Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pistolníci ll

Baltazar (Člen)
12.01.2015 20:14:39
Offline

Re: Pistolníci ll

no nevím Abíku, ale myslím, že tím revolverem bys to nechtěl to je 38spbigsmile

ABik psal:
karlos100 psal:
hans psal:


zatím je v nejužším výběru - už jsem obvolal tisíc kvelbů ale zatím nic moc výběr.....
v nejbližší době se chci stavit v praze v Kentauru, prý tam mají "solidní" kousky....

ty devítky bych asi řešil až pokud neseženu tu bertu, nebo po ní.....

a nebo to bude úplně jinak, protože každej den chci něco jinýho surprised

klucí,nemyslím to zle,ale používat cokoli 22LR jako primární sebeobrannou zbraň
mi přijde jako popření veškerejch zkušeností..bad
chápu výhody váhy a velikosti,i možnost nakrmit to nějakým solidním střelivem,
ale přesto bych volil jinak.. a to z jedinýho důvodu,možná to využiješ jednou
za život,možná ani to ne,ale vím,že bych s tím nechtěl čelit partičce zfetovanejch cigošů,když si můžu vybrat lípbigsmile

Dobře to myslíš. Přece jen "Marshallův index"   ráže .38 SPECIAL v +P laboraci se 158Gr. střelou je 78%, .45ACP FMJ 235 Gr. tovární laborace 63%, kdežto ona zmiňovaná .22LR ať už s jakoukoli střelou je do 34%.
Zkoušet to nebudeme, ale Baltík může sypat všechno co má do útočníka, ale umlčí ho až úder pěstí bigsmile

Vítězí Bodyguard goodbigsmile Komunista má výjimečně pravdu bigsmile


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
12.01.2015 20:16:10
Offline

Re: Pistolníci ll

Abíku tím revolverem bys to nechtěl je to 38SPbigsmile

ABik psal:
karlos100 psal:
hans psal:


zatím je v nejužším výběru - už jsem obvolal tisíc kvelbů ale zatím nic moc výběr.....
v nejbližší době se chci stavit v praze v Kentauru, prý tam mají "solidní" kousky....

ty devítky bych asi řešil až pokud neseženu tu bertu, nebo po ní.....

a nebo to bude úplně jinak, protože každej den chci něco jinýho surprised

klucí,nemyslím to zle,ale používat cokoli 22LR jako primární sebeobrannou zbraň
mi přijde jako popření veškerejch zkušeností..bad
chápu výhody váhy a velikosti,i možnost nakrmit to nějakým solidním střelivem,
ale přesto bych volil jinak.. a to z jedinýho důvodu,možná to využiješ jednou
za život,možná ani to ne,ale vím,že bych s tím nechtěl čelit partičce zfetovanejch cigošů,když si můžu vybrat lípbigsmile

Dobře to myslíš. Přece jen "Marshallův index"   ráže .38 SPECIAL v +P laboraci se 158Gr. střelou je 78%, .45ACP FMJ 235 Gr. tovární laborace 63%, kdežto ona zmiňovaná .22LR ať už s jakoukoli střelou je do 34%.
Zkoušet to nebudeme, ale Baltík může sypat všechno co má do útočníka, ale umlčí ho až úder pěstí bigsmile

Vítězí Bodyguard goodbigsmile Komunista má výjimečně pravdu bigsmile


The father of the little princess of the dawn
zzzmrzlinar (Člen)
12.01.2015 20:30:14
Offline

Re: Pistolníci ll

akurát ten 38 Spec nemá kdovíjakou účinnost a to ani v +P, ten Luger je jednoznačně lepší, jo to revolver v 357 Mag to je jiné kafe,

hans (Člen)
12.01.2015 20:35:51
Offline

Re: Pistolníci ll

a já to mám v řiti, co zastaví nebo ne.
Já to budu mít na příležitostní zablbnutí na střelnici, příležitostný nošení - tudíž zpočátku kousnu i 22lr.
Střílet neumím ani hovno, takže bych si to s něčím levným a slabším aspoň trochu pocvičil......

Na druhou stranu, když ne 22, tak se mi z nějakýho důvodu zamlouvá nejvíc 9 luger...


Sapere Aude
www.gunlex.cz
ABik (Člen)
12.01.2015 21:33:43
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar: chraňsatan já se zbraní bojím...při pohledu do hlavně. Narážel jsem pouze na obhajobu malých běžně dostupných ráží. 22lr v kompaktu je na nic - k sebeobraně neúčinná, na střelnici nepoužitelná (je to ale jen můj názor).

Pokud se bude nosit pouze občas a spíše chodit na střelnici, tak bych volil 9L fullsize. Pokud převládne střelnice, dá se přebíjet nebo třeba na CZ koupit konverzi na malorážky. Ale to už jsme finančně jinde.

Prostě univerzál neexistuje a každá sranda něco stojí. Ale každý jsme nějak začali.

Baltazar (Člen)
12.01.2015 21:44:52
Offline

Re: Pistolníci ll

Abíku, já s tím 38SP chodím na střelnici a nastřílím s tím líp než CZ85, a to na 40m


The father of the little princess of the dawn
Filous (Člen)
12.01.2015 23:04:34
Offline

Re: Pistolníci ll

karlos100 psal:
Baltazar psal:

http://www.stream.cz/nicenipovoleno/10004571-lidsky-stit
na to koukni, myslím, že tyhle plivátka používal i mosad, takže to určitě nebude špatný.

já netvrdím,že to je špatnýbigsmile jen s tím prostě musíš trefit vypínač..
a jelikož nejsem z Mosadu,dovoluju si tvrdit,že holt netrefím pokaždý
levou hemisférubigsmile
tudíž mi přijde praktičtější zvolit něco,co stačí k vypnutí při zásahu
kamkoli mezi pupík a ohryzekbigsmile
a to tím spíš,když někdo není extra střelenej fanda,nebo přímo závodník..bigsmile

...fak tomu piču rozumim, ale připadá mi logický, že velká kule zastaví f pohybu cokolif co trefíš kamkolif a navopag tou malou fčelkou bys musel tuplovat do velínu, aby to zafungovalogood ...a to nezmákne každej...na druhou stranu nejsme v Belfastu nebo f Bronxu i gdyš nigdy nevíš...ale ty .22LR mi přídou jako sympatická levná hračka na sportovní vyžití, coš asi využijete spíš, ne??? ...ale vono to bude jako s mašinama, gde prostě platí, že vobjem ničim nenahradíš, co???bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ABik (Člen)
12.01.2015 23:23:51
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

Abíku, já s tím 38SP chodím na střelnici a nastřílím s tím líp než CZ85, a to na 40m

40m? Tak daleko přes mířidla ani nedohlídnu bigsmile jedině přes šínu cool

Baltazar (Člen)
13.01.2015 06:37:10
Offline

Re: Pistolníci ll

Já nevím, Rambo byl postřelenej loveckou kulovnicí a hovno si z toho dělalbigsmile


The father of the little princess of the dawn
Kelly01 (Člen)
13.01.2015 06:51:26
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

Abíku, já s tím 38SP chodím na střelnici a nastřílím s tím líp než CZ85, a to na 40m

Zas si pleteš stopy a metry, cobigsmile?

Zas je otázka co nastřílíš s CZ85, potřebujem rozptyl bo val je velkejsurprised


God Save The Queen!
Baltazar (Člen)
13.01.2015 07:33:06
Offline

Re: Pistolníci ll

Hele dědku nedělejbigsmile Prostě mi to líp sedne, voni ty CZ taky asi nebudou žádná sláva, to co za něco stojí jde do Obamova a nejhorší mrdky jdou policii


The father of the little princess of the dawn
karlos100 (Člen)
13.01.2015 08:12:53
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:
Baltazar psal:

Abíku, já s tím 38SP chodím na střelnici a nastřílím s tím líp než CZ85, a to na 40m

Zas si pleteš stopy a metry, cobigsmile?

Zas je otázka co nastřílíš s CZ85, potřebujem rozptyl bo val je velkejsurprised

já bych zas řekl,proč vůbec střílet na čtyřicet metrůbigsmile
ale je to vo tom,co koho baví a to je to pěknýgood


...a bude hůř!
karlos100 (Člen)
13.01.2015 08:23:50
Offline

Re: Pistolníci ll

Filous psal:

...fak tomu piču rozumim, ale připadá mi logický, že velká kule zastaví f pohybu cokolif co trefíš kamkolif a navopag tou malou fčelkou bys musel tuplovat do velínu, aby to zafungovalogood ...a to nezmákne každej...na druhou stranu nejsme v Belfastu nebo f Bronxu i gdyš nigdy nevíš...ale ty .22LR mi přídou jako sympatická levná hračka na sportovní vyžití, coš asi využijete spíš, ne??? ...ale vono to bude jako s mašinama, gde prostě platí, že vobjem ničim nenahradíš, co???bigsmile

prolítni ten vodkaz,jak jsem dával vejš..
je to tam popsaný pěkně a i s praktickejma příkladama..
vono je to totiž s ráží zbraně a výkoností střeliva při použití
na lidskou škodnou dost vošidnýbigsmile
ale platěj některý pravidla,co je myslím dobrý se jima řídit..
..a zas se nemůžem všichni denně tahat s kanónembigsmile
výsledek je,že dobrej kopfšus ničím nenahradíšbigsmilebigsmilebigsmile
vostatní závisí jen na vodolnosti každýho jedince...


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
13.01.2015 08:42:39
Offline

Re: Pistolníci ll

karlos100 psal:
Filous psal:

...fak tomu piču rozumim, ale připadá mi logický, že velká kule zastaví f pohybu cokolif co trefíš kamkolif a navopag tou malou fčelkou bys musel tuplovat do velínu, aby to zafungovalogood ...a to nezmákne každej...na druhou stranu nejsme v Belfastu nebo f Bronxu i gdyš nigdy nevíš...ale ty .22LR mi přídou jako sympatická levná hračka na sportovní vyžití, coš asi využijete spíš, ne??? ...ale vono to bude jako s mašinama, gde prostě platí, že vobjem ničim nenahradíš, co???bigsmile

prolítni ten vodkaz,jak jsem dával vejš..
je to tam popsaný pěkně a i s praktickejma příkladama..
vono je to totiž s ráží zbraně a výkoností střeliva při použití
na lidskou škodnou dost vošidnýbigsmile
ale platěj některý pravidla,co je myslím dobrý se jima řídit..
..a zas se nemůžem všichni denně tahat s kanónembigsmile
výsledek je,že dobrej kopfšus ničím nenahradíšbigsmilebigsmilebigsmile
vostatní závisí jen na vodolnosti každýho jedince...

jo jo předovku na sekaný olovo ničim nenahradíš bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Baltazar (Člen)
13.01.2015 09:24:16
Offline

Re: Pistolníci ll

no vono tou 9L blba prostřelíš a běží na tebe furt, pokud ho netrefíš na komoru či do lebky, a za ním bude stát nějakej trouba a toho zabiješ taky, no radši se tomu vyhnout


The father of the little princess of the dawn
Kelly01 (Člen)
13.01.2015 10:21:20
Offline

Re: Pistolníci ll

Jsou střely kterýma ho neprostřelíš, dokonce se dají občas koupitsmokin


God Save The Queen!
Willy (Člen)
13.01.2015 10:23:22
Offline

Re: Pistolníci ll

Jsem taky zastáncem ráží 9mm + výše (.40 nebo třeba .45). Jako obranné mají tyhle ráže jednoznačně vo dost vyšší stavěcí účinek než ty menší. Nicméně jsem nedávno někde viděl statistiku, kde bylo psáno, že asi 80% všech vražd na území USA se odehrává právě malejma rážema kolem .22 . Zůstává pak otázka jestli ty mozkové do toho nezapočítávaj i třeba 5.56 NATO nebo .223 rem (téměř identické ráže - odlišují se především prachovou složí a laborací), což je taky vlastně malorážka ale má "trošku - ouplně" jiný vlastnosti a rychlosti.


Servus chlapci, ako si tu žijete? - Štefan
Kelly01 (Člen)
13.01.2015 10:28:49
Offline

Re: Pistolníci ll

Na vraždu zblízka to chápu, ovšem zde je téma obrana a na tu beru vše velké včetně derringerubigsmile


God Save The Queen!
Drakoxxl (Člen)
13.01.2015 10:36:14
Offline

Re: Pistolníci ll

Loni jsme dostali tuhle munici, no a co vám mám říct. Nikdo jinej než ozbrojený složky se k ní ofiko nedostane. http://zpravy.idnes.cz/nove-policejni-s … _domaci_zt
To video pod článkem stojí za zhlídnutí, zejména to, jak se ta střela chová při průchodu měkkým a tvrdým matrošem evil


Lepší někdy, než nikdy.
Kelly01 (Člen)
13.01.2015 10:53:16
Offline

Re: Pistolníci ll

Objednávky mejlem? Pro 45ACP se zhání v pohodě bigsmile


God Save The Queen!
karlos100 (Člen)
13.01.2015 12:04:47
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

no vono tou 9L blba prostřelíš a běží na tebe furt, pokud ho netrefíš na komoru či do lebky, a za ním bude stát nějakej trouba a toho zabiješ taky, no radši se tomu vyhnout

9mm Luger Lapua CEPP super F447 FMJ
povolenej náboj pro kat.B,celoplášť s řízeným rozkladem..
dovoluju si tvrdit,že to co popisuješ, nenastanebigsmile


...a bude hůř!
Kelly01 (Člen)
13.01.2015 13:01:21
Offline

Re: Pistolníci ll

Samo že cena je jinde než přebíjenkabigsmile


God Save The Queen!
karlos100 (Člen)
13.01.2015 13:21:21
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Samo že cena je jinde než přebíjenkabigsmile

...že Ty ses zhusta napil vtipnýho rumu?goodbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Baltazar (Člen)
13.01.2015 13:33:29
Offline

Re: Pistolníci ll

jestli to nejní tím, že 22 je nejrozšířenější ráže u revolverů v obamově
hele ten dutej náboj se chová jako lovecká střela, to znamená co nejvíc energie předat do cíle, což olověná střela udělá taky, někde jsem četl, že 22 neprostřelí hlavu zkrz nazkrz, zato se tam odrazí a rozpatlá ty hmoty na sračkubigsmile

Willy psal:

Jsem taky zastáncem ráží 9mm + výše (.40 nebo třeba .45). Jako obranné mají tyhle ráže jednoznačně vo dost vyšší stavěcí účinek než ty menší. Nicméně jsem nedávno někde viděl statistiku, kde bylo psáno, že asi 80% všech vražd na území USA se odehrává právě malejma rážema kolem .22 . Zůstává pak otázka jestli ty mozkové do toho nezapočítávaj i třeba 5.56 NATO nebo .223 rem (téměř identické ráže - odlišují se především prachovou složí a laborací), což je taky vlastně malorážka ale má "trošku - ouplně" jiný vlastnosti a rychlosti.


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
13.01.2015 14:22:53
Offline

Re: Pistolníci ll

něco pro ty, co si myslí, že jednou ranou z 9, nebo 45 zastavěj magora

Střelecká revue 1999/12,


2 poldové přijíždí na tísňové volání. V domě se ukrývá žena před rozzuřeným manželem s 12-tkou pumpou. Jakmile je žárlivec zpozoruje, otevřeným oknem zastřelí řidiče.2 polda opuští vůz a tasí 4pacový SW19 357 Mag. 2x vystřelí a trefuje muže 2x do hrudníku. Muž s brokovnicí vyběhne 5 schodů k verandě, buší na dveře a křičí "lásko zabili mě!" K verandě dorazí i polda se 4ma mag. v revolveru. Postřelený muž se otočí a se slovy "parchante zabiju Tě" zasadí brok. do ramene. Polda vystřelí a dvakrát zasahuje muže do hrudníku. Ten přesto stiskne spoušť a zasáhne poldu do ramene. polda vystřelí zbylé dvě rány opět do hrudníku..ten zeskočí ze schodů, poldu povalí a začne ho tlouct do hlavy pažbou. na scénu přijíždí další hlídka. poté co se k ní přiblíží onen muž (6 ran pod bundou), oba poldové zahajují palbu se svých SW19. Vystřelí celkem 12x. Zasáhnou muže 1x do ramene, levé nohy a do břicha, 3x do hrudníku. Muž doběhne až k policejnímu vozu, narazí do něj a padá nazem... (pak už se nestřílelo)


The father of the little princess of the dawn
Fresh Man (Člen)
13.01.2015 14:40:17
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

něco pro ty, co si myslí, že jednou ranou z 9, nebo 45 zastavěj magora

Střelecká revue 1999/12,


2 poldové přijíždí na tísňové volání. V domě se ukrývá žena před rozzuřeným manželem s 12-tkou pumpou. Jakmile je žárlivec zpozoruje, otevřeným oknem zastřelí řidiče.2 polda opuští vůz a tasí 4pacový SW19 357 Mag. 2x vystřelí a trefuje muže 2x do hrudníku. Muž s brokovnicí vyběhne 5 schodů k verandě, buší na dveře a křičí "lásko zabili mě!" K verandě dorazí i polda se 4ma mag. v revolveru. Postřelený muž se otočí a se slovy "parchante zabiju Tě" zasadí brok. do ramene. Polda vystřelí a dvakrát zasahuje muže do hrudníku. Ten přesto stiskne spoušť a zasáhne poldu do ramene. polda vystřelí zbylé dvě rány opět do hrudníku..ten zeskočí ze schodů, poldu povalí a začne ho tlouct do hlavy pažbou. na scénu přijíždí další hlídka. poté co se k ní přiblíží onen muž (6 ran pod bundou), oba poldové zahajují palbu se svých SW19. Vystřelí celkem 12x. Zasáhnou muže 1x do ramene, levé nohy a do břicha, 3x do hrudníku. Muž doběhne až k policejnímu vozu, narazí do něj a padá nazem... (pak už se nestřílelo)

tak na toho by určitě zabrala ta malorážegood
goodgoodbigsmile


Bandit pičo
karlos100 (Člen)
13.01.2015 14:43:15
Offline

Re: Pistolníci ll

Fresh Man psal:
Baltazar psal:

něco pro ty, co si myslí, že jednou ranou z 9, nebo 45 zastavěj magora

Střelecká revue 1999/12,


2 poldové přijíždí na tísňové volání. V domě se ukrývá žena před rozzuřeným manželem s 12-tkou pumpou. Jakmile je žárlivec zpozoruje, otevřeným oknem zastřelí řidiče.2 polda opuští vůz a tasí 4pacový SW19 357 Mag. 2x vystřelí a trefuje muže 2x do hrudníku. Muž s brokovnicí vyběhne 5 schodů k verandě, buší na dveře a křičí "lásko zabili mě!" K verandě dorazí i polda se 4ma mag. v revolveru. Postřelený muž se otočí a se slovy "parchante zabiju Tě" zasadí brok. do ramene. Polda vystřelí a dvakrát zasahuje muže do hrudníku. Ten přesto stiskne spoušť a zasáhne poldu do ramene. polda vystřelí zbylé dvě rány opět do hrudníku..ten zeskočí ze schodů, poldu povalí a začne ho tlouct do hlavy pažbou. na scénu přijíždí další hlídka. poté co se k ní přiblíží onen muž (6 ran pod bundou), oba poldové zahajují palbu se svých SW19. Vystřelí celkem 12x. Zasáhnou muže 1x do ramene, levé nohy a do břicha, 3x do hrudníku. Muž doběhne až k policejnímu vozu, narazí do něj a padá nazem... (pak už se nestřílelo)

tak na toho by určitě zabrala ta malorážegood
goodgoodbigsmile

dík,vyrvals mi to s pusybigsmile
v příběhu by jen přibyl jeden mrtvej s malorajdoubigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Baltazar (Člen)
13.01.2015 14:53:54
Offline

Re: Pistolníci ll

noto je přeci jasný, já jen upozorňuju na to, že třeba prase, což je nejvíce podobný tělem člověku, po zásahu na hruď uběhne třeba i kilometr než padne a to střela z 308W má 5 x takovou energii než 9L
každýmu musí bejt jasný, že těžší střela teoreticky udělá víc služby, ale je lepší mít v kapse 22 než nic, tož tak, a kdo z vás tahá nějakou těžkou mrchu? Já teda jenom asi 2x za rok, bo po hodině mě to už dost sere.
Jinak si myslím, že na obranu doma je mejlepší 12 pumpa naládovaná SGčkama


The father of the little princess of the dawn
karlos100 (Člen)
13.01.2015 14:58:12
Offline

Re: Pistolníci ll

takhle se tu můžeme bavit celou zimugoodbigsmile
příště holt bude mít borec nejmíň kalacha
a pak v dalším kole protiletadlovej kanónhelpbigsmile


...a bude hůř!
karlos100 (Člen)
13.01.2015 15:06:08
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

noto je přeci jasný, já jen upozorňuju na to, že třeba prase, což je nejvíce podobný tělem člověku, po zásahu na hruď uběhne třeba i kilometr než padne a to střela z 308W má 5 x takovou energii než 9L
každýmu musí bejt jasný, že těžší střela teoreticky udělá víc služby, ale je lepší mít v kapse 22 než nic, tož tak, a kdo z vás tahá nějakou těžkou mrchu? Já teda jenom asi 2x za rok, bo po hodině mě to už dost sere.
Jinak si myslím, že na obranu doma je mejlepší 12 pumpa naládovaná SGčkama

určitě máš pravdu s tím pašíkem,ale zvěř je hroznej drsňákgood,myslím,
že lidi zdaleka takový odolný a vytrvalý nejsou..
a  takhle bys přece snad nestřílel,když by Ti šlo o život?
nasázet do hrudníku co stihneš v 9L nebo 22,
mi přijde jako podstatnej rozdíl v konečným výsledku..
jinak v brokárně mám vybráno,saiga s bubnembigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
osiris (Člen)
13.01.2015 15:59:01
Offline

Re: Pistolníci ll

...hele a není lepší trefit správný místo, než soudit jestli bude mít díru někde mimo o nějakej ten milimetr větší? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ABik (Člen)
13.01.2015 16:07:54
Offline

Re: Pistolníci ll

karlos100 psal:
Baltazar psal:

noto je přeci jasný, já jen upozorňuju na to, že třeba prase, což je nejvíce podobný tělem člověku, po zásahu na hruď uběhne třeba i kilometr než padne a to střela z 308W má 5 x takovou energii než 9L
každýmu musí bejt jasný, že těžší střela teoreticky udělá víc služby, ale je lepší mít v kapse 22 než nic, tož tak, a kdo z vás tahá nějakou těžkou mrchu? Já teda jenom asi 2x za rok, bo po hodině mě to už dost sere.
Jinak si myslím, že na obranu doma je mejlepší 12 pumpa naládovaná SGčkama

určitě máš pravdu s tím pašíkem,ale zvěř je hroznej drsňák:good:,myslím,
že lidi zdaleka takový odolný a vytrvalý nejsou..
a  takhle bys přece snad nestřílel,když by Ti šlo o život?
nasázet do hrudníku co stihneš v 9L nebo 22,
mi přijde jako podstatnej rozdíl v konečným výsledku..
jinak v brokárně mám vybráno,saiga s bubnem:-D:-D:-D

Mě by jenom zajímalo, kdo z nás držitelů ZP a majitelů krátké palné zbraně kulové by byl schopen při reálném útoku vysypat cokoli do kohokoli :idontknow: Zbraň jako taková je stejně spíše strašidlo. Pokud útok pokračuje, jsme v prdeli :ass: Takže podle mě je pohled do otvoru 11,43mm horší než do 5,6mm.
Moje zkušenost: dobrý pocit, že u sebe něco nesu, kdyby se přihodil incident, mě opustil již dávno. Vytahovat se před kamarády v hospodě už je mi taky k ničemu. V "Romsparu" na cejlu jsem byl jednou a v dalších sto letech to nebudu opakovat. Venku se pohybuji většinou autem a to i při cestě do hospody a z hospody...Tudíž mám zbraň doma v trezoru a nenosím ji. Jednou za rok z toho vystřelím padesát ran na střelnici. Ale samozřejmě ji nutně potřebuji :-D:good:

Fresh Man (Člen)
13.01.2015 16:15:28
Offline

Re: Pistolníci ll

osiris psal:

...hele a není lepší trefit správný místo, než soudit jestli bude mít díru někde mimo o nějakej ten milimetr větší? bigsmile

goodale stejně rači pro jistotu i tou správnou ráží... na velikosti záleží goodbigsmile


Bandit pičo
karlos100 (Člen)
13.01.2015 16:23:02
Offline

Re: Pistolníci ll

osiris psal:

...hele a není lepší trefit správný místo, než soudit jestli bude mít díru někde mimo o nějakej ten milimetr větší? bigsmile

no jistě pane moderatizátoregoodbigsmile
trocha stresu,spíš teda hodně větší trocha.. šero,tma,déšť,zima,vedro..
třeba víc cílů.. možná víc napadených..
super podmínky pro lepší trefu na správný místogoodgoodgoodhelpidontknow
možná má pravdu ABik,větší otvor=míň to vypadá jak hračka..
každopádně,nechci to,nejlíp nikdy,zkoušet v reálu,
ale když já,tak i on,oni,kdokoli.. v ohrožení života risknu i blbej společenskej
náhled na použití zbraně a následnej soud.. bigsmile


...a bude hůř!
Kelly01 (Člen)
13.01.2015 16:30:27
Offline

Re: Pistolníci ll

Fresh Man psal:
Baltazar psal:

něco pro ty, co si myslí, že jednou ranou z 9, nebo 45 zastavěj magora

Střelecká revue 1999/12,


2 poldové přijíždí na tísňové volání. V domě se ukrývá žena před rozzuřeným manželem s 12-tkou pumpou. Jakmile je žárlivec zpozoruje, otevřeným oknem zastřelí řidiče.2 polda opuští vůz a tasí 4pacový SW19 357 Mag. 2x vystřelí a trefuje muže 2x do hrudníku. Muž s brokovnicí vyběhne 5 schodů k verandě, buší na dveře a křičí "lásko zabili mě!" K verandě dorazí i polda se 4ma mag. v revolveru. Postřelený muž se otočí a se slovy "parchante zabiju Tě" zasadí brok. do ramene. Polda vystřelí a dvakrát zasahuje muže do hrudníku. Ten přesto stiskne spoušť a zasáhne poldu do ramene. polda vystřelí zbylé dvě rány opět do hrudníku..ten zeskočí ze schodů, poldu povalí a začne ho tlouct do hlavy pažbou. na scénu přijíždí další hlídka. poté co se k ní přiblíží onen muž (6 ran pod bundou), oba poldové zahajují palbu se svých SW19. Vystřelí celkem 12x. Zasáhnou muže 1x do ramene, levé nohy a do břicha, 3x do hrudníku. Muž doběhne až k policejnímu vozu, narazí do něj a padá nazem... (pak už se nestřílelo)

tak na toho by určitě zabrala ta malorážegood
goodgoodbigsmile

Ovšem, akorát by musel mít zmáknutou techniku "taktického" přebíjení prodloužených zásobníků a vyřazenej přerušovačbigsmile


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
13.01.2015 16:40:59
Offline

Re: Pistolníci ll

ABik psal:

Mě by jenom zajímalo, kdo z nás držitelů ZP a majitelů krátké palné zbraně kulové by byl schopen při reálném útoku vysypat cokoli do kohokoli idontknow Zbraň jako taková je stejně spíše strašidlo. Pokud útok pokračuje, jsme v prdeli ass

A co třeba nějaký systém sebeobrany? help
Jasně pokud to bude holé ruce (nebo i obušek) proti střelné zbrani, tak máš šanci maximálně na vzdálenost na kterou dosáhneš, ale rozumnej útočník by tě na ni neměl pustit pokud má střelnou zbraň a držet si Tě dál od těla.
Pokud je to zbraň proti zbrani, tak to je asi něco jinýho. Tam asi dojde na "měření velikostí". Na tak krátkou vzdálenost by snad ale měl každý trefit "na oko", a tam by snad přes lebku prošlo všechno, ne (hovno tomu rozumím)?help
Sebeobrana však vyžaduje roky treninku, než je to nějakým způsobem použitelný. Zbraň funguje hned.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
13.01.2015 16:45:28
Offline

Re: Pistolníci ll

Většinou tě někdo stejně vezme zezadu a máš po ftákách i s fullpacketem černých pásků z celého světabigsmile


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
13.01.2015 16:48:42
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Většinou tě někdo stejně vezme zezadu a máš po ftákách i s fullpacketem černých pásků z celého světabigsmile

Tak tam ti bude naprd i cokoliv u pasu... Nikdo není jako Lucky Luck (rychlejíš než jeho stínsmile1) abys to stačil vytasit a ještě vystřelit.
A když už tak takhle:
https://www.youtube.com/watch?v=p3kJ6SU3ycs
smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
karlos100 (Člen)
13.01.2015 16:59:22
Offline

Re: Pistolníci ll

Ondráš psal:

Sebeobrana však vyžaduje roky treninku, než je to nějakým způsobem použitelný. Zbraň funguje hned.help

to sice funguje,ale nezaručuje trefubigsmile
jako každá podobná činnost,vyžaduje opakovanej trenink,jinak je to jen o náhoděbigsmile


...a bude hůř!
osiris (Člen)
13.01.2015 17:19:02
Offline

Re: Pistolníci ll

karlos100 psal:

............možná má pravdu ABik,větší otvor=míň to vypadá jak hračka...........

...zrovna tohle bych bral jako dost podružný, už vidím nebojsu kterej ti řekne: "tak střílej, jenom to štípne" bigsmile ...spíš se každej zesere hned při pohledu do dírky, ať je menší nebo vetší, v extrému ti stačí i stříkací pistole (když nebude teda růžová nebo oranžová bigsmile) smile1 ...a jestli bude mít druhej tu díru větší? no a co? stejně jde o to správně trefit bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ABik (Člen)
13.01.2015 17:35:32
Offline

Re: Pistolníci ll

osiris:
Když dobře zasvítí sluníčko, tak u .45 s krátkou hlavní je vidět včelka bigsmileevil

Ondráš:
Ta pudová střelba míří většinou na největší terč = trup. Na hlavu musíš hoooodně trénovat.

Pojeďme to někam zkusit. Pistolové střelnice venkovní jsou v provozu i v zimě. Dáme na 5 metrů malý a velký gong a jsem zvědav na tu instinktivní střelbu smokin Ondráš bude řvát jak tarzan, Killer vezme nějakého vzteklého psa a uvidíme evil

Kelly01 (Člen)
13.01.2015 17:54:10
Offline

Re: Pistolníci ll

Pak se přenáší střelba na další figury, přebiji a mění ruka, s timer za prdeli je i to tělo zpočátku problém, a střelba v pohybu či chůzi taky srazí sebevědomí pod nos mrazubigsmile


God Save The Queen!
karlos100 (Člen)
13.01.2015 18:34:58
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Pak se přenáší střelba na další figury, přebiji a mění ruka, s timer za prdeli je i to tělo zpočátku problém, a střelba v pohybu či chůzi taky srazí sebevědomí pod nos mrazubigsmile

bigsmile když jsem poprvé střílel na votočný figury,trefil jsem jen první..
vostatní šlo sice rychle,ale všechno mimo..bigsmilebigsmile
vod tý doby už jsem nikdy nezapoměl zkusit i mířitbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
nety (Člen)
13.01.2015 19:02:09
Offline

Re: Pistolníci ll

Já se rozhodoval nad glockem 17(19) a cz,ale stejně jak u moto mě plastový mrdky neoslovily,tak jsem vzal cz75. Ale přemýšlím, ze na nošení by to chtělo něco jako ruger lc9 nebo SIG p290, ho to už jde dobře schovat bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Kelly01 (Člen)
13.01.2015 19:13:39
Offline

Re: Pistolníci ll

Já nenosím, ale kvér na nošení doma musí být a to co nejkvalitnějšíbigsmile

Co kdybysurprised

Než ho potom narychlo shánět tak je lepší těch 10-20 inflačních kapříků pustit a mít dobrej pocitassbigsmile


God Save The Queen!
Baltazar (Člen)
13.01.2015 19:15:03
Offline

Re: Pistolníci ll

mě by fakt zajímalo, kdo to nosí víc jak dvakrát týdně, pokud nejní např cajt že

střelba v pohybu, nebo nedej bůh rychle tasi a trefit, nedej bóže ve štresu, to je mazec, zkoušeli jsme a výsledek nevalnej


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
13.01.2015 19:17:26
Offline

Re: Pistolníci ll

jo zkoušeli jsme to kevinem, to už vůbec, nejlíp mi to šlo se 7,65 bo to nekope


The father of the little princess of the dawn
K.a.s.y.m. (Člen)
13.01.2015 21:15:17
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

mě by fakt zajímalo, kdo to nosí víc jak dvakrát týdně, pokud nejní např cajt že

střelba v pohybu, nebo nedej bůh rychle tasi a trefit, nedej bóže ve štresu, to je mazec, zkoušeli jsme a výsledek nevalnej

jak už se psalo vejš..chce to trénink...hodně tréninku.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
ABik (Člen)
13.01.2015 22:37:18
Offline

Re: Pistolníci ll

K.a.s.y.m. psal:
Baltazar psal:

mě by fakt zajímalo, kdo to nosí víc jak dvakrát týdně, pokud nejní např cajt že

střelba v pohybu, nebo nedej bůh rychle tasi a trefit, nedej bóže ve štresu, to je mazec, zkoušeli jsme a výsledek nevalnej

jak už se psalo vejš..chce to trénink...hodně tréninku.

A zde se kruh uzavírá bigsmile Stává se z toho sport, přestáváš nosit a původní účel se jaksi vytrácí bigsmilesmokin Ale zase umíš střílet good

mr.BSE (Člen)
14.01.2015 08:03:20
Offline

Re: Pistolníci ll

osiris psal:
karlos100 psal:

............možná má pravdu ABik,větší otvor=míň to vypadá jak hračka...........

...zrovna tohle bych bral jako dost podružný, už vidím nebojsu kterej ti řekne: "tak střílej, jenom to štípne" bigsmile ...spíš se každej zesere hned při pohledu do dírky, ať je menší nebo vetší, v extrému ti stačí i stříkací pistole (když nebude teda růžová nebo oranžová bigsmile) smile1 ...a jestli bude mít druhej tu díru větší? no a co? stejně jde o to správně trefit bigsmile

Bohužel musím souhlasit. Mám osobní zkušenost s plynovým "kvérem" dvacet čísel od ksichtu. Takový ty pivní teorie že "pičo uhnu a kvér mu vytrhnu a hned ho s ním "zastřelím" " a podobné najednou byly nějak v postraní bigsmile Čuměl jsem na ten kovovej křížek na ústí hlavně a věděl jsem, že je to "jen" plyn... ale furt to byl "kvér" , kterej držel jeden dosti vynervovanej podčlověk mně přímo před ksichtem bigsmile... stál jsem tam jak opařenej a nebyl schopen udělat nic, než jen čumět... Nestihl bych si ani prdnout, natož tasit kvér, vytáhnout obušek/ pepřák, nebo nasadit boxera...

Myslím si, že by člověk musel kurva dlouho trénovat nějakej útok/ obranu v této situaci.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Ondráš (Člen)
14.01.2015 10:22:54
Offline

Re: Pistolníci ll

mr.BSE psal:

Myslím si, že by člověk musel kurva dlouho trénovat nějakej útok/ obranu v této situaci.

S tím souhlas. Ale platí to i v "boji" holejma rukama. Můžeš 100x vidět video jak něco udělat, můžeš si to 1000x zkusit a pak se ti stejně rozklepou kolena když to přijde.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
karlos100 (Člen)
14.01.2015 10:40:51
Offline

Re: Pistolníci ll

mr.BSE psal:
osiris psal:
karlos100 psal:

............možná má pravdu ABik,větší otvor=míň to vypadá jak hračka...........

...zrovna tohle bych bral jako dost podružný, už vidím nebojsu kterej ti řekne: "tak střílej, jenom to štípne" bigsmile ...spíš se každej zesere hned při pohledu do dírky, ať je menší nebo vetší, v extrému ti stačí i stříkací pistole (když nebude teda růžová nebo oranžová bigsmile) smile1 ...a jestli bude mít druhej tu díru větší? no a co? stejně jde o to správně trefit bigsmile

Bohužel musím souhlasit. Mám osobní zkušenost s plynovým "kvérem" dvacet čísel od ksichtu. Takový ty pivní teorie že "pičo uhnu a kvér mu vytrhnu a hned ho s ním "zastřelím" " a podobné najednou byly nějak v postraní bigsmile Čuměl jsem na ten kovovej křížek na ústí hlavně a věděl jsem, že je to "jen" plyn... ale furt to byl "kvér" , kterej držel jeden dosti vynervovanej podčlověk mně přímo před ksichtem bigsmile... stál jsem tam jak opařenej a nebyl schopen udělat nic, než jen čumět... Nestihl bych si ani prdnout, natož tasit kvér, vytáhnout obušek/ pepřák, nebo nasadit boxera...

Myslím si, že by člověk musel kurva dlouho trénovat nějakej útok/ obranu v této situaci.

Šílenej,Ty jsi se zrovna probudil a hned kouknul do laufu?? Asi ne,viď?bigsmile
a právě trénink je to,co dělá rozdíl v posouzení vážnosti situace a reakci na ní..
a reakci útěk-útok umí každej člověk,to máme v genechbigsmile jen jsme v tý civilizaci
krapet zrezivělibigsmile
jednou jsem někde četl článek o fyzický a psychický odolnosti lidí v průběhu dějin
a výsledek byl,že by největší drsňáky dneška v pohodě zmákla pravěká ženabigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Kelly01 (Člen)
14.01.2015 10:53:31
Offline

Re: Pistolníci ll

Tak tak, já se málem posral před 10min kdy mi v blbych 65km dle gps vypla na muldě lyže... A to teoretickou přípravu mám - neposrat sebigsmile
Ale jak je to nečekaně tak bez denního tréninku je všechna teorie vpussy
Btw, skvělý sníh, narolbováno a minimum lidí ass


God Save The Queen!
osiris (Člen)
14.01.2015 11:17:27
Offline

Re: Pistolníci ll

karlos100 psal:

..............a výsledek byl,že by největší drsňáky dneška v pohodě zmákla pravěká ženabigsmilebigsmile

...tak tu bych teda "chtěl" píchat bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
14.01.2015 11:42:18
Offline

Re: Pistolníci ll

karlos100 psal:

Šílenej,Ty jsi se zrovna probudil a hned kouknul do laufu?? Asi ne,viď?bigsmile
a právě trénink je to,co dělá rozdíl v posouzení vážnosti situace a reakci na ní..
a reakci útěk-útok umí každej člověk,to máme v genechbigsmile jen jsme v tý civilizaci
krapet zrezivělibigsmile

Ne nadarmo se říká, že kdo uteče, vyhraje. smile1
A výtězný boj je ten který nebyl.

osiris psal:

...tak tu bych teda "chtěl" píchat bigsmile

By tě zrychtovala jak svině pytel šrotu.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
karlos100 (Člen)
14.01.2015 12:12:10
Offline

Re: Pistolníci ll

osiris psal:
karlos100 psal:

..............a výsledek byl,že by největší drsňáky dneška v pohodě zmákla pravěká ženabigsmilebigsmile

...tak tu bych teda "chtěl" píchat bigsmile

při svým fyzickým fondu bys neměl na výběrbigsmile
dělal bys to,co by chtěla vonabigsmile
dobrá zpráva,zas by v tý době ještě neznala roubík s kulečníkovou koulíbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
mr.BSE (Člen)
14.01.2015 12:50:37
Offline

Re: Pistolníci ll

karlos100 psal:

Šílenej,Ty jsi se zrovna probudil a hned kouknul do laufu?? Asi ne,viď?bigsmile
a právě trénink...

Nenech se zmást falešnými předsudky bigsmile
Bylo to na vánočním firemním večírku a celé této "situaci kolem bonnie" předcházel pouze rozhovor s dotyčným na téma "jak je život na hovno, když si nemůžeš vybrat odstín". Je důležité zmínit, že rozhovor se nesl v přátelském duchu a zakončen byl panákem finské, na kterého jsem dotyčného pozval good Poté jsme se společně rozešli za svými přáteli (já) a na bar (on) bigsmile
Výše uvedený "manévr s kvérem" se odehrál při odchodu z celé akce po vyzvednutí kabátů a bund ze šatny. Já jsem byl na schodech směrem dolů a "útočník" stále v patře (což byla také jediná situace kdy byl dotyčný vyšší než já bigsmile )

Se zbytkem tvého příspěvku v zásadě souhlasím smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
karlos100 (Člen)
14.01.2015 12:59:13
Offline

Re: Pistolníci ll

mr.BSE psal:

Bylo to na vánočním firemním večírku smile1

jj firemní večírky bejvaj rizikovejch situací plnýbigsmilebigsmilebigsmile
a ty dohry potombigsmile


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
14.01.2015 13:44:39
Offline

Re: Pistolníci ll

karlos100 psal:
mr.BSE psal:

Bylo to na vánočním firemním večírku smile1

jj firemní večírky bejvaj rizikovejch situací plnýbigsmilebigsmilebigsmile
a ty dohry potombigsmile

potom co nám jeden vánoční firemní večírek rozpustili policajti,tak na ně nechodimheadshake


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
14.01.2015 18:40:36
Offline

Re: Pistolníci ll

K.a.s.y.m. psal:
karlos100 psal:
mr.BSE psal:

Bylo to na vánočním firemním večírku smile1

jj firemní večírky bejvaj rizikovejch situací plnýbigsmilebigsmilebigsmile
a ty dohry potombigsmile

potom co nám jeden vánoční firemní večírek rozpustili policajti,tak na ně nechodimheadshake

když vás pak rozvážej domu firemním autem - zásadně blijte z okýnka !


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
14.01.2015 20:12:12
Offline

Re: Pistolníci ll

hlemejzd999 psal:
K.a.s.y.m. psal:
karlos100 psal:


jj firemní večírky bejvaj rizikovejch situací plnýbigsmilebigsmilebigsmile
a ty dohry potombigsmile

potom co nám jeden vánoční firemní večírek rozpustili policajti,tak na ně nechodimheadshake

když vás pak rozvážej domu firemním autem - zásadně blijte z okýnka !

to nebylo kvůli chlastu,ale bulhaři na sebe vytáhli kudly kvůli nějakym soukromym sporum a bylo veselo...holt dělát firemní večírek když je firma v prdeli a ještě se tam tvářit a mluvit ,že se nic neděje asi nebyl dobrej nápad..vyklidili nás z hospody a už nás tam nepustili.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
barynek (Člen)
15.01.2015 18:07:39
Offline

Re: Pistolníci ll

ještě že ve školství se žádný firemní večírky nepořádajbigsmile


Bandit 4EVER!!!
karlos100 (Člen)
15.01.2015 18:38:02
Offline

Re: Pistolníci ll

barynek psal:

ještě že ve školství se žádný firemní večírky nepořádajbigsmile

protože se vy školochlapi bojítebigsmilebigsmilebigsmile
zlitý učitelky jsou horší než hurikán a zemětřesení najednouhelpbigsmile


...a bude hůř!
barynek (Člen)
15.01.2015 18:44:49
Offline

Re: Pistolníci ll

karlos100 psal:
barynek psal:

ještě že ve školství se žádný firemní večírky nepořádajbigsmile

protože se vy školochlapi bojítebigsmilebigsmilebigsmile
zlitý učitelky jsou horší než hurikán a zemětřesení najednouhelpbigsmile

Bojíme? Máme svojí hrdostevilassbigsmile
ty o tom řádění něco víš z vlastní zkušenosti? byl jsi chudák zneužitej na střední?evilbigsmile
já bych radši nevěděl, ne že by se nenašlo sem tam "něco", ale tam se stejně nikdo neopíjí, natož aby někdo něčím třásl...headshake


Bandit 4EVER!!!
karlos100 (Člen)
15.01.2015 18:57:46
Offline

Re: Pistolníci ll

barynek psal:
karlos100 psal:
barynek psal:

ještě že ve školství se žádný firemní večírky nepořádajbigsmile

protože se vy školochlapi bojítebigsmilebigsmilebigsmile
zlitý učitelky jsou horší než hurikán a zemětřesení najednouhelpbigsmile

Bojíme? Máme svojí hrdostevilassbigsmile
ty o tom řádění něco víš z vlastní zkušenosti? byl jsi chudák zneužitej na střední?evilbigsmile
já bych radši nevěděl, ne že by se nenašlo sem tam "něco", ale tam se stejně nikdo neopíjí, natož aby někdo něčím třásl...headshake

jj,mám vlastní zkušenosthelpbigsmile
a máš pravdu,na večírku se chovaj slušně,ale pak ty dojezdybigsmilebigsmilebigsmile
a ještě jsou chytrý jak horákyněbigsmilebigsmile
není to o hrdosti,ale o sebezáchověbigsmilebigsmile


...a bude hůř!
nety (Člen)
15.01.2015 18:59:16
Offline

Re: Pistolníci ll

karlos100 psal:
barynek psal:
karlos100 psal:


protože se vy školochlapi bojítebigsmilebigsmilebigsmile
zlitý učitelky jsou horší než hurikán a zemětřesení najednouhelpbigsmile

Bojíme? Máme svojí hrdostevilassbigsmile
ty o tom řádění něco víš z vlastní zkušenosti? byl jsi chudák zneužitej na střední?evilbigsmile
já bych radši nevěděl, ne že by se nenašlo sem tam "něco", ale tam se stejně nikdo neopíjí, natož aby někdo něčím třásl...headshake

jj,mám vlastní zkušenosthelpbigsmile
a máš pravdu,na večírku se chovaj slušně,ale pak ty dojezdybigsmilebigsmilebigsmile
a ještě jsou chytrý jak horákyněbigsmilebigsmile
není to o hrdosti,ale o sebezáchověbigsmilebigsmile

Přesně jak píšeš, jedna byla hnusná, druhá blbá a třetí taky učitelka smile1


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
barynek (Člen)
15.01.2015 19:28:33
Offline

Re: Pistolníci ll

2 Karlos - jsem mladej a nezkaženej, nevím vůbec o čem je řečbigsmile ale ta sebezáchova sedígood
2 nety - ty bys byl první, kdo by po nich šáhnul, tyevilbigsmile


Bandit 4EVER!!!
Filous (Člen)
16.01.2015 09:00:27
Offline

Re: Pistolníci ll

...hele Barynku, třeba náš mladej měl třídní, kerá se dycky zryla jag mužik a pag ukazovala na veřejnosti kozybigsmile ...normálně chlastala f kabinetu a vyučovala nalitá jag pytel...pag skončila ve vodmašťovněbigsmile ...a muj učitel na střední byl kolikrát tak zmordovanej, že místo na tabuli psal po zdibigsmile...naštěstí se teda neslíkalbigsmile ...umřel na cirhózu, coš sem mu nepřál, páč byl celkem f pohodě...tag mi neříkej, že se ve školství nechlastábigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
16.01.2015 09:16:40
Offline

Re: Pistolníci ll

My měli na docenta kterýho kvůli chlastu vyhodili z MatFyzu, tak skončil u nás na Dopravce. Byl v místnosti s ještě jedním, kterej strašně kouřil, takže když člověk k nim vstoupil, tak to bylo jak kdyby vlezl do hospody. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hlemejzd999 (Člen)
16.01.2015 09:44:26
Offline

Re: Pistolníci ll

my měli na škole učitelku, která dycky na začátku hodiny vylitá, jak váza, začala diktovat látku - usnula v půlce věty  , tak my jsme byli zticha celou dobu, aby se neprobudila bigsmile- ona se třeba v půlce probrala, zeptala se , kde jsme skončili,  diktovala dál a zas usnula... bigsmile...takže za celou hodinu jsme měli napsanou jednu větu
a to byla učitelka na odborný předmět bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
16.01.2015 10:56:04
Offline

Re: Pistolníci ll

hlemejzd999 psal:

my měli na škole učitelku, která dycky na začátku hodiny vylitá, jak váza, začala diktovat látku - usnula v půlce věty  , tak my jsme byli zticha celou dobu, aby se neprobudila bigsmile- ona se třeba v půlce probrala, zeptala se , kde jsme skončili,  diktovala dál a zas usnula... bigsmile...takže za celou hodinu jsme měli napsanou jednu větu
a to byla učitelka na odborný předmět bigsmile

neučila výrobu alkoholu destilací a kvašením? To by totiž všechno  vysvětlovalo smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Baltazar (Člen)
17.01.2015 20:15:11
Offline

Re: Pistolníci ll

má to někdo? je to k něčemu?že bych to koupil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_115006-cz-skorpion-61-s--2.jpg

The father of the little princess of the dawn
Kelly01 (Člen)
17.01.2015 20:44:42
Offline

Re: Pistolníci ll

Do obchodu na rukojmí akorát bigsmile


God Save The Queen!
Baltazar (Člen)
17.01.2015 20:46:54
Offline

Re: Pistolníci ll

jedině, že bych vyhlásil džihád arabákůmbigsmile


The father of the little princess of the dawn
VikecB12 (Člen)
17.01.2015 21:27:54
Offline

Re: Pistolníci ll

tak to rozhodně kupgoodbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nety (Člen)
17.01.2015 22:10:03
Offline

Re: Pistolníci ll

Zrovna před tydnem sem na něj taky koukal smile1


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
zzzmrzlinar (Člen)
17.01.2015 23:20:24
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

má to někdo? je to k něčemu?že bych to koupil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1-s--2.jpg

mám to asik rok a řekl bych, že fajn. Samo záleží na tom co od toho čekáš. Pro mě je to pistole se kterou se dá trefovat silueta na 100 metrů. Spolehlivý, přesný, levný. Dal jsem si na to montáž a kolimátor a to je pak velká paráda. good

VikecB12 (Člen)
17.01.2015 23:47:48
Offline

Re: Pistolníci ll

A na těch 100 metrů ty kulky může někdo chytatdo ruky né?bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kožak (Člen)
18.01.2015 09:39:41
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:

A na těch 100 metrů ty kulky může někdo chytatdo ruky né?bigsmile

tojo...to je tak na plašení vrabcůbigsmile


MRDAT!!!
karlos100 (Člen)
18.01.2015 10:01:45
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

má to někdo? je to k něčemu?že bych to koupil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1-s--2.jpg

určitě bych koupilgoodgoodgood nebude to za závratnej peníz,
minimálně z nostalgie a pro radostgood
prakticky parádní věc jak naučit střílet ženu a dětigoodbigsmile


...a bude hůř!
Fresh Man (Člen)
18.01.2015 10:24:07
Offline

Re: Pistolníci ll

karlos100 psal:
Baltazar psal:

má to někdo? je to k něčemu?že bych to koupil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1-s--2.jpg

určitě bych koupilgoodgoodgood nebude to za závratnej peníz,
minimálně z nostalgie a pro radostgood
prakticky parádní věc jak naučit střílet ženu a dětigoodbigsmile

se to dělalo i v 9mm to by šlogood


Bandit pičo
karlos100 (Člen)
18.01.2015 10:34:23
Offline

Re: Pistolníci ll

Fresh Man psal:
karlos100 psal:
Baltazar psal:

má to někdo? je to k něčemu?že bych to koupil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1-s--2.jpg

určitě bych koupilgoodgoodgood nebude to za závratnej peníz,
minimálně z nostalgie a pro radostgood
prakticky parádní věc jak naučit střílet ženu a dětigoodbigsmile

se to dělalo i v 9mm to by šlogood

je jich dost málo,vůbec nevím,jestli ho dneska seženeš..


...a bude hůř!
Baltazar (Člen)
18.01.2015 10:49:06
Offline

Re: Pistolníci ll

estli chceš tak to můžem zkusitbigsmile

VikecB12 psal:

A na těch 100 metrů ty kulky může někdo chytatdo ruky né?bigsmile


The father of the little princess of the dawn
karlos100 (Člen)
18.01.2015 10:54:03
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

estli chceš tak to můžem zkusitbigsmile

VikecB12 psal:

A na těch 100 metrů ty kulky může někdo chytatdo ruky né?bigsmile

revolucionář Vikec
zemřel čestnou smrtí, prachem a olovembigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Kelly01 (Člen)
18.01.2015 11:02:50
Offline

Re: Pistolníci ll

Teď jsem si s tím zrovna zastřílel..

Nevidím jiné využití než střelnice...

Takže oproti ostřelovačkám či Abíkově zábavě pro mne nulová hodnota....


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
18.01.2015 11:06:55
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Teď jsem si s tím zrovna zastřílel..

Nevidím jiné využití než střelnice...

Takže oproti ostřelovačkám či Abíkově zábavě pro mne nulová hodnota....

To mě neříkej,že by to na návštěvu mešity nefungovaloidontknowbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
18.01.2015 11:22:57
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:
Kelly01 psal:

Teď jsem si s tím zrovna zastřílel..

Nevidím jiné využití než střelnice...

Takže oproti ostřelovačkám či Abíkově zábavě pro mne nulová hodnota....

To mě neříkej,že by to na návštěvu mešity nefungovaloidontknowbigsmilebigsmile

Tak pri navsteve mesity je levnejsi a ucinejsi granatgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
18.01.2015 11:38:45
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:
Kelly01 psal:

Teď jsem si s tím zrovna zastřílel..

Nevidím jiné využití než střelnice...

Takže oproti ostřelovačkám či Abíkově zábavě pro mne nulová hodnota....

To mě neříkej,že by to na návštěvu mešity nefungovaloidontknowbigsmilebigsmile

když vono je blby že ofiko to seženeš pouze tak že to nestřílí dávkou a má to mnohem kratší zásobník než na téhle fotce,ale je pravda že je to opravdu hodně přesný i pro lemply smile1
ale ta úprava na střelbu dávkou není složitá a delší zásobník se dá taky koupit smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
barynek (Člen)
18.01.2015 12:49:52
Offline

Re: Pistolníci ll

Filous psal:

...hele Barynku, třeba náš mladej měl třídní, kerá se dycky zryla jag mužik a pag ukazovala na veřejnosti kozybigsmile ...normálně chlastala f kabinetu a vyučovala nalitá jag pytel...pag skončila ve vodmašťovněbigsmile ...a muj učitel na střední byl kolikrát tak zmordovanej, že místo na tabuli psal po zdibigsmile...naštěstí se teda neslíkalbigsmile ...umřel na cirhózu, coš sem mu nepřál, páč byl celkem f pohodě...tag mi neříkej, že se ve školství nechlastábigsmilebigsmilebigsmile

copak jste to za zvrhlej kraj?bigsmilebigsmilebigsmile i když je pravda, že žena když chodila na gympl, tak tam byla jedna co taky lila a nakonec byla odejita...
A jak tak na to myslím, tak i náš výchovný poradce na gymplu chlastal a nakonec zpronevěřil nějaký love, takže asi to zas taková výjimečná záležitost nebude..idontknow tady je aspoň vidět, že učitel, ten tvrdej chleba máevil
a na závěr chci upozornit, že se mnou nikdo nechlastá, což beru trochu jako křivdu, ale život není peříčkobigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
zzzmrzlinar (Člen)
18.01.2015 20:43:47
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:

A na těch 100 metrů ty kulky může někdo chytatdo ruky né?bigsmile

no jo no, on se s touhle blbiinou vždycky někdo najde. bigsmile, stoupnout a chytam by tě na těch sto metrech asi správce střelnice nenechal, ale možu ti vyfotit jak vypadá balík novin, nebo si přivez vepřovej bok a uvidíme good

jináč 9mmBrowning má na větší vzdálenost horší balistické vlastnosti než 7,65 Br, a v Lugru je klasickej Škorp nesmysl.

VikecB12 (Člen)
19.01.2015 08:20:54
Offline

Re: Pistolníci ll

Já tomu věřím,jen mě to tak napadlo po tom co tady keždej druhej doporučuje nosit minimálně pětačtyřicítku po kapcáchbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
19.01.2015 08:48:38
Offline

Re: Pistolníci ll

do kapsy pouze 5tiranej kolt se skrytým kohoutem, nejlépe z titanu nebo nějaké lehké slitiny..
Jde o váhu a nic jinýho, není to na kropení na střelnici takže opotřebení materiálu nehrozí a při použití bude spolehlivej..
A pokud vše o zbraních zapomeneš tak nevadí, jen mačkáš.....
Většinou se daj koupit z druhé ruky bo si je koupili "podnikatelé", vystříleli krabku na střelnici a jinak se nepoužívalygood


God Save The Queen!
zzzmrzlinar (Člen)
19.01.2015 09:13:39
Offline

Re: Pistolníci ll

a není a není a není, bigsmile bad Kolt anóbrž revolver je napytschu úplně ve všem (včetně spolehlivosti), mimo jedný, jediný věci, je prostě moc pěknej a to se skrytýho kohouta beztak netýká.

aj to zapomenout všechno a jen mačkat se dá aplikovat na hnusnýho Mlocka.

zzzmrzlinar (Člen)
19.01.2015 09:20:52
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar (Člen)
19.01.2015 09:34:36
Offline

Re: Pistolníci ll

hele vono to bude fuck co máš v kapci, když už to použiješ a budeš to právě ty kdo zůstane živ a snad i zdráv, tak budeš potřebovat, velkej kus ilegalitu, strečovou fólii, krumpáč a lopatu, jak říkaj odborníci, zakopat víc něž tři metry a pak už to nikdo nenajdebigsmile


The father of the little princess of the dawn
ABik (Člen)
19.01.2015 09:34:52
Offline

Re: Pistolníci ll

Stejně je zbraň při běžném každodenním nošení pouze na obtíž. Tahá to kalhoty k zemi, překáží, furt musíš mít více vrstev oblečení...prostě otrava. A kolikrát se přihodí situace, ze které není úniku jinak než střelbou?

Takže za mě: NENOSIT! a raději střílet na střelnici.

Už aby bylo teplo.

Kdo si se mnou půjde zkusit skeet a trap? cool

Kelly01 (Člen)
19.01.2015 09:37:45
Offline

Re: Pistolníci ll

A ne, a ne, a nefuck

Střílím pistole ale nosil bych leda něco blbuvzdornýho kolem 350gr bez nábojůgood

Hlavně proto že po návycích co mám nemůžu mít náboj v komoře bo bych se vybanoval sám, tohle u revolveru nehrozí, tahám, nenatahuji a jen mačkámbigsmile

Navíc použití je stejně v případě útoku tak na 5m(i když se s dvoupalcem dá krásně trefit i na 25m)ass

Ale kdo by na geronta útočilsurprised


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
19.01.2015 09:38:48
Offline

Re: Pistolníci ll

Příspěvek patří mražáku...


God Save The Queen!
zzzmrzlinar (Člen)
19.01.2015 09:51:37
Offline

Re: Pistolníci ll

ABik psal:

Stejně je zbraň při běžném každodenním nošení pouze na obtíž. Tahá to kalhoty k zemi, překáží, furt musíš mít více vrstev oblečení...prostě otrava. A kolikrát se přihodí situace, ze které není úniku jinak než střelbou?

Takže za mě: NENOSIT! a raději střílet na střelnici.

Už aby bylo teplo.

Kdo si se mnou půjde zkusit skeet a trap? cool

já bych šel, láká mě to už dlouho ale tady v okolí není nikdo kdo by se tomu věnovatl a ukázal mi co a jak. idontknow

Baltazar (Člen)
19.01.2015 10:04:52
Offline

Re: Pistolníci ll

k tobě daleko a navíc jsem prodal, možná až koupímbigsmile

ABik psal:

Stejně je zbraň při běžném každodenním nošení pouze na obtíž. Tahá to kalhoty k zemi, překáží, furt musíš mít více vrstev oblečení...prostě otrava. A kolikrát se přihodí situace, ze které není úniku jinak než střelbou?

Takže za mě: NENOSIT! a raději střílet na střelnici.

Už aby bylo teplo.

Kdo si se mnou půjde zkusit skeet a trap? cool


The father of the little princess of the dawn

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr