Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pistolníci ll

Kelly01 (Člen)
19.02.2016 10:08:24
Offline

Re: Pistolníci ll

V mojí oblasti je jejich výskyt zřídkavýbigsmile


God Save The Queen!
karlos100 (Člen)
19.02.2016 10:22:25
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

V mojí oblasti je jejich výskyt zřídkavýbigsmile

čmoudů nebo medvědů??bigsmilebigsmile


...a bude hůř!
čočkin (Člen)
20.02.2016 12:04:48
Offline

Re: Pistolníci ll

co to tady říkáš vo koncentrácích? bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
čočkin (Člen)
20.02.2016 12:05:40
Offline

Re: Pistolníci ll

Banditatom psal:
Kelly01 psal:

+4 pod mrakem, lehký déšťsmile1

Beru psa, už se protahuje a kopu ho venbigsmile

Pes mi včera dospěl, poprvé vyjel bezdůvodně na člověka - cikána, tzn. správně se v dnešní době orientuje tak dostala "kokinko"good

Bohužel ta "rasistická" svině sebou měla rotvajlera tak musela holka covnout, mají to holt jak u nás, minorita si může dělat co chcefuck

To ji to trvalo...pri koncentraci hnedocechu v Preroveevil


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
pulmotor (Člen)
22.02.2016 20:29:46
Offline

Re: Pistolníci ll

goodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
pulmotor (Člen)
22.02.2016 20:31:26
Offline

Re: Pistolníci ll

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2369_h8ormxvaeodnq5cyarjg1sk5nxf0qd_dn2znxfm3ana3u83dslccj_anuqn8s8y1ot_swsc.jpg



goodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Kelly01 (Člen)
22.02.2016 21:18:37
Offline

Re: Pistolníci ll

Teď k původnímu tématusmile1

Dnes jsem byl překvapen jak skvělá mířidla má krám hovězího bacilonosičegoodbigsmile

Nebýt to na nejhorší střelnici co jsem zatím byl, tzn. být světlo, nebýt kouř z kterýho mne pálily oči tak bych na ně i pořádně viděl, být svítící nebo tritia tak bych je musel "okamžitě" mítredfacebigsmile


God Save The Queen!
Buru (Nový člen)
22.02.2016 21:42:03
Offline

Re: Pistolníci ll

Kucí pištolnický...něco ve mne strašně chtělo...tak jsem si udělal radost. K mojí CZ - 75 jsem si pořádil novějku, samonabíjecí BEA-58! Ach! Jsem retromodel ale to železo v ruce...prostě žádnej plast! good


Posereme se z toho až to přijde...nebo taky ne!
mr.BSE (Člen)
22.02.2016 21:48:59
Offline

Re: Pistolníci ll

Ale jak mu to šlo, na ten věk bigsmileredface
Soustředění :

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/46_imag3507_burst002_cover.jpg


a výsledek

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/46_imag3508.jpg



bigsmilebigsmile

Jinak triangularni miridla můžeš pořídit i jako after market...  http://www.advantagetactical.com ale nejsou tak hezky a na 1911 si tyhle barevný srandy neumím moc představit...

Jinak mne zase překvapila spoušť 1911. A to tak že velmi prijemne good
Netisil jsem., že takový "starý železo"  může být tak zábavný good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Buru (Nový člen)
22.02.2016 21:53:50
Offline

Re: Pistolníci ll

Buru psal:

Kucí pištolnický...něco ve mne strašně chtělo...tak jsem si udělal radost. K mojí CZ - 75 jsem si pořádil novějku, samonabíjecí BEA-58! Ach! Jsem retromodel ale to železo v ruce...prostě žádnej plast! good


Posereme se z toho až to přijde...nebo taky ne!
Kelly01 (Člen)
22.02.2016 21:59:20
Offline

Re: Pistolníci ll

http://www.advantagetactical.com/

v té barvě je to hnus.. třeba mířidla Glocka mi vyhovují pro rychlejší střelbu, ale tohle bylo na míření supergood


God Save The Queen!
pulmotor (Člen)
22.02.2016 22:59:39
Offline

Re: Pistolníci ll

Takhle hladký mířidlasurprisedVůbec si neumim přdstavit jak to tam v rychlosti poskládám.To je na ňákou supermířenku.Já osobně potřebuju přesně co má G good
na každý straně 3mmbigsmile a pak to jde samobigsmilegoodAle určitě jde o zvyk a na větší vdálenosti to bude i mnohem přesnějšígoodKdyž já stejně většinou střílím 5-10m a to co nerychlej dvourána a zase zpátky a tak furd do kola.Tuhle na střelnici zhodily mířidla z G19 a já střílel pořád stejně,prostě už to vodhadnešgoodbigsmile.Chce to střilet ,střílet a zase stříletpussy


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Kelly01 (Člen)
23.02.2016 08:12:53
Offline

Re: Pistolníci ll

Kámoš střílí s G na 50m 15cm gongysurprised


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
23.02.2016 09:15:10
Offline

Re: Pistolníci ll

pulmotor psal:

Takhle hladký mířidlasurprisedVůbec si neumim přdstavit jak to tam v rychlosti poskládám.To je na ňákou supermířenku.Já osobně potřebuju přesně co má G good
na každý straně 3mmbigsmile a pak to jde samobigsmilegoodAle určitě jde o zvyk a na větší vdálenosti to bude i mnohem přesnějšígoodKdyž já stejně většinou střílím 5-10m a to co nerychlej dvourána a zase zpátky a tak furd do kola.Tuhle na střelnici zhodily mířidla z G19 a já střílel pořád stejně,prostě už to vodhadnešgoodbigsmile.Chce to střilet ,střílet a zase stříletpussy

Jak Abík na holuby, čumí na místo ve svahu a holub ho nezajímá bigsmile


God Save The Queen!
pulmotor (Člen)
23.02.2016 09:35:11
Offline

Re: Pistolníci ll

Jo jopussy na všechno jsou nějaký ty pomůcky,někdy to ani nevnímáš že sis tam našel podvědomě nějakej bod  a jde to tam samobigsmile kor u těch holubů,tam je to fakt kalupsurprised


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
ABik (Člen)
23.02.2016 10:21:10
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:
pulmotor psal:

Takhle hladký mířidlasurprisedVůbec si neumim přdstavit jak to tam v rychlosti poskládám.To je na ňákou supermířenku.Já osobně potřebuju přesně co má G good
na každý straně 3mmbigsmile a pak to jde samobigsmilegoodAle určitě jde o zvyk a na větší vdálenosti to bude i mnohem přesnějšígoodKdyž já stejně většinou střílím 5-10m a to co nerychlej dvourána a zase zpátky a tak furd do kola.Tuhle na střelnici zhodily mířidla z G19 a já střílel pořád stejně,prostě už to vodhadnešgoodbigsmile.Chce to střilet ,střílet a zase stříletpussy

Jak Abík na holuby, čumí na místo ve svahu a holub ho nezajímá bigsmile

A ještě jsem to vypiloval - počkám až brnkne vrhačka a pak střelím tam, kde ten holub obvykle je bigsmile Akorát mě sere vítr, protože mění běžnou trasu terče. Takže chodím střílet jenom když je jasno a bezvětří surprisedbigsmile

Kelly01 (Člen)
23.02.2016 12:05:05
Offline

Re: Pistolníci ll

Jo, a když se "pýří" tak si nechá dát pásku na očibigsmile


God Save The Queen!
nicola.foxx (Člen)
24.02.2016 20:56:21
Offline

Re: Pistolníci ll

Hele a podle čeho jste vybírali kvér? Vzhled, držení, cena munice?
Sem dneska byl střílet pod dohledem a pořád s tím pálím níž než mířím. Co dělám kurva blbě?
Sme tam zalezli ve štyrech a kámoška střílela lípredface
Čumím na mířidla a pak to letí jinam.

helphelphelphelphelphelp


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Kožak (Člen)
24.02.2016 21:00:47
Offline

Re: Pistolníci ll

nicola.foxx psal:

Hele a podle čeho jste vybírali kvér? Vzhled, držení, cena munice?
Sem dneska byl střílet pod dohledem a pořád s tím pálím níž než mířím. Co dělám kurva blbě?
Sme tam zalezli ve štyrech a kámoška střílela lípredface
Čumím na mířidla a pak to letí jinam.

helphelphelphelphelphelp

no nevim ale v tomhle případě bych ti asi doporučil seřízlou brokovnici kde se dá v podstatě pálit vod pasubigsmile


MRDAT!!!
VikecB12 (Člen)
24.02.2016 21:13:52
Offline

Re: Pistolníci ll

Hele Foxi,mám to naprosto stejně. Ať vemu do ruky cokoliv,fšecko strhávám pod středsmile2 Je to i o spoušti,čím jde lehčeji,tím jsou sklony ke strhávání menší. A když de semnou vobčas Šárka,tak to tam sype jedna báseňbigsmilegood Akorát revolver sem nestrhávalgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nicola.foxx (Člen)
24.02.2016 21:26:15
Offline

Re: Pistolníci ll

Porad si rikam, ted uz to vystreli drz ty miridla a ono porad nic. Pak zacnu myslet vic na spoust a nemuzu se od toho odprostit.
No uvidim jak to pude pri dalsi strelbe.
Z dlouhejch zbrani me to de, ale to mam pekne vopreny a jen mackam.

Doufam, ze to je vo trenovani, pac jinac me to bude k hovnu :fnuk: :fnuk:


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Meloun (Člen)
24.02.2016 21:45:12
Offline

Re: Pistolníci ll

nojo..mířit je na hovno..taky kolikrát vočekávám,kdy už to udělá bum..když to sypu rychle, tak je to paradoxně lepší..v přesnosti sice ne, ale je to takový přirozenější..nevim jak to popsat..idontknow


PURE NAKED BIKE!
čočkin (Člen)
24.02.2016 22:10:17
Offline

Re: Pistolníci ll

na to je dobrej kulomet good


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
VikecB12 (Člen)
24.02.2016 22:53:42
Offline

Re: Pistolníci ll

Já zase prozměnu nastřílím líp jednoručidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
karlos100 (Člen)
25.02.2016 07:17:18
Offline

Re: Pistolníci ll

Mirku,imho myslím,jestli Ti lítaj včelky nahoru dolu,je to nejspíš
o výšce mušky nad nebo pod hledím,teda pokud jak píšeš dolů,je to tzv. jemná muška,kdy horní hrana mušky je níž než horní hrana hledí.. Soustřeď se kam skutečně míříš.. Vyzkoušej i zbraň s jiným typem miřidel,uvidíš,jestli Ti to třeba nebude víc vyhovovat..
Nebo taky,že prostě "mačkáš" spoušťbigsmile To se tak nějak musí,že?bigsmile
Ale je to o tom,jakej pohyb prstu děláš.. Zkus si namáčknout spoušť až těsně než vystřelíš a soustřeď se co Ti dělá prst na spoušti.. Může to být třeba i tím,jakým
místem máš přiloženej prst.. Kamarád takhle střílel,protože vždycky vrazil prst
hluboko a mačkal spoušť prakticky druhým článkem prstu a strhával dolů..bigsmile
Ale nevěš hlavu,je to jen o cvičení.. good


...a bude hůř!
Kelly01 (Člen)
25.02.2016 07:55:22
Offline

Re: Pistolníci ll

Nebo o vočích, já jsem díky cylindrické vadě a každému oku jinak schopen poslat tam kam chci tak první 2-3 střely, pak se mi to rozmlží a dokáži jasně vidět jen 2 věci ze tří(mířidla, muška,terč)..
Proto střílím na figury bo tam že vidím mušku a mířidla 2x - 3x a musím si vybrat který by to "zrovna" mohly býtbigsmile neřeším a řešit nemusím.. Vrcholem je že na 25 většinou trefuji správně teroristu a rukojmí až na závěr kdy přecházím z 45 na krátkou služební beretubigsmile

A pak se často lidem stává že dlouho míří, rozklepe se to ale když už tu ruku zvedlou mám tak vystřelímbigsmile


God Save The Queen!
karlos100 (Člen)
25.02.2016 08:31:36
Offline

Re: Pistolníci ll

prdlajs vada,láduj se mrkví a uvidíš jak rysbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Drakoxxl (Člen)
25.02.2016 08:51:38
Offline

Re: Pistolníci ll

Důležitý je pevný úchop zbraně, t.z. když jí chceš vytáhnout z pouzdra, tak jí zkus co nejvíc vmáčknout mezi palec a dlaň a pak samozřejmě plynulej tah spouští, tak aby tě překvapil výstřel. smokin


Lepší někdy, než nikdy.
pulmotor (Člen)
25.02.2016 09:13:47
Offline

Re: Pistolníci ll

Někdypussy pomáhá mírně vytočit zbraň(ne jako akční negrsick) ala tak o 10 stupňůsurprised,přestaneš překrucovat svaly v ruce a je to o trochu přirozenějšísmile1.
Rychlopalba nedává tolik času na soustředění a tak není místo pro chyby,proto je to kolikrát mnohem přesnějšígood
A taky hraje hodně ůnava, zkus si sednout doma u telky,vem si 2kg mouky do rukou natahni je před sebe a schválně jak dlouho je udržíšcool. Nezdá se to ale ten kvér umí po 200 ranách pěkně ztěšknoutsurprised


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
nicola.foxx (Člen)
25.02.2016 09:51:56
Offline

Re: Pistolníci ll

No doufám, že to bude vo trénování.
Zkoušel sem CZ 75 SP01 Shadow a pak G17.
S tou CZ75 mě střílelo vo něco líp asi kvůli spoušti. U toho G se mě ňák nezamlouvaj ty mířidla, ale to je tam prej pak řešitelný.

No uvidím jak to pude příště.

No a podle čeho pak vybírat. Ty géčka mě přišli takový nějaký nudný a že jich je všude moc. Ale když sem to pak držel, tak mě to zase přišlo takový dobrý do ruky, jako kdyby to do ní přirozeně patřilo.
Původně jsem pokukoval po Berettě PX4 nebo 92FS inox, ale teď ten Glock.

To bude ještě dilema.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
hans (Člen)
25.02.2016 15:04:30
Offline

Re: Pistolníci ll

nicola.foxx psal:

Hele a podle čeho jste vybírali kvér? Vzhled, držení, cena munice?
Sem dneska byl střílet pod dohledem a pořád s tím pálím níž než mířím. Co dělám kurva blbě?
Sme tam zalezli ve štyrech a kámoška střílela lípredface
Čumím na mířidla a pak to letí jinam.

helphelphelphelphelphelp

když jsem byl na kurzu, tak nám borec říkal, že je to častý jev způsobený tím, že si chlapi i nevědomky podvědomě porovnávaj pinďoury a proto jsou u toho střílení děsný machři a pak jim to nejde.
Žencká prostě přijde, nějak to veme a sype a často jí to jde líp....
prý je to v tom smokin

no a jinak je to tím že si to strháváš ....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Honzik8719 (Člen)
25.02.2016 15:43:53
Offline

Re: Pistolníci ll

tak se musím teda taky pochlubit...včera sem vyzvednul podtřebnou kartičku a podřebnou A4 a vyrazil jsem na nákup...naštěstí na mě počkala už dřív vyhlídnutá pětasedma u pana Novotnýho good sem spoko parchantgood jen kdybych tam nenechal všechno do koruny a ještě 14 kaček dluh bigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_img_20160224_180922_hdr.jpg

...relativní kochač...
osiris (Člen)
25.02.2016 15:46:19
Offline

Re: Pistolníci ll

...ale prd, tys byl včera v az kvízu ...a dneska budeš zas bigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
karlos100 (Člen)
25.02.2016 18:30:29
Offline

Re: Pistolníci ll

Honzik8719 psal:

tak se musím teda taky pochlubit...včera sem vyzvednul podtřebnou kartičku a podřebnou A4 a vyrazil jsem na nákup...naštěstí na mě počkala už dřív vyhlídnutá pětasedma u pana Novotnýho good sem spoko parchantgood jen kdybych tam nenechal všechno do koruny a ještě 14 kaček dluh bigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 22_hdr.jpg

goodgoodgood


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
25.02.2016 18:51:36
Offline

Re: Pistolníci ll

Honzik8719 psal:

tak se musím teda taky pochlubit...včera sem vyzvednul podtřebnou kartičku a podřebnou A4 a vyrazil jsem na nákup...naštěstí na mě počkala už dřív vyhlídnutá pětasedma u pana Novotnýho good sem spoko parchantgood jen kdybych tam nenechal všechno do koruny a ještě 14 kaček dluh bigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 22_hdr.jpg

to bych mít nemoh je pro praváka bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
faitík (Člen)
25.02.2016 23:29:53
Offline

Re: Pistolníci ll

osiris psal:

...ale prd, tys byl včera v az kvízu ...a dneska budeš zas bigsmilebigsmile

dobře ty! Ty dneska jedešgoodbigsmile


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
faitík (Člen)
25.02.2016 23:35:33
Offline

Re: Pistolníci ll

Honzik8719 psal:

tak se musím teda taky pochlubit...včera sem vyzvednul podtřebnou kartičku a podřebnou A4 a vyrazil jsem na nákup...naštěstí na mě počkala už dřív vyhlídnutá pětasedma u pana Novotnýho good sem spoko parchantgood jen kdybych tam nenechal všechno do koruny a ještě 14 kaček dluh bigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 22_hdr.jpg

máš to pěknýgood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
pulmotor (Člen)
26.02.2016 09:48:10
Offline

Re: Pistolníci ll

Jojo hezoučká sadapussy jak jsem říkal že tam se dá vybratgoodbigsmile
Uvidíš jak ti bude sedět to dřevo,je to moc hezký ale při tahaní z pouzdra spocenou rukou
to vopčas nechytneš ůplně ideálně,ale je to hodně o velikosti ruky coolvelká ruka NO PROBLEMcool


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
zzzmrzlinar (Člen)
26.02.2016 11:03:12
Offline

Re: Pistolníci ll

Honzik8719 psal:

tak se musím teda taky pochlubit...včera sem vyzvednul podtřebnou kartičku a podřebnou A4 a vyrazil jsem na nákup...naštěstí na mě počkala už dřív vyhlídnutá pětasedma u pana Novotnýho good sem spoko parchantgood jen kdybych tam nenechal všechno do koruny a ještě 14 kaček dluh bigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 22_hdr.jpg

pěkná, hele to je ještě z hlubokýho komunismu ne, s tímhle kulatým lučíkem

jináč s těmahle zářezana pro prsty ti to klouzat moc nebude ani spocení, jestli ti ty vybrání seděj.mě třeba gumovej Hogue s tvarováním  pro prsty utlačoval prostředník, bo mám tlsté krátké prsty

hans (Člen)
26.02.2016 13:17:58
Offline

Re: Pistolníci ll

zmrzlej, co ty fčely, jak to vypadá?


Sapere Aude
www.gunlex.cz
VikecB12 (Člen)
26.02.2016 17:20:25
Offline

Re: Pistolníci ll

A já mám dneska prodáno,takže su neozbrojen. V pondělí začnu hledat náhradu.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
26.02.2016 17:23:23
Offline

Re: Pistolníci ll

Jo kucí,zbylo mě tady 200ks střeliva SB  .45acp ,tak kdyby to někdo po 7kč/ks chtěl,tak sou jeho. Kdyžtak to směním na střelnici za to co budu potřebovat do nástupce...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
26.02.2016 17:42:00
Offline

Re: Pistolníci ll

Copak, finančně neutáhnutelnésurprisedbigsmile


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
26.02.2016 20:18:52
Offline

Re: Pistolníci ll

Přesně tak,nic pro socky,takže du do social lugrusmile2 Pičo sem dopadl,auto mám jen čtyřválec,bouchačku na mrňata a doma skutrabigsmile
Ale pokud mě někdo zamává před nosem uloženkou ppk,tak se i na lugr vyseru.bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kožak (Člen)
26.02.2016 20:44:22
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:

Přesně tak,nic pro socky,takže du do social lugrusmile2 Pičo sem dopadl,auto mám jen čtyřválec,bouchačku na mrňata a doma skutrabigsmile
Ale pokud mě někdo zamává před nosem uloženkou ppk,tak se i na lugr vyseru.bigsmile

woe co mám řikat já kušomrdidontknowjedna rána mimo terčovnici nebo do tvrdýho a 200vpussyčibigsmile


MRDAT!!!
Filous (Člen)
26.02.2016 20:49:39
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:

Přesně tak,nic pro socky,takže du do social lugrusmile2 Pičo sem dopadl,auto mám jen čtyřválec,bouchačku na mrňata a doma skutrabigsmile
Ale pokud mě někdo zamává před nosem uloženkou ppk,tak se i na lugr vyseru.bigsmile

...hlavně aby ten co ti bude mávat přet nosem PPK nebyl ňákej gaunerbigsmile ...dyš seš teť nevozbrojenejidontknow

...nenecháme si udělat takovýdle nášivky???bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/15_pozor_lehce_rozladin_tice_ozbrojen.jpg

- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ABik (Člen)
26.02.2016 21:31:35
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:

Jo kucí,zbylo mě tady 200ks střeliva SB  .45acp ,tak kdyby to někdo po 7kč/ks chtěl,tak sou jeho. Kdyžtak to směním na střelnici za to co budu potřebovat do nástupce...

Až pojedeš v týdnu do štatlu, tak to sbal s sebou. Vezmu to na sklad good

zzzmrzlinar (Člen)
26.02.2016 21:49:47
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

zmrzlej, co ty fčely, jak to vypadá?

no mám je tady vedle sebe smile1 šacuju, esivá se sami nevodnesou tak je budu muset vodnýst já.

zzzmrzlinar (Člen)
26.02.2016 22:00:05
Offline

Re: Pistolníci ll

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1161_img_20160225_183259.jpg
zzzmrzlinar (Člen)
26.02.2016 22:10:08
Offline

Re: Pistolníci ll

jsem tak usoudil, že na takové to domácí žvýkání je potřeba mít něco jako "lahký gulomet" a bo je UK59 na hovno krumpl, tak jsem zvolil tuhle předělávku kosy. Není to žádný samodomo, dělal to puškař. Těžká, delší hlaveň, na ní úsťovka, nohy myslím z UK 59, tlustší dřevěné předpažbí a podpaždí s kovovýmy raily,  boční montáž taky na weaver, taky ruční práce. Pažba do rovna, prodloužená s podkládatelnou lícnicí (ale tahle je vysoká docela akorát, uzamyká se na obou stranách, takže je to první sklopka co jsem viděl, která se fakt neviklá.  Plus blatník aby se nevotřískal kukr.

Dá se z toho sypat co prst stihne a furt to jde do jednoho místa. Rozptyl proti normální kose třetinovej.

Prostě mazllik

VikecB12 (Člen)
26.02.2016 22:51:14
Offline

Re: Pistolníci ll

ABik psal:
VikecB12 psal:

Jo kucí,zbylo mě tady 200ks střeliva SB  .45acp ,tak kdyby to někdo po 7kč/ks chtěl,tak sou jeho. Kdyžtak to směním na střelnici za to co budu potřebovat do nástupce...

Až pojedeš v týdnu do štatlu, tak to sbal s sebou. Vezmu to na sklad good

Oukej,sou tvoje. Předání nějak provedem,neboj.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
26.02.2016 23:02:28
Offline

Re: Pistolníci ll

No a já bych se chtěl v týdnu stavit podívat na tohle.  http://maloobchod.alfa-proj.cz/zbrane-n … -s47523614
Cena by tam měla byt v 9L nějakejch 13000kčgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nicola.foxx (Člen)
27.02.2016 00:57:37
Offline

Re: Pistolníci ll

Tak ta pjetaštyřicítka je fakt mazec za náboje bigsmile.

To bude asi rebus si něco vybrat.
Esli udělám noty, tak du asi do G26. Dá se to nosit, je to na přijatelný střelivo a prej to funguje.

A jak je to smunicí? Smí se u nás na obranu použít tenhle typ náboje http://www.kentaurzbrane.cz/index.php?r … ct_id=1080 ??


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
zzzmrzlinar (Člen)
27.02.2016 01:03:30
Offline

Re: Pistolníci ll

ano, black mamba se smi, coz.je kvuli tomu, ze se to chova jako jakekoliv jine strelivo, neboli zapomen ze by se.to nejak deformovalo,.normalni komoly.kuzel.

Drakoxxl (Člen)
05.03.2016 11:40:13
Offline

Re: Pistolníci ll


Lepší někdy, než nikdy.
Jarin (Člen)
05.03.2016 11:49:35
Offline

Re: Pistolníci ll

...nejsem milovníkem zbraní,ale video je pro mě,jako pro laika hezkécool


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
čočkin (Člen)
05.03.2016 12:15:35
Offline

Re: Pistolníci ll

good


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Kožak (Člen)
05.03.2016 14:13:39
Offline

Re: Pistolníci ll

pěknýgoodjen mě tam chyběl rozblemclej melounsmile1


MRDAT!!!
Petr J. (Člen)
05.03.2016 14:19:40
Offline

Re: Pistolníci ll

Kožak psal:

pěknýgoodjen mě tam chyběl rozblemclej melounsmile1

...meloun nebo Meloun...? bigsmile

pulmotor (Člen)
06.03.2016 09:51:13
Offline

Re: Pistolníci ll

Nevadilo by měpussy mít doma všechny učinkujcí z tohto videagoodbigsmilegood


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Petr J. (Člen)
06.03.2016 10:04:21
Offline

Re: Pistolníci ll

pulmotor psal:

Nevadilo by měpussy mít doma všechny učinkujcí z tohto videagoodbigsmilegood

...i toho blonďáka? bigsmilebigsmilebigsmile

pulmotor (Člen)
06.03.2016 23:16:17
Offline

Re: Pistolníci ll

Petr J. psal:
pulmotor psal:

Nevadilo by měpussy mít doma všechny učinkujcí z tohto videagoodbigsmilegood

...i toho blonďáka? bigsmilebigsmilebigsmile

Tomu paronajmout podkroví bigsmile at má přehled co se děje kolem domugood


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Kožak (Člen)
12.03.2016 18:42:14
Offline

Re: Pistolníci ll

dnešní cvičení na 40m ...začínám bejt nebezpečnej :)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1529_12032016870.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1529_12032016871.jpg


po trojičkách zkouška soustřelu

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1529_12032016873.jpg


potom sem vytáh lepší šípy EX Diablo a takhle to dopadlo ...jeden rozmrdánsmile2 fotka trochu na pussyču

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1529_12055516874.jpg


pak sem to posunul na 50m a tam už mám rozptyl větší ale kapku foukalo tak nevim

joa sory že vám to tu zamrdávám šípamabigsmile


MRDAT!!!
hlemejzd999 (Člen)
12.03.2016 20:13:58
Offline

Re: Pistolníci ll

Kožak psal:

dnešní cvičení na 40m ...začínám bejt nebezpečnej :)
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 016870.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 016871.jpg
po trojičkách zkouška soustřelu
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 016873.jpg
potom sem vytáh lepší šípy EX Diablo a takhle to dopadlo ...jeden rozmrdánsmile2 fotka trochu na pussyču
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 516874.jpg
pak sem to posunul na 50m a tam už mám rozptyl větší ale kapku foukalo tak nevim

joa sory že vám to tu zamrdávám šípamabigsmile

ty voe toe pěkný good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
pulmotor (Člen)
12.03.2016 20:19:40
Offline

Re: Pistolníci ll

Kožak psal:

dnešní cvičení na 40m ...začínám bejt nebezpečnej :)
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 016870.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 016871.jpg
po trojičkách zkouška soustřelu
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 016873.jpg
potom sem vytáh lepší šípy EX Diablo a takhle to dopadlo ...jeden rozmrdánsmile2 fotka trochu na pussyču
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 516874.jpg
pak sem to posunul na 50m a tam už mám rozptyl větší ale kapku foukalo tak nevim

joa sory že vám to tu zamrdávám šípamabigsmile

bigsmile

Proto jsis tam namaloval pussy ty 3 kolečka bigsmilebigsmilebigsmile ať se ty šípy nemrdaj vo sebe že jobigsmilebigsmilebigsmile.
Ale takhle to vypadá líp,úplně tě chápugoodgoodgood


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Petr J. (Člen)
12.03.2016 20:58:47
Offline

Re: Pistolníci ll

Kožak psal:

dnešní cvičení na 40m ...začínám bejt nebezpečnej

...no nechtěl bych mít to okno za tím terčem...bigsmilebigsmile

čočkin (Člen)
12.03.2016 23:21:36
Offline

Re: Pistolníci ll

šíp do šípu ve středu, ty voe ůplnej Robin Hood goodgoodgood


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
zzzmrzlinar (Člen)
13.03.2016 00:27:19
Offline

Re: Pistolníci ll

ty woe, to je ukrutně hezký, jsem ani netušil, že se z kuše dá střílet takový pěkný soustřely na takovou celkem dálku

Kožak (Člen)
13.03.2016 11:50:04
Offline

Re: Pistolníci ll

Petr J. psal:
Kožak psal:

dnešní cvičení na 40m ...začínám bejt nebezpečnej

...no nechtěl bych mít to okno za tím terčem...bigsmilebigsmile

bez obavbigsmile


MRDAT!!!
Kožak (Člen)
13.03.2016 11:51:29
Offline

Re: Pistolníci ll

joa dá se i na skorem 300metrů smile1
https://www.youtube.com/watch?v=XwmgUjHCR_0


MRDAT!!!
VikecB12 (Člen)
18.03.2016 23:24:41
Offline

Re: Pistolníci ll

Meloune,co ten grand paur? Brat,nebo nechat bejt? Mám zálusk na tu jejich P1 Mk12 nebo jak se tomu nadávágood Za mrzkej peníz celkem pěkná pistolkagood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Meloun (Člen)
19.03.2016 00:00:53
Offline

Re: Pistolníci ll

Zatim supr..sic z toho mam prd vystříleno a jenom továrníma, tak vše funguje..Já sice poznám prd, ale odborníci povidaj, že je to takový "friendly" při zpětnym rázu..nejde to dozadu a nahoru,ale trochu do strany kolevá tý rotaci hlavně..(ale i já na 25 m nastřílim do jakžtakž rozumnýho kruhu)..Je to takový raritní řešení a asi i funkční..good P1  na nošení ok a ten rám MK12 určitě lepší než rvát plastovej lučík silou..Ber to!goodbigsmile


PURE NAKED BIKE!
VikecB12 (Člen)
19.03.2016 00:29:36
Offline

Re: Pistolníci ll

No právě to rvaní lučíku na hulváta by se mě příčilo a mk12 to má vyřešený už dobřegood No uvidím,jaká bude dostupnost. Sice sem už nechtěl bakelit,ale ještě bych mu dal šanci,než nadobro skončím u 1911 v nerezubigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
19.03.2016 08:35:53
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:

No právě to rvaní lučíku na hulváta by se mě příčilo a mk12 to má vyřešený už dobřegood No uvidím,jaká bude dostupnost. Sice sem už nechtěl bakelit,ale ještě bych mu dal šanci,než nadobro skončím u 1911 v nerezubigsmile

v tydnu bych mel mit nejaky strelivo, tak nedame nekde par ran?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Filous (Člen)
19.03.2016 10:15:09
Offline

Re: Pistolníci ll

...se mi líbí ten Stribog vot GPgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
19.03.2016 10:42:38
Offline

Re: Pistolníci ll

mr.BSE psal:
VikecB12 psal:

No právě to rvaní lučíku na hulváta by se mě příčilo a mk12 to má vyřešený už dobřegood No uvidím,jaká bude dostupnost. Sice sem už nechtěl bakelit,ale ještě bych mu dal šanci,než nadobro skončím u 1911 v nerezubigsmile

v tydnu bych mel mit nejaky strelivo, tak nedame nekde par ran?

No já nemám zatím čimbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
20.03.2016 11:36:36
Offline

Re: Pistolníci ll

Ajo,  obchod už proběhl.  Tak nic no...  Něco kup a dej vědět smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Petr J. (Člen)
20.03.2016 15:22:48
Offline

Re: Pistolníci ll

Filous psal:

...se mi líbí ten Stribog vot GPgood

...to vypadá fakt dobře...good

http://www.jutube.cz/watch/4yqdOMdKDXg

Rum-cajs (Člen)
12.04.2016 08:46:06
Offline

Re: Pistolníci ll

Zdarec pussy pistolnici. Neporadite nejakej trik na nauceni vsech tech spravnich lhut do kdy se co musi?... Marne hledam logiku nebo nejakou mnemotechnickou pomucku. Hlavne kolem zbrojni licence, dovozu a tak. Za 14 dni zkouska odb.zp. a trochu v tom mam hokej...

Kelly01 (Člen)
12.04.2016 09:16:44
Offline

Re: Pistolníci ll

Nic se neuč, nesnaž se nic pochopit, tohle http://zbranekvalitne.cz/zbrojni-prukaz … y/trenink/ jeď pořád dokola a po víkendu ti stačí vidět první slovo a velikost otázky abys to správně odfajfklbigsmile

Ústní(než je to napadne) nejsou, hlavně se nerozklepat u manipulace se zbraní a to i u rozborky - u nás tam třeba nechávali náboj v komořebigsmile


God Save The Queen!
Rum-cajs (Člen)
12.04.2016 09:31:09
Offline

Re: Pistolníci ll

Copak to jedu, vsech 485, ale stejne trochu tapu, spolehlivost/bezuhonost je taky vyzivna...
Na rozborku se taky "tesim", na sucho dobry, ale nervy jsou svina

Kelly01 (Člen)
12.04.2016 10:03:45
Offline

Re: Pistolníci ll

Když jsem to dělal tak se mnou byl kluk co to jistil pleskačkoubigsmile, všechno udělal ale když mu gratulovali a chtěli přátelsky "přidat" pár vět, tak to nevydržel a musel vydechnoutbigsmile

No a už letělsurprised


God Save The Queen!
pulmotor (Člen)
13.04.2016 11:56:05
Offline

Re: Pistolníci ll

Rum-cajs psal:

Zdarec pussy pistolnici. Neporadite nejakej trik na nauceni vsech tech spravnich lhut do kdy se co musi?... Marne hledam logiku nebo nejakou mnemotechnickou pomucku. Hlavne kolem zbrojni licence, dovozu a tak. Za 14 dni zkouska odb.zp. a trochu v tom mam hokej...

Jedna pomůcka existuje pussy jmenuje se PERVITIN bigsmilebigsmilebigsmile
Nejen že se to naučíš ale ještě  to bude ohromná zábava.
Německý výsadkáři za války to používali na všechno a jak jim to šlo od rukygoodbigsmilegood


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
mr.BSE (Člen)
13.04.2016 14:23:54
Offline

Re: Pistolníci ll


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Drakoxxl (Člen)
14.04.2016 13:05:56
Offline

Re: Pistolníci ll

Včera vyhodil komisař kamaráda ze zkoušek, že se při sborce nepodíval do laufů, jestli v něm jako po imaginárním čištění nic nezůstalo. Do těch laufů kouknul jen po rozborce a to mu nestačilo idontknow a jak byl ze dvou výtek vystreslej, tak položil zavřenou kozlici na stůl a tím měl vymalováno. smile1 Takže za měsíc opáčko evil


Lepší někdy, než nikdy.
Kelly01 (Člen)
14.04.2016 13:16:01
Offline

Re: Pistolníci ll

U nás jsme měli všichni z rozborek kozlic oštípaný prstybigsmile


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
14.04.2016 14:40:59
Offline

Re: Pistolníci ll

nevim jestli si to pamatuju dobře,ale já snad při zkouškách pistoli ani nerozebíral??neni to nějaká novinka??


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
14.04.2016 14:50:45
Offline

Re: Pistolníci ll

neni jednodušší mít nejakej ten kvér doma jen tak ? Tady je to samá zkouška tvl, testy, rozborky... maj to takle třeba amíci ? bigsmile ... tam snad příde do krámu, dá vobčanku a nese si domu kvér, co roseká půlku školy .good ..proč to kolikrát u takovejch polointeligentů bratří afroameričanů jde a tady s tim dělaj takovej tyjátr idontknow
..stejně, až tady jednou k něčemu dojde , nebude se nikdo shánět po papírech - ty evidovaný zbraň stejně odevzdaj bigsmile a ty ilegální budou mít navrch


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
14.04.2016 15:18:45
Offline

Re: Pistolníci ll

hlemejzd999 psal:

neni jednodušší mít nejakej ten kvér doma jen tak ? Tady je to samá zkouška tvl, testy, rozborky... maj to takle třeba amíci ? bigsmile ... tam snad příde do krámu, dá vobčanku a nese si domu kvér, co roseká půlku školy .good ..proč to kolikrát u takovejch polointeligentů bratří afroameričanů jde a tady s tim dělaj takovej tyjátr idontknow
..stejně, až tady jednou k něčemu dojde , nebude se nikdo shánět po papírech - ty evidovaný zbraň stejně odevzdaj bigsmile a ty ilegální budou mít navrch

...vono ten kvér "jen tag" asi nekoupíš jako housku na krámňeidontknow leda že bys mňel kontakty na galérku...a seš f Evropje, né f Texasu, aby sis koupil gun na vopčanku...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
14.04.2016 15:34:50
Offline

Re: Pistolníci ll

Filous psal:
hlemejzd999 psal:

neni jednodušší mít nejakej ten kvér doma jen tak ? Tady je to samá zkouška tvl, testy, rozborky... maj to takle třeba amíci ? bigsmile ... tam snad příde do krámu, dá vobčanku a nese si domu kvér, co roseká půlku školy .good ..proč to kolikrát u takovejch polointeligentů bratří afroameričanů jde a tady s tim dělaj takovej tyjátr idontknow
..stejně, až tady jednou k něčemu dojde , nebude se nikdo shánět po papírech - ty evidovaný zbraň stejně odevzdaj bigsmile a ty ilegální budou mít navrch

...vono ten kvér "jen tag" asi nekoupíš jako housku na krámňeidontknow leda že bys mňel kontakty na galérku...a seš f Evropje, né f Texasu, aby sis koupil gun na vopčanku...

Ze se kver neda koupit?evil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
14.04.2016 15:48:05
Offline

Re: Pistolníci ll

Filous psal:

...vono ten kvér "jen tag" asi nekoupíš jako housku na krámňeidontknow leda že bys mňel kontakty na galérku...a seš f Evropje, né f Texasu, aby sis koupil gun na vopčanku...

no tak já myslel, ze jo..videl sem to v osumdesátym čtvrtym  v terminátorovi smokin
https://www.youtube.com/watch?v=BdjdpoqITXk
bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Rum-cajs (Člen)
14.04.2016 17:29:56
Offline

Re: Pistolníci ll

Mr.BSE - diky moc, zejmena to prvni, lhuty - super, mas u me beer jestli se nekde uvidime

Trochu me prudej myslifci, ne oni nemuzou mit kulovnici a brokovnici, voni musej mit trojcata, dvojcata, a nejvic me bere dvojakovy trojak... Vogo dyt to prumerne nalitej myslifec ani nemuze vyslovit... Timto se omlouvam mistnim myslivcum, jestli tu sou, ale u nas doma fakt nejsou popularni smile1

Hlemejzd - mit neco jen tak je asi taky varianta, ale prej se to jednak nesmi, a druhak ja to beru trochu jako vyzvu - k staru se prej mozek ma trenovat...

Kožak (Člen)
14.04.2016 17:31:17
Offline

Re: Pistolníci ll

:) se těm lidem taky divim ,že je baví všechno to běhání ,stresování a placeníbigsmile


MRDAT!!!
Petr J. (Člen)
20.04.2016 17:44:20
Offline
Fresh Man (Člen)
20.04.2016 20:38:02
Offline

Re: Pistolníci ll

Kuci gdo fšecko máte 45 ACP?


Bandit pičo
VikecB12 (Člen)
28.04.2016 18:00:23
Offline

Re: Pistolníci ll

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20160428_174940.jpg


Tak novej mazlik je domagood Grand Power u nás fšude vyprodanej,tak sem nakonec trochu přitlačil a poridil SigSauer P228,kerej má pár ran zasebou,ale je netknutej. Je to samozřejmě 9L,zásobník na 13,není to plasťák a do ruky mě sedne parádně,na to že to není plná velikost.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
28.04.2016 18:48:22
Offline

Re: Pistolníci ll

Fresh Man psal:

Kuci gdo fšecko máte 45 ACP?

Prvnísmile1


God Save The Queen!
hans (Člen)
28.04.2016 21:20:23
Offline

Re: Pistolníci ll

vikec dobrý nářadí good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Fresh Man (Člen)
28.04.2016 22:06:07
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:
Fresh Man psal:

Kuci gdo fšecko máte 45 ACP?

Prvnísmile1

Co první?
Jen sem myslel kvůli munici..


Bandit pičo
Kelly01 (Člen)
29.04.2016 08:30:08
Offline

Re: Pistolníci ll

První do řady že ji má a první na munici pokud mášbigsmile

Hilzny mámbigsmile

Ale ty bys chtěl taky koupit a ne prodat, cosurprisedsmile2


God Save The Queen!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr