Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pistolníci ll

Baltazar (Člen)
06.04.2013 11:57:29
Offline

Pistolníci ll

na jak daleko střílíte?
u nás na střelnici pitomci střílej na max 10 metrů, my dáváme 15-25, dokonce i revolverem 38 SP 2 to na 20 metrů střílí dobře


The father of the little princess of the dawn
jiri50 (Člen)
06.04.2013 12:25:04
Offline

Re: Pistolníci ll

se všema krátkýma na 25 i cinkáče
svoji střelnici máme na 60
vojenské střelby 200
Ludvíkovice 375


jsem pomalejší - ale ne vždy
Drakoxxl (Člen)
06.04.2013 12:34:28
Offline

Re: Pistolníci ll

Jednou jsem měl možnost si vystřelit i na 200m střelnici. Terč (postava) byl už jen matnou šmouhou, no a asi z 20-ti ran jsem tam měl se štěstím (omylem), těsně u okraje jeden zásah. cool
Jinak do 10m by to měla být spíš obraná střelba téměř bez míření evil
https://www.youtube.com/watch?v=qfL62FOpc80


Lepší někdy, než nikdy.
sniper270 (Člen)
06.04.2013 15:21:19
Offline

Re: Pistolníci ll

pištol od 15 do 25 metrov CZ 83 raže 9MAK a puška podla potreby aj na 250 metrov ked treba bigsmile raže 308win cool

Kožak (Člen)
06.04.2013 16:13:54
Offline

Re: Pistolníci ll

...do 10ti metrů používám sprostá slova pussy smokin


MRDAT!!!
Fresh Man (Člen)
06.04.2013 23:32:02
Offline

Re: Pistolníci ll

Do 2,5m je použitelný jinak na vzdálenost natažený ruky


Bandit pičo
pulmotor (Člen)
07.04.2013 13:35:45
Offline

Re: Pistolníci ll

Pistole podle tipu,delší hlavně (Steyr M , Glock 17)  tak na vzdálenost 15-25metrů,
kompakty(Glock-27, Walther pps) tak na 5-15 metrů. Brokárnu podle toho na co střílíme a podle velikosti broků 5-30 metrů, a vz. 58 tak vod 30-200 metrů omezeno střelnicema,
na dlouhý zbraně je to v středních čechách fuck bída bad.A taky to de dělat tak jak to řeší kámoš odstřelovač od jedné nejmenované složky cool,zbalíme jeho Dragunova a  dlouhou Saigu vosazenou POSP bigsmile, a máme vyhlídnutý místečka přes údolí kde na jedný straně přiděláme na stromy talířky a pak přejedeme na druhej kopec cca 200-500 metrů, votuť dáme 10-20 ran smile1 a pak rychle mizíme aby nás nechytli surprised,jako trénink to není špatný good ale riskuješ průserbad.
Jinak si myslím že na standartní zvládnutí zbraně pro přežití v dnešní "demokraciji" stačí trénink na 10 metrů 2x měsíčně 30 ran,nechce to ale jenom střílet je nutný si zkoušet rychlí tasení a to hlavně ve vohozu kterej nosíš normálně na ulici help vono v maskáčích na střelnici to umí každej ale pak se v noci na ulici zamotáš do saka,kabátu nebo bundy help a ukroš tě v klidu sejme i nožem bad.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
karlos100 (Člen)
08.04.2013 11:18:32
Offline

Re: Pistolníci ll

V zimně krytá střejnice,0-25,všema zbraněma..
číza 0-15m pudovka.. na 25 mířenka..
kosa na 25 mířená,je to ze stoje sranda,soustřel do pěti cenťáků..
malorážka jen na 25m ,s optikou soustřel na vypadlou díru..
Na léto se těším,číza furt prakticky stejně,nemá smysl něco vymejšlet,
jednou za uherák mířená 50m a není to žádná slávabigsmile
Pro kosu stání 100,mířená vleže je super,v kleče nebo vestoje to ale stačí
na dobrý trefení a je to fakt zábava..
Nezkoušel jsem ještě malorážku s optikou,letos vyzkouším 50,možná až 100m
uvidím,jak to bude lítatbigsmile hodně mě to baví a stojí to pár kaček..


...a bude hůř!
Kelly01 (Člen)
08.04.2013 15:49:25
Offline

Re: Pistolníci ll

S 45.ACP Commanderem co má štyrpalcovou hlaveň a nemá stavitelný miřidla v poslední době na figury a standartní terč na 50m, na 25 mne to tak nějak přestalo ze stacionárky bavit, jo otočný terče nebo střelba s tajmrem za zadkem a přebíjením je něco jinýho, v tom dobrej nejsemsmile2

Jo, a prdel je kyvadlo, samo že aspoň po double či triple na každej výkyvbigsmile


God Save The Queen!
Willy (Člen)
08.04.2013 17:44:12
Offline

Re: Pistolníci ll

Krátkejma 15-25 m podle zbraně, dlouhý mám jenom malorážky takže většinou 50m. Jinak dobrý jsou akce LOS (Lidová obranná střelba). Svýho času jsem to hodně střílel a nějaký ty závody i pořádal. Člověk si tam vyzkouší tasení zbraně ze všech možnejch úhlů, střelbu po fyzický zátěži a podobně. Taky se tam většinou schází dobrá parta lidí na pokec.


Servus chlapci, ako si tu žijete? - Štefan
Baltazar (Člen)
24.04.2013 16:48:01
Offline

Re: Pistolníci ll

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_2013-04-24_133631.jpg



no jde dobřegood


The father of the little princess of the dawn
VikecB12 (Člen)
24.04.2013 16:50:20
Offline

Re: Pistolníci ll

vzduchovkabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
24.04.2013 18:49:32
Offline

Re: Pistolníci ll

...to sis vyřezal z jasanu???bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Baltazar (Člen)
24.04.2013 20:06:20
Offline

Re: Pistolníci ll

hoši dub v ráži 7,69x39bigsmile


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
24.04.2013 20:07:33
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

hoši dub v ráži 7,62x39bigsmile

opravaass


The father of the little princess of the dawn
Willy (Člen)
24.04.2013 20:25:19
Offline

Re: Pistolníci ll

Pjekná práce, tos tvořil sám?


Servus chlapci, ako si tu žijete? - Štefan
Filous (Člen)
24.04.2013 21:54:02
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:
Baltazar psal:

hoši dub v ráži 7,62x39bigsmile

opravaass

...ňákej klon AKčka nebo co to je???surprised ...jinag sorry, ale dyzajnovje je to hnusný...takový jag dyš na vjetef naroubuješ kus trupky, připomíná mi to flinty, kerý sme si vyřezávali jako smradi z prknabigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Baltazar (Člen)
24.04.2013 22:36:47
Offline

Re: Pistolníci ll

sks 45 simonov, dělal sám a Filipe to není na krásu, musí ti to sedout aby jsi trefovalgood


The father of the little princess of the dawn
Filous (Člen)
24.04.2013 22:47:39
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

sks 45 simonov, dělal sám a Filipe to není na krásu, musí ti to sedout aby jsi trefovalgood

...ale jó, chápugood ...ale ty vole, jag dlohos to pílilidontknow ...ale ty si vlastně nezaměstnanej, tag máš čas, co?bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Baltazar (Člen)
24.04.2013 23:19:03
Offline

Re: Pistolníci ll

no kámo 8 hodin práce


The father of the little princess of the dawn
SLUGI (Člen)
24.04.2013 23:52:24
Offline

Re: Pistolníci ll

... na 50m
... s "58"  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Kelly01 (Člen)
25.04.2013 07:24:08
Offline

Re: Pistolníci ll

Vypadá to jak Dragunov z Kambodže montovanej v Pakistánubigsmile


God Save The Queen!
karlos100 (Člen)
25.04.2013 13:44:10
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Vypadá to jak Dragunov z Kambodže montovanej v Pakistánubigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile dědku ty woe,dlouhos tak nepobavilgoodgoodgood
ale když z toho lítaj desítky na krásu nekoukej..
2Baltazar,měl bys zapracovat na estetickým dojmu,je to trochu hrubý,
ale nápad to není špatnej,osadit mosina do pažby ala SVDgood


...a bude hůř!
hlemejzd999 (Člen)
25.04.2013 13:51:32
Offline

Re: Pistolníci ll

mně se to líbí good- vypadá to , jak ty moderní vzduchovky , nebo malorážky , co s nima střílej na bijatlónech , maj je presne vytvarovaný na pazouru , akorát todle asi víc kope bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Baltazar (Člen)
25.04.2013 21:57:58
Offline

Re: Pistolníci ll

Chlapče to není mosinsurprised

karlos100 psal:
Kelly01 psal:

Vypadá to jak Dragunov z Kambodže montovanej v Pakistánubigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile dědku ty woe,dlouhos tak nepobavilgoodgoodgood
ale když z toho lítaj desítky na krásu nekoukej..
2Baltazar,měl bys zapracovat na estetickým dojmu,je to trochu hrubý,
ale nápad to není špatnej,osadit mosina do pažby ala SVDgood


The father of the little princess of the dawn
karlos100 (Člen)
26.04.2013 08:09:13
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

Chlapče to není mosinsurprised

karlos100 psal:
Kelly01 psal:

Vypadá to jak Dragunov z Kambodže montovanej v Pakistánubigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile dědku ty woe,dlouhos tak nepobavilgoodgoodgood
ale když z toho lítaj desítky na krásu nekoukej..
2Baltazar,měl bys zapracovat na estetickým dojmu,je to trochu hrubý,
ale nápad to není špatnej,osadit mosina do pažby ala SVDgood

dyť jsempussybigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Lenka (Člen)
26.04.2013 10:57:26
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

na jak daleko střílíte?
u nás na střelnici pitomci střílej na max 10 metrů, my dáváme 15-25, dokonce i revolverem 38 SP 2 to na 20 metrů střílí dobře

na deset metrů se střílí u zkoušek malorážkou!!! což je teda dobrý pro nás slepý, ale jinak je to jako vo ničem...
normálně chodíme střílet na 20-25m


...Do you know that bad girls go to hell?...
Kelly01 (Člen)
26.04.2013 11:00:32
Offline

Re: Pistolníci ll

Tak já nevím, u nás je malorážka a brokovnice u zkoušek na 25, pistole na 10 a pokud potřebuješ služební zbroják tak je pistole na 15smokin


God Save The Queen!
Willy (Člen)
26.04.2013 13:44:07
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Tak já nevím, u nás je malorážka a brokovnice u zkoušek na 25, pistole na 10 a pokud potřebuješ služební zbroják tak je pistole na 15smokin

Přesně tak, u nás je to stejný.


Servus chlapci, ako si tu žijete? - Štefan
Petr J. (Člen)
26.04.2013 22:25:47
Offline

Re: Pistolníci ll

...tak musím říct, že to má pán vážně pěkné....good

Lenka (Člen)
28.04.2013 07:22:55
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Tak já nevím, u nás je malorážka a brokovnice u zkoušek na 25, pistole na 10 a pokud potřebuješ služební zbroják tak je pistole na 15smokin

tak asi byl ten komisař vožralej bigsmile
my sme stříleli z pistole na 15m a kdo chtěl, tak i na 20 nebo 25 a z malorážky na míň...asi že sme tam byli všichni brejlatý, tak mu nás bylo líto, že je ten terč malinkej bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
pulmotor (Člen)
28.04.2013 10:12:28
Offline

Re: Pistolníci ll

Lenka psal:
Kelly01 psal:

Tak já nevím, u nás je malorážka a brokovnice u zkoušek na 25, pistole na 10 a pokud potřebuješ služební zbroják tak je pistole na 15smokin

tak asi byl ten komisař vožralej bigsmile
my sme stříleli z pistole na 15m a kdo chtěl, tak i na 20 nebo 25 a z malorážky na míň...asi že sme tam byli všichni brejlatý, tak mu nás bylo líto, že je ten terč malinkej bigsmile

bigsmilebigsmile !?!?! MALEJ TERČ !?!?! surprisedsmile1surprisedsmile1 mrkni na soutěžní terče pro vzduchovkáře helphelp maj 10 velkou jako špendlíkovou hlavičku idontknowidontknow a ty kokotí to v pohodě trefujou ze stoje na 15 metrů idontknowidontknowsurprisedsurprisedsurprised


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
K.a.s.y.m. (Člen)
28.04.2013 11:04:12
Offline

Re: Pistolníci ll

pulmotor psal:
Lenka psal:
Kelly01 psal:

Tak já nevím, u nás je malorážka a brokovnice u zkoušek na 25, pistole na 10 a pokud potřebuješ služební zbroják tak je pistole na 15smokin

tak asi byl ten komisař vožralej bigsmile
my sme stříleli z pistole na 15m a kdo chtěl, tak i na 20 nebo 25 a z malorážky na míň...asi že sme tam byli všichni brejlatý, tak mu nás bylo líto, že je ten terč malinkej bigsmile

bigsmilebigsmile !?!?! MALEJ TERČ !?!?! surprisedsmile1surprisedsmile1 mrkni na soutěžní terče pro vzduchovkáře helphelp maj 10 velkou jako špendlíkovou hlavičku idontknowidontknow a ty kokotí to v pohodě trefujou ze stoje na 15 metrů idontknowidontknowsurprisedsurprisedsurprised

a to i na běžící bigsmile..ale to je stejný jak broková..prostě se musíš naučit přesadit a nebo si přeladit mířidla..jeden s místních borcu mí povídal ,že doma trenuje na konzoli na záclony..prostě si veme brokovnici do ruky a v obíváku blbne před záclonama aby se na učil pohyb za terčem bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Baltazar (Člen)
28.04.2013 11:50:14
Offline

Re: Pistolníci ll

magořigood

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_36-steyr_hunting-005.jpg

The father of the little princess of the dawn
pulmotor (Člen)
28.04.2013 12:20:58
Offline

Re: Pistolníci ll

Mám kámoše pussy mistra Německa v týhle uchylárně surprisedsurprised vzpomínám když tenkrát vyhrál tak dostal Hárleje sportstra, byl to můj soused a vopčas jsem to u něj zkoušel badhelpbadhelp zamotal mě do svěrací kazajky idontknow dal mě vzduchovku za cca.3000 marek idontknowidontknow zalepil jedno voko papirem smile2 a stejně sem trefoval tak jednu z 5 teda do terče ne 10 badbad.
Ale z těhle magorů se rekrutujou nejlepší armádní a policejní odstřelovačicool tak že asi něco fuck uměj goodgoodgood.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
K.a.s.y.m. (Člen)
28.04.2013 12:23:54
Offline

Re: Pistolníci ll

pulmotor psal:

Mám kámoše pussy mistra Německa v týhle uchylárně surprisedsurprised vzpomínám když tenkrát vyhrál tak dostal Hárleje sportstra, byl to můj soused a vopčas jsem to u něj zkoušel badhelpbadhelp zamotal mě do svěrací kazajky idontknow dal mě vzduchovku za cca.3000 marek idontknowidontknow zalepil jedno voko papirem smile2 a stejně sem trefoval tak jednu z 5 teda do terče ne 10 badbad.
Ale z těhle magorů se rekrutujou nejlepší armádní a policejní odstřelovačicool tak že asi něco fuck uměj goodgoodgood.

Když tu bundu musíš mít v podstatě na sebe..jiná ti moc nesedne..teda aspoň moje zkušenost..a mušíš mít takový to svoje pohodlí teda i pažbu vychytat svojí polohu atd.Jsme vzduchovku stříleli akorát v zimě když se nedalo venku s malorážkou a ty co to stříleli furt jsou fakt exoti.goodgoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
02.05.2013 23:47:15
Offline

Re: Pistolníci ll

Willy psal:

Krátkejma 15-25 m podle zbraně, dlouhý mám jenom malorážky takže většinou 50m. Jinak dobrý jsou akce LOS (Lidová obranná střelba). Svýho času jsem to hodně střílel a nějaký ty závody i pořádal. Člověk si tam vyzkouší tasení zbraně ze všech možnejch úhlů, střelbu po fyzický zátěži a podobně. Taky se tam většinou schází dobrá parta lidí na pokec.

nebyls minulej teyden na LOSu v Źalanech, jsem tam viděl Bandita nápadně podobnýho tomu tvýmu smile1

Willy (Člen)
03.05.2013 11:11:03
Offline

Re: Pistolníci ll

Chystal jsem se ale nakonec jsem musel se svišťatama na jejich šampionát. Čéče ani nevim kdo z kluků má podobnou Bandasku, to musí bejt nějaká novinka. bigsmilegood


Servus chlapci, ako si tu žijete? - Štefan
zzzmrzlinar (Člen)
06.05.2013 22:52:01
Offline

Re: Pistolníci ll

Willy psal:

Chystal jsem se ale nakonec jsem musel se svišťatama na jejich šampionát. Čéče ani nevim kdo z kluků má podobnou Bandasku, to musí bejt nějaká novinka. bigsmilegood

taky netuším kdo to byl, ale stála tam ouplně stejná bandaska jako máš v profilu, tak někdy příště

Willy (Člen)
07.05.2013 11:21:03
Offline

Re: Pistolníci ll

Je divný že se nám tady ten dotyčnej kdo to byl neozve, střelec a ještě má bandasku hmm hmm a nedá o sobě vědít. Přiznejte se kdo to byl bigsmile, Jinak si mě tak zdeptal že byla úplně stejná, že sem se šel podívat do garáže jestli tam ta moje ještě vůbec je bigsmile


Servus chlapci, ako si tu žijete? - Štefan
osiris (Člen)
07.05.2013 12:08:27
Offline

Re: Pistolníci ll

...já


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Drakoxxl (Člen)
29.05.2013 14:54:19
Offline

Re: Pistolníci ll


Lepší někdy, než nikdy.
Baltazar (Člen)
29.05.2013 19:05:48
Offline

Re: Pistolníci ll

A co jako?


The father of the little princess of the dawn
Drakoxxl (Člen)
29.05.2013 20:00:28
Offline

Re: Pistolníci ll

Ty kolečka.evil


Lepší někdy, než nikdy.
Baltazar (Člen)
29.05.2013 20:48:42
Offline

Re: Pistolníci ll

na 5 metrů? na 50 to je mazec dvoupaůcem 38 spgood

Drakoxxl psal:

Ty kolečka.evil


The father of the little princess of the dawn
luboss (Člen)
30.05.2013 11:53:45
Offline

Re: Pistolníci ll

Po dlouhy dobe na netu diskuze o strileni, kde nikdo nepussy ze strili z pistole na 50metru, protoze na 10-15m je to na hovno... Jak daleko asi bude strilet? V obytny zone? Asi to nebude uplne v poledne a bude malinko blbe videt... Jsou to kecy.

Rozhodne jsem pro cviceni ovladani, taseni, rozptilovani, realnou hrozbu nekym, ze kdyz to nestihne dostane ranu.... To je trening a to to cekas.

Kdo vaha a muze vzit nekoho pro prosel skolou, berte tu nabidku good


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Kelly01 (Člen)
30.05.2013 14:16:49
Offline

Re: Pistolníci ll

Já střílím z pistole na 10,15,20,25 a 50m, co je na tom špatnýhosurprised

Mířenku mrdám a nikdy mne nebavila, cílem je trefit postavubigsmile

Takže mi nejde o soustřel a rychost tasení vč. taktického přebytí bo nenosím, maximálně občas vozím, navíc střílím pro zábavu a bez ambicí zůžastnit se nějaké soutěžeasssmokin


God Save The Queen!
osiris (Člen)
30.05.2013 14:35:56
Offline

Re: Pistolníci ll

...však v tomhle sportu taky kategorie nad 100 let vůbec neexistuje bigsmileredfacesmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Drakoxxl (Člen)
30.05.2013 14:43:06
Offline

Re: Pistolníci ll

osiris psal:

...však v tomhle sportu taky kategorie nad 100 let vůbec neexistuje bigsmileredfacesmile1

bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
luboss (Člen)
30.05.2013 16:50:21
Offline

Re: Pistolníci ll

mno papá, ale tímhle jsi to vysvětlil. Pro radost si střílej jak chceš a jak Tě to baví. Já jen říkám, že dál jak 10-15m v realitě je nereálný bigsmile a na střelnici pro to co píšeš... Mířenka stejně jako 25-50m... pro zábavu a ne pro ty, co chtějí nosit zbraň a jsou přesvedčeni, že ji dokážou použít good


Kelly01 psal:

Já střílím z pistole na 10,15,20,25 a 50m, co je na tom špatnýhosurprised

Mířenku mrdám a nikdy mne nebavila, cílem je trefit postavubigsmile

Takže mi nejde o soustřel a rychost tasení vč. taktického přebytí bo nenosím, maximálně občas vozím, navíc střílím pro zábavu a bez ambicí zůžastnit se nějaké soutěžeasssmokin


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Baltazar (Člen)
30.05.2013 16:51:34
Offline

Re: Pistolníci ll

Však jo, je to prča na 10 to dá každej jouda, zkoušel jsi někdy v pohybu na 30? to je boží a ne hledat desítku v terči na 10 metrů, se vždycky pochčiju smíchy když na střelnici stojej mladý kovbojové v postoji, že nych je aj v běhu trefilbigsmile

Kelly01 psal:

Já střílím z pistole na 10,15,20,25 a 50m, co je na tom špatnýhosurprised

Mířenku mrdám a nikdy mne nebavila, cílem je trefit postavubigsmile

Takže mi nejde o soustřel a rychost tasení vč. taktického přebytí bo nenosím, maximálně občas vozím, navíc střílím pro zábavu a bez ambicí zůžastnit se nějaké soutěžeasssmokin


The father of the little princess of the dawn
Kelly01 (Člen)
30.05.2013 17:38:53
Offline

Re: Pistolníci ll

luboss psal:

mno papá, ale tímhle jsi to vysvětlil. Pro radost si střílej jak chceš a jak Tě to baví. Já jen říkám, že dál jak 10-15m v realitě je nereálný bigsmile a na střelnici pro to co píšeš... Mířenka stejně jako 25-50m... pro zábavu a ne pro ty, co chtějí nosit zbraň a jsou přesvedčeni, že ji dokážou použít good


Kelly01 psal:

Já střílím z pistole na 10,15,20,25 a 50m, co je na tom špatnýhosurprised

Mířenku mrdám a nikdy mne nebavila, cílem je trefit postavubigsmile

Takže mi nejde o soustřel a rychost tasení vč. taktického přebytí bo nenosím, maximálně občas vozím, navíc střílím pro zábavu a bez ambicí zůžastnit se nějaké soutěžeasssmokin

A vo to právě de..
Při dnešních zákonech jsem ochoten použít zbraň doma, max. v autě, na nošení si při nich netroufám, takovej machr abych posoudil oprávněnost, nebo nepoužil podvědomě klasickej dvoustřel nejsem....


God Save The Queen!
jimacu (Člen)
30.05.2013 18:10:47
Offline

Re: Pistolníci ll

Kdo ovládá 13. katu, nemusí střílet na krátkou vzdálenost. headshake
.....................................................................................................
......................................................................................................
......................................................................................................
13. kata: Zběsilý úprk a nadávky z dálky. smokin

Baltazar (Člen)
30.05.2013 19:20:33
Offline

Re: Pistolníci ll


The father of the little princess of the dawn
pulmotor (Člen)
02.06.2013 13:17:36
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

http://www.stream.cz/nicenipovoleno/816009-niceni-povoleno-ruska-legenda-vs-stromgood

No jo MOSIN good Mám někde video jak jsem s nim prostřelil hasicí přístroj na 100m bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile, ale problém u těhle pušek je že musíš znát přesně čísla který byli určený pro odstřelovače idontknow,je strašně moc bastlů který někdo udělal z běžnejch Mosinek a to jsou nepřesný a zasekávající se srágory sick bad.
Ty pro odstřelovače se vobrábjely na uplně novejch strojích a když byli ty mašiny vopotřebovaný,(nože,vrtací trny,atd)tak na nich mastily ty srágory pro normální pěchotu badbadbad.Proto můžeš koupit Mosina za 3500kč,nebo taky za 18000kč.
Je fekt že ty kolem 12000kč už jsou hodně slušný a dá se s nima vopakovaně trefovat tácek vod piva na 300 metrů bigsmilesurprisedbigsmile.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
hlemejzd999 (Člen)
23.06.2013 15:21:13
Offline

Re: Pistolníci ll

a co říkáte na tohodle Boba Mundena , kterej dokáže vystřelit dvakrát za sebou tak rychle , že to vypadá jako jednou ? surprised
http://www.youtube.com/watch?v=hujvVmuLuoM


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Baltazar (Člen)
23.06.2013 20:00:48
Offline

Re: Pistolníci ll

skoro tak dobrej jako jásmokin


The father of the little princess of the dawn
Petr J. (Člen)
23.06.2013 23:46:01
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

skoro tak dobrej jako jásmokin

...no jenom skoro...bigsmile

Kelly01 (Člen)
24.06.2013 07:19:08
Offline

Re: Pistolníci ll

hlemejzd999 psal:

a co říkáte na tohodle Boba Mundena , kterej dokáže vystřelit dvakrát za sebou tak rychle , že to vypadá jako jednou ? surprised
http://www.youtube.com/watch?v=hujvVmuLuoM

Normálně mu to "kulometí" smokinbigsmile


God Save The Queen!
Petr J. (Člen)
03.07.2013 07:10:21
Offline

Re: Pistolníci ll

Naši zákonodárci by se měli inspirovat v maďarsku:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa … relce.html

good

Baltazar (Člen)
03.07.2013 09:01:56
Offline

Re: Pistolníci ll

zrovna to čtugood


The father of the little princess of the dawn
Monty Jack (Člen)
28.08.2013 08:40:26
Offline

Re: Pistolníci ll

Beretta pussy !

http://www.gunsholstersandgear.com/wordpress/wp-content/uploads/2013/05/Beretta-Pico-600x315.jpg

Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
škardík (Člen)
13.11.2013 02:23:49
Offline

Re: Pistolníci ll

Tak už začal jezdit ježíšek:)

http://imageshack.com/scaled/800x600/28/qk4m.jpg

viz avatar:)
kojaksro (Člen)
13.11.2013 07:15:52
Offline

Re: Pistolníci ll

škardík psal:

Tak už začal jezdit ježíšek:)
http://imageshack.com/scaled/800x600/28/qk4m.jpg

....ty žiješsurprised, na pussy, tě užije, ale někde se vokázatbadfuck

....nezapomeň zazimovat tele voleevilbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Filous (Člen)
13.11.2013 21:25:24
Offline

Re: Pistolníci ll

škardík psal:

Tak už začal jezdit ježíšek:)
http://imageshack.com/scaled/800x600/28/qk4m.jpg

...to se dá nosit i pot bundou, né???goodbigsmile ...tag ščastný a veselýbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
14.11.2013 10:25:51
Offline

Re: Pistolníci ll

já jsem si k ježíškovi kůpil toto, za málo peněz hodně muiky

https://www.google.cz/search?q=vz+61+%C … 1024%3B743

škardík (Člen)
14.11.2013 23:51:43
Offline

Re: Pistolníci ll

kožak: přežívamhelp tele je na dvoře přikrytý vyfouklou nafukovací madrací, takže cajksmokin

Filous: taky mam nutkání to sebou tahat do prácebigsmilehelp


viz avatar:)
škardík (Člen)
14.11.2013 23:53:17
Offline

Re: Pistolníci ll

škorpíka jsem původně chtěl taky. Dyby bl v 9x19, tak byl jasná volbagood


viz avatar:)
zzzmrzlinar (Člen)
15.11.2013 09:00:10
Offline

Re: Pistolníci ll

škardík psal:

škorpíka jsem původně chtěl taky. Dyby bl v 9x19, tak byl jasná volbagood

a stejně jsem já přemeyšlel vo UZIně, Jsem myslel, že to bude tak nějak podobný, ale zatímco Škorp je jenom trochu přerostlá pistole, UZIna je třikrát tak těžká skoropuška. Takže to holt budu muset vyřešit, že UZI přikoupím pozděj.

Mimochodem jak se z toho střílí? jak daleko se dá trefit. Při tý váze to předpokládám vůbec nekope.

škardík (Člen)
15.11.2013 11:00:28
Offline

Re: Pistolníci ll

No já měl strach, aby pak ještě UZI byly. Navíc vyřazenka z izraelský armády třeba už smahla nějakýho toho turbanabigsmile Střílí se z toho super,co se týče kopání, opravdu se žádný nekoná. Co se týče přesnosti, i přes skoptický názory na netu, je moje mladá(vystřelí si tak 3x do roka) schopná na 50m dostat 15 kulí do 15cm poloměru. Je třeba si zvyknout na to, že to střílí ze zadní polohy závěru, takže já při prvním střílení podstřeloval na 50m o 20cm, ale zase soustřel kolem 15cm a to jsem spíš kropil, než mířil. Vlastně jsem z toho zatím pořád jenom kropil, páč to člověku nedábigsmile


viz avatar:)
zzzmrzlinar (Člen)
15.11.2013 14:42:06
Offline

Re: Pistolníci ll

škardík psal:

No já měl strach, aby pak ještě UZI byly. Navíc vyřazenka z izraelský armády třeba už smahla nějakýho toho turbanabigsmile Střílí se z toho super,co se týče kopání, opravdu se žádný nekoná. Co se týče přesnosti, i přes skoptický názory na netu, je moje mladá(vystřelí si tak 3x do roka) schopná na 50m dostat 15 kulí do 15cm poloměru. Je třeba si zvyknout na to, že to střílí ze zadní polohy závěru, takže já při prvním střílení podstřeloval na 50m o 20cm, ale zase soustřel kolem 15cm a to jsem spíš kropil, než mířil. Vlastně jsem z toho zatím pořád jenom kropil, páč to člověku nedábigsmile

to je fakt, Izraelci bojuju s muslimášema každou chvíli, takže ta šance je tam slušná.

To je hodně slušnej rozptyl. to já se Škorpem nedám, bo to má mířidla fakt kousek od sebe. Ale je fakt, že na 25 jde všechno do desítek, na 50 střílím tak 9 a desítky a na 100 metrů jsem ještě pořád většinou v postavě. A to moc dobře nevidím takže ty mířidla mám trochu rozmázlý. Zpětnej ráz nula nula hovno, takže se to dá řešit vopřením tý drátový pažby vo xicht.

Uvidím jak to půjde vo víkendu až na to dám kolimátor, che che

Petr J. (Člen)
08.12.2013 15:39:10
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazare bacha, až k nám pojedeš: http://www.novinky.cz/krimi/321469-mysl … al-ho.html

K.a.s.y.m. (Člen)
08.12.2013 21:05:18
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:

já jsem si k ježíškovi kůpil toto, za málo peněz hodně muiky

https://www.google.cz/search?q=vz+61+%C … 1024%3B743

aspoň na 9mm až to más smysl bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
08.12.2013 21:18:27
Offline

Re: Pistolníci ll

já si teď v sobotu byl taky zastřílet bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_f1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_f2.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_f3.jpg

:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Baltazar (Člen)
22.01.2014 19:50:04
Offline

Re: Pistolníci ll

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_986302_ae9a7.jpg

The father of the little princess of the dawn
zzzmrzlinar (Člen)
11.02.2014 09:02:07
Offline

Re: Pistolníci ll

tak jsem včera koupil tudlenc pumpovačku

http://walkingdead.wikia.com/wiki/File: … A8_-1-.jpg

už se těším jak si o víkendu nechám nakopat rameno bigsmile mimochodem je velkej rozdíl v kopanci od 12/70 a 12/76 magnum?

Michal Dk (Člen)
11.02.2014 09:18:47
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:

tak jsem včera koupil tudlenc pumpovačku

http://walkingdead.wikia.com/wiki/File: … A8_-1-.jpg

už se těším jak si o víkendu nechám nakopat rameno bigsmile mimochodem je velkej rozdíl v kopanci od 12/70 a 12/76 magnum?

Záleží na zahrdlení hlavně, tyhle mají většinou zahrdlení malý takže to nebude moc rozdíl.

zzzmrzlinar (Člen)
11.02.2014 09:41:04
Offline

Re: Pistolníci ll

Michal Dk psal:
zzzmrzlinar psal:

tak jsem včera koupil tudlenc pumpovačku

http://walkingdead.wikia.com/wiki/File: … A8_-1-.jpg

už se těším jak si o víkendu nechám nakopat rameno bigsmile mimochodem je velkej rozdíl v kopanci od 12/70 a 12/76 magnum?

Záleží na zahrdlení hlavně, tyhle mají většinou zahrdlení malý takže to nebude moc rozdíl.

tak je to cylindr. Dřív jsem měl ruskou dvojku IŽ26, zahrdlení popravdě nevím, ale když jsem z toho střílel 00 buckshot, nebo slugy tak to byla rána jaxviň. Subjektivně dvakrát taková než třeba z Mosina a ten taky kope první ligu. Skeety a Trapy dávali ránu daleko menší.

Michal Dk (Člen)
11.02.2014 09:51:01
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:
Michal Dk psal:
zzzmrzlinar psal:

tak jsem včera koupil tudlenc pumpovačku

http://walkingdead.wikia.com/wiki/File: … A8_-1-.jpg

už se těším jak si o víkendu nechám nakopat rameno bigsmile mimochodem je velkej rozdíl v kopanci od 12/70 a 12/76 magnum?

Záleží na zahrdlení hlavně, tyhle mají většinou zahrdlení malý takže to nebude moc rozdíl.

tak je to cylindr. Dřív jsem měl ruskou dvojku IŽ26, zahrdlení popravdě nevím, ale když jsem z toho střílel 00 buckshot, nebo slugy tak to byla rána jaxviň. Subjektivně dvakrát taková než třeba z Mosina a ten taky kope první ligu. Skeety a Trapy dávali ránu daleko menší.

jo Rusandy maj zahrdlení velky 3/4 taky zalezí jakou maš bodku na pažbě.Brněnský ZPčko s bakelitovou bodkou při střelbě s trapy a rameno po deseti ranach necejtíš.Mam IŽ 27E s vyměnným zahrdlením a je moc příjemná na střelbu.

zzzmrzlinar (Člen)
11.02.2014 10:12:03
Offline

Re: Pistolníci ll

vidíš, mě ani nenapadlo, že na velikost zpětnýho rázu má vliv zahrdelení. IŽka měla samozřejmě na dřevěný pažbě jenom taky bakelitový zakončení. Koupil jsem si na to takovejhle gumovej návlek a bylo to o dost lepší
http://www.hermes.sk/patky-na-pazbu/pac … rt.-04482/

jenže na tu sklopku u pumpy, jedině nalepit nějakej kus gumy. No uvidím co to bude dělat.

Jinak IŽ 27 je moc pěkná koza, ať se jednou dostanu k "holubovýmu" střílení je to moje první volba smile1. I ta moje prastará IŽ 26 bylo moc fajný železo a když jsem ji minulej měsíc prodával, ta mě šokovalo jakej byl zájem. Psalo nebo volalo mi asi 20 lidí, a myslel jsem, že se pobijou. A to jsem měl za to, že je to vobyčejnej starej krumpl, ale holt asi myslivci preferujou "sovětskou kvalitu".

Michal Dk (Člen)
11.02.2014 10:26:59
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:

vidíš, mě ani nenapadlo, že na velikost zpětnýho rázu má vliv zahrdelení. IŽka měla samozřejmě na dřevěný pažbě jenom taky bakelitový zakončení. Koupil jsem si na to takovejhle gumovej návlek a bylo to o dost lepší
http://www.hermes.sk/patky-na-pazbu/pac … rt.-04482/

jenže na tu sklopku u pumpy, jedině nalepit nějakej kus gumy. No uvidím co to bude dělat.

Jinak IŽ 27 je moc pěkná koza, ať se jednou dostanu k "holubovýmu" střílení je to moje první volba smile1. I ta moje prastará IŽ 26 bylo moc fajný železo a když jsem ji minulej měsíc prodával, ta mě šokovalo jakej byl zájem. Psalo nebo volalo mi asi 20 lidí, a myslel jsem, že se pobijou. A to jsem měl za to, že je to vobyčejnej starej krumpl, ale holt asi myslivci preferujou "sovětskou kvalitu".

No jasně že zahrdlení má vliv a to velkej.Jo tou bodkou se to nechá dost utlumit pokud máš dlouhý ruce a zbývá na ní na pažbě místo.Rusandy mají velkou výhodu v tom že hlavně jsou tvrdochromový tudíž nereznou a míň střelbou ubejvaj.A většinou mají vyhazováky nábojů, neserou se.Proto jsou pořád vyhledávaný.

zzzmrzlinar (Člen)
11.02.2014 16:01:10
Offline

Re: Pistolníci ll

já myslel, že ty český ZK, nebo jak se jmenujou mají tady chromovej vývrt. Je fakt, že IŽ měla už něco za sebou, ale hlaveň byla nádherná.

Ruce mám tak normální a myslím, že ty 2 cenťáky navíc rozhodně zvládnu

Milouš (Člen)
11.02.2014 21:11:01
Offline

Re: Pistolníci ll

Bandiťáci, kolegové, mám prosbu. Sháním  pistoli Makarov PM 9 mm, ruský model s bakelitovými hnědými střenkami, jednořadý zásobník na 8 nábojů.  Nevyskytuje se ve Vašem okolí na prodej ?idontknow Díky Míla.

Filous (Člen)
11.02.2014 21:19:36
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:

tak jsem včera koupil tudlenc pumpovačku

http://walkingdead.wikia.com/wiki/File: … A8_-1-.jpg

už se těším jak si o víkendu nechám nakopat rameno bigsmile mimochodem je velkej rozdíl v kopanci od 12/70 a 12/76 magnum?

...to je pjeknýýýýgood ...eště bych trochu skrátil hlaveň a vyrazil bych na lofbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Baltazar (Člen)
12.02.2014 06:52:28
Offline

Re: Pistolníci ll

tady ji maj
http://www.zbraneliberec.cz/obchod/zbra … makarov-pm
nebo koukni sem občas ji tady zahlídnu
http://bazar.hunting-shop.cz/sekce/66-pistole/

Milouš psal:

Bandiťáci, kolegové, mám prosbu. Sháním  pistoli Makarov PM 9 mm, ruský model s bakelitovými hnědými střenkami, jednořadý zásobník na 8 nábojů.  Nevyskytuje se ve Vašem okolí na prodej ?idontknow Díky Míla.


The father of the little princess of the dawn
zzzmrzlinar (Člen)
12.02.2014 08:23:45
Offline

Re: Pistolníci ll

Filous psal:
zzzmrzlinar psal:

tak jsem včera koupil tudlenc pumpovačku

http://walkingdead.wikia.com/wiki/File: … A8_-1-.jpg

už se těším jak si o víkendu nechám nakopat rameno bigsmile mimochodem je velkej rozdíl v kopanci od 12/70 a 12/76 magnum?

...to je pjeknýýýýgood ...eště bych trochu skrátil hlaveň a vyrazil bych na lofbigsmile

ne ne, řezat nebudu, ledá přikoupit
http://www.alfatactical.cz/fabarm-broko … quot-.html
bigsmile

Zdenda (Člen)
18.02.2014 11:20:55
Offline

Re: Pistolníci ll

Má někdo prosím zkušenost s Benelli M4? Rád bych rozšířil arsenál o nějakou broknu, ideálně aby byla na "home defense" ale mohl s ní člověk jít i na asfalťáky či terče.

PS: nebaví mě jezdit pro 7,62x39 do Prahy, nemá někdo nějakej zdroj blíž tady na severu?


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
zzzmrzlinar (Člen)
18.02.2014 15:13:11
Offline

Re: Pistolníci ll

Zdenda psal:

Má někdo prosím zkušenost s Benelli M4? Rád bych rozšířil arsenál o nějakou broknu, ideálně aby byla na "home defense" ale mohl s ní člověk jít i na asfalťáky či terče.

PS: nebaví mě jezdit pro 7,62x39 do Prahy, nemá někdo nějakej zdroj blíž tady na severu?

v teplicích nevím, ale

v Děčíně je Rambo, webovku nemá
http://www.firmy.cz/detail/611576-ing-p … decin.html

v Liberci
www.zbraneliberec.cz

a v Ústí bude známej otevírat na konci února krám, kterej převzal po dřívějším majiteli,  Zatím má otevřeno na "zavolání" kdybys chtěl seženu číslo.
http://www.firmy.cz/detail/611576-ing-p … decin.html

ty levný vojenský náboje maj všichni

zzzmrzlinar (Člen)
18.02.2014 15:14:57
Offline

Re: Pistolníci ll

ten ústeckej odkaz

http://www.zbraneusti.cz/

nevím jestli jsou ty stránky aktuální, každopádně je to na Brněnský

ABik (Člen)
18.02.2014 17:13:45
Offline

Re: Pistolníci ll

Zdenda psal:

Má někdo prosím zkušenost s Benelli M4? Rád bych rozšířil arsenál o nějakou broknu, ideálně aby byla na "home defense" ale mohl s ní člověk jít i na asfalťáky či terče.

PS: nebaví mě jezdit pro 7,62x39 do Prahy, nemá někdo nějakej zdroj blíž tady na severu?

Podíval jsem se na specifikaci a rovnou si vyhoď ze zájmu asfalt. 50cm hlaveň s cylindrem je tak na ty zloděje na útěku a terče. Na zpestření na skeetu je to fajn, ale vyblbneš se za deset minut a pak už jsou to jen vyhozené peníze za náboje. Navíc ne každá munice ti přebije. Mrkni na nějaké videa na netu a zjistíš, že 24g 12/70 ti zůstane viset v okně. Takže budeš kupovat minimálně 32g, buckshoty, slugy atd a s tím si na holuba už neporadíš.

Terče, gongy, siluety...good super...holuby bad

Zdenda (Člen)
18.02.2014 20:23:08
Offline

Re: Pistolníci ll

Abiku, já vím, že to žere min 28g laboraci ale sakra neřikej mi že si s tim pár holubů nesundáš. Já vím, já vím.... Já jen hledám jak ospravedlnit tu sumu... Když ona je tak pěkná... hmm.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
18.02.2014 20:27:46
Offline

Re: Pistolníci ll

Zzzzmrzlinar: to je fajn vědět. U nás v TP je takovej nemastnej neslanej týpek, neochotnej i cokoliv objednat a tak už tam nechodím ani pro náboje. Jezdím sem tam do střeleckýho servisu v Praze kde si nechávám ze Zelenýho sportu posílat náboje ale 1) už taky nejsou nejlevnější 2) ne vždy tam mám cestu. Takže jakmile ústečák otevře, tak podej info, na léto či podzim, bych si chtěl udělat něčím zase radost i když mi teda Abik zkazil radost tou broknou :)

PS: když jsi s ním v kontaktu, nevíte o nějakém dobrém puškaři tady v okolí na nastřelení flinty?


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
zzzmrzlinar (Člen)
18.02.2014 21:57:45
Offline

Re: Pistolníci ll

Zdenda - no to byl právě případ toho ústeckýho, takovýho neochotnýho cocota bys pohledal. Borec co to převzal vypadá nadějně, dřív dělal v Ústí v Army 007 a tam byl dobrej, má obchodního ducha a objednat asi nebude problém.

S puškařstvím to má taky jakž takž pořešený. Zaměstnal na částečnej k důchodu toho bejvalýho majitele, což je puškař a jako puškar je prý podstatně lepší než prodavač a obchodník. Takže i to by nastřelení by mělo bejt možný.

Jináč jestli jde o klasické nastřelení tak můžeš i u nás na střelnici. Majitel Ciprich je sice náladovej pytschus (a to je nic proti jeho manžece) ale Mosina mi nastřelil dobře a je tam v podstatě furt a ještě má ta střelnice slušnejch 370 metrů

http://www.strelniceludvikovice.cz/

ABik (Člen)
19.02.2014 10:23:59
Offline

Re: Pistolníci ll

Zdenda psal:

Abiku, já vím, že to žere min 28g laboraci ale sakra neřikej mi že si s tim pár holubů nesundáš. Já vím, já vím.... Já jen hledám jak ospravedlnit tu sumu... Když ona je tak pěkná... hmm.

Jasně, že i s takovou flintou si na kole užiješ trochu zábavy, ale nikdy prostě nedáš čistou položku. Ovšem třeba zajíc se s tím střílel parádně bigsmilebigsmilebigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/57_img_1509.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/57_img_1503.jpg



Vzal jsem si to pak na kolo a dal jedničku a dvojku čistou. I s tím kolimátorem a debilní pažbou, ale to už fakt musíš střílet, protože ten cylindr to prostě pošle do jednoho místa. Nasraný majitel mi to pak sebral, že bych mohl být lepší než on. Ovšem hrozně rád jsem se vrátil ke svému Browningu - který bude mít do nové sezony novou pažbu pistolovou s fingerstopem goodcool

Zdenda (Člen)
19.02.2014 15:20:19
Offline

Re: Pistolníci ll

Nj broková saiga ještě s tím bubnem a s tím kompem, tomu můžeš říkat "devastátor". Ale to už je na mě takový moc hrubiánský bigsmile http://www.benelliusa.com/m4-tactical-shotgun tohle je prostě řacha, s klasickou pažbou a rukojetí samozřejmě.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
19.02.2014 15:26:27
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:

Zdenda - no to byl právě případ toho ústeckýho, takovýho neochotnýho cocota bys pohledal. Borec co to převzal vypadá nadějně, dřív dělal v Ústí v Army 007 a tam byl dobrej, má obchodního ducha a objednat asi nebude problém.

S puškařstvím to má taky jakž takž pořešený. Zaměstnal na částečnej k důchodu toho bejvalýho majitele, což je puškař a jako puškar je prý podstatně lepší než prodavač a obchodník. Takže i to by nastřelení by mělo bejt možný.

Jináč jestli jde o klasické nastřelení tak můžeš i u nás na střelnici. Majitel Ciprich je sice náladovej pytschus (a to je nic proti jeho manžece) ale Mosina mi nastřelil dobře a je tam v podstatě furt a ještě má ta střelnice slušnejch 370 metrů

http://www.strelniceludvikovice.cz/

Koupil jsem nedávno úplně nový ákáčko a jediný co mě na něm sere (i když možná to je mym okem), že se mi prostě blbě míří skrze ty kalsický mířidla. A tak jsem před tejdnem objednal u americkejch bratrů mušku s tritiovou tečkou a stejně tak mířidla zadní. Zkusim si udělat nějakej porichtung abych tu mušku vrátil na stejnou polohu a stejně tak nebo onak bych to rád někomu šoupnul na stolici a nechal nastřelit. Jinak novej šop pak navštívím rád, už roky pokukuju po AR15 a mám dobrý reference na LUVO ale moc je v krámech nemaj a do čurákova se mi nechcesmokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
19.02.2014 15:31:18
Offline

Re: Pistolníci ll

...já myslím, že pěkná bílá lednice je po "nabití" lepší než ty černý píčoviny bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
19.02.2014 18:02:03
Offline

Re: Pistolníci ll

osiris psal:

...já myslím, že pěkná bílá lednice je po "nabití" lepší než ty černý píčoviny bigsmile

tak urcite
http://www.slevomat.cz/sleva/498537-rel … novinky-BC


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
svatej (Člen)
20.02.2014 09:48:53
Offline

Re: Pistolníci ll

surprised ty hale,nebylo to nahodou od strileni.com? Bo na tech fotkach vidim stejný kvéry co mam na seznamu a který taky čekaj na moje nenechavý pracky. evil


Amen. . .
svatej (Člen)
20.02.2014 09:49:21
Offline

Re: Pistolníci ll

Filous psal:
zzzmrzlinar psal:

tak jsem včera koupil tudlenc pumpovačku

http://walkingdead.wikia.com/wiki/File: … A8_-1-.jpg

už se těším jak si o víkendu nechám nakopat rameno bigsmile mimochodem je velkej rozdíl v kopanci od 12/70 a 12/76 magnum?

...to je pjeknýýýýgood ...eště bych trochu skrátil hlaveň a vyrazil bych na lofbigsmile

surprised by si akorat vybeh pred barak,ne? evil


Amen. . .

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr