Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pistolníci ll

Petr J. (Člen)
20.02.2014 09:50:55
Offline

Re: Pistolníci ll

svatej psal:

by si akorat vybeh pred barak,ne?

...kam by běhal? Z okna...

zzzmrzlinar (Člen)
20.02.2014 11:24:09
Offline

Re: Pistolníci ll

Zdenda psal:
zzzmrzlinar psal:

Zdenda - no to byl právě případ toho ústeckýho, takovýho neochotnýho cocota bys pohledal. Borec co to převzal vypadá nadějně, dřív dělal v Ústí v Army 007 a tam byl dobrej, má obchodního ducha a objednat asi nebude problém.

S puškařstvím to má taky jakž takž pořešený. Zaměstnal na částečnej k důchodu toho bejvalýho majitele, což je puškař a jako puškar je prý podstatně lepší než prodavač a obchodník. Takže i to by nastřelení by mělo bejt možný.

Jináč jestli jde o klasické nastřelení tak můžeš i u nás na střelnici. Majitel Ciprich je sice náladovej pytschus (a to je nic proti jeho manžece) ale Mosina mi nastřelil dobře a je tam v podstatě furt a ještě má ta střelnice slušnejch 370 metrů

http://www.strelniceludvikovice.cz/

Koupil jsem nedávno úplně nový ákáčko a jediný co mě na něm sere (i když možná to je mym okem), že se mi prostě blbě míří skrze ty kalsický mířidla. A tak jsem před tejdnem objednal u americkejch bratrů mušku s tritiovou tečkou a stejně tak mířidla zadní. Zkusim si udělat nějakej porichtung abych tu mušku vrátil na stejnou polohu a stejně tak nebo onak bych to rád někomu šoupnul na stolici a nechal nastřelit. Jinak novej šop pak navštívím rád, už roky pokukuju po AR15 a mám dobrý reference na LUVO ale moc je v krámech nemaj a do čurákova se mi nechcesmokin

ok, zjistim jak to je s termínem a dám vědět.

Zdenda (Člen)
20.02.2014 22:49:36
Offline

Re: Pistolníci ll

Zmrzlinar: ok díky! A toho tvýho obchodníka se zeptej ať po očku koukne kolik by u něj dělal od LUVA model LA 15 s 14,5 hlavní http://www.luvo.cz/products/rifles/cz-2 … e-067.html


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
zzzmrzlinar (Člen)
28.02.2014 15:49:32
Offline

Re: Pistolníci ll

zdar,

hele se chci poptat odborníků na střílení poletujícího asfaltu.

leží mi v hlavě pořídit si něco abych mohl vyzkoušet střílení na asfaltový holuby bo tam nechci bejt trapnej s pumpovačkou.

Mám na mysli, něco staršího levnýho, nejde mi o žádné super výsledky a už vůbec ne o vzhled flinty. Prostě nějakou kozu na vyzkoušení toh jestli jsemschopnej trefit něco co lítá.

Michal Dk (Člen)
28.02.2014 15:51:09
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:

zdar,

hele se chci poptat odborníků na střílení poletujícího asfaltu.

leží mi v hlavě pořídit si něco abych mohl vyzkoušet střílení na asfaltový holuby bo tam nechci bejt trapnej s pumpovačkou.

Mám na mysli, něco staršího levnýho, nejde mi o žádné super výsledky a už vůbec ne o vzhled flinty. Prostě nějakou kozu na vyzkoušení toh jestli jsemschopnej trefit něco co lítá.

Skeet nebo trap.?

Michal Dk (Člen)
28.02.2014 15:52:37
Offline

Re: Pistolníci ll

Parcour,nebo něco jinýho.smile1

zzzmrzlinar (Člen)
28.02.2014 16:02:47
Offline

Re: Pistolníci ll

no to já nevím, nesmíš mi dávat takové těžké otázky.

nejbližší živá střelnice vypadá tohle a tam píšou trap
http://www.stankovice.cz/index.php?nid= … id=1251783

a ještě tahle, tam píšou trap i skeet
http://www.stankovice.cz/index.php?nid= … id=1251783

ovšem co je parkur to nevím, to asi nebude to ježdění v obleku na koni bigsmile

ABik (Člen)
28.02.2014 16:09:58
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:

zdar,

hele se chci poptat odborníků na střílení poletujícího asfaltu.

leží mi v hlavě pořídit si něco abych mohl vyzkoušet střílení na asfaltový holuby bo tam nechci bejt trapnej s pumpovačkou.

Mám na mysli, něco staršího levnýho, nejde mi o žádné super výsledky a už vůbec ne o vzhled flinty. Prostě nějakou kozu na vyzkoušení toh jestli jsemschopnej trefit něco co lítá.

IŽ 27 EM1C jednospoušť, výměnné choke, vyhazováky good Na začátek flinta výborná. Hlavně nebrat žádného turka (iyldiz nebo jak se to píše) nebo levného Itala.

http://zbrane.subrt.cz/brokova-kozlice- … c-r-12-76/

71cm hlavně jsou spíše na kolo (skeet), ale když tam dáš zavřený choke, tak s tím střelíš něco i na trapu.

Když se mi nechce tahat dva kvéry, tak taky chokuju 71cm XS skeet. Když ano, beru si na trap 76cm Citori special.

Michal Dk (Člen)
28.02.2014 16:14:26
Offline

Re: Pistolníci ll

No na každou věc potřebuješ jiný zahrdlení když to řeknu laicky záleží na vzdálenosti holuba od ustí hlavně čím dál tím menší krytí,trap se nechá střílet loveckou brokovnicí zahrdlení 0,5-0,75.Skeet( lovecký kolo),vysoká věž,zajíc na pruseku chce větší rozptyl broku 0,25.Ale dobrej střelec zastřílí i s loveckou.Nejlepší je výměnný zahrdlení.Pokud nechceš střílet výkon soutěže tam jsou na každou disciplínu jiná zbraň.Parcour jsou vrhačky ruzně rozmístěný skrytě a pouze přecházíš na různá stanoviště tím se ti mění místa kam střílíš.

zzzmrzlinar (Člen)
28.02.2014 16:24:07
Offline

Re: Pistolníci ll

Michal Dk psal:

No na každou věc potřebuješ jiný zahrdlení když to řeknu laicky záleží na vzdálenosti holuba od ustí hlavně čím dál tím menší krytí,trap se nechá střílet loveckou brokovnicí zahrdlení 0,5-0,75.Skeet( lovecký kolo),vysoká věž,zajíc na pruseku chce větší rozptyl broku 0,25.Ale dobrej střelec zastřílí i s loveckou.Nejlepší je výměnný zahrdlení.Pokud nechceš střílet výkon soutěže tam jsou na každou disciplínu jiná zbraň.Parcour jsou vrhačky ruzně rozmístěný skrytě a pouze přecházíš na různá stanoviště tím se ti mění místa kam střílíš.

ok, rozumět.

takže na takový to mrdání stačí normoš lovecká a výměnný zahrdlení už je vyšší dívčí. Takže by mi mohla na začátek bohatě stačít jakákoliv ostřílená koza, česká či ruská. Ráži předpkládám má cenu akorát tak 12.

Mimochodem, dá se něco trefit dvojkou, nebo dokonce krátkou cylindrickou pumpou?

Baltazar (Člen)
28.02.2014 17:19:01
Offline

Re: Pistolníci ll

proč bys netrefil dvojkou?
12 má levnější patrony

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_kulabr1.jpg


tohle koupíš za půl tašky hrušek a na blbnutí gut


The father of the little princess of the dawn
zzzmrzlinar (Člen)
28.02.2014 17:56:28
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

proč bys netrefil dvojkou?
12 má levnější patrony
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ulabr1.jpg
tohle koupíš za půl tašky hrušek a na blbnutí gut

to je nějakej koulebrouk ten druhej svazek? vypadá pěkně, ZH?

ty šestnáctkový dražší jsou, a kvůli tomu jsou zase šestnáctkový flinty extralevný, teď někdo nabízí bajkalku za 1000 vočí

zzzmrzlinar (Člen)
28.02.2014 21:30:20
Offline

Re: Pistolníci ll

Michal Dk (Člen)
28.02.2014 22:36:01
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:
Michal Dk psal:

No na každou věc potřebuješ jiný zahrdlení když to řeknu laicky záleží na vzdálenosti holuba od ustí hlavně čím dál tím menší krytí,trap se nechá střílet loveckou brokovnicí zahrdlení 0,5-0,75.Skeet( lovecký kolo),vysoká věž,zajíc na pruseku chce větší rozptyl broku 0,25.Ale dobrej střelec zastřílí i s loveckou.Nejlepší je výměnný zahrdlení.Pokud nechceš střílet výkon soutěže tam jsou na každou disciplínu jiná zbraň.Parcour jsou vrhačky ruzně rozmístěný skrytě a pouze přecházíš na různá stanoviště tím se ti mění místa kam střílíš.

ok, rozumět.

takže na takový to mrdání stačí normoš lovecká a výměnný zahrdlení už je vyšší dívčí. Takže by mi mohla na začátek bohatě stačít jakákoliv ostřílená koza, česká či ruská. Ráži předpkládám má cenu akorát tak 12.

Mimochodem, dá se něco trefit dvojkou, nebo dokonce krátkou cylindrickou pumpou?

Zase záleží na zahrdlení Dvojka na trap,zajíc na průseku pumpou možná lovecký kolo.Všechno to je na předsazování.Můžeš zkusit jenom jednotlivý holuby na kole první,druhej nebo poslední dva štonty  jsouk tobě nejblíž pumpa je jednoranná tudíž nezatupluješ.Musel bys chytat holuby blízko od sebe.

Michal Dk (Člen)
28.02.2014 22:38:30
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:

totok vypadá hezky
http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/80 … e-kozlice/

a tady superlevná varianta, ale kdoví co to je,
http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/80 … vojka-toz/

K tomu prvnímu skeetovky http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/30 … hlavne-zh/ jen pro náhleddaj se i levnějc.Ten druhej podstivý železo s velkým zahrdlením nešel bych do toho.Pro dobrýho střelce.

zzzmrzlinar (Člen)
02.03.2014 14:28:35
Offline

Re: Pistolníci ll

a co tohle, má to nějakej smysl ten automat?

http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/80 … ce-cz-712/

Baltazar (Člen)
02.03.2014 14:59:17
Offline

Re: Pistolníci ll

taky po tom pokukuju, vypadá dobře a holuby to taky dá, jen nesmíš dát na každýho pět ranbigsmile

zzzmrzlinar psal:

a co tohle, má to nějakej smysl ten automat?

http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/80 … ce-cz-712/


The father of the little princess of the dawn
zzzmrzlinar (Člen)
02.03.2014 15:35:48
Offline

Re: Pistolníci ll

mě překvapilo, že se z toho daj střílet ty lehký broky, holt to nejni sajga.

asi se tomu nedá prodlužovat zásobníková trubka jako u pumpy?

jinak je to hekzký a tahle konkrétní je fakt pěkná. Ty starý čz automaty v 16ce se daj koupit aj za litr, ale ty budou na tom s kvalitou asi hůř.

Baltazar (Člen)
02.03.2014 17:25:03
Offline

Re: Pistolníci ll

ty starý maj nábojovou komoru 65 musel bys to nechat upravit aby do toho šly 70

zzzmrzlinar psal:

mě překvapilo, že se z toho daj střílet ty lehký broky, holt to nejni sajga.

asi se tomu nedá prodlužovat zásobníková trubka jako u pumpy?

jinak je to hekzký a tahle konkrétní je fakt pěkná. Ty starý čz automaty v 16ce se daj koupit aj za litr, ale ty budou na tom s kvalitou asi hůř.


The father of the little princess of the dawn
zzzmrzlinar (Člen)
02.03.2014 17:39:13
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

ty starý maj nábojovou komoru 65 musel bys to nechat upravit aby do toho šly 70

zzzmrzlinar psal:

mě překvapilo, že se z toho daj střílet ty lehký broky, holt to nejni sajga.

asi se tomu nedá prodlužovat zásobníková trubka jako u pumpy?

jinak je to hekzký a tahle konkrétní je fakt pěkná. Ty starý čz automaty v 16ce se daj koupit aj za litr, ale ty budou na tom s kvalitou asi hůř.

aaa šajze,

jináč jde prej vyndat špund a je z toho 4 + 1, takže i těch pět ran do klobouku by šlo
http://zbrane.subrt.cz/samonabijeci-brokovnice-cz-712/

ale asi na to spíš seru a počkám, až se objeví nějaká pěkná koza ve 12. Jasně že je to blbost, ale prostě se mi stejně kozlice líběj nejvíc.

Baltazar (Člen)
02.03.2014 18:55:57
Offline

Re: Pistolníci ll

já koupil to ZH 12/12 s kulobrokovým laufem bo je to levný, spraví to každej jouda a do lesa to taky vezmu tož co, kulovnici jsem koupil savage 308W a dal meoptu s bodem, to je pěkný postřílení

zzzmrzlinar psal:
Baltazar psal:

ty starý maj nábojovou komoru 65 musel bys to nechat upravit aby do toho šly 70

zzzmrzlinar psal:

mě překvapilo, že se z toho daj střílet ty lehký broky, holt to nejni sajga.

asi se tomu nedá prodlužovat zásobníková trubka jako u pumpy?

jinak je to hekzký a tahle konkrétní je fakt pěkná. Ty starý čz automaty v 16ce se daj koupit aj za litr, ale ty budou na tom s kvalitou asi hůř.

aaa šajze,

jináč jde prej vyndat špund a je z toho 4 + 1, takže i těch pět ran do klobouku by šlo
http://zbrane.subrt.cz/samonabijeci-brokovnice-cz-712/

ale asi na to spíš seru a počkám, až se objeví nějaká pěkná koza ve 12. Jasně že je to blbost, ale prostě se mi stejně kozlice líběj nejvíc.


The father of the little princess of the dawn
zzzmrzlinar (Člen)
02.03.2014 19:45:51
Offline

Re: Pistolníci ll

já nejsu myslivec, takže do lesa můžu nosit leda tak košík na houby a plecháček na maliny smile1

Asi taky skončím u toho ZH, přesně z těch důvodů co říkáš, bo to půjde případně opravovat a nestojí to raketu. Z kulovnic střílím buď VZ58, ale ještě daleko radši Mosinem, je to sice ŕuská hrůza, ale nějak mě z toho baví střílet. (i když po tom co mi minule začal střílet samovolně po zavření závěru jsem měl chuť ho vyhodit, ale místo toho jsem si zahrál na puškaře a opravil to).

Taky jsem si kůpil malorážku ZKM 456, ale to mě nebaví vůbec, nedává to žádnou ránu, ta půjde brzo z domu.

Baltazar (Člen)
02.03.2014 19:51:45
Offline

Re: Pistolníci ll

já měl sks taky pěkný a dost přesný


The father of the little princess of the dawn
zzzmrzlinar (Člen)
02.03.2014 20:02:37
Offline

Re: Pistolníci ll

jo jo, SKS se mi taky líbí, na rozdíl od Mosinů nikdy moc nebojovali tak jsou v supr stavu, samý netknutý uloženky za 3 a půl litru, levný střelivo a tak. Ale s tou přesností jsi mě překvapil, má to takovou tenoučkou hlaveň

ABik (Člen)
03.03.2014 11:24:18
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:

já nejsu myslivec, takže do lesa můžu nosit leda tak košík na houby a plecháček na maliny smile1

Asi taky skončím u toho ZH, přesně z těch důvodů co říkáš, bo to půjde případně opravovat a nestojí to raketu. Z kulovnic střílím buď VZ58, ale ještě daleko radši Mosinem, je to sice ŕuská hrůza, ale nějak mě z toho baví střílet. (i když po tom co mi minule začal střílet samovolně po zavření závěru jsem měl chuť ho vyhodit, ale místo toho jsem si zahrál na puškaře a opravil to).

Taky jsem si kůpil malorážku ZKM 456, ale to mě nebaví vůbec, nedává to žádnou ránu, ta půjde brzo z domu.

Jestli nejsi myslivec, tak se na celé ZH vyser. Pánové Baltazar a DK prominou, ale ZH jsou staré vystřílené mrdky. Pokud si nekoupíš stříkačky hlavně, tak nic netrefíš, protože to zahrdlení je pecka. U většiny kusů můžeš hlavně používat jako vykrajovátko - postupně se na zahrdlení zeslabuje materiál, až je to jako nůž. Navíc se teď střílí železným brokem, tak to letí jak papír. Kvalita slícování stojí taky za prd - i na začátku, i po letech.
Stejně tak nebrat cokoli "mysliveckého" bez čoků. Ani kdyby to bylo zadarmo.

Kolik by sis tak představoval do toho dát peněz?

Baltazar (Člen)
03.03.2014 12:44:14
Offline

Re: Pistolníci ll

ale dá se koupit i pěknej kus za pár korun, a myslím, že železný broky to nikdy nevidělo, a pokud s tím nechce machrovat a střílet závody tak na blbnutí parády habaděj


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
03.03.2014 13:00:22
Offline

Re: Pistolníci ll

jo a pro zajímavost, loni jsem si byl zastřílet kolo, 15 let jsem nestřílel broky a 12 ZH čkem s loveckejma hlavněma jsem jich dal 8 ze 16, můj tchán, letos mu bude 70 jich s 16 ZH čkem z 16 dal 12. jsou jednoznačně kvalitnější flinty, ale na blbnutí si myslím to stačí
ASi tě Abíku vyzvu na souboj, převedem to na počet vystřílenejch patron a jsem jasnej vítězbigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
ABik (Člen)
03.03.2014 13:43:45
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

jo a pro zajímavost, loni jsem si byl zastřílet kolo, 15 let jsem nestřílel broky a 12 ZH čkem s loveckejma hlavněma jsem jich dal 8 ze 16, můj tchán, letos mu bude 70 jich s 16 ZH čkem z 16 dal 12. jsou jednoznačně kvalitnější flinty, ale na blbnutí si myslím to stačí
ASi tě Abíku vyzvu na souboj, převedem to na počet vystřílenejch patron a jsem jasnej vítězbigsmilebigsmilebigsmile

8 ze 16? To jste stříleli jednotlivé holuby a navrch ještě osmičku palpost?

Na žádný souboj s přepočtem s tebou nejdu bigsmile Bych měl hendikep, že by mi ani 100 holubů nestačilo evilbigsmilebigsmilebigsmile

A můj názor to stejně nezmění - pokud se jedná o střelbu na asfaltové terče, tak je ZH prostě kopyto cool

Baltazar (Člen)
03.03.2014 14:32:41
Offline

Re: Pistolníci ll

jsme si to pouštěli (Myslivci) sami a sdružení platilo jenom 16 holubů, to víš šetřit se musíbigsmile

ABik psal:
Baltazar psal:

jo a pro zajímavost, loni jsem si byl zastřílet kolo, 15 let jsem nestřílel broky a 12 ZH čkem s loveckejma hlavněma jsem jich dal 8 ze 16, můj tchán, letos mu bude 70 jich s 16 ZH čkem z 16 dal 12. jsou jednoznačně kvalitnější flinty, ale na blbnuutí si myslím to stačí
ASi tě Abíku vyzvu na souboj, převedem to na počet vystřílenejch patron a jsem jasnej vítězbigsmilebigsmilebigsmile

8 ze 16? To jste stříleli jednotlivé holuby a navrch ještě osmičku palpost?

Na žádný souboj s přepočtem s tebou nejdu bigsmile Bych měl hendikep, že by mi ani 100 holubů nestačilo evilbigsmilebigsmilebigsmile

A můj názor to stejně nezmění - pokud se jedná o střelbu na asfaltové terče, tak je ZH prostě kopyto cool


The father of the little princess of the dawn
ABik (Člen)
03.03.2014 14:54:21
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

jsme si to pouštěli (Myslivci) sami a sdružení platilo jenom 16 holubů, to víš šetřit se musíbigsmile

ABik psal:
Baltazar psal:

jo a pro zajímavost, loni jsem si byl zastřílet kolo, 15 let jsem nestřílel broky a 12 ZH čkem s loveckejma hlavněma jsem jich dal 8 ze 16, můj tchán, letos mu bude 70 jich s 16 ZH čkem z 16 dal 12. jsou jednoznačně kvalitnější flinty, ale na blbnuutí si myslím to stačí
ASi tě Abíku vyzvu na souboj, převedem to na počet vystřílenejch patron a jsem jasnej vítězbigsmilebigsmilebigsmile

8 ze 16? To jste stříleli jednotlivé holuby a navrch ještě osmičku palpost?

Na žádný souboj s přepočtem s tebou nejdu bigsmile Bych měl hendikep, že by mi ani 100 holubů nestačilo evilbigsmilebigsmilebigsmile

A můj názor to stejně nezmění - pokud se jedná o střelbu na asfaltové terče, tak je ZH prostě kopyto cool

bigsmile Takže na šestce sis dal dva z vysoké věže a fertig, odchod na párek v režii sdružení good Zbytek z dvoustřelu a sedmičku si dáte hoši příště bigsmile

Uspořádal bych nějaký srandamač, ale nevím jestli se mi chce smokin je to moc velká zodpovědnost help

zzzmrzlinar (Člen)
03.03.2014 15:12:08
Offline

Re: Pistolníci ll

ABik psal:
zzzmrzlinar psal:

já nejsu myslivec, takže do lesa můžu nosit leda tak košík na houby a plecháček na maliny smile1

Asi taky skončím u toho ZH, přesně z těch důvodů co říkáš, bo to půjde případně opravovat a nestojí to raketu. Z kulovnic střílím buď VZ58, ale ještě daleko radši Mosinem, je to sice ŕuská hrůza, ale nějak mě z toho baví střílet. (i když po tom co mi minule začal střílet samovolně po zavření závěru jsem měl chuť ho vyhodit, ale místo toho jsem si zahrál na puškaře a opravil to).

Taky jsem si kůpil malorážku ZKM 456, ale to mě nebaví vůbec, nedává to žádnou ránu, ta půjde brzo z domu.

Jestli nejsi myslivec, tak se na celé ZH vyser. Pánové Baltazar a DK prominou, ale ZH jsou staré vystřílené mrdky. Pokud si nekoupíš stříkačky hlavně, tak nic netrefíš, protože to zahrdlení je pecka. U většiny kusů můžeš hlavně používat jako vykrajovátko - postupně se na zahrdlení zeslabuje materiál, až je to jako nůž. Navíc se teď střílí železným brokem, tak to letí jak papír. Kvalita slícování stojí taky za prd - i na začátku, i po letech.
Stejně tak nebrat cokoli "mysliveckého" bez čoků. Ani kdyby to bylo zadarmo.

Kolik by sis tak představoval do toho dát peněz?

no jo no, ale co koupit když za to fakt nehodlám dát 12 litrůch.

jsem si měl blbec asi nechat tu dvojku Iž 26, hlavně měla fajné tlusté, chromové, vyhazovala, střílela, zajišťovala, ale to já ne, to jsem holt chtěl koupit pumpu a kozu.

Hádám, že nic neloveckýho za malý peníze nekoupím,

ABik (Člen)
03.03.2014 15:33:15
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:
ABik psal:
zzzmrzlinar psal:

já nejsu myslivec, takže do lesa můžu nosit leda tak košík na houby a plecháček na maliny smile1

Asi taky skončím u toho ZH, přesně z těch důvodů co říkáš, bo to půjde případně opravovat a nestojí to raketu. Z kulovnic střílím buď VZ58, ale ještě daleko radši Mosinem, je to sice ŕuská hrůza, ale nějak mě z toho baví střílet. (i když po tom co mi minule začal střílet samovolně po zavření závěru jsem měl chuť ho vyhodit, ale místo toho jsem si zahrál na puškaře a opravil to).

Taky jsem si kůpil malorážku ZKM 456, ale to mě nebaví vůbec, nedává to žádnou ránu, ta půjde brzo z domu.

Jestli nejsi myslivec, tak se na celé ZH vyser. Pánové Baltazar a DK prominou, ale ZH jsou staré vystřílené mrdky. Pokud si nekoupíš stříkačky hlavně, tak nic netrefíš, protože to zahrdlení je pecka. U většiny kusů můžeš hlavně používat jako vykrajovátko - postupně se na zahrdlení zeslabuje materiál, až je to jako nůž. Navíc se teď střílí železným brokem, tak to letí jak papír. Kvalita slícování stojí taky za prd - i na začátku, i po letech.
Stejně tak nebrat cokoli "mysliveckého" bez čoků. Ani kdyby to bylo zadarmo.

Kolik by sis tak představoval do toho dát peněz?

no jo no, ale co koupit když za to fakt nehodlám dát 12 litrůch.

jsem si měl blbec asi nechat tu dvojku Iž 26, hlavně měla fajné tlusté, chromové, vyhazovala, střílela, zajišťovala, ale to já ne, to jsem holt chtěl koupit pumpu a kozu.

Hádám, že nic neloveckýho za malý peníze nekoupím,

Jestli se dostaneš na střelnici dvakrát za rok, tak sis měl fakt nechat tu dvojku. Pokud dáš pár položek každý týden, zjistíš, že zbraň do třiceti tisíc je v rozpočtu zanedbatelná položka coolbigsmilebigsmile
bigsmilebigsmilebigsmile

zzzmrzlinar (Člen)
03.03.2014 15:46:34
Offline

Re: Pistolníci ll

mno na střelnici chodím sice skoro každej týden, ale na brokovo to vidím přesně na tak dvakrát ročně a to ještě možná.

Co si myslíte vo těch tureckejch brokovnicích, může taková mohamedánská flinta za něco stát? Tudle ji někdo nabízel jako zánovní se sport pažbou a chokama asi za 4 litry.

Michal Dk (Člen)
03.03.2014 16:31:17
Offline

Re: Pistolníci ll

ABik psal:
zzzmrzlinar psal:

já nejsu myslivec, takže do lesa můžu nosit leda tak košík na houby a plecháček na maliny smile1

Asi taky skončím u toho ZH, přesně z těch důvodů co říkáš, bo to půjde případně opravovat a nestojí to raketu. Z kulovnic střílím buď VZ58, ale ještě daleko radši Mosinem, je to sice ŕuská hrůza, ale nějak mě z toho baví střílet. (i když po tom co mi minule začal střílet samovolně po zavření závěru jsem měl chuť ho vyhodit, ale místo toho jsem si zahrál na puškaře a opravil to).

Taky jsem si kůpil malorážku ZKM 456, ale to mě nebaví vůbec, nedává to žádnou ránu, ta půjde brzo z domu.

Jestli nejsi myslivec, tak se na celé ZH vyser. Pánové Baltazar a DK prominou, ale ZH jsou staré vystřílené mrdky. Pokud si nekoupíš stříkačky hlavně, tak nic netrefíš, protože to zahrdlení je pecka. U většiny kusů můžeš hlavně používat jako vykrajovátko - postupně se na zahrdlení zeslabuje materiál, až je to jako nůž. Navíc se teď střílí železným brokem, tak to letí jak papír. Kvalita slícování stojí taky za prd - i na začátku, i po letech.
Stejně tak nebrat cokoli "mysliveckého" bez čoků. Ani kdyby to bylo zadarmo.

Kolik by sis tak představoval do toho dát peněz?

Vzhledem k tomu co dával za odkazy na zbraně a psal jak často střílí nebude asi kupovat Berettu nebo Browninga i  když ta je nejvíc.cool Napsal bych mu Iž 27 i když u střelců kteří dávají pár položek týdně se značkovou bejsbolkou na hlavě kšilt vražený nízko nad  brýle tak aby skulinkou neproniklo jiné světlo než oranžové ze značkových skel.Pojištěnou značkovými sluchátky proti případnému poryvu větru a vestou s vekými kapsami na zádech se zavíracími špendlíky zavěšený na perforaci vesty připravené kdykoli k zavěšení startovního čísla.A s nápisem značky zbraně kterou dotyčný člověk střílí může a vyvolává úsměv a pohoršení.bigsmile

Baltazar (Člen)
03.03.2014 16:41:13
Offline

Re: Pistolníci ll

no kdyby to bylo s přespáním a prasetem, každej dal zálohu na sele a střelnici tak by se asi pár pošuků našlo,u nás ale střelnice tohle nenabízí a tak jedině u mysliveckýho sdružení a tam zas nemaj hajzlíky tak to asi nebude jen tal

ABik psal:
Baltazar psal:

jsme si to pouštěli (Myslivci) sami a sdružení platilo jenom 16 holubů, to víš šetřit se musíbigsmile

ABik psal:


8 ze 16? To jste stříleli jednotlivé holuby a navrch ještě osmičku palpost?

Na žádný souboj s přepočtem s tebou nejdu bigsmile Bych měl hendikep, že by mi ani 100 holubů nestačilo evilbigsmilebigsmilebigsmile

A můj názor to stejně nezmění - pokud se jedná o střelbu na asfaltové terče, tak je ZH prostě kopyto cool

bigsmile Takže na šestce sis dal dva z vysoké věže a fertig, odchod na párek v režii sdružení good Zbytek z dvoustřelu a sedmičku si dáte hoši příště bigsmile

Uspořádal bych nějaký srandamač, ale nevím jestli se mi chce smokin je to moc velká zodpovědnost help


The father of the little princess of the dawn
zzzmrzlinar (Člen)
04.03.2014 10:15:02
Offline

Re: Pistolníci ll

Michal Dk psal:
ABik psal:
zzzmrzlinar psal:

já nejsu myslivec, takže do lesa můžu nosit leda tak košík na houby a plecháček na maliny smile1

Asi taky skončím u toho ZH, přesně z těch důvodů co říkáš, bo to půjde případně opravovat a nestojí to raketu. Z kulovnic střílím buď VZ58, ale ještě daleko radši Mosinem, je to sice ŕuská hrůza, ale nějak mě z toho baví střílet. (i když po tom co mi minule začal střílet samovolně po zavření závěru jsem měl chuť ho vyhodit, ale místo toho jsem si zahrál na puškaře a opravil to).

Taky jsem si kůpil malorážku ZKM 456, ale to mě nebaví vůbec, nedává to žádnou ránu, ta půjde brzo z domu.

Jestli nejsi myslivec, tak se na celé ZH vyser. Pánové Baltazar a DK prominou, ale ZH jsou staré vystřílené mrdky. Pokud si nekoupíš stříkačky hlavně, tak nic netrefíš, protože to zahrdlení je pecka. U většiny kusů můžeš hlavně používat jako vykrajovátko - postupně se na zahrdlení zeslabuje materiál, až je to jako nůž. Navíc se teď střílí železným brokem, tak to letí jak papír. Kvalita slícování stojí taky za prd - i na začátku, i po letech.
Stejně tak nebrat cokoli "mysliveckého" bez čoků. Ani kdyby to bylo zadarmo.

Kolik by sis tak představoval do toho dát peněz?

Vzhledem k tomu co dával za odkazy na zbraně a psal jak často střílí nebude asi kupovat Berettu nebo Browninga i  když ta je nejvíc.cool Napsal bych mu Iž 27 i když u střelců kteří dávají pár položek týdně se značkovou bejsbolkou na hlavě kšilt vražený nízko nad  brýle tak aby skulinkou neproniklo jiné světlo než oranžové ze značkových skel.Pojištěnou značkovými sluchátky proti případnému poryvu větru a vestou s vekými kapsami na zádech se zavíracími špendlíky zavěšený na perforaci vesty připravené kdykoli k zavěšení startovního čísla.A s nápisem značky zbraně kterou dotyčný člověk střílí může a vyvolává úsměv a pohoršení.bigsmile

přesně tááák, žádnej Brauning ani Beréta nepřicházej v úvahu, chci to jenom vyzkouset s nějakým levným železem a názor hájtech masňáckejch sporťáků je mi šuma fuk. Akorát doufám, že to Ruska by fungovala, četl jsem na různých mysliveckých fórech hrůzné seznamy závad co prý některé z těch nových kusů mají, tak abych nebyl u puškaře pečenej vařenej.

Navíc jsem zjistil, že po tom, co jsem minulej víkend zažil nechtěné výstřely mého Mosina, jsem nějakej nervóznější z jakýhokoliv náznaku závad bad Zkurvysyn Mosin vodpaloval náboje, hned po zavření závěru.

ABik (Člen)
04.03.2014 11:44:58
Offline

Re: Pistolníci ll

Michal Dk psal:
ABik psal:
zzzmrzlinar psal:

já nejsu myslivec, takže do lesa můžu nosit leda tak košík na houby a plecháček na maliny smile1

Asi taky skončím u toho ZH, přesně z těch důvodů co říkáš, bo to půjde případně opravovat a nestojí to raketu. Z kulovnic střílím buď VZ58, ale ještě daleko radši Mosinem, je to sice ŕuská hrůza, ale nějak mě z toho baví střílet. (i když po tom co mi minule začal střílet samovolně po zavření závěru jsem měl chuť ho vyhodit, ale místo toho jsem si zahrál na puškaře a opravil to).

Taky jsem si kůpil malorážku ZKM 456, ale to mě nebaví vůbec, nedává to žádnou ránu, ta půjde brzo z domu.

Jestli nejsi myslivec, tak se na celé ZH vyser. Pánové Baltazar a DK prominou, ale ZH jsou staré vystřílené mrdky. Pokud si nekoupíš stříkačky hlavně, tak nic netrefíš, protože to zahrdlení je pecka. U většiny kusů můžeš hlavně používat jako vykrajovátko - postupně se na zahrdlení zeslabuje materiál, až je to jako nůž. Navíc se teď střílí železným brokem, tak to letí jak papír. Kvalita slícování stojí taky za prd - i na začátku, i po letech.
Stejně tak nebrat cokoli "mysliveckého" bez čoků. Ani kdyby to bylo zadarmo.

Kolik by sis tak představoval do toho dát peněz?

Vzhledem k tomu co dával za odkazy na zbraně a psal jak často střílí nebude asi kupovat Berettu nebo Browninga i  když ta je nejvíc.cool Napsal bych mu Iž 27 i když u střelců kteří dávají pár položek týdně se značkovou bejsbolkou na hlavě kšilt vražený nízko nad  brýle tak aby skulinkou neproniklo jiné světlo než oranžové ze značkových skel.Pojištěnou značkovými sluchátky proti případnému poryvu větru a vestou s vekými kapsami na zádech se zavíracími špendlíky zavěšený na perforaci vesty připravené kdykoli k zavěšení startovního čísla.A s nápisem značky zbraně kterou dotyčný člověk střílí může a vyvolává úsměv a pohoršení.bigsmile

bigsmile Tys mě někdy viděl na střelnici??? bigsmile Kecám, nemám značkovou čepici, nosím ji kšiltem dozadu a sluchátka mám obyč peltor. Zbytek sedí redfacebigsmile Jo a ještě tam nemáš ručníček u pasu na utírání ruky (značkový samozřejmě) a kožený jazyk na botě na opírání laufu (značkový samozřejmě).


zmrzlinář: nevím jak se ta kvalita pohybuje teď, ale s IŽ 27 jsem střílel první dva roky a neměl jsem jedinou závadu.

Baltazar: spaní ve stanu nebo v autě, posezení buď venku nebo v baráku s "kuchyňkou", krbem...na hajzlu (asi sucháč) jsem tam nikdy nebyl - chodím močit do křoví. Pokud se stanoví termín před začátkem sezony, tak není problém uspořádat. Prase možné. Prase jako prase ne jako Prase.
K dispozici kolo a trap, možná bude i zajíc.

zzzmrzlinar (Člen)
04.03.2014 13:13:17
Offline

Re: Pistolníci ll

koukám, že se schyluje k fajné akci bigsmile

tak se mi ozval jeden borec s tou levnou kozou a stav je prý výbornej, ale má to takovou drobnou chybičku, že to nemá zkušebnu, takže tak leda na Áčko, nebo projít zkušebnou, na což se můžu leda vysrat. I když prej cajti některý ruský zkušebny uznávaj, řeknu mu ať to vyfotí a uvidíme.

Ty IŽkozy se mí líběj, uvidíme co se objeví a snad to nebude blbej kus, holt to risknu

zzzmrzlinar (Člen)
06.03.2014 11:00:40
Offline

Re: Pistolníci ll

tak co střelci, lovci, skeeťáci, co byste řekli na tutok kozu flintičku

http://forum.mujglock.com/p-brokovou-ko … 11662.html

zzzmrzlinar (Člen)
06.03.2014 12:09:12
Offline

Re: Pistolníci ll

tak už jsem něco pochopil

ZH
201 lovecké hlavně
202 skeetové hlavně
203 trapové hlavně
204-9 kulobrokové hlavně,

takže tahle je v lovecký variantě, což prý většinou znamená zahrdlení 1/1, což jestli dobře chápu na holuby není nic moc, bo ze všech nejvíc usměrňuje kule do dálky.

Zdenda (Člen)
11.03.2014 12:57:22
Offline

Re: Pistolníci ll

Nevíte někdo prosím o nějakém šikulovi co dělá střelecké terče? Potřeboval bych udělat gong, ale aby něco vydržel a mam akorát nějakýho maníka ze Slovenska.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
pulmotor (Člen)
11.03.2014 16:36:03
Offline

Re: Pistolníci ll

Já to zbastlil sám pussy,kámoš sehnal desky 30x30 z pancíře 1cm a podstavce jsem ušvajsoval z íček stojící střelec surprised a na ležícího jsem tu desku navaril do předního kotouče z Range Rovera cool, je to dost pevný i těžký a pro jistoto to vždycky na střelnici ještě připíchnu hřebem.Drží to super,v pohodě do toho mastíme Dragunovkou vojenským střelivem a heskej pár set už to zchytalo.Zásah je slyšet na cca. 100m.Kámoš to zase vyřešil tak že zašel do zběrny koupil tam starou tlakovou lahev 15l a pověsil  jí do trojnožky na řetěz a to je mazecbigsmile zásach je slyšet na 500m pussy.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Zdenda (Člen)
12.03.2014 13:14:09
Offline

Re: Pistolníci ll

No můj problém je čas smile2

Jinak prosím všechny zkušené ještě pár rad ohledně brokovnice. Z brokovnice pumpy jsem celkem dosti nastřílel někdy v 15 letech, pak se to prodalo a od tý doby jsem na broknu nešáhnul. Teď bych si nějakou strašně rád pořídil ale problém mám s tím, že mám rád vzhled typu Benelli M4, SPAS 12 atp., rád bych automat ideálně možnost volby mezi manuálem a auto, protože bych občas chtěl zkusit zbouchnout i toho holuba asi by byly dobrý i výměný čoky. Jenže ideál asi neexistuje. Do M4 od Benelli jsem zamilovanej ale přeci jen je to trochu víc peněz, tak abych pak nezjistil, že tim trefim jen flašku na 30 metrů smile1 Nějaký zkušenosti se značkou Mossberg? Někdo píše střední třída, slušná flinta, někdo zase vyloženě mrdka. Nevim. Líbí se mi celkem tato http://www.mossberg.com/product/shotgun … shot/85360 tuším že je u nás za nějakých 18 litrů, nemá čoky. Celkem slušně i s čoky pak vypadá toto ale to jsem u nás neviděl: http://www.mossberg.com/product/shotgun … shot/85119


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
zzzmrzlinar (Člen)
12.03.2014 17:30:01
Offline

Re: Pistolníci ll

hele, řekl bych, že řešením je nehledat jeden univerzál, ale dvě (nejmíň smile1 )

Zdenda (Člen)
12.03.2014 22:39:19
Offline

Re: Pistolníci ll

Já vím já vím, třeba později ano ale teď nesmile1smile1smile1

Takže jako dobrej uni kauf do začátku vidím toto: http://www.prodej-zbrani.cz/brokovnice/ … 1320p.html specifikace zde http://mossberg.com/product/shotguns-au … shot/85119

Má to smysl? help


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
pulmotor (Člen)
14.03.2014 17:33:42
Offline

Re: Pistolníci ll

Mám taky Mossberga, úplně základní jebku pussy a na to co z toho střílíme za prasárny na který to není vůbec stavěný (dlouhý magnumy s náplní takovou že když to nečekáš tak ti to vyhodí rameno) a zatím bez jediný poruchy a závady,sežere to dlouhej plast krátkej plast a i starý papíráky.Mám to na blbnutí na střelnici, na sebeobranu v baráku a srandy je s tím fuck dostatek goodbigsmile. Reciklujeme s tím starý televize a noteboky goodbigsmile.
Akorád když půjdeš někam na střelnici práskat asfalťáky tak tě tam nebudou mít vostatní střelci rádi, mají k tomu dost pochopitelnej důvod bigsmile ,pokud chodíš s dvojkou po střelnici tak jí máš zlomenou a nikdo tak nemůže přijít k dost hnusnýmu úrazu sickbad ale u pumpy nikdo neví jestli jsi tam jednu nezapomněl a hups a někdo je bez nohy.
Já to řeším tak že nosím staženej závěr do zadu ale stejně  se všichni kliděj z dostřelubigsmile.
Tak že rozhodně doporučuji Mossberg pussy DOMÁCNOST BEZ BROKOVNICE JE JAKO HOSPODA BEZ VÝČEPU goodbigsmilesmile1goodbigsmile.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Zdenda (Člen)
16.03.2014 21:47:21
Offline

Re: Pistolníci ll

JJ je to takovej americkej kalašnikov spolu s REM 870 ale já chci automata a těch moc mezi lidma nejni. No ve čtvrtek se na ni jdu podívat do čurákova, líbí se mi moc a myslim, že by to byla ideál brokna na všechno.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Baltazar (Člen)
21.03.2014 14:20:47
Offline

Re: Pistolníci ll

ještě k tomu ZHčku
na 172 mých kroků

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_30148.jpg

The father of the little princess of the dawn
ABik (Člen)
21.03.2014 15:02:55
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

ještě k tomu ZHčku
na 172 mých kroků

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _30148.jpg

Kluk šikovná bigsmile

K tomu ZHčku - při střelbě kulí na zvěř si vyjdeš do lesa tak pětkrát za rok...na 172 metrů skolíš srnčí na první pokus...další 4 vycházky ani nedáváš patron do komory...tzn. je ti jedno jak moc to je vychozené, protože na tu jednu ránu ročně ti to stačí good
Já - od dubna do října každý týden 4 položky na kole a řekněme jednu na trapu. Při průměrné spotřebě 23 kusů munice na kolo a 40 kusů na trapu je to 128 ran týdně, tzn. 81 zlomení a zavření. Když nebudu počítat akce pro zákazníky, tak jsem na 28 návštěvách střelnice a tedy cca 3500 ran ročně.
A to už s vyklektaným ZHčkem prostě nedáš.

Takže lov+občas střelnice ano, ale koupil bych i skeetové hlavně.
Pouze střelnice ne.

Baltazar (Člen)
22.03.2014 16:27:42
Offline

Re: Pistolníci ll

jo to souhlas
ale mám ji rád

ABik psal:
Baltazar psal:

ještě k tomu ZHčku
na 172 mých kroků

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _30148.jpg

Kluk šikovná bigsmile

K tomu ZHčku - při střelbě kulí na zvěř si vyjdeš do lesa tak pětkrát za rok...na 172 metrů skolíš srnčí na první pokus...další 4 vycházky ani nedáváš patron do komory...tzn. je ti jedno jak moc to je vychozené, protože na tu jednu ránu ročně ti to stačí good
Já - od dubna do října každý týden 4 položky na kole a řekněme jednu na trapu. Při průměrné spotřebě 23 kusů munice na kolo a 40 kusů na trapu je to 128 ran týdně, tzn. 81 zlomení a zavření. Když nebudu počítat akce pro zákazníky, tak jsem na 28 návštěvách střelnice a tedy cca 3500 ran ročně.
A to už s vyklektaným ZHčkem prostě nedáš.

Takže lov+občas střelnice ano, ale koupil bych i skeetové hlavně.
Pouze střelnice ne.


The father of the little princess of the dawn
Zdenda (Člen)
25.03.2014 12:19:04
Offline

Re: Pistolníci ll

Hezká rána, ale tohle bych nedal, já bych to nedokázal smile2 Vim jsem divnejsmile1

Ještě k těm broknám, Mossberg 930 JM PRO, v ČR jedinej kus, po návštěvě kvelbu jsem zjistil, že je odřená pažba, u hlavně odprejskej brynýr, chápu jako že to je mezi automatama sociální mrdka, ale když NOVOU zbraň za 19.500,- tak chci NOVOU včetně povrchovky. Dále jsem byl omrknout Remington 1100 TAC 4, hezká flinta za celkem rozumnou cenu ale vypadá to i dle výrobce že to žere max 70 patrony, což mne zase vadí, že tam člověk nemůže prdnout magnuma. Ale uvidí se, někdo tvrdí, že to lze jinej nelze. Takže pak už jenom Remington VersaMax nebo již zmiňovaná Benelli M4. U té jsou k dispozici kupodivu výměnné choky takže s klasickou pažbou asi ideál. Ta cena je ale strašnásmile2


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
zzzmrzlinar (Člen)
25.03.2014 12:57:44
Offline

Re: Pistolníci ll

hele Zdendo tak Ústeckej borec už má otevřeno, sice zrovna v pátek ho vezli na Bukov se zablokovanou páteří, ale už by měl zase snad bejt zpátky.

Jináč teda na možnost střílet Magnumama bych se klidně vysral. Já si koupil na zkoušku jednu krabici těchlhl 12/76 00 buckshot od SaB a můžu zodpovědně říct, že už je zas dlouho kupovat nebudu. Je tam 15 osm a pul milimetrovejch kulí a dává to fakt neuvěřitelnou mrdu do ramene a když jsem to zkusil picnout z ruky tak jsem si málem zlomil zápěstí. A praktickej význam myslím veškerej žádnej, i ty s 9 a 12 brokama fakt dostatečný. A to už s fakt neumím představit co s ramenem střelce udělá takový Magnum 12/89 to musí bejt fakt přeplatný na chíru.

ABik (Člen)
25.03.2014 14:49:57
Offline

Re: Pistolníci ll

Zdenda: zopakuje ta Benelli normální 24g munici? Třeba skeetovou? Jestli to má nějaký choke navíc, 76 komoru (to občasné blbnutí s magnum municí se u pumpy předpokládá) a opakuje to slabší laboraci (když ne 24, tak aspoň 28g), asi bych ji vzal. Cena je raketová, ale kvalita a výbava tomu bude odpovídat.

Zmrzlinář: když to nebudeš držet jak prase kost, tak ti ani ten 89 buckshot až tak moc nenaliská cool Ikdyž opakovat se s tím moc nedá bigsmile
Dali jsme kdysi kamarádovi 12/76 42,5g Magnum do obou hlavní u ZH. Zkušeně jsme mu poradili ať stiskne zadní spoušť...půl dne s námi nemluvil bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Michal Dk (Člen)
25.03.2014 18:52:01
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

jo to souhlas
ale mám ji rád

ABik psal:
Baltazar psal:

ještě k tomu ZHčku
na 172 mých kroků

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _30148.jpg

Kluk šikovná bigsmile

K tomu ZHčku - při střelbě kulí na zvěř si vyjdeš do lesa tak pětkrát za rok...na 172 metrů skolíš srnčí na první pokus...další 4 vycházky ani nedáváš patron do komory...tzn. je ti jedno jak moc to je vychozené, protože na tu jednu ránu ročně ti to stačí good
Já - od dubna do října každý týden 4 položky na kole a řekněme jednu na trapu. Při průměrné spotřebě 23 kusů munice na kolo a 40 kusů na trapu je to 128 ran týdně, tzn. 81 zlomení a zavření. Když nebudu počítat akce pro zákazníky, tak jsem na 28 návštěvách střelnice a tedy cca 3500 ran ročně.
A to už s vyklektaným ZHčkem prostě nedáš.

Takže lov+občas střelnice ano, ale koupil bych i skeetové hlavně.
Pouze střelnice ne.

Nevím co myslíš tím že ti jedno na jednu ránu za rok jak je ZH vychozené ale když je vvchozené tak určitě na 172 kroků kulí netrefíš ani vrata od stodoly.smile1

Zdenda (Člen)
25.03.2014 23:44:34
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:

hele Zdendo tak Ústeckej borec už má otevřeno, sice zrovna v pátek ho vezli na Bukov se zablokovanou páteří, ale už by měl zase snad bejt zpátky.

Jináč teda na možnost střílet Magnumama bych se klidně vysral. Já si koupil na zkoušku jednu krabici těchlhl 12/76 00 buckshot od SaB a můžu zodpovědně říct, že už je zas dlouho kupovat nebudu. Je tam 15 osm a pul milimetrovejch kulí a dává to fakt neuvěřitelnou mrdu do ramene a když jsem to zkusil picnout z ruky tak jsem si málem zlomil zápěstí. A praktickej význam myslím veškerej žádnej, i ty s 9 a 12 brokama fakt dostatečný. A to už s fakt neumím představit co s ramenem střelce udělá takový Magnum 12/89 to musí bejt fakt přeplatný na chíru.

Ahoj, už jsem mu volal a chtěl něco, jenže zatím není plátce DPH tak jsem musel holt jinam kvůli pistoli. Ale vochotnej je, to jako jo, musim se tam mrknout pro nějaký náboje a jiný pikačoviny. S tou broknou furt nevim, ale zatim čassmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
25.03.2014 23:48:20
Offline

Re: Pistolníci ll

ABik psal:

Zdenda: zopakuje ta Benelli normální 24g munici? Třeba skeetovou? Jestli to má nějaký choke navíc, 76 komoru (to občasné blbnutí s magnum municí se u pumpy předpokládá) a opakuje to slabší laboraci (když ne 24, tak aspoň 28g), asi bych ji vzal. Cena je raketová, ale kvalita a výbava tomu bude odpovídat.

Zmrzlinář: když to nebudeš držet jak prase kost, tak ti ani ten 89 buckshot až tak moc nenaliská cool Ikdyž opakovat se s tím moc nedá bigsmile
Dali jsme kdysi kamarádovi 12/76 42,5g Magnum do obou hlavní u ZH. Zkušeně jsme mu poradili ať stiskne zadní spoušť...půl dne s námi nemluvil bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Ahoj Abiku, zkopíruju ti co mi poslali z Gundraku, kde s ní celkem dosti pálili viz dole. Pokud to bude žrát 28g tak bych do ní asi šel už jen že prostě vypadá tak jak vypadá. I když jak čtu o tý kundě z EU Malstromový tak se bojim, že po vzoru Anglie tu za chvíli nebudem moc mít zhola nic.

Dobrý den,

zbraň jsme testovali když byla zcela nová, takže chci jen předestřít že stav se možná časem změnit, když se zbraň dostatečně zaběhne.... Co se týká střeliva, tak brokovnice disponuje autoregulačním patentovaným systémem odběru plynů. Toto řešení má za úkol pokrýt velkou škálu různých laborací munice, kterou lze zbraň nabíjet. Tento úkol není právě jednoduchý, jelikož brokovnice mají ze všech zbraní největší škálu výkonů nábojů. Je třeba si uvědomit, že zbraň je primárně určena pro ozbrojené zbory, a tak se počítá spíše s výkonnými náboji, nežli se slabou sportovní municí. Domnívám se že nelze bez mechanického regulátoru pokrýt tak širokou škálu výkonů munice, a tak se konstruktéři rozhodli toto spektrum spíše posunout k horní hranici. A tedy nemůže mít nikdo za zlé, že ty nejslabší náboje zde prostě spolehlivě nefungují. Při testování zbraně jsem zkoušeli různé náboje s následujícím výsledkem: navážka 24g nefungovala prakticky vůbec, respektive jsme neměli takové náboje aby to fungovalo (výkon byl příliš slabý pro samonabíjecí funkci, nicméně tak moc tomu zase nechybělo, takže po zaběhnutí zbraně, případně použití rychlejší munice by možná fungovala, ale asi ne spolehlivě), navážka 28g - pomalejší laborace nefungovali, silnější ano, takže to byla taková hranice funkčnosti. Pro spolehlivou funkci bych jistě doporučil munici s navážkou 32g. Jistým řešením bych vyděl výměnu vratné pružiny závěru za slabší, kdy jsem přesvědčen že by bylo možné zbraň odladit tak aby fungovala i s 24g náboji spolehlivě od začátku. Ovšem ze slabší pružinou bych nedoporučoval střílet silnější náboje! Co se týká našich poznatků, tak při hledání informací o zbrani jsme se často setkali s tímto názorem, že nevýhodou zbraně je že neakceptuje nejslabší navážky munice, z čehož usuzuji že se nejednalo o ojedinělý kus...


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
hlemejzd999 (Člen)
20.04.2014 11:09:52
Offline

Re: Pistolníci ll

mne by na tu strelnici  vyhovovalo neco takovyho...to by mne bavilo... https://www.youtube.com/watch?v=b3npF3e2oZQ


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Baltazar (Člen)
14.05.2014 09:19:50
Offline

Re: Pistolníci ll

pondělí

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_2014-05-13_125705.jpg

The father of the little princess of the dawn
ABik (Člen)
14.05.2014 10:57:40
Offline

Re: Pistolníci ll

good Sice už to není z ZH, ale stále dobrý cool.

Jen tak BTW jsem si nechal udělat novou pažbu a předpažbí na XS (u toho jsem zjistil, že mi za tři dny propadne zbroják bigsmile - ale stihl jsem to):

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/57_xs_new.jpg



Teď ještě nemít ruce ze stejného dřeva a něco s tím trefit bigsmilebigsmilebigsmileredface

VikecB12 (Člen)
14.05.2014 11:48:26
Offline

Re: Pistolníci ll

To je jako pomůcka do kanclu pro případ že by došel nějakej votravnej zaměstnanec požádat vo zvýšení platu jogoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
14.05.2014 12:31:30
Offline

Re: Pistolníci ll


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
ABik (Člen)
14.05.2014 12:47:00
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:

To je jako pomůcka do kanclu pro případ že by došel nějakej votravnej zaměstnanec požádat vo zvýšení platu jogoodbigsmile

S tím teď jezdím vymáhat dluhy. Kupodivu před půl hodinou se jeden z dlužníků nechal zapřít bigsmilesmokin

Michal Dk (Člen)
15.05.2014 09:36:38
Offline

Re: Pistolníci ll

Lovu zdar!
P.S. Plombu nemáš upevněnou dle zákona 449/2001 par.49 odst.2 vyhlášky 244 ze dne 7.7.2002.část pátá par.29 odst.1bigsmilebigsmile

Baltazar (Člen)
15.05.2014 10:47:05
Offline

Re: Pistolníci ll

však já vímbigsmile

Michal Dk psal:

Lovu zdar!
P.S. Plombu nemáš upevněnou dle zákona 449/2001 par.49 odst.2 vyhlášky 244 ze dne 7.7.2002.část pátá par.29 odst.1bigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
15.05.2014 10:48:25
Offline

Re: Pistolníci ll

Lovíš? jestli jo typneš podle velikosti pírka věk?

Michal Dk psal:

Lovu zdar!
P.S. Plombu nemáš upevněnou dle zákona 449/2001 par.49 odst.2 vyhlášky 244 ze dne 7.7.2002.část pátá par.29 odst.1bigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
Michal Dk (Člen)
15.05.2014 16:16:11
Offline

Re: Pistolníci ll

Lovím.

Podle pírka to neznám,fotka zkesluje podle velikosti kulovnice je to sele tak 35 kg to je max 11 měs.

Michal Dk (Člen)
15.05.2014 16:17:34
Offline

Re: Pistolníci ll

Michal Dk psal:

Lovím.

Podle pírka to neznám,fotka zkesluje podle velikosti kulovnice je to sele tak 35 kg to je max 11 měs.

Spíš 30 kg.

Baltazar (Člen)
15.05.2014 18:13:14
Offline

Re: Pistolníci ll

podle fotky opravdu těžký, podle pírka říkají, že když je kratší než k patnímu kloubu tak max 24 měsíců.
Tohle mělo vyvržený 48 kg a podle chrupu cca 18 měsíců,střeleno na 160m, v 22.30 a z rokle jsem ho tahal 1 hodinu, ještě teď mě bolí celej člověkbigsmile


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
15.05.2014 18:14:18
Offline

Re: Pistolníci ll

Máš to pěknýgood

ABik psal:

good Sice už to není z ZH, ale stále dobrý cool.

Jen tak BTW jsem si nechal udělat novou pažbu a předpažbí na XS (u toho jsem zjistil, že mi za tři dny propadne zbroják bigsmile - ale stihl jsem to):

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/57_xs_new.jpg

Teď ještě nemít ruce ze stejného dřeva a něco s tím trefit bigsmilebigsmilebigsmileredface


The father of the little princess of the dawn
hlemejzd999 (Člen)
15.05.2014 20:58:21
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

podle fotky opravdu těžký, podle pírka říkají, že když je kratší než k patnímu kloubu tak max 24 měsíců.
Tohle mělo vyvržený 48 kg a podle chrupu cca 18 měsíců,střeleno na 160m, v 22.30 a z rokle jsem ho tahal 1 hodinu, ještě teď mě bolí celej člověkbigsmile

za 1 . co to je pirko ? bigsmile
za 2. to strilej na kopci bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Vondrejs (Člen)
24.05.2014 19:56:55
Offline

Re: Pistolníci ll

Tak dneska jsem si byl zmáčknout na vojenský střelnici na Doupově, takovej sranda závod: pistole - mířenka na 25 metrů a SA 58 - mířenka na 100 metrů a na plechový figury od 100 do 300 metrů. Hezky jsme si tam zablbli, doufám, že se to bude konat i příští rok...good  Teď abych zase doma doplnil zásoby střeliva....smile1

Zdenda (Člen)
27.05.2014 07:48:06
Offline

Re: Pistolníci ll

ABik psal:

good Sice už to není z ZH, ale stále dobrý cool.

Jen tak BTW jsem si nechal udělat novou pažbu a předpažbí na XS (u toho jsem zjistil, že mi za tři dny propadne zbroják bigsmile - ale stihl jsem to):

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/57_xs_new.jpg

Teď ještě nemít ruce ze stejného dřeva a něco s tím trefit bigsmilebigsmilebigsmileredface

To je fešandagood Já brokovnici nakonec nerealizoval, páč mi možnost nosit si vlastní vrhač a holuby zatrhli a s místním spolkem myslivců - chytrálů kteří všechno vědí, všechno znaj a jsou nejlepší a nechytřejší fakt chodit nechci. Tak aby mi to nebylo líto, pořídil jsem od Luva klasickou M4 (AR15) aby si měl kalach s kým povídat. Teď se jen dostat na střelnici. Není vůbec čas smile2

Editoval osiris (27.05.2014 08:31:49)


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Baltazar (Člen)
08.07.2014 20:08:17
Offline

Re: Pistolníci ll

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_2014-06-30_091423.jpg




http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_2014-07-05_112413.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_2014-07-04_203644.jpg

The father of the little princess of the dawn
Kelly01 (Člen)
08.07.2014 20:43:22
Offline

Re: Pistolníci ll

Tohle je svinstvo a myslivci největší blbci co známidontknow

Dělejte to postaru na férovku jako Bivoj a ne jako sráči ze zálohysick


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
08.07.2014 20:50:48
Offline

Re: Pistolníci ll

Máš recht dědkugood Taky to nechápuidontknow To je jako bych na rybách zabil každou rybu,která mě zabralaidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Baltazar (Člen)
08.07.2014 22:00:17
Offline

Re: Pistolníci ll

Jo sou to hovada, zabíjej takový hezký zvířátka.
Jenom kdyby vám prorazili plot a sežraliu celou zahrádku. U nás v kukuřici si nechali farmáři spočítat škody, který udělaj prasata na hektar, a ty svině zežrali 70% klasů, proto je musíme střílet, aby jsme nemuseli platit škody na polích ze svejch, nikdo ti na to nepřidá.
Máme 2000 ha revír, platíme za to těm samejm farmářům nájem, ročně střelíme 16-20 lusú srnčí zvěře, což nedosahuje ani zdaleka počet narozených srnčat, plán lovu nám dělá ministerstvo zemědělství, za prodej zvěřiny dostaneme prachy, který dáme za nájem, v zimě jim nosíme seno,a jiné krmení a to seno si musíme usušit sami, zbytek kupujeme.Zajíce a bažanty nestřílíme, protože jich je málo, nebo žádný.Jen pro zajímavost isme na poli, kde sekali hrách našli 7 dančat a 6 srnčat zabitejch od strojů, v něměcku maj nařízený termovize a jak vidí zvíře musí zastavit sekačku, u nás na to serou.Jo když si chci nechat třeba prase tak ho musím zaplatit, zadarmo není.
Jsme kreténi bo to děláme zadarmo s rizikem náhrad škody farmářům, ale v lese je klid, když teda nedělaj kravál houbaři.
No možná jsou i jiná združení, kde to dělaj jinak ale my to máme takhle.

VikecB12, kdybych zabil každej kus co vidím, musel bych si kupovat patrony po tisícovkách


The father of the little princess of the dawn
VikecB12 (Člen)
08.07.2014 22:16:20
Offline

Re: Pistolníci ll

Kdybyste jim nenosili v zimě pochutiny,bylo by jich přirozeně míň a nemuseli by ste střílet po fšem co se hejbne. Vidím to na chalupě,jeden blbec větší než druhej,sou schopný ti vodbouchnout psa navolno,protože na to má kretén přece právo,tak proč by to neudělal s chutí žefuck Na rybníku mají kačeny,pak přijde den "D" a vyrazí na "lov". Kačeny na ně serou,psy taky,tak to pomydlí na vodě,poplácají se po ramenou jací sou lovci a odeberou se babosedem do hospody,kde ten ůspěch důkladně zalejouidontknow
Řeknu to narovinu,nemám myslivce rád.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Michal Dk (Člen)
08.07.2014 22:31:10
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

Jo sou to hovada, zabíjej takový hezký zvířátka.
Jenom kdyby vám prorazili plot a sežraliu celou zahrádku. U nás v kukuřici si nechali farmáři spočítat škody, který udělaj prasata na hektar, a ty svině zežrali 70% klasů, proto je musíme střílet, aby jsme nemuseli platit škody na polích ze svejch, nikdo ti na to nepřidá.
Máme 2000 ha revír, platíme za to těm samejm farmářům nájem, ročně střelíme 16-20 lusú srnčí zvěře, což nedosahuje ani zdaleka počet narozených srnčat, plán lovu nám dělá ministerstvo zemědělství, za prodej zvěřiny dostaneme prachy, který dáme za nájem, v zimě jim nosíme seno,a jiné krmení a to seno si musíme usušit sami, zbytek kupujeme.Zajíce a bažanty nestřílíme, protože jich je málo, nebo žádný.Jen pro zajímavost isme na poli, kde sekali hrách našli 7 dančat a 6 srnčat zabitejch od strojů, v něměcku maj nařízený termovize a jak vidí zvíře musí zastavit sekačku, u nás na to serou.Jo když si chci nechat třeba prase tak ho musím zaplatit, zadarmo není.
Jsme kreténi bo to děláme zadarmo s rizikem náhrad škody farmářům, ale v lese je klid, když teda nedělaj kravál houbaři.
No možná jsou i jiná združení, kde to dělaj jinak ale my to máme takhle.

VikecB12, kdybych zabil každej kus co vidím, musel bych si kupovat patrony po tisícovkách

.....plán lovu navrhuje myslivecké združení (myslivecký hospodář)na základě jarního sčítání zvěře ,hospodářící na pronajaté honitbě ,předkládá honebnímu společenstvu ke chválení (společenství vlastníku zemědělských pozemků )pokud zvěř působí škody na kulturách zažádá vlastník pozemků nikoliv myslivec o zvýšený odststřel v krajním případě o likvidaci chovu (citace ze zákona o myslivosti.)hoši přál bych vám aby jste vlastnily tak 50 až 100 ha pozemků urodný půdy a každý rok vám to sežrali prasata po zasetí po vložených nákladech na seti, když se vás to netýká to se to kecá.Točte volantem vobá dva a nekecejte do něčeho čemu nerozumíte. Pokud se chcete podílet na škodách zvěři není problém předat č.ú.nedoplatíte se.Otázka kolik toho uděláte pro zvěř v zimním období strádání? Myslím opravdu ne osvětou na netu.Asi nic že? Nic ve zlým.

Ondráš (Člen)
08.07.2014 22:49:16
Offline

Re: Pistolníci ll

Michal Dk psal:

...hoši přál bych vám aby jste vlastnily tak 50 až 100 ha pozemků urodný půdy a každý rok vám to sežrali prasata po zasetí po vložených nákladech na seti, když se vás to netýká to se to kecá.Točte volantem vobá dva a nekecejte do něčeho čemu nerozumíte. Pokud se chcete podílet na škodách zvěři není problém předat č.ú.nedoplatíte se.Otázka kolik toho uděláte pro zvěř v zimním období strádání? Myslím opravdu ne osvětou na netu.Asi nic že? Nic ve zlým.

Asi něco v tom smyslu. good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Michal Dk (Člen)
08.07.2014 23:01:22
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:

Kdybyste jim nenosili v zimě pochutiny,bylo by jich přirozeně míň a nemuseli by ste střílet po fšem co se hejbne. Vidím to na chalupě,jeden blbec větší než druhej,sou schopný ti vodbouchnout psa navolno,protože na to má kretén přece právo,tak proč by to neudělal s chutí žefuck Na rybníku mají kačeny,pak přijde den "D" a vyrazí na "lov". Kačeny na ně serou,psy taky,tak to pomydlí na vodě,poplácají se po ramenou jací sou lovci a odeberou se babosedem do hospody,kde ten ůspěch důkladně zalejouidontknow
Řeknu to narovinu,nemám myslivce rád.

Ze zákona o myslivosti má povinnost uživatel honitby v době strádání zvěře přikrmovat nikoli krmit zvěř.Pokud tak nečiní má orgán státní správy na náklady uživatele honitby zabezpečit výživu zvěře .(požádej o změnu zákona )zvěři se ne předkládá pochutina ale krmivo Možná se ti to nebude líbit mám dva jezevčíky se zkouškou lovecké upotřebitelnosti a jsou to rodinní příslušníci který mám opravdu rád.Vloni jsem vzal jezevčíka z útulku aby poznal v životě něco lepšího.Právo na usmrcení psa má pouze myslivecký hospodář nebo myslivecká stráž pokud pes prokazatelně štve zvěř a to pouze pokud pes není čistokrevný.(citace zákona o myslivosti)Tak že běžný myslivec nemá právo usmrtit psa v 99proc.Nemam rad lidi co podávají zkreslené informace.Nic ve zlým.

VikecB12 (Člen)
08.07.2014 23:12:46
Offline

Re: Pistolníci ll

Nemusíme spolu kolektivně vefšem souhlasit ženéidontknow
Sám vidíš,jak se voháníš paragrafama a uplně stejně se jima vohání kdejakej moula co každou chvilu někomu típne psa,když je s ním na procházce na volno,což samozřejmě ze zákona nesmí,tak je potřeba ho potrestat důkladně,brokamacool Čtu to v médiích každou chvilku. A to mě nepřipadá jako chování někoho,kdo by měl mít kladnej vstah k přírodě a zvířatům. S těma prasatama ok,přemnoží se to,tak to zredukujme,ale zamordování nějakýho jelena nevímkolikateráka kvuli parohům mě nepřipadá jako redukční nutnost pro udržení naší civilizacebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Michal Dk (Člen)
08.07.2014 23:31:48
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:

Nemusíme spolu kolektivně vefšem souhlasit ženéidontknow
Sám vidíš,jak se voháníš paragrafama a uplně stejně se jima vohání kdejakej moula co každou chvilu někomu típne psa,když je s ním na procházce na volno,což samozřejmě ze zákona nesmí,tak je potřeba ho potrestat důkladně,brokamacool Čtu to v médiích každou chvilku. A to mě nepřipadá jako chování někoho,kdo by měl mít kladnej vstah k přírodě a zvířatům. S těma prasatama ok,přemnoží se to,tak to zredukujme,ale zamordování nějakýho jelena nevímkolikateráka kvuli parohům mě nepřipadá jako redukční nutnost pro udržení naší civilizacebigsmile

Vůbec ne všechno je o lidech paragrafy jsou pro lidi aby měli vytyčený mantinely když je nenapadne jak se mají přirozeně chovat. Pokuď je hovado aď si to vyžere ať je to ten nebo ten.K těm parohům tak jako strom,obilí nebo jiná živá bytost dojde k chvíli kdy je optimální doba sklizně.Pokud se chováš jako řádný hospodář svým chovatelským uspěchem považuješ stav kdy je optimální sklidit své několikaleté snažení.Prase v chlívku taky nepustíš, nebo ho necháš chcípnout stářím?

VikecB12 (Člen)
08.07.2014 23:55:03
Offline

Re: Pistolníci ll

Ale co má tohle (odstřel uměle vypěstovanýho jelena) společnýho s lovem?idontknow
Lovec si může říkat leda tak nějakej domorodec někde v tajze,co to musí ulovit aby nechcípl hladem a ne někdo,kdo si zaplatí za to,že to zmáčknebigsmile
Podívej se na tohle http://www.youtube.com/watch?v=1GXR5sSVftc ,tam si mužou říkat lovci a pak se podívej na tu našu šaškárnu tady v té naší kotlině:idontknow :


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Michal Dk (Člen)
09.07.2014 00:41:41
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:

Ale co má tohle (odstřel uměle vypěstovanýho jelena) společnýho s lovem?idontknow
Lovec si může říkat leda tak nějakej domorodec někde v tajze,co to musí ulovit aby nechcípl hladem a ne někdo,kdo si zaplatí za to,že to zmáčknebigsmile
Podívej se na tohle http://www.youtube.com/watch?v=1GXR5sSVftc ,tam si mužou říkat lovci a pak se podívej na tu našu šaškárnu tady v té naší kotlině:idontknow :

Bohužel naši zákonodárci voleni občany ČR uzákonili farmové chovy které se řídí jatečním zákonem tam můžeš ulovit jelena jakého si koupíš a jak chceš bez pravidel nebo hodně omezených.Pokud se k tomu snižiš. Je to na každým z nás.Z farmového chovu nesmis vypouštět zvěř do volné přírody pod sankcí.ČR je kulturní krajina kde nemá divoká zvěř místo bohužel.Potkavam se stim dnes a denně.Je spousta lidi kteří venčí psa neovladatelného na volno proč by měl pes honit zvěř po lese v zimě když krátký běh Srny vede k zápalu plic a jistý smrti.Člověk je v bydlišti zvěře na návštěvě a podle toho se má chovat.

Fresh Man (Člen)
09.07.2014 06:07:23
Offline

Re: Pistolníci ll

Tak ty srne kup svetr a nech bejt psa... "hajný" se premnozily ... Psi ustvou každej rok stovky kusů  :)bigsmile


Bandit pičo
Kelly01 (Člen)
09.07.2014 08:12:28
Offline

Re: Pistolníci ll

Porad tvrdim ze co myslivec to magor a to proc to delate jsou taky jen takovy kecy. Kdo ma majetek ma se o nej starat sam a ne pomoci senilni bandy pitomcu ktere zajima jen to ze si zastrili na zive a trepou se na kazdou prejetou koroptev a jsou hystericti kdyz jim ji ridic odveze.....


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
09.07.2014 09:44:55
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Porad tvrdim ze co myslivec to magor a to proc to delate jsou taky jen takovy kecy. Kdo ma majetek ma se o nej starat sam a ne pomoci senilni bandy pitomcu ktere zajima jen to ze si zastrili na zive a trepou se na kazdou prejetou koroptev a jsou hystericti kdyz jim ji ridic odveze.....

Řidiči který si odveze sraženou srnu nebo prase bych přál svalovce nebo podobnou potvoru. Třeba by si to příště rozmyslel. smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Fresh Man (Člen)
09.07.2014 09:49:07
Offline

Re: Pistolníci ll

Když už to srazí autem a je to stejně mrtvý tak at si to klidně.odveze..škoda to vyhodit :(


Bandit pičo
K.a.s.y.m. (Člen)
09.07.2014 10:01:52
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:

Ale co má tohle (odstřel uměle vypěstovanýho jelena) společnýho s lovem?idontknow
Lovec si může říkat leda tak nějakej domorodec někde v tajze,co to musí ulovit aby nechcípl hladem a ne někdo,kdo si zaplatí za to,že to zmáčknebigsmile
Podívej se na tohle http://www.youtube.com/watch?v=1GXR5sSVftc ,tam si mužou říkat lovci a pak se podívej na tu našu šaškárnu tady v té naší kotlině:idontknow :

Ale Jeleni gulasek by jsi si dal co? Je jedno co zeru hlavne kdyz nevidim z ceho to je... Tyhle reci mam fakt rad.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
09.07.2014 10:28:58
Offline

Re: Pistolníci ll

Michal Dk psal:
VikecB12 psal:

Ale co má tohle (odstřel uměle vypěstovanýho jelena) společnýho s lovem?idontknow
Lovec si může říkat leda tak nějakej domorodec někde v tajze,co to musí ulovit aby nechcípl hladem a ne někdo,kdo si zaplatí za to,že to zmáčknebigsmile
Podívej se na tohle http://www.youtube.com/watch?v=1GXR5sSVftc ,tam si mužou říkat lovci a pak se podívej na tu našu šaškárnu tady v té naší kotlině:idontknow :

Bohužel naši zákonodárci voleni občany ČR uzákonili farmové chovy které se řídí jatečním zákonem tam můžeš ulovit jelena jakého si koupíš a jak chceš bez pravidel nebo hodně omezených.Pokud se k tomu snižiš. Je to na každým z nás.Z farmového chovu nesmis vypouštět zvěř do volné přírody pod sankcí.ČR je kulturní krajina kde nemá divoká zvěř místo bohužel.Potkavam se stim dnes a denně.Je spousta lidi kteří venčí psa neovladatelného na volno proč by měl pes honit zvěř po lese v zimě když krátký běh Srny vede k zápalu plic a jistý smrti.Člověk je v bydlišti zvěře na návštěvě a podle toho se má chovat.

No a sme doma,to je přesně vo čem mluvím-Má právo někomu toho lenošnýho labradora za hranicí obce vodbouchnout,tak to samozřejmě při první příležitosti udělá a tohle se mě fakt nelíbí a vidím že ste fšichni naladění na stejnou vlnuidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
09.07.2014 10:31:18
Offline

Re: Pistolníci ll

K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:

Ale co má tohle (odstřel uměle vypěstovanýho jelena) společnýho s lovem?idontknow
Lovec si může říkat leda tak nějakej domorodec někde v tajze,co to musí ulovit aby nechcípl hladem a ne někdo,kdo si zaplatí za to,že to zmáčknebigsmile
Podívej se na tohle http://www.youtube.com/watch?v=1GXR5sSVftc ,tam si mužou říkat lovci a pak se podívej na tu našu šaškárnu tady v té naší kotlině:idontknow :

Ale Jeleni gulasek by jsi si dal co? Je jedno co zeru hlavne kdyz nevidim z ceho to je... Tyhle reci mam fakt rad.

Tak zrovna jelení guláš nemusím. Víc mě chutnal teda kančí,ale ani ten nemusím. Proč taky,když existuje hovězí kližka,kerá je na guláš nejvícgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
09.07.2014 10:33:09
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:

Tak zrovna jelení guláš nemusím. Víc mě chutnal teda kančí,ale ani ten nemusím. Proč taky,když existuje hovězí kližka,kerá je na guláš nejvícgoodbigsmile

Že zrovna ty bys odmítnul kančí guláš jsem teda fakt nečekal.smokinsmile1evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
09.07.2014 10:36:43
Offline

Re: Pistolníci ll

Neříkám,že ho odmítám. Snim ho,pochutnám si,ale uplně stejně si pochutnám na normálním hovězím.
A nejlíp sou vystihnutý nimrodi v tom Kerskugoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
09.07.2014 11:13:08
Offline

Re: Pistolníci ll

Michal Dk psal:

Člověk je v bydlišti zvěře na návštěvě a podle toho se má chovat.

tak to nemužu souhlasit ... odjakživa , a to myslim od dob , kdy  slezl ze stromů  je tu člověk od toho , aby žral ulovenou zvěř , pomocí nástrojů ji stáh z kůže a vystavil na zeď good
jakýpak na návštěvě ?  vždycky byl člověk součástí lesa , přírody  a života zvěře .. a vždycky určoval pravidla - od toho vynalezl pušku bigsmile
návštěva mi taky nedělá doma bordel , jakej chce  a kdyby jo , tak pude bigsmile
PS:  ja zas nemam rad obecní hasiče , i když připouštim , že jsou užitečný bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
09.07.2014 11:43:28
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:
Michal Dk psal:
VikecB12 psal:

Ale co má tohle (odstřel uměle vypěstovanýho jelena) společnýho s lovem?idontknow
Lovec si může říkat leda tak nějakej domorodec někde v tajze,co to musí ulovit aby nechcípl hladem a ne někdo,kdo si zaplatí za to,že to zmáčknebigsmile
Podívej se na tohle http://www.youtube.com/watch?v=1GXR5sSVftc ,tam si mužou říkat lovci a pak se podívej na tu našu šaškárnu tady v té naší kotlině:idontknow :

Bohužel naši zákonodárci voleni občany ČR uzákonili farmové chovy které se řídí jatečním zákonem tam můžeš ulovit jelena jakého si koupíš a jak chceš bez pravidel nebo hodně omezených.Pokud se k tomu snižiš. Je to na každým z nás.Z farmového chovu nesmis vypouštět zvěř do volné přírody pod sankcí.ČR je kulturní krajina kde nemá divoká zvěř místo bohužel.Potkavam se stim dnes a denně.Je spousta lidi kteří venčí psa neovladatelného na volno proč by měl pes honit zvěř po lese v zimě když krátký běh Srny vede k zápalu plic a jistý smrti.Člověk je v bydlišti zvěře na návštěvě a podle toho se má chovat.

No a sme doma,to je přesně vo čem mluvím-Má právo někomu toho lenošnýho labradora za hranicí obce vodbouchnout,tak to samozřejmě při první příležitosti udělá a tohle se mě fakt nelíbí a vidím že ste fšichni naladění na stejnou vlnuidontknow

Taky myslivce moc nemusim mam s nima dost spatnych zkusenosti na druhou stranu znam i takovy ktery maj flintu jen jako zavazi ktery sebou v lese nosi. Ale divocinu mam k jidlu rad a nevim proc bych si ji nemoh dat.
Kolik znas osobne lidi kterym nekdy takhle zastrelili psa? Ja ani jednoho a ani jsem tu o nicem takovym neslysel.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Michal Dk (Člen)
09.07.2014 11:57:59
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:
Michal Dk psal:
VikecB12 psal:

Ale co má tohle (odstřel uměle vypěstovanýho jelena) společnýho s lovem?idontknow
Lovec si může říkat leda tak nějakej domorodec někde v tajze,co to musí ulovit aby nechcípl hladem a ne někdo,kdo si zaplatí za to,že to zmáčknebigsmile
Podívej se na tohle http://www.youtube.com/watch?v=1GXR5sSVftc ,tam si mužou říkat lovci a pak se podívej na tu našu šaškárnu tady v té naší kotlině:idontknow :

Bohužel naši zákonodárci voleni občany ČR uzákonili farmové chovy které se řídí jatečním zákonem tam můžeš ulovit jelena jakého si koupíš a jak chceš bez pravidel nebo hodně omezených.Pokud se k tomu snižiš. Je to na každým z nás.Z farmového chovu nesmis vypouštět zvěř do volné přírody pod sankcí.ČR je kulturní krajina kde nemá divoká zvěř místo bohužel.Potkavam se stim dnes a denně.Je spousta lidi kteří venčí psa neovladatelného na volno proč by měl pes honit zvěř po lese v zimě když krátký běh Srny vede k zápalu plic a jistý smrti.Člověk je v bydlišti zvěře na návštěvě a podle toho se má chovat.

No a sme doma,to je přesně vo čem mluvím-Má právo někomu toho lenošnýho labradora za hranicí obce vodbouchnout,tak to samozřejmě při první příležitosti udělá a tohle se mě fakt nelíbí a vidím že ste fšichni naladění na stejnou vlnuidontknow

Blbost nikde jsem nenapsal že bych souhlasil se střilením psů.A vo lenošnýho labradora už vůbec nejde zkrátka to překrucuješ.Věř ze jsou lidi takový že večer schválně pustej psa z baráku aby si šel do lesa na lovit, aještě se tím chlubí.Viděl si někdy srnu roztrhanou od psa jak z ni vypadne nenarozený srnče,máš tu výhodu jako myslivec že si to můžeš jít pozbírat a zakopat.Tohle lenošnej Labrador neudělásmokinJseš naladěnej na vlně přesvědčeni že tomu tak je.

Fresh Man (Člen)
09.07.2014 12:39:28
Offline

Re: Pistolníci ll

Sem proti myslivcum... Az to budeš studovat a starat se o les jako zaměstnání tak to je jiná.. Takle každej nadrzenej idiot vraždit zlegalizuje svoje choutky ;)


Bandit pičo
Kelly01 (Člen)
09.07.2014 12:50:21
Offline

Re: Pistolníci ll

good


God Save The Queen!
Michal Dk (Člen)
09.07.2014 13:05:59
Offline

Re: Pistolníci ll

Fresh Man psal:

Sem proti myslivcum... Az to budeš studovat a starat se o les jako zaměstnání tak to je jiná.. Takle každej nadrzenej idiot vraždit zlegalizuje svoje choutky ;)

Studoval jsem to a jsem hajnej.Starám se o les v zaměstnaní.cca 1200 ha.

hlemejzd999 (Člen)
09.07.2014 13:10:56
Offline

Re: Pistolníci ll

Michal Dk psal:
Fresh Man psal:

Sem proti myslivcum... Az to budeš studovat a starat se o les jako zaměstnání tak to je jiná.. Takle každej nadrzenej idiot vraždit zlegalizuje svoje choutky ;)

Studoval jsem to a jsem hajnej.Starám se o les v zaměstnaní.cca 1200 ha.

Hajný je lésá páááán, je mládeží a zvěří milován.
... a dává nám dřevo bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_dab45b7066_23509915_o2.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr