakou radost ti udělá, že ti kápne na řetěz vomastek? ...kdežto když to bude kapat v tý plechový boudě, tak už jen na to koukat je radost, o šmaku potom ani nemluvě bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
huskyb12 (Administrator)
06.08.2014 15:45:08
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:

To jako chces rict ze si to vezme na 1000 km decku oleje nebo na kolik je ta nadrzka? surprised
Zlatej sprej bigsmile

No nevím idontknow cena oleje až tak vysoká není http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/93699/c8 … eplot.html a výdrž řetězů a bezúdržba hovoří jasně good

...já mám akorát dilema zda bych měl chtít k vánocům toto: http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/93692/c8 … -olej.html  anobo toto: http://www.udirny.cz/elektricka_udirna- … ke-udirny/

Kura dilema jak cyp idontknow  bigsmilebigsmile

život je krátkej, nešetři na sobě bro evil


ale di, Ty brepto ...
PALOUS (Člen)
06.08.2014 16:01:54
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

huskyb12 psal:
Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:

To jako chces rict ze si to vezme na 1000 km decku oleje nebo na kolik je ta nadrzka? surprised
Zlatej sprej bigsmile

No nevím idontknow cena oleje až tak vysoká není http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/93699/c8292-
motoolejovace-scottoiler/scottoil-nahradni-olej-do-olejovace-do-normalnich-teplot.html a výdrž řetězů a bezúdržba hovoří jasně good

...já mám akorát dilema zda bych měl chtít k vánocům toto: http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/93692/c8 … -olej.html  anobo toto: http://www.udirny.cz/elektricka_udirna- … ke-udirny/

Kura dilema jak cyp idontknow  bigsmilebigsmile

život je krátkej, nešetři na sobě bro evil

teď jsem v ní prohnal 18 makrel good musel sem si vynahradit ty předražený z Chorvatska prohnany fritakem

Editoval osiris (06.08.2014 16:12:27)


Jebat motorky :-)
Mour (Člen)
06.08.2014 17:17:05
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Díky, díky, ...hned je to snažší goodbigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
06.08.2014 21:09:54
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:

To jako chces rict ze si to vezme na 1000 km decku oleje nebo na kolik je ta nadrzka? surprised
Zlatej sprej bigsmile

No nevím idontknow cena oleje až tak vysoká není http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/93699/c8 … eplot.html a výdrž řetězů a bezúdržba hovoří jasně good

...já mám akorát dilema zda bych měl chtít k vánocům toto: http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/93692/c8 … -olej.html  anobo toto: http://www.udirny.cz/elektricka_udirna- … ke-udirny/

Kura dilema jak cyp idontknow  bigsmilebigsmile

Naštěstí máme právo volby..ten sprej co kupuju stojí cca stejně při přepočtu na decku..jednou za 5OO km namažu v dešti častěji..nikdy jsem řetěz nečistil a vždy vydržel přes 33-35 tis. km..jestli se skotem vydrží 4O tis. tak si do toho rozpočítej cenu skota bigsmile
je to stejná debata jako jestli eSko nebo eNko bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jardagsf (Člen)
06.08.2014 22:37:09
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

vase starosti na moju hlavu sedivou bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
jardagsf s kardanemgoodgood


MOTO KOZZI GRISO
K.a.s.y.m. (Člen)
07.08.2014 06:31:13
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

jardagsf psal:

vase starosti na moju hlavu sedivou bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
jardagsf s kardanemgoodgood

Jakej lejes do kardanu volej? Nekde sem slysel te prej staci PP90 ze origo je moc drahej bigsmile bigsmile bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
07.08.2014 07:35:03
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Se scottem i bez něj měním řetězovou sadu vždy po 15000km, stojí to hubičku a to ticho novýho řetězu přehluší jen odrbaná čtyřkabigsmile


God Save The Queen!
Rum-cajs (Člen)
07.08.2014 08:28:37
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Mel jsem u strejdy Lujze nejaky kunde-punkty, tak jsem poridil teda ten skotojler, kdyz uz mam novou retezovku. Montaz me stala trochu kuze na kloubech, ale ve finale vsechno funguje hned na prvni.
Ani snad  necekam vetsi zivotnost retezu (starej 38 kkm), ale hlavne min srani na delsich vejletech a min rejpani od kamaradu s kardanama a remenama.

jardagsf (Člen)
07.08.2014 09:01:49
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

K.a.s.y.m. psal:
jardagsf psal:

vase starosti na moju hlavu sedivou bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
jardagsf s kardanemgoodgood

Jakej lejes do kardanu volej? Nekde sem slysel te prej staci PP90 ze origo je moc drahej bigsmile bigsmile bigsmile

kazdych 20 000 vymena 4dcl, a staci PP90 H jako ze mam hypoidni soukoli bigsmile
a az bude hlucny tak se pouziva MT16p s trochou dubovych pilin (nesmi byt smrkove a z jineho mekkeho dreva)
jinak 60 000 a vymenu neplanujubigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
morganzd (Člen)
07.08.2014 09:50:46
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

osiris psal:

...jak s tímhle můžeš mít nějaký dilema? kolikrát a jakou radost ti udělá, že ti kápne na řetěz vomastek? ...kdežto když to bude kapat v tý plechový boudě, tak už jen na to koukat je radost, o šmaku potom ani nemluvě bigsmile

Ten šmak by mě docela zajímal, máš s tim nejaký zkušenosti? Jestli to je stejný jako klasický domácí poctivě uzený?


GSF 600 S '99
osiris (Člen)
07.08.2014 10:24:05
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

...když máš dobrý piliny, tak to furt udíš stejně teplým kouřem, jako když házíš polena do ohně ...a jestli to chutná stejně? jako u klasickýho uzení v dřevěný boudě, to máš takový, jaký si to uděláš smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
07.08.2014 11:40:28
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

osiris psal:

...když máš dobrý piliny, tak to furt udíš stejně teplým kouřem, jako když házíš polena do ohně ...a jestli to chutná stejně? jako u klasickýho uzení v dřevěný boudě, to máš takový, jaký si to uděláš smile1

goodgoodgoodgoodgood


Jebat motorky :-)
Bedřich (Člen)
08.08.2014 00:07:35
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

2 Papa - pošli mi to díky
2 HuskyB12 - mam, taky to je v cca 3/4

louis píše  125ml Kettenöl für bis zu 5.000km  ... tak mi to asi nejede tak jak máidontknow


fuck založte si vlákno na uzení banánů v "diskuzi", tady jde o důležitou věc bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
huskyb12 (Administrator)
08.08.2014 11:17:10
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

To je divný, prolez celou cestu, hadička nesmí bejt zmáčklá, musí mít spád a nesmí tam bejt bubliny ...
Co se tejká nastavení dávkování, tak to je individuální na každý montáži - mám tu samou sadu jako sem měl na modrym a na tomdle je to taky nastavený jinak (trošičku jiný vedení hadičky)

jo a banán je novinka, to sem eště neudil :)


ale di, Ty brepto ...
Bedřich (Člen)
08.08.2014 23:43:15
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

jj, mrknu na to ještě po páty bigsmile ... něco tam být musí...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
redik27 (Člen)
24.04.2015 13:57:06
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

Podtlaková hadice pro připojení je tato?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1939_wp_20150424_001.jpg

Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Filous (Člen)
24.04.2015 14:12:01
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

...jo...třeba ta co vede ze štvrtýho karbce k palivovýmu kohoutu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Rum-cajs (Člen)
28.04.2015 12:24:41
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

kdysi tady padnul dotaz jestli se neco na skotu muze podelat. Tak muze, v zime jdu kolem a kapka oleje na zemi. Rozborka-sborka a nekde v horni casti rezervoaru to saklo. Pravda je, ze rezervoar jsem mel prakticky vodorovne, nahore pod takym tim pricnikem co je do nej  zamkly sedlo, ale divny bylo, ze se to podelalo najednou v lednu, po dvou mesicich klidu

rezervoar mi pani anglani poslali novej (dekuju jeste jednou), ted ho mam pod levym podsedlakem, dopredu pred zamkem a oblozenej gumou aby tam necestoval a byl v ramci moznosti co nejvic sikmo

pepa (Člen)
24.07.2016 11:39:35
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

PFremer psal:
Filous psal:
Banditatom psal:


oukejgood já se raděj optám pač mě se pokazí i nepokazitelnésmile2 ještě ať to neprasím do dalšího vlákna jak a kde to máte na autobusu?

...popros Pfremera ať ti to vyfotí...dyš sem mu to montoval, fotky sem neďál...má to pot pravym středovym plastem, chycený přes ten dodávanej plastovo-gumovej držák drc páskama k rámový rouře...nejni to vůbec vidět a vovládá se to vrchem z pod sedla...

Fšechno bude, fšechno bigsmile

PFremer, prosím tě můžeš vyfotit ten scottoiler...
kde to máš chycený a kde se to na GSX 1400 napojí na podtlak.
chci to sundat z B12 K2 a nainstalovat na GSX

nebo někdo jinej, kdo by věděl help

díky


GSX 1400 K7
pepa (Člen)
31.07.2016 19:55:42
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

poradí mi někdo jestli můžu napojit na červeně označené hadičky podtlak pro Scottioler?
jedná se o GSX 1400

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/110_20160731_192317_podtlag_gsx_1400.jpg



díky


GSX 1400 K7
Filous (Člen)
31.07.2016 21:16:21
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

...můžeš...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pepa (Člen)
31.07.2016 22:41:34
Offline

Re: Scottoiler 1250 - montáž

díky good


GSX 1400 K7

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr